PDA

View Full Version : ΤΟΛΟ



bocaros
05/08/2010, 18:37
ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ Η ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΟ ΤΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/8 ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ?

transalpblack
06/08/2010, 03:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bocaros
ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ Η ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΟ ΤΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/8 ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ?

Λίγο σκότωμα δεν είναι να ξεκινήσεις πρωί πρωί για Τολό και κατά τις 3:00 το αργότερο να αρχίζεις να παίρνεις τον δρόμο της επιστροφής στην ντάλα του μεσημεριανού ήλιου?
Συνήθως τέτοιες εκδρομές, ή τις γυρνάς αργά το βράδυ ή αν πρόκειται και για σαββατόβραδο, κάθεσαι εκεί διανυκτέρευση και γυρνάς το επόμενο απόγευμα-βράδυ.
Τώρα θα μου πείς ναι αλλά δουλεύω.
Τοτε φίλε μου ή δεν οργανώνεις-προσκαλείς άλλους για εκδρομή, ή αν τελικά την κάνεις, γυρνάς μόνο σου νωρίτερα και αφήνεις τους άλλους να πράξουν όπως θέλουν.
Αυτά από μένα...

Operater
06/08/2010, 05:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από transalpblack
...
Αυτά από μένα...
Έχεις ένα δίκιο αδερφέ, αλλά αν μαζευτούν άτομα, μπορεί κάλλιστα ο bocaros να αποχωρήσει
και οι υπόλοιποι να συνεχίσετε τη βολτούλα. :D :)

transalpblack
06/08/2010, 07:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από transalpblack
Τοτε φίλε μου ή δεν οργανώνεις-προσκαλείς άλλους για εκδρομή, ή αν τελικά την κάνεις, γυρνάς μόνο σου νωρίτερα και αφήνεις τους άλλους να πράξουν όπως θέλουν.
Αυτά από μένα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Έχεις ένα δίκιο αδερφέ, αλλά αν μαζευτούν άτομα, μπορεί κάλλιστα ο bocaros να αποχωρήσει
και οι υπόλοιποι να συνεχίσετε τη βολτούλα. :D :)


Άν δεν κάνω λάθος, αυτό δεν αναφέρω παραπάνω?

Operater
06/08/2010, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από transalpblack
Άν δεν κάνω λάθος, αυτό δεν αναφέρω παραπάνω?
έχεις δίκιο, δεν το διάβασα καλά. :)

bocaros
06/08/2010, 14:21
εχετε και οι δυο δικιο τελικα , αλλα λογω προσωπικου προβληματος που δεν θελω να αναφερω τωρα δεν θελω να επιστρεψω μονος μου.απλως ελπιζα στη πιθανοτητα να θελει και καποιος αλλος να επιστρεψει νωρις.
οποτε ή μενει σαν ιδεα η τοποθεσια για τους υπολοιπους που θελουν να πανε ή οι διαχειριστες σβηνουν το ποστ