PDA

View Full Version : Ελλάδα - Σερβία, Ρινγκ το παρκέ του ΟΑΚΑ



Σελίδες : 1 [2]

Joyrider
22/08/2010, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Γραφεις λοιπον

Πάλι καλά να λέτε που ο Μπουρούσης δεν παίζει στον παοκ. Θα είχαμε ήδη κάποιον Σέρβο νεκρό σήμερα από τους φανατισμένους φασιστοχούλιγκανς της "ομάδας" αυτής.

φασιστοχούλιγκανς της "ομάδας" αυτής. και ρωταω αν οι αλλοι ειναι αριστεροχουλιγκανς.
Τα διαλυτικα στη λεξη "ομαδα" τι σημαινουν?Οτι ο Παοκ δεν ειναι ομαδα και ειναι οι αλλες?
Σου εξηγω οτι οι χουλιγκαν ειναι ιδιοι ανεξαρτητως χρωματος και συ μου λες οτι μαλωνω,σφαζομαι και συντηρω καποια εταιρια.
Μαλλον δεν καταλαβαινεις ελληνικα.Απο που προκυπτει οτι εγω ειμαι χουλιγκαν?Γιατι στο γηπεδο παω πολλα χρονια αλλα μονο για δουλεια πλεον.Παω και πληρωνομαι δεν πληρωνω καν εισητηριο.
Ισως να εχεις δει σε αθλητικα ενα πλανακι με ματατζη να κραταει στα χερια εντρομο κοριτσακι και να προσπαθει να το βγαλει εκτος γηπεδου(αγωνας Ατρομητου με Πανιωνιο? οπου εμφανιστηκαν Αιγαλαιωτες εξω απο το γηπεδο και πεταγαν μολοτωφ).
Ειχα την τυχη και την τιμη να δωσω αυτο το πλανο θελοντας να δειξω που χτυπαει ακριβως ο χουλιγκανισμος αλλα και ολο το κοντραστ συναισθηματων (ματατζης και κοριτσακι).
Αν εξακολουθεις να με θεωρεις χουλιγκαν μαλλον εχεις προβλημα.Παοκτζης ειμαι οσο δεν παιρνει.Μονο που εγω θελω η ομαδα μου να κερδιζει μεσα στο γηπεδο και μονο με την αξια της.

Γεια χαρα κι αμυγδαλα.

Άλλα λέει η γιαγιά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου που λένε. Ποτέ δεν είπα εσένα χούλιγκαν γιατί και να είσαι δεν σε ξέρω. Αναφερόμουν σε χούλιγκανς με τους χαρκτηρισμούς μου και γιαυτό είπα εσείς.

Με τον παοκ δεν έχω τίποτα παραπάνω απότι με άλλες ομάδες και στο ξαναλέω. Στο παράδειγμα που έτυχε να είμαι στο διπλανό τραπέζι ήταν αυτοί οι συγκεκριμένοι. Αν ήταν άλλοι απλά θα άλλαζα το όνομα. Ούτε τα εισαγωγικά ούτε τίποτα άλλο. Και οι παοκτσήδες απότι ξέρω έχουν θέμα με τους ερυθραστερίτες επειδή είστε με την παρτιζάν "αδέλφια".

Εκείνη την μέρα που λές οι 4 αυτοί Σέρβοι πίνανε σαν άνθρωποι τον καφέ τους στην παραλία θεσνίκης φορώντας απλώς τις μπλούζες της αγαπημένης τους ομάδας. Προφανώς τους στάμπαρε κάποιος δικός σας γιατί όπως και εγώ ήταν αρκετή ώρα εκεί και οργανώθηκνα να τους την πέσουν. Όταν μιλάμε για οργάνωση όχι αστεία. Σε 2 ομάδες ήταν, όλοι κράνοι κουκούλες κασκόλ και ήρθαν από 2 διαφορετικά σημεία. Σαν έφοδος ειδικών δυνάμεων ήταν.

Η μια ομάδα πέταξε ποτήρια και μπουκάλια από διπλανά τραπέζια και η άλλη ομάδα άρχισε το ξύλο ενώ ήταν στο πάτωμα. Τέτοια βιαιότητα και μίσος δενέχω ξαναδεί έτσι στην ψύχρα και στα καλα΄καθούμενα. Αν αυτό δεν πήγάζει από τον φανατισμό που έχουν λόγω ομάδας και της φασιστικής αντίληψης ή παοκ ή θάνατος. παοκ ρε μουνιά θα πεθάνετε και τέτοια συνθήματα και βγαίνει από μέσα τους ε τότε συγνώμη που έθιξα τον παοκ.

Γεια χαρά και κάσιους

arxaios
22/08/2010, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Απο που προκυπτει οτι εγω ειμαι χουλιγκαν?

Ρε 'συ ........ σε πήρανε χαμπάρι ή μου φαίνεται ;;; :lol: :lol: :lol:
Γεροντοχούλιγκαν !!! Ε γεροντοχούλιγκαν !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

E ρε τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα .......... :hypnotize :hypnotize

the who
22/08/2010, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Άλλα λέει η γιαγιά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου που λένε. Ποτέ δεν είπα εσένα χούλιγκαν γιατί και να είσαι δεν σε ξέρω. Αναφερόμουν σε χούλιγκανς με τους χαρκτηρισμούς μου και γιαυτό είπα εσείς.

Με τον παοκ δεν έχω τίποτα παραπάνω απότι με άλλες ομάδες και στο ξαναλέω. Στο παράδειγμα που έτυχε να είμαι στο διπλανό τραπέζι ήταν αυτοί οι συγκεκριμένοι. Αν ήταν άλλοι απλά θα άλλαζα το όνομα. Ούτε τα εισαγωγικά ούτε τίποτα άλλο. Και οι παοκτσήδες απότι ξέρω έχουν θέμα με τους ερυθραστερίτες επειδή είστε με την παρτιζάν "αδέλφια".

Εκείνη την μέρα που λές οι 4 αυτοί Σέρβοι πίνανε σαν άνθρωποι τον καφέ τους στην παραλία θεσνίκης φορώντας απλώς τις μπλούζες της αγαπημένης τους ομάδας. Προφανώς τους στάμπαρε κάποιος δικός σας γιατί όπως και εγώ ήταν αρκετή ώρα εκεί και οργανώθηκνα να τους την πέσουν. Όταν μιλάμε για οργάνωση όχι αστεία. Σε 2 ομάδες ήταν, όλοι κράνοι κουκούλες κασκόλ και ήρθαν από 2 διαφορετικά σημεία. Σαν έφοδος ειδικών δυνάμεων ήταν.

Η μια ομάδα πέταξε ποτήρια και μπουκάλια από διπλανά τραπέζια και η άλλη ομάδα άρχισε το ξύλο ενώ ήταν στο πάτωμα. Τέτοια βιαιότητα και μίσος δενέχω ξαναδεί έτσι στην ψύχρα και στα καλα΄καθούμενα. Αν αυτό δεν πήγάζει από τον φανατισμό που έχουν λόγω ομάδας και της φασιστικής αντίληψης ή παοκ ή θάνατος. παοκ ρε μουνιά θα πεθάνετε και τέτοια συνθήματα και βγαίνει από μέσα τους ε τότε συγνώμη που έθιξα τον παοκ.

Γεια χαρά και κάσιους


περαστικα κι αγυριστα.Προφανως η τυροπιτα που σφηνωσε στο μυαλο δεν σου αφηνει περιθωρια σκεψης.Δεν πειραζει,μια αλλη φορα,οταν μεγαλωσεις ισως.:wave2:

the who
22/08/2010, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ρε 'συ ........ σε πήρανε χαμπάρι ή μου φαίνεται ;;; :lol: :lol: :lol:
Γεροντοχούλιγκαν !!! Ε γεροντοχούλιγκαν !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

E ρε τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα .......... :hypnotize :hypnotize

Εσυ λιγα γιατι δεν τοχω σε τιποτα να κατεβασω στο νησι τους "Μακεδονες" με τις σαρρισες να σε σουβλισουν.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δε βαριεσαι ρε Κωστα απο μαλακιες αλλο τιποτα εδω μεσα. :wave2:

Joyrider
22/08/2010, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
περαστικα κι αγυριστα.Προφανως η τυροπιτα που σφηνωσε στο μυαλο δεν σου αφηνει περιθωρια σκεψης.Δεν πειραζει,μια αλλη φορα,οταν μεγαλωσεις ισως.:wave2:

whatever τίποτα άλλο άσχετο έχεις να πεις?

ευτυχώς οι χούλιγκανς είναι σκεπτομενοι άνθρωποι και πάνε τον κόσμο μπροστά

Βρες ένα άρθρο που είχε ποστάρει ο γκανταλφ σε σχέση με την βια στα γηπεδα και τα σχετικά και άσε με εμένα.

Καημένε κόσμε.

the who
22/08/2010, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
whatever τίποτα άλλο άσχετο έχεις να πεις?

ευτυχώς οι χούλιγκανς είναι σκεπτομενοι άνθρωποι και πάνε τον κόσμο μπροστά

Βρες ένα άρθρο που είχε ποστάρει ο γκανταλφ σε σχέση με την βια στα γηπεδα και τα σχετικά και άσε με εμένα.

Καημένε κόσμε.

Ρε φιλε τελικα εισαι πολυ χαζος η κανεις το χαζο.Αντε τραβα που θα μας κανεις και μαθημα για το χουλιγκανισμο.Οταν πηγαινα στο γηπεδο δεν ειχες γεννηθει ακομα.Καμμια απαντηση εχεις να δωσεις?Κανενα επιχειρημα αντι του ψευτογκαιμπελισμου που επιδεικνυεις?Σε ρωτησα συγκεκριμενα πραγματα αλλα απαντηση καμμια.
Απο που προκυπτουν ολες οι μαλακιες που γραφεις (σε σχεση με τις ερωταπαντησεις μου) δεν καταλαβα.
ΟΤΑΝ και ΑΝ απαντησεις σε οτι σε ρωτησα τα ξαναλεμε.Αλλιως αυτες τις γενικοτητες και τη λασπη που πετας να τα βαλεις εκει που ξερεις
Γκεκε?:evil: :evil: :evil:

menelaos46
22/08/2010, 10:44
Κανενα επιχειρημα αντι του ψευτογκαιμπελισμου που επιδεικνυεις?


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Joyrider
22/08/2010, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Γραφεις λοιπον

Πάλι καλά να λέτε που ο Μπουρούσης δεν παίζει στον παοκ. Θα είχαμε ήδη κάποιον Σέρβο νεκρό σήμερα από τους φανατισμένους φασιστοχούλιγκανς της "ομάδας" αυτής.

φασιστοχούλιγκανς της "ομάδας" αυτής. και ρωταω αν οι αλλοι ειναι αριστεροχουλιγκανς.
Τα διαλυτικα στη λεξη "ομαδα" τι σημαινουν?Οτι ο Παοκ δεν ειναι ομαδα και ειναι οι αλλες?
Σου εξηγω οτι οι χουλιγκαν ειναι ιδιοι ανεξαρτητως χρωματος και συ μου λες οτι μαλωνω,σφαζομαι και συντηρω καποια εταιρια.
Μαλλον δεν καταλαβαινεις ελληνικα.Απο που προκυπτει οτι εγω ειμαι χουλιγκαν?Γιατι στο γηπεδο παω πολλα χρονια αλλα μονο για δουλεια πλεον.Παω και πληρωνομαι δεν πληρωνω καν εισητηριο.
Ισως να εχεις δει σε αθλητικα ενα πλανακι με ματατζη να κραταει στα χερια εντρομο κοριτσακι και να προσπαθει να το βγαλει εκτος γηπεδου(αγωνας Ατρομητου με Πανιωνιο? οπου εμφανιστηκαν Αιγαλαιωτες εξω απο το γηπεδο και πεταγαν μολοτωφ).
Ειχα την τυχη και την τιμη να δωσω αυτο το πλανο θελοντας να δειξω που χτυπαει ακριβως ο χουλιγκανισμος αλλα και ολο το κοντραστ συναισθηματων (ματατζης και κοριτσακι).
Αν εξακολουθεις να με θεωρεις χουλιγκαν μαλλον εχεις προβλημα.Παοκτζης ειμαι οσο δεν παιρνει.Μονο που εγω θελω η ομαδα μου να κερδιζει μεσα στο γηπεδο και μονο με την αξια της.

Γεια χαρα κι αμυγδαλα.

Πάμε άλλη μια φορά τα ίδια αλλά μια μια τις απαντήσεις γιατί μπερδεύεσαι αν τα λέω όλα μαζί.

Ρωτάς για τα διαλυτικά. Λοιπόν πρώτον λέγονται εισαγωγικά και όπως σου είπα ήδη τα έβαλα γιατί δεν θεωρώ καμιά ομάδα αλλά εταιρεία. Εσύ θίχτηκες προφανώς επειδή είναι δική σου "ομάδα" αλλά και πάλι όπως ήδη σου είπα οποιαδήποτε "ομάδα" και να έβαζα θα τα χρησιμοποιούσα.

Μετά ρωτάς αν ο παοκ δεν είναι ομάδα και είναι οι άλλες. Θες να τα ξαναπώ? Απαντώ πιο πάνω.Αν θες πάλι για να το πιάσεις πες μου.

Έπειτα ρωτάς από που προκύπτει ότι είσαι χούλιγκαν. Από τα λεγόμενά μου από πουθενά αλλά όποιος έχει την μύγα...

Την άποψή μου για το θέμα την έχω διαμορφώσει και την λέω και δεν μπορείς να μου την αλλάξεις επειδή δεν είχα γεννηθεί όταν εσύ πήγαινες στα γήπεδα.Αυτό δεν είναι επιχείρημα που θα με πείσει. Ίσως όταν πήγαινες παίζανε ακόμα για την φανέλα και όχι για τα λεφτά.

Αναφέρεσαι στον γκαιμπελισμό.Προφανώς θεωρείς αυτά που λέω προπαγάνδα. Εγώ σου λέω αυτό που κάνουν οι "ομάδες" μόνο ψεύτο δεν είναι. Είναι πραγματικός και υπαρκτός. Επηρεάζουν τις συνειδήσεις και κάνουν στρατούς τυφλών χούλιγκαν που μόλις δουν αντίπαλης "ομάδας" άτομο θέλουν να το δείρουν.

Αν έχεις δίκιο και το κάνω για προπαγάνδα. Για ποιον θεωρείς ότι το κάνω? Για ποιανού όφελος?

blackbusa
22/08/2010, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Πάμε άλλη μια φορά τα ίδια αλλά μια μια τις απαντήσεις γιατί μπερδεύεσαι αν τα λέω όλα μαζί.


ρε μαστορα εχεις καταλαβει οτι με τα γραφομενα σου αναφερεσε στον Μπαοκ(και σε καποιους οπαδους του) σαν ''ΤΟ'' παραδειγμα χουλιγκανων και οχι σαν ενα απο τα πολλα παραδειγματα ολων των ομαδων???ξαναδιαβασε αυτα που γραφεις....

Joyrider
22/08/2010, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ρε μαστορα εχεις καταλαβει οτι με τα γραφομενα σου αναφερεσε στον Μπαοκ(και σε καποιους οπαδους του) σαν ''ΤΟ'' παραδειγμα χουλιγκανων και οχι σαν ενα απο τα πολλα παραδειγματα ολων των ομαδων???ξαναδιαβασε αυτα που γραφεις....

Ε συγγνώμη ρε φίλε αν σας έθιξα. Δεν "δείχνω" τον παοκ επειδή είναι αντιΜπαοκιστής. Σε αυτήν την περίπτωση ήμουν παρών και είδα την ωμή τυφλή βία. Δεν αμφιβάλλω ότι σε όλες τις παρατάξεις υπάρχουν ίδια άτομα. Αλλά για 5η φορά που το λέω ήταν παράδειγμα γιατί σε αυτό ήμουν ΠΑΡΩΝ. Πόσο πιο απλά να το πω να το καταλάβετε οι παοκτσήδες? Δεν τα πιάνετε αυτά που δεν συμφέρουν.

blackbusa
22/08/2010, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ε συγγνώμη ρε φίλε αν σας έθιξα. Δεν "δείχνω" τον παοκ επειδή είναι αντιΜπαοκιστής. Σε αυτήν την περίπτωση ήμουν παρών και είδα την ωμή τυφλή βία. Δεν αμφιβάλλω ότι σε όλες τις παρατάξεις υπάρχουν ίδια άτομα. Αλλά για 5η φορά που το λέω ήταν παράδειγμα γιατί σε αυτό ήμουν ΠΑΡΩΝ. Πόσο πιο απλά να το πω να το καταλάβετε οι παοκτσήδες? Δεν τα πιάνετε αυτά που δεν συμφέρουν.

εχεις κανα προβλημα αντιληψης???οταν γραφεις ευτυχως που δεν ηταν ο Μπουρουσης παιχτης του Μπαοκ γιατι θα ξαναεσφαζαν καναν οπαδο ξερεις τι νοημα βγαινει????το καταλαβαινεις???το νοημα που βγαινει ειναι οτι μονο οι οπαδοι τουτ Μπαοκ σφαζουν...αντιλαβου???

δεν ειμαι παοκτζης...αλλα εσυ που δεν ασχολησε με τις εταιριες γιατι γραφεις για αυτες???και φανταζομαι δεν πανυγηρισες ουτε στο eurobasket ουτε στο Euro της Ελλαδας....γιατι και οι εθνικες ομαδες εταιριες ειναι...

:wave2:

Joyrider
22/08/2010, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εχεις κανα προβλημα αντιληψης???οταν γραφεις ευτυχως που δεν ηταν ο Μπουρουσης παιχτης του Μπαοκ γιατι θα ξαναεσφαζαν καναν οπαδο ξερεις τι νοημα βγαινει????το καταλαβαινεις???το νοημα που βγαινει ειναι οτι μονο οι οπαδοι τουτ Μπαοκ σφαζουν...αντιλαβου???

δεν ειμαι παοκτζης...αλλα εσυ που δεν ασχολησε με τις εταιριες γιατι γραφεις για αυτες???και φανταζομαι δεν πανυγηρισες ουτε στο eurobasket ουτε στο Euro της Ελλαδας....γιατι και οι εθνικες ομαδες εταιριες ειναι...

:wave2:

Πρόβλημα αντίληψης? Δεν ξέρω μπορεί. Θα ρωτήσω κανέναν χούλιγκαν που είναι όλοι "άνθρωποι" με καθαρότητα σκέψης,

Αυτό το έγραψα (ατυχώς όπως φάνηκε) γιατί αφού οι παοκτσήδες δεν έχουν κανένα πρόβλημα ακόμα και να σκοτώσουν έναν ερυθραστερίτη όπως στο παράδειγμά μου δεν θα είχαν πρόβλημα έναν άλλο σέρβο αν τον συνέδεαν έτσι στο μυαλό τους..

Χέστο ρε φίλε, πραγματικά όπως λες μαλακία δικιά μου που ασχολούμαι με τέτοια ομάδα "ανθρώπων".. Δεν θα μου απαγορέψεις εσύ να μιλάω όμως.

the who
22/08/2010, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Πάμε άλλη μια φορά τα ίδια αλλά μια μια τις απαντήσεις γιατί μπερδεύεσαι αν τα λέω όλα μαζί.

Ρωτάς για τα διαλυτικά. Λοιπόν πρώτον λέγονται εισαγωγικά και όπως σου είπα ήδη τα έβαλα γιατί δεν θεωρώ καμιά ομάδα αλλά εταιρεία. Εσύ θίχτηκες προφανώς επειδή είναι δική σου "ομάδα" αλλά και πάλι όπως ήδη σου είπα οποιαδήποτε "ομάδα" και να έβαζα θα τα χρησιμοποιούσα.

Μετά ρωτάς αν ο παοκ δεν είναι ομάδα και είναι οι άλλες. Θες να τα ξαναπώ? Απαντώ πιο πάνω.Αν θες πάλι για να το πιάσεις πες μου.

Έπειτα ρωτάς από που προκύπτει ότι είσαι χούλιγκαν. Από τα λεγόμενά μου από πουθενά αλλά όποιος έχει την μύγα...

Την άποψή μου για το θέμα την έχω διαμορφώσει και την λέω και δεν μπορείς να μου την αλλάξεις επειδή δεν είχα γεννηθεί όταν εσύ πήγαινες στα γήπεδα.Αυτό δεν είναι επιχείρημα που θα με πείσει. Ίσως όταν πήγαινες παίζανε ακόμα για την φανέλα και όχι για τα λεφτά.

Αναφέρεσαι στον γκαιμπελισμό.Προφανώς θεωρείς αυτά που λέω προπαγάνδα. Εγώ σου λέω αυτό που κάνουν οι "ομάδες" μόνο ψεύτο δεν είναι. Είναι πραγματικός και υπαρκτός. Επηρεάζουν τις συνειδήσεις και κάνουν στρατούς τυφλών χούλιγκαν που μόλις δουν αντίπαλης "ομάδας" άτομο θέλουν να το δείρουν.

Αν έχεις δίκιο και το κάνω για προπαγάνδα. Για ποιον θεωρείς ότι το κάνω? Για ποιανού όφελος?

Oκ εισαγωγικα εχεις δικηο αλλα η ουσια ειναι αλλου.Εγω "θιχτηκα" γιατι μεσα απο ολη τη χαβουζα των γηπεδων ασχοληθηκες μονο με τον Παοκ.Στο ξαναλεω,εβαλες τη λεξη ομαδα μεσα σε εισαγωγικα.Αυτο για καποιον που μιλαει και γραφει ελληνικα σημαινει οτι ο Παοκ δεν ειναι ομαδα.Μπορει να ξερεις πως λεγονται τα σημεια στιξης αλλα μαλλον δεν ξερεις τη σημασια και τη σωστη χρηση τους.

Η μυγα μου εχει να κανει με τον Γκαιμπελς σου.
"Μαλώνετε και σφάζεστε για εταιρίες και τις συντηρείτε. " γραφεις απευθυνομενος σε μενα αλλα κατα τ αλλα
"Έπειτα ρωτάς από που προκύπτει ότι είσαι χούλιγκαν. Από τα λεγόμενά μου από πουθενά αλλά όποιος έχει την μύγα.."

Ο Γκαιμπελς ηταν ειδικος στη διαστρεβλωση της αληθειας.Μια απο τις τακτικεςτου ηταν να αφηνει να αιωρουνται πραγματα για καποιον,να τον συκοφαντει και να πεταει λασπη.Αφηνε τα υπολοιπα στους ανεγκεφαλους φανατικους.

Προσοχη στα κασιους γιατι εχουν πολλες θερμιδες.

Joyrider
22/08/2010, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Oκ εισαγωγικα εχεις δικηο αλλα η ουσια ειναι αλλου.Εγω "θιχτηκα" γιατι μεσα απο ολη τη χαβουζα των γηπεδων ασχοληθηκες μονο με τον Παοκ.Στο ξαναλεω,εβαλες τη λεξη ομαδα μεσα σε εισαγωγικα.Αυτο για καποιον που μιλαει και γραφει ελληνικα σημαινει οτι ο Παοκ δεν ειναι ομαδα.Μπορει να ξερεις πως λεγονται τα σημεια στιξης αλλα μαλλον δεν ξερεις τη σημασια και τη σωστη χρηση τους.

Η μυγα μου εχει να κανει με τον Γκαιμπελς σου.
"Μαλώνετε και σφάζεστε για εταιρίες και τις συντηρείτε. " γραφεις απευθυνομενος σε μενα αλλα κατα τ αλλα
"Έπειτα ρωτάς από που προκύπτει ότι είσαι χούλιγκαν. Από τα λεγόμενά μου από πουθενά αλλά όποιος έχει την μύγα.."

Ο Γκαιμπελς ηταν ειδικος στη διαστρεβλωση της αληθειας.Μια απο τις τακτικεςτου ηταν να αφηνει να αιωρουνται πραγματα για καποιον,να τον συκοφαντει και να πεταει λασπη.Αφηνε τα υπολοιπα στους ανεγκεφαλους φανατικους.

Προσοχη στα κασιους γιατι εχουν πολλες θερμιδες.

Ρε άνθρωπε πραγματικά για σπάσιμο το κάνεις η δεν σου κόβει μια? Τα εισαγωγικά είναι γιατί δεν θεωρώ καμιά ομάδα όχι μόνο τον παοκ. Δεν το κατάλαβες? Το παράδειγμα το είπα γιατί ήμουν παρών και το ότι ήταν παοκτσήδες τυχαίο. Μην κολλάτε γαμώτο. Μετά εγώ έχω πρόβλημα κατανόησης δηλαδή.

Εσύ συνεχίζεις να λες ότι αναφέρομαι σε σένα κάτι που δεν ισχύει. Αναφέρομαι στους χούλιγκανς. Αν είσαι χέστηκα.

Αν και πάλι δεν κατάλαβες θα τα ξαναπώ. Εσένα δεν βλέπω να απαντάς πάντως.

Α και έτσι επειδή όταν το ανέβασε ο gandalf δεν δώσατε σημασία (μόνο 180 άτομα) διαβάστε άλλη μια για το πως λειτουργεί το σύστημα των χούλιγκανς.

http://pigadi-tis-skepsis.blogspot.com/2010/07/hooligans.html?zx=ea7567c3ce8f7f79

menelaos46
22/08/2010, 12:33
Α και έτσι επειδή όταν το ανέβασε ο gandalf δεν δώσατε σημασία (μόνο 180 άτομα) διαβάστε άλλη μια για το πως λειτουργεί το σύστημα των χούλιγκανς.


Και τι μας νοιαζει εμας αυτο ρε φιλε???
Εμας μας νοιαζει που εθιξες τον Μπαοκ...

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Joyrider
22/08/2010, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Και τι μας νοιαζει εμας αυτο ρε φιλε???
Εμας μας νοιαζει που εθιξες τον Μπαοκ...

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Exactly my point:rolleyes: τύυυυυυυυυυφλα, παροπίιιιιιιδες

menelaos46
22/08/2010, 12:40
Exactly my point τύυυυυυυυυυφλα, παροπίιιιιιιδες


Αστα αυτα τωρα και καλα ντεμεκ με τις παροπιδες γιατι με θυμιζεις εκεινα τα κολπα τα Γκαιμπελιστικα...
Και μη με κανεις το μαγκα Αθηναιε ε Αθηναιε καταλαβες???

http://www.youtube.com/watch?v=UWpBMsPlDp0

Χαντμπολ... πιασε τ'αυγο και κουρευτο...
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Joyrider
22/08/2010, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Αστα αυτα τωρα και καλα ντεμεκ με τις παροπιδες γιατι με θυμιζεις εκεινα τα κολπα τα Γκαιμπελιστικα...
Και μη με κανεις το μαγκα Αθηναιε ε Αθηναιε καταλαβες???

http://www.youtube.com/watch?v=UWpBMsPlDp0

Χαντμπολ... πιασε τ'αυγο και κουρευτο...
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Α έχεις και δεύτερο κουσούρι τελικά...

blackbusa
22/08/2010, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Πρόβλημα αντίληψης? Δεν ξέρω μπορεί. Θα ρωτήσω κανέναν χούλιγκαν που είναι όλοι "άνθρωποι" με καθαρότητα σκέψης,

Αυτό το έγραψα (ατυχώς όπως φάνηκε) γιατί αφού οι παοκτσήδες δεν έχουν κανένα πρόβλημα ακόμα και να σκοτώσουν έναν ερυθραστερίτη όπως στο παράδειγμά μου δεν θα είχαν πρόβλημα έναν άλλο σέρβο αν τον συνέδεαν έτσι στο μυαλό τους..

Χέστο ρε φίλε, πραγματικά όπως λες μαλακία δικιά μου που ασχολούμαι με τέτοια ομάδα "ανθρώπων".. Δεν θα μου απαγορέψεις εσύ να μιλάω όμως.

μαχαιρωματα εχουν φαει και ολυμπιακοι απο αεκτζηδες...αεκτζηδες απο παναθηναικους...παναθηναικοι απο ολυμπιακους....κλπ κλπ...με το να γραφεις αυτο που εγραψες φωτογραφιζεις μονο τους παοκτζηδες...και επιμενεις...καταλαβαινεις τωρα???

και ποτε σου απαογορεψα εγωνα γραψεις οτι θελεις εσυ???

Joyrider
22/08/2010, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
μαχαιρωματα εχουν φαει και ολυμπιακοι απο αεκτζηδες...αεκτζηδες απο παναθηναικους...παναθηναικοι απο ολυμπιακους....κλπ κλπ...με το να γραφεις αυτο που εγραψες φωτογραφιζεις μονο τους παοκτζηδες...και επιμενεις...καταλαβαινεις τωρα???

και ποτε σου απαογορεψα εγωνα γραψεις οτι θελεις εσυ???

Εγώ καταλαβαίνω ναι, εσύ?

Ήδη είπα πως παντού υπάρχουν αυτοί. Αλλά επειδή έτυχε να ήμουν παρών στο συγκεκριμένο γιαυτό το ανέφερα.

Πόσο πιο κατανοητό να το κάνω? Πες μου να σε βοηθήσω.

mparmpanik
22/08/2010, 12:57
τελικα τι ισχυει?

οι χουλιγκανοι ειναι ολοι ανεγκεφαλοι

ή

εξαρταται απο την ομαδα που υποστηριζουν?

Joyrider
22/08/2010, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
τελικα τι ισχυει?

οι χουλιγκανοι ειναι ολοι ανεγκεφαλοι

ή

εξαρταται απο την ομαδα που υποστηριζουν?

Για μένα? Όλοι.

blackbusa
22/08/2010, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
τελικα τι ισχυει?

οι χουλιγκανοι ειναι ολοι ανεγκεφαλοι

ή

εξαρταται απο την ομαδα που υποστηριζουν?

του παοκ ομως ειδικα ειναι χειροτεροι...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Πάλι καλά να λέτε που ο Μπουρούσης δεν παίζει στον παοκ. Θα είχαμε ήδη κάποιον Σέρβο νεκρό σήμερα από τους φανατισμένους φασιστοχούλιγκανς της "ομάδας" αυτής.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

the who
22/08/2010, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Αστα αυτα τωρα και καλα ντεμεκ με τις παροπιδες γιατι με θυμιζεις εκεινα τα κολπα τα Γκαιμπελιστικα...
Και μη με κανεις το μαγκα Αθηναιε ε Αθηναιε καταλαβες???

http://www.youtube.com/watch?v=UWpBMsPlDp0

Χαντμπολ... πιασε τ'αυγο και κουρευτο...
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Παρωπιδες με ωμεγα γραφονται απο παληα.Ποσους χουλιγκανους εχετε πιασει εσεις τα οργανα?Αλλα και να τους πιασετε παλι φτερα θα βγαλουν.
http://www.skai.gr/news/greece/article/150365/apodrasi-kratoymenon-apo-to-at-palaioy-faliroy-/

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231050995

http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=340580&dt=30/06/2010

Βεβαια υπαρχουν κι εκεινοι οι κακεντρεχεις που λενε οτι δεν τους πιανετε για να παιρνετε τις υπερωριες του Σ-Κ αλλα εγω δεν το πιστευω αυτο.Ουτε πιστευω οτι δεν τους πειραζετε γιατι ειναι ο προσωπικος στρατος καποιων "επωνυμων και επιφανων συμπατριωτων" μας.Τι διαολο αυτα γινονται μονο στη Λατινικη Αμερικη,οχι στην Ελλαδα της δημοκρατιας.

:D

the who
22/08/2010, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
του παοκ ομως ειδικα ειναι χειροτεροι...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ομορφα μικρε μη φωναξω το Μπαμπη το σουγια.:lol: :lol: :lol:

menelaos46
22/08/2010, 14:07
Παρωπιδες με ωμεγα γραφονται απο παληα.Ποσους χουλιγκανους εχετε πιασει εσεις τα οργανα?Αλλα και να τους πιασετε παλι φτερα θα βγαλουν. http://www.skai.gr/news/greece/arti...laioy-faliroy-/ http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231050995 http://www.tovima.gr/default.asp?pi...p;dt=30/06/2010 Βεβαια υπαρχουν κι εκεινοι οι κακεντρεχεις που λενε οτι δεν τους πιανετε για να παιρνετε τις υπερωριες του Σ-Κ αλλα εγω δεν το πιστευω αυτο.Ουτε πιστευω οτι δεν τους πειραζετε γιατι ειναι ο προσωπικος στρατος καποιων "επωνυμων και επιφανων συμπατριωτων" μας.Τι διαολο αυτα γινονται μονο στη Λατινικη Αμερικη,οχι στην Ελλαδα της δημοκρατιας.


Γεια σου ρε τσακαλε ολα τα ξερεις, και τα λινκ σου πανω στο θεμα....

gmitsiakis
22/08/2010, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Παρωπιδες με ωμεγα γραφονται απο παληα.Ποσους χουλιγκανους εχετε πιασει εσεις τα οργανα?Αλλα και να τους πιασετε παλι φτερα θα βγαλουν.
http://www.skai.gr/news/greece/article/150365/apodrasi-kratoymenon-apo-to-at-palaioy-faliroy-/

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231050995

http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=340580&dt=30/06/2010

Βεβαια υπαρχουν κι εκεινοι οι κακεντρεχεις που λενε οτι δεν τους πιανετε για να παιρνετε τις υπερωριες του Σ-Κ αλλα εγω δεν το πιστευω αυτο.Ουτε πιστευω οτι δεν τους πειραζετε γιατι ειναι ο προσωπικος στρατος καποιων "επωνυμων και επιφανων συμπατριωτων" μας.Τι διαολο αυτα γινονται μονο στη Λατινικη Αμερικη,οχι στην Ελλαδα της δημοκρατιας.

:D

ωπα ωπα τωρα το πηγες στο ακυρο το θεμα!

ειδες ποσα βιντεο υπαρχουν με καλοπαιδα που τα σπανε σε γηπεδα?
εκει δεν φταει η αστυνομια αλλα η πουτανα νομοθεσια. οταν εχεις εισαγγελεις που κοιμουντε τοτε τι να λεμε?

τωρα για τα λινκ με τις αποδρασεις θες να μας πεις τι?

the who
22/08/2010, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Γεια σου ρε τσακαλε ολα τα ξερεις, και τα λινκ σου πανω στο θεμα....


Ετσι ακριβως.Αντι να το παιζετε εξυπνακηδες εδω μεσα κοιταξτε να κανετε τη δουλεια για την οποια σας πληρωνουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι οσο καλυτερα μπορειτε.οταν το καταφερετε τα ξαναλεμε.:wave2:

gmitsiakis
22/08/2010, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Ετσι ακριβως.Αντι να το παιζετε εξυπνακηδες εδω μεσα κοιταξτε να κανετε τη δουλεια για την οποια σας πληρωνουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι οσο καλυτερα μπορειτε.οταν το καταφερετε τα ξαναλεμε.:wave2:

βρε ακυρο σου λεωωωωω!!!

super_toto
22/08/2010, 16:38
Ερώτησις:

Ποιός ήταν ο Σέρβος που μάζευε μπουνίδια ανάσκελα στο παρκέ, από τον Σοφο καθ όλη τη διάρκεια των τσαμπουκάδων?

Έζησε? Αν ναι θυμάται ποιος είναι και τι είναι το μπάσκετ?

gmitsiakis
22/08/2010, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ερώτησις:

Ποιός ήταν ο Σέρβος που μάζευε μπουνίδια ανάσκελα στο παρκέ, από τον Σοφο καθ όλη τη διάρκεια των τσαμπουκάδων?

Έζησε? Αν ναι θυμάται ποιος είναι και τι είναι το μπάσκετ?

o Μπιελιτσα!!!!

menelaos46
22/08/2010, 17:04
Ετσι ακριβως.Αντι να το παιζετε εξυπνακηδες εδω μεσα κοιταξτε να κανετε τη δουλεια για την οποια σας πληρωνουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι οσο καλυτερα μπορειτε.οταν το καταφερετε τα ξαναλεμε


Εχεις θεμα εσυ να το προσεξεις αυτο γιατι οτι κουβεντα και να γινετε ειτε για μπασκετ η οτιδηποτε που τη φερνεις που την πας παλι εκει τη γυρνας.....
Ωστοσο δεν ειναι του παροντος, κι αν για ολα τα επεισοδια που γινονται αυτο που εχεις να πεις ειναι οτι σου θιξαμε τον Μπαοκ τι αλλο να πω...

Υ.Γ. Σιγα ξοδευτικες....

guzzistas
22/08/2010, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ερώτησις:
Ποιός ήταν ο Σέρβος που μάζευε μπουνίδια ανάσκελα στο παρκέ, από τον Σοφο καθ όλη τη διάρκεια των τσαμπουκάδων?
Έζησε? Αν ναι θυμάται ποιος είναι και τι είναι το μπάσκετ?

:lol: :lol: :lol: :lol:

arxaios
22/08/2010, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ερώτησις:

Ποιός ήταν ο Σέρβος που μάζευε μπουνίδια ανάσκελα στο παρκέ, από τον Σοφο καθ όλη τη διάρκεια των τσαμπουκάδων?

Έζησε? Αν ναι θυμάται ποιος είναι και τι είναι το μπάσκετ?

Τρείς μέρες τώρα ζητάει επίμονα να κάνει μήνυση στον οδηγό του τραίνου που τον χτύπησε !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mparmpanik
22/08/2010, 19:26
εμεις ειμαστε οι και γαμαουα τυποι..

βαραμε..

δερνουμε

και δεν δινουμε αναφορα..

τωρα που η FIBA ομως ετοιμαζεται να ριξει τιμωριες εν οψη μουντομπασκετ
να δω τι θα λεμε..

αν κατεβουμε με τα τσικο να δουμε ποσο θα μας αρεσει..

the who
23/08/2010, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Εχεις θεμα εσυ να το προσεξεις αυτο γιατι οτι κουβεντα και να γινετε ειτε για μπασκετ η οτιδηποτε που τη φερνεις που την πας παλι εκει τη γυρνας.....
Ωστοσο δεν ειναι του παροντος, κι αν για ολα τα επεισοδια που γινονται αυτο που εχεις να πεις ειναι οτι σου θιξαμε τον Μπαοκ τι αλλο να πω...

Υ.Γ. Σιγα ξοδευτικες....

Nαι γιατρε μου,οτι πεις.Στην ειρωνια απανταω με ειρωνια.
Για τα επεισοδια αν αυτο καταλαβες λυπαμαι.Απλα βαριεμαι ολους αυτους που οτι επεισοδιο κι αν γινει το φορτωνουν στον ΠΑΟΚ με μαγικο τροπο.

Υ.Γ Αλλαξε δουλεια αν τα φραγκα ειναι λιγα.:smokin:

Joyrider
23/08/2010, 03:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Απλα βαριεμαι ολους αυτους που οτι επεισοδιο κι αν γινει το φορτωνουν στον ΠΑΟΚ με μαγικο τροπο.

Απότι φαίνεται μόνο 3 λεξούλες μπορεί να απομονώσει και να καταλάβει το μυαλουδάκι σου. Ο παοκ φταίει.

Αφού αυτό έχεις κρατήσει μέχρι τώρα με τις υγείες σου.

Αφιερωμένα 2 συνθηματάκια της "ομάδας" σου... εεε σόρρυ ομάδας ήθελα να πω. Είναι μάλλον αντιπροσωπευτικά της ομάδας και άκρως σχετικά με την μπάλα και την ομαδικότητα.

===

O ΠIO KAΛOΣ
O ΠΑΟΚΤΣΗΣ
EXEI ΣKOTΩΣEI ΓAΥΡO
KAI ΣTH ZΩH TOΥ EXEI
ΠIEI
ENA KAΡABI MAΥΡO
O ΠIO KAΛOΣ
O AΡΕIANOΣ
EXEI ΣKOTΩΣEI KOTA
KAI MOΛIΣ BΛEΠEI
ΠAOKTΣH
TOΥ ΔINEI MIA KAΠOTA

===

Πέρασαν μήνες, πέρασαν χρόνια, όμως μυαλό δε βάλαμε ακόμα...
Μη σε φοβίζει και μη σε νοιάζει, υπάρχει ο ΠΑΟΚ που τη ζωή μου αλλάζει...
Δεν είμαι μάγκας, είμαι αλλάνι, στα 12 μου ήπια και ντουμάνι... στα 13 στη Καλογρέζα, στο λεωφορείο δοκίμασα και πρέζα...
Στη Φιλαδέλφεια ήμουνα λιώμα, στο Χαριλάου έπεσα σε κόμα και από τότε ότι κι αν γίνει, για μένα φταίει η πουτάνα η ηρωίνη.
ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο μακάρι να ξέρα τι πίνω και τι λέω... ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο μες την πουτάνα την Αθήνα θα το λέω... !!!

===

the who
23/08/2010, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Απότι φαίνεται μόνο 3 λεξούλες μπορεί να απομονώσει και να καταλάβει το μυαλουδάκι σου. Ο παοκ φταίει.

Αφού αυτό έχεις κρατήσει μέχρι τώρα με τις υγείες σου.

Αφιερωμένα 2 συνθηματάκια της "ομάδας" σου... εεε σόρρυ ομάδας ήθελα να πω. Είναι μάλλον αντιπροσωπευτικά της ομάδας και άκρως σχετικά με την μπάλα και την ομαδικότητα.

===

O ΠIO KAΛOΣ
O ΠΑΟΚΤΣΗΣ
EXEI ΣKOTΩΣEI ΓAΥΡO
KAI ΣTH ZΩH TOΥ EXEI
ΠIEI
ENA KAΡABI MAΥΡO
O ΠIO KAΛOΣ
O AΡΕIANOΣ
EXEI ΣKOTΩΣEI KOTA
KAI MOΛIΣ BΛEΠEI
ΠAOKTΣH
TOΥ ΔINEI MIA KAΠOTA

===

Πέρασαν μήνες, πέρασαν χρόνια, όμως μυαλό δε βάλαμε ακόμα...
Μη σε φοβίζει και μη σε νοιάζει, υπάρχει ο ΠΑΟΚ που τη ζωή μου αλλάζει...
Δεν είμαι μάγκας, είμαι αλλάνι, στα 12 μου ήπια και ντουμάνι... στα 13 στη Καλογρέζα, στο λεωφορείο δοκίμασα και πρέζα...
Στη Φιλαδέλφεια ήμουνα λιώμα, στο Χαριλάου έπεσα σε κόμα και από τότε ότι κι αν γίνει, για μένα φταίει η πουτάνα η ηρωίνη.
ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο μακάρι να ξέρα τι πίνω και τι λέω... ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο μες την πουτάνα την Αθήνα θα το λέω... !!!

===


Περαστικα κι αλλο κακο να μη σε ξαναβρει.Αντε τωρα να παιξεις με τα αλλα παιδακια και φρονιμα.

blackbusa
23/08/2010, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Περαστικα κι αλλο κακο να μη σε ξαναβρει.Αντε τωρα να παιξεις με τα αλλα παιδακια και φρονιμα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε μαλακα ημαρτον...ακομα ασχολησε???καλα που δεν ασχολητε και τις εταιριες δηλαδη....

:lol: :lol: :lol:

rockobok
23/08/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
o Μπιελιτσα!!!! Πρέπει να βάρεσε μπιέλα ο μπιέλιτσα:lol:

Joyrider
23/08/2010, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Περαστικα κι αλλο κακο να μη σε ξαναβρει.Αντε τωρα να παιξεις με τα αλλα παιδακια και φρονιμα.

Καλώς τα τα παόκια τα όμορφα...:rotflmao: :rotflmao: τελικά με έπεισες, θα ασχολούμε μόνο με τον μππαοκ :rotflmao: έχετε πλάκα γιαυτό...και γαμώ τα μυαλά είστε, πανέξυπνα ααααχαχα:lol:

the who
23/08/2010, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε μαλακα ημαρτον...ακομα ασχολησε???καλα που δεν ασχολητε και τις εταιριες δηλαδη....

:lol: :lol: :lol:

Τι να πω ρε Πανο?Δεν μας φταναν τα @ιδοι@ πλακωσαν κι απ την Ινδια.:lol: :lol:

Joyrider
23/08/2010, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε μαλακα ημαρτον...ακομα ασχολησε???καλα που δεν ασχολητε και τις εταιριες δηλαδη....

:lol: :lol: :lol:

Και με ναρκωτικά δεν ασχολούμαι αλλά γνώμη εκφέρω. τι θες να πεις?

Αλλά από τα συνθήματα βλέπω ότι και τα ναρκωτικά τα ξέρετε πολύ καλά.

blackbusa
23/08/2010, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Και με ναρκωτικά δεν ασχολούμαι αλλά γνώμη εκφέρω. τι θες να πεις?

Αλλά από τα συνθήματα βλέπω ότι και τα ναρκωτικά τα ξέρετε πολύ καλά.

εμεις εστω λεμε μαλακιες αφου τα εχουνε παρει...με εσενα πρεπει να ανυσηχεις περισσοτερο...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

the who
23/08/2010, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εμεις εστω λεμε μαλακιες αφου τα εχουνε παρει...με εσενα πρεπει να ανυσηχεις περισσοτερο...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μην πειραζεις το παιδι ρε ναρκομανη.Αυτος σε λιγο εκτος απο χουλιγκανους θα μας βγαλει και χασικληδες.Κοιτα να δεις πως επιβεβαιωνεται το ρητο του Αινσταιν για το διαστημα και την ανθρωπινη βλακεια.

Joyrider
23/08/2010, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εμεις εστω λεμε μαλακιες αφου τα εχουνε παρει...με εσενα πρεπει να ανυσηχεις περισσοτερο...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ανησυχώ πολύ. Είμαι ανήσυχο πνεύμα. Απλά έχετε πολύ πλάκα. Το μυαλό σας δηλαδή μου κεντρίζει το ενδιαφέρον να συνεχίσω την συζήτηση. Έχει τρομερό ενδιαφέρον να μιλάς με κάποιον που δεν νιώθει από επιχειρήματα αλλά σου απαντάει με φράσεις τύπου:
"Πήγαινε να παίξεις με άλλα παιδάκια".

Την φράση: "Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο γιατί θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας" την ξέρεις?

Ε λοιπόν τέτοιοι δεν χρησιμοποιούν επιχειρήματα. Αλλά σε φέρνουν σε αδιέξοδο σκέψης με μια βλακεία που θα πουν και μένεις μαλάκας. Γιαυτό μαρέσει η κουβέντα μας.

blackbusa
23/08/2010, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Μην πειραζεις το παιδι ρε ναρκομανη.Αυτος σε λιγο εκτος απο χουλιγκανους θα μας βγαλει και χασικληδες.Κοιτα να δεις πως επιβεβαιωνεται το ρητο του Αινσταιν για το διαστημα και την ανθρωπινη βλακεια. :look: :eyepop:

δεν ειμαστε τελικααααααααααα????? και το συνθημα''Μπαοκ ξερω εγω ξερω εγω ενταξει Μπαοκ Μπαοκ ξερω εγω ξερω εγω ενταξει"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

blackbusa
23/08/2010, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ανησυχώ πολύ. Είμαι ανήσυχο πνεύμα. Απλά έχετε πολύ πλάκα. Το μυαλό σας δηλαδή μου κεντρίζει το ενδιαφέρον να συνεχίσω την συζήτηση. Έχει τρομερό ενδιαφέρον να μιλάς με κάποιον που δεν νιώθει από επιχειρήματα αλλά σου απαντάει με φράσεις τύπου:
"Πήγαινε να παίξεις με άλλα παιδάκια".

Την φράση: "Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο γιατί θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας" την ξέρεις?

Ε λοιπόν τέτοιοι δεν χρησιμοποιούν επιχειρήματα. Αλλά σε φέρνουν σε αδιέξοδο σκέψης με μια βλακεία που θα πουν και μένεις μαλάκας. Γιαυτό μαρέσει η κουβέντα μας.


Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Απότι φαίνεται μόνο 3 λεξούλες μπορεί να απομονώσει και να καταλάβει το μυαλουδάκι σου. Ο παοκ φταίει.

Αφού αυτό έχεις κρατήσει μέχρι τώρα με τις υγείες σου.

Αφιερωμένα 2 συνθηματάκια της "ομάδας" σου... εεε σόρρυ ομάδας ήθελα να πω. Είναι μάλλον αντιπροσωπευτικά της ομάδας και άκρως σχετικά με την μπάλα και την ομαδικότητα.

===

O ΠIO KAΛOΣ
O ΠΑΟΚΤΣΗΣ
EXEI ΣKOTΩΣEI ΓAΥΡO
KAI ΣTH ZΩH TOΥ EXEI
ΠIEI
ENA KAΡABI MAΥΡO
O ΠIO KAΛOΣ
O AΡΕIANOΣ
EXEI ΣKOTΩΣEI KOTA
KAI MOΛIΣ BΛEΠEI
ΠAOKTΣH
TOΥ ΔINEI MIA KAΠOTA

===

Πέρασαν μήνες, πέρασαν χρόνια, όμως μυαλό δε βάλαμε ακόμα...
Μη σε φοβίζει και μη σε νοιάζει, υπάρχει ο ΠΑΟΚ που τη ζωή μου αλλάζει...
Δεν είμαι μάγκας, είμαι αλλάνι, στα 12 μου ήπια και ντουμάνι... στα 13 στη Καλογρέζα, στο λεωφορείο δοκίμασα και πρέζα...
Στη Φιλαδέλφεια ήμουνα λιώμα, στο Χαριλάου έπεσα σε κόμα και από τότε ότι κι αν γίνει, για μένα φταίει η πουτάνα η ηρωίνη.
ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο μακάρι να ξέρα τι πίνω και τι λέω... ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο, ΠΑΟΚ ολέο μες την πουτάνα την Αθήνα θα το λέω... !!!

===

οτι πεις...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Joyrider
23/08/2010, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
οτι πεις...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Οτι πιεις...:rolleyes:

blackbusa
23/08/2010, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Οτι πιεις...:rolleyes:

:rolleyes:

δικα σου γραφομενα...οχι δικα μου...λεμε για ΤΑ επιχειρηματα...μηπως εισαι και επιχειρηματιας???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εδιτ/υ.γ. ποιος μαλωσε μαζι σου ρε μαστορα???:lol:

Joyrider
23/08/2010, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:rolleyes:

δικα σου γραφομενα...οχι δικα μου...λεμε για ΤΑ επιχειρηματα...μηπως εισαι και επιχειρηματιας???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Οτι καταλαβαίνει ο καθένας μωρέ δεν σε παρεξηγώ. Μέχρι εκεί που φτάνεις.

Είχα κουραστεί να εξηγώ 2-3 σελίδες πριν ότι αναφερόμουν στους χούλιγκανς και εσείς θέλατε σώνει και καλά να αναφέρομαι σε εσάς. Οτι θέλουν τα παιδιά.

Εγω είμαι ένας επιχειρηματίας. Εσύ μάλλον πρέπει να το κλείσεις το αστειατόριο..

blackbusa
23/08/2010, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Οτι καταλαβαίνει ο καθένας μωρέ δεν σε παρεξηγώ. Μέχρι εκεί που φτάνεις.

Είχα κουραστεί να εξηγώ 2-3 σελίδες πριν ότι αναφερόμουν στους χούλιγκανς και εσείς θέλατε σώνει και καλά να αναφέρομαι σε εσάς. Οτι θέλουν τα παιδιά.

Εγω είμαι ένας επιχειρηματίας. Εσύ μάλλον πρέπει να το κλείσεις το αστειατόρειο..

ωπα...ωπα...ωπα...θα αποφασισεις???τελικα ειμαστε χουλιγκανια και χασικλιδες η δεν ειμαστε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. δωσε σε καποιν λογικο να διαβασει και οχι να αναγνωσει τι εγραψες και θα σου πει που εισαι λαθος....:wave2:

Joyrider
23/08/2010, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ωπα...ωπα...ωπα...θα αποφασισεις???τελικα ειμαστε χουλιγκανια και χασικλιδες η δεν ειμαστε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. δωσε σε καποιν λογικο να διαβασει και οχι να αναγνωσει τι εγραψες και θα σου πει που εισαι λαθος....:wave2:

Ήδη γελάω με παρέα έννοια σου. Δεν θέλω να με βγάλει κανείς λογικό. Σκασίλα μου. Για την πλάκα μου το κάνω τώρα πια. Ερευνώ την φράση που σου είπα. Τώρα είμαι στο στάδιο που έχω πέσει στο επίπεδό σου αφού μετά από 2 σελίδες άσκοπων επεξηγήσεων που χτύπαγαν στα ντουβάρια σας, συνεχίζατε να λέτε το ίδιο πράγμα. Περιμένω το τελικό επίπεδο όπου θα χάσω λόγω εμπειρίας σας.. Αναμένω...

blackbusa
23/08/2010, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ήδη γελάω με παρέα έννοια σου. Δεν θέλω να με βγάλει κανείς λογικό. Σκασίλα μου. Για την πλάκα μου το κάνω τώρα πια. Ερευνώ την φράση που σου είπα. Τώρα είμαι στο στάδιο που έχω πέσει στο επίπεδό σου αφού μετά από 2 σελίδες άσκοπων επεξηγήσεων που χτύπαγαν στα ντουβάρια σας, συνεχίζατε να λέτε το ίδιο πράγμα. Περιμένω το τελικό επίπεδο όπου θα χάσω λόγω εμπειρίας σας.. Αναμένω...

αρα τοση ωρα επιμενεις γνωριζοντας οτι δεν εισαι λογικος...και λες αρλουμπες...η μηπως καταλαβες και κανεις ατακτη υποχωρηση...οποια απο τα 2 και να ειναι η απαντηση μου ειναι μια...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. το μονο επιπεδο που γνωριζω ειναι η ΓΗ....

Joyrider
23/08/2010, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αρα τοση ωρα επιμενεις γνωριζοντας οτι δεν εισαι λογικος...και λες αρλουμπες...η μηπως καταλαβες και κανεις ατακτη υποχωρηση...οποια απο τα 2 και να ειναι η απαντηση μου ειναι μια...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. το μονο επιπεδο που γνωριζω ειναι η ΓΗ....

Αυτό το ΑΡΑ θα σε φάει εσένα. Βγάζεις συμπεράσματα που σαρεσουν και σου ταιριάζουν.
Εγώ είπα ότι δεν με ενδιαφέρει κανείς να με βγάλει λογικό. Εσύ καταλαβαίνεις ότι μπορεί το μυαλό σου.

Υποχώρηση?:lol: Εχθές περίμενα απάντηση αλλά περίμενα μια μέρα να ακούσο το θεικό πήγαινε να παίξεις με άλλα παιδάκια. Ηθελε τρομερή σκέψει μια τέτοια τεκμηριωμένη απάντηση.:rotflmao:

Αυριο θα επιστρέψει με το "τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία"...

Δεν εκπλήσομαι που γνωρίζεις μόνο αυτο το επίπεδο το flat δηλαδή όπως υπονοείς γιατί δείχνει και το εύρος σκέψης σου...(η γη δεν είναι επίπεδη)

Μάθε λοιπόν πως επίπεδο σημαίνει και "βαθμίδα".:wave2:

blackbusa
23/08/2010, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Αυτό το ΑΡΑ θα σε φάει εσένα. Βγάζεις συμπεράσματα που σαρεσουν και σου ταιριάζουν.
Εγώ είπα ότι δεν με ενδιαφέρει κανείς να με βγάλει λογικό. Εσύ κατλαβαίνεις ότι μπορεί τα μυαλό σου.

Υποχώρηση?:lol: Εχθές περίμενα απάντηση αλλά περίμενα μια μέρα να ακούσο το θεικό πήγαινε να παίξεις με άλλα παιδάκια. Ηθελε τρομερή σκέψει μια τέτοια τεκμηριωμένη απάντηση.:rotflmao:

Αυριο θα επιστρέψει με το "τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία"...

Δεν εκπλήσομαι που γνωρίζεις μόνο αυτο το επίπεδο το flat δηλαδή γιατί δείχνει και το εύρος σκέψης σου...(η γη δεν είναι επίπεδη)

Μάθε λοιπόν πως επίπεδο σημαίνει και "βαθμίδα".:wave2:

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....δεν ξερει καλα ελληνικος εγκω...ειμαι αλλονταπο....εφκαριστω το κυριο που με ματαινει νεο λεξος...

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

22 χρονων???σορρυ μεγαλε...τα ξερεις ολα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Joyrider
23/08/2010, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....δεν ξερει καλα ελληνικος εγκω...ειμαι αλλονταπο....εφκαριστω το κυριο που με ματαινει νεο λεξος...

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

22 χρονων???σορρυ μεγαλε...τα ξερεις ολα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rolleyes: Είσαι μικρός δεν ξέρεις εσύ.Αυτό και αν είναι επιχείρημα... Μακάρι να μην σκέφτομαι όπως εσύ όταν μεγαλώσω σοφέ 37άρη..παοκτση...

Εν οίδα ότι ουδέν οίδα

blackbusa
23/08/2010, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
:rolleyes: Είσαι μικρός δεν ξέρεις εσύ.Αυτό και αν είναι επιχείρημα... Μακάρι να μην σκέφτομαι όπως εσύ όταν μεγαλώσω σοφέ 37άρη..παοκτση...

Εν οίδα ότι ουδέν οίδα

μην μου βαζεις λεξεις που δεν ειπα...δεν ειπα οτι δεν ξερεις...ειπα οτι τα ξερεις ολα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Joyrider
23/08/2010, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
μην μου βαζεις λεξεις που δεν ειπα...δεν ειπα οτι δεν ξερεις...ειπα οτι τα ξερεις ολα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν με προσέχεις εξυπνούλη. Εν οίδα ότι ουδέν είδα...

Επιντι εσι κσένο κε ντεν καταλαβενι το ιρονια του λογκου εγκο ντεν εκι νοιμα εκσιγκισι...

blackbusa
23/08/2010, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider

εκσιγκισι...

ναι ναι...σουβλακι κωρις κσιγκι ντε εισαι καλο....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Joyrider
23/08/2010, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ναι ναι...σουβλακι κωρις κσιγκι ντε εισαι καλο....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Χαχαχα σε υπερεκτίμησα πάντως..

Περίμενα τρομερή έκκριση βλακείας αλλά μου βγήκες ανίκανος.Πρέπει να σε ζορίσω κιάλλο γιατί μέχρι τώρα σου έφτανε να λειτουργείς αυτή.

blackbusa
23/08/2010, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Χαχαχα σε υπερεκτίμησα πάντως..

Περίμενα τρομερή έκκριση βλακείας αλλά μου βγήκες ανίκανος.Πρέπει να σε ζορίσω κιάλλο γιατί μέχρι τώρα σου έφτανε να λειτουργείς αυτή.

εεεεεεεεεεε...σε καποιους τομεις δεν μπορουμε να σε φτασουμε...και βεβαια λογο ηλικιας εχουνμε και καποια θεματα ανικανοτητας...:sad:

φαε κανα αγγουρακι τωρα κανονικα....γιατι σε βλεπω να ζοριζεσε μονο....να δροσιστεις λιγακι....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. εξυπνουλης???πρεζακι???υπερεκτιμημενος???χουλιγκανος???ε πιπεδος???μου θυμιζεις το ανεκδοτο με την αρκουδα και τον λαγο...σιγουρα δεν παιρνεις εσυ ναρκωτικες ουσιες???:lol: :lol: :lol:

Joyrider
23/08/2010, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εεεεεεεεεεε...σε καποιους τομεις δεν μπορουμε να σε φτασουμε...και βεβαια λογο ηλικιας εχουνμε και καποια θεματα ανικανοτητας...:sad:

φαε κανα αγγουρακι τωρα κανονικα....γιατι σε βλεπω να ζοριζεσε μονο....να δροσιστεις λιγακι....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. εξυπνουλης???πρεζακι???υπερεκτιμημενος???χουλιγκανος???ε πιπεδος???μου θυμιζεις το ανεκδοτο με την αρκουδα και τον λαγο...σιγουρα δεν παιρνεις εσυ ναρκωτικες ουσιες???:lol: :lol: :lol:

Σίγουρα δεν παίρνω ναι, δεν φαντάζομαι πράγματα. Απλά τώρα γελάμε με σένα πιο πολλοί απότι πριν.
Τελικά είσαι τρομερός μάστορας της σαχλαμάρας.:a20: και για 37άρης μπορεί και να έχεις παιδιά στο γυμνάσιο και παίρνεις ιδέες...

the who
23/08/2010, 13:51
Tι ειναι μωρε?Γουτου γουτου.Δεν σε παιζουν τα αλλα παιδακια?Κουβαδακι και αμμος δεν πανε σε σενα.Μπορει να χτυπησεις.

Υ.Γ Αν δεν ξερεις ελληνικα μη γινεσαι ρομπα.Υπαρχει add on στο mozilla.Κι αυτα τα ρητα που πιπιλας ρε παιδακι μου ειναι πολυ σοφιστικε για την ηλικια σου.Ψαξε λιγο στο google.:wave2:

Y.Γ 2 Αν αφησεις εστω και το παραμικρο υπονοουμενο απο δω και περα για ναρκωτικα,χουλιγκανισμους κλπ να εισαι ετοιμος να υποστεις τις συνεπειες. Ξανα :wave2:

Joyrider
23/08/2010, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Tι ειναι μωρε?Γουτου γουτου.Δεν σε παιζουν τα αλλα παιδακια?Κουβαδακι και αμμος δεν πανε σε σενα.Μπορει να χτυπησεις.

Υ.Γ Αν δεν ξερεις ελληνικα μη γινεσαι ρομπα.Υπαρχει add on στο mozilla.Κι αυτα τα ρητα που πιπιλας ρε παιδακι μου ειναι πολυ σοφιστικε για την ηλικια σου.Ψαξε λιγο στο google.:wave2:

Y.Γ 2 Αν αφησεις εστω και το παραμικρο υπονοουμενο απο δω και περα για ναρκωτικα,χουλιγκανισμους κλπ να εισαι ετοιμος να υποστεις τις συνεπειες. Ξανα :wave2:

Υπονοούμενο κανένα. Ολα τα εννοούσα. Το θέμα είναι ότι εσείς τα πήρατε προσωπικά και ατομικά αλλά και λόγω ομάδας ενώ εγώ στα λόγια μου έβαζα όλους τους χούλιγκανς όλως των ομάδων χωρίς εξαίρεση. Παρερμηνεύατε τα λόγια μου κατεπανάληψη και με βγάζατε να στρέφομαι πάντα εναντίον σας ενώ συνεχώς εξηγούσα οτι αναφερόμουν σε όλους τους χούλιγκανς. Αυτό αν δεν μπορείς να το καταλάβεις δεν φταίω εγώ. Δεν έχω τίποτα παραπάνω με τους χούλιγκαν του παοκ απότι άλλων ομάδων. Ολοι ίδιοι είναι για μένα.

Οι σελίδες που μαλακιζόμασταν ήταν καθαρά για πλάκα γιατί δεν μπορούσατε να μιλήσετε σοβαρά.

the who
23/08/2010, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Υπονοούμενο κανένα. Ολα τα εννοούσα. Το θέμα είναι ότι εσείς τα πήρατε προσωπικά και ατομικά αλλά και λόγω ομάδας ενώ εγώ στα λόγια μου έβαζα όλους τους χούλιγκανς όλως των ομάδων χωρίς εξαίρεση. Παρερμηνεύατε τα λόγια μου κατεπανάληψη και με βγάζατε να στρέφομαι πάντα εναντίον σας ενώ συνεχώς εξηγούσα οτι αναφερόμουν σε όλους τους χούλιγκανς. Αυτό αν δεν μπορείς να το καταλάβεις δεν φταίω εγώ. Δεν έχω τίποτα παραπάνω με τους χούλιγκαν του παοκ απότι άλλων ομάδων. Ολοι ίδιοι είναι για μένα.

Οι σελίδες που μαλακιζόμασταν ήταν καθαρά για πλάκα γιατί δεν μπορούσατε να μιλήσετε σοβαρά.

Δλδ τι εννοουσες ΑΚΡΙΒΩΣ οταν εγραφες οτι ξερουμε απο ναρκωτικα?

Joyrider
23/08/2010, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Δλδ τι εννοουσες ΑΚΡΙΒΩΣ οταν εγραφες οτι ξερουμε απο ναρκωτικα?

Ακριβώς θα σου πω.

Αν εννοείς για εσάς τους δυο που μιλούσαμε θα ήταν τελείως ηλίθιο να το εννοήσω γιατί ούτε σας ξέρω ούτε τίποτα.

Αλλά και συ φαντάζομαι ξέρεις το τι κυκλοφορεί στις πιάτσες των χούλιγκανς και πως πάνε φτιαγμένοι και πορωμένοι στο γήπεδο. Και με αυτό εννοώ όλων των ομάδων.

θεωρείς τυχαία τα συνθήματα όλων των ομάδων που μίλάνε τόσο απροκάλυπτα για ναρκωτικά εθισμό και λοιπά?

edit: τα συνθήματα ήταν του παοκ γιατί εκεί είχε πάει η κουβέντα. μπορώ να βρω όμοια και άλλω ομάδων φυσικά

Cpt. Haddock
23/08/2010, 14:47
:rolleyes:

:a41:

zephyr1
23/08/2010, 14:47
Κουλαδια ρπστμ.:sad:

menelaos46
23/08/2010, 15:02
Αλλά και συ φαντάζομαι ξέρεις το τι κυκλοφορεί στις πιάτσες των χούλιγκανς και πως πάνε φτιαγμένοι και πορωμένοι στο γήπεδο. Και με αυτό εννοώ όλων των ομάδων. θεωρείς τυχαία τα συνθήματα όλων των ομάδων που μίλάνε τόσο απροκάλυπτα για ναρκωτικά εθισμό και λοιπά?

Ρε μηπως εισαι κρυφοαριανος??? Σκουλικαντερα???
Επειδη δηλαδη υπαρχουν κατι παλικαρια που δεν εχουν και μεγαλη οικονομικη δυνατοτητα και ζητανε κατοσταρικο απο το ημιχρονο στην 4 (κι ας εχουμε ευρω...) σημαινει οτι υπαρχουν ναρκωτικα στα γηπεδα????
Και για χουλιγκανισμο να πας να πεις εκει στο χαριλαου οχι σε μας, εμεις τα σπαμε ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΘΗΝΑΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??????????????????

Joyrider
23/08/2010, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
εμεις τα σπαμε ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΘΗΝΑΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??????????????????

Να τα σπάτε..Θα πάτε μπροστά..

-Για τα ναρκωτικά αν θες με πιστεύεις. Δικαιωμά σου να με αμφισβητείς.Οταν τα δεις θα με θυμηθείς. Εξάλλου γιατί να με πιστέψεις. Οταν τα λένε πρωην οργανωμένοι οπαδοί όμως κάτι παραπάνω από μένα ξέρουν.

blackbusa
23/08/2010, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
παοκτση...



:eyepop: :eyepop: :eyepop:

τωρα το προσεξα αυτο....ποιον ειπες βουλγαρο ρε???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σου ειπα οτι δεν διαβαζεις και μου το απεδειξες....

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΠΑΟΚ...

:wave2:

SoulGR
23/08/2010, 19:15
:a4: :a4: :a4: