PDA

View Full Version : Sv 650s Meeting Thessaloniki.Τι λέτε?!



Multijohn
14/07/2005, 23:34
Τι θα λέγατε για ένα meeting με SV 650 στη Θεσσαλονίκη?Η ιδέα μου ήρθε πριν 3-4 μέρες που έτυχε να δώ 3 SV σε μια μέρα(!) και μάλιστα μίλησα με ένα παλικάρι στο φανάρι της Καραμανλή πρός Παπαναστασίου και του είπα για το Moto.gr.Βασικά η ιδέα μου είναι,επειδή υπάρχουν πολλοί Βόρρειοι που δεν μπορούμε να κατεβαίνουμε στο Δέλεαρ(αν και προσωπικά καραγουστάρω μαμώτο!)να ορίσουμε και εμείς ένα μέρος να για συναντήσεις μια συγκεκριμένη ημέρα.Οσο για το meeting ας είναι και πιο γενικευμένο σε μοντέλα.Δε τρέχει μια,αρκεί να γίνει!Αντε και μια φώτο για να ζεσταθούν τα αίματα!:winka:


19497

gcrook
15/07/2005, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Τι θα λέγατε για ένα meeting με SV 650 στη Θεσσαλονίκη?Η ιδέα μου ήρθε πριν 3-4 μέρες που έτυχε να δώ 3 SV σε μια μέρα(!) και μάλιστα μίλησα με ένα παλικάρι στο φανάρι της Καραμανλή πρός Παπαναστασίου και του είπα για το Moto.gr.Βασικά η ιδέα μου είναι,επειδή υπάρχουν πολλοί Βόρρειοι που δεν μπορούμε να κατεβαίνουμε στο Δέλεαρ(αν και προσωπικά καραγουστάρω μαμώτο!)να ορίσουμε και εμείς ένα μέρος να για συναντήσεις μια συγκεκριμένη ημέρα.Οσο για το meeting ας είναι και πιο γενικευμένο σε μοντέλα.Δε τρέχει μια,αρκεί να γίνει!Αντε και μια φώτο για να ζεσταθούν τα αίματα!:winka:

Τα παιδια πανω εχουν κανει κατα καιρους καποιες συναντησεις.
Ψαξε στο search με λεξεις "κλειδια", "meeting Boρειων" κτλ.
Δεν χρειαζεται να ειναι SV meeting, αλλωστε αυτα τα 3 που ειδες παιζει να ειναι και τα μοναδικα και μαλλον δεν μπαινουν στο φορουμ :lol:

Ποιο το νοημα να συναντιουνται ατομα με ιδιες μηχανες;
Να πουν τι;
Να κανουν τι;
Κλαμπ ισως;:yuck:

Αν θες κανονισε/ποσταρε εσυ ενα μιτινγκ Βορειων (αλλα χωρις την λεξη SV στον τιτλο).
Φιλικα παντα:wave2: :beer:

Multijohn
15/07/2005, 02:06
Δικιο έχεις φίλε!SV και ειδικά Θεσ/νίκη,παίζει να είναι και τα μοναδικά αυτά που είδα!Συναντησούλα όμως μπορεί να παίξει!Οι υπόλοιποι τι λέτε?

div400
15/07/2005, 08:38
3 sv στην σαλονικη?

χμμ πρεπει να ειναι 1 παραπανω απο την αθηνα :mad:
παντος καλη ιδεα,και αν ειναι να το κανετε ΣΚ μπορει και να ανεβω και εγω!

angels_gr
15/07/2005, 09:24
Εδώ στον βορρά είμαστε λίγοι και συγκέντρωση έχει να γίνει εδώ και πολύ καιρό. Άντε να δούμε, θα δώσει κανείς το παρόν!?!?!?

:beer:

Krokodilos001
15/07/2005, 09:48
Distixos einai ke kapioi toso boreia pou den ginete na kateboun ellada osos ke an to theloun, :cry: tou xronou me to kalo isos.

kala na perasete

:beer: