PDA

View Full Version : περι αυτοκολλητων moto.gr (new)



dmf
22/09/2010, 12:26
Γειαα. Λοιπον θελω να φτιαξω κανα δυο αυτοκολλητα moto.gr.

Αρχικα το πρωτο θα ειναι ενα μεγαλο που θα γραφει www.moto.gr και θα μπει στο ψαλιδι της μηχανης,
και μετα θελω και 2-3 απο τα κλασσικα με το logo του moto.gr.

Που πρεπει να απευθυνθω; Εκτυπωτη laser δεν εχω, αλλα και παλι το αυτοκολλητο του ψαλιδιου θα ειναι μεγαλο σε διαστασεις, οποτε θελει plotter. Σκεφτομαι να παω σε κανα φωτοτυπαδικο, αλλα θα πρεπει να τους τα παω σε ηλεκτρονικη μορφη για να τα εκτυπωσουν ετσι;

Τα εχει κανεις σε καλη αναλυση; Ο lspiros ισως;; :D

Οποτε θα χρειαστω για το ψαλιδι, για τα μικρα αυτοκολλητα (για κρανη κλπ), και αν καποιος εχει το ασπρο logo του site γιατι θελω να φτιαξω και κανα δυο t-shirts. :D

Ευχαριστω


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
22/09/2010, 12:32
που μενεις?

dmf
22/09/2010, 12:33
καλλιθεα :alien:

yes-u
22/09/2010, 12:48
κι εγώ θα ήθελα τρία ζευγαράκια να βολέψω κάποιους συμφορουμίτες, που μένουν μακριά (ακούς iosif??). Dimhios είμαι συχνά Αθήνα, οπότε αν τα έχεις στα χέρια σου μπορούμε να κλείσουμε το πρώτο μας ραντεβού...:blush:

DimChios
22/09/2010, 12:50
αυτοκόλλητα απο αυτα που ειχε βγαλει ο Σπυρος εχω αρκετα στα χερια μου και τα εχω στο μαγαζι!
Οποιος θελει περναει και παιρνει.

dmf ελα κι εσυ μια βολτα απο δω και θα δουμε τι θα κανουμε...

:wave2:

dmf
22/09/2010, 12:52
ναι αλλα πού είναι το εδώ; :D
π.μ?? :beer:

DimChios
22/09/2010, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
ναι αλλα πού είναι το εδώ; :D
π.μ?? :beer:


αν εχεις facebook δες και εδω http://www.facebook.com/group.php?gid=139847469362424

αν οχι, Ζωγραφου μερια, καθε μερα απο τις 8 το πρωι μεχρι 9 το βραδυ...με παιρνεις ενα τηλ πρωτα ή ελα Γρηγοριου Κουσιδη 81, πριν την εισοδο της Πανεπιστημιουπολης

:wave2:

dmf
22/09/2010, 13:05
πλακα κανεις. Απο εκει περναω καθε μερα. Τη δευτερα θα ερθω, που θα ανεβω για ενα μαθημα. Ευχαριστω:beer:

iosif
22/09/2010, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από yesu
κι εγώ θα ήθελα τρία ζευγαράκια να βολέψω κάποιους συμφορουμίτες, που μένουν μακριά (ακούς iosif??). Dimhios είμαι συχνά Αθήνα, οπότε αν τα έχεις στα χέρια σου μπορούμε να κλείσουμε το πρώτο μας ραντεβού...:blush:



ματς

:beer:

(καταλαβα: χτυπησες ποδι και θα γραφεις ολημερις εδω!)


αληθεια κανα αυτοκολητο σφιγγας για τη σφιγγα που παιζει?

DimChios
22/09/2010, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
πλακα κανεις. Απο εκει περναω καθε μερα. Τη δευτερα θα ερθω, που θα ανεβω για ενα μαθημα. Ευχαριστω:beer:


ειδες?

παντα διπλα (στην κυριολεξια) στον πελάτη ειμαστε!

:lol: :lol: :lol:


:wave2:

the who
22/09/2010, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ειδες?

παντα διπλα (στην κυριολεξια) στον πελάτη ειμαστε!

:lol: :lol: :lol:


:wave2:

Μονο να περασει πρωι να σου κανει ποδαρικο :smokin: