PDA

View Full Version : ισχυς εν τη ενωσει



granazi
24/08/2010, 11:25
δειτε ολο το βιντεο.
http://www.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM




ολο το βιντεο ειπαμε :smokin:

granazi
24/08/2010, 11:50
ακομα και τα ''μουσκαρια'' εχουν καταλαβει οτι αν δεν ειναι ενωμενα κινδυνευουν.


εμεις ακομα τρωγομαστε.

εδω εκει παραπερα :rolleyes:

DIM.K30
24/08/2010, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
ακομα και τα ''μουσκαρια'' εχουν καταλαβει οτι αν δεν ειναι ενωμενα κινδυνευουν.


εμεις ακομα τρωγομαστε.

εδω εκει παραπερα :rolleyes: ετσι ακριβως!

Ζεύκας
24/08/2010, 12:58
οκ να ρωτήσουμε τότε τα βουβάλια προς τα που πρέπει να βαδίσει η ανθρωπότητα...:lol:

vaska
24/08/2010, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
οκ να ρωτήσουμε τότε τα βουβάλια προς τα που πρέπει να βαδίσει η ανθρωπότητα...:lol:


Πιθανά αν τα ρωτήσουμε να μας πουν να βαδίσουμε προς την "Ανατροπή".

Χμμμ δεν θα ήταν κι άσχημο..

:beer:

makis206
24/08/2010, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
οκ να ρωτήσουμε τότε τα βουβάλια προς τα που πρέπει να βαδίσει η ανθρωπότητα...:lol:

Αυτό πρέπει να κάνανε οι πολιτικοί και είδες τι κουστούμια χρειάζονται για να χωρέσουν μέσα..:lol:

Είναι γεγονός πάντως πως η πορεία του ανθρώπου εξελήχθηκε αρκετά μελετώντας το ζωικό βασίλειο.:winka:

Ζεύκας
24/08/2010, 14:19
καλά, στην συγκεκριμένη περίπτωση τη μαλακία την έκαναν οι λέαινες.

hit and go κούκλες...αντ'αυτού έκατσαν και τις έφαγαν.

μαλακία,αλλά να μου πεις γι'αυτό είναι ζώα.γιατί είναι κατώτερα απο τον άνθρωπο.

τέσπα.ανοίγω μεγάλη κουβέντα



Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Είναι γεγονός πάντως πως η πορεία του ανθρώπου εξελήχθηκε αρκετά μελετώντας το ζωικό βασίλειο.:winka:

Σωστός ;)

Joyrider
24/08/2010, 14:29
Εντύπωση μου κάνει που συνέχισαν να τα κυνηγάνε ακόμα και αφού πήραν πίσω το μικρό. Δεν ήξερα ότι μπορούν να αντιδράσουν έτσι. Να νιώσουν να το πω? Μίσος? Εκδίκηση?

Φανταστικό:a013:

menelaos46
24/08/2010, 14:38
Εντύπωση μου κάνει που συνέχισαν να τα κυνηγάνε ακόμα και αφού πήραν πίσω το μικρό. Δεν ήξερα ότι μπορούν να αντιδράσουν έτσι. Να νιώσουν να το πω? Μίσος? Εκδίκηση? Φανταστικό

Εχουν παρατηρηθει δελφινια που αφου χασουν το μικρο τους βγαινουν στα ριχα και πεθαινουν.
Ουτε τρωνε ουτε τιποτα.
Σαν καταθληψη και αυτοκτονια ενα πραγμα.

Joyrider
24/08/2010, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Εχουν παρατηρηθει δελφινια που αφου χασουν το μικρο τους βγαινουν στα ριχα και πεθαινουν.
Ουτε τρωνε ουτε τιποτα.
Σαν καταθληψη και αυτοκτονια ενα πραγμα.

Τρομερό επίσης.

Εκεί θα μπορούσες να πεις ότι έχασαν το σπλάχνο τους και η απώλεια οδηγεί σε πόνο. Εχω δει και σκυλιά να έχουν κατάθλιψη αλλά αυτό το πράγμα νόμιζα μόνο οι άνθρωποι το έχουμε. Τα ζώα πίστευα σκότωναν μόνο για να φάνε και όχι για εκδίκιση εν βρασμό "ψυχής" ??:confused:

Απίστευτο

edit: αλλά και τι εν βρασμό θα μου πεις, εδώ πήγε έφερε όλο το κοπάδι και κανόνισαν ντου και τους περικύκλωσαν κιόλας, σχέδιο ολόκληρο

Panos1313
24/08/2010, 14:52
Παντως σε καμποσα αντιστοιχα βιντεο εχω δει το ιδιο πραγμα " Ενω τα "προβατα" ( τα μπουφαλο στη συγκεκριμενη περιπτωση) ειναι εμφανως πιο πολλα γυρω απο μια μικρη ομαδα κυνηγων , αργουν πολυ μεχρι να επιτεθουν. Δηλαδη θα περιμενε κανεις ολο το κοπαδι απλα να συνεχιζει να προχωραει μεχρι να πατησει τα λιονταρια, αλλα αυτοι το διαπραγματευτηκαν κανα 3λεπτο :D

Joyrider
24/08/2010, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos1313
Παντως σε καμποσα αντιστοιχα βιντεο εχω δει το ιδιο πραγμα " Ενω τα "προβατα" ( τα μπουφαλο στη συγκεκριμενη περιπτωση) ειναι εμφανως πιο πολλα γυρω απο μια μικρη ομαδα κυνηγων , αργουν πολυ μεχρι να επιτεθουν. Δηλαδη θα περιμενε κανεις ολο το κοπαδι απλα να συνεχιζει να προχωραει μεχρι να πατησει τα λιονταρια, αλλα αυτοι το διαπραγματευτηκαν κανα 3λεπτο :D

Ο φόβος για τους κυνηγούς υπάρχει στα γονίδια τους. Γιαυτό λέω τρομερό αυτό που κάνανε. Πήγανε κόντρα στην φύση τους και αντιστάθηκαν πράγμα που δεν περίμενα τουλάχιστον εγώ. Αυτός νομίζω είναι και ο λόγος που αναρτήθηκε..

granazi
24/08/2010, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ο φόβος για τους κυνηγούς υπάρχει στα γονίδια τους. Γιαυτό λέω τρομερό αυτό που κάνανε. Πήγανε κόντρα στην φύση τους και αντιστάθηκαν πράγμα που δεν περίμενα τουλάχιστον εγώ. Αυτός νομίζω είναι και ο λόγος που αναρτήθηκε..


μεσα εισαι :wacko:

Ktm.Prestige
25/08/2010, 11:34
Φοβερό!!
Απο κυνηγημένος , κυνηγός - εκδικητής!!

+ πολλά στα Buffalo!!
:beer: