PDA

View Full Version : Η ατακα της ημερας....



ilias24
17/07/2005, 22:56
Καλησπερα και απο μενα, ειπα να σας πω τι επαθα χτες το βραδυ...

Για να μη μακρυγορω θα μπω κατευθειαν στο θεμα.

Οσοι ειναι απο Αθηνα σιγουρα θα ξερουν το δρομο που περναει μπροστα απο το καραισκακι και βγαινει στο φαναρι της ελαις στην πειραιως.

Λοιπον που λετε ημουν χτες αραγα το βραδυ στη ποσειδωνος και μπηκα απο δεξια για να πιασω το δρομο που ανεφερα πιο πανω για να βγω ποταμι και να παω σπιτακι μου. Θα ξερετε βεβαια οτι στο δρομο ακριβως μπροστα απο το καραισκακι εχει μια ελαφρα δεξια στροφη και μετα στα 20 μετρα περιπου υπαρχει ενα στενακι απο δεξια. Μπαινω λοιπον στη στροφη ( ευτυχως δεν ετρεχα, καμια 60 χλμ ) και βλεπω στο στενο απο δεξια ενα κουτακι να ξεπροβαλει.......
Εγω ειμαι ακριβως πανω στη στροφη εκεινη την ωρα και βλεπω τον οδηγο του κουτιου να κοιταζει προς το μερος μου, λεω οκ με ειδε........
ελα μου ντε ομως που αυτος αποφασισε να βγει καθετα στο δρομο ακριβως 10 μετρα πριν περασω απο μπροστα του......
Φρενα φρενα εγω και να σκεφτομαι, τη γλυτωνω δε τη γλυτωνω. τελικα τη γλυτωσα ( αφου σας τα γραφω....)

Αφου λοιπον σταματαω ακριβως διπλα του, τον κοιταω και του λεω, ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕΣ??????????

Και εδω ερχεται η φονικη ατακα......

Ρε Μεγαλε σε ειδα δεξια και ειπα να βγω να πιασω την αριστερη
:confused: :confused:

Τον κοιταξα αλλη μια φορα και εκανα φυγω μιας και δεν ειχα καμια ορεξη να δωσω την οποιαδηποτε συνεχεια.

Το μεγαλο γελιο ομως ηταν οταν ακουσα οπως εφευγα την κοπελια του μεσα στο αυτοκινητο να του λεει¨
Ρε μαλακα δικιο εχει το παιδι τι πας να ζητησεις και τα ρεστα..........

Παιδια προσοχη παντα και παντου........ειναι πολλοι εκει εξω που δεν πανε καλα.

nimbus
17/07/2005, 23:09
υπομονή:wave2:

adam_tsouk
17/07/2005, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias24
Το μεγαλο γελιο ομως ηταν οταν ακουσα οπως εφευγα την κοπελια του μεσα στο αυτοκινητο να του λεει¨
Ρε μαλακα δικιο εχει το παιδι τι πας να ζητησεις και τα ρεστα..........

Παιδια προσοχη παντα και παντου........ειναι πολλοι εκει εξω που δεν πανε καλα.



:rolleyes: :rolleyes: Mηχανόβια που έμπλεξε με αυτοκινητιστή!

:rotflmao: :rotflmao:




Πολλά τέτοια δυστυχώς κάθε μέρα.

Σήμερα που γυρνάγαμε στην Αθηνών-Λαμίας γινόταν της κακομοίρας. Πόσοι, μα πόσοι βγαίνανε χωρις να μας δουν καν.....

pepenaxos1
18/07/2005, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias24
Καλησπερα και απο μενα, ειπα να σας πω τι επαθα χτες το βραδυ...

Για να μη μακρυγορω θα μπω κατευθειαν στο θεμα.

Οσοι ειναι απο Αθηνα σιγουρα θα ξερουν το δρομο που περναει μπροστα απο το καραισκακι και βγαινει στο φαναρι της ελαις στην πειραιως.

Λοιπον που λετε ημουν χτες αραγα το βραδυ στη ποσειδωνος και μπηκα απο δεξια για να πιασω το δρομο που ανεφερα πιο πανω για να βγω ποταμι και να παω σπιτακι μου. Θα ξερετε βεβαια οτι στο δρομο ακριβως μπροστα απο το καραισκακι εχει μια ελαφρα δεξια στροφη και μετα στα 20 μετρα περιπου υπαρχει ενα στενακι απο δεξια. Μπαινω λοιπον στη στροφη ( ευτυχως δεν ετρεχα, καμια 60 χλμ ) και βλεπω στο στενο απο δεξια ενα κουτακι να ξεπροβαλει.......
Εγω ειμαι ακριβως πανω στη στροφη εκεινη την ωρα και βλεπω τον οδηγο του κουτιου να κοιταζει προς το μερος μου, λεω οκ με ειδε........
ελα μου ντε ομως που αυτος αποφασισε να βγει καθετα στο δρομο ακριβως 10 μετρα πριν περασω απο μπροστα του......
Φρενα φρενα εγω και να σκεφτομαι, τη γλυτωνω δε τη γλυτωνω. τελικα τη γλυτωσα ( αφου σας τα γραφω....)

Αφου λοιπον σταματαω ακριβως διπλα του, τον κοιταω και του λεω, ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕΣ??????????

Και εδω ερχεται η φονικη ατακα......

Ρε Μεγαλε σε ειδα δεξια και ειπα να βγω να πιασω την αριστερη
:confused: :confused:

Τον κοιταξα αλλη μια φορα και εκανα φυγω μιας και δεν ειχα καμια ορεξη να δωσω την οποιαδηποτε συνεχεια.

Το μεγαλο γελιο ομως ηταν οταν ακουσα οπως εφευγα την κοπελια του μεσα στο αυτοκινητο να του λεει¨
Ρε μαλακα δικιο εχει το παιδι τι πας να ζητησεις και τα ρεστα..........

Παιδια προσοχη παντα και παντου........ειναι πολλοι εκει εξω που δεν πανε καλα.



Αφου του την ειπε η δικια του παλι καλα ρε φιλε...!!:lol: Αλλα δεν ξερεις ποτε τι σοι κουμασι θα συναντησεις οποτε κρατα (δυστυχως) τον θυμο σου μεσα σου και κανε την... παντα!

rc31
04/08/2005, 19:50
Κατι παρομοιο επαθα και γω τον Μαιο με διαφορα οτι εσκασα επανω της ,δεν προλαβα να πω κουβεντα απο τους πονους και το σοκ και φυσικα εκεινη δεν με ειδε


Ακριβως η ιδια περιπτωση :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αφου την εβγαλες καθαρη μην μιλας καθολου ,μπορουσε να ηταν χειροτερα , ετσι και αλλιως εγινε ρομπα στην γκομενα :rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
11/08/2005, 01:02
Μποοοιιινγκ!!!!! :confused: :confused: :confused: Και απορώ για άλλη μια φορά. Μα τι πίνουν;:confused: