PDA

View Full Version : Μερικες Eρωτησεις για Cb1..



n1k3man
13/07/2005, 11:55
Για να μην ανοιγω συνεχεια καινουριες συζητησεις ειπα να μαζεψω τις αποριες μου εδω..

01. Clipons >> Fatbar
=========================
Για να μπει fatbar χρειαζεται αλλαγη τιμονοπλακας η μπαινουν και ανταπτορες? Μου περισσευει ενα μαυρο μαματο fatbar και λεω να το περασω καπως..

02. Εξατμιση
============================
Ταιριαζουν οι εξατμισεις που κανουν στα syperfour? Ποιες εταιριες βγαζουν εξατμισεις? ~Κοστος? Μπορω καπου να βρω μεταχειρισμενες?

03. Φωτα εμπρος/Πισω
===========================
Προτασεις για μασκες μπροστα?
Σκεφτομαι για τον κυκλοπα της Αcerbis ή για διπλα projectorakia στυλ δουκα αλλα χωρις πλαστικο.. τα εχει βρει καποιος να μου πει κοστος?

Για πισω κανα LEDaki/clear light τπτ παιζει πουθενα?

04. Καρινα
===========================
Για καρινες που να κοιταξω? Στα "καλλιστεια τουμπανων" ειδα ενα CB με 2πλαστικα που σχηματιζαν καρινα.. Τον ξερει κανεις να του στειλω ενα πμ να μας πει που τις βρηκε κλπ?

05. Τankbag
===========================
ΤankBag και τα αλλα που μπαινουν πισω στη σέλα [δεν θυμαμαι πως λεγονται!] που θα βρω?

06. Μανιταρια & Καγκελα
===========================
Μανιταροπουλα υπαρχει περιπτωση να βρω κάπου? Καγκελα?

07. Kαντραν Οργανων..
===========================
Επειδη εχει παρει λιγο υγρασια το χαρτονακι του στροφομετρου σκεφτομαι να τα αλλαξω και τα 2 με λευκα.. Ο προηγουμενος ιδιοκτητης μου ειπε για Γαλαιο με 2 ευρω αλλα δε βρηκα κατι.. Που αλλου να κοιταξω?


Οποιος ξερει να μου πει κατι σε οποιοαδηποτε τον ευχαριστω

:wave2:

jimbou
14/09/2005, 09:47
Με ενδιαφέρουν και εμένα αυτές οι ερωτήσεις?
Ξέρει κανένας να μας πεί?

SF
14/09/2005, 10:22
Εκτός από τον Γαλαίο, πρέπει να πάρεις σβάρνα όλα τα σχετικά μαγαζιά (τα οποία δεν έχω υπ'όψη γιατί δε χρειάστηκα ποτέ τίποτα :) ).

Και μετά πρέπει να ασχοληθείς με Google και Ebay...

sloumos
15/09/2005, 00:13
[

06. Μανιταρια & Καγκελα
===========================
Μανιταροπουλα υπαρχει περιπτωση να βρω κάπου? Καγκελα?

Τα εβαλα στον Παπασταυρου-Μανωλα ακριβως κατω απο την dainese στην καλληροης πριν κανα χρονο 35-40euros.
check
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4783&perpage=15&pagenumber=4