PDA

View Full Version : Ετήσια βόλτα moto.gr 3/10/10 (Για τους καταυλακιώτες)



Σελίδες : [1] 2

vaska
21/09/2010, 17:24
Όπως λέει και ο τίτλος όσοι θέλετε να συμμετάσχετε στην ετήσια του moto και είστε κάτω απ' τ' αυλάκι, δηλώστε συμμετοχή εδώ να φιξάρουμε συμμετοχές να κανονίσουμε τόπο και ώρα αναχώρησης έτσι ώστε να ενωθούμε στο Σπαθοβούνι, με τους πάνω από το αυλάκι.

Επίσης θεωρώ ότι για εμάς τους χαμουτζίδες η επιστροφή στα πάτρια μπορεί να γίνει από Καλάβρυτα, για να μην υποχρεωθούμε να γυρίσουμε από εθνική και γιατί η διαδρομή είναι κατά πολύ ανώτερη.

Παρακαλώ εδώ μόνο συμμετοχές για να μπορέσω να βγάλω μια άκρη. Μπλά μπλά και κους κους

ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=109916)

Άντε να μαζευόμαστε.

:beer: :beer:

Υ.Γ.

Καλό θα είναι να γράψετε και αν θα είστε μονοί οι διπλοί για να ξέρει ο Ηλίας να κανονίσει με τον κάπελα.

ΜΟΤΟ μη γράψετε έτσι κι αλλιώς κουλοί είμαστε και πιθανότατα θα είμαστε όλοι σ' ένα group.


Πατρινοί

Group: Δικό μας
Στο Σπαθοβούνι (και όχι στο Μαυροβούνι) πιθανότατα θα κολλήσουμε σε κάποιο άλλο γκρουπάκι. Όταν θα έχω νεότερα θα ενημερώσω.



1. vaska (2)
2. Allst@rf (1)
3. nio1981 (2)
4. perastikos (1)
5. Daz (1)
6. sf1n4k1 (2)
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Μηχανές:6

Άτομα: 9

nio1981
21/09/2010, 17:47
paron....exw kai diadromh pou tha sou figei to klapeto...

Allst@rf
21/09/2010, 22:31
εχω ήδη δηλώσει συμμετοχή στο θρέντ του καπιταν.
Επειδή είμαι όμως ντεμί ,αν καλιασει και ερθω,μέσα και γω...

camen
21/09/2010, 23:48
Βillara εγω δεν μπορω να ξερω ακομα.Το πιο πιθανο ειναι ναι αλλα οχι σιγουρα...Και ετσι και γιουβετσι ρε παιδι μου...:smokin:

Αν ερθω ειμαι μεσα για επιστροφη απο Καλαβρυτα παντως...1000 φορες απο την αηδιαστικη εθνικη...:winka:

vaska
27/09/2010, 07:29
Το λοιπόν χθες έκανα την διαδρομή που θ' ακολουθήσουμε στην ετήσια βόλτα το ΜΟΤΟ και σημείωσα χρόνους για να ξέρουμε που βαδίζουμε. Η συνολική απόσταση της διαδρομής για εμάς που θα ξεκινήσουμε από Πάτρα και θα γυρίσουμε από 111 είναι 435 χλμ.

Σημείο συνάντησης με τα υπόλοιπα παιδιά από Αθήνα θα είναι τα ΣΕΑ Μαυροβουνίου όπου θα μπορέσουν να φουλάρουν τα μικρά μηχανάκια.

Η απόσταση σε χρόνο από Πάτρα μέχρι ΣΕΑ Σπαθοβουνίου (από το μπουρδέλο Ε.Ο. Πατρών Κορίνθου) και με χαλαρούς ρυθμούς λόγω έργων, είναι περίπου 1:30, οπότε αν θέλουμε να είμαστε Σπαθοβούνι 10:30 πρέπει να φύγουμε από Πάτρα το αργότερο 9:00. Τόπος Συνάντησης ορίζεται Interamerican(ΕVEREST!!!) στην Εθνική.

Παρακαλώ δηλώστε σύντομα συμμετοχή όσοι ενδιαφέρεστε !!!!!!!

:wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
27/09/2010, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
[...] τα ΣΕΑ Μαυροβουνίου όπου[...]

Σιγα μην ειναι και τα ΣΕΑ Κοσυφοπεδίου :p :lol:

camen
27/09/2010, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
ΣΕΑ Μαυροβουνίου

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:
Να σε καλα ρε μωρακι,μολις ξυπνησα να παω σχολη και ελιωσα στο γελιο...:beer:

vaska
27/09/2010, 09:17
Ναι ρε μαλ@κες αλλά αμέσως πιό κάτω το διόρθωσα. Πάντως ήταν καλό και δεν του κάνω edit. Το αφήνω να γελάμε. Με την τσίμπλα στο μάτι έγραφα κύριε Τσίκο Ρία..........

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Operater
27/09/2010, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
... κύριε Τσίκο Ρία..........

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Δημότης της Ποντγκόριτσα ? :lol: :lol: :lol:

nio1981
27/09/2010, 09:26
ti mavrovounio re....eipame se empistevomai alla pou tha mas pas re.....tes pa...mesa eimai

:wave2:

Allst@rf
27/09/2010, 09:35
τελικα ειμαι σιγουρος...

τα λεμε, Βοσνια-Ερζεγοβινη!!!

vaska
27/09/2010, 09:40
Κοίτα να δεις που τελικά η βόλτα στο Μαυροβούνιο θα μαζέψει συμμετοχές.


:bigcry: :bigcry:

nio1981
27/09/2010, 10:02
poso kairo sou lew oti thelw na paw ekswteriko???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

daz
27/09/2010, 14:47
Εγώ δε θέλω να είμαι ο μαλάκας που θα δηλώσει συμμετοχή τελευταία στιγμή, ούτε θέλω να σας πω πως θα έρθω και στο τέλος να μην.

Ξέρω πως ο Κάπτεν πρέπει να ξέρει αριθμό για να κανονίσει και με την ταβέρνα. Όπως όλα δείχνουν το ΣΚ μάλλον θα είμαι Πάτρα και θα έρθω με το γκρουπάκι των Πατρινών όμως ακόμα είναι όλα ρευστά.

Capten, Vaska έχει δοθεί dead line? Από ποια ημερομηνία οι "πιθανόν" και οι "μάλλον" τρώνε Χ?

Αν έρθω θα έρθω μόνος μου πάντως.

Μηχανή Τενεκε 660, U Know.

camen
27/09/2010, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Εγώ δε θέλω να είμαι ο μαλάκας που θα δηλώσει συμμετοχή τελευταία στιγμή, ούτε θέλω να σας πω πως θα έρθω και στο τέλος να μην.

Ξέρω πως ο Κάπτεν πρέπει να ξέρει αριθμό για να κανονίσει και με την ταβέρνα. Όπως όλα δείχνουν το ΣΚ μάλλον θα είμαι Πάτρα και θα έρθω με το γκρουπάκι των Πατρινών όμως ακόμα είναι όλα ρευστά.

Capten, Vaska έχει δοθεί dead line? Από ποια ημερομηνία οι "πιθανόν" και οι "μάλλον" τρώνε Χ?

Αν έρθω θα έρθω μόνος μου πάντως.

Μηχανή Τενεκε 660, U Know.

Τολη μην αγχωνεσε βρε αγορι μου... Απο ενα ατομο πανω κατω δεν νομιζω να πεσει το καταστημα εξω...:winka: Ουτε εγω ξερω τι θα κανω και θα αποφασισω την τελευταια στιγμη... ΑΝ δεν εχει φαγητο για εμας μην ανησυχεις. Με εστειλε η μανα χθες φρεσκο δεμα,οποτε θα φορτωσω ταπερακια και θα την κανουμε λουκουμι κατω απο κανενα δεντρακι...:smokin:

vaska
27/09/2010, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Εγώ δε θέλω να είμαι ο μαλάκας που θα δηλώσει συμμετοχή τελευταία στιγμή, ούτε θέλω να σας πω πως θα έρθω και στο τέλος να μην.

Ξέρω πως ο Κάπτεν πρέπει να ξέρει αριθμό για να κανονίσει και με την ταβέρνα. Όπως όλα δείχνουν το ΣΚ μάλλον θα είμαι Πάτρα και θα έρθω με το γκρουπάκι των Πατρινών όμως ακόμα είναι όλα ρευστά.

Capten, Vaska έχει δοθεί dead line? Από ποια ημερομηνία οι "πιθανόν" και οι "μάλλον" τρώνε Χ?

Αν έρθω θα έρθω μόνος μου πάντως.

Μηχανή Τενεκε 660, U Know.


Ότι σου λέει ο Μικρός Μινάρας. Το μαγαζί +- 5 θα είναι οκ. Εγώ να πω την αλήθεια μου σε υπολογίζω μέσα (θα είμαστε παρεάκι τρελό λέμε). Εκείνο που με νοιάζει πιό πολύ είναι να ξέρω τα άτομα και τα μηχανάκια για να μην περιμένουμε άδικα στα έβερεστ. Αρχίστε λοιπόν να δηλώνετε συμμετοχές για να δούμε πόσοι μαζευόμαστε.
:wave2: :wave2:

camen
27/09/2010, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ότι σου λέει ο Μικρός Μινάρας. Το μαγαζί +- 5 θα είναι οκ. Εγώ να πω την αλήθεια μου σε υπολογίζω μέσα (θα είμαστε παρεάκι τρελό λέμε). Εκείνο που με νοιάζει πιό πολύ είναι να ξέρω τα άτομα και τα μηχανάκια για να μην περιμένουμε άδικα στα έβερεστ. Αρχίστε λοιπόν να δηλώνετε συμμετοχές για να δούμε πόσοι μαζευόμαστε.
:wave2: :wave2:

Φιλε εγω ειμαι 50-50 μεχρι την τελευταια στιγμη. Αν ερθω θα ειμαι διπλος.
Εχε με κατα νου και θα μιλαμε και απο κοντα...


Κ χρωστας τον σημερινο χαμενο καφε (καρυδοπιτα με παγωτο βασικα:D ) :smokin:

vaska
27/09/2010, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Φιλε εγω ειμαι 50-50 μεχρι την τελευταια στιγμη. Αν ερθω θα ειμαι διπλος.
Εχε με κατα νου και θα μιλαμε και απο κοντα...


Κ χρωστας τον σημερινο χαμενο καφε (καρυδοπιτα με παγωτο βασικα:D ) :smokin:

Ναι ρε φιλαράκι σε μπρίζωσα και μετά είπα όχι ο μαλάκας αλλά ένεκα η δουλειά. Τι να πω έχεις δίκιο αλλά θα το κλείσουμε το θέμα.

:beer: :beer:

camen
27/09/2010, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ναι ρε φιλαράκι σε μπρίζωσα και μετά είπα όχι ο μαλάκας αλλά ένεκα η δουλειά. Τι να πω έχεις δίκιο αλλά θα το κλείσουμε το θέμα.

:beer: :beer:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ετσι ,σουζα θα εισαι οταν σου μιλαω...:smokin:

Ελα ρε δεν τρεχει μια,για δουλεια με κρεμασες οχι για γκομενα...Θα το κανονισουμε...:winka:

Allst@rf
27/09/2010, 22:14
βλέπω και γω απάντηση από καμεν...ωραία λέω θα ρθει και αυτός να γνωριστούμε...

Και μπαίνω όλο χαρά και βλέπω αυτό το ...άντε μη το χαρακτηρίσω...

Γιατί ρε;

γκόμενοδουλειά μου μυρίζει...

Ρε πατά πόδι ρε...και έλα μαζί...

Δε βλέπεις εμένα,ένα χρόνο πριν το γάμο,σουζά την εχω...
















...μετά το γάμο δε ξέρω τι γίνεται...:D

camen
27/09/2010, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
βλέπω και γω απάντηση από καμεν...ωραία λέω θα ρθει και αυτός να γνωριστούμε...

Και μπαίνω όλο χαρά και βλέπω αυτό το ...άντε μη το χαρακτηρίσω...

Γιατί ρε;

γκόμενοδουλειά μου μυρίζει...

Ρε πατά πόδι ρε...και έλα μαζί...

Δε βλέπεις εμένα,ένα χρόνο πριν το γάμο,σουζά την εχω...
...μετά το γάμο δε ξέρω τι γίνεται...:D

Οχι ρε 'συ καμια σχεση... Απλα φοιτητης ειμαι και τα φερνω λιγο δυσκολα βολτα και για αυτο...
Αν εχει μεινει κανενα φραγκο στην ακρη μιας και τελειωνει και ο μηνας θα προσπαθησω να ερθω...:winka:

Allst@rf
27/09/2010, 22:39
ότι φας κερασμένο από μενα...

nio1981
27/09/2010, 22:41
οτι πιεις απο μενα....ελα ρε...και φερε και την γυναικα να εχει και η δικια μου παρεα...:D :D

camen
27/09/2010, 22:44
Δε με χεζετε και οι 2 σας μωρε...Δεν ειμαι τσαπαντζης ρε...:nono:
Αν ερθω θα ερθω με ολα τα εξοδα δικα μου εννοειται...:winka:

Ευχαριστω ομως ρε παιδες για την προσφορα...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Allst@rf
27/09/2010, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Δε με χεζετε και οι 2 σας μωρε...Δεν ειμαι τσαπαντζης ρε...:nono:
Αν ερθω θα ερθω με ολα τα εξοδα δικα μου εννοειται...:winka:

Ευχαριστω ομως ρε παιδες για την προσφορα...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

είπε κανείς ότι έισαι τσάμπατζης μωρέ καμεν;
και μεις κάναμε φοιτητές και ξέρουμε τι πάει να πει να είσαι "στεγνός"...

Για να είμαστε όλη μια χαρούμενη παρέα το κάνουμε...να,κάτι σαν τα στρουμφακια δηλαδή...

nio1981
27/09/2010, 22:54
εγω δεν ειμανε φοιτητης αλλα αν ειναι να ερθεις να ακους εσυ τα μπινελικια του βασιλη μεχρι και τα τσιγαρα σου κερναω.....


:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:

p@nos
27/09/2010, 22:59
βασικα εισαστε σιχαμενοι επιδιξιες και θελετε να τραβηξετε βλεματα...

αμα ερθει ο καμεν τα εξοδα δεν ειναι το φαι ρε γυφτοι γιαπιδες ουτε οι καφεδες...


εξοδα ειναι τα λαδια που θα καψει το παρταλι(πολλα χλμ καμια 10ρια θα τα καψει σιγουρα)...εξοδα ειναι η συνδρομη στη μεταφορικη που θα πρεπει να κανει οταν μεινει(εξω απο πολη δε παει ο καμεν οποτε την παλευει σπρωχνοντας εχει και αυτογνωσια:rotflmao: )

και τη μπιελα μετα ποιος θα την πληρωσει?τα εργατικα?:mad:


παλιοφτηνιαριδες...λυπαμαι για σας ποταπα αντικειμενα:sad: ντροπη και αισχος

camen
27/09/2010, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
βασικα εισαστε σιχαμενοι επιδιξιες και θελετε να τραβηξετε βλεματα...

αμα ερθει ο καμεν τα εξοδα δεν ειναι το φαι ρε γυφτοι γιαπιδες ουτε οι καφεδες...


εξοδα ειναι τα λαδια που θα καψει το παρταλι(πολλα χλμ καμια 10ρια θα τα καψει σιγουρα)...εξοδα ειναι η συνδρομη στη μεταφορικη που θα πρεπει να κανει οταν μεινει(εξω απο πολη δε παει ο καμεν οποτε την παλευει σπρωχνοντας εχει και αυτογνωσια:rotflmao: )

και τη μπιελα μετα ποιος θα την πληρωσει?τα εργατικα?:mad:


παλιοφτηνιαριδες...λυπαμαι για σας ποταπα αντικειμενα:sad: ντροπη και αισχος

Καλα μιλησε ο Πανος τωρα ,που σε μερικες μερες θα το κρυψει το μηχανακι και θα το ξαναφερει οταν θα πιασει Μαης και θα ειναι παχες οι μυγες...

Αι φευγα ρε χαμενε απο εδω,που ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...:lol:

camen
27/09/2010, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
εγω δεν ειμανε φοιτητης αλλα αν ειναι να ερθεις να ακους εσυ τα μπινελικια του βασιλη μεχρι και τα τσιγαρα σου κερναω.....


:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:
Ατυχησες δεν καπνιζω:smokin: :smokin: :smokin:

camen
27/09/2010, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
είπε κανείς ότι έισαι τσάμπατζης μωρέ καμεν;
και μεις κάναμε φοιτητές και ξέρουμε τι πάει να πει να είσαι "στεγνός"...

Για να είμαστε όλη μια χαρούμενη παρέα το κάνουμε...να,κάτι σαν τα στρουμφακια δηλαδή...

Ο μπαρμπα-Στρουμφ ξερω ποιος θα ειναι...:a13: :a13: :a13:

Αγορινα ειναι σαν να με εχεις κερασει ηδη και μονο που προσφερθηκες...Κ παλι σε ευχαριστω αλλα κατι τετοιο δεν το δεχομαι...:winka:
Θα κανω οτι μπορω και αν τα καταφερω θα ερθω να γνωριστουμε και απο κοντα εμεις οι ΚΤΜαδες...:beer: :beer: :beer:

p@nos
27/09/2010, 23:07
ρε καμεν πολυ ακαταδεκτος εισαι...παμε να σε κερασω λιγο τσαγακι?του βουνου με γευσεις οτι θες σε κερναει το μαγαζι διαλεξε και παρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Καλα μιλησε ο Πανος τωρα ,που σε μερικες μερες θα το κρυψει το μηχανακι και θα το ξαναφερει οταν θα πιασει Μαης και θα ειναι παχες οι μυγες...

Αι φευγα ρε χαμενε απο εδω,που ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...:lol:


καλα κοροιδευε...το μηχανακι εν καιρω(θα εξαρτησει απο τον καιρο) θα μπει στο σαλονι σε κεντρικο σταντ, και με σεμεδακι στο τεποζητο :D :rotflmao: :eek: :bawl: :lol:

camen
27/09/2010, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε καμεν πολυ ακαταδεκτος εισαι...παμε να σε κερασω λιγο τσαγακι?του βουνου με γευσεις οτι θες σε κερναει το μαγαζι διαλεξε και παρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




καλα κοροιδευε...το μηχανακι εν καιρω(θα εξαρτησει απο τον καιρο) θα μπει στο σαλονι σε κεντρικο σταντ, και με σεμεδακι στο τεποζητο :D :rotflmao: :eek: :bawl: :lol:

Ελα μην το κανουμε πουτανα τωρα μωρε...:look:
Ασε να βρισκει ακρη ο vaska ,γτ θα θελει να διαβαζει καμια 10αρια σελιδες...:wave2:

vaska
28/09/2010, 08:01
Το γ@μήσατε στο σπαμ και άντε να βγάλω άκρη. Σήμερα σιγά σιγά θ' αρχίσω να βάζω συμμετοχές. Θα ενημερώνω το αρχικό ποστ αλλά επειδή όλα γίνονται την ώρα της δουλειάς θα παρακαλούσα να μη σπαμάρετε διότι χρόνος για περισσότερο διάβασμα δεν υπάρχει.

Ευχαριστώ.
:wave2: :wave2:

7gibernau
30/09/2010, 01:46
7gibernau
aprilia tuono
μονος



αν δεν υπαρχει θεση pm me...

Allst@rf
30/09/2010, 13:31
και γω στο σπαθοβουνι παιδια...

daz
30/09/2010, 15:32
Μέσα..

Ξεκινάω μαζί σας από Πάτρα.

Μηχανή: Παπί :winka:

Μόνος φυσικά.

vaska
30/09/2010, 16:20
Κύριοι οργανωτές ενημερώθηκε το πρώτο πόστ με τις μέχρι στιγμής συμμετοχές. Παρακαλώ για τις δικές σας ενέργειες.

:wave2: :wave2:

camen
30/09/2010, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Κύριοι οργανωτές ενημερώθηκε το πρώτο πόστ με τις μέχρι στιγμής συμμετοχές. Παρακαλώ για τις δικές σας ενέργειες.

:wave2: :wave2:

Μ'αρεσει που εχεις βαλει μεχρι το 15 :bigcry: :bigcry: :bigcry:

daz
30/09/2010, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Μ'αρεσει που εχεις βαλει μεχρι το 15 :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Υπεραισιόδοξος. :beer: :beer: :beer: :lol: :wave2:

Cpt. Haddock
30/09/2010, 17:35
Δε μΕ λετε κορίτσια.

Θέλετε στα ΣΕΑ Σπαθοβουνίου να εισχωρήσετε σε γκρουπ ή θα κάνετε δική σας κομπανία;

camen
30/09/2010, 17:35
Eγω παντως κοριτσια μου δεν θα μπορεσω να ερθω...:(
Καλα να περασετε ,να προσεχετε,να σκασετε στο φαγι και να φερεται και πολλες φωτο :beer: :beer: :beer:

daz
30/09/2010, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μΕ λετε κορίτσια.

Θέλετε στα ΣΕΑ Σπαθοβουνίου να εισχωρήσετε σε γκρουπ ή θα κάνετε δική σας κομπανία;

Εγώ δεν έχω πρόβλημα, ότι αποφασίσετε. :winka:

Vaska?

nio1981
30/09/2010, 18:21
εγω θελω να ξεχωριζουμε...μπορουμε να ντυθουμε ροζ η κατι τετοιο.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sf1n4k1
30/09/2010, 18:32
Παίζει να ρθω...εξαρτάται απ τον καιρό, γιατί δεν έχω λάστιχα..γιατί γ@!#$ οι φορτηγατζήδες..

Διπλός..

Μπορώ να κάνω τον leader τη σκούπα, καφέδες, χυμούς, αναψυκτικά και άν έχει στεγνό οδόστρωμα τσάι. Για όποιον οδηγεί πίσω μου να προσέχει, η δικιά μου θα φοράει string..Κουβαλώ οτιδήποτε εργαλείο χρειάζονται τα bmw απλά χρεώνω 55Ε/μισάωρο, ενδεικτικές χρεώσεις για άλλα μηχανάκια 45/ώρα ΚΤΜ, 10Ε/ώρα οτιδήποτε άλλο, όλα αυτά αν είστε τυχεροί και έρθω.

Υ.Γ Μετά το Μαυροβούνιο τι?

nio1981
30/09/2010, 18:50
vaska μην με βαλεις πισω απο τον sfinaki...αν ερθει και η γυναικα μου μαζι θα τρωω παντοφλα σε ολη την διαδρομη....δεν εχω εκπαιδευτει ακομα να τις τρωω ενω οδηγω...



Υ.Γ. μετα το μαυροβουνιο τιποτα

Υ.Γ. ο ποσειδων λεει καλο καιρο....

Allst@rf
30/09/2010, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μΕ λετε κορίτσια.

Θέλετε στα ΣΕΑ Σπαθοβουνίου να εισχωρήσετε σε γκρουπ ή θα κάνετε δική σας κομπανία;

γνώμη μου ...

Επειδή από ότι φαίνεται λίγοι θα είμαστε και για να μην χαλάσουμε και τα γκρουπ που είναι
μια ομορφιά ,να εισχωρήσουμε στα γκρουπ που μας έχεις βάλει.

nio1981
30/09/2010, 19:09
εγω δεν εχω προβλημα αν και νομιζω μιας και ειμαστε παρεα και απο αλλου παμε και απο αλλου θα γυρισουμε ισως ειναι καλυτερα να ειμαστε γκρουπ μονοι μας.αλλα και παλι δεν κολωνω...βαλτε με αοπου θελετε...v strom εχω τα βαζω με ολους....:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
30/09/2010, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Μ'αρεσει που εχεις βαλει μεχρι το 15 :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Περίμενε και θα δεις, έπονται εκπλήξεις.......


:beer: :beer:

camen
30/09/2010, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Περίμενε και θα δεις, έπονται εκπλήξεις.......


:beer: :beer:

Το ευχομαι...:winka: :winka: :winka:

vaska
30/09/2010, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Παίζει να ρθω...εξαρτάται απ τον καιρό, γιατί δεν έχω λάστιχα..γιατί γ@!#$ οι φορτηγατζήδες..

Διπλός..

Μπορώ να κάνω τον leader τη σκούπα, καφέδες, χυμούς, αναψυκτικά και άν έχει στεγνό οδόστρωμα τσάι. Για όποιον οδηγεί πίσω μου να προσέχει, η δικιά μου θα φοράει string..Κουβαλώ οτιδήποτε εργαλείο χρειάζονται τα bmw απλά χρεώνω 55Ε/μισάωρο, ενδεικτικές χρεώσεις για άλλα μηχανάκια 45/ώρα ΚΤΜ, 10Ε/ώρα οτιδήποτε άλλο, όλα αυτά αν είστε τυχεροί και έρθω.

Υ.Γ Μετά το Μαυροβούνιο τι?


Άστο ρε μαλάκα όλο έρχεσαι και ποτέ δε φτάνεις. Σε όλες τις βόλτες μέσα είσαι αλλά τζίφος, μία τα λάστιχα, μία το στριγκάκι της δικιά σου μια οι φορτηγατζήδες και μια ο Γκουσγκούνης, τελικά πες μας τι σου φταίει να το αλλάξουμε για να μπορείς ν' ακολουθείς.

:bigcry: :bigcry:

vaska
30/09/2010, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε μΕ λετε κορίτσια.

Θέλετε στα ΣΕΑ Σπαθοβουνίου να εισχωρήσετε σε γκρουπ ή θα κάνετε δική σας κομπανία;

Πέραν της πλάκας μπορεί μέχρι αύριο να αυξηθεί κατά 3 άτομα ο αριθμός των συμμετεχόντων οπότε μαζευόμαστε ήδη αρκετοί για να χωθούμε σφήνα σε άλλο γκρουπ. Έχοντας λοιπόν κατά νου τη μεγαλύτερη δυνατή ασφάλεια λέω να παραμείνουμε ομάδα αυτόνομη και ν' ακολουθήσουμε. Τώρα να σου πω ποιος είναι ο προβληματισμός μου. Όπως έχω ξαναπεί εκτός από ανισόρροπος είμαι και αποπροσανατολισμένος οπότε έχοντας κατά νου και τους ενδοιασμούς της Vanda υπάρχει μεγάλη πιθανότητα ή να φτάσουμε Γύθειο ή να φάμε τα αποφάγια σας.

:beer: :beer: :wave2: :wave2:

nio1981
30/09/2010, 19:50
μην φοβασαι ρε...θα παρω το gps μαζι μου....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


























σοβαρα μιλαω.... :blush:

camen
30/09/2010, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
μην φοβασαι ρε...θα παρω το gps μαζι μου....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σοβαρα μιλαω.... :blush:

Οι αλλοι πηγαν τερμα Θεου με εναν χαρτη ανα χειρας και εσεις μεχρι την Βιτινα θελετε gps?:cry:
Παει... μας ξεφτυλισατε τελειως γαμωτ' ...:bawl:

nio1981
30/09/2010, 20:00
βυτινα ξερω....μαυροβουνιο ομως....:nono:






















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
30/09/2010, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
βυτινα ξερω....μαυροβουνιο ομως....:nono:



Ωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχ καταλαβα.....................:cry: :cry: :cry:
Οποιος παρει ταπερακια μαζι θα ειναι ο τυχερος της ημερας...:smokin:

nio1981
30/09/2010, 20:05
:look:


212166

camen
30/09/2010, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
:look:

Τυπωσε το και κολληστε το στην πλατη του vaska...:smokin:

Allst@rf
30/09/2010, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Πέραν της πλάκας μπορεί μέχρι αύριο να αυξηθεί κατά 3 άτομα ο αριθμός των συμμετεχόντων οπότε μαζευόμαστε ήδη αρκετοί για να χωθούμε σφήνα σε άλλο γκρουπ. Έχοντας λοιπόν κατά νου τη μεγαλύτερη δυνατή ασφάλεια λέω να παραμείνουμε ομάδα αυτόνομη και ν' ακολουθήσουμε. Τώρα να σου πω ποιος είναι ο προβληματισμός μου. Όπως έχω ξαναπεί εκτός από ανισόρροπος είμαι και αποπροσανατολισμένος οπότε έχοντας κατά νου και τους ενδοιασμούς της Vanda υπάρχει μεγάλη πιθανότητα ή να φτάσουμε Γύθειο ή να φάμε τα αποφάγια σας.

:beer: :beer: :wave2: :wave2:

μας έχει υπολογίσει ήδη σε γκρουπ ο καπετάν Ηλίας...

nio1981
30/09/2010, 20:17
Το Μαυροβούνιο (Σερβικά/μαυροβουνιακά: Црна Гора) είναι ανεξάρτητο κράτος από το 2006, με πληθυσμό 672.180 (σύμφωνα με εκτίμηση του 2009)[2]. Στο βορρά συνορεύει με την Κροατία και τη Βοσνία-Ερζεγοβίνη, ανατολικά με τη Σερβία, νότια με την Αλβανία και δυτικά βρέχεται από την Αδριατική θάλασσα. Ήταν η δεύτερη και μικρότερη συνιστώσα της Ομοσπονδίας Σερβίας-Μαυροβουνίου, διαδόχου κράτους της Γιουγκοσλαβίας. Δημοψήφισμα που διεξήχθη στις 21 Μαΐου 2006 είχε σαν αποτέλεσμα (με 55,4% των ψήφων) την ανεξαρτητοποίηση του Μαυροβούνιου από την ομοσπονδία με τη Σερβία, κάτι που αποδέχθηκε και η ίδια. Η χώρα έγινε ανεξάρτητη στις 3 Ιουνίου 2006 και το 192ο μέλος του ΟΗΕ στις 28 Ιουνίου 2006[4] . Στις 11 Μαΐου του 2007 έγινε επίσης το 47ο μέλος του Συμβουλίου της Ευρώπης.[5]

Πρωτεύουσα είναι η Ποντγκόριτσα. Το 80% περίπου του πληθυσμού αυτοπροσδιορίζεται ως Μαυροβούνιοι και Σέρβοι, το 5% Αλβανοί ενώ το υπόλοιπο 15% είναι Σλάβοι μουσουλμάνοι που κατοικούν στην περιοχή Σαντζάκ, η οποία βρίσκεται μισή στο Μαυροβούνιο και μισή στη Σερβία.


212168

nio1981
30/09/2010, 20:18
μας έχει υπολογίσει ήδη σε γκρουπ ο καπετάν Ηλίας...


οχι ολους αλλα ξανα λεω οτι δεν υπαρχει προβλημα...

vaska
30/09/2010, 20:24
Είπαμε ότι αν τελικά μαζευτούμε μπόλικοι και για να μην μεγαλώσουμε αρκετά τα γκρούπ με αποτέλεσμα να ξεχειλώσουν και να μην βγάζουμε άκρη, καλό θα είναι να πάμε σαν ανεξάρτητοι. Τώρα αν κάποιος θέλει να πάει με άλλο γκρούπ εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Βλέποντας και κάνοντας έτσι κι αλλιώς αν είμαστε Σπαθοβούνι νωρίς θα δούμε όλα τα γκρούπ.

:beer: :beer:

camen
30/09/2010, 20:31
Δεν μου πεφτει και λογος αλλα γνωμη μου ειναι να κινηθειτε ως αυτονομο γκρουπ ,εκτος και αν ειστε μονο 2-3 μηχανες. Νομιζω βολευει καλυτερα αφου ξεκινατε και μαζι να πατε και μαζι και να μην σπασετε. Προσωπικα δεν θα μου αρεσε αυτο για πολλους και διαφορους λογους...:beer: :wave2:

vaska
30/09/2010, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Δεν μου πεφτει και λογος αλλα γνωμη μου ειναι να κινηθειτε ως αυτονομο γκρουπ ,εκτος και αν ειστε μονο 2-3 μηχανες. Νομιζω βολευει καλυτερα αφου ξεκινατε και μαζι να πατε και μαζι και να μην σπασετε. Προσωπικα δεν θα μου αρεσε αυτο για πολλους και διαφορους λογους...:beer: :wave2:

Είναι το πιό σωστό άλλωστε θα έχουμε και διαφορετικό δρόμο επιστροφής (αν καταφέρουμε να φτάσουμε). Σκέφτομαι να γυρίσουμε από Καλάβρυτα, πολύ ωραία διαδρομή και μέσα στο έλατο.

camen
30/09/2010, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Σκέφτομαι να γυρίσουμε από Καλάβρυτα, πολύ ωραία διαδρομή και μέσα στο έλατο.


Να το κανετε :beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
30/09/2010, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
μας έχει υπολογίσει ήδη σε γκρουπ ο καπετάν Ηλίας...

Το μονο ευκολο

:beer: :beer: :beer:

Βλέπουμε ως αύριο αλλα κι εγω πιστευω οτι αν ειστε 7-8 νοματαίοι καλυτερα να αυτονομηθείτε

Εκεί που θα χάσουμε ενα γκρουπ, θα χάσουμε δύο

Flight 19 κι έτσι. Θα σας ξαναβρει το μοτο στην ετήσια του 2069 :rotflmao:

Allst@rf
30/09/2010, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Flight 19 κι έτσι. Θα σας ξαναβρει το μοτο στην ετήσια του 2069 :rotflmao:

:lol:

daz
30/09/2010, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Το μονο ευκολο

:beer: :beer: :beer:

Βλέπουμε ως αύριο αλλα κι εγω πιστευω οτι αν ειστε 7-8 νοματαίοι καλυτερα να αυτονομηθείτε

Εκεί που θα χάσουμε ενα γκρουπ, θα χάσουμε δύο

Flight 19 κι έτσι. Θα σας ξαναβρει το μοτο στην ετήσια του 2069 :rotflmao:

Χάρτη θα πάρω. Αν ρίξει μια εκτύπωση και ο Vaska στους χάρτες και τις λεπτομέρειες τις διαδρομής δεν θα γλυτώσετε από μας. Η διαδρομή δε μου είναι άγνωστη.

Εξάλλου μπορούμε να ακολουθούμε τα χαλασμένα κτμ και bmw που θα βρίσκουμε στο δρόμο. :ninja: :wave2:

vaska
30/09/2010, 21:00
Άστε τους να λένε. Αφού σας λέω πήγα την προηγούμενη Κυριακή μαζί τους, το έχω. Απιδεόνα, καγκάδι, λάππα παραλίμνη πάππα και μετα άραξος. Την ξέρω την διαδρομή.


:rotflmao: :rotflmao:

daz
30/09/2010, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Άστε τους να λένε. Αφού σας λέω πήγα την προηγούμενη Κυριακή μαζί τους, το έχω. Απιδεόνα, καγκάδι, λάππα παραλίμνη πάππα και μετα άραξος. Την ξέρω την διαδρομή.


:rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ντάξ θα μας κόψει η πείνα. :beer:

camen
30/09/2010, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ντάξ θα μας κόψει η πείνα. :beer:

Διαβατηρια να παρετε μαζι ρε ...:eyepop: :eyepop: :eyepop:

vaska
30/09/2010, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ντάξ θα μας κόψει η πείνα. :beer:


Όι ρε θα φάμε στην Καλόγρια και θα πάμε για μπάνιο Γιανισκάρι σε λέω. Άντε θα κάνουμε βόλτα και με το seadoo.

:bigcry: :bigcry:

Allst@rf
30/09/2010, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Άστε τους να λένε. Αφού σας λέω πήγα την προηγούμενη Κυριακή μαζί τους, το έχω. Απιδεόνα, καγκάδι, λάππα παραλίμνη πάππα και μετα άραξος. Την ξέρω την διαδρομή.


:rotflmao: :rotflmao:

επιτέλους ,θα κάνω το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό...

Montenegro .here we come!

vaska
30/09/2010, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
επιτέλους ,θα κάνω το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό...

Montenegro .here we come!


Γιατί με V-Strom θα είσαι??? Μόνο τα V-Strom μπορούν να κάνουν τέτοια ταξίδια.

:bigcry: :bigcry:

camen
30/09/2010, 21:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Γιατί με V-Strom θα είσαι??? Μόνο τα V-Strom μπορούν να κάνουν τέτοια ταξίδια.

:bigcry: :bigcry:

Αχ ,αυτο που με λυπει περισσοτερο ειναι οτι θα ειναι μονος του ο φιλος allstarf μαζι με το πορτοκαλι παρταλι και θα τον παρετε μονοτερμα τον κακομοιρη...:( :( :(

vaska
30/09/2010, 21:18
Θα έχω μαζί μου και Εργαλείο (http://kolovatsios.blogspot.com/2007/03/16-15-18.html) εντοπισμού θέσεως που δεν έχει ανάγκη ηλεκτρικού ρεύματος.

:beer: :beer:

camen
30/09/2010, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Θα έχω μαζί μου και Εργαλείο (http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%B2%CE%BF%CF%82) εντοπισμού θέσεως που δεν έχει ανάγκη ηλεκτρικού ρεύματος.

:beer: :beer:

Ρε man γαμω τα πτυχια σου,ουτε ενα λινκ σωστο δεν βαζεις...:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

vaska
30/09/2010, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ρε man γαμω τα πτυχια σου,ουτε ενα λινκ σωστο δεν βαζεις...:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Δεν φταίω ο άμοιρος δεν γίνεται copy paste λίνκ από wikipedia σωστά

:sad: :sad:

Allst@rf
30/09/2010, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
πορτοκαλι παρταλι

τι έγινε πήρες χόντα;:confused: :confused:

camen
30/09/2010, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
τι έγινε πήρες χόντα;:confused: :confused:

ΟΧι,απλα αυτοσαρκαζομαι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μην ανησυχεις δικο σας ειμαι...:winka:

Sephiroth5
30/09/2010, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Μέσα..

Ξεκινάω μαζί σας από Πάτρα.

Μηχανή: ΠΑΠΙ :winka:

Μόνος φυσικά.

Πες μου οτι κανεις πλακα.

camen
30/09/2010, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sephiroth5
Πες μου οτι κανεις πλακα.

Γτ,δεν εχει δικαιωμα να συμμετεχει καποιος με παππι?:look:

Sephiroth5
30/09/2010, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Γτ,δεν εχει δικαιωμα να συμμετεχει καποιος με παππι?:look:

Φυσικα και εχει,
γιαυτο φτιαχνονται τα γκρουπς.

Εγω ουτε την μηχανη θελω να πηγαινω με την θερμοκρασια στο φουλ ουτε να φτασω το βραδι στην κορινθο.

Μπορει κ καποιος να ερθει με ποδηλατο ή πατινι ή και με τα ποδια. Θα γυμναστει κιολας.

camen
30/09/2010, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sephiroth5
Φυσικα και εχει,
γιαυτο φτιαχνονται τα γκρουπς.



Γκρουπ με 1 ατομο πρωτη φορα βλεπω. Leader,πληρωμα και σκουπα ο ιδιος...:hypnotize


Γαματοοοοοο:alien:

Sephiroth5
30/09/2010, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Γκρουπ με 1 ατομο πρωτη φορα βλεπω. Leader,πληρωμα και σκουπα ο ιδιος...:hypnotize


Γαματοοοοοο:alien:

Ποιο γαματο ειναι να μην πεταγετε ο καθε αρρωστος spammer που δεν προκειται να συμμετάσχει στην εκδρομη να λεει εξυπναδες.

Βαλτε κ τον αδελφο μου μεσα

Σταθης
ideal hillmaster
Διπλος

Allst@rf
30/09/2010, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
ΟΧι,απλα αυτοσαρκαζομαι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μην ανησυχεις δικο σας ειμαι...:winka:

:smokin:

daz
30/09/2010, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sephiroth5
Πες μου οτι κανεις πλακα.

Μην ανησυχείς ρε συ. Το έχω φτιάξει το παπί και σας έχω όλους. Του πέταξα και μια ελευθέρας επάνω μόνο και μόνο για να μη με χάσετε, γιατί μιλάμε έχει γίνει πύραυλος.

Του έχω κάνει και μετατροπή από 125 στα 173 κ δεν κάθετε κάτω μιλάμε! Αύριο ξεκινάω από Θεσσαλονίκη, υπολογίζω την Κυριακή το πρωί να ξεκινάω μαζί σας. :cool:























Xtz660 μαν. Don't worry. :wave2: :beer:

nio1981
30/09/2010, 22:33
συμφωνω για καλαβρυτα....εχουν φτιαξει και τον δρομο και ειναι και γαμω....σουπερ...θα φαμε και καρυδοπιτα με παγωτο....:a25:

nio1981
30/09/2010, 22:35
Γιατί με V-Strom θα είσαι??? Μόνο τα V-Strom μπορούν να κάνουν τέτοια ταξίδια.



ναι ρε....ανετα το εχω...:winka:

camen
30/09/2010, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sephiroth5
Ποιο γαματο ειναι να μην πεταγετε ο καθε αρρωστος spammer που δεν προκειται να συμμετάσχει στην εκδρομη να λεει εξυπναδες.



Ζητα τα λεφτα σου πισω...:wave2:

sf1n4k1
30/09/2010, 23:42
Νιο αν θες να εκπαιδευτείς σε τσακωμό και παντόφλα πάνω σε μηχανή να σου δώσω την ενδοεπικοινωνία..Θεσσαλονίκη-Πάτρα το μπινελίκι της αρκούδας..μια που την αγόρασα κ τη χρησιμοποιήσα κ μία που μπήκε πίσω στο κουτί της.

Τι ώρα θα είστε στα everest?

Αν βρέχει, ποιοι θα πάνε?

Τι χρώμα στρινγκάκι θα φοράμε?

Ποιος κερνάει το φαί?

Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμύδια..?

Ποιος θα είναι leader?

Μπορώ να κάνω sf1n4k1 group μόνος μου?

Vaska θα έρθω αυτή τη φορά?

p@nos
30/09/2010, 23:47
τι γκρουπ μωρε και σκουπες και λιντερ σιγα τα ωα 5 μηχανακια :lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

p@nos
30/09/2010, 23:47
αντε και ειμαι αθηνα και θα κατεβω με τους αθηναιους μου φαινεται να σας κοροιδευω

:a22: :a22: :a22: :a029: :a029:

camen
30/09/2010, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
αντε και ειμαι αθηνα και θα κατεβω με τους αθηναιους μου φαινεται να σας κοροιδευω

:a22: :a22: :a22: :a029: :a029:

Να το ανοιξω να μην το ανοιξωωωωω......:look: :look: :look:

sf1n4k1
30/09/2010, 23:49
Έχω κ άλλες απορίες...

p@nos
30/09/2010, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Να το ανοιξω να μην το ανοιξωωωωω......:look: :look: :look:


ανοιξε το ανοιξε το


:a8: :a8: :a8:

camen
30/09/2010, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Έχω κ άλλες απορίες...

Ξερω ξερω...ΠΟιο θα ξεμεινει πρωτο ,το ΚΤΜ ή το BMW...?:rolleyes:

sf1n4k1
30/09/2010, 23:52
...και μετά ρωτάει ο Βάσκα γτ δεν πατάω σ εκδρομή μαζί του..ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ BMW...

Ti KTM θα έχουμε στην παρέα?Κανα 990 950 τπτ ανθρώπινο?Κανείς που πάει πορεία με πάνω απο 120?

camen
30/09/2010, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1


Ti KTM θα έχουμε στην παρέα?

O allstarf με super duke ...:winka:

sf1n4k1
30/09/2010, 23:53
Τι χρώμα είναι το παπί του daz?

Τι εξάτμιση έχει ?

camen
30/09/2010, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sf1n4k1
Τι χρώμα είναι το παπί του daz?

Τι εξάτμιση έχει ?

Φουξια περλε και κλασικα Ζεμπρινκ χρυσοταμπελη:smokin: