PDA

View Full Version : Κανα καλο πλυντηριο για το Κ8 μου ????



no more sorrow
09/09/2010, 16:47
Ξέρω το Moto Clinic στην Βούρβαχη στον Νεο Κοσμο αλλα κατι πήρε το αυτί μου δεν θυμαμαι απο που για ένα πλυντήριο που ασχολείται με Harley οπότε φαντάζομαι οι τυπάδες θα ναι πιο ''ψιρες''.

(Καλό το Moto Clinic αλλα πλέωει με κρύα πίεση και επειδή έρχομαι απο μακρυά δεν προλαβάινει να κρυώσει το μοτερ κατι που δεν έιναι καλό + οτι η yoshimura μου απεκτησε ένα ψώριασμα γι αυτό το λόγο.)

Τα φώτα σας παιδες!!!

ego_o_idios
09/09/2010, 17:20
1


208996

GIXXERAKIAS
09/09/2010, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από no more sorrow
Ξέρω το Moto Clinic στην Βούρβαχη στον Νεο Κοσμο αλλα κατι πήρε το αυτί μου δεν θυμαμαι απο που για ένα πλυντήριο που ασχολείται με Harley οπότε φαντάζομαι οι τυπάδες θα ναι πιο ''ψιρες''.

(Καλό το Moto Clinic αλλα πλέωει με κρύα πίεση και επειδή έρχομαι απο μακρυά δεν προλαβάινει να κρυώσει το μοτερ κατι που δεν έιναι καλό + οτι η yoshimura μου απεκτησε ένα ψώριασμα γι αυτό το λόγο.)

Τα φώτα σας παιδες!!!

http://www.washandgo.gr/

O Κωστας θα περιποιηθει την καλη σου μια χαρα και θα πιεις και καφεδακι!:winka:

Ζεύκας
09/09/2010, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
http://www.washandgo.gr/

O Κωστας θα περιποιηθει την καλη σου μια χαρα και θα πιεις και καφεδακι!:winka:

+1 για τον Κώστα

και αγαράζεις άμα λάχει και κανά μπλουζάκι monster energy να το παίζεις γλήγορος ;)

panos-ohli
09/09/2010, 22:20
dirty moto wash αρσυνοης στην καισαριανη.κορυφαιος!!!1 ωρα πλυσιμο συνεχομενο...

George_M.
09/09/2010, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos-ohli
dirty moto wash αρσυνοης στην καισαριανη.κορυφαιος!!!1 ωρα πλυσιμο συνεχομενο...

+650 στον Μπαμπη!κορυφαια κ προσεκτικη δουλεια.
καθε φορα που φευγω απο εκει με την ΤΑ πλυμενη πολλοι με ρωτουν αν ειναι καινουργια κ αν βγανει ακομα το 650?:eyepop:

gcrook
10/09/2010, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από no more sorrow
οι τυπάδες θα ναι πιο ''ψιρες''.

οτι η yoshimura μου απεκτησε ένα ψώριασμα γι αυτό το λόγο.)

Πηγαινε την πρωτα σε κανα δερματολογο.:rotflmao: