PDA

View Full Version : Α! και πούστε.....



illuminatios
13/07/2005, 21:06
Τον τρίτο που θα πετύχω να μου φοράει το κρανάκι στο χεράκι αντι στο κεφαλάκι θα τον περάσω πειθαρχικό !

Έχουμε εδώ μέσα πειθαρχικό?? αν όχι να συσταθεί παρακαλώ.



Κατα τάλλα με γειά στις καλορίζικες, Γεια στους νεοφορουμίτες , καλους δρόμους στους αδειούχους, Γαμεί το αβαταρ του idi, και η Χαλκιδική και ειδικά το Πλατανίτσι είναι μια καύλα αυτή την εποχή !!


Αφρο έχεις αρχίζει και με συγκινείς !

:sun:

free rider
13/07/2005, 21:23
ΩΧ ΤΟ ΒΛΈΠΩ...
πάμε για ανασκόπηση κι εδω...

:rolleyes: :rolleyes:

Tropeas
13/07/2005, 21:28
Ο ενας είμαι εγώ , γνωρίζω ότι δεν έχω ελαφρυντικά , αλλά αναφέρω τα παρακάτω...:blush:


Έκανα την απόσταση Πανεπιστημίου - Σόλωνος ΜΟΝΟ!!! 300μ? κατέβηκα κέντρο με κράνος, ανέβηκα με κράνος... με το 50αρι jet Town mate της Yamaha ... κίτρινη?:blush:

gmakris
13/07/2005, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Ο ενας είμαι εγώ , γνωρίζω ότι δεν έχω ελαφρυντικά , αλλά αναφέρω τα παρακάτω...:blush:


Έκανα την απόσταση Πανεπιστημίου - Σόλωνος ΜΟΝΟ!!! 300μ? κατέβηκα κέντρο με κράνος, ανέβηκα με κράνος... με το 50αρι jet Town mate της Yamaha ... κίτρινη?:blush:

Εσενα σε ειδα σημερα στο Μαρουσι με το σουργελοπαπακι σου και σε χαρηκα : Δερματινο, κρανακι, μποτακι κλπ.

Ημουν πισω σου στο κουτακι μου αλλα ειπα να μην σου φωναξω γιατι ειχε Stop μπροστα σου :lol: :lol:

DoctorS
13/07/2005, 21:34
Πούστε.....?????

αχαχα Idi για σένα λέει ρεεεεεεεεεεεεεε.........σε πήρανε χαμπάρι!!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

πέσαν κι άλλο οι τιμές........1,5 ευρώ λέμεεεεεεεεε.....έλα πάρε τώρα που γυρίζει!!!!!

siokatas
13/07/2005, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Τον τρίτο που θα πετύχω να μου φοράει το κρανάκι στο χεράκι αντι στο κεφαλάκι θα τον περάσω πειθαρχικό !

Έχουμε εδώ μέσα πειθαρχικό?? αν όχι να συσταθεί παρακαλώ.



Κατα τάλλα με γειά στις καλορίζικες, Γεια στους νεοφορουμίτες , καλους δρόμους στους αδειούχους, Γαμεί το αβαταρ του idi, και η Χαλκιδική και ειδικά το Πλατανίτσι είναι μια καύλα αυτή την εποχή !!


Αφρο έχεις αρχίζει και με συγκινείς !

:sun:

:wave2:

αν θες καλη διαδρομη για χαλκιδικη πανε απο τον δρομο της θερμης για το τριτο ποδι μεχρι την ουρανουπολη(αν δεν εχεις παει,γιατι πολυ δεν τον ξερουν και πανε απο σταυρο)γεματος δεντρα και κατσε καλα τοπιο γενικοτερα...

nimbus
13/07/2005, 21:47
που σε ρε παλιάνθρωπε???:beer: :beer:


καλά τα λές:wave2:

καλά να περνάς:sun:

Tropeas
13/07/2005, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Εσενα σε ειδα σημερα στο Μαρουσι με το σουργελοπαπακι σου και σε χαρηκα : Δερματινο, κρανακι, μποτακι κλπ.

Ημουν πισω σου στο κουτακι μου αλλα ειπα να μην σου φωναξω γιατι ειχε Stop μπροστα σου :lol: :lol:

Ανέβαινα στο Κεφαλάρι στο σπίτι της Γιαπωνέζας απολυτα φιλικής και εξυπηρετικής, βοηθού εμπορικού ακολούθου και αντιπροσώπου Οργανισμού Εξωτερικού Εμπορίου Ιαπωνίας στην Ελλάδα...
ΑΨΟΓΗ!

Και εγώ σήμερα είδα ,μάλλον τον SeNNinhA, στα Μελλίσια με ενα ευ-άκουο Ducati Monster με ενα βάψιμο που τραβάει τα βλέματα , μέχρι το πίσω σελάκι που γράφει SeNNinhA.

Το χαζεψα και επεσα σε μια λακουβάρα ....

Είδατε πόσο μικρός είναι ο κόσμος...???

Ακούς Ιλουμινάτιε ; με μπουφάνακι δερματινο με 36 βαθμούς κρανάκι και όλα τα σχετικά με το παποjet μου...

(jet γιατί με 3η πηγαίνωντας με 60+ οι στροφές ακούγονται , κατάλληλες ή για απογείωση η για....)

Lupo
13/07/2005, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider

πάμε για ανασκόπηση κι εδω...



Όσο δεν είναι ανασκωλόπηση, καλά είμαστε ακόμα!
:lol: :lol: :lol:

free rider
15/07/2005, 01:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Όσο δεν είναι ανασκωλόπηση, καλά είμαστε ακόμα!
:lol: :lol: :lol:

έτσι οπως μας έχουν καταντήσει εδω μέσα...

ποτέ δεν ξέρεις...

:beer: :beer: :beer:

nimbus
15/07/2005, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
έτσι οπως μας έχουν καταντήσει εδω μέσα...

ποτέ δεν ξέρεις...

:beer: :beer: :beer:



ναι οι "άλλοι" σας κατάντησαν:lol: :lol: όχι οτι καταντήσατε μόνοι σας:lol: :lol: ναι-ναι μικρά και άτακτα, πάντα οι άλλοι φταίνε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
15/07/2005, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas

Και εγώ σήμερα είδα ,μάλλον τον SeNNinhA, στα Μελλίσια με ενα ευ-άκουο Ducati Monster με ενα βάψιμο που τραβάει τα βλέματα , μέχρι το πίσω σελάκι που γράφει SeNNinhA.




Ο Senninha έχει Tuono!

free rider
15/07/2005, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ναι οι "άλλοι" σας κατάντησαν:lol: :lol: όχι οτι καταντήσατε μόνοι σας:lol: :lol: ναι-ναι μικρά και άτακτα, πάντα οι άλλοι φταίνε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ετσι ετσι ...

ειναι η αρχή μεταβίβασης της ευθύνης...

γνωστά πράγματα ε???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nimbus
16/07/2005, 09:39
η μεταβίβαση της ευθύνης, είναι ένα κρυγτό του μυαλό:winka: που όποιος πέσει μέσα αυτή την ενέδρα, την γά........σε άσχημα με τον εαυτό του:winka:

Tropeas
16/07/2005, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ο Senninha έχει Tuono!
Monster είδα σίγουρα,
βαμένο με αερογράφο ήταν,
και νομίζω πίσω στο κάλυμα στο σελάκι έγραφε έτσι....
Πάντως ήταν κουκλί....