PDA

View Full Version : Δεν μπορω να καταλαβω πως σκευφτοντε μερικοι!!!



GTZ750
14/07/2005, 21:29
θα σας πω και εγω την δικη μου ιστορια που εγινε σημερα!!!
καθως γυρνουσα απο αθηνα και πηγαινα χαλκιδα σταματαω να πληρωσω τα διοδια του σχηματαριου!να ημειωθει οτι ειχα φαει βροχη για κανενα 10λεπτο και συνεχηζαι να βρεχει και ειχα γινει "παπι")
Σταματαω λοιπον στα διοδια βγαζω το δεξι γαντι για να πιασω τα λευτα που τα ειχα βαλει απο πριν στην δεκια τσεπη ,πληρωνω και εκει που εβαζα το γαντι νιωθω κατι να με κτηπαει ελαφρα στην πισω ροδα!ηταν ενας τυπας γυρω στα 50 με την οικογενεια του .Γυνραω πισω και κανω νοημα οτι με ακουμπησε!"αντε καλα μου λεει φυγε περιμενουμε"!!!
τι να πω λεω και σηκωθηκα και εφυγα!!
Και καθομαι και σκευφτομαι τοσ πολυ δεν μπορουσε 1 λεπτο που εκανα γιατι δεν εκανα παραπανω?
δεν με ειδε ή εστω δεν καταλαβε οτι ειμαι λουτσα και να δειξει λιγη κατανοηση οτι δεν κατεβαζω απλα το τζαμι για να δωσω τα λευτα??
και επρεπε να με ακουμπησει για μου πει τι??να κανω ποιο γρηγορα??
δεν ξερω τι να πω......δεν με πηραξε ιδιαιτερα απλα με προβληματισε και μου ξαναθημησε ποσο δεν μας υπολογιζουν καθολου!!
ξερω οτι αλλος στην θεση μου θα ειχε κατεβει και θα εκανε φασαρια αλλa δεν ειμαι τυπος που θα ασχοληθει για τετοια θεματα (ειτε αυτο ειναι καλο ειτε κακο)

:wave2: :wave2:

adam_tsouk
14/07/2005, 21:43
Γιωργο, αντέδρασες πολύ μα πολύ λάθος!


Και μόνο επειδή σε ακούμπησε (δε λέμε να κορνάρει) έπρεπε να κατέβεις και να περιμένει κανά 3 λεπτο και άμα σου έλεγε και τπτ του τα έχωνες κιόλας.

Εγώ αντιδρώ πολύ νευρικά και είναι κακό αλλά δεν καταλαβαίνουν ρε γμτ.

gmakris
14/07/2005, 21:51
Επρεπε να του τα χωσεις Γιωργο - την επομενη φορα μπορει να γινει επικινδυνος.....

n1k3man
14/07/2005, 22:44
ηθελε χωσιμο ο τυπος. Δε πανε καλα ρε οι ανθρωποι.. Να σου ακουμπησει τον τροχο για να φυγεις? Ποσο μ@λακας μπορει να ειναι &αυτος? και ειχε και την οικογενεια του μεσα.. το καλυτερο παραδειγμα δινει στα παιδια του ο καραγκιοζης.. :yuck: :yuck: :yuck:

sorry για το βρισιδι αλλα τα παιρνω κρανιο με τετοιους τρομπες..

:yuck: και παλι

johnpan
14/07/2005, 23:12
Το φαντάζομαι:

Στανάκι. Πάω στο παράθυρο:

Εκδοχή ένα:

-Με βλέπετε κύριε να χαζομεράω? Ξέρετε πόσο επικύνδυνο για μένα είναι αυτό που κάνατε? Βιάζεστε τόσο πολύ? έχετε αργήσει στο meeting? Δε ντρέπεστε λίγο που είστε και οικογενιάρχης? Καταλαβαίνετε πόσο καραγκιόζης γίνατε με αυτό που κάνατε? Δε θα ήταν καλύτερα να μη με είχατε ακουμπήσει και να είχαμε φύγει και οι δύο τόση ώρα? Θέλετε να κάνουμε στην άκρη και να φωνάξουμε την αστυνομία? Θέλετε να πέσω κάτω και να σας μυνήσω για εκγατάληψη? Θέλετε να σας σπάσω το αυτοκίνητο και να τρέχουμε δέκα χρόνια στα δικαστήρια και στο τέλος να μην πάρετε δραχμή? Ξέρετε ποιος είναι ο άλλος και πόσο τρελλός είναι που πάτε και τον σπρώχνετε? Εχετε ιδέα πόσο φονιάδες είναι άνθρωποι σαν εσάς?


εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

n1k3man
14/07/2005, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan

εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

εκδοχη 2 all the way!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

katsai
14/07/2005, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Το φαντάζομαι:

Στανάκι. Πάω στο παράθυρο:

Εκδοχή ένα:

-Με βλέπετε κύριε να χαζομεράω? Ξέρετε πόσο επικύνδυνο για μένα είναι αυτό που κάνατε? Βιάζεστε τόσο πολύ? έχετε αργήσει στο meeting? Δε ντρέπεστε λίγο που είστε και οικογενιάρχης? Καταλαβαίνετε πόσο καραγκιόζης γίνατε με αυτό που κάνατε? Δε θα ήταν καλύτερα να μη με είχατε ακουμπήσει και να είχαμε φύγει και οι δύο τόση ώρα? Θέλετε να κάνουμε στην άκρη και να φωνάξουμε την αστυνομία? Θέλετε να πέσω κάτω και να σας μυνήσω για εκγατάληψη? Θέλετε να σας σπάσω το αυτοκίνητο και να τρέχουμε δέκα χρόνια στα δικαστήρια και στο τέλος να μην πάρετε δραχμή? Ξέρετε ποιος είναι ο άλλος και πόσο τρελλός είναι που πάτε και τον σπρώχνετε? Εχετε ιδέα πόσο φονιάδες είναι άνθρωποι σαν εσάς?


εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.





ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣΣΣ !!!


19491

AFTER
14/07/2005, 23:56
Τουλαχιστον στην Αττικη οδο οτι γινεται καταγραφεται σε καμερες!

Σε ακουμπαει,κατεβαινεις,φωναζεις την αστυνομια απο τον/την υπαλληλο και του κανεις μυνηση
Στα αυτια!!!!!!!

:mad:

apolon10
15/07/2005, 00:07
ειναι αληθεια οτι οι οδηγοι αυτοκινητων στα διοδια δεν μπορουν να καταλαβουν οτι δεν μπορεις να περιμενεις ουρα οντας στον ηλιο φορωντας κρανος και μαυρες κορντουρες.
Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ειναι πολυ κουραστικο να ακολουθεις τα αλλα αυτοκινητα στην σειρα κανοντας συνεχεια ισορροπια.
Επισης οτι πρεπει να βγαλουμε το γαντι, να ανοιξουμε το φερμουαρ της τσεπης, να βγαλουμε τα χρηματα, μετα να βαλουμε τα ρεστα στην τσεπη, να κλεισουμε το φερμουαρ (για να μη μας πεσει ολο το περιεχομενο της τσεπης) να ξαναβαλουμε το γαντι (που κολαει και λιγο απο τον ιδρωτα) μετα να βαλουμε πρωτη (η να αναψουμε τον κινητηρα που εσβησε αφου πατησαμε κατα λαθος το kill switch πισω απο το tank bag) για να φυγουμε.
Συστηνω να κανουμε ολη την διαδικασια με ψυχραιμια, χωρις αγχος και ανυπομονησια. Να σκεφτεστε οτι αν κανετε κατι λαθος μπορει να το πληρωσετε στα επομενα μετρα. Μια φορα σκεφτηκα να φορεσω το γαντι παρακατω για να κανω πιο γρηγορα, αλλα ημουν σε μεσαιο box στα διοδια και διαπιστωσα οτι δεν μπορουσα να παω δεξια, αφου οι οδηγοι ξεκιναγαν σαν τον μαρκο μαρτιν στο WRC. Μετα πηγε να πεσει το γαντι και αναγκαστηκα να σταματησω πιο κατω σε ακαταληλο σημειο.

Αν σας ακουμπησει κανεις να σταματησετε επιτοπου, να κατεβειτε, να ελεγξετε για πιθανες ζημιες αργα και εξονυχιστικα και να του πειτε οτι θα καλεσετε τροχαια. Επισης να ενημερωσετε τους αποπισω οτι σας τρακαρε αυτος και ετσι ευθυνεται για ολη την καθυστερηση και την ταλαιπωρια.
Μια φορα ακουμπησα ενα κουτι με τη ροδα (ημουν με το παπι) στην εξατμιση και κατεβηκε ο καραγκιοζης να δει τι ηταν αυτο που του εκανα.

Ρε μηπως ειναι καλυτερα να περναμε απο τα διοδια αερα χωρις να σταματαμε?

AFTER
15/07/2005, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10


Ρε μηπως ειναι καλυτερα να περναμε απο τα διοδια αερα χωρις να σταματαμε?



Γιωργοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Ζετααααααααααααααααα


:lol: :rotflmao:

Lupo
15/07/2005, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Το φαντάζομαι:

Στανάκι. Πάω στο παράθυρο:

Εκδοχή ένα:

-Με βλέπετε κύριε να χαζομεράω? Ξέρετε πόσο επικύνδυνο για μένα είναι αυτό που κάνατε? Βιάζεστε τόσο πολύ? έχετε αργήσει στο meeting? Δε ντρέπεστε λίγο που είστε και οικογενιάρχης? Καταλαβαίνετε πόσο καραγκιόζης γίνατε με αυτό που κάνατε? Δε θα ήταν καλύτερα να μη με είχατε ακουμπήσει και να είχαμε φύγει και οι δύο τόση ώρα? Θέλετε να κάνουμε στην άκρη και να φωνάξουμε την αστυνομία? Θέλετε να πέσω κάτω και να σας μυνήσω για εκγατάληψη? Θέλετε να σας σπάσω το αυτοκίνητο και να τρέχουμε δέκα χρόνια στα δικαστήρια και στο τέλος να μην πάρετε δραχμή? Ξέρετε ποιος είναι ο άλλος και πόσο τρελλός είναι που πάτε και τον σπρώχνετε? Εχετε ιδέα πόσο φονιάδες είναι άνθρωποι σαν εσάς?


εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

Πολύ σωστός!!!
Μακάρι να μπορώ να συγκρατώ τα νεύρα μου , τόσο ώστε να χρησιμοποιώ την πρώτη εκδοχή, και να μήν καταλλήγω στην δεύτερη!

Πάντως μία απο τις δύο πρέπει οπωσδήποτε να εφαρμόζεται!

wild_cat/anima
15/07/2005, 01:29
και πολυ ευγενικος ησουν
εγω θα επιανα κουβεντα με τον ταμεια

GTZ750
15/07/2005, 01:29
παιδια δεν εχετε αδικο επρεπε να του σπασω τα νευρα και να εκανα 10 ωρες εκει και να του εκανα μανουρα τρελη!!:rolleyes: αλλα δεν ημουν σε θεση να ασχοληθω μαζι του!!!ειχα φαει την βροχη και ημουν λουτσα και το μονο που ηθελα ηταν να παω σπιτι!!!αλλα μολις εφυγα και εγω αποτα διοδια σκευτικα τι μαλακια ειχα κανει και δεν το τραβηξα παραπερα!!!επρεπε να ειχα φοναξει την αστηνομια που ηταν διπλα να δουμε τι θα εκανε!!!:mad: οσο το σκευτομαι τοσο περισσοτερο τσαντηζομαι!!:mad: :mad:
δεν παει στο καλο και αυτο:uplate: :uplate: :wave2:

idi
15/07/2005, 01:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
...Ρε μηπως ειναι καλυτερα να περναμε απο τα διοδια αερα χωρις να σταματαμε?


19514

free rider
15/07/2005, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
παιδια δεν εχετε αδικο επρεπε να του σπασω τα νευρα και να εκανα 10 ωρες εκει και να του εκανα μανουρα τρελη!!:rolleyes: αλλα δεν ημουν σε θεση να ασχοληθω μαζι του!!!ειχα φαει την βροχη και ημουν λουτσα και το μονο που ηθελα ηταν να παω σπιτι!!!αλλα μολις εφυγα και εγω αποτα διοδια σκευτικα τι μαλακια ειχα κανει και δεν το τραβηξα παραπερα!!!επρεπε να ειχα φοναξει την αστηνομια που ηταν διπλα να δουμε τι θα εκανε!!!:mad: οσο το σκευτομαι τοσο περισσοτερο τσαντηζομαι!!:mad: :mad:
δεν παει στο καλο και αυτο:uplate: :uplate: :wave2:

υπάρχει πάντα ενα οριο αντοχής οταν εχεις κάποιο τσογλανάκι και σε προκαλει...
απο κει και πέρα ολα μπορει να συμβούν...

mtsop
15/07/2005, 09:54
Μια φορά γυρνόντας Αθήνα, στα διόδια μετά την Κόρινθο καθώς ετοιμαζόμουν να φορέσω το τελευταίο γάντι ακούς κόρνες από πίσω γυρνάω να δω και βλέπω μια κυράτσα σε ένα κουτί να κορνάρει επίμονα. Τι να σας πω, ξύπνησε ο λιμενεργάτης μέσα μου και το τι άκουσε δε λέγεται, σε μια φάση κάνω να κατέβω από το μηχανάκι και την βλέπεις να ανεβάζει παράθυρα (ήταν καλοκαιράκι) και να κλειδώνει πόρτες. Περιττό να σας πω πως γέλαγα μέχρι να φτάσω Αθήνα :rotflmao:

rc31
15/07/2005, 10:05
εγω θα κατεβενα κατω θα εβλεπα το μηχανακι πανω απο 10 λεπτα να δω αν μου εχει κανει καμια ζημια (και καλα ) και αν μου ελεγε και κατι θα τον τραβαγα μετα δικαστικος να μαθει ο παλιο μαλακας
με δικαιολογια την προθεση δημιουργιας βλαβης.

:cool:

zeli
15/07/2005, 12:05
Φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα…
Το ιδιο ακριβώς μου είχε συμβεί και εμένα πέρσι στα ιδία διόδια. Ένας κολώγερος με ένα RAV άρχισε να κορνάρει και να γαμοσταυρίζει την ώρα που έβαζα το γάντι. Κλασικά έβαλα stand και τον πλησίασα για να τον ρωτήσω γιατί κάνει σαν τη χήρα στο κρεβάτι…Ο θρασύδειλος ο Έλληνας ανέβασε το παράθυρο, έβαλε ασφάλεια και κοίταγε απ την άλλη…Ε είπα και εγώ να του κεντρίσω ενδιαφέρον ρίχνοντας του ένα δυνατό χτύπημα στο τζάμι με το carbon του γαντιού που φορούσα και άλλο ένα στην πόρτα χαρίζοντάς του παράλληλα μια όμορφη λακουβίτσα να με θυμάται. Για το μόνο πράγμα που λυπήθηκα μόνο είναι ότι το αμαξάκι δεν έφταιγε τίποτα και το γάντι θα έπρεξε να το νιώσει ο ίδιος στο σκ@τοκέφαλό του.
:mad: :mad: :mad: :mad:

giorgosxt
15/07/2005, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από zeli
Φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα…
Το ιδιο ακριβώς μου είχε συμβεί και εμένα πέρσι στα ιδία διόδια. Ένας κολώγερος με ένα RAV άρχισε να κορνάρει και να γαμοσταυρίζει την ώρα που έβαζα το γάντι. Κλασικά έβαλα stand και τον πλησίασα για να τον ρωτήσω γιατί κάνει σαν τη χήρα στο κρεβάτι…Ο θρασύδειλος ο Έλληνας ανέβασε το παράθυρο, έβαλε ασφάλεια και κοίταγε απ την άλλη…Ε είπα και εγώ να του κεντρίσω ενδιαφέρον ρίχνοντας του ένα δυνατό χτύπημα στο τζάμι με το carbon του γαντιού που φορούσα και άλλο ένα στην πόρτα χαρίζοντάς του παράλληλα μια όμορφη λακουβίτσα να με θυμάται. Για το μόνο πράγμα που λυπήθηκα μόνο είναι ότι το αμαξάκι δεν έφταιγε τίποτα και το γάντι θα έπρεξε να το νιώσει ο ίδιος στο σκ@τοκέφαλό του.
:mad: :mad: :mad: :mad:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: Καλά του έκανες!!:lol: :lol:
Εμένα ρε παιδιά ποτέ δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο στα διόδια,ίσα ίσα μου δίνουν προτερεότητα από μόνοι τους οι οδηγοί κουτιών:confused:

adam_tsouk
15/07/2005, 22:00
ναι ναι..... και εγώ once "έκλεψα" τη σειρά ενός και άρχισε να με βρίζει!


:lol: :lol: :lol:

WWW
16/07/2005, 08:27
Φιλαράκο κάτι τέτοια καθιζήματα που νομίζουν πως είναι οι βασιλιάδες της ασφάλτου θέλουν ξέσκισμα. Έπρεπε να του τραβήξεις σουτ στο καπό με το κράνος να του φύγει ο κώλος του καραγκιόζη.

Αστα διαλο με τα μπαίγνεια που έχουμε μπλέξει γαμώ την αμαρτία μου:mad: :mad: :mad: :mad:

ktm640lc4
18/07/2005, 10:36
Eφω πιστευω οτι το καλυτερο ειναι να καλεσεις αστυνομια επιτοπου.

Θα ξαφνιαστει παρα πολυ ο τυπος γιατι μεσα τους σκεφτονται σιγα μην καλεσει και την αστυνομια ο αλητης (ναι για αλητες μας εχουν).

Σταντ και κατεβασμα για οση ωρα κρινεις οτι δεν θα γινει χοντρη μανουρα. Ισα ισα να του σπασεις τα νευρα.

Βεβαια απο την αλλη απλα σηκωνεσαι και φευγεις, αναλογα τα κεφια.

Εγω τρελενομαι γιατι το κανει επειδη εχει αμαξι, αν ας πουμε τον χτυπουσε απο πισω φορτηγο (αντιστοιχα) που ειναι πιο μεγαλο, θα κατεβενε κατω σιγουρα.

Το φορτηγο στο αμαξι, το αμαξι στην μηχανη, η μηχανη??????????? Πουθενα. Οχι οτι θα καναμε τιποτα αν.....αλλα λεω.

cityfly
18/07/2005, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από WWW
. Έπρεπε να του τραβήξεις σουτ στο καπό με το κράνος να του φύγει ο κώλος του καραγκιόζη.




δε λέει
χαλάς το κράνος χωρίς λόγο

gRim
18/07/2005, 13:10
Εννοεί ότι θα φοράς το κράνος για να μην δουν πρόσωπο..

Πάντως πολύ ψυχραιμία έδειξε ο GTZ750...λίγο τσαμπουκά τον ήθελε άλλα όχι και να του σπάσεις το αμάξι :D

Boxer
18/07/2005, 13:18
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ

ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ

ΤΡΟΧΑΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

ΠΩΠΩ ΠΟΝΟΣ

ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ

ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ;

Εχετε στο νου σας το εξης.
Οι πονοι στη μεση δεν φαινονται κατα αναγκη στην ακτινογραφια.
Αμα λες οτι πονας οι γιατροι γραφουν ισχυαλγια η κατι τετοιο και σου γραφουν και τρεις μερες ξεκουραση.

Εχεις και μαρτυρα τον υπαλληλο των διοδιων και μετα ειναι στο χερι σου να το τραβηξεις οσο θες.

Υπ οψιν οτι εαν υπαρχει τραυματισμος παει δικαστικως αυτεπαγγελτα και θα σε παρακαλαει να πας στο δικαστηριο να πεις πως δεν εχεις τιποτα και σου περασε.

GTZ750
18/07/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ

ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ

ΤΡΟΧΑΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

ΠΩΠΩ ΠΟΝΟΣ

ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ

ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ;

Εχετε στο νου σας το εξης.
Οι πονοι στη μεση δεν φαινονται κατα αναγκη στην ακτινογραφια.
Αμα λες οτι πονας οι γιατροι γραφουν ισχυαλγια η κατι τετοιο και σου γραφουν και τρεις μερες ξεκουραση.

Εχεις και μαρτυρα τον υπαλληλο των διοδιων και μετα ειναι στο χερι σου να το τραβηξεις οσο θες.

Υπ οψιν οτι εαν υπαρχει τραυματισμος παει δικαστικως αυτεπαγγελτα και θα σε παρακαλαει να πας στο δικαστηριο να πεις πως δεν εχεις τιποτα και σου περασε.
παιδια χαλαρωστε ενα ακουμπηγμα μου εκανε δεν μου εσκασε απο πισω με φορα!!!!:)
και απο την αλλη αυτο που με προβληματισε ειναι οτι τελικα δεν μας υπολογιζουν καθολου !!!:sad: :sad: :sad: :sad:

fz6_n
30/07/2005, 23:31
paidia eimai kainourios edw tha ithela na prosthesw mia ekdoxi sthn koubenta sas eimai motosikletistis kai oxi (mhxanobios) sxedon 15 xronia isos kai liga parapano an prosthesw kai ta xronia pou odigousa dixos diploma ! paralila omos eimai kai odhgos <koutiou> opos to lete odigontas to auto panta apo enstikto prosexw tis mhxanes perisotero apo oso prosexw ton eauto mou dioti gnorizw pos me thn paramikri epafi o motosikletistis mporei na travmatistei arketa !! se antithesi me emena pou den tha pathw para mono ilikes zimies !! alla thelw na sas pw pws uparxoun anamesa mas APARADEXTOI !!! odhgoi pou prospernoun apo deksia me megales taxitites..... sxedon ksista !!! me kindino na me kanoun para thn thelisi mou dolofono !! ... oso gia to simvan tou filou sta diodia kalo einai na kratame thn psixremia mas dioti ta nevra den odigoun pouthena kai einai krima na xalaseis thn diathesi sou ksekinontas ena taksidaki !!! ok merikoi tis theloun tis psiles tous .....alla auto den einai h lisi !!!!

AFTER
31/07/2005, 03:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από fz6_n
paidia eimai kainourios edw tha ithela na prosthesw mia ekdoxi sthn koubenta sas eimai motosikletistis kai oxi (mhxanobios) sxedon 15 xronia isos kai liga parapano an prosthesw kai ta xronia pou odigousa dixos diploma ! paralila omos eimai kai odhgos <koutiou> opos to lete odigontas to auto panta apo enstikto prosexw tis mhxanes perisotero apo oso prosexw ton eauto mou dioti gnorizw pos me thn paramikri epafi o motosikletistis mporei na travmatistei arketa !! se antithesi me emena pou den tha pathw para mono ilikes zimies !! alla thelw na sas pw pws uparxoun anamesa mas APARADEXTOI !!! odhgoi pou prospernoun apo deksia me megales taxitites..... sxedon ksista !!! me kindino na me kanoun para thn thelisi mou dolofono !! ... oso gia to simvan tou filou sta diodia kalo einai na kratame thn psixremia mas dioti ta nevra den odigoun pouthena kai einai krima na xalaseis thn diathesi sou ksekinontas ena taksidaki !!! ok merikoi tis theloun tis psiles tous .....alla auto den einai h lisi !!!!

Μηχανοβιος δεν πειραζει να εισαι,καγκουρας ομως ναι!
Απαραδεχτοι δεν ειναι η σωστη λεξη,κατεβα μερικα γραμματα στην αλφαβητο....
Δεν εχεις μαρτυρα μονο τον ταμεια των διοδιων,αλλα και καμερα που καταγραφει τα παντα!
Οντως δεν ειναι λυση οι ψηλες................................................................οι χοντρες μηπως?

fotografos
19/08/2005, 23:35
ΕΓΩ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΑΓΙΑΖΑ ΛΙΓΩ ΣΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΚΑΖΩΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΓΕΜΙΣΩ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΣΥΜΠΙΕΣΗ.
ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ! ΓΕΝΙΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ, ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙΣ.
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΜΠΕΙΣ ΑΓΡΙΑ.
ΤΟ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΠΙΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΡΑ ΤΟΥ,
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

ironbum2
25/08/2005, 11:23
Είναι όντως σπαστικό αλλά το καλύετρο να τους σπας τα νεύρα, ούτε φωνές ούτε τίποτα....

πριν κανά δίμηνο επιστρέφω από Αθήνα, στα διόδια της Κορίνθου έχει μικρή ουρά (καμιά 5-8 αυτοκίνητα) Πίσω μου BMW 520 και οδηγός ένα τύπος γύρω στα 45. έχω σβήσει την μηχανή και περιμένω να προχωρήσουν κανα 3 αυτοκίνητα πρώτα και μετά να προχωρήσω κι εγώ...Με το που κάνει 2 μέτρα ο μπροστινός μου αρχίζει να κορνάρει,γυρίζω τον κοιτάω και παραμένω απτόητος στην θέση μου. Με το που φτάνει η σειρά μου σβήνω πάλι την μηχανή, βγάζω κράνος, βγάζω γάντια (με την άνεσή μου όλα αυτά)
ψάχνω,επίτηδες όλες τις τσέπες του μπουφάν, πληρώνω και την ώρα που παίρνω την απόδειξη την αφήνω πάλι επίτηδες να πέσει κάτω. Σταντ, κατεβαίνω την μαζεύω, ανεβαίνω, κράνος, γάντια και δρόμο!!!!!!!!!!! Του έσπασα τα @ρχίδια του παλιομ@λάκα:D :D

bugsbunny
25/08/2005, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Είναι όντως σπαστικό αλλά το καλύετρο να τους σπας τα νεύρα, ούτε φωνές ούτε τίποτα....

πριν κανά δίμηνο επιστρέφω από Αθήνα, στα διόδια της Κορίνθου έχει μικρή ουρά (καμιά 5-8 αυτοκίνητα) Πίσω μου BMW 520 και οδηγός ένα τύπος γύρω στα 45. έχω σβήσει την μηχανή και περιμένω να προχωρήσουν κανα 3 αυτοκίνητα πρώτα και μετά να προχωρήσω κι εγώ...Με το που κάνει 2 μέτρα ο μπροστινός μου αρχίζει να κορνάρει,γυρίζω τον κοιτάω και παραμένω απτόητος στην θέση μου. Με το που φτάνει η σειρά μου σβήνω πάλι την μηχανή, βγάζω κράνος, βγάζω γάντια (με την άνεσή μου όλα αυτά)
ψάχνω,επίτηδες όλες τις τσέπες του μπουφάν, πληρώνω και την ώρα που παίρνω την απόδειξη την αφήνω πάλι επίτηδες να πέσει κάτω. Σταντ, κατεβαίνω την μαζεύω, ανεβαίνω, κράνος, γάντια και δρόμο!!!!!!!!!!! Του έσπασα τα @ρχίδια του παλιομ@λάκα:D :D ΣΩΣΤΟΣ !!!