PDA

View Full Version : "Του είπαν η σειρά σου να πας στο στρατό....



DIT
04/02/2004, 12:25
μεγάλωσες τώρα είσαι 18!
Του είπαν η σειρά σου να ντυθείς στο χακί...
μεγάλωσες τώρα δεν είσαι παιδί!!!"

24-2-04 ένας τρομοκράτης ακόμα θα υπηρετήσει την μαμά πατρίδα.

"Πήρα το χαρτί ντύθηκα στα μπλέ,πέρασα την πύλη..." που λέει και ο φίλος ο Καζούλης. Έτσι λοιπόν μου ήρθε και μένα

6ο Σ.Π. Κορίνθου

Ε, ρε γλέντια!!!

cityfly
04/02/2004, 12:27
άντε βρε καλή θητεία και καλός πολίτης.

μέχρι να καταλάβεις ότι θα μπεις θα βγεις ένα 12μηνο είναι όλο κι όλο

Julius
04/02/2004, 12:35
OEOEOEOEOEOEOEOEOOEOEOE

Enas xronos aragma kai aralikh, me polles empiries kales kai kakes. pernaei neraki ena xronos ti na poume kai emeis pou kaname 28 mines re se loxo me 1000 atoma kai mas eperne kai h katifora.



Eyxes den sou deino tha tis poume apo konta etsi?

XTMPAM
04/02/2004, 12:37
ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΚΨΜ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΦΑΜΕ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΚΩΛΟΨΑΡΟΟ ΤΙ ΘΗΤΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑ@#$$ΚΙΕΣ ΜΑΣ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΡΕ ΠΟΝΤΙΞ??12 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΗΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΙΑΚΟΠΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΤΣΑΜΠΕ ΕΤΣΙ??
ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ LAPTOP ΜΑΖΙ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΟΣΤ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΤΟΣΑΚΑ ΜΑΣ!!!

ΟΚ ΝΙΑΤΟ??ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΚΨΜ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!
ΤΙΙΙ ΩΩΩΡΡΑΑΑΑ???

DUKASII
04/02/2004, 12:49
ΠΟΝΤΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
ΚΟΡΙΝΘΟ ΠΟΝΤΙΚΑ Ε???ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ!!!
ΜΟΝΟ 3 ΛΟΧΟ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΣ....ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΗΠΙΕΣ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΑΣΟ!!ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΟΡΙΝΘΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.....
ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΒΡΑΧΑΤΙ ΕΙΣΑΙ..ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΣΚ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΥΡΑΚΙ!!
ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΤΜ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ...ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΟΥΝΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΣΕΒΑΣΜΟ!![ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΠΑΣΕΙΣ...ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΩ ΧΡΕΩΣΤΙΚΟ-ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...]!!
ΑΝΤΕ ΝΕΟ...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ...ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΗ ΣΕ ΔΟΥΝΕ ΨΗΛΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΜΕ ΦΟΥΣΤΑΝΕΛΑ...ΚΑΙ...ΓΕΛΑΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ!!

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΗ ΜΑΣΑΣ!!
ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ....ΤΑΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣ....ΑΚΥΡΟ...ΤΑΣΟΣΣΣ...ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗ !!!!

almalibera
04/02/2004, 12:52
...δεν ειναι τιποτα...ενας χρονος ειναι θα περασει!
:)

Απ'οτι ξερω απο φιλους μου, στην αρχη ειναι τα ζορια μετα α ρ α λ ι κ ι..(φανταροι σου λενε μετα...)

Οπως και να χει μην μασας και

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ!!!!!!!!!!! ;)

DIT
04/02/2004, 13:18
α ρε παλιοφόρουμ!!!

ναι ρε διακοπές θα είναι....απλά θα είμαι ο εαυτός μου και ελπίζω να πέσω σε καλό λοχία, διοικητή κλπ.

ΘΑ ΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΞΩ!!!!

Μπορώ να διαλέξω ένα προσωπικό αντικείμενο να πάρω μαζί μου??(τι είναι ρε λακαμά ο ελ. στρατός , το survivor??).Θέλω το ΚΤΜ του Σπύρου...ναι ναι τον Δούκα. Αν πάω τεχνικό θα τον χρειαστώ για εξάσκηση!!!!!

Πάω ΚΨΜ τώρα να φέρω τον καφέ του XTmpam...πως τον πίνετε - βαρύ γλυκό και όχι??? Μην το βλέπεις έτσι πηχτό. Είμαι λίγο κρυωμένος!!

ΑΝΤΙΟ ΚΟΥΚΛΕΣ, ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΜΠΟΥΚΛΕΣ!!! :cool: :D

cityfly
04/02/2004, 13:26
ρε στραβάδι

απολύομαι ψαρούκλες τα μαλιά μου κάνω μπούκλες
από τώρα ρε, ντροπή ρε δεν κάνει τι θα πει ο πατέρας σου μέσα.

Ρε δεν είναι δυνατό κάάάάάάάάάάάάάποτε (πολύ παλιά πριν 3 χρόνια) βάζαμε άσο και θέλαμε άλλο τόσο ακόμα και τώρα θα είσαι ... ο παλιός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααααααααααα


αντε ρε καλά να περάσεις.
και που σε, είναι η μοναδική εμπειρία της ζωής σου που ουσιαστικά δεν έχεις καμία ευθύνη ό,τι και να κάνεις (σε επίπεδο παραπτωμάτων) δεν θα έχει συνέπεια στην υπόλοιπη ζωή σου απλά θα κάθεσαι μετά και θα λες: "έφαγα 10 μέρες φυλακή γιατί ξέρω γω κοιμόμουνα στη σκοπιά" και θα γελάς με την παρέα.
’ντε να κάνεις κάτι που να σηκώνει φυλακή στυλ κορυδαλλού έξω να δούμε θα γελάς.
Γι αυτό σου λέω χαλαρά και θα περάσεις ζάχαρη
Α και που σε, τώρα στην αρχή που δεν θα ξέρουν κανέναν φρόντισε να μην μάθουν το όνομα σου, γιατί - αυτόν ξέρουμε αυτόν εμπιστευόμαστε που να ψάχνουμε γι άλλον - όλο εσένα θα φωνάζουν για τις μικρο(?)αγκαρείες

superfour
04/02/2004, 13:54
όπως περνάς την πύλη στα αριστερά σου είναι το υπερμοντέρνο αποχετευτικό σύστημα... ΕΝΑΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΛΑΚΟΣ ΒΑΘΟΥΣ 5 ΜΕΤΡΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ(τίγκα όμως)! ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αλλά μη μασάς... δεν είναι τίποτα.... θα το καταλάβεις όταν πας να πιεις ... ΝΕΡΟ!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ. Ποιό νερόοοοοοοοοοοοοο? χαχααχχαχααχχαχχαχααχαχχα


Αλλά και πάλι μην ανησυχείς γιατί .... θα έχεις κάνει εμβόλια!!!!
αχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

α! Και που σαι... πρόσεχε μην σε ξεχάσουν στην Βορ.Ανατολική... Θερίζει..... κι ακούγονται και θόρυβοι...... διάφοροι.... ..... πολλές ιστορίες λέγονται γιααα..... εκείνη τη σκοπιά..... αλλά μη μασας.... είπαμε.... ΔΙΑΚΟΠΕΣ! χααχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχ

Κι αν περάσεις κι από το Διοικητήριο άναψε το καντηλάκι στο εκκλησάκι.... φέρνει τύχη.... λένε....
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχ....Γιατί άραγε.....???? χαχααχαχαχαχαχαχ

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΨΙΛΕ ΚΑΙ ΑΧΑΡΕ ΤΑΣΟΥΛΗ!!
ΓΡΑΦΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΡΕ!!!!!! ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑΔΕΣ

ΥΓ: Ένα "108" στον ψάρακα για το ΚΤΜ του BBΚου παρακαλώ
ΥΓ2: Ρε Τσούλιους, πότε υπηρέτησες και έκανες 28μηνο? Στο Ελ Αλαμέιν?:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

kalgeorge
04/02/2004, 14:00
και εγω εκει παρουσιαστηκα.Προσπαθησε να πας εκτο λοχο.
Δεν ειναι τιποτα ρε, 12 μηνες θα περασουν στο μπαμ.
Να σε δουμε πριν μπεις ρε Διμινιοτη

petridist
04/02/2004, 14:15
και γρήγορα καλός πολίτης!

Τι να πούμε κι εμεις οι γέροι μακρυμάλληδες που ακόμα δεν έχουμε πάει.....

Θα είσαι και κόρινθο ε?? κοντα!! θα σκάσω μύτη έξω απ'τη σκοπιά και θα σου φέρω δώρο ένα απο τα ΠΟΝΤΙΚΙΑ μου!!!!!

:D

Wizard13
04/02/2004, 16:08
Ρε Τασούλη τι μας κάνεις τώρα??? :(

Κόρινθο??? Όλη τη βόλτα στην εθνική θα την τρώμε??

Χάθηκε το Ναύπλιο, η Επίδαυρος, η Σπάρτη, η Καλαμάτα??? Τόσες ωραίες διαδρομές, εεεεεε, sorry, :rolleyes: , τόσα ωραία στρατόπαιδα ήθελα να πω...

Φρόντισε να περάσεις καλά και με χαμηλούς τόνους... Στο στρατό άμα δεν ξεχωρίζεις περνάς φίνα.

Να ποστάρει το μωρό σου συναντήσεις για τα πρώτα 2 επιστεπτήρια να έρθουμε κονβόι κάτω να χαζάψουν όλοι!!! :D

Julius
04/02/2004, 20:14
[i]
ΥΓ2: Ρε Τσούλιους, πότε υπηρέτησες και έκανες 28μηνο? Στο Ελ Αλαμέιν?[/b][/size][/color][/font]:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D [/B]

Sthn siria me ton ksenofonta, o gyrismos mas gamise, poly podarodromos kai poly kryo, mexri na vgoume sthn thalassa ton eipiame.

Todi
04/02/2004, 20:29
A re tsoulious .. krima isane kalo paidi.... ti pineis alitheia?
"kalamatiano"?
ton Omiro ton gnorises re?


TASOULIIIIIIIIIIIIIIII
RE STRATO O TASOULIS...
NA SOU PO KATI./...
MALLON THA SOU ARESEI EKEI..
OLO SOUZA THA SE EXOUN
AAXAXAXAXA

ANTE KALI THYTEIA..
KAI ENAS XRONOS ONTOS DEN EINAI TIPOTA..


sim.sygr. O Ramon itan theotita tis Aigyptoy poy ekane grafitti stis pyramides..

Wizard13
04/02/2004, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TODi999R
MALLON THA SOU ARESEI EKEI..
OLO SOUZA THA SE EXOUN

’πιαστο!!!!!!!!!!!!! Θα γελάω καμιά βδομάδα...!!!!
:D :D :D :D

koula01
05/02/2004, 00:00
Υπάρχουνε και τα καλά της υπόθεσης. Ένα που βλέπω εγώ αυτή τη στιγμή είναι: Τις αποθήκες του στρατού να πας για να διαρήξεις να πάρεις πυρομαχικά στο γάμο σου να ρίξεις. ’ντε βρε, με το καλό! Και αν στη μπαίνει πολύ ο διοικητής μπορείς να του πεις: Τιμώρησέ με διοικητά, να βρω κι εγώ αιτία καταριπάς απάνω σου να αδειάσω το G3! Και μετά σίγουρα θα σε αφήσει ήσυχο. Δεν ξέρω πως θα είναι εκεί που θα πας και πως θα τη δεις τη δουλιά πάντως από πείρα (όχι στο στρατό, γενικά) ξέρω ότι άμα το παίζεις τρελός (με τη καλή έννοια) δεν σου πολυφορτώνονται, δεν σου δίνουν πολύ σημασία και προσπαθούνε και να αποφεύγουνε τα πολλά πάρε-δώσε. ’μα είναι έτσι, θα 'ναι καλάαα!! Με το καλό να υπηρετήσεις κι εσύ τη μαμά-πατρίδα! Και να περάσεις όσο πιο καλά γίνεται.
Και όταν θα γίνεις πολίτης με το καλό, κοίτα μην αρχίζεις μπροστά στη κοπελιά σου τις ατέλειωτες ιστορίες από τη στρατιωτική θητεία μαζί με τους φίλους και τους γνωστούς σου. Είναι πολύ βαρετόοοοο. Εκτός αν έχει μέσα φόνους, όπλα και γκάζια πολλά! :) :p

code
05/02/2004, 11:25
Τί έγινε άντρα SouZoβιε σε Μαζεύουνε!??!???!!??!??!??!??!?!

...εεεεμ, ήθελες και site!!!! Το είδανε τα Στρατά, και λένε.... «τέτοια ταλέντο και να το αφήσουμε να πάει χαμένο!??!?!?! ...επιβάλλεται να τον φωνάξουμε για μεταπτυχιακό στο SouzoΠανεπιστήμιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!» :p :p

Πάρτα τώρα!!!!!!!!!!!!!! :p




Αλλά μάλλον, δεν έχουν καταλάβει με ποιους πάνε να τα βάλουνε...................




Μοτοφορουμίτεεεεεεεεεεεεεεες, Τρελοί ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ στις ΕΠΑΛΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣ!!


ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ στις 24 του Φλεβάρη ΜΕ ZOYZA τις μηχανές να παραδώσουμε το ΑΞΙΟΤΙΜΟ μέλος στην Κόρινθο!!!!!!!!!!!!!!!!!


...και όπως πολύ σοφά και γαργαριστά λέει και ο SouperΛαρύγγις......

« οοοοοοο, οοοοοο, ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΑ , θα πάρουμε τη σαρδέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p



Οοοοοο ρε τι έεεεεχει να γίιιιινει έξω από το στρατόοοοοοοοοοπεδο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, είμαστε ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)








Υ.Γ. TManiac, που είσαι κοπέλα μου?????? .... για έλα από τα μέρη μας να οργανώσουμε τρελή κατάσταση!!!!!!!!

DIT
05/02/2004, 11:53
τι λες τώρα Γαλάτεια!!!!!Θες να αποτρελαθούν οι καραβανάδες και να ξηλώσουν τα γαλόνια τους?? Εγώ το duka του Μπιμπίκου θέλω να τον κάνω βόλτα πάνω - κάτω.

todi θα σε δω και σένα μαρή Λουκία όταν θα είσαι στα ελληνικά στρατά και θα σου κουνάω το μαντήλι μαζί με δύο αμερικάνες-μοντέλα στην πύλη. Ξέρεις...από αυτές που τεντώνουν τα χέρια και τους σκίζεται το μπλουζάκι!!! ;)

koula οι μαντινάδα σου έγραψε, νομίζω όμως πως ο κυρ διοικητάς μάλλον θα ταπερνοκρανιαστεί περισσότερο. Όσο για τις ιστορίες του στρατού....γι αυτό είναι πλασμένη η γυναίκα. Να έχει πάντα ζεστό φαί, να φέρνει πάντα τις παντόφλες και πάντα να ανέχεται τις ιστορίες του στρατού!! :p :p :D

petridis κράτησε μου δύο ντουζίνες για όταν απολυθώ από τα ποντικάκια σου. Να γδέρνονται εύκολα γιατί ήδη θα έχει πολύ δουλειά ο μάγειρας!! :rolleyes:

Wizard 13 πες μου που θες να πάρω μετάθεση να έρχεσαι να με βλέπεις?? Σας διευκολύνουμε δίνοντας σας τον σούπερ οδηγό κατάταξης. Μοναδική προσφορά: στους 2 φαντάρους ο ένας δώρο!! :p


S4 άκουσα οτι άλλαξαν τα πράγματα...το υπερμοντέρνο αποχετευτικό σύστημα λέει το έκαναν πισίνα με υπερλουξ water-bar. A, και στην Βορ.Ανατολική σκοπιά ακούγονται περίεργοι θόρυβοι από το ξενοδοχείο"Πονάω Αλλά Χώστο Πιο Βαθιά",πλέον διατίθενται και χαρτομάντηλα!!

VAL-MPARIERINO
05/02/2004, 12:59
Δεν ξαναπέρνετε και μενα, να αράξω κανα χρόνο να χαλαρώσω και εγώ και να ξεκολιαστώ στα γέλια με τους καραβανάδες;;
Μην αγχώνεσαι ρε Τασούλη, γαμώ θα πήξεις εεεεε...... θα περάσεις ήθελα να πω!!


ΚΑΛΕ ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ:rolleyes:

hornet
05/02/2004, 14:15
Τασουλη μια χαρα θα περασεις μην μασας ....χαβαλες απιστευτος!


Πω πω βαλαντακο εχεις δικιο,και τι δεν θα εδινα για να ειμουνα στο στρατο.Ερε ξαπλες ......


Παρτε και μενα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

Julius
05/02/2004, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Τασουλη μια χαρα θα περασεις μην μασας ....χαβαλες απιστευτος!


Πω πω βαλαντακο εχεις δικιο,και τι δεν θα εδινα για να ειμουνα στο στρατο.Ερε ξαπλες ......


Παρτε και μενα ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

Π.Ο.Ε.
χα χ αχ αχ αχ αχ
χ α
χ α
χ
α χ
α

superfour
05/02/2004, 14:32
σωστός ο τσουλ.... ούτε καν Π.Ε.Ε. (στο μπλε χαρτάκι)

Μες την κοκκινίλα... Π.Ο.Ε.!!!!! ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

Παππούκααααα

BICILINDRICO
05/02/2004, 14:36
Dit... ΠΡΟΣ'ΧΗ!!!!

Μην μασάς ρεεεε! Μια ιδέα είναι όλος ο γαμωστρατός και τελικά μονο 12 μήνες θα ταλαιπωρηθείς μην μασάς.

Στα παπάρια σου, και να θυμάσαι πως ο ύπνος μικραίνει την θητεία καθώς και...































... δεν πιστέυω να είσαι εριστικός ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

DIT
05/02/2004, 15:37
εγώ εριστικός????

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? :D :D

Γιατί ρε σεις δεν μιλάτε ελληνικά?? Τι είναι αυτά τα συνθηματικά?? Ουστ..!!

Χρήστο και λοιποί έχω ψιλομπερδευτεί....Ερώτημα: να είμαι στα τέτοια μου και να μην κάνω τίποτα,να μην φαίνομαι πουθενά για να μη με χώνουν ή

όπου παίζει δουλειά,ακόμα και ράφτης να χωθώ και να τσιμπάω την άδεια....??????????

Στάθη και Βαλάντη να ρωτήσω αν μπορείτε να έρθετε???Φτάνει μόνο να με κρατάτε από το χεράκι!!!:D :D

Wizard13
05/02/2004, 15:44
Nα είσαι low-profile...

Ακόμα και αν θέλεις να βοηθήσεις καν'το με ήρεμο τρόπο. "Θα μπορούσα να βοηθήσω σε αυτό...?"

Όσο λιγότεροι ξέρουν το όνομά σου, τόσο καλύτερα είναι. Να περνάς απαρατήρητος. Ακόμα και όταν βοηθάς κάπου, απλά να ξέρουν ότι είσαι κάπου και κάνεις δουλειά, μέχρι εκεί
;)

DUKASII
05/02/2004, 15:44
MALAKA...MHN ANAKATEYESAI PANTOY...MH DIAFONEIS..MH TSANTIZESAI..KAI AN LENE AYTOI ASPRO...ASPRO EINAI MH PROSPATHISEIS NA TOYS APODHXEIS TO ANTITHETO!
NA EISAI STA TETOIA SOY ...KAI PROSPATHISE NA KRATAS XAMHLOYS TONOYS PERNONTAS APARATHRHTOS!

TORA STO KENTRO XOSOY OPOY MPOREIS NA GLITONEIS TO TREXIMO....[EKPAIDEYSEIS KAI MALAKIES]
META...STH MONADA MPES MESA KAI PESTOYS...KOYFALES...SAS GAMHSA....OLOYS..



E ...OTAN APOLYTHEIS..PARE ME THL...NA SOY GNORISO TA PAIDIA MOY!

flavor
05/02/2004, 16:18
Που πας ρε τασούλι και μας αφήνεις μόνους.
πάντως μην αγχώνεσε θα περάσεις μιά χαρα..θα γίνεις κολλητός με τους πάντες και θα ρίξεις άφθονο γέλιο.

θα σου πρότεινα βέβαια για να την περάσεις πιό φίνα απο την αρχή να σκάσεις μύτη στο στρατόπεδο με την βιντεοκασέτα του alter με την τούμπα για να δουν όλοι ότι είσαι φίρμα και γνωστός celebrity...α και να αρχίσεις να μοιράζεις αυτόγραφα..θα ψαρώσουν όλοι:p

Wizard13
05/02/2004, 17:15
Θα οργανωθούμε να πάμε όλοι μαζί κάτω και θα σκάσουμε μύτη στο στρατόπεδο με endo και ο Τάσος θα κάθεται πίσω δικάβαλο και θα στέλνει φιλιά στους υπόλοιπους νέοπες... :D

Μετά θα παρατάξουμε τα μηχανάκια δεξιά αριστερά κάνοντας διάδρομο και ο Τάσος θα περάσει ανάμεσά μας ενώ εμείς θα μαρσάρουμε και θα κορνάρουμε :D

Εκεί να δεις τι έχει να γίνει! Θα νομίζουν ότι είναι ο βασιλιάς της σούζας... (όχι ότι δεν είναι δηλαδή... :p )

Έρε γλέντια...
- Μπαμπάκο?
- Τι'ναι Κολητίρι
- Ο μπαρμπα Γιώργος γιατί σε βαράει?
- Γιατί είμαι (ο) Καραγκιόζης παιδί μου...!

DIT
05/02/2004, 17:21
super!!!!!

exeis skeftei na grapseis tainia???? :D :D :D :D :D

Julius
05/02/2004, 18:00
Eikona : proinh anafora ton neon........

Loxagos exei arxisei ta ymh-anas kai pros-xh......

apo to vathos plisiazei sto plano siga siga magiras.......

Magiras "Kyrloxage theloume ena atomo sta mageiria gia genikh kathariotita, patates kremidia klp....... "

Loxagos "xmmmmmmm esy o psilos, nai re o psilos poy eksexei, nai esy, pagene me ton mageira na se pei dyo logakia".

:p :p :p :p :p

xax ax ax ax a xa xa x ax ax a x

Skoydoy
06/02/2004, 08:30
Dit min psarwseis kai grafta ola.des to san diakopes.Tis teleftees.Kai pros theou...min psarwneis

Capo_Di_Capi
06/02/2004, 09:23
Νεοπα βγάλε τα γράσσα από τα αυτάκια σου και άκου:

1. Ένας χρόνος δεν είναι τίποτα. Σκέψου ότι στον ένα χρόνο είχα σχεδόν αλλη τόση θητεία ακόμα.

2. Όσα λιγότερο φαίνεσαι τόσο το καλύτερο.

3. Ουδείς αναντικατάστατος. ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.

4. Στην πραγματικότητα θέλεις 2-3 μήνες για να προσαρμοστείς στην κατάσταση που επικρατεί στον Ε.Σ., μετά το μόνο άγχος είναι τι υπηρεσία έχω σήμερα.

5. Ρε ξεχασμένοι δεν υπάρχουν μαγειρεία αγγαρεία πλέον, στα κέντρα τουλάχιστον. Λέγεμε Catering.


και κάτι ακόμα. Στην ερώτηση:
Βαθμ: Ποιος είσαι συ?
δεν απαντάς:
DIT: Ο Τάσος ο καραμπουζουκλής αλλά
DIT: Στρατιώτης Πεζικού Αναστάσιος Χατζησούζας μηδέν τέσσερα Α ΕΣΣΟ, 1ος Λόχος 2ο Τάγμα. Διατάξτε!
Βαθμ.: Πετάξτε! Γιατί άμα διατάααααααξω............

Και πού ρε.......να πάρεις κολόχαρτο μαζί σου. Θα σου χρειαστεί.

TManiac
06/02/2004, 15:00
τον μαντρώνουνε καλοί μου φορουμίτες....

Ελπίζω σε 12 μήνες να βάλεις λίγο μυαλό και να μην "ξαπλώνεις" με το DAX γιατί ήθελες να βγάλεις το S με σούζα αλλά δεν σου φτάσανε τα γκάζια...

Η δική μου συμβουλή είναι να είσαι ο εαυτός σου... Μόνο έτσι θα περάσεις καλά! Ό,τι και αν κάνεις αν δεν είσαι "ο Τάσος" σύντομα θα φανείς και τότε θα είναι χειρότερα για εσένα!... Εξάλλου σπάνια δεν γίνεσαι συμπαθής σε κάποιον... Απλά γνώμονα να έχεις την κόσμια συμπεριφορά και να μην τα "σπας" σε ανώτερούς σου!

Εγώ πάντως ξέρεις πως θα σε στηρίζω απ'έξω... Κάθε σαββατοκύριακο που θα πηγαίνω για προπόνηση θα σε παίρνω τηλέφωνο να σε ενημερώνω για τους χρόνους μου... :D :D :p

Καλή θητεία αχνούλη... :(

illuminatios
07/02/2004, 19:06
Ναι γεια σας... τον Τασο θα ηθελα παρακαλω....!!!!
Α ελα βρε Τασουλι μου..... 29 χμ ειναι το ξυλοκαστρο απο το στρατοπεδο ..... κοιτα να δεις ρε παιδι μου.... κι οχι τιποτα .... δεν ξερω γιατι με λενε διχονοια.... τσ τσ ....

DIT
09/02/2004, 13:10
ΘΑ πηγαίνεις για προπονήσεις και εγώ νομίζεις πως θα είμαι μέσα??? Χα καλό!!! Φαντάζεσαι λέει να γυρίσω και να μου ρίχνεις 2 γύρους ??!!!?? Θα τα ξαναματασκίσω τα πτυχία μου!!!! Εκτός και αν.....σε κάθε επισκεπτήριο μου φέρνεις εκείνο το "μαύρο θηρίο" για να μην ξεχνιόμαστε.... :D

Illu γιατί σε λένε διχόνοια ρεεεεεε!!!!??

afrotwin
09/02/2004, 14:42
lipon dit otan se rotisoun epagkelma ston strato pes tous oti ise kaskanter gia epikindines skines me motosikletes ston kinimatografo. mpori na se stiloun se kanena mixanokinito soma me motosikletes ke na to peksis ke ekpedeftis ke eki milame gia loufa ke skopia miden. to la8os 8a ine na dilosis to kanoniko sou epagkelma an ise ksilourgos as poume tin patises ua kanis oles tis ksilourgikes ergasies tou stratou.kalitera na dilosis anepagkeltos se ali periptosi 8a pernas zaxari.ke stratos simera....mpaxalo kamia sxesi akouo gia kati internet ke kati paroxes treles mori na psilofrikaris stin arxi ke meta den 8a 8es na figis. stin epoxi mou trogame kati pories kati kapsonia trela na ise mesa ston foriamo na sou petane dekarika apo tis tripes tou eksaerismou ke na kanis to tzouk boks na sou lene tragouda to tade tragoudi ke na tragoudas san malakas. tora min psaxnese an mporousame na alaksoume na pao stin 8esi sou efxaristos na ksefevga ligo apo tin monotonia. mono min akous tis malakies pou lene oti o andras prepi na ine ekino i to alo afta ta kompleksika na min ixe o stratos graftous otan kanoun kirigma ke ola 8a pane kala.ke gia to epagkelma pou sou ipa na dilosis kanto min masas ke ama se rotisoun pou ke pos pes oti sou katevi siga min asxolounte i karavanades me leptomeries gia tenies ke ta resta

Todi
09/02/2004, 16:24
axaxaxaxaxaxa
fantazeste ton Taso na mathenei sto strato souza tous mixanokinitous????


axaxaxaxa

souza me to oplo sti thiki ..
souza me to oplo sto timoni
souza me allagi gemistira
souza me ripsi xeirobombidas
endo se stasi skopobolis.
axaxaxaxaxaxaxaxa


taso.. kai pano apo ta xaki tha foras kontomaniko TM racing....

MSF XX
09/02/2004, 22:32
ΠΛΑΚΑ,ΠΛΑΚΑ DIT ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΨΗΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ!!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ TRANSALP 650!!!!!!!!!!

DIT
10/02/2004, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
ΠΛΑΚΑ,ΠΛΑΚΑ DIT ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΨΗΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑ!!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ TRANSALP 650!!!!!!!!!!

και πώς γίνεται αυτό ωρέ??