PDA

View Full Version : Lc4 Spyball 6527 Problem



xaris_sm
23/08/2010, 06:30
καλησπέρα,

πριν κανα 2 μηνο εβαλα καινουργιο τον παραπανω συναγερμο στο ΚΤΜ αλλα δυστιχως εχω βρει το μπελα μου (αφου ο Μετα που ειχα χάλαγε καθε μηνα και τον εστελνα για επισκευη και παλι τα ιδια)

ο Spyball καθε 10 μερες χανει τις ρυθμισεις και δεν χτυπαει οταν κουνιεται η μηχανη,επισης το ηχιτικο σημα που ενεργοποιεις/απενεργοποιεις τον συναγερμο δεν ακουγετε, αυτα ειναι τα προβληματα (γενικα χανει τις ρυθμισεις)

αφου πηγα κανα 2 φορες στο καταστημα για reset και δεν ηξεραν τι να μου πουν την τριτη φορα που πηγα τους ειπα "βαλτε αλλον" και οπως και εγινε χωρις την παραμικρη διαφωνια απο τα παιδια του καταστηματος...

αφου περασε κανας μηνας και χαρηκα που βρηκα την υσηχια μου το ξανακανε!!!
να ενημερωσω οτι νερα και τεττοια δεν εχουν μπει στον συναγερμο, οπως και οι καλοδιωσεις ειναι καινουργιες και σε πολυ καλη κατασταση

απο το συνεργειο μου ειπαν οτι ρωτησαν στα κεντρικα Spyball και ειπαν οτι μπορει το ΒΑΡΕΛΑΚΙ του ΚΤΜ να δημιουργει προβλημα και οτι πρεπει να βαλουν "χερι" στο συγκεκριμενο εξαρτημα για ισιωσει το προβλημα


εχει συμβει κατι παρομοιο σε κανεναν???

και αυτο το βαρελακι τι ειναι??? εχει να κανει με τα φλας για αναβοσβηνουν νομιζω?

thanks!

Dhmitris
24/08/2010, 15:54
γιατι εβαλες Αftermarket? εγω εχω της μαμας κανενα προβλημα μεχρι τωρα!
(και σημερα το πρωι πεταχτηκα στις 5 το χαραμα γτ βαραγε ενας ασχετος κ ετραχα με το μποξερακι σαν τον τρελο να τσεκαρω την μηχανη, γαμησετα!):bawl:

xaris_sm
25/08/2010, 02:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dhmitris
γιατι εβαλες Αftermarket? εγω εχω της μαμας κανενα προβλημα μεχρι τωρα!
(και σημερα το πρωι πεταχτηκα στις 5 το χαραμα γτ βαραγε ενας ασχετος κ ετραχα με το μποξερακι σαν τον τρελο να τσεκαρω την μηχανη, γαμησετα!):bawl:

τι εννοεις, στον συναγερμο αναφερεσαι??? εβαλα spyball γιατι ο πρωτος που ειχα ηταν meta και χαλαγε συνεχεια