PDA

View Full Version : Geely Μοτο 150cc



pavlaras1
16/07/2005, 00:19
Γεια σας.

Εχω εναν φιλο ο οποιος θελει να αγορασει ενα καινουργιο μηχανακι.

Η εταιρεια αυτη ονομαζεται "Geely"

Την εχετε ακουστα αυτην την εταιρεια?

Γνωριζετε κατι για αυτην?

Εγω εψαξα μεσω δικτυου δεν βρηκα τιποτα στα Ελληνικα παρα κατι λιγα στα Αγγλικα και παρα πολλα στα Κινεζικα και Ρωσικα.

Αλλα φυσικα εκτος απο Ελληνικα και κατι λιγα Αγγλικα περα απο αυτα δεν ξερω τιποτα αλλο και για αυτο δεν μπορω να βγαλω ακρη.

Βρηκα οτι βγαζει αυτοκινητα και πειραματικα και "κλονοποιοι" οπως διαβασα κατα λεξη σε μια ιστοσελιδα κινητηρες της Honda και της Yamaha.

Σχεδιαστικα αντιγραφει Ευρωπαικα μοντελα και ξεκινανε οι τιμες απο 500ευρω στα 50cc και φτανουν μεχρι 1500ευρο στα 150cc.

Αν εχει κανεις κανενα τετοιο μηχανακι ή εχει κανεναν φιλο που κατεχει ή εστω αν εχει ακουσει οτιδηποτε.

Θελω να με ενημερωσει για να ξερουμε αν ειναι να παει να το αγορασει ή οχι.

Εγω παντος να πω την αληθεια και την γνωμη οτι ειμαι επιφυλακτικος και ειμαι κατα αυτης της αγορας αφου αντιπροσωπεια και σερβις δεν βρηκα τιποτα επισημο εδω στην Θεσσαλονικη.

Εσυς τι λετε?
:wave2:

oulas
19/07/2005, 16:04
Εγω λεω οτι πραγματα της μια χρησης, παιρνουμε στα παρτι για να βαλουμε μεσα τις πορτοκαλαδες και τα φαγητα!

Βαλτου μυαλο, και πες του να παρει ενα σοβαρο μηχανημα, μιας και αυτος θα το οδηγαει, και θα παιζει την ζωη του!

pavlaras1
19/07/2005, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω λεω οτι πραγματα της μια χρησης, παιρνουμε στα παρτι για να βαλουμε μεσα τις πορτοκαλαδες και τα φαγητα!

Βαλτου μυαλο, και πες του να παρει ενα σοβαρο μηχανημα, μιας και αυτος θα το οδηγαει, και θα παιζει την ζωη του!

Φιλαρακο αδικως κοπος αυτα του τα ειπα πολλες φορες αλλα απο οτι φαινεται δεν θελει να καταλαβει μιας και εχει κολησει.

Πιστευει οτι ειναι ανερχομενη εταιρεια στις μηχανες και οτι βγαζει καλα και φθηνα μηχανακια για να χτυπησει της μεγαλες εταιρειες.

Θα ξανα επιχειρησω μπας και καταφερω να του αλλαξω γνωμη αλλα δεν ειμαι και τοσο αισιοδοξος να πω την αληθεια οτι θα τον καταφερω.

Καλη συνεχεια.
:sun: