PDA

View Full Version : Κυριακή 19/9 για motogp



georgio
18/09/2010, 18:21
Όπως λέει ο τίτλος, και με αφορμή τη συζήτηση εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=110304) και μια κουβέντα με τον chr1s_86 λέμε αύριο να πάμε από το endo cafe για να δούμε τον αγώνα.

Το endo cafe βρίσκεται στη Νέα Σμύρνη, Ελ. Βενιζέλου 183.

Ο αγώνας, ως γνωστόν, ξεκινάει στις τρεις οπότε μαζευόμαστε από νωρίτερα (μη και δεν δούμε τον Pedrosa να πετάγετε μπροστά στην εκκίνηση :lol: )

Όσοι πιστοί προσέλθετε! :D

Για την ώρα είμαστε:

1. georgio
2. chr1s_86
3. ...

φίλε Volo??? ;)

ziggΥ
18/09/2010, 18:38
υπάρχει πάντα μία μικρή πιθανότητα :a47:

chr1s_86
18/09/2010, 18:52
Τα λέμε εκεί... ! :beer: :beer: :beer:


Για πάμε..... :D

rantanplan
18/09/2010, 18:59
δυστυχως εγω δεν μπορω κωλυομαι..............
μαζεβω λευτα για την ετησια.........:rotflmao:
ασε γιατι με βλεπω να κανω ερανο......:smokin:

georgio
18/09/2010, 19:05
Εσύ ο αποπάνω φέρε μύθο μεγάλη... πουλάει τρελά!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:



Υ.Γ.: βρήκατε να βάλετε την ετήσια μια μέρα πριν το τελευταίο μου μάθημα... :sad:

dammed_kittin
19/09/2010, 00:35
hopefully, we ll be there!!!


:wave2:

harris_x
19/09/2010, 10:58
.


210327

reinmeister
19/09/2010, 11:53
κανας που να ξεκινησει απο πειραια και να ξερει που ειναι,μπας και ψηθω...?

ziggΥ
19/09/2010, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
κανας που να ξεκινησει απο πειραια και να ξερει που ειναι,μπας και ψηθω...?
αν ξες που είν η συγγρού :p συναντιόμαστε εκεί και πάμε μαζί.. αν ψηθείς πάντα :alien:

reinmeister
19/09/2010, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
αν ξες που είν η συγγρού :p συναντιόμαστε εκεί και πάμε μαζί.. αν ψηθείς πάντα :alien:

ομορφα...2,15 θα σου πω εδω για το 100%...:D

ziggΥ
19/09/2010, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ομορφα...2,15 θα σου πω εδω για το 100%...:D
θέλω κανα τέταρτο-εικοσάλεπτο να κατέβω συγγρού απο δω ρε :o πάρε τηλ εκείνη την ώρα, θα χω το νου μου.. σε στέλνω πμ :ninja:

Volo
19/09/2010, 14:18
Έλα ρε γμτ τώρα ξύπνησα τα ξενύχτια μου μέσα :( Δεν το είδα το post :bawl: :bawl: :bawl:

reinmeister
19/09/2010, 15:46
ηταν μια ηπεροχη μερα...:D :D :D

εβγαλε ο τρισκαταρατος το τσουτσουνακι του στις πρωτες στροφες και πηγε να το δειξει στον στονερ...

πηρε ο δευτερος τον νυχοκοπτη και τον κερασε την πρωτη πιπα γυρο της ημερας...

στην συνεχεια ο κοντος εβγαλε φλας,κατεβασε δυο,πατησε και μια κορνιτσα για να μην τον τρομαξει πολυ και τον κερασε την δευτερη...

και τελος ο "σε περναω για πλακα οποτε γουσταρω,αλλα επειδη δεν φτανω τον δευτερο,λεω να το κανω τελευταιες στροφες",χευντεν εριξε τα λουλουδια πανω στο χωμα...

τι καλα...:sun: :sun: :sun:

υ.γ. επρεπε φυσικα για καποιον ανεξακριβωτο λογο να χαλαστω,μια και ο γνωστης του μερους λεττας,απο την πολλη γνωση με εκανε ενα tour athens by lettas ,για κανα μισαωρο μες το λιοπυρι,ετσι για να χει ενδιαφερον...:sad: :sad:

ευτυχως που εξελιχθηκε ετσι ο αγωνας και μου φτιαξε την διαθεση...

:lol: :lol:

p@nos
19/09/2010, 16:22
ρε τι εγινε ποια ειναι τα αποτελεσματα του αγωνα?

rantanplan
19/09/2010, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε τι εγινε ποια ειναι τα αποτελεσματα του αγωνα?


www.motogp.com (http://www.motogp.com)

;)

georgio
19/09/2010, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε τι εγινε ποια ειναι τα αποτελεσματα του αγωνα?



Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
[...]
εβγαλε ο τρισκαταρατος το τσουτσουνακι του στις πρωτες στροφες και πηγε να το δειξει στον στονερ...

πηρε ο δευτερος τον νυχοκοπτη και τον κερασε την πρωτη πιπα γυρο της ημερας...

στην συνεχεια ο κοντος εβγαλε φλας,κατεβασε δυο,πατησε και μια κορνιτσα για να μην τον τρομαξει πολυ και τον κερασε την δευτερη...

και τελος ο "σε περναω για πλακα οποτε γουσταρω,αλλα επειδη δεν φτανω τον δευτερο,λεω να το κανω τελευταιες στροφες",χευντεν εριξε τα λουλουδια πανω στο χωμα...
[...]

:rolleyes:

δεν μπορώ να καταλάβω τι δεν καταλαβαίνεις...

:rotflmao: :rotflmao:


Στα σοβαρά, Stoner, Pedrosa, Hayden ο οποίος πέρασε στον τελευταίο γύρο τον Lorenzo, ο οποίος είναι και ο τρισκαταρατος. :lol:

Σε εκείνη τη φάση χειροκρότησε όλο το μαγαζί... άμα έχεις φανς...

Καλά περάσαμε! Και με κάποιον μαγικό τρόπο η ηχητική εγκατάσταση του μαγαζιού έκοβε κάπως τη φωνή του ΔΔ και δεν ενοχλούσε, ενώ παράλληλα είχαμε τον ήχο από τα μοτέρ!! :D

Υ.Γ.: κουλάδι ο Dovi περνάει στην ευθεία τον Spies λόγω Honda και μετά δεν μπορεί να φρενάρει για να στρίψει και τον ξαναπερνάει ο Spies... τελικά ο Dovi έπεσε στον τελευταίο γύρο...

p@nos
19/09/2010, 16:45
μισο...περασε ο στονερ το τσουτσεκι τελευταιο γυρο???


:a012: :a012: :a012:


κριμα που εχασα τον αγωνα...αν η χοντα παραμεινει δυνατη του χρονου ο στονερ θα παιξει χωρις αντιπαλο...το μονο που μενει ειναι να δουμε το ροσσι ποτε θα καταφερει να φτιαξει το ντουκατι...


ΥΓ:το τσουτσεκι θα παρει το μπουλο απο τον σπιες να μου το θυμηθητε...ελπιζω σε δυο σεζον να ειναι στη μοτο2 μην πω 125 και να βαζει την περικεφαλαια στον κ@λο του :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

georgio
19/09/2010, 16:48
Όχι ρε, ο Stoner ήταν μπροστά εξαρχής! Το τσουτσέκι πήγε να τον πιέσει στις πρώτες στροφές αλλά πήρε τον μπούλο...

Ο Hayden πέρασε το τσουτσέκι, τρισκατάρατο κλπ στον τελευταίο γύρο! 4ος ο Lorenzo

ziggΥ
19/09/2010, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
υ.γ. επρεπε φυσικα για καποιον ανεξακριβωτο λογο να χαλαστω,μια και ο γνωστης του μερους λεττας,απο την πολλη γνωση με εκανε ενα tour athens by lettas ,για κανα μισαωρο μες το λιοπυρι,ετσι για να χει ενδιαφερον...:sad: :sad:
εγώ φταίω..
ΕΓΩ!.. που ενδιαφέρθηκα για να μην τριγυρνάς σαν την άδικη κατάρα να το βρεις..
και σε περίμενα και μισή ώρα μες στον ήλιο επειδιΣ δεν ήξερες που είναι η συΝγγρού..
:evil: :evil: :evil: :evil:





































:a029: :a029: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:blush:

Allst@rf
19/09/2010, 18:12
μπορω να δω καπου τον αγωνα ,μαγνητοσκοπημενο?

chr1s_86
20/09/2010, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
μπορω να δω καπου τον αγωνα ,μαγνητοσκοπημενο?

Έχεις πμ :beer:

rantanplan
20/09/2010, 02:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Έχεις πμ :beer:


και εσυ εχεις...............

ολοι εχουμε............πανω δεξια ειναι το ιδες?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: