PDA

View Full Version : καζανοβας με παπι



apolon10
14/07/2005, 09:33
Λεωφ. Βουλιαγμενης ωρα 24.00.
Τυπος γυρω στα 25, ημιγυμνος, με αγυμναστο κορμι (κοιλια να ξεχειλαει), πανω σε παπι, ξεκρανωτος με βερμουδα και σανδαλια, εχει δει σε peugeot 206 δυο κοπελιτσες δροσερες και εχει βαλθει να τις κανει φιλες του. Στην κινηση με 60-80 χλμ διπλαρωνει το οχημα σε καθε ευκαιρια και προσπαθει να μιλησει στις κοπελες ακουμπωντας ενιοτε τον καθρεπτη τους η την πορτα τους, πολλες φορες απεχοντας απο το αμαξι απο 0-λιγους ποντους. Οι κοπελες με φανερη αγωνια τοσο για την ενοχλητικη παρουσια του τυπου οσο και για το κινδυνο να προκληθει ατυχημα που αυτες δεν εφταιγαν σε τιποτε, προσπαθουσαν πολυ διακριτικα να τον αποφυγουν. Σκεφθειτε οτι οι κοπελες πηγαιναν το αμαξι ολο πιο αριστερα ωστε να του δωσουν χωρο για να μην κινδυνευει, που αυτος ομως δεν εχανε ευκαιρια να χρησιμοποιησει αμεσως.
Στο δε φαναρι, ο τυπος θρασυτατος και ενοχλητικοτατος στηριζεται πανω στο αμαξι με την κοιλια γυμνη να πεφτει στο πλαι και ενιοτε στο αμαξωμα και να επιμενει να εκμαιευσει κατι απο τις κοπελες.
Ευτυχως μετα απο αυτο η κινηση ανοιξε και ηταν πλεον δυσκολο να ελιχθει και να συνεχισει το ιδιο τροπαρι.
Τα συμπερασματα που προκυπτουν ειναι
- το παπι ειναι το πιο ευκολο σε ελιγμους οχημα και πιανει ανετα τα 80χλμ
- δεν εχουν δικαιωμα μονο τυποι με porsche και παντελονι CK να κολανε σε ομορφες κοπελες εποχουμενοι
- ο προστατευτικος εξοπλισμος γινεται ολο και πληρεστερος οσο ανεβαινουν τα κυβικα της μηχανης ξεκινωντας απο τα 50cc oπου ειναι τελειως αχρηστος
- οι νεοι ανθρωποι ειναι τολμηροι και δεν εχουν καμια συναισθηση του κινδυνου
- υπαρχουν πολλοι νεοι που δεν γυμναζονται
- χθες εκανε πολυ ζεστη και αυτο εκανε τα ρουχα περιτα
- γινεται ακομη καμακι επιμονο στην εποχη μας
- υπαρχουν πολλες ωραιες κοπελες μονες τους
- το peugeot 206 ειναι αμαξακι που θα δεις συχνα κοπελες μονες τους μεσα σε αυτο.




Παρακαλω οπως βοηθησετε να βγαλουμε και αλλα συμπερασματα
:eek:

AFTER
14/07/2005, 10:10
-οι καθρεπτες ειναι πρωτης ταξεως στηριγμα για να μην βαζουμε τα ποδια κατω
-τα παραθυρα επισης
-οι κοιλιες δεν γδερνουν τις πορτες
-εκτος αν εχουν σκουλαρικι στον αφαλο
-ομως και να ειχε θα ειχε χαθει μεσα στην κοιλαρα του...

apolon10
14/07/2005, 10:16
βρηκα και αλλο
οταν κανεις καμακι με παπι δεν κρυβει την κορμαρα σου καμια πορτα, ενω
τσεκαρεις με ευκολια τις κοπελες απο πανω μεχρι κατω, λογω γωνιας των ματιων σε σχεση με το ανοικτο παραθυρο και αποστασης απο οχημα στοχο:cool:

div400
14/07/2005, 10:31
παντος πρεπει να τον παραδεχτουμε τον τυπο για την αυτοπεποιθηση του (χρειαζομαι spell chek)!

ή να :rotflmao: :rotflmao: lol για την βλακια του!

nimbus
14/07/2005, 17:33
ένα γερό ξύλο ήθελε ο τύπος, από καμιά μπρατσαρού, για να συνέλθει ο αχρείος:D :D

apolon10
14/07/2005, 23:42
Σκεφθηκα να παω εγω να σωσω τις κοπελες, αλλα ημουν με το αμαξι και δεν μπορουσα ευκολα να φθασω διπλα τους. Αν ημουν με τη μηχανη πιστευω οτι θα την εκανα την ταρζανια, γιατι ο τυπος εκτος της ενοχλησης που εκανε, κινδυνευε πολυ και δεν αντεχα να τον βλεπω να πηγαινει τοσο κοντα στο αμαξι:rolleyes:

katsai
14/07/2005, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
Σκεφθηκα να παω εγω να σωσω τις κοπελες, αλλα ημουν με το αμαξι και δεν μπορουσα ευκολα να φθασω διπλα τους. Αν ημουν με τη μηχανη πιστευω οτι θα την εκανα την ταρζανια, γιατι ο τυπος εκτος της ενοχλησης που εκανε, κινδυνευε πολυ και δεν αντεχα να τον βλεπω να πηγαινει τοσο κοντα στο αμαξι:rolleyes:


Ε... και με την ευκαιρια να γνωριζαμε και τις γκομενιτσες... ετσι
ατιμουτσικο :winka:


:beer: :beer:

apolon10
15/07/2005, 00:14
Κοιτα λεω για να επιμενει τοσο ο τυπος δεν μπορει, κατι θα λενε οι γκομενιτσες.
Τωρα αν ηταν πραγματι ....νιτσες δεν καταφερα να δω καλα, ασε που ο τυπος φαινοταν τυπος «οτι κατσει», αρα δεν ηταν εγγυηση η επιμονη του. Σιγουρα ηταν ομως πιπινια

free rider
15/07/2005, 02:20
greek lover Rulezzz..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pavlaras1
15/07/2005, 02:51
Να πω την αληθεια μπραβο του για την αυτοπεποιθηση που ειχε.

Εγω παντως δεν νομιζω να ειχα τα κοτσια να το κανω.

Ισως αν ημουν απελπισμενος ή δεν ειχα καμια κοπελα να το εκανα και εγω.

Τωρα απο εκει και περα δεν εχω να πω τιποτα αλλο.

Καλη συνεχεια.

:beer:

nimbus
15/07/2005, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
Να πω την αληθεια μπραβο του για την αυτοπεποιθηση που ειχε.

Εγω παντως δεν νομιζω να ειχα τα κοτσια να το κανω.

Ισως αν ημουν απελπισμενος ή δεν ειχα καμια κοπελα να το εκανα και εγω.

Τωρα απο εκει και περα δεν εχω να πω τιποτα αλλο.

Καλη συνεχεια.

:beer:

άλλο αυτοπεποιήθηση κι άλλο το να γίνεται κάποιος ενοχλητικός:winka: Κι άλλοι έχουν αυτοπεποιήθηση, αλλά δεν νομίζω να γίνονται τσιμπούρια στους άλλους:D

:wave2:

free rider
15/07/2005, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
άλλο αυτοπεποιήθηση κι άλλο το να γίνεται κάποιος ενοχλητικός:winka: Κι άλλοι έχουν αυτοπεποιήθηση, αλλά δεν νομίζω να γίνονται τσιμπούρια στους άλλους:D

:wave2:
αυτο μάλλον λέγεται θράσσος οχι αυτοπεποιθηση...

pavlaras1
15/07/2005, 13:01
Εχετε δικιο απο το θαρος και την αυτοπεποιηθηση για τον εαυτο του καταφερε να καταντησει να γινει ενοχλητικος.

Ελπιζω καποια στιγμη τα παθηματα να γινονται μαθηματα.

Καλη συνεχεια.
:wave2:

gmakris
18/07/2005, 16:02
Eμενα μου θυμιζει κατι στερημενους παντρεμενους μεσηλικες με 1-2-3 παιδακια που εχουν βαρεθει την καθημερινοτητα τους...κοινως απελπισμενος......

CyBeRseXX
18/07/2005, 17:38
noritera simera stin paraliaki, reuma pros glufada meta tis Amfitheas:

zitas ksekranotos (eixe desei to kranos sto deksi plaino kagelaki, aristeri lourida me giro sta 60km/h, giali rayban, pouro sto aristero xeri, na odigei paralila se ena peugeot 206 (mesaia lorida) kai na antalasei xamogelastes kouventoules me tin thiliki iparksi pou to odigouse.

emeina gia merika deuterolepta piso tou prospathontas na siniditopoiiso to neo "filiko" prosopo tis EA kai meta prosperasa aeidiasmenos me to theama..

pavlaras1
18/07/2005, 19:18
Αγαπητε φιλε αυτο το σκηνικο λιγο πολυ οπως μας το πειεγραψες εδω στην Θεσσαλονικη το βλεπω συχνα.

Βλεπω αστυνομικους να πηγαινουν απο καφετερεια σε καφετερεια με στολη και εν ωρα υπηρεσιας να πινουν καφεδες και να μην πληρωνουν γιατι τους το κερνανε.

Να κολανε γκομενακια στο δρομο σαν να ειναι η πολη δικοι τους οπως επισης αν ειναι στον δρομο και εχει κινησει αναβουν τον φαρο και την σειρηνα για να ανοιξουμε τον δρομο και να περασουν.

Αλλοι αστυνομικοι παλι με μηχανες στριβουν αριστερα και δεξια χωρις καν να βγαλουν φλας και περνανε και με κοκκινο σαν να μην τρεχει τιποτα.

Ενας μια φορα τον ειδα να περναει απο πισω μου σαν συφουνας και να χωνεται αναμεσα απο αμαξια,να μην βγαζει φλας και να περναει με κοκκινο.

Δεν ξερω πως μου ηρθε αλλα μου ηρθε σαν φλασια και επειδη ετυχε εκεινες της μερες να βλεπω να συμβαινει αυτο το σκηνικο πολυ συχνα τον πηρα απο πισω για να δω αν το εκανε λογο δουλειας ή για προσωπικο λογο.

Τελικα το παλικαρι πηγε και βρηκε την γκομενα του και την πηρε για να πανε για καφε.

Το ωραιο ειναι οτι ακουσα την κοπελα του οταν ανεβαινε πανω στην μηχανι που τον "ελεγε οτι αργησες μωρο μου και δεν κανει να με αφηνεις να σε περιμενω στον δρομο ετσι".

Τωρα οποιος καταλαβε, καταλαβε.

Εγω πανω σε αυτο θα ελεγα "Τριχα απο ..... σερνει και καραβι".

Αυτα προς το παρον.