PDA

View Full Version : queen of the night...



reinmeister
10/09/2010, 23:23
εψαχνα κατι απο mozart και εντελως τυχαια επεσα πανω σε αυτο...


http://www.youtube.com/watch#!v=F9ijwfRTv0o&feature=related

και φυσικα εμεινα καγκελο...εχω ακουσει την συγκεκριμενη πολυ δυσκολη αρια σε πολλες εκτελεσεις και εντυπωσιαστηκα με την ικανοτητα του πιτσιρικα...ειχε καποια θεματακια με αναπνοες και αλλαγες,αλλα αν σκεφτει κανεις την ηλικια του και το οτι την εμαθε μονος του...:eyepop:

εψαξα το θεμα αλλα κανεις δεν ξερει τιποτα,πλην του οτι εχασε τα πριμα λιγους μηνες μετα...

κριμα...να φανταστω μπορω μονο την εξελιξη του εαν ειχε σταθει λιγο τυχερος...

τελικα μονο τυχαιο δεν ηταν το γεγονος του ευνουχισμου των ομονυμων καστρατι...κακο πραγμα η τεστοστερονη σε αυτη την δουλεια...

soter3gm
10/09/2010, 23:28
Ωραίος ο πιτσιρικάς αλλά να σου τα κόψουν για να τραγουδάς ???
Άσε καλύτερα Ζαμπέτα ΟΟΟΟΟΑΑΑΑΑΑ

spyro
11/09/2010, 02:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Ωραίος ο πιτσιρικάς αλλά να σου τα κόψουν για να τραγουδάς ???
Άσε καλύτερα Ζαμπέτα ΟΟΟΟΟΑΑΑΑΑΑ


η μέγιστη ειρωνεία...........

να αντιπαραβάλεις τον Ζαμπέτα για να υποδηλώσεις brutal ανδρισμό.... ενώ οι φήμες οργίαζαν παλιότερα οτι ο συγχωρεμένος μετά απο τα 50 του την είχε δει αλλιώς

;)

soter3gm
11/09/2010, 07:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
η μέγιστη ειρωνεία...........

να αντιπαραβάλεις τον Ζαμπέτα για να υποδηλώσεις brutal ανδρισμό.... ενώ οι φήμες οργίαζαν παλιότερα οτι ο συγχωρεμένος μετά απο τα 50 του την είχε δει αλλιώς

;)

Βάλε εσύ οποιονδήποτε το ίδιο κάνει . δυο τετράγωνα από το σπίτι μου είναι το διώροφο που έμενε και ξέρεις η γειτονιά γνωρίζει πιο καλά της φήμες από όλους τους "άλλους" ...γνώμη μου

John Steed
11/09/2010, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εψαξα το θεμα αλλα κανεις δεν ξερει τιποτα,πλην του οτι εχασε τα πριμα λιγους μηνες μετα...

κριμα...να φανταστω μπορω μονο την εξελιξη του εαν ειχε σταθει λιγο τυχερος...


Αναμενόμενο.... Σε τέτοια ηλικία αλλάζεις από τη μια μέρα στην άλλη...

Για αυτοδίδαχτος ερασιτέχνης είναι φοβερός πάντως....