PDA

View Full Version : Michelin ΕΛΛΑΔΟΣ



jimgeo
23/09/2010, 11:58
Καλημερα σε ολους,

Μηπως καποιος γνωριζει ενα τηλεφωνο που θα μπορουσα να μιλησω με τη Michelin στην Ελλαδα;

Εχω βρει το 2106564046-47 αλλα τιποτα καθως και το 8001166000 το οποιο ειναι fax.

Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι ποτε θα ερθει παλι στην Ελλαδα το Anakee 2 γιατι υπαρχει ελλειψη στην αγορα και εχω βρεθει με στραβο λαστιχο ενος μηνα.
Το συνεργειο θα μου το καλυψει σε εγγυηση αλλα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα.

Ευχαριστω εκ των προτερων

lanzaman
23/09/2010, 12:04
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΙΣΕΛΕΝ ΑΕΒΕ
2106540072

jimgeo
23/09/2010, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από lanzaman
ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΜΙΣΕΛΕΝ ΑΕΒΕ
2106540072


Ευχαριστω αλλα και σε αυτο δεν το σηκωνει κανεις!!!

Τι στην ευχη υπαρχουν η δεν υπαρχουν :confused: :confused:

lanzaman
23/09/2010, 12:11
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΤΗΛ..

jimgeo
23/09/2010, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από lanzaman
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΤΗΛ..

Δεν αμφιβαλω. Ευχαριστω για την βοηθεια,θα προσπαθησω παλι:beer:

lanzaman
23/09/2010, 12:22
αν δε καταφερεις κατι επειδη ειναι πολυ κοντα στη δουλεια μου (εγω ειμαι στο 395 στη μεσογειων και η μισελεν στο 357) θα περασω το μεσημερι να δω και θα σου πω αν ειναι.. :beer:

jimgeo
23/09/2010, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από lanzaman
αν δε καταφερεις κατι επειδη ειναι πολυ κοντα στη δουλεια μου (εγω ειμαι στο 395 στη μεσογειων και η μισελεν στο 357) θα περασω το μεσημερι να δω και θα σου πω αν ειναι.. :beer:

Τους καλω συνεχεια αλλα δε σηκωνει κανεις το τηλεφωνο.

Αν μπορεις να κανεις ενα κοπο για μια ερωτηση;

Δεν θυμαμαι τη διασταση αλλα ειναι για V-STROM 650(μπροστινο)

Σε ευχαριστω ιδιατερα για την προσπαθεια:beer: :beer:

lanzaman
24/09/2010, 07:26
καλημερα..
περασα εχθες αλλα μου ειπαν πως δεν ξερουν τιποτα για παραλαβες και τα σχετικα
και να ζητησω ενημερωση απο το καταστημα που τα παρηγγειλα.. :a31:

ΜΟΡΦΕΑΣ
24/09/2010, 07:48
Επίσημος αντιπρόσωπος της MICHELIN στην Ελλάδα είναι ο ΧΥΤΑΣ στην Ελευσίνα (πριν την Χαλυβουργική στην έξοδο από Ελευσίνα προς Αθήναι). Το αναφέρω μηπως μπορείς να βρεις το τηλέφωνό του.

jimgeo
24/09/2010, 09:34
Παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια.

Δυστυχως για αλλη μια φορα απογοητευομαι απο το service μεγαλων εταιρειων.

Ενος μηνα λαστιχο στραβωσε το μαγαζι προς τιμην του το αναγνωρισε και θελει να το αλλαξει αλλα για κακη μου τυχη η αντιπροσωπεια μ@λ@κιζεται.

Το κακο ειναι πως η μηχανη σου σπαει τα χερια απο το τρεμουλο και δεν ξερω τι να κανω.

Μαλλον θα παω για αλλαγη με αλλα λαστιχα και αφου μου καλυπτει το μπροστινο θα πληρωσω μονο το πισω.


Ευχαριστω για τη βοηθεια :beer: :beer:

DrBig
24/09/2010, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimgeo
Παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια.

Δυστυχως για αλλη μια φορα απογοητευομαι απο το service μεγαλων εταιρειων.

Ενος μηνα λαστιχο στραβωσε το μαγαζι προς τιμην του το αναγνωρισε και θελει να το αλλαξει αλλα για κακη μου τυχη η αντιπροσωπεια μ@λ@κιζεται.

Το κακο ειναι πως η μηχανη σου σπαει τα χερια απο το τρεμουλο και δεν ξερω τι να κανω.

Μαλλον θα παω για αλλαγη με αλλα λαστιχα και αφου μου καλυπτει το μπροστινο θα πληρωσω μονο το πισω.


Ευχαριστω για τη βοηθεια :beer: :beer:

Δεν τρεχει και τιποτα να εχεις διαφορετικα λαστιχα μπροστα και πισω. Παντως θα με ενδιεφερε το πισω αν το πουλησεις...

jimgeo
24/09/2010, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
Δεν τρεχει και τιποτα να εχεις διαφορετικα λαστιχα μπροστα και πισω. Παντως θα με ενδιεφερε το πισω αν το πουλησεις...

Μολις συννενοηθω θα σε ενημερωσω.

transalpblack
24/09/2010, 10:03
Ο ΧΥΤΑΣ πάντως βρίσκεται στην Ιερά Οδό, στην Ελευσίνα.
Συγεκριμένα, με το που φεύγεις από Ελευσίνα για Αθήνα, με το που περάσεις το φανάρι που σε πάει στο λιμάνι, είναι λίγο μετά, δίπλα από την γέφυρα στο δεξί σου χέρι.
Αποκλείεται να μην το δεις. Έχει τεράστιες εγκαταστάσεις και τρομερή εξυπηρέτηση.
Έχει και ένα άλογο έτσι από χόμπυ.

Τηλ 2105561424
Fax 2105544049

jimgeo
24/09/2010, 10:17
Λοιπον πηρα τον Χυτα τηλεφωνο και μου ειπαν αφου με ειχαν στην αναμονη (μιλουσαν με την Michelin)οτι το μπροστινο θα ερθει σε ενα μηνα περιπου.

Καλα κρασια δηλαδη ,εχει πανευρωπαικη ελλειψη.

Ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον.Το καλο ειναι οτι εχω να κανω με σωστο μαγαζι που πραγματικα θελει να βοηθησει.:beer: :beer: