PDA

View Full Version : το παν-η-γύρι!!



panagiotis dim
20/08/2010, 06:48
Το πανηγύρι είχε πολύ κόσμο...

και πολλές μπύρες .

Μπύρες που οταν τις ανακάτεβες με κρασιά και γουίσκια γινόσουνα ... Ακορντεόν ..

Εγώ του τάχα πεί . αμα πιεί δεν οδηγεί . Συμφωνία κυρίων και οχι συμφωνία Μπετόβεν.

Αλλά και οι συμφωνίες είναι για να μετατρέπονται ..

-Ρε παπ@@@ρα ... μην πίνεις!!!!

-Ασε με θα πιώ οσο θέλω μαννα μου δεν είσαι .

-μαλά@@@κα μου αφού σε χαλάει..

-οχι οσο με χαλάς εσύ που δεν θέλεις να πίνω.. !!!!

αντε βάλτου μυαλό . ηδη το μυαλό μου εκανε σενάρια πως θα γυρνάγαμε την φλορέττα πίσω 8 χιλιόμετρα.

Ηρθε η ώρα του γυρισμού.

-οχι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι .....θα οδηγήσω εγώ .

-εισαι μαλ@@@κας ??

-αφου δεν βλέπεις ουτε που είναι .

-οχι δικιά μου είναι εγώ θα πάω ,ξέρω τον δρόμο.

-Βάζεις μυαλό στον μεθυσμένο ??

με τα πολλά και αφού αγρίεψα συμφωνεί να καθήσει μπροστά να κρατάει τα τιμόνια και εγώ πίσω του να κρατάω τα τιμόνια ( και το μηχανάκι στο δρόμο εννοείται ..!!)

ξεκινάμε σε ημι-λυποθιμη κατάσταση ο μαλ@@@γκουρας ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΣ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ αγκαλιά τα τεπόζιτα πόδια ρέγκλα να κρέμονται ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΙΜΟΝΙΑ αγκαλιά με τα φανάρια !!!
Σε Αφασία!!!!! ...
κοιμότανε ? ρευότανε? βόγκαγε? ουτε εκείνος ηξερε

Εγώ σεμνός πίσω του σε στάση αφύσικη , να θυμίζουμε κατι απο σκληρό πορνό ,να προσπαθώ να οδηγήσω και ταυτόχρονα να τον κρατάω μην μου ...(ξαπλωθεί ανάσκελα στο δρόμο) δρόμο επαρχιακό , με ελάχιστη κίνηση (αυτό ηταν το μοναδικό μας ΑΤΟΥ.)

Φώτα απο πίσω μας πλησιάζουν .. κόβω ταχύτητα κατεβάζω σε δευτέρα πλησιάζει αγροτικό

ρε μαγκες πως πανε οι συγκινήσεις ?/ ερωτά ο συνοδηγός του αγροτικού

τον αγριοκοιτάω και συνεχίζω..

-ρε λεβέντη πως την εχετε βρεί πανω στο εργαλείο επιμένει ο αγροτικός ???. ( τύφλα και εκείνος απο το πανηγύρι που λέγαμε πρίν... γνωστός δικός μου και του (μπροστινού μου)

- θέλεις να γ@@@@@ούμε βραδυάτικα ?/ (ξυπνάει αγριεμένος ο δικός μου)

-τώρα εσυ του λέω τι ψάχνεις ?/ να οδηγήσεις την φλορέττα?/ χωράει τρίτος μπροστα΄στο τεπόζιτο , ελα παρέα μας .

--Οχι ρε παλικάρι μην σου χαλάσουμε το πάρτι γιατί είμαστε πολλοί !! απαντάει ο αγροτικός

-πατα ρε μου λεει να γίνει της πο@@@@τάνας με τους γύφτους .


Σκάσε του λέω ας μην επινες ,να γυρνάγαμε πίσω με υπόληψη !!!(με το κεφάλι ψηλά )

φτάνοντας σπίτι του ξύπνησε και μέσα στο μεθύσι του αρχισε να φωνάζει

μάννααααα......,, ελα να σου γνωρίσω τον .....γαμπρόοοο σουυυυυυυ!! ο ξεφτιλισμένος!

harris_x
20/08/2010, 06:57
Τώρα αυτό γιατί το έγραψες;
Για να σχολιάσουμε αυτόν ή εσένα :confused:

DUKASII
20/08/2010, 07:01
τελικα τον γαμησες η οχι?

Julius
20/08/2010, 07:03
ta ftiaksate telika re?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harris_x
20/08/2010, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τελικα τον γαμησες η οχι?

Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ta ftiaksate telika re?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

John Steed
20/08/2010, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
[Bρε μαγκες πως πανε οι συγκινήσεις ?[/B]

:rotflmao: :rotflmao: :lol:
Βρε το καημένο το φλορεττάκι.....

Operater
20/08/2010, 08:07
Μόνο πιωμένος το διαβάζεις αυτό...!:lol: :lol: :lol:

Εχετλαίος
20/08/2010, 08:09
GAY THREAD ALERT!!!
:a021: :a021: :a021:

PERIPETEIAS
20/08/2010, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
GAY THREAD ALERT!!!
:a021: :a021: :a021:

Μη σας ανοιξει την καρδια του μια φορα ενας ανθρωπος, εσεις αμεσως....:beer:

Εχετλαίος
20/08/2010, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από PERIPETEIAS
Μη σας ανοιξει την καρδια του μια φορα ενας ανθρωπος, εσεις αμεσως....:beer:

Όλοι οι καλοί "χωράνε" στο φόρουμ
:p


207175

panagiotis dim
20/08/2010, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Όλοι οι καλοί "χωράνε" στο φόρουμ
:p

είπα φλορεττα ηταν...

DUKASII
20/08/2010, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από PERIPETEIAS
Μη σας ανοιξει την καρδια του μια φορα ενας ανθρωπος, εσεις αμεσως....:beer: τιποτα αλλο μη μας ανοίξει κ ολα καλα ..:lol: :bawl: :rotflmao:

Εχετλαίος
20/08/2010, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
είπα φλορεττα ηταν...

Nτάξ μωρέ, μονοκύλινδρο το ένα, μονοκύλινδρο και το άλλο.
Τα λοιπά (ένδυση και μη, στήσιμο, χαιρετισμό) τα πετύχαμε;
:wave2:

panagiotis dim
20/08/2010, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Nτάξ μωρέ, μονοκύλινδρο το ένα, μονοκύλινδρο και το άλλο.
Τα λοιπά (ένδυση και μη, στήσιμο, χαιρετισμό) τα πετύχαμε;
:wave2:

Nαί ρε .φτυστός είμαι

panagiotis dim
20/08/2010, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Τώρα αυτό γιατί το έγραψες;
Για να σχολιάσουμε αυτόν ή εσένα :confused:

δεν μου λές δηλαδή?? και που να τον έβαζα? πίσω μου?????/

να πέσει?? φίλος μου ητανε. εσύ που θα τον έβαζες να πούμε δηλαδής????

Cpt. Haddock
20/08/2010, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
δεν μου λές δηλαδή?? και που να τον έβαζα? πίσω μου?????/

να πέσει?? φίλος μου ητανε. εσύ που θα τον έβαζες να πούμε δηλαδής????

Όπου θέλει τον βάζει ο καθένας :wave2:

devil's animal
20/08/2010, 10:25
να γινεσαι τυφλα απο μπυρες και ουίσκι στο πανηγυρι του χωριου, αξια 100?
βενζινη για να γυρισεις πισω, αξια 20?
να οδηγας ημιλυποθυμος την φλορετα χωρις να τρως κληση, αξια -350?

να οδηγας με τον κολλητο σου απο πισω σε σταση "αναποδος Βουδας" και να το βγαζει φορα παρτιδα στο φορουμ....αξια ανεκτιμητη...
:rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer: :beer:

Εχετλαίος
20/08/2010, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
εσύ που θα τον έβαζες να πούμε δηλαδής????

Ταξί δεν παίζει;

keepdreaming
20/08/2010, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


να οδηγας με τον κολλητο σου απο πισω σε σταση "αναποδος Βουδας" και να το βγαζει φορα παρτιδα στο φορουμ....αξια ανεκτιμητη...


:bawl: :bawl: :bigcry:

panagiotis dim
20/08/2010, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Ταξί δεν παίζει;

oxi λέμε .

Εχετλαίος
20/08/2010, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
oxi λέμε .

Eντάξει. Σύμφωνοι.
Αλλά προκειμένου να αποφύγεις το επικίνδυνο (και ψιλό τραγελαφικό) της υπόθεσης δε θα μπορούσες να ζητήσεις βοήθεια από α)φίλους με αυτοκίνητο τηλεφωνώντας τους β)τον τοπικό αστυνόμο/χωροφύλακα να κάνει τον ταρίφα (το έχω κάνει πάμπολες φορές στο χωριό) ή απλά να περιμένετε να ξενερώσει μερικές ώρες;
:wave2:

panagiotis dim
20/08/2010, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Eντάξει. Σύμφωνοι.
Αλλά προκειμένου να αποφύγεις το επικίνδυνο (και ψιλό τραγελαφικό) της υπόθεσης δε θα μπορούσες να ζητήσεις βοήθεια από α)φίλους με αυτοκίνητο τηλεφωνώντας τους β)τον τοπικό αστυνόμο/χωροφύλακα να κάνει τον ταρίφα (το έχω κάνει πάμπολες φορές στο χωριό) ή απλά να περιμένετε να ξενερώσει μερικές ώρες;
:wave2:

oxi λεμε . εγώ είχα πιεί τα λιγότερα για τέτοια επιχείρηση

Elesun
20/08/2010, 10:39
Δεν καταλαβαίνετε μερικοί...










Χωράει στους δύο τρίτος;

:rotflmao:

harris_x
20/08/2010, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Όπου θέλει τον βάζει ο καθένας :wave2:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
δεν μου λές δηλαδή?? και που να τον έβαζα? πίσω μου?????/

να πέσει?? φίλος μου ητανε. εσύ που θα τον έβαζες να πούμε δηλαδής????

Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Ταξί δεν παίζει;

Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
oxi λέμε .
Τηλεφωνάκι σε φίλο με αμάξι ή τον παρατάς εκεί και φεύγεις με τα κλειδιά του μοτοσακού στην τσέπη σου και άσ' τον να χτυπιέτε.

:a51: (οχι τπτ άλλο να είμαστε και εντός κλίματος!)

alexxxcbr
20/08/2010, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
να γινεσαι τυφλα απο μπυρες και ουίσκι στο πανηγυρι του χωριου, αξια 100?
βενζινη για να γυρισεις πισω, αξια 20?
να οδηγας ημιλυποθυμος την φλορετα χωρις να τρως κληση, αξια -350?

να οδηγας με τον κολλητο σου απο πισω σε σταση "αναποδος Βουδας" και να το βγαζει φορα παρτιδα στο φορουμ....αξια ανεκτιμητη...
:rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer: :beer:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panagiotis dim
20/08/2010, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
:bigcry: :bigcry: :bigcry:
[/QUOTE]
Τηλεφωνάκι σε φίλο με αμάξι ή τον παρατάς εκεί και φεύγεις με τα κλειδιά του μοτοσακού στην τσέπη σου και άσ' τον να χτυπιέτε.

:a51: (οχι τπτ άλλο να είμαστε και εντός κλίματος!) [/QUOTE]

αυτούνα να τα κάνεις εσύ. εγώ το δικό μου δεν τον παρατάω στα αυλάκια μισοψώφιο

harris_x
20/08/2010, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
να γινεσαι τυφλα απο μπυρες και ουίσκι στο πανηγυρι του χωριου, αξια 100?
βενζινη για να γυρισεις πισω, αξια 20?
να οδηγας ημιλυποθυμος την φλορετα χωρις να τρως κληση, αξια -350?

να οδηγας με τον κολλητο σου απο πισω σε σταση "αναποδος Βουδας" και να το βγαζει φορα παρτιδα στο φορουμ....αξια ανεκτιμητη...
:rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer: :beer:
Έλιωσα στα γέλια ρε μλκ......

:rotflmao: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

jimmis5
20/08/2010, 10:46
ΑΑΑ ρε κιορατα να μην ειμαι απο μια μερια να σε φωτογραφησω...
Θα γελαγαν μεχρι και τα σαλιγκαρια:lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=jmiQ-7N_q9g&feature=related

Panopticon7
20/08/2010, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
...



Μπορουσατε να σκοτωθειτε πολυ χαλαρα εκεινη την ημερα κ να παρεις κ την ευθυνη πανω σου.


Τον μεθυσμενο δεν προσπαθεις να τον πεισεις, ουτε συζητας μαζι του, του ανακοινωνεις τι θα γινει.

Αν δεν γουσταρει, τον προειδοποιεις οτι θα τον αφησεις μονο του εκει χωρις μηχανακι.


Κ η ιδεα του ταξι ή μπατσοταριφα καλη μου φανηκε.

panagiotis dim
20/08/2010, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
Μπορουσατε να σκοτωθειτε πολυ χαλαρα εκεινη την ημερα κ να παρεις κ την ευθυνη πανω σου.


Τον μεθυσμενο δεν προσπαθεις να τον πεισεις, ουτε συζητας μαζι του, του ανακοινωνεις τι θα γινει.

Αν δεν γουσταρει, τον προειδοποιεις οτι θα τον αφησεις μονο του εκει χωρις μηχανακι.


Κ η ιδεα του ταξι ή μπατσοταριφα καλη μου φανηκε.


κολητός του εχετλαίου είσαι ?????/ είχα πιεί τα λιγότερα λεμε και με εμπιστευότανε

harris_x
20/08/2010, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
[...] και με εμπιστευότανε
Εκεί είναι το θέμα ή στο αν θα γινόσασταν χαλκομανία σε κανα ντουβάρι ή ακόμα χειρότερα σε κανα αυτοκίνητο;

panagiotis dim
20/08/2010, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Εκεί είναι το θέμα ή στο αν θα γινόσασταν χαλκομανία σε κανα ντουβάρι ή ακόμα χειρότερα σε κανα αυτοκίνητο;

ρε χαρις...γιατι τα λές αυτά??? επειδής δεν φοράγαμε κράνος?

Panopticon7
20/08/2010, 11:18
Μηπως επειδη προσπαθουσες να οδηγησεις απο την θεση του συνοδηγου ?

Το κρανος μου ειχε διαφυγει...




Ποσο μλκας πρεπει να ειναι καποιος για να παει με μηχανη καπου κ να πλακωθει στα ξυδια...

:eyepop:

harris_x
20/08/2010, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
ρε χαρης...γιατι τα λές αυτά??? επειδής δεν φοράγαμε κράνος?
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

:wave2:

reinmeister
20/08/2010, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Το πανηγύρι είχε πολύ κόσμο...

και πολλές μπύρες .

Μπύρες που οταν τις ανακάτεβες με κρασιά και γουίσκια γινόσουνα ... Ακορντεόν ..

Εγώ του τάχα πεί . αμα πιεί δεν οδηγεί . Συμφωνία κυρίων και οχι συμφωνία Μπετόβεν.

Αλλά και οι συμφωνίες είναι για να μετατρέπονται ..

-Ρε παπ@@@ρα ... μην πίνεις!!!!

-Ασε με θα πιώ οσο θέλω μαννα μου δεν είσαι .

-μαλά@@@κα μου αφού σε χαλάει..

-οχι οσο με χαλάς εσύ που δεν θέλεις να πίνω.. !!!!

αντε βάλτου μυαλό . ηδη το μυαλό μου εκανε σενάρια πως θα γυρνάγαμε την φλορέττα πίσω 8 χιλιόμετρα.

Ηρθε η ώρα του γυρισμού.

-οχι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι .....θα οδηγήσω εγώ .

-εισαι μαλ@@@κας ??

-αφου δεν βλέπεις ουτε που είναι .

-οχι δικιά μου είναι εγώ θα πάω ,ξέρω τον δρόμο.

-Βάζεις μυαλό στον μεθυσμένο ??

με τα πολλά και αφού αγρίεψα συμφωνεί να καθήσει μπροστά να κρατάει τα τιμόνια και εγώ πίσω του να κρατάω τα τιμόνια ( και το μηχανάκι στο δρόμο εννοείται ..!!)

ξεκινάμε σε ημι-λυποθιμη κατάσταση ο μαλ@@@γκουρας ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΣ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ αγκαλιά τα τεπόζιτα πόδια ρέγκλα να κρέμονται ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΤΙΜΟΝΙΑ αγκαλιά με τα φανάρια !!!
Σε Αφασία!!!!! ...
κοιμότανε ? ρευότανε? βόγκαγε? ουτε εκείνος ηξερε

Εγώ σεμνός πίσω του σε στάση αφύσικη , να θυμίζουμε κατι απο σκληρό πορνό ,να προσπαθώ να οδηγήσω και ταυτόχρονα να τον κρατάω μην μου ...(ξαπλωθεί ανάσκελα στο δρόμο) δρόμο επαρχιακό , με ελάχιστη κίνηση (αυτό ηταν το μοναδικό μας ΑΤΟΥ.)

Φώτα απο πίσω μας πλησιάζουν .. κόβω ταχύτητα κατεβάζω σε δευτέρα πλησιάζει αγροτικό

ρε μαγκες πως πανε οι συγκινήσεις ?/ ερωτά ο συνοδηγός του αγροτικού

τον αγριοκοιτάω και συνεχίζω..

-ρε λεβέντη πως την εχετε βρεί πανω στο εργαλείο επιμένει ο αγροτικός ???. ( τύφλα και εκείνος απο το πανηγύρι που λέγαμε πρίν... γνωστός δικός μου και του (μπροστινού μου)

- θέλεις να γ@@@@@ούμε βραδυάτικα ?/ (ξυπνάει αγριεμένος ο δικός μου)

-τώρα εσυ του λέω τι ψάχνεις ?/ να οδηγήσεις την φλορέττα?/ χωράει τρίτος μπροστα΄στο τεπόζιτο , ελα παρέα μας .

--Οχι ρε παλικάρι μην σου χαλάσουμε το πάρτι γιατί είμαστε πολλοί !! απαντάει ο αγροτικός

-πατα ρε μου λεει να γίνει της πο@@@@τάνας με τους γύφτους .


Σκάσε του λέω ας μην επινες ,να γυρνάγαμε πίσω με υπόληψη !!!(με το κεφάλι ψηλά )

φτάνοντας σπίτι του ξύπνησε και μέσα στο μεθύσι του αρχισε να φωνάζει

μάννααααα......,, ελα να σου γνωρίσω τον .....γαμπρόοοο σουυυυυυυ!! ο ξεφτιλισμένος!

θεος...:beer: :beer: :beer: :beer: :lol: :lol:

guzzistas
20/08/2010, 14:27
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
20/08/2010, 16:56
Το λοιπόν επειδήςςςς ούλοι έχετε γίνει οι καλύτεροι των καλυτέρων και δεν έχετε κάνει ποτέ σας λαλακία έστω και στην πρώιμη εφηβική σας ηλικία και βιαστήκατε να τα χώσετε στον φίλο που πήγε με τον κολλητό του "σούρα πατούρα" καβάλα στη φλορέτα κι επειδή όλη αυτή η φάση μου θύμισε μια δικιά μου περίπτωση, θα την βάλω εδώ με κίνδυνο να με χαρακτηρίσετε αλήτη μηχανόβιο, άμυαλο κλπ αλλά δεν με πειράζει καθόλου.


Θα χρησιμοποιήσω μη πραγματικά ονόματα για ευνόητους λόγους.
Είμαστε λοιπόν μια ωραία παρέα ηλικίας 18 - 19 χρόνων και ήταν του Αγ. Σπυρίδωνα. Ένας φίλος από την παρέα είχε καψούρα με τη Σούλα, η Σούλα όμως μετά από κάποιο χρονικό διάστημα του άφησε μόνο το άρωμά της για να την θυμάται και την έκανε με άλλον λεβεντονιό. Ο δικός μας (ήταν και πολύ πρόσφατο το γεγονός) το πήρε κατάκαρδα και στο πάρτι που ήμαστε καλεσμένοι βούτηξε μια μπουκάλα τον Γιάννη που πορπατάει και την στράγγισε χωρίς κανένας μας να τον πάρει είδηση.

Στο συγκεκριμένο πάρτι είχε έρθει μαζί με τον αδερφό του, ο καθένας με το δικό του μηχανάκι (ένα παπάκι Honda 50cc) είχε ο περί ου ο λόγος Κώστας και ο αδερφός του ο Σωτήρης με το δικό του Honda MB 50cc. Εγώ εκείνη την περίοδο είχα μία vespa 200άρα.

Είμαστε λοιπόν στο τσακίρ κέφι, ο καθένας μας είχα κάνει την καβάτζα του από θηλυκό, χορεύαμε εκείνα τα ωραία ερωτικά που μόνο τότε έβγαιναν και όλα γενικώς έβαιναν μιά χαρά. Όλα???? όχι ακριβώς , γιατί ο Κώστας (ο καψούρης ντε) είχε αρχίσει να ξερνοβολάει σα γατί και όλοι γέλαγαν με τα χάλια του. Με πιάνει λοιπόν ο Σωτήρης ο αδερφός του και μου λέει να τον πάμε στο σπίτι, να τον αφήσουμε και μετά να ξαναγυρίσουμε στις κοπελιές για τη συνέχεια της βραδιάς. Με το πολύ μυαλό κι εγώ συμφωνώ και τον παίρνουμε τον βάζουμε να καθίσει ανάμεσά μας έτσι ώστε εγώ να οδηγώ και ο Σωτήρης να είναι τελευταίος και να κρατάει τον μεθυσμένο με τα χέρια του μη μας πέσει πουθενά και άντε να βγάλουμε άκρη μετά.

Η απόσταση που έπρεπε να κάνουμε από το ένα σπίτι στο άλλο ήταν περίπου 5 χλμ αλλά τα περισσότερα από αυτά σε γειτονιές, καθόλου κεντρικούς δρόμους και μία τα ξημερώματα.

Στην πορεία ο μεθυσμένος μία έβριζε τον μαλάκα που του έφαγε τη γκόμενα, μία έλεγε ότι οκ δεν τρέχει τπτ έχει άλλη γκόμενα και μία έβαζε τα κλάματα για την κατάντια του. Βεβαίως πάμπολλες φορές μου είπε (με ακατάληπτα λόγια) ότι είμαι αδερφός που τον φροντίζω ότι με αγαπάει, μέχρι και το μηχανάκι του (τη δεύτερη μεγάλη του αγάπη μετά τη Σούλα) μου χάρισε καμιά εικοσαριά φορές.

Πλησιάζοντας λοιπόν στο σπίτι του και προσπαθώντας να τον κάνουμε να το βουλώσει μη ξυπνήσει όλη η γειτονιά και δώσει ραπόρτο στην μάνα του που εκείνη την ώρα δούλευε στην Πειραϊκή Πατραϊκή βάρδια, σταμάτησα τη βέσπα και ταρακουνώντας τον άγρια του είπα επιτακτικά να το βουλώσει γιατί θα τον γ@μήσω. Ο αδερφός του είχε ξεραθεί από τα γέλια με το ύφος που είχε ο μεθυσμένος.

Τελικά φτάσαμε στο σπίτι των παιδιών, ζαλωθήκαμε στην πλάτη τον μαλάκα και ανεβήκαμε τρείς ορόφους από την εξωτερική σκάλα για να μπούμε από την πόρτα της κουζίνας στο σπίτι. Πήγαμε τον μαλάκα στην τουαλέτα, του ρίξαμε μπόλικο νεράκι στα μούτρα και μετά αφού τον γδύσαμε και τον αφήσαμε μόνο με το σλιπάκι και με το φανελάκι τον βάλαμε στο κρεββάτι να κοιμηθεί.

Ανάψαμε από ένα τσιγάρο με τον αδερφό του και συμφωνήσαμε να περιμένουμε λίγη ώρα και να παρακολουθούμε την κατάσταση του μεθυσμένου Κώστα.

Και τότε μου ήρθε μια φαεινή ιδέα.

- ΕΓΩ Σωτήρη έχετε αυγά στο σπίτι?

- ΣΩΤΗΡΗΣ Ναι, στο ψυγείο

- Πάμε μέχρι την κουζίνα να πάρουμε ένα.

- Τι το θες???

- Θα δεις.

Πραγματικά πάμε μέχρι την κουζίνα, παίρνουμε ένα αυγό, το σπάω και ξεχωρίζω το ασπράδι από τον κρόκο. Έχοντας το ασπράδι σ' ένα ποτήρι ξαναπηγαίνουμε στο δωμάτιο που κοιμόταν μπρούμυτα ο Κωστάκης, του κατεβάζω το σλιπάκι και αδειάζω το περιεχόμενο του ποτηριού στην (Χωρίστρα) του Κωστάκη. Έπειτα αφού τον ξαναβρακώσαμε φύγαμε και γυρίσαμε στο πάρτι.Συμφωνήσαμε να πούμε στον Κώστα ότι ο Σωτήρης με άφησε μόνο μου μαζί του για περίπου 20 λεπτά γιατί υποτίθεται ότι είχαμε αφήσει κάτι στο σπίτι που γινόταν το πάρτι και έπρεπε να πάει να το φέρει. Έτσι έμεινα εγώ να φυλάω τον Κώστα, μέχρι να γυρίσει.


Την επόμενη μέρα που ο Κώστα ξύπνησε εκτός από έντονο πονοκέφαλο είχε κι έντονο τσούξιμο στον πισινό του (είχε στεγνώσει το ασπράδι, είχε κάνει κρούστα και είχε κολλήσει με τις τρίχες και κάθε που πήγαινε να καθήσει τον έτσουζε.

χα χα χα (κλαίω από τα γέλια τώρα που το γράφω και το ξαναθυμάμαι, δεν μπορώ να κρατηθώ)

Αφού λοιπόν έκανε το μπανάκι του ο λεβέντης μας και το ασπράδι του αυγού άρχισε πάλι να γίνεται υγρό, μπήκανε ψύλλοι στ' αυτιά του και άρχισε να ρωτάει τον αδερφό του τι και πως γιατί δεν θυμόταν τίποτα. Ο Σωτήρης (μέγας μπινές κι αυτός) του είπε με μισόλογα ότι είχαμε συμφωνήσει και του άφησε υπονοούμενα.

Για μία εβδομάδα παίξαμε τους ρόλους μας και μετά του αποκαλύψαμε την αλήθεια. Το γέλιο που κάναμε ήταν ανεπανάληπτο αλλά και το ύφος του Κώστα που ήθελε να πιστέψει αυτά που του λέγαμε αλλά είχε και μια αμφιβολία για του λόγου το αληθές, ήταν όλα τα λεφτά. Από τότε δεν ξαναέβαλε γουλιά ποτού στο στόμα του.

Ρε πστ μου ωραία χρόνια και ωραίες πλάκες, χωρίς άγχη με άπειρη διάθεση για χαβαλέ.

Πολύ μου έχουν λείψει.





:rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

camen
20/08/2010, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
............

Κλαιω μαλακα κλαιωωωωωωωωωωωωωωω:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BLACKGAS
20/08/2010, 19:35
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska


Ρε φίλε με εκθέτεις στη γειτονιά!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

xristos x
20/08/2010, 19:52
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :cry: :cry: :cry:

και θα γελαω μεχρι αυριο.....

devil's animal
20/08/2010, 20:38
χαχαχαχα
ωραιο κολπο αυτο με το αυγο...
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

giannis113
20/08/2010, 20:57
vaska.....











εγραψες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Acacius
20/08/2010, 21:10
Vaska είσαι μεγάλος αλήτης.... χέστηκα στο γέλιο λέμε.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
21/08/2010, 02:31
Άλλες εποχές τότε παίδες, με τπτ δεν μοιάζουν με το σήμερα. Τότε είχαμε κολλητούς που έκαναν τα πάντα αν τους το ζητούσες. Αγόραζε ένας από την παρέα μηχανάκι και όλοι καθόμαστε και το χαζεύαμε ώρες. Μιλούσαμε για τα χαρακτηριστικά του επί ώρες και το καλορίζικο που λέγαμε δεν ήταν τυπικό, το εννοούσαμε πραγματικά. Τώρα οι πιτσιρικάδες έχουν αυτοκίνητο αγορασμένο από τον μπαμπά και αν εμπλακούν σε ατύχημα βάζουν τα κλάματα και παίρνουν τηλ τη μάνα τους για να τους πει τι να κάνουν. Εκείνο όμως που πραγματικά με ενοχλεί είναι το ότι τα παιδιά σήμερα δεν έχουν δεμένες παρέες όπως είχαμε εμείς. Τώρα κοιτάνε ποιός θα φορέσει το επώνυμο ρούχο, ποιός θα πάρει το πιό τούμπανο μηχανάκι κλπ μαλακίες.

Μάλλον γέρασα και παραξένεψα.

Υ.Γ.

Με τους Κώστα και Σωτήρη είμαστε ακόμα φίλοι και όταν ακόμα και σήμερα μιλάμε για το περιστατικό που σας έγραψα, κλαίμε από τα γέλια. Ο Κώστας όποτε με βλέπει έστω και τυχαία στην Πάτρα με φωνάζει "άντρα μου".

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

the who
21/08/2010, 04:11
Ρε Βασκα ...:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Μαλλον εχουν ξεχασει τις μαλακιες που κανανε πιτσιρικαδες.
Εγω θυμαμαι δυο(η μια ηταν κατ εξακολουθηση).Αφετηρια και στις δυο η Γλυφαδα.Μετα απο μπεκρουλιασμα φευγω με το βεσπακι για Νικαια.Περναω ολα τα φαναρια της παραλιακης με κοκκινο ελεγχομενο(τρομαρα μου,αγιο ειχα).Στο τελευταιο κοκκινο 50 μετρα απο το σπιτι σοβαρευω και σταματαω.Κομμενες οι μαλακιες τωρα που φτανουμε σπιτι.
Αλλα ξεχασα να κατεβασω το ποδι και σαβουριαστηκα επι τοπου.:rotflmao: :rotflmao:

Επιστοφη με Χορεξ 350 τσοπερ(ο θεος να το κανει) δικαβαλλο.Οδηγαει ο Τακης ο ταπας(τζοε μπαρ κι ετσι :rotflmao: ).Καποια στιγμη στο υψος του ιπποδρομου με ρωταει:
-Τι ωρα ειναι?
-Τεσσερις-τεσσεραμισυ απανταω.
-Ωραια,ωρα να πεφτουμε και το ριχνει μονος του.:rotflmao: :rotflmao:
-Τι τοριξες ρε λακαμα?
-Ελα μωρε αφου θα πεφταμε στην αναποδη στο Καραισκακη,κατσε να κανουμε τσιγαρακι και φευγουμε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sky7
21/08/2010, 04:43
vaska.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl: