PDA

View Full Version : βοηθεια με post



spyro
08/09/2010, 14:51
Ψάχνω να βρω ένα ποστ του Ηλία (Captain) προ ολίγων μηνών οπού πρότεινε βόλτα και μέσα σε λίγες ώρες πρότεινε στους Admin να το κλειδώσουν.

Πέρα από το σημερινό http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=109847 είμαι σίγουρος ότι υπήρξε και άλλο ένα πρόσφατο. Οπότε πια, είναι επαναλαμβανόμενη η συνήθεια και ως τέτοια χρήζει ιδιαίτερης αντιμετώπισης. είναι το νο1 μέλος στο να δίνει άκυρο στον εαυτό του.

Παρακαλώ τη βοήθεια σας για την ανακάλυψη του γιατί από το δικό μου ψάξιμο δεν βγήκε τίποτα. Μπας και τα κλειδωμένα μετα από λίγο καιρό σβήνονται?

:D

OldMan
08/09/2010, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
Πέρα από το σημερινό http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=109847 είμαι σίγουρος ότι υπήρξε και άλλο ένα πρόσφατο.
Υπήρξε !!

Cpt. Haddock
08/09/2010, 14:55
Τι τα σκαλίζεις; :smokin:

Απλά διαπιστώνω (για άλλη μια φορά) οτι όλοι στο φόρουμ μιλάνε για βόλτες και χιλιόμετρα και μόλις ποστάρεις κατι, ή γεμίζει η ατμόσφαιρα φτερά και πούπουλα ή ποστάρουν τα ίδια άνοστα κλισέ για τον καιρό.

Ελεγα μηπως λόγω καλοκαιριού υπήρχε στέρηση, αλλα απ' οτι είδα, όλοι στα λόγια ειναι.

Βόλτες ιδιωτικές λοιπόν*, χωρίς ποστάρισμα για να το φΧαριστιόμαστε όλοι.

Ομως, μια και είμαστε στα ανεκδοτα....




Σπύρο, ακόμα και ΚΤΜ να πάρεις θα τρώς τη σκόνη μου :a021: :rotflmao:





*θα υπάρξει μια εξαίρεση αλλα ειναι για καλό σκοπό :lol:

OldMan
08/09/2010, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Απλά διαπιστώνω (για άλλη μια φορά) οτι όλοι στο φόρουμ μιλάνε για βόλτες και χιλιόμετρα και μόλις ποστάρεις κατι, ή γεμίζει η ατμόσφαιρα φτερά και πούπουλα ή ποστάρουν τα ίδια άνοστα κλισέ για τον καιρό.
Μωρή φούστρα, σε ποιες τα λες αυτά ..?? :smokin:


(εκτός αν με το βόλτες και χιλιόμετρα εννοείς τα παγκάκια της Παρνηθας με κρασί και σολωμό ...??) :D

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
(εκτός αν με το βόλτες και χιλιόμετρα εννοείς τα παγκάκια της Παρνηθας με κρασί και σολωμό ...??) :D

Η μνήμη σου είναι καλή, αλλά όχι πολύ καλή :smokin:

Ζαμπόν ελαφιού ήταν και όχι σολωμός :D

OldMan
08/09/2010, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ζαμπόν ελαφιού ήταν και όχι σολωμός :D
Μισό να το βρω και τα λέμε...

notakos600
08/09/2010, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τι τα σκαλίζεις; :smokin:

Απλά διαπιστώνω (για άλλη μια φορά) οτι όλοι στο φόρουμ μιλάνε για βόλτες και χιλιόμετρα και μόλις ποστάρεις κατι, ή γεμίζει η ατμόσφαιρα φτερά και πούπουλα ή ποστάρουν τα ίδια άνοστα κλισέ για τον καιρό.








:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

spyro
08/09/2010, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τι τα σκαλίζεις; :smokin:


Σπύρο, ακόμα και ΚΤΜ να πάρεις θα τρώς τη σκόνη μου :a021: :rotflmao:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





όρισε τόπο και ημερομηνία γέρωντα .... ώρα να ξεκαπνιστούν οι τρικύλινδροι γιατι με το ΚΤΜ δεν θα έχει τύχη έτσι και αλλιώς

:smokin:

Ζεύκας
08/09/2010, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τι τα σκαλίζεις; :smokin:

Απλά διαπιστώνω (για άλλη μια φορά) οτι όλοι στο φόρουμ μιλάνε για βόλτες και χιλιόμετρα και μόλις ποστάρεις κατι, ή γεμίζει η ατμόσφαιρα φτερά και πούπουλα ή ποστάρουν τα ίδια άνοστα κλισέ για τον καιρό.

Ελεγα μηπως λόγω καλοκαιριού υπήρχε στέρηση, αλλα απ' οτι είδα, όλοι στα λόγια ειναι.

Βόλτες ιδιωτικές λοιπόν*, χωρίς ποστάρισμα για να το φΧαριστιόμαστε όλοι.

Ομως, μια και είμαστε στα ανεκδοτα....




Σπύρο, ακόμα και ΚΤΜ να πάρεις θα τρώς τη σκόνη μου :a021: :rotflmao:





*θα υπάρξει μια εξαίρεση αλλα ειναι για καλό σκοπό :lol:


κοίτα άμα πλέον δεν θέλεις να σε πειράζουμε για τον καιρό, οκ δήλωσέ το θα το σεβαστούμε.
εγώ πχ έχω ακόμα περιθώρια για πίπες του τύπου διακόπτες λεγκραντ,πιν και τα ρέστα.


αλλά γίνεσαι απόλυτος όταν λες ότι ΟΛΟΙ έχουν όρεξη για χιλιόμετρα και ΟΛΟΙ μετά το γυρνάνε στο χαβαλέ και ΟΛΟΙ στα λόγια είναι.

τους βάζεις ΟΛΟΥΣ σε ένα τσουβάλι και είναι λίγο μαλακία αυτό δεν συμφωνείς?

;)

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
κοίτα άμα πλέον δεν θέλεις να σε πειράζουμε για τον καιρό, οκ δήλωσέ το θα το σεβαστούμε.
εγώ πχ έχω ακόμα περιθώρια για πίπες του τύπου διακόπτες λεγκραντ,πιν και τα ρέστα.
αλλά γίνεσαι απόλυτος όταν λες ότι ΟΛΟΙ έχουν όρεξη για χιλιόμετρα και ΟΛΟΙ μετά το γυρνάνε στο χαβαλέ και ΟΛΟΙ στα λόγια είναι.
τους βάζεις ΟΛΟΥΣ σε ένα τσουβάλι και είναι λίγο μαλακία αυτό δεν συμφωνείς?
;)

Δε μπα να 'ναι ; :smokin:

gcrook
08/09/2010, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μπα να 'ναι ; :smokin:

Πολυ καπνιζεις εσυ αλλα αμα κανεις το Αθηνα-Μακρακωμη σε μια ωρα και σου τρεξει το σκατο απο τις μποτες θα σΕ πω εγω.:smokin: :smokin:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πολυ καπνιζεις εσυ αλλα αμα κανεις το Αθηνα-Μακρακωμη σε μια ωρα και σου τρεξει το σκατο απο τις μποτες θα σΕ πω εγω.:smokin: :smokin:

Σαράντα λεπτά καναμε το Μακντοναλτς- Καμενα βουρλα τότε παλιά και πάλι βαρεθηκα να σε περιμένω :p


με τη βενζίνη κοντά στο 1 ευρω το λιτρο.... :sad:

Ζεύκας
08/09/2010, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μπα να 'ναι ; :smokin:

αααα από "πειραγμένος" τώρα μας το γυρνάς σε άνετος? :D

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
αααα από "πειραγμένος" τώρα μας το γυρνάς σε άνετος? :D

Ρε άνετος είμαι παντα. Στο κατω-κατω ζμπουτσαμ' κι οι μαλακιες που γράφονται, τις βόλτες μου εγω τις πηγαινω και χωρις να τις ποστάρω

Κι ας κάθεστε εσεις να ψαχνετε τα συννεφάκια :a17:

road spirit
08/09/2010, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
όρισε τόπο και ημερομηνία γέρωντα .... ώρα να ξεκαπνιστούν οι τρικύλινδροι γιατι με το ΚΤΜ δεν θα έχει τύχη έτσι και αλλιώς

:smokin: οι τρικύλινδροι δεν ξεκαπνίζουν γιατί ... καπνίζουν castrol ημισυνθετικό με τα μπούνια ... :smokin:



Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Πολυ καπνιζεις εσυ αλλα αμα κανεις το Αθηνα-Μακρακωμη σε μια ωρα και σου τρεξει το σκατο απο τις μποτες θα σΕ πω εγω.:smokin: :smokin: :look: μη του λες τέτοια γιατί έχει κάνει προπόνηση σε πιστάκι μήκους 55 χλμ με χαλίκι 3Α και έχει αποκτήσει βελτιωμένη αίσθηση της απώλειας ελέγχου και πρόσφυσης

Ζεύκας
08/09/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε άνετος είμαι παντα. Στο κατω-κατω ζμπουτσαμ' κι οι μαλακιες που γράφονται, τις βόλτες μου εγω τις πηγαινω και χωρις να τις ποστάρω

Κι ας κάθεστε εσεις να ψαχνετε τα συννεφάκια :a17:


έλα παραδέξου το ότι πειράχτηκες....:lol:

gcrook
08/09/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
βαρεθηκα να σε περιμένω :p


ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΜΩΡΗ;

Να ρωτησουμε και τον μπιλι φιλθ να μας περιγραψει τις προσπαθειες σου κρατησεις σταθερα μια γαμωδιακοσαρα του ελεους με την Αγγλικη κυλοτα που καβαλουσες; :smokin: :smokin: :smokin:



Υ.Γ Ναι οντως μια ωρα Μακ-Λαμια ηταν:blush: παλι υπερεβαλλα ο πουστης....:blush:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
οι τρικύλινδροι δεν ξεκαπνίζουν γιατί ... καπνίζουν castrol ημισυνθετικό με τα μπούνια ... :smokin: [...]

Μομπιλ ήταν (τα καστρολ τα βαλαμε στη Στοκχόλμη - μηπως θυμάσαι και πόσο πληρωσε ο καθένας; :evil: )

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΜΩΡΗ;

Να ρωτησουμε και τον μπιλι φιλθ να μας περιγραψει τις προσπαθειες σου κρατησεις σταθερα μια γαμωδιακοσαρα του ελεους με την Αγγλικη κυλοτα που καβαλουσες; :smokin: :smokin: :smokin:

Το μπιλι ρε μλκ; :uplate:

Που κουνιόταν ολοκληρος πανω στο γυμνο επειδη εσυ καυλωσες που βγηκες Υλικη μετα απο 8 μηνες; :smokin:

Ασε που σας βρήκα και γαμώ τα ταβερνεία στη Μακρακώμη κι ας ήταν μερα νηστείας - κι είσαι και ντόπιος τρομαρα σου :smokin: (γκουχ...)

road spirit
08/09/2010, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μομπιλ ήταν (τα καστρολ τα βαλαμε στη Στοκχόλμη - μηπως θυμάσαι και πόσο πληρωσε ο καθένας; :evil: ) νταξ, δεν έχω συνηθίσει να τα καταλαβαίνω απο τη ... μυρωδιά (και μην αλλάζεις τη κουβέντα :smokin: )

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
νταξ, δεν έχω συνηθίσει να τα καταλαβαίνω απο τη ... μυρωδιά (και μην αλλάζεις τη κουβέντα :smokin: )

Είσαι συκοφάντης και αχρείος ρε... :smokin:

Πόσο κάνουν τα αλυσιδογράναζα στο gs ? :evil:

sniper
08/09/2010, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Σαράντα λεπτά καναμε το Μακντοναλτς- Καμενα βουρλα τότε παλιά και πάλι βαρεθηκα να σε περιμένω :p


......

175χλμ σε 40'......


Εδώ είναι το θρεντ που περνάς την Υλίκη με 200 και στρίβεις τσιγάρο με το δεξί χέρι; :lol:

:smokin:

gcrook
08/09/2010, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Ασε που σας βρήκα και γαμώ τα ταβερνεία στη Μακρακώμη κι ας ήταν μερα νηστείας - κι είσαι και ντόπιος τρομαρα σου :smokin: (γκουχ...)

Πηγες και βρηκες γκλαμουρατο μερος,εγω μονο στον Κωλοτουμπα τρωω, και αμα λαχει να βγω προς τυμφρηστο, στο Πανετσο η στον Πλατανια τον τιμημενο. :lol:

Υ.Γ Τα Λουτρα πανε για Φουντο.
Υ.Γ2 Ποιος πουστης ειχε την φαεινη να παμε βολτα Αποκριες στην επαρχια; :blush:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
[...]Υ.Γ2 Ποιος πουστης ειχε την φαεινη να παμε βολτα Αποκριες στην επαρχια; :blush:

:lol: :bawl: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
175χλμ σε 40'......

Μακντοναλτς - Βουρλα. Ειναι λιγοτερα χλμ κι αμα εχεις ενα κρουκη που χαίρεται οταν αναβουν τα φωτάκια της καμερας μεσα στις σήραγγες ( :bigcry: ), βγαίνει σε τόσα :rotflmao:

gcrook
08/09/2010, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
175χλμ σε 40'......


Εδώ είναι το θρεντ που περνάς την Υλίκη με 200 και στρίβεις τσιγάρο με το δεξί χέρι; :lol:

:smokin:

Ουτε 150χλμ καλα-καλα δεν ειναι ρε. :evil:

sniper
08/09/2010, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ουτε 150χλμ καλα-καλα δεν ειναι ρε. :evil:

Έστω, 150 χλμ σε 40'.

ΜΩΤ = 225 χαω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε γμτ να χάνω τέτοιες εκδρομές! :lol: :lol:

Tpap
08/09/2010, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
175χλμ σε 40'......


Εδώ είναι το θρεντ που περνάς την Υλίκη με 200 και στρίβεις τσιγάρο με το δεξί χέρι; :lol:

:smokin:



Ναί,ρε. Σιγά την ιστορία.

Τα παιδιά βγάλανε 260 μέση. Και χαλαρά. :rotflmao:

Που και πού Στρακοσαρίζανε, που και πού πέφτανε κάτω από 220...

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ναί,ρε. Σιγά την ιστορία.

Τα παιδιά βγάλανε 260 μέση. Και χαλαρά. :rotflmao:

Σκέψου να 'χαμε και Vstrom




Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑΜΕ VSTROM??????
:smokin: :smokin: :smokin:

road spirit
08/09/2010, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είσαι συκοφάντης και αχρείος ρε... :smokin: τι συκοφάντης ρε που μου έσκασε το ντουμάνι στη μάπα και ήταν σαν να είχα κολλήσει πίσω απο seat 127 του 1980 που απο τότε δεν έχει κάνει σέρβις :smokin:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Πόσο κάνουν τα αλυσιδογράναζα στο gs ? :evil: εδώ μου θυμίζει φάση που ο δικηγόρος εξετάζει δικό του μάρτυρα και του γυρνάει μπούμερανγκ και καίει την υπόθεση... που να ξέρω ρε, τζάμπαμαν ήταν, μπεμβέ ρούλζζζ :lol:

road spirit
08/09/2010, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΜΩΡΗ; ώ ρε μπούστη μου και δεν έχω ιντερνέ στο σπίτι .... θα το συνεχίσετε αυτό όλο το βράδυ? :a014:

Tpap
08/09/2010, 15:42
Πάει για EPIC, το βλέπω...:D

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τι συκοφάντης ρε που μου έσκασε το ντουμάνι στη μάπα και ήταν σαν να είχα κολλήσει πίσω απο seat 127 του 1980 που απο τότε δεν έχει κάνει σέρβις :smokin:

εδώ μου θυμίζει φάση που ο δικηγόρος εξετάζει δικό του μάρτυρα και του γυρνάει μπούμερανγκ και καίει την υπόθεση... που να ξέρω ρε, τζάμπαμαν ήταν, μπεμβέ ρούλζζζ :lol:

Don't push your luck boy.... :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

gcrook
08/09/2010, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Έστω, 150 χλμ σε 40'.

ΜΩΤ = 225 χαω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ρε γμτ να χάνω τέτοιες εκδρομές! :lol: :lol:

Ρε μλκ πως τα υπολογιζεις με σταση για ντονατς και χεσιμο με εφημεριδα;
Αθηνα-Λαμια το κανεις σε μιαμιση ωρα για πλακα με ταχυτητες 160 χλμ στο μεγαλυτερο κομματι.

Μπας και εισαι απο αυτες τις αδερφες που στον Μαλιακο μπαινουν πισω απο τις νταλικες και φωναζουν "καλε γιουχου" . :lol:
Παλιοκουλατζα τραβα φερε μου το χαρχαλο σου να σου δωσω το εζβι ρε δεν σου αξιζουν τα χιλιαρια.:lol:


Καιρο ειχα να σε μπινελικωσω και σενα.:smokin:

gcrook
08/09/2010, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ώ ρε μπούστη μου και δεν έχω ιντερνέ στο σπίτι .... θα το συνεχίσετε αυτό όλο το βράδυ? :a014:

Whatever it takes son...:smokin:

gcrook
08/09/2010, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Πάει για EPIC, το βλέπω...:D

Aλλος δυσπιστος.
Αλλα τι να πεις και συ που πας Αθηνα Λιανοκλαδι με τον καρβουνιαρη; :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
08/09/2010, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καιρο ειχα να σε μπινελικωσω και σενα.:smokin:

Εγώ δεν έχω μπινελίκι, γλυκό μου...?? :D :lol:

gcrook
08/09/2010, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Εγώ δεν έχω μπινελίκι, γλυκό μου...?? :D :lol:

Shut your mouth bitch!

Σε αρεσε γλυκε μου; :blush: :smokin: :blush:

sniper
08/09/2010, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ρε μλκ πως τα υπολογιζεις με σταση για ντονατς και χεσιμο με εφημεριδα;
Αθηνα-Λαμια το κανεις σε μιαμιση ωρα για πλακα με ταχυτητες 160 χλμ στο μεγαλυτερο κομματι.

Μπας και εισαι απο αυτες τις αδερφες που στον Μαλιακο μπαινουν πισω απο τις νταλικες και φωναζουν "καλε γιουχου" . :lol:
Παλιοκουλατζα τραβα φερε μου το χαρχαλο σου να σου δωσω το εζβι ρε δεν σου αξιζουν τα χιλιαρια.:lol:


Καιρο ειχα να σε μπινελικωσω και σενα.:smokin:


Και σε 2 ωριτσες φτάνετε Λάρισα, σε 3 Θεσ/νίκη, ρίχνετε ένα μπέο στον Oldman, και σε 3,5 φτάσατε Στα Σερρας, μπήκατε μέσα και γυρίσατε σε 1,18 και κάτι ψιλά....

Όλα αυτά μ' ένα ντεπόζιτο.....

Κόψε κάτι γιατί θα σε κάνω το εςβεστρόμ εσβέ πάλι....


:smokin:

gcrook
08/09/2010, 15:47
Ρε μπειτε ολοι μεσα να τα κανουμε πουτανα πειτε δρομολογια και χρονους να πεσει τρελο καντηλι αιντε εχω μιαμιση ωρα μεχρι να την κανω για δουλεια και διψαω για ξεκατινιασμα. :smokin: :D :D

road spirit
08/09/2010, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Don't push your luck boy.... :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: ότι τι δλδ?

..


..


..


δεν πιστεύω να υπονοΆς εκείνο το κρυφό χαρτί που άμα το παίξεις είσαι εσύ ο αχρείος γιατί δεν έχει καμία σχέση με το θέμα μας... χτύπημα κάτω απο τη ζώνη και έτς... νταξ... σωπαίνω ...

και που λέτε, το τάιγκερ είναι εκπληκτικό μηχανάκι και δεν καπνίζει ντιπ για ντιπ ...

gcrook
08/09/2010, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και σε 2 ωριτσες φτάνετε Λάρισα, σε 3 Θεσ/νίκη, ρίχνετε ένα μπέο στον Oldman, και σε 3,5 φτάσατε Στα Σερρας, μπήκατε μέσα και γυρίσατε σε 1,18 και κάτι ψιλά....

Όλα αυτά μ' ένα ντεπόζιτο.....

Κόψε κάτι γιατί θα σε κάνω το εςβεστρόμ εσβέ πάλι....


:smokin:

Σερρες σε 4.5 ωρες.
Του ολντμαν του δινουμε σπεσιαλ ατενσιον στον ερωτα.:blush:

gcrook
08/09/2010, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Don't push your luck boy.... :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

Μλκ μολις με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι εισαι γιδογαμης....:rotflmao:

sniper
08/09/2010, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Σερρες σε 4.5 ωρες.
Του ολντμαν του δινουμε σπεσιαλ ατενσιον στον ερωτα.:blush:


1 ώρα ατένσιον στον γέρο; :confused:

sniper
08/09/2010, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μλκ μολις με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι εισαι γιδογαμης....:rotflmao:

Εγώ ήξερα για κότες.... και γίδες;

gcrook
08/09/2010, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1 ώρα ατένσιον στον γέρο; :confused:

Τα 59 λεπτα ειναι λιπανση.Εκει ειναι το μυστικο.

road spirit
08/09/2010, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μλκ μολις με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε οτι εισαι γιδογαμης....:rotflmao:



ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΙΟΛΑ

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:51
Κατ' αρχην μην απαντάτε στον σνάιπερ γιατι ακόμα νομίζει οτι η εθνική περνάει απο Πολυδροσο-Παύλιανη

Επειτα να τονισω οτι τα bmw gs ειναι γαμώ τα μηχανάκια και δεν έχουν κανενα πρόβλημα ('νταξ' ; :smokin: )

Τριτον, καποιος να φωναξει τον μπιλυφιλθ να το επιβεβαιώσει γιατι κι εμας τότεΣ μας φανηκε εξωπραγματικό :look:


Τεταρτον (για να μπουμε και στο κλιμα του θρεντ ξανα)























ΕΒΡΕΞΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ :bawl:

sniper
08/09/2010, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τα 59 λεπτα ειναι λιπανση.Εκει ειναι το μυστικο.

Αντε γ@μήσου, θα με απολύσουν! :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl: :lol: :bawl:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τα 59 λεπτα ειναι λιπανση.Εκει ειναι το μυστικο.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ΤΙ ΜΛΚΣΣΣΣ :bawl: :bawl:

sniper
08/09/2010, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
....

Τριτον, καποιος να φωναξει τον μπιλυφιλθ να το επιβεβαιώσει γιατι κι εμας τότεΣ μας φανηκε εξωπραγματικό :look:
.....


Ααααα εκανε και το χόρνετ MCD-Kam V. 40'; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
08/09/2010, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Shut your mouth bitch!

Σε αρεσε γλυκε μου; :blush: :smokin: :blush:


Τώρα, ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΣ.


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:




Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τα 59 λεπτα ειναι λιπανση.Εκει ειναι το μυστικο.


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

sapila racing
08/09/2010, 15:54
Tελικά γι αυτό πηγαίνει όλο με κολόκαιρο βόλτες ο Captain, να μην ζεσταίνεται το 3κύλινδρο και να εχει κι extra υδρόψυξη. :lol:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Tελικά γι αυτό πηγαίνει όλο με κολόκαιρο βόλτες ο Captain, να μην ζεσταίνεται το 3κύλινδρο και να εχει κι extra υδρόψυξη. :lol:

Παραδοσιακό αγγλικο tip :rotflmao:

gcrook
08/09/2010, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Επειτα να τονισω οτι τα bmw gs ειναι γαμώ τα μηχανάκια και δεν έχουν κανενα πρόβλημα ('νταξ' ; :smokin: )




Μου ειπε οτι την ελαγαν κλαραμπελα και οτι ησουν τοσο ανωμαλαρα μαζι της που την εντυνες με γυαλια και μουστακι γκραουτσο μαρξ και την εβαζες να βελαζει το Intermezzo οταν την σοδομιζες...:smokin: :smokin:

gcrook
08/09/2010, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Tελικά γι αυτό πηγαίνει όλο με κολόκαιρο βόλτες ο Captain, να μην ζεσταίνεται το 3κύλινδρο και να εχει κι extra υδρόψυξη. :lol:

Α ναι ρε συ κοντεψα να το ξεχασω!!
Εριχνε ενα πουτσοβροχο απο τα Μακ μεχρι και την επιστροφη.... :rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/09/2010, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μου ειπε οτι την ελαγαν κλαραμπελα και οτι ησουν τοσο ανωμαλαρα μαζι της που την εντυνες με γυαλια και μουστακι γκραουτσο μαρξ και την εβαζες να βελαζει το Intermezzo οταν την σοδομιζες...:smokin: :smokin:


Exmmm gkouxmmmm

Κρουκυ.... αγόρι μου γλυκό... πες ότι τα ονόματα είναι φανταστικά.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μου ειπε οτι την ελαγαν κλαραμπελα και οτι ησουν τοσο ανωμαλαρα μαζι της που την εντυνες με γυαλια και μουστακι γκραουτσο μαρξ και την εβαζες να βελαζει το Intermezzo οταν την σοδομιζες...:smokin: :smokin:

Ναι, όλα καλα....

Αλλα μια διευκρίνιση...Έντάξει οι κρητικοι, ξέρεις απο συνήθεια ( :a021: ) όλα τα ζώα με κερατα γίδες τα λένε...

Να αποκαταστησουμε την αληθεια




:D


208804

gcrook
08/09/2010, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Exmmm gkouxmmmm

Κρουκυ.... αγόρι μου γλυκό... πες ότι τα ονόματα είναι φανταστικά.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μπορω να επιβεβιωσω οτι ο Γκραουτσο Μαρξ ηταν υπαρκτο προσωπο.
Τα υπολοιπα μπορει αν θελει να τα επιβεβαιωσει ο ροουντ σπιριτ που μου τα εκμυστηρευτηκε,εκτος και αν το μηχανακι του δεν ειχε ποτε κανενα απολυτως προβλημα οποιο και αν ηταν αυτο...:smokin: :lol:

road spirit
08/09/2010, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μου ειπε οτι την ελαγαν κλαραμπελα και οτι ησουν τοσο ανωμαλαρα μαζι της που την εντυνες με γυαλια και μουστακι γκραουτσο μαρξ και την εβαζες να βελαζει το Intermezzo οταν την σοδομιζες...:smokin: :smokin:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: ευτυχώς που πρέπει να πας στη δουλειά σε λίγο και που το αφεντικό μου λείπει απο το δίπλα γραφείο γιατί θα κάνω παρέα του σνίπερ στον ΟΑΕΔ

gcrook
08/09/2010, 16:03
......:rotflmao: :rotflmao:


208805

sniper
08/09/2010, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
.....εκτος και αν το μηχανακι του δεν ειχε ποτε κανενα απολυτως προβλημα οποιο και αν ηταν αυτο...:smokin: :lol:


Υπάρχει μηχανάκι που είχε ο ρόουντ που δεν είχε πρόβλημα; (εκτός του σιμπιαρ)

gcrook
08/09/2010, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: ευτυχώς που πρέπει να πας στη δουλειά σε λίγο και που το αφεντικό μου λείπει απο το δίπλα γραφείο γιατί θα κάνω παρέα του σνίπερ στον ΟΑΕΔ

Παντως θα επρεπε να ντρεπεσαι που τα ξεφουρνισες ετσι.
Εγω κυριε λογω τιμης δεν θα σας εμπιστευομουνα για τιποτα πια.



:lol: :lol:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Υπάρχει μηχανάκι που είχε ο ρόουντ που δεν είχε πρόβλημα; (εκτός του σιμπιαρ)

Μηχανάκι που δεν κινείται γιατι να 'χει πρόβλημα; :smokin: :evil: :smokin:

road spirit
08/09/2010, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι, όλα καλα....

Αλλα μια διευκρίνιση...Έντάξει οι κρητικοι, ξέρεις απο συνήθεια ( :a021: ) όλα τα ζώα με κερατα γίδες τα λένε...

Να αποκαταστησουμε την αληθεια
:D pffff, εσύ κυνηγούσες να ζμπρωξεις, εγώ κλίκαρα ...



Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τα υπολοιπα μπορει αν θελει να τα επιβεβαιωσει ο ροουντ σπιριτ που μου τα εκμυστηρευτηκε,εκτος και αν το μηχανακι του δεν ειχε ποτε κανενα απολυτως προβλημα οποιο και αν ηταν αυτο...:smokin: :lol: δεν έχω να κρύψω κάτι για το μηχανάκι, τσούλα, αφού είναι μπεμβέ και τα μπεμβέ ΠΑΝΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...



Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Υπάρχει μηχανάκι που είχε ο ρόουντ που δεν είχε πρόβλημα; (εκτός του σιμπιαρ) τα 5 χόνΔα που προηγήθηκαν :smokin:

Cpt. Haddock
08/09/2010, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τα 5 χόνΔα που προηγήθηκαν :smokin:

Για πες και τα μοντέλα...



ΟΛΑ ΟΜΩΣ :evil: :D :evil:

gcrook
08/09/2010, 16:14
Παει, ριαλιτι σοου γενηκαμε.... :D :D :D

road spirit
08/09/2010, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Παντως θα επρεπε να ντρεπεσαι που τα ξεφουρνισες ετσι.
Εγω κυριε λογω τιμης δεν θα σας εμπιστευομουνα για τιποτα πια.:lol: :lol: αφού ξεκινάς λάθος : "κύριε" ?? ... που το είδες αυτό? :lol:

DimChios
08/09/2010, 16:15
ρε πστ μου, ουτε ενα διάλειμμα δε μπορει να κανει κανεις....

ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΟΛΟΙ ΡΕ!

:mad:

TROOPER
08/09/2010, 17:10
επικο!

Dimos35
08/09/2010, 17:36
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:eyepop: Sticky? :smokin:

Shaolin Monk
08/09/2010, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
[B]
Αλλα μια διευκρίνιση...Έντάξει οι κρητικοι, ξέρεις απο συνήθεια ( :a021: ) όλα τα ζώα με κερατα γίδες τα λένε...


Φροντισε να μην σε κερατωσει καμια γκομενα καμια φορα και το μαθουμε, γιατι θα ανεβουμε και την μαμησες...
(:a021: )



:smokin:

vaska
08/09/2010, 20:26
Εσείς τώρα είστε όλοι φιλαράκια έτσι????

Μη γίνει και καμία παρεξήγηση........

Τελικά οι παροιμίες και τα γνωμικά είναι οκ.

"Όταν πεθάνω (λέει ο καλλιτέχνης), θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου γιατί έτσι κι αλλιώς όταν ζούσα αυτοί μ' έθαβαν....

:bigcry: :bigcry: :bigcry: