PDA

View Full Version : Γαστροσκοπηση...



Σελίδες : [1] 2

reinmeister
24/08/2010, 17:10
πηγα σημερα το απογευμα να κανω...

με εχουν μαχαιρωσει και εχω κανει ραμματα στεγνα...εχω κανει απονευρωση δοντιου χωρις ναρκωση...εχω χειρουργηθει για αιματωμα μονο με ξυλοκαϊνες...εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...

μπορω να σβυνω τσιγαρο πανω μου και παραλληλα να κανω ψηστηρι σε γκομενα μες τα χαμογελα...

πηγα λοιπον ο μαγκας ( ΜΑΛΑΚΑΣ) και ειπα στον γιατρο να μου την κανει χωρις ναρκωση...

20 δευτερολεπτα την παλεψα...νομισα οτι θα παθω εγκεφαλικο απο την πιεση που μου δημιουργησαν οι σπασμοι...

οποιος απο εδω μεσα εχει κανει γαστροσκοπηση στεγνα και την εχει παλεψει, εχει @@ απο αδαμαντιο
μεγεθους empire state building...

ευχαριστω πολυ...γεια σας...

ο ηλιθιος της γειτονιας σας...
:wave2:

ego_o_idios
24/08/2010, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πηγα σημερα το απογευμα να κανω...

με εχουν μαχαιρωσει και εχω κανει ραμματα στεγνα...εχω κανει απονευρωση δοντιου χωρις ναρκωση...εχω χειρουργηθει για αιματωμα μονο με ξυλοκαϊνες...εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...

μπορω να σβυνω τσιγαρο πανω μου και παραλληλα να κανω ψηστηρι σε γκομενα μες τα χαμογελα...

πηγα λοιπον ο μαγκας ( ΜΑΛΑΚΑΣ) και ειπα στον γιατρο να μου την κανει χωρις ναρκωση...

20 δευτερολεπτα την παλεψα...νομισα οτι θα παθω εγκεφαλικο απο την πιεση που μου δημιουργησαν οι σπασμοι...

οποιος απο εδω μεσα εχει κανει γαστροσκοπηση στεγνα και την εχει παλεψει, εχει @@ απο αδαμαντιο
μεγεθους empire state building...

ευχαριστω πολυ...γεια σας...

ο ηλιθιος της γειτονιας σας...
:wave2:

den milate ston palio..
sto evagkelismo pezi kapsoula me kamera tin katapinis tin vgazis stin toualeta tin pas ston nosokomio pezoun to video ke vlepou ti trexi
me mono asximo ta ka8artika apo tin proigoumeni

tespa orea sizitisi..

Joyrider
24/08/2010, 17:15
Αντε καλά όλα τα άλλα...τα κάνω και γω όταν βαριέμαι... :smokin:


Αλλά αυτό, πως το έκανες? :eyepop: θηρίο


Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...


Μήπως κανένα ώμο βγαλμένο έβαλες στην θέση του ξανά?

idomeneas
24/08/2010, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

οποιος απο εδω μεσα εχει κανει γαστροσκοπηση στεγνα και την εχει παλεψει, εχει @@ απο αδαμαντιο
μεγεθους empire state building...


ΑΥΤΌΣ ΕΊΜΑΙ ΕΓΏ... :D

και εγώ έτσι την πάτησα,
πήγα με την μηχανή δεν ήξερα ότι παίζει ένεση,
επουδενί να κάτσω στο νοσοκομείο 8 ώρες...
οπότε χύμα στο κύμα...
και το χειρότερο?
Έφαγα όλη την πίκρα,
και τελικά δεν είχα τπτ...

:lol: :lol: :lol:

ps: τελικά την έκανες ή άδικα πήγες?

hidefnick
24/08/2010, 17:37
Αντε και στις κολονοσκοπήσεις βρε..... :p

Joyrider
24/08/2010, 17:40
Πολύ κωλο-avatar παίζει...:eyepop:

hidefnick
24/08/2010, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Πολύ κωλο-avatar παίζει...:eyepop:

Spamάρεις...... :D

vaska
24/08/2010, 17:55
Τι έπαθες ρε μάστορα???


ή να υποθέσω ότι αρχίζουμε σιγά σιγά από γαστροσκόπηση, μετά λίγο τα ζάχαρα,λίγο πίεση, λίγο χοληστερίνη και μετά ......:a024: :a024:

Βάστα γερά ρε μην ακούς τους γιατρούς παιδαρέλι είσαι.

koulis19
24/08/2010, 17:55
Το ειχε κανει η γιαγια μου και μιλαω οχι για μια αδυναμη γυναικα αλλα για μια γυναικα 75 χρονων που δεν την κανεις καλα.Λοιπον ειχε παει για γαστροσκοπηση και η μαλακισμενη η γιατρος δεν τις εβαλε ναρκωση.Ουτε καν αυτο το σπρει που ειναι για μουδιασμα.Αποτελεσμα να την κραταμε 2 και ενας γιατρος αφου δεν αντεχοτανε.Απο τοτε ειναι ενας απο τους μεγαλυτερους φοβους μου η γαστροσκοπηση.




ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
:beer: :beer: :beer: :beer:

reinmeister
24/08/2010, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
ΑΥΤΌΣ ΕΊΜΑΙ ΕΓΏ...

και εγώ έτσι την πάτησα,
πήγα με την μηχανή δεν ήξερα ότι παίζει ένεση,
επουδενί να κάτσω στο νοσοκομείο 8 ώρες...
οπότε χύμα στο κύμα...
και το χειρότερο?
Έφαγα όλη την πίκρα,
και τελικά δεν είχα τπτ...


ps: τελικά την έκανες ή άδικα πήγες?

:a19: :a19: :a19: :a23: :a23: :a23: :a10: :a10: :a10:

μετα απο αυτο που εζησα ,θα το σκεφτω πααααρα πολυ για να ξανακραξω γκομενα που δεν την πολυπαλευει στις π...

αξιες...:beer: :beer: :beer:

βασικα ναι..τα χοντρα τα ειδε...το μεγαλο γελιο ηταν αλλο...

μου λεει..."δεν ειδα και πολλα...ηθελα να φουσκωσω το στομαχι με αερα και μετα να δω και λεπτο εντερο..."

και του λεω" να γραψεις κι ενα ταξιδιωτικο να δουμε φωτο να γουσταρουμε..." ελεος λεμε...:hypnotize

el_hymador
24/08/2010, 18:05
Καλα ρε μλκς, σας δινετε η ευκαιρια (μες την ατυχια του καθενος βεβαια) να παρετε τζαμπα, δοκιμασμενα και safe νακωτικα με απολυτα νομιμο τροπο και λετε οχι;

ειστε εντελως τρομπες;

ρε σε φυσιοθεραπευτη αμα παω, θα ζητησω να με μπουκωσει στη μορφινη...χανονται τετοιες ευκαιριες;

reinmeister
24/08/2010, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καλα ρε μλκς, σας δινετε η ευκαιρια (μες την ατυχια του καθενος βεβαια) να παρετε τζαμπα safe νακωτικα με απολυτα νομιμο τροπο και λετε οχι;

ασε φιλαρακι...μια φορα εκανα ενεση οδοντιατρο( το ενα τριτο της παιδικης) και για τρεις ωρες δεν μπορουσα να κουνησω ελευθερα τα δαχτυλα των ποδιων...:lol: :lol:

ευχαριστω δεν θα παρω...

idomeneas
24/08/2010, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καλα ρε μλκς, σας δινετε η ευκαιρια (μες την ατυχια του καθενος βεβαια) να παρετε τζαμπ, δοκιμασμενα και safe νακωτικα με απολυτα νομιμο τροπο και λετε οχι;

ειστε εντελως τρομπες;

ρε σε φυσιοθεραπευτη αμα παω, θα ζητησω να με μπουκωσει στη μορφινη...χανονται τετοιες ευκαιριες;

το θέμα είναι ότι μετά δεν μπορείς να φύγεις
σε κρατάνε εκεί να τους φας στη μάπα να ξενερώσεις
:lol: :lol: :lol:

reinmeister
24/08/2010, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Τι έπαθες ρε μάστορα???


ή να υποθέσω ότι αρχίζουμε σιγά σιγά από γαστροσκόπηση, μετά λίγο τα ζάχαρα,λίγο πίεση, λίγο χοληστερίνη και μετά ......:a024: :a024:

Βάστα γερά ρε μην ακούς τους γιατρούς παιδαρέλι είσαι.

ειμαι ειμαι...μετα την διαδικασια ξερεις τι θυμηθηκα?

την διαφημιση με τα κοτοπουλα βοκτας...:lol: :lol:

idomeneas
24/08/2010, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


μετα απο αυτο που εζησα ,θα το σκεφτω πααααρα πολυ για να ξανακραξω γκομενα που δεν την πολυπαλευει στις π...

αξιες...:beer: :beer: :beer:

βασικα ναι..τα χοντρα τα ειδε...το μεγαλο γελιο ηταν αλλο...

μου λεει..."δεν ειδα και πολλα...ηθελα να φουσκωσω το στομαχι με αερα και μετα να δω και λεπτο εντερο..."

και του λεω" να γραψεις κι ενα ταξιδιωτικο να δουμε φωτο να γουσταρουμε..." ελεος λεμε...:hypnotize

Περαστικά εύχομαι...
πρόσεξε μόνο μην σε ψήσουν για κολωνοσκόπηση...
:lol: :lol: :lol:

reinmeister
24/08/2010, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
Περαστικά εύχομαι...
πρόσεξε μόνο μην σε ψήσουν για κολωνοσκόπηση...
:lol: :lol: :lol:

μπα κομπλε ειμαι...ολα καλα ευτυχως...:D θενκς...

guzzistas
24/08/2010, 18:17
Πέρυσι ήταν να κάνω αλλά την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια... κι ευτυχώς οι γιατροί διαφωνούσαν μεταξύ τους και τελικά με άλλες εξετάσεις βγήκε το συμπέρασμα ότι δεν χρειαζότανε να την κάνω.....:eyepop:

Ευτυχώς τη γλύτωσα....

Είσαι Αξιος!!!!!:beer:

reinmeister
24/08/2010, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
[B

Είσαι Αξιος!!!!!:beer: [/B]

η μανα του φευγατου,ποτε δεν εκλαψε φιλε μου...:lol: :lol: :lol:

g.kounoupis
24/08/2010, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
den milate ston palio..
sto evagkelismo pezi kapsoula me kamera tin katapinis tin vgazis stin toualeta tin pas ston nosokomio pezoun to video ke vlepou ti trexi
me mono asximo ta ka8artika apo tin proigoumeni

tespa orea sizitisi..

τα καθαρκτικα τα παιρνεις μονο αν θελουν να δουν λεπτο και παχι εντερο απο το στομαχι φευγει η τροφη σχετικα γρηγορα

el_hymador
24/08/2010, 18:20
Πιτσιρικας σκαω σε τζαμαρια με το γονατο και μου γινεται το ποδι μπον - φιλε...με πανε στο νοσοκομειο, εγω να χτυπιεμαι περισσοτερο απο τον φοβο και τον πανικο παρα απο τον πονο...μου λεει το γατονι ο γιατρος: Τι ομαδα εισαι; Εγω τοτε δεν ειχα αποφοασισει ακομη τι ομαδα ειμαι...Παναθηναϊκος του λεω επειδη ηταν και ο πατερας μου...παιρνει ενα πρασινο μπαλονι ο doctor το γεμιζει με δεν ξερω και εγω τι και μου λεει: "Αυτο ειναι μαγικο μπαλονι φουσκωνει αμα εισπνεεις"...τραβαω κανα δυο γερες τζουρες λοιπον και...yeaaaah (http://www.youtube.com/watch?v=aLeIdH2gTSc), μιλαμε για τρελο χασιμο, 47 ραματα ουτε καταλαβα ποτε τα εκαναν, τρελη ετυχια...


ε μετα απο αυτο ρε σεις....






















ηταν δυνατον να γινω ποτε γαυρος; :yuck:

g.kounoupis
24/08/2010, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καλα ρε μλκς, σας δινετε η ευκαιρια (μες την ατυχια του καθενος βεβαια) να παρετε τζαμπα, δοκιμασμενα και safe νακωτικα με απολυτα νομιμο τροπο και λετε οχι;

ειστε εντελως τρομπες;

ρε σε φυσιοθεραπευτη αμα παω, θα ζητησω να με μπουκωσει στη μορφινη...χανονται τετοιες ευκαιριες;

αδερφε μακαρι να βαζανε μορφινη λιγη μεθη σου βαζουνε που θεωρειτα τοπικη αναισθησια και αν πινεις αρκετο αλκοολ δεν πιανει κιολας

idomeneas
24/08/2010, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


ε μετα απο αυτο ρε σεις....






















ηταν δυνατον να γινω ποτε γαυρος; :yuck:

έλεος

:lol: :lol: :lol:

Shaolin Monk
24/08/2010, 18:38
Εχω κανει και εγω γαστροσκοπηση χωρις αναισθητικο και ηταν ανεκτο...:beer:

devil's animal
24/08/2010, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
...


παππου, ξερω κατι καλα κοριτσια που εχουν τελειωσει Ανωτατη Τσιμπουκικη-Πιπολογια.

θες να τους πω να σου κανουν κανα μαθημα?:D

μετα θα κατεβαζεις σκουποξυλο και δεν θα φευγει ουτε δακρυ.
:beer: :beer: :beer:

dmf
24/08/2010, 18:48
:lol: :lol:


207571

Shaolin Monk
24/08/2010, 18:54
http://www.youtube.com/watch?v=saqqqnicyQw


http://www.youtube.com/watch?v=JDUtdejABSE


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

gmitsiakis
24/08/2010, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
Περαστικά εύχομαι...
πρόσεξε μόνο μην σε ψήσουν για κολωνοσκόπηση...
:lol: :lol: :lol: ασε...και γω γαστροσκοπηση πριν 7 χρονια στο 424 Σ.Ν και ηταν οπως το περιγραφει. Πικρα μεγαλη κ μετα παραδοθηκα.

Ομως ζωντανεψα οταν με ετοιμασανε για κωλονοσκοπηση. Με γελασανε κ με πεισανε να την κανω αλλα...μολις το ειδα το θηριο να ...αναδευεται εκανα ενα ηρωικο σαλτο κ μην τον ειδατε! ! ! Σε μενα ρε? ? Σε μενα? ?

Μετα αφο επρεπε να εξετασουν το εντερο κ δεν ηθελα το ξεσκισμα μου δωσανε βαριο για να το ακτινογραφησουν.
Αυτο το ρημαδι σε δλπτα παει απο το στομα στην κωλοτρυπιδα κ ετρεχα πανικοβλητος με αδειο εντερο απο καθαρτικα μην γινω ρεζιλι.
Αφου προλαβα παλι καλα...

reinmeister
24/08/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
παππου, ξερω κατι καλα κοριτσια που εχουν τελειωσει Ανωτατη Τσιμπουκικη-Πιπολογια.

θες να τους πω να σου κανουν κανα μαθημα?:D

μετα θα κατεβαζεις σκουποξυλο και δεν θα φευγει ουτε δακρυ.
:beer: :beer: :beer:

μικρε...ενα πραγμα θα σου πω μονο...οτι το λιπαντικο για τον γαστροσκοπο ηταν Κ.Υ.

τελικα,οτι κανεις σε αυτη την ζωη το λουζεσαι...τελος...:lol: :lol:

reinmeister
24/08/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
ασε...και γω γαστροσκοπηση πριν 7 χρονια στο 424 Σ.Ν και ηταν οπως το περιγραφει. Πικρα μεγαλη κ μετα παραδοθηκα.

Ομως ζωντανεψα οταν με ετοιμασανε για κωλονοσκοπηση. Με γελασανε κ με πεισανε να την κανω αλλα...μολις το ειδα το θηριο να ...αναδευεται εκανα ενα ηρωικο σαλτο κ μην τον ειδατε! ! ! Σε μενα ρε? ? Σε μενα? ?

Μετα αφο επρεπε να εξετασουν το εντερο κ δεν ηθελα το ξεσκισμα μου δωσανε βαριο για να το ακτινογραφησουν.
Αυτο το ρημαδι σε δλπτα παει απο το στομα στην κωλοτρυπιδα κ ετρεχα πανικοβλητος με αδειο εντερο απο καθαρτικα μην γινω ρεζιλι.
Αφου προλαβα παλι καλα...

δεν θες να σου πω προσωπικη ιστορια με βαριο...θα γελασουν ακομη και τα πεζοδρομια...:lol: :lol: :lol:

Arxagelos
24/08/2010, 19:13
πρώτη φορά που έκανα κολονοσκόπηση ο μλκς ο γιατρός μου την έκανε στεγνά χωρίς μέθη, εγώ δεν ήξερα πρώτη φορά την έκανα. τα είδα όλα λέμε!!! :eek:
Εχω κάνει και εντερόκληση που σου βάζουν σωλήνα απο την μύτη και φθάνει στο λεπτό έντερο,άλλη φάση!:eyepop: γαστροσκόπηση δεν έχω κάνει ακόμα. :beer:

idomeneas
24/08/2010, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
πρώτη φορά που έκανα κολονοσκόπηση ο μλκς ο γιατρός μου την έκανε στεγνά χωρίς μέθη, εγώ δεν ήξερα πρώτη φορά την έκανα. τα είδα όλα λέμε!!! :eek:
Εχω κάνει και εντερόκληση που σου βάζουν σωλήνα απο την μύτη και φθάνει στο λεπτό έντερο,άλλη φάση!:eyepop: γαστροσκόπηση δεν έχω κάνει ακόμα. :beer:

άντε βρε
και εις ανώτερα...
:lol: :lol: :lol:

pilotos_xtreme
24/08/2010, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
άντε βρε
και εις ανώτερα...
:lol: :lol: :lol:


AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAAX :lol: :lol: :lol: :lol:

pilotos_xtreme
24/08/2010, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πηγα σημερα το απογευμα να κανω...

με εχουν μαχαιρωσει και εχω κανει ραμματα στεγνα...εχω κανει απονευρωση δοντιου χωρις ναρκωση...εχω χειρουργηθει για αιματωμα μονο με ξυλοκαϊνες...εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...

μπορω να σβυνω τσιγαρο πανω μου και παραλληλα να κανω ψηστηρι σε γκομενα μες τα χαμογελα...

πηγα λοιπον ο μαγκας ( ΜΑΛΑΚΑΣ) και ειπα στον γιατρο να μου την κανει χωρις ναρκωση...

20 δευτερολεπτα την παλεψα...νομισα οτι θα παθω εγκεφαλικο απο την πιεση που μου δημιουργησαν οι σπασμοι...

οποιος απο εδω μεσα εχει κανει γαστροσκοπηση στεγνα και την εχει παλεψει, εχει @@ απο αδαμαντιο
μεγεθους empire state building...

ευχαριστω πολυ...γεια σας...

ο ηλιθιος της γειτονιας σας...
:wave2:


θα πρεπει να εισαι τρελος, η να μη ξερεις χρηστο για να πας να κανεις γαστροσκοπιση χωρις μεθη.

εχω κανει αρκετες φορες κ πιστεψε με κ με τη μεθη καταλαβενα καποια πραγματα.χωρις αυτην απλα ειναι μεσαιωνικο βασανιστηριο.

ακομα θυμαμαι οτι με το σωληνα στο στομα κ σε κατασταση φουλ ζαλης ,καταφερνα κ εβριζα τους γιατρους επειδη ποναγα, και μετα εβγαλα τον ορο μονος μου κ εσπασα τι φλεβα επειδη νομιζα οτι τον ειχαν ξεχασει οι λαλακες.


η μεθη τα σπαει ομως , εισαι πιτα μετα τσακιρ κεφι!

Arxagelos
24/08/2010, 19:19
κολοκατάσταση με όλη τη σημασία της λέξεως. :D

gmitsiakis
24/08/2010, 19:21
χαχαχαχαχ...πες πες Rein!

Εμενα στην αποπειρα κωλονοσκοπησης ζητουσαν να υπογραψω. Τους λεω..."τι εξεταση ειναι αυτη που θελει υπογραφη?". Μου δειχνουν...με πιανει κρυος ιδρωτας κ παω να φυγω. "που πας? ? ?" λεει ο γιατρος. "δεν ποναει" μου λεει. "εχεις δοκιμασει ?" του λεω κ απανταει ΟΧΙ! ! ! Εφυγα με Αfterburner λεμεεεε! ! !

Arxagelos
24/08/2010, 19:25
:rotflmao:
ρε συ με μέθη δεν καταλαβαίνεις σχεδόν τιποτα στην κολονοσκόπηση, όλη η μλκ ειναι το καθαρτικό της προετοιμασίας, εκεί δεν την παλεύω με τίποτα. :bigcry:

reinmeister
24/08/2010, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmitsiakis
χαχαχαχαχ...πες πες Rein!

Εμενα στην αποπειρα κωλονοσκοπησης ζητουσαν να υπογραψω. Τους λεω..."τι εξεταση ειναι αυτη που θελει υπογραφη?". Μου δειχνουν...με πιανει κρυος ιδρωτας κ παω να φυγω. "που πας? ? ?" λεει ο γιατρος. "δεν ποναει" μου λεει. "εχεις δοκιμασει ?" του λεω κ απανταει ΟΧΙ! ! ! Εφυγα με Αfterburner λεμεεεε! ! !

αστο φιλαρακι σου λεω...εχω ενα προσωπο εδω μεσα...θα ξεφτυλιστω...:lol: :lol:

blackbusa
24/08/2010, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πηγα σημερα το απογευμα να κανω...

με εχουν μαχαιρωσει και εχω κανει ραμματα στεγνα...εχω κανει απονευρωση δοντιου χωρις ναρκωση...εχω χειρουργηθει για αιματωμα μονο με ξυλοκαϊνες...εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...

μπορω να σβυνω τσιγαρο πανω μου και παραλληλα να κανω ψηστηρι σε γκομενα μες τα χαμογελα...

πηγα λοιπον ο μαγκας ( ΜΑΛΑΚΑΣ) και ειπα στον γιατρο να μου την κανει χωρις ναρκωση...

20 δευτερολεπτα την παλεψα...νομισα οτι θα παθω εγκεφαλικο απο την πιεση που μου δημιουργησαν οι σπασμοι...

οποιος απο εδω μεσα εχει κανει γαστροσκοπηση στεγνα και την εχει παλεψει, εχει @@ απο αδαμαντιο
μεγεθους empire state building...

ευχαριστω πολυ...γεια σας...

ο ηλιθιος της γειτονιας σας...
:wave2:

στην κολονοσκοπηση να φωναξεις για χαβαλ....εεεεεεε....πλακ....ααααααααα.....συμπαρασταση...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αφου ολα καλα...

:beer: :beer: :beer:

reinmeister
24/08/2010, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos

απο την μύτη και φθάνει στο λεπτό έντερο

το΄χω...το ειχα ζησει επι 72 ωρες σερι...ομορφιες τι να σου λεω...σε ηλικια 18 χρονων...αμα ο αντρας ειναι του κατηχητικου περναει ζαχαρη τελικα...

και μετα σου λενε οτι τα μηχανακια ειναι επικινδυνα...


:lol: :lol: :lol:

ego_o_idios
24/08/2010, 19:36
:lol: :lol:


207572

SoulGR
24/08/2010, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
den milate ston palio..
sto evagkelismo pezi kapsoula me kamera tin katapinis tin vgazis stin toualeta tin pas ston nosokomio pezoun to video ke vlepou ti trexi
me mono asximo ta ka8artika apo tin proigoumeni

tespa orea sizitisi..
καλα ρε την εχουν χεσει ενα σωρο κ$%λοι και θα πας να την καταπιεις???:yuck: :yuck: :yuck:

reinmeister
24/08/2010, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Αντε καλά όλα τα άλλα...τα κάνω και γω όταν βαριέμαι... :smokin:


Αλλά αυτό, πως το έκανες? :eyepop: θηρίο



Μήπως κανένα ώμο βγαλμένο έβαλες στην θέση του ξανά?

αυτο ειναι ενα αλλο γαματο στορυ με πολυ πονο...

:sad:

blackbusa
24/08/2010, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αυτο ειναι ενα αλλο γαματο στορυ με πολυ πονο...

:sad:


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


πιο πολυ πονος???απο τον ωμο????

:sad: :sad: :sad:

sotos 8
25/08/2010, 00:44
Εχασες φιλε μιλαμε για πολυ σενιο χεσιμο.
Εκανα πριν 3χρονια οταν ξυπνησα ημουν μες την τρελη χαρα . την πεφτω στον γιατρο: ρε τρελε που το βρηκες αυτο το κολπο δωσε να χουμε λιγο , η γυναικα μου να με σκουνταει να μου λεει στ'αυτι κατσε καλα θα γινουμαι ρεζιλι , ψιλοσοβαρευω(κρατιεμε με το ζορι δηλαδη) μου λεει ο γιατρος τα της εξετασεως και φευγω. Πηγαινω στην Ελευσινα(20χλμ) για μια δουλεια τησ γυναικας μου , φυσικα δεν οδηγαω , μιλαμε για νιρβανα σε ολο τον δρομο γελαω σαν χαζος . 2 ωρες κρατησε .

Reinmaster εισαι πολυ ατυχος ρε εφαγες το αγγουρι εχασες και το καλυτερο.

vaska
25/08/2010, 00:57
Γέμισε το φλόρουμ κρυφόπουσες και πρεζάκια φίλε μου, κολονοσκόπιση ο ένας μέθη νιρβάνα ο άλλος, άντε να δούμε που θα βγει.

:rotflmao: :rotflmao:

MitsosNaked
25/08/2010, 02:36
Τρείς φορές παρακαλώ χωρίς αναισθητικό.......:smokin:

Cpt. Haddock
25/08/2010, 03:07
γαμώ τα θρεντ....

:rolleyes:

PortisHead
25/08/2010, 03:15
Ενταξει , καλα κανετε και γραφετε ο καθενας τις εμπειριες του....αλλα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.Καλο ειναι να μην τρομαζουμε υποψηφιους ασθενεις.
Και γω κατι τετοια διαβαζα και την απεφευγα την γαστροσκοπηση.
Με ελαφρια ενδοφλέβια μέθη και σπρεϊ ξυλοκαϊνης στο λαιμο , οχι απλα δεν καταλαβα τίποτα....παρακολουθουσα και στο μονιτορ οτι βλέπανε.
Και ποιες 8 και 10 ωρες ?
Ενα 20λεπτο σαφηνουν να συνελθεις και μετα φευγεις.
Απλα δεν κανει να οδηγήσεις.
Ολα αυτα βέβαια σε ιδιωτικο νοσοκομειο....τωρα σε δημοσιο δεν ξερω τι παιζει (και ουτε θελω να μαθω)

Πραγματικα , συχτιρισα τον εαυτο μου που το αποφευγα τοσα χρονια και που ακουγα ιστοριες απο τον καθενα.

notakos600
25/08/2010, 04:04
Τελικά μερικοί απολαμβάνουν το μυκονιάτικο και με ιατρικές πλάτες.... :lol: :lol: :lol:

PERIPETEIAS
25/08/2010, 04:22
ΓΑΜΑΤΟ ΘΡΕΝΤ!:rotflmao:

granazi
25/08/2010, 04:26
:sad: μεγαλωνετε βρεεεεεεε
βλεπω το φλορουμ μας σε λιγα χρονια να εχει αντιπαραθεσεις για διαγνωσεις γιατρων και αν το πρασινο χαπι αποδιδει καλυτερα απο το μισο ασπρο που ειπε ο αλλος γιατρος.....
παππουδες.................:smokin:

LOUKILOUK
25/08/2010, 04:40
Τελικά πρέπει να νοιώθω τυχερός που όλο το ιατρικό μου ιστορικό συμπεριλαμβάνει μόνο ορθοπαιδικούς και "μόδιστρους" που έραβαν...:winka: :beer: :wave2:

υ.γ. Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι το αλκοόλ και η μέθη συνδυάζεται με τις πίπες μια χαρά...:lol: :rotflmao:

DUKASII
25/08/2010, 04:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πηγα σημερα το απογευμα να κανω...

με εχουν μαχαιρωσει και εχω κανει ραμματα στεγνα...εχω κανει απονευρωση δοντιου χωρις ναρκωση...εχω χειρουργηθει για αιματωμα μονο με ξυλοκαϊνες...εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...

μπορω να σβυνω τσιγαρο πανω μου και παραλληλα να κανω ψηστηρι σε γκομενα μες τα χαμογελα...

πηγα λοιπον ο μαγκας ( ΜΑΛΑΚΑΣ) και ειπα στον γιατρο να μου την κανει χωρις ναρκωση...

20 δευτερολεπτα την παλεψα...νομισα οτι θα παθω εγκεφαλικο απο την πιεση που μου δημιουργησαν οι σπασμοι...

οποιος απο εδω μεσα εχει κανει γαστροσκοπηση στεγνα και την εχει παλεψει, εχει @@ απο αδαμαντιο
μεγεθους empire state building...

ευχαριστω πολυ...γεια σας...

ο ηλιθιος της γειτονιας σας...
:wave2: Σιγα ρε ουκ..

κανε αποτριχωση στα αρχιδια σου με σιλκ κ πιλκ πως το λενε και μετα ελα να μας πεις ..

παλιοτσαουσα με λιγο πονο βελαξες..:bawl: :lol: :rotflmao:

notakos600
25/08/2010, 04:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

παλιοτσαουσα με λιγο πονο βελαξες..:bawl: :lol: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
25/08/2010, 04:52
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το thread θυμίζει το κλασσικό ...

-- "ΠΩΝΑΝΕ ΩΡΕ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ";

-- Καλέ πονάνε... πως δεν πονάνε!!!





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

matmat
25/08/2010, 05:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
πηγα σημερα το απογευμα να κανω...





ευχαριστω πολυ...γεια σας...

ο ηλιθιος της γειτονιας σας...
:wave2:



Και που να κανεις κολονοσκόπησ

:eek: :eyepop:

τωρα το ειδα κάναν αλλοι :lol: :lol:

notakos600
25/08/2010, 05:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Και που να κανεις κολονοσκόπησ

:eek: :eyepop:

τωρα το ειδα κάναν αλλοι :lol: :lol:



Χαιρέτησε τα υπόλοιπα αγόρια χρυσό μου, ουουουου.

p@nos
25/08/2010, 05:09
να ανοιξουμε γκρουπακι στο facebook οι κολονοσκοπιμενοι

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
25/08/2010, 05:29
σκληρα αγορια με μοτοσυκλεττες....

το μισο φορουμ εχει κανει πιπα κωλο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
25/08/2010, 05:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
σκληρα αγορια με μοτοσυκλεττες....

το μισο φορουμ εχει κανει πιπα κωλο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και καναδυό αποτρίχωση με κερί. Μοτοσυκλετιστές με 28 μέρες κύκλο ρπμ...

Allst@rf
25/08/2010, 05:33
τελικα εγω δεν καταλαβα?


για ποιο λογο γινονται αυτες οι εξετασεις?

κολονοσκοπηση και γαστροσκοπηση?:confused: :confused:

kiloMeater
25/08/2010, 05:36
πάντως κωλονοσκόπηση με μέθη χάνεις την πλάκα όλη... μια που μιλάς με το γιατρό μια που μαζεύεις τα βρακιά σου και φεύγεις

Ενώ η 'ξερή' χωρίς τίποτα είναι 'αντρίκια'υπόθεση
Κάτι που εχεις την εικόνα χαραγμένη στο μυαλό απο το μήκος/πάχος του οργάνου, κάτι που κρατιέσαι μην τα αμολήσεις ολα στο δόκτωρα, κάτι που σου γαργαλάει τα σωθικά όλα και λές θα μου βγεί απο τον αφαλό, τελικά περνάει και αφήνει μαι 'όμορφη' ανάμνηση....

byron
25/08/2010, 05:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
τελικα εγω δεν καταλαβα?


για ποιο λογο γινονται αυτες οι εξετασεις?

κολονοσκοπηση και γαστροσκοπηση?:confused: :confused:

Απ΄αυτά που ειπώθηκαν, μαλλον είναι απαραίτητες για να κάνει κάποιος πεζοδρόμιο. :blush:

p@nos
25/08/2010, 05:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
τελικα εγω δεν καταλαβα?


για ποιο λογο γινονται αυτες οι εξετασεις?

κολονοσκοπηση και γαστροσκοπηση?:confused: :confused:

για αρκετα σοβαρους λογους συνηθως...


τεσπα, μακαρι ολοι οσοι κανουν τετοιες εξετασεις να μπορουσαν μετα να το γυρνανε στο χαβαλε και να το περιγραφουν σαν μια αστεια μερα σε νοσοκομειο...

δυστυχως σε πολυ κοσμο μετα απο τετοιες εξετασεις τους εφυγε η γη κατω απο τα ποδια:sad:

DUKASII
25/08/2010, 05:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiloMeater


κάτι που σου γαργαλάει τα σωθικά όλα και λές θα μου βγεί απο τον αφαλό, τελικά περνάει και αφήνει μαι 'όμορφη' ανάμνηση....
:eek: :eek:




:rolleyes: :rolleyes:


μας καυλωσες:bawl: :lol: :rotflmao:

notakos600
25/08/2010, 05:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiloMeater


Ενώ η 'ξερή' χωρίς τίποτα είναι 'αντρίκια'υπόθεση
Κάτι που εχεις την εικόνα χαραγμένη στο μυαλό απο το μήκος/πάχος του οργάνου, κάτι που κρατιέσαι μην τα αμολήσεις ολα στο δόκτωρα, κάτι που σου γαργαλάει τα σωθικά όλα και λές θα μου βγεί απο τον αφαλό, τελικά περνάει και αφήνει μαι 'όμορφη' ανάμνηση....


Τι καταλαβαίνεις τώρα, θα μας κ@υλώσεις μεσημεριάτικο;

DeusEx
25/08/2010, 05:39
τελικα πιο λιπαντικο ειναι καλυτερο για κωλονοσκοπηση?

motul 15/50 ή torco 20/50 ???

Ποτε δεν βγαζουμε κανενα συμπερασμα στα θρεντ ..

:confused:

notakos600
25/08/2010, 05:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
τελικα πιο λιπαντικο ειναι καλυτερο για κωλονοσκοπηση?

motul 15/50 ή torco 20/50 ???

Ποτε δεν βγαζουμε κανενα συμπερασμα στα θρεντ ..

:confused:



Καλαματιανό παρθένο....

GABBER
25/08/2010, 05:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
γαμώ τα θρεντ....

:rolleyes:

Του κώλου!!!

Gi_4ce
25/08/2010, 05:50
Εγω με μια βρογχοσκοπηση ειμαι αβγαλτος ακομα, ε?

:(

Υ.Γ. "Τσιμπουκάτη" την εκανα και εγω...:rotflmao:

manhunter
25/08/2010, 05:55
Εχε υποψη σου Αντωνάκη, οτι το παρόν θα τυπωθει και θα δημοσιευτει πέρα από καθημερινές πολιτικές,οικονομικές και αθλητικές εφημερίδες, αυτούσιο σε φύλο της Εφημερίδας Της Κυβερνήσεως





:lol: :eyepop: :lol:

slacker
25/08/2010, 06:27
:rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao:


207598

Joyrider
25/08/2010, 06:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
:sad: μεγαλωνετε βρεεεεεεε
βλεπω το φλορουμ μας σε λιγα χρονια να εχει αντιπαραθεσεις για διαγνωσεις γιατρων και αν το πρασινο χαπι αποδιδει καλυτερα απο το μισο ασπρο που ειπε ο αλλος γιατρος.....
παππουδες.................:smokin:

Αυτό είναι πολύυ μετά, όταν αρχίσουνε και οι προληπτικές δακτυλικές εξετάσεις προστάτη να δεις :a021:

project.breeze
25/08/2010, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Αυτό είναι πολύυ μετά, όταν αρχίσουνε και οι προληπτικές δακτυλικές εξετάσεις προστάτη να δεις :a021:



Γίνεσαι χυδαίος :smokin:

ermiss
25/08/2010, 07:56
Πάρτε Screenshot πριν το ξυρίσουν...


epic thread

g.kounoupis
25/08/2010, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
τελικα εγω δεν καταλαβα?


για ποιο λογο γινονται αυτες οι εξετασεις?

κολονοσκοπηση και γαστροσκοπηση?:confused: :confused:


τις κανουν για να δουν σε τη κατασταση ειναι ο εσωτερικος σου κοσμος

g.kounoupis
25/08/2010, 09:18
δυστυχως σε πολυ κοσμο μετα απο τετοιες εξετασεις τους εφυγε η γη κατω απο τα ποδια:sad: [/B][/QUOTE]

επειδη ειμαι ενας απο αυτους καλο ειναι μαγκες να το κοιτατε το θεμα οσοι εχουν καποιες ενδειξεις γιατι οσο πιο γρηγορα το προλαβεις τοσο το καλυτερο . και να μην φοβαστε το μαρκουτσι ειναι δεκα λεπτα υποθεση .
Στο εξωτερικο αυτες οι εξετασεις ειναι υποχρεωτικες ενω εδω στην ελλαδα ειναι ταμπου

tai
25/08/2010, 09:45
σαν μα μπήκα σε αγγλικό φόρουμ γμτ
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

ego_o_idios
25/08/2010, 09:47
:lol:


207620

paramedic
25/08/2010, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ολα αυτα βέβαια σε ιδιωτικο νοσοκομειο....τωρα σε δημοσιο δεν ξερω τι παιζει (και ουτε θελω να μαθω)

Στο δημόσιο θα σου δίναμε ένα μπουκάλι ρακί και μια ροπαλιά στο κεφάλι αν δεν έπιανε ρε συ δεν θα σε αφήναμε έτσι δεν είμαστε απάνθρωποι.
Εξάλλου αυτα με την μέθη κλπ μόνο στα ιδιωτικά γίνονται στο δημόσιο τώρα με τις περικοπές δεν δίνουμε λεφτά για Dormicum για τέτοιες απλές εξετάσεις.

tsioy600
25/08/2010, 12:53
Αυτα ειναι threat!!!! ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a014: :a014: :a014:

faraway
25/08/2010, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

με εχουν μαχαιρωσει και εχω κανει ραμματα στεγνα...εχω κανει απονευρωση δοντιου χωρις ναρκωση...εχω χειρουργηθει για αιματωμα μονο με ξυλοκαϊνες...εχω βαλει σπασμενο κοκκαλο στην θεση του στεγνα χωρις κιχ...



RAMBO , εσύ είσαι ????? :lol:

vaska
25/08/2010, 13:07
Κλαίω μαλάκες κλαίω και με κοιτάει η κόρη μου και μου λέει μπαμπά γιατί κρατάς την κοιλιά σου και κλαις???

Ε τώρα τι να της πω 6 χρονών είναι δεν μπορεί να καταλάβει ότι έχω μπλέξει με κάτι σκληρούς άντρες που τους λένε VITAM

:bigcry: :bigcry: :bigcry:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

reinmeister
25/08/2010, 16:04
18 χρονων σκαει ο υπογεγραμμενος στον ακτινολογο για εξεταση στομαχου...

γαστροσκοπηση δεν ηταν option εκεινα τα χρονια ,γιατι με τους τοτε κτηνωδης γαστροσκοπους,εκαναν δοκιμες σε πεθαμενους και ειχαν νεκραναστασεις και 100αρια σε 5 δευτερολεπτα...

anyway...

μου λεει ο τυπος...πιες παιδι μου αυτο...το "αυτο" ,ηταν ενα πηχτο πραμα σαν μαστιχα,με γευση ομολογουμενως ικανοποιητικη...

το πινω...

πιες τωρα και αυτο...ολοκληρο ποτηρι με ασπρο αυτη την φορα με ρευστοτητα νερου...

το πινω κι αυτο...

ξαπλωσε...

ξαπλωνω και αρχιζω να αγχωνομαι...(θα με μαμησει στανταρ λεω...)

αρχιζει να πιεζει το στομαχι απο δω και απο κει και βγαζουμε την ακτινογραφια...

ελα ρε λεω...χαβαλες...

παω να φυγω και μου λεει...μικρε...ναι...? κοιτα να πας τουλεττα σε μαξ 24 ωρες...

γιατιιιιιιιι?

γιατι αν δεν πας ,τα αγαλματα δεν χεζονται,αλλα αφαιρουνται χειρουργικα,εφ οσον δεν ειναι πολυ αργα...

:eyepop:

για να μην τα πολυλογω μεχρι τις 15 ωρες ημανε χαλαρουιτα...

μετα την 18η αρχισα να ζοριζομαι...

στις 22 ωρες ειχα παραισθησεις με τον ερμη του πραξιτελη και την αφροδιτη της μηλου...

στις 23 παω φαρμακειο και λεω παρα πολυ ηρεμα...

ΚΑΘΑΡΤΙΚΟ ΕΧΕΤΕ??????????

μολις ο φαρμακοποιος με κοιταξε και σιγουρευτηκε οτι δεν καιγομαι ζωντανος μπροστα του ειπε...

ηρεμησε παιδι μου...παρε αυτο το καστορελαιο που ειναι το καλυτερο...ενα κουταλακι μονο θα παρεις...

παω λουης σπιτι και πινω ενα κουταλακι...

15 λεπτα πριν κλεισει η προθεσμια εξακολουθω να μην εχω παει τουαλεττα και λεω...

ηρθε το τελος...

και το πινω ολο...

:a015: :a015: :a015: :a015: :a016: :a016: :a016: :a023: :a023: :a023: :a022:

.
.
.
.
.
.
.
αν δεν απατωμαι, 20 χρονια μετα,το οικοδομικο τετραγωνο εξακολουθει να ειναι συρματοπλεγμενο σε καραντινα...

John Steed
25/08/2010, 16:10
:lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :lol:

Tpap
25/08/2010, 16:15
ONE MORE EPIC FRED...:lol:

vaska
25/08/2010, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
18 χρονων σκαει ο υπογεγραμμενος στον ακτινολογο για εξεταση στομαχου...

γαστροσκοπηση δεν ηταν option εκεινα τα χρονια ,γιατι με τους τοτε κτηνωδης γαστροσκοπους,εκαναν δοκιμες σε πεθαμενους και ειχαν νεκραναστασεις και 100αρια σε 5 δευτερολεπτα...

anyway...

...........
ηρεμησε παιδι μου...παρε αυτο το καστορελαιο που ειναι το καλυτερο...ενα κουταλακι μονο θα παρεις...

παω λουης σπιτι και πινω ενα κουταλακι...

15 λεπτα πριν κλεισει η προθεσμια εξακολουθω να μην εχω παει τουαλεττα και λεω...

ηρθε το τελος...

και το πινω ολο...
.
.
.
αν δεν απατωμαι, 20 χρονια μετα,το οικοδομικο τετραγωνο εξακολουθει να ειναι συρματοπλεγμενο σε καραντινα...


Ύμαρτον ρε μαλάκα πέθανα σου λέω... μα καστορέλαιο? Το έβαζα στα θερμικά τηλ/μενα μαζί με μεθανόλη και νίτρο 25-30% όταν κατέβαινα σε αγώνες

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Μιά φορά θυμάμαι στο Ναύπλιο νομίζω με λαδιά θάλασσα και είχα ένα σκαρί θανάτου (καταμαράν με δύο κινητήρες - άφριζε η θάλασσα όταν ξεκινούσε και τα 100 χαω τα είχε για πλάκα) έμεινα από αντλία πλήρωσης. Για να μπώ στον αγώνα αναγκάστηκα να ρουφήξω με το στόμα καύσιμο να το στείλω στο βαρκάκι και μάλλον πήρα και τη τζούρα μου. Χέστηκα λέμε στο δίλεπτο, δεν μπορούσα να μαζέψω τον πισινό μου.

Άκου καστορέλαιο


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ermiss
25/08/2010, 16:21
Epic thread χωρίς foto απλά δεν υπάρχει....

Μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε...

vaska
25/08/2010, 16:21
και που 'σαι έχω και ιστορία με πυτιά αν θες. (Πυτιά είναι ο μύκητας που βάζουν στο γάλα για να γίνει τυρί). Απίστευτα άμεσο το αποτέλεσμα και εγγυημένο. Από στομάχι μέχρι και το παχύ έντερο, θα λάμπουν όλα από πάστρα.


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

jimmis5
25/08/2010, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
RAMBO , εσύ είσαι ????? :lol:

Μπα για τον Μαμ ρα τον εχω


207658

slacker
25/08/2010, 16:36
Τι καθαρτικά και μ@λ@κίες, εγώ έχω χεστεί από τα γέλια
:rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
Epic thread χωρίς foto απλά δεν υπάρχει....

Μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε...

http://i34.tinypic.com/2ev6emg.jpg

reinmeister
25/08/2010, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Κλαίω μαλάκες κλαίω και με κοιτάει η κόρη μου και μου λέει μπαμπά γιατί κρατάς την κοιλιά σου και κλαις???


απαντηση...

"κι εσυ μωρο μου αν ειχες τετοια κοιλια,ετσι θα κλαιγες...:p :p :p

guzzistas
25/08/2010, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
απαντηση...

"κι εσυ μωρο μου αν ειχες τετοια κοιλια,ετσι θα κλαιγες...:p :p :p


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
25/08/2010, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
RAMBO , εσύ είσαι ????? :lol:

ο εκπαιδευτης του...:D

ermiss
25/08/2010, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker


http://i34.tinypic.com/2ev6emg.jpg

Θες να μου πεις κάτι???? :eyepop: :eyepop:

Θυμήσου να μην σε πάρω δικάβαλο....

epp1640
25/08/2010, 17:20
:bigcry: :rotflmao: :bawl: :lol: :cry: :cry: :bawl: :bigcry:

antsoar
25/08/2010, 17:31
Γιατί βασανίζεις τον εαυτό σου? :eyepop:

Έκανα γαστροσκόπιση το 2004 στο Ιατρικό Αθηνών

Μου έκαναν μια ένεση, με ψεκασαν με ξυλοκαινη και μετα από μισή ώρα πήρα το

αυτοκίνητο και γύρισα σπίτι.


Πάντος έχω λιώσει στο γέλιο εδώ μέσα

:bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

danaos75
26/08/2010, 02:44
Γιατί βασανίζεις τον εαυτό σου?

απο οτι καταλαβα εδω μεσα, ΑΠΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ

:lol: :lol: :lol: :lol:

soter3gm
26/08/2010, 03:23
Καλά ρε τι λαλακες είσαστε εσείς, έχω κλάσει στα γέλια, με κοιτάνε σαν τον χαζό της γειτονιάς στο γραφείο.
Εδώ και τον μεγαλύτερο πόνο τον κάνετε για γέλια.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αντε γεια μας :beer: :beer:

SVX
26/08/2010, 06:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
γαμώ τα θρεντ....

:rolleyes:








Αρχικά δημιουργήθηκε από GABBER
Του κώλου!!!



:smokin:


207674