PDA

View Full Version : Σε είδα vol V



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

klx_13
23/09/2010, 23:05
Σε είδα εχθές σ'ένα φανάρι στη Συγγρού να παίρνεις τη στροφή με το ένα χέρι.. και ψάρωσα..:D :D

webassasin
24/09/2010, 02:10
ακομη ανοιχτο?

ellobo7
24/09/2010, 02:10
se eida prin kamia vdomadoyla stin gr labraki[korydallo]...poso vlakakos mporei na eisai...?esy me xornet mayro k egw me to diko moy[red].pigena doyleia-kranaki-mpoyfanaki komple...k esy me sagionara 4-1 rantaki k fysika xwris kranos...k to pezes k korniodos sto fanari se kati koritsakia....:rotflmao:

TassosK
24/09/2010, 02:35
σας ειδα (και σας ακουσα για τα καλα) σημερα στα τουνελ προς κοζανη το πρωι, ενα Ζ750 μαυρο, αλλη μια ss κοκκινη και 1 γυμνο ακομα δεν προλαβα να δω τι ηταν, σταματησατε στα διοδια και μετα με ξαναπερασατε.



:wave2:

pilotos_xtreme
24/09/2010, 02:58
σε ειδα σημερα στο γκαζι , στο μαγαζι απεναντι απο το μαμακας ,γλυκια μου κοπελιτσα......
καθομουνα ακριβως μπροστα σου.....
κ απλα σε κοιταγα.....
γτ ειμαι κοτα......:lol:

Opisthogonia
24/09/2010, 03:10
den se eida pilotos extreme poy perasa apo ekei k eimouna olo to vradi stin platia ;P kai molis girisa ;P

Spyrious
24/09/2010, 09:28
Σας είδαμε την Κυριακη Απο Καλαμπάκα - γρεβενά.Ένα κόκκινο 03-05 r6 ένα κόκκινο 07-08 r1 και μια παρέα απο gsxr και κάτι άλλα.Καλές βόλτες.

Ilief
24/09/2010, 16:27
Σε ειδα μαν στην Κηφισιας απο το Χιλτον μεχρι τον Οτε με ενα Δουκα κατω απο τα αμελετητα σταματαγες με εντο σε καθε φαναρι και ξεκιναγες με σουζιδι. Επισης ειδα τον μαλακα το Γιωργο να εχει πωρωθει και να κυνηγαει την πορδη σου με το παπι με αποτελεσμα σε ενα φαναρι που ανορθωσες τον οπισθιο τροχο ο παπαρας σταματησε σχεδον απο κατω σου παραλιγο να του ερθει η ροδα σου κατεβαινοντας στο ξερο του το κεφαλι(μετα απο το κρανος). Δυστυχως τη γλυτωσε:lol: :rotflmao: :lol:

mars696
24/09/2010, 16:29
Σε ειδα την περασμενη Κυριακη στο πλοιο της επιστροφης απο τον Πορο!
Μαναρι μου τι εισαι συ:cry: :cry: :a49: :a8: :a8:

kyko
24/09/2010, 16:38
σε ειδα στον υπνο μου χθες....
ησουν καρατουμπανο...με τις αναρτησεις σου...τις φρενάρες σου....τις χρυσες σου τις ζαντες...
την εξατμα σου....μακαρι να βγαινουν αληθινα τα ονειρα..........:ZZZ: :ZZZ:
http://img204.imageshack.us/img204/7301/yamahafz1abarth.jpg

LiakosVstrom
24/09/2010, 16:47
..παλικάρι με το κόκκινο Daytona 675 σε Εθνική Τράπεζα στη Μεσογείων. Σε ρώτησα που ήταν ένα νούμερο που έψαχνα την ώρα που σε περίμενα για να σηκώσω κι εγώ λεφτά. Μπας και είσαι από εδώ μέσα;



..κάτω από τη γέφυρα στην Πειραιώς όπως έρχεσαι από Χαμοστέρνας...
ένα smartάκι να κάνει μικρά ζιγκ ζαγκ πριν τη στροφή και πηγαίνει όπως να ναι... σκέφτομαι κόψε λίγο...
κι εκείνη τη στιγμή βλέπω το σμαρτ να βρίσκει με την πίσω δεξιά ρόδα στο πεζοδρόμιο....
κόβει αμέσως αριστερά και βρίσκεται πάνω στη διαχωριστική...
όταν ισιώνει ο δρόμος και προσπερνάω βλέπω ξανθιά γκόμενα ακάθεκτη...να κρατάει με το αριστερό χέρι το τσιγάρο κοντά στο στόμα της και στο μνι της να πηγαίνει όπως να ναι...

καταραμένα υδραυλικά τιμόνια... δεν μπορείς να υπολογίσεις εύκολα με το ένα χέρι ε?
:cry: :cry:

Road67
24/09/2010, 20:48
Σε είδα το μεσημέρι ξανά στο Σκλαβενίτη. Πένα το 'χεις το nevada :beer:

Joyrider
24/09/2010, 20:54
Με είδα την πρώτη φορά να το μασάω και να φεύγω.
Με είδα την δεύτερη να αναρωτιέμαι αν είναι σωστό να το κάνω.
Με είδα την τρίτη να κωλώνω να το κάνω.
Ε την επόμενη θα με δω να τον κατεβάζω τον καθρέφτη όποιου γαμημένου του έρθει να περάσει με κόκκινο και να με σκοτώσει.
Αι στο διάολο πια, δολοφόνοι.

jpag
24/09/2010, 21:23
με ειδα να περνω πολλα σουβλακια για να διαβασω το ταξιδιωτικο στο Nordkapp !!!!

aris_n
24/09/2010, 22:27
Σε είδα χθες βράδυ στο Arden Fair του Sacramento, με το δερμάτινο σου γιλέκο, το τζίν μπουφάν και το κολλητό τζίν παντελόνι. Τα μαύρα σου γυαλιά μάλλον προσέθεταν κάτι ποιο μυστηριώδες στην όλη φάση και τα μακρυά σου ίσια μαύρα μαλλιά τα είχες λυμένα. Κάτω απο το σήμα της Harley στην πλάτη του γιλέκου, είχες ένα άλλο ραφτό που έγραφε Army Veteran. Δε πρέπει να ήσουν πάνω απο 30. Φεύγοντας περπάταγες μπροστά μου και ενώ περιμένω να σε δω να ανεβαίνεις συνοδηγός στη Harley κανενός τύπου αντίγραφο των ΖΖΤοπ, σε είδα να φοράς το κράνος, να βάζεις μπρος την χρυσαφί fat boy και να ξεμακραίνεις στον Interstate 5 για Los Angeles....Θα κάνω μέρες να σε ξεχάσω κοπελιά....

pilotos_xtreme
24/09/2010, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Opisthogonia
den se eida pilotos extreme poy perasa apo ekei k eimouna olo to vradi stin platia ;P kai molis girisa ;P

esy eisai me ena mple rizzla k8 pou arazeis plateia sinithos?

evnous
24/09/2010, 22:42
[i]
Ε την επόμενη θα με δω να τον κατεβάζω τον καθρέφτη όποιου γαμημένου του έρθει να περάσει με κόκκινο και να με σκοτώσει.
Αι στο διάολο πια, δολοφόνοι. [/B]


Δυστυχώς το έχω κανει
:blush: :blush: :blush: :evil: :evil: :evil:

Aggelos_SV
26/09/2010, 23:32
Σας είδα 3 ducati (ένα monster,ένα S4r και ένα 1000s μάλλον) παρέα στη Μαραθώνος.

Από Παλλήνη έως Ραφήνα πήγαμε μαζί και ξερογλυφώμουν με το S4r με τις σλικαδούρες.

Επιτέλους πετυχαίνω στο δρόμο ducatisti που δεν είναι κουλάδια!

:wave2: :beer:

DimChios
27/09/2010, 08:18
σε ειδα χτες κόσμε συγκεντρωμένε στο ρεύμα καθόδου της Κηφισίας, στο ύψος πριν το Γηροκομείο, δίπλα από ένα GSXR 1000 ασπρο-μαύρο(?) που ήταν ξάπλα. Ήμουν στην άνοδο με το αμάξι και δεν είχα ορατότητα απέναντι.
Όλα καλά? Ξέρει κανείς κάτι?

Odin#9681
27/09/2010, 08:43
σε ειδα αμοιρο αγορακι..το κεφαλι σου ηταν γυρισμενο αριστερα κ σφηνωμενο αναμεσα στην ιδρωμενη πλατη του μπαμπα κ και την κοιλαρα της μαμας..
δεν μπορουσες να κανεις καμια κινηση..ολη η φαμιλια σε παπακι..ξεκρανωτη..η μανα στη μισο λυγισμενη απ το βαρος σχαρα..
δε θα ξεχασω το βλεμμα σου..φωναζε βοηθεια..

thePrince
27/09/2010, 09:06
Σας είδα χθες το μεσημέρι στο Νεοχώρι, στη Λίμνη Πλαστήρα, καταφθάσατε κατά το μεσημεράκι και είσασταν πολλοί και ζήλεψα! Εγώ αναχωρούσα με τη γυναίκα και την κοιλιά της για Αθήνα. Είδα και ένα άλλο γκρουπ, με Varadero κυρίως, στα Καλύβια Πεζούλας - ένας μάλιστα δεν ντράπηκε να μας χαιρετήσει. Πάντα όρθιοι παιδιά!

Είδα κι εσένα με το SS να κυνηγάς μάλλον τα δεκατάκια έξω από την Καρδίτσα, στο ύψος των Σοφάδων, στην νέα υπερ-ειδική με τα έργα, ελπίζω να έφτασες σώος, ευτυχώς δεν κατοικώ στην περιοχή.

Είδα όλων σας τα «Xenon» στο γυρισμό, άκουσα τις «βελτιωμένες» εξατμίσεις σας, τα ηχοσυστήματα και τα subwoofer τους, τους πιλότους με τα «ραλύ» και δεν μου λείψατε καθόλου. Σιχαμένη πόλη...

o teos
27/09/2010, 09:10
σε ειδα σημερα το πρωι με το μαυρο r6 πειραιως να ξεκινας σουζα για 2 φαναρια και μου εφτιαξε το πρωι ο ηχος της...:winka: :sun:

Jo.Da.
27/09/2010, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από thePrince
Σας είδα χθες το μεσημέρι στο Νεοχώρι, στη Λίμνη Πλαστήρα, καταφθάσατε κατά το μεσημεράκι και είσασταν πολλοί και ζήλεψα!

Λογικά εμάς είδες...:beer:

Αυτόν με το SS στο ύψος των Σοφάδων, αν τον είδες βράδυ γύρω στις 23:00 εγώ τον άκουγα από το σπίτι...:evil:


211569

Road67
27/09/2010, 14:54
To είδα μεσημεριάτικα κι έμεινα λαλάκας ....:eek:

Τέλεια συντηρημένο και με χρυσά γράμματα έγραφε στο πλάϊ DOHC 750... respect φίλε μου τέλειο!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer:

kostas_1100gs
27/09/2010, 15:12
Σε είδα πριν 2 εβδομάδες με το χόντα 650 μοταρτ στα τουνελ στην δραπετσώνα. Θέλει στήσιμο το εργαλείο, ``έπαιζε`` όλο.

ανωνυμος
27/09/2010, 20:27
σας είδα ένα γκρουπάκι (ο αρχηγος είχε τσεχική σημαία) χθες από θεσ/νικη προς κατερινη.Ο προτελευταιος νομίζω μου έκανε κάποιο νόημα αλλά επειδή δεν έχω μπει ποτέ σε ομάδα δε κατάλαβα τι ακριβως..σας χαιρέτισα όλους:beer:

Opisthogonia
27/09/2010, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
esy eisai me ena mple rizzla k8 pou arazeis plateia sinithos?

sxedon ...dikomou eitane k to poulisa ston kolito ...alla nai afti h parea eimaste ;P

pilotos_xtreme
28/09/2010, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Opisthogonia
sxedon ...dikomou eitane k to poulisa ston kolito ...alla nai afti h parea eimaste ;P

ela re file, k kathe fora pou pernaga kathomoun k to koitaza,koukla itane.
ama se ksanapetixw ta leme apo konta

y.g. to na arazeis plateia plaka plaka einai kalytero apo to na pigeneis se magazia.mpiritsa apo periptero k eisai arxontas

Opisthogonia
28/09/2010, 01:48
1+ xrono afto kanoume arazoume pola mixanakia ta vlepoume den fovomaste min kanoune zimies ...erxomaste k fevgoume pernoume oti theloume ftina k vlepoume k kalitero kosmo ;)
opote pernas pes ena gia kai na min einai to rizla ama vlepeis mazemena gsxr me ena simataki WC crew einai tis pareas ;P

imba
28/09/2010, 07:43
Σας ειδα το πρωι πρωι στη δουλεια ολα τα μωρα ντυμενα σαν να πηγαινουν μπουζουκια και χαζεψα.
Και σε ειδα εσενα με το cbr 1000 repsol πρωι στην αττικη που πηγαινες με 200 περιπου κατα τις 8 παρα παντα ορθιος φιλε.

Gandalf dr685sm
28/09/2010, 09:12
Με είδαν ταιριάζει καλύτερα... :D... φορτωμένο το ΧΤΧ στην Interamerican οδική βοήθεια καθώς έχει κόψει αλυσίδα... Μου δείχνει αυτοκόλητα ΜΟΤΟ απο το παράθυρο και οι γνωστοί χαιρετισμοί... ΠΟυ πήγαινες βρε , the who, πρωί πρώι με το φορτηγό;

Καλημέρα και απο εδώ φίλε.

sober
28/09/2010, 09:48
Σε ειδα βοδι να βγαινεις ευθεια απο τον παραδρομο τη στιγμη που εστριβα στο φαναρι της 17Νοεμβρη και ευτυχως την ψιλιαστηκα και εκοψα και δεν καρφω8ηκα πανω σου...παρ'ολο που ειχες φαναρι ζωον παρόλο που οφειλεις να τσεκαρεις ηλι8ιε... αλλα περασες ααανετος χωρις να κοψεις αδιαφορωντας επιδεικτικα σε κορνες και φωνες....:mad:

σας ειδα ''συναδελφοι μοτοσυκλετιστες'' (3-4 μοτο) να περνατε το κοκκινακι μπουλουκι μπροστα απο ηδη σταματημενο λεωφορειο μπροστα απο το οποιο διαβαιναν 2-3 κοριτσακια και μια κυρια και φυσικα δε φαινοντουσαν ...αν περπατουσαν πιο γρηγορα 8α ειχατε γινει ολοι σπαγγετι...:mad: :mad: :mad: :mad:

Operater
28/09/2010, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
...

soberina, καβαλάς cb400 πορτοκαλί?

sober
28/09/2010, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
soberina, καβαλάς cb400 πορτοκαλί?

οχι βρε ... lc4 640

:wave2:

Volo
28/09/2010, 11:32
Σας είδα ρε παλικάρια στο ύψος της Μαλακάσας την Κυριακή αργά το απόγευμα.
2 SS το ένα δικάβαλο και ένα Ρ6 με κοιτάγατε γιατί έσερνα από πίσω το Suzuki με το τρέιλερ.
Είσασταν και οι 3 χωρίς κράνος γιατί ρε μώρτες? :confused:

Σε είδα και εσένα πίβλακα από δεξιά λωρίδα να κόβεις για τέρμα αριστερά χωρίς φλας
λίγο πριν τη γέφυρα της Βαρυμπόπης και πάτησα φρένο γιατί θα με έστελνες
πάνω στο τσιμεντένιο διάζωμα... :mad:
Όταν ήρθα δίπλα σου να σου τα εξηγήσω λίγο μου λες "Σε είδα σε είδα το έχω".
Και που το ξέρεις μωρή Λουκία αν εγώ σε έχω δει και αν το έχω?

Operater
28/09/2010, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
οχι βρε ... lc4 640

:wave2:

Ωραία.. :lol:

Σε βλέπω λοιπόν κοπελιά πάνω σε ένα πορτοκαλί cb400αράκι
(κουκλί σκέτο) συνήθως στα φανάρια του Λακιώτη (Θηβων και Παπανδρέου).
Προβλεπέ με το κρανάκι/μπουφανάκι/μποτάκι.

Μπράβο κοπελιά! :beer: :beer: :beer:

DimChios
28/09/2010, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ωραία.. :lol:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το μλκ φοβηθηκε μη φαει καμμια ξανάστροφη!

:lol: :lol: :lol:

Ζεύκας
28/09/2010, 18:25
σήμερα βίωσα τον πιο συγκινητικό διάλογο με γυναίκα και είπα να τον μοιραστώ μαζί σας.



Τοποθεσία: χόρος φόρτωσης εμπορευμάτων σε μεγάλο κατάστημα επίπλων.

Ξεκινάει το αμάξι ο φάδερ (εγώ συνοδηγός), και εκείνη την ώρα περνάει από μπροστά μας
ένα κρεμ μπρουλέ mini και σταματάει κάθετά μας ένα μέτρο μπροστά...
...ο φάδερ κορνάει γιατί το κουτί ακινητοποιήθηκε χωρίς αλάρμ χωρίς τίποτα.

νεκρική σιγή ελάχιστων δευτερολέπτων...

-καθώς το περνάμε, βλέπω μέσα στο mini μια 30άρα να έχει κάνει την κλασσική γκριμάτσα
"σπρώχνω στόμα και μάγουλα προς το πηγούνι και κουνάω συννάμα το κεφάλι πάνω-κάτω"

-απορημένος βγάζω το χέρι μου έξω από το παράθυρο και στριφογυρνάω τα δάχτυλα γύρω από τον
άξονά τους ρωτώντας σιωπηρα: "τι θες?"

Μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου Ζεύκας και τριαντάραστοmini βρέθηκαν σε απόλυτη πληρότητα...
-Εκείνη άνοιξε δάχτυλα και παλάμη και απένειμε ένας αμιγώς ελληνικόν χαιρετισμόν αγάπης
-Εκείνος (ο Ζεύκας ντε) της ανταπέδωσε με την ιδία λαχτάρα...



Ήταν ένα συνηθισμένο αστικό πρωϊνό.Συννέφιασε.
Το περιστέρι έχυσε ένα δάκρυ μπροστά από τον τσολιά του Άγνωστου Στρατιώτη.

DimChios
28/09/2010, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
σήμερα βίωσα τον πιο συγκινητικό διάλογο με γυναίκα και είπα να τον μοιραστώ μαζί σας.



Τοποθεσία: χόρος φόρτωσης εμπορευμάτων σε μεγάλο κατάστημα επίπλων.

Ξεκινάει το αμάξι ο φάδερ (εγώ συνοδηγός), και εκείνη την ώρα περνάει από μπροστά μας
ένα κρεμ μπρουλέ mini και σταματάει κάθετά μας ένα μέτρο μπροστά...
...ο φάδερ κορνάει γιατί το κουτί ακινητοποιήθηκε χωρίς αλάρμ χωρίς τίποτα.

νεκρική σιγή ελάχιστων δευτερολέπτων...

-καθώς το περνάμε, βλέπω μέσα στο mini μια 30άρα να έχει κάνει την κλασσική γκριμάτσα
"σπρώχνω στόμα και μάγουλα προς το πηγούνι και κουνάω συννάμα το κεφάλι πάνω-κάτω"

-απορημένος βγάζω το χέρι μου έξω από το παράθυρο και στριφογυρνάω τα δάχτυλα γύρω από τον
άξονά τους ρωτώντας σιωπηρα: "τι θες?"

Μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου Ζεύκας και τριαντάραστοmini βρέθηκαν σε απόλυτη πληρότητα...
-Εκείνη άνοιξε δάχτυλα και παλάμη και απένειμε ένας αμιγώς ελληνικόν χαιρετισμόν αγάπης
-Εκείνος (ο Ζεύκας ντε) της ανταπέδωσε με την ιδία λαχτάρα...



Ήταν ένα συνηθισμένο αστικό πρωϊνό.Συννέφιασε.
Το περιστέρι έχυσε ένα δάκρυ μπροστά από τον τσολιά του Άγνωστου Στρατιώτη.



ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ!!!!

:mad:
















πουτα(ν)κανες μπροστα στον μπαμπα σου ολα αυτα!

klx_13
28/09/2010, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
σήμερα βίωσα τον πιο συγκινητικό διάλογο με γυναίκα και είπα να τον μοιραστώ μαζί σας.



Τοποθεσία: χόρος φόρτωσης εμπορευμάτων σε μεγάλο κατάστημα επίπλων.

Ξεκινάει το αμάξι ο φάδερ (εγώ συνοδηγός), και εκείνη την ώρα περνάει από μπροστά μας
ένα κρεμ μπρουλέ mini και σταματάει κάθετά μας ένα μέτρο μπροστά...
...ο φάδερ κορνάει γιατί το κουτί ακινητοποιήθηκε χωρίς αλάρμ χωρίς τίποτα.

νεκρική σιγή ελάχιστων δευτερολέπτων...

-καθώς το περνάμε, βλέπω μέσα στο mini μια 30άρα να έχει κάνει την κλασσική γκριμάτσα
"σπρώχνω στόμα και μάγουλα προς το πηγούνι και κουνάω συννάμα το κεφάλι πάνω-κάτω"

-απορημένος βγάζω το χέρι μου έξω από το παράθυρο και στριφογυρνάω τα δάχτυλα γύρω από τον
άξονά τους ρωτώντας σιωπηρα: "τι θες?"

Μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου Ζεύκας και τριαντάραστοmini βρέθηκαν σε απόλυτη πληρότητα...
-Εκείνη άνοιξε δάχτυλα και παλάμη και απένειμε ένας αμιγώς ελληνικόν χαιρετισμόν αγάπης
-Εκείνος (ο Ζεύκας ντε) της ανταπέδωσε με την ιδία λαχτάρα...



Ήταν ένα συνηθισμένο αστικό πρωϊνό.Συννέφιασε.
Το περιστέρι έχυσε ένα δάκρυ μπροστά από τον τσολιά του Άγνωστου Στρατιώτη.


:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
Όπως το περιγράφεις, μπορεί κανείς να φτιάξει απίστευτες εικόνες στο μυαλό του και να κατουρηθεί απ'τα γέλια..

TROOPER
29/09/2010, 14:56
σε ειδα χτες λινακι φουσκωμενη να περιμενεις τη 2η κορη σου !!!:eyepop:

:dizzy: :lol: :lol:

DimChios
29/09/2010, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σε ειδα χτες λινακι φουσκωμενη να περιμενεις τη 2η κορη σου !!!:eyepop:

:dizzy: :lol: :lol:


:a46: :a46: :a46: :a46:

harris_x
29/09/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
σήμερα βίωσα τον πιο συγκινητικό διάλογο με γυναίκα και είπα να τον μοιραστώ μαζί σας.



Τοποθεσία: χόρος φόρτωσης εμπορευμάτων σε μεγάλο κατάστημα επίπλων.

Ξεκινάει το αμάξι ο φάδερ (εγώ συνοδηγός), και εκείνη την ώρα περνάει από μπροστά μας
ένα κρεμ μπρουλέ mini και σταματάει κάθετά μας ένα μέτρο μπροστά...
...ο φάδερ κορνάει γιατί το κουτί ακινητοποιήθηκε χωρίς αλάρμ χωρίς τίποτα.

νεκρική σιγή ελάχιστων δευτερολέπτων...

-καθώς το περνάμε, βλέπω μέσα στο mini μια 30άρα να έχει κάνει την κλασσική γκριμάτσα
"σπρώχνω στόμα και μάγουλα προς το πηγούνι και κουνάω συννάμα το κεφάλι πάνω-κάτω"

-απορημένος βγάζω το χέρι μου έξω από το παράθυρο και στριφογυρνάω τα δάχτυλα γύρω από τον
άξονά τους ρωτώντας σιωπηρα: "τι θες?"

Μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου Ζεύκας και τριαντάραστοmini βρέθηκαν σε απόλυτη πληρότητα...
-Εκείνη άνοιξε δάχτυλα και παλάμη και απένειμε ένας αμιγώς ελληνικόν χαιρετισμόν αγάπης
-Εκείνος (ο Ζεύκας ντε) της ανταπέδωσε με την ιδία λαχτάρα...



Ήταν ένα συνηθισμένο αστικό πρωϊνό.Συννέφιασε.
Το περιστέρι έχυσε ένα δάκρυ μπροστά από τον τσολιά του Άγνωστου Στρατιώτη. :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Naxame
29/09/2010, 19:43
Σας είδα 2 τύποι ανάμεσα στα δεύτερα άντα και τα πρώτα ήντα, αραγμένοι έξω από σαντουϊτσάδικο στον εξωτικό Πύργο να γεύεστε πίτα με γύρο γάτας, και δίπλα αραγμένα ένα ασημί R1150 RT και ένα (επίσης ασημί) FJR, και αμέσως κατάλαβα ποιός είχε το BMW ....... απ το σηματάκι στον ώμο του δερμάτινου :look: :look: Μα μέχρι και μπουφάν BMW ?? (Ξέρω, ξέρω, υπάρχουν και χειρότερα :uplate: )




Επίσης πάνε κοντά δυο βδομάδες αλλά δεν έχει σημασία, Σε Είχα Δει σε χωματόδρομο κοντά στον Αλφειό, όρθιο πάνω στο κόκκινο On-Off σου και αλληλοχαιρετηθήκαμε :beer:

the who
29/09/2010, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Με είδαν ταιριάζει καλύτερα... :D... φορτωμένο το ΧΤΧ στην Interamerican οδική βοήθεια καθώς έχει κόψει αλυσίδα... Μου δείχνει αυτοκόλητα ΜΟΤΟ απο το παράθυρο και οι γνωστοί χαιρετισμοί... ΠΟυ πήγαινες βρε , the who, πρωί πρώι με το φορτηγό;

Καλημέρα και απο εδώ φίλε.

Ειδα το αυτοκολλητο πισω,τις κλαρες μπροστα(βγαλτες ρεεεεεεεεε) και καταλαβα αμεσως.:lol: :wave2:

baulander
29/09/2010, 22:56
Σε ειδα alkis1990 με το γκαζοφονιαρικο DOMI στο φαναρι στους αγιους ξεκρανωτε αλητη..μπορει να πιασαν τη 17 Ν αλλα η σεχτα ειναι ακομα εξω οπτε παρε παρε κανενα αντικλεπτικο για το δισκοφρενο μη στο φανε

klx_13
29/09/2010, 23:45
Σε είδα ηλίθιε ελληναρά κουτάκια στην Αχαρνών.
Έστριψες ξαφνικά, χωρίς να δεις το παπάκι πίσω στα δεξιά σου.
Έκανες την πάπια, αλλά όταν κατάλαβες ότι ήταν Πακιστανός, ζήτησες και τα ρέστα.. και ενώ σε παρακαλούσε να σου δώσει χρήματα (για το πολύ μικρό σημάδι που σου άφησε και που φυσικά έγινε από δικό σου λάθος), αλλά να μην καλέσεις τους μπάτσους γιατί δεν είχε χαρτιά, εσύ καλέ μου τους πήρες.
Ήθελα να σε βρίσω χοντρέ μου, αλλά πήγαινα βιαστικά για δουλειά.
Σου εύχομαι να καταλήξεις μετανάστης στο Πακιστάν και να δεις τη γλύκα.

:a29: :a29: :a29: :mad: :mad: :mad:

bonnie
30/09/2010, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Σας είδα 3 ducati (ένα monster,ένα S4r και ένα 1000s μάλλον) παρέα στη Μαραθώνος.

Από Παλλήνη έως Ραφήνα πήγαμε μαζί και ξερογλυφώμουν με το S4r με τις σλικαδούρες.

Επιτέλους πετυχαίνω στο δρόμο ducatisti που δεν είναι κουλάδια!

:wave2: :beer:


ασπροκοκκινο S4RS, μαυρο Monster 600, κοκκινο sportclassic 1000s... η κλασικη παρεα της ραφηνας... ;)

γληγοροι και αγαπημενοι!

:beer: :beer: :beer:

devil's animal
30/09/2010, 01:06
σας ειδα εχθες 29/10 γυρω στις 10μ.μ. στο αλσος περιστεριου, καμια 50αρια ποδηλατα (μαλλον ειχατε συναντηση και εσεις απο καποιο site) να αναβετε ολοι τα φωτακια σας (ναι,ναι αυτα που αναβοσβηνουν και φαινονται απο χιλιομετρα) και να μοιαζετε με πυγολαμπιδες απο μακρυα...


μολις συγκεντρωθηκατε φυγατε για βολτα...

παντα ορθιοι!!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

EVI
30/09/2010, 13:07
βλεπω στο δρομο ανθρωπους ειτε με μηχανες ειτε με τα ποδια που ειμαστε ''φιλοι'' στο facebook αλλα δεν γνωριζομαστε :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

soter3gm
30/09/2010, 13:24
Σε είδα μωρή Καρ...... που με κοιτούσες και γέλαγες επειδή φορούσα τα πάντα πάνω στο παπί,
Μα καλά εσύ δεν είδες πως ήσουν ξεβράκωτη ξεκράνωτη ξε - ξε -ξε. και πως ο κουραδοκόφτης δεν σε προστατεύει αλλά και σε κάνει ξέκωλο όταν τον επιδεικνύεις με καμάρι ??
Αι σιχτίρι ρόμπα ξεκούμποτη :smokin:

Volo
30/09/2010, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
Σε είδα μωρή Καρ...... που με κοιτούσες και γέλαγες επειδή φορούσα τα πάντα πάνω στο παπί,
Μα καλά εσύ δεν είδες πως ήσουν ξεβράκωτη ξεκράνωτη ξε - ξε -ξε. και πως ο κουραδοκόφτης δεν σε προστατεύει αλλά και σε κάνει ξέκωλο όταν τον επιδεικνύεις με καμάρι ??
Αι σιχτίρι ρόμπα ξεκούμποτη :smokin:

χαχαχα έτσι :smokin:
Μας έχουν τρελάνει με τα ξεστρίνγκ. Προτιμώ μίνι βρακάκι να πιάνει και λίγο το κωλαράκι :beer:

notakos600
30/09/2010, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
βλεπω στο δρομο ανθρωπους ειτε με μηχανες ειτε με τα ποδια που ειμαστε ''φιλοι'' στο facebook αλλα δεν γνωριζομαστε :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ichigo
30/09/2010, 14:50
Έσκασε ήλιος και ξεμυτίσατε πάλι οι ακράνωτοι εποχιακοί :yuck:
Επίσης σας είδα να πήζετε στα κουτιά σας στην Κηφισίας και αρχίσατε τα γνωστά slaloms. :mad:
Επίσης είδα κι ένα σκασμό φορτηγά μες στο Ηράκλειο και την Κηφισιά να χετε μπλοκάρει τα πάντα λες και μπορούν να κυκλοφορήσουν τα χρέπια σας με τον όγκο που έχουν σε τέτοιο περιβάλλον :mad: :mad:

westie
30/09/2010, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από klx_13
...Σου εύχομαι να καταλήξεις μετανάστης στο Πακιστάν και να δεις τη γλύκα.

:a29: :a29: :a29: :mad: :mad: :mad:


:rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
30/09/2010, 15:41
Σας ειδα 3 παληκαρια με τα fazer 1000 εχθες στην Καβαλας,οι δυο με φουλ εξοπλισμο δερματα και ο ενας απ'όλα χωρις παντελονι δερματινο.Να στε παντα καλα και να χαιρεστε τα μοτο σας!:beer: :beer: :beer:

Tpap
30/09/2010, 15:56
Tι παίχτηκε στο ύψος της Εθνικής/Σαρακάκη στην μαύρη, πριν κανά 3ωρο...ασθενοφόρα, όλη η αστυνομική δυναμη αθηνών κ πολύς κόσμος.

:confused: :confused:

the who
30/09/2010, 17:34
Σας ειδα ρε τριμαλακες της ΔΙΑΣ που μπηκατε αντιθετο ρευμα με τσαμπουκα γιατι ειχε κινηση.Εσεις δεν ειδατε κοτζαμ φορτηγο και θελατε να κανω και στην ακρη.:evil: :evil: :evil:
Ποια ακρη ρε αχρηστοι,τους δυο ποντους απο τα παρκαρισμενα κουτια?
Δεν πειραζει μπορει καποτε να μαθετε να οδηγατε.

westie
30/09/2010, 19:57
Σε είδα πάνω στο τσόπερ σου με τα πόδια ψηλά και ανοιχτά σα να'σαι στην καρέκλα του γυναικολόγου, ξεκράνωτο, με την (άπλυτη) κοτσίδα σου ν'ανεμίζει, να κάνεις σφήνες στη παραλιακή για Συγγρού μες στην κίνηση και να βρίζεις και τον κόσμο στ'αυτοκίνητα που δε σ'αφήναν να περάσεις :yuck:

webassasin
30/09/2010, 23:21
Σε ειδα φιλε με το βαραντερο στο φαναρι. Στο επομενο φαναρι σου την εφερα και βγηκα μπροστα σου.. Ανοιξαμε στην ευθεια,ξερω οτι δεν σε εχω αλλα ειχε πλακα.
Ειδες και εσυ την μαλακισμενη που εκανε προσπεραση απο το απεναντι γραφωντας και τους 2 μας στα @@ της,αναγκαζοντας πρωτα εσενα και μετα εμενα να βρεθουμε στο οριο του δρομου,συνεχιζοντας την κουλη προσπεραση που κρατησε κανα 2μηνο. Η μουτζα προβλεπεται..

georgio
01/10/2010, 11:55
Σε είδα χθες μεσημεράκι στην Κοτζιά...

Bros 650, εξάτμιση Micron, αμορτισέρ ωχλινς, μπροστινό (δεν ξέρω από τι) με αυτοκόλλητα WP και διπλούς δίσκους, δαγκάνες brembo -νομίζω-, με ρύθμιση προφόρτισης και ταχύμετρο μέχρι τα 240 (πρέπει να ήταν από το αμερικάνικο Hawk γιατί είχε και μίλια).

Αρχηγέ, αν είσαι από εδώ ΕΜΦΑΝΙΣΟΥ!! :D

:beer: :beer:

kostas_1100gs
02/10/2010, 13:12
-Σε είδα στο σοφικό με το RT μέσα σε πολύ βροχή. Έφαγα κ εγω πολύ βραχή με το 1150.
-Σε ειδα στα διόδια Ισθμού με το κτμ σου και σε έσπρωξα να το βάλεις μπροστά.

DimChios
02/10/2010, 13:27
σε ειδα ταριφα με το Οκταβια το πρωι στην Παπαγου...

Αυτοκόλλητο enduro.gr
Αυτοκόλλητο boxerclub.gr
Αυτοκόλλητο motocikleta.gr
Αυτοκόλλητο Ε75 λεσχη φιλων μοτοσυκλετας

....


...δικος μας πρεπει να εισαι ε?

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΤΟ ΟΜΩΣ?????

:evil: :evil:


Γυναικα οδηγουσε παντως! :wacko:

guzzistas
02/10/2010, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_1100gs
-Σε ειδα στα διόδια Ισθμού με το κτμ σου και σε έσπρωξα να το βάλεις μπροστά.

Ο ΑllSt@rf ήτανε?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

Aggelos_SV
02/10/2010, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_1100gs

-Σε ειδα στα διόδια Ισθμού με το κτμ σου και σε έζμπρωξα να το βάλεις μπροστά.


Και....?Πήρε τελικά?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


212375

Allst@rf
02/10/2010, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Ο ΑllSt@rf ήτανε?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:


:a43: :a43: :a43:

AKIS BUSA
02/10/2010, 15:19
Σας ειδα μαγκιτες απο Αργυρουπολη-Καρεα-Παπαγου δικαβαλο!! σε ducati 1198 αλλα ακρανοι!!
don"t do it again!!

:beer: :beer:

kostas_1100gs
02/10/2010, 23:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Και....?Πήρε τελικά?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Πήρε πήρε :)

Opisthogonia
03/10/2010, 03:16
se eida file me to ducati simera pouy katevenes thn kavalas sto ypsos toy xaidarioy sto kolimvitirio poy me xeretises ..distixos den eixa korna opos elpizo na katalaves gia na adapodoso ...

faraway
03/10/2010, 09:08
σε είδα χθες για τρία φανάρια και πραγματικά απόρησα !!!

1 φανάρι : ήμουν από πίσω σου , ξεκίνησες με σούζα και το σπασες μέχρι το επόμενο κόκκινο, ενώ εγώ ερχόμουν από πίσω χαλαρά !!!
2 φανάρι : πάλι έκανες τα ίδια ...........πάλι δε σου έδωσα σημασία :lol:
3 φανάρι : άλλη μία τα ίδια .....και μόλις έφθασα κοντά σου γύρισες και με κοίταξες με ένα ύφος γαμάουα !!!

η διαφορά ήταν πως εγώ ήμουν με πλήρη εξοπλισμό και έφυγα ευθεία για μια βόλτα 500 χλμ , ενώ εσύ τελειωμένε ξεκράνωτε κάγκουρα με το duke έκανες αριστερά για να πας για καφέ στο puente και να πεις τις ιστορίες σου ......μεγάλε πιλότε του κόλου !!!:yuck:

tsioy600
03/10/2010, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
σε είδα χθες για τρία φανάρια και πραγματικά απόρησα !!!

1 φανάρι : ήμουν από πίσω σου , ξεκίνησες με σούζα και το σπασες μέχρι το επόμενο κόκκινο, ενώ εγώ ερχόμουν από πίσω χαλαρά !!!
2 φανάρι : πάλι έκανες τα ίδια ...........πάλι δε σου έδωσα σημασία :lol:
3 φανάρι : άλλη μία τα ίδια .....και μόλις έφθασα κοντά σου γύρισες και με κοίταξες με ένα ύφος γαμάουα !!!

η διαφορά ήταν πως εγώ ήμουν με πλήρη εξοπλισμό και έφυγα ευθεία για μια βόλτα 500 χλμ , ενώ εσύ τελειωμένε ξεκράνωτε κάγκουρα με το duke έκανες αριστερά για να πας για καφέ στο puente και να πεις τις ιστορίες σου ......μεγάλε πιλότε του κόλου !!!:yuck:

Καλα ρε φιλε μην ταράζεσαι!Ίσως μαθεις κι εσυ καποια μερα να κανεις σουζα..:D

keepdreaming
03/10/2010, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
σε είδα χθες για τρία φανάρια και πραγματικά απόρησα !!!

1 φανάρι : ήμουν από πίσω σου , ξεκίνησες με σούζα και το σπασες μέχρι το επόμενο κόκκινο, ενώ εγώ ερχόμουν από πίσω χαλαρά !!!
2 φανάρι : πάλι έκανες τα ίδια ...........πάλι δε σου έδωσα σημασία :lol:
3 φανάρι : άλλη μία τα ίδια .....και μόλις έφθασα κοντά σου γύρισες και με κοίταξες με ένα ύφος γαμάουα !!!

η διαφορά ήταν πως εγώ ήμουν με πλήρη εξοπλισμό και έφυγα ευθεία για μια βόλτα 500 χλμ , ενώ εσύ τελειωμένε ξεκράνωτε κάγκουρα με το duke έκανες αριστερά για να πας για καφέ στο puente και να πεις τις ιστορίες σου ......μεγάλε πιλότε του κόλου !!!:yuck:

Puente ακουω...γεφυροκατασταση? :D

Ειναι ολοι πολυ γΛηγοροι στην αρτα...

Σε ειδα και εγω, που περασες στο αντιθετο ρευμα με το αμαξι σου για να παρκαρεις ακριβως μπροστα απο το σπιτι σου...αφου δε με εκοψες στη μεση, παλι καλα..

Joyrider
03/10/2010, 15:47
-Ένα γεια στην παρέα με τα τρια χωμάτινα, ένα tm, ένα yamaha και ένα μάλλον ktm, μέσα στο ριζάρι. Παναγίτσα πηγαίνατε, στην πίστα? :beer:

-Ένα γεια και στην 8μελή παρέα που ηρθαμε μαζί μέχρι θεσνίκη. 3 z750 θυμάμαι, 2 fazer 1000, 1 fazer 600, 1 vfr 800 και ένα xj6 diversion. Είστε πολύ ωραίοι έτσι όλοι μαζί στον δρόμο. :beer: Ωραία παρέα.

Είναι κανείς από εδώ μέσα??:wave2:

sernodas2
03/10/2010, 16:38
σε ειδα τελη ιουλιου με το πορτοκαλι z750 πρωι πρωι να κατεβενεις απο αθηνα προς πατρα δικαβαλο με το αμορε σου που το ειχες φορτομενο με ενα σακο ισα με 50 κιλα....κ ξερεις τι μου ηρθε στο μυαλο....εχεις δει ποτε χελωνα αναποδα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
03/10/2010, 20:33
σας ειδα σημερα .... παντου!!!! ωραια μερα! οπου και να πηγαινα εβλεπα παρα πολλες μοτοσυκλετες !!!! σουπερ :beer:

σας ειδα σημερα που ειχατε ανοιξει τα διοδια και μας κανατε σημα να περασουμε χωρις να πληρωσουμε!!!!μου δωσατε φυλλαδια! τα εβαλα μεσα στο μπουφαν μου αλλα μαλλον μου φυγαν οσο οδηγουσα ! κριμα για τα φυλλαδια ... μπραβο για την κίνηση για αλλη μια φορα!

Mihos4u
04/10/2010, 09:45
ψηλε και αχαρε με το λευκο σου αυτοματο, και το λευκο σου κρανακι και φυσικα κοντομανικο, σορτσακι και αθλητικο να με πηγαινεις καροτσακι οοολη την κηφισιας επειδη δε το ειχες και σταματαγες ανα 5 μετρα γιατι νομιζες πως δεν χωραγες, και οκ και εγω υπηρξα νεος αλλα οχι οσο εσυ και οσο ημουνα καθομουνα τερμα δεξια του δρομου στην λεωφορειογραμμη. Οταν δε σου φωναξα "ψηλε, κανε στην ακρη σε παρακαλω το μοτορι εχει παρει φωτια" εκανες στην ακρη και με κοιταγες ετοιμος για τσαμπουκα, μην εισαι μαλακας θα την ετρωγες με το γαντι και τα πλαστικα και θα σου ανοιγα τη μυτη.

Υ.Γ. με εκνευριζει αφανταστα (αν και ειμαι τερας ψυχραιμιας) οταν προσπαθουνε οι "νεοι" ή εποχειακοί να κανουνε διηθηση και με το που βρουνε κενο αναμεσα στα αμαξια αντι να κανουνε λιγο ακρη να περασουν αυτοι που το "εχουν" γκαζωνουνε κιολας.

alex14
04/10/2010, 09:49
Σας ειδα την Κυριακη το πρωι στην Εθνικη Αθηνων-Κορινθου να περνατε κατα ομαδες για την ετησια του moto.gr και το χαρηκα πολυ. Δυστυχως ημουν με το κουτι και την οικογενεια αλλιως θα σας ειχα κερασει τσαγακι :lol:

Να'στε ολοι καλα

:wave2:

:beer: :beer:

giorlari
04/10/2010, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας



Ήταν ένα συνηθισμένο αστικό πρωϊνό.Συννέφιασε.
Το περιστέρι έχυσε ένα δάκρυ μπροστά από τον τσολιά του Άγνωστου Στρατιώτη.

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a19:







Καβάφης; Βάρναλης; Καρυωτάκης; Σεφέρης;

Ζεύκας
04/10/2010, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorlari
:a23: :a23: :a23: :a23:







Καβάφης; Βάρναλης; Καρυωτάκης; Σεφέρης;



Μπαμπίνος φίλαι....Μπαμπίνος...

DimChios
04/10/2010, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorlari


Καβάφης; Βάρναλης; Καρυωτάκης; Σεφέρης;


:nono:


απλος μλκας!

:lol: :lol: :lol:

VANDA
04/10/2010, 18:06
Σε είδα μικρούλη με τη μαμά σου στο Λεβίδι, να κρατάς μια μικρή μοτοσικλέτα στο χέρι και να έχεις πάθει σοκ βλέποντας τόσες μηχανές γύρω από την πλατεία. Με ρώτησε η μητέρα σου αν έχουμε αγώνες, της απάντησα ότι είναι απλά εκδρομή και μου είπε ότι τις λατρεύεις τις μηχανές και βγήκατε βόλτα να τις δεις από κοντά. Δεν ήξερες πού να πρωτοκοιτάξεις... Τέτοια λαχτάρα στο βλέμμα παιδιού είχα καιρό να δω.
:sun:

devil's animal
04/10/2010, 18:22
σε ειδα Σταθη (Hornet) με την μπλουζα του moto.gr....











































μεσα στο ΙΚΕΑ που ψωνιζες με την οικογενεια:lol: :lol:



μου ειπες οτι πηζεις...
σου ειπα να σε βλεπουμε πιο συχνα...και το εννοω..
:beer: :beer: :beer:

Road67
04/10/2010, 21:06
ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΕ ΤΟ KLE ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.30 ΣΤΗΝ ΙΕΡΑ ΟΔΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ):

Τελείως φιλικά επειδή έχω κάνει μερικές δεκάδες χιλιάδες χιλιόμετρα, αυτός δεν είναι τρόπος οδήγησης όταν δεν το 'χεις. Ειδικά σε αρτηρίες όπως η Ιερά Οδός, η Θησέως κ.ο.κ. ΠΟΤΕ δεν το 'χεις. Πεζοί, ξαφνικά σταμάτα - ξεκίνα, κίνηση δεν είναι παλικάρι για να γκαζώνεις από την Περγάμου μέχρι το φανάρι στο μετρό με τον τρόπο που το έκανες. Αποτέλεσμα τα ψαράκια που έκανε ο τροχός σου όταν φρέναρε ο μπορστινός. Ευτυχώς το έσωσες αν και κάπως άτσαλα. Επίσης αμέσως μετά στην κόψη με τη Θηβών γκάζωσες για να στρίψεις αριστερά και ούτε πρόσεξες το κουτί που έστριβε μαζί σου και ευτυχώς σε σιγοντάρισε. Φιλικά πάντα και να προσέχεις :beer:

Ichigo
04/10/2010, 21:27
Σε είδα κοπελιά με το χρυσαφί Hornet στη Γαλατσίου. Εντάξει όλοι σε κοζάραμε, νοστιμούλα είσαι αλλά και το κρανάκι θα σου πήγαινε χάρμα δε νομίζεις; :winka:
Ακόμα σε περίπτωση που θέλουμε να το κουβαλήσουμε δεν το ακουμπάμε χύμα στο τεπόζιτο αλλά χρησιμοποιούμε διχτάκι. Δε λέει να μας πέσει μες στην κίνηση :rolleyes:

Επίσης φιλική συμβουλή: Δεν τα βάζουμε με Ληστή στις χαμηλές και την κίνηση γιατί το πιθανότερο είναι να φάμε τσάϊ :smokin: :wave2:

webassasin
04/10/2010, 22:35
Σε ειδα λιγο και πιο πολυ σε ακουγα,ενα ρο6 να βαρας κοφτες στην ευθεια στο Μαυροβουνι.
Σε ακουγα ωρα να ερχεσαι..
Μα σε τετοιους δρομους,με κατσικια σκυλια γατια και.. τρακτερ να πεταγονται,να κανεις τετοιες μαλακιες?
Φουλ στολη,αλλα τι να λεει?
Εμαθα οτι μπαινεις στα μεγαρα..
Παντα ορθιος Λωνη..
Με βλεπω να δινω το σιμπι και να παιρνω παπι,εκει που πηγε η βενζινη,αλλα πιο πολυ γιατι βαρεθηκα να μενω...

Opisthogonia
04/10/2010, 23:41
xmxm paraxenevome poy kaneis den me vlepei aftes tis teleftees meres ....oyte mera oyte vradi ....
eftixos me akouei

Gi_4ce
05/10/2010, 00:00
Ρε μπαγάσα με το vmax στην καποδιστρίου.

Πως το πας το καραβι ετσι?

Το λέει η ψυχούλα σου.

Τι κι αν σου έριξα, έπρεπε να έρθεις διπλα μου να σου σφίξω το χέρι.

Τρομερή κατάβαση αυτή...

yes-u
05/10/2010, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
Σε είδα κοπελιά με το χρυσαφί Hornet στη Γαλατσίου. Εντάξει όλοι σε κοζάραμε, νοστιμούλα είσαι αλλά και το κρανάκι θα σου πήγαινε χάρμα δε νομίζεις; :winka:
Ακόμα σε περίπτωση που θέλουμε να το κουβαλήσουμε δεν το ακουμπάμε χύμα στο τεπόζιτο αλλά χρησιμοποιούμε διχτάκι. Δε λέει να μας πέσει μες στην κίνηση :rolleyes:
Επίσης φιλική συμβουλή: Δεν τα βάζουμε με Ληστή στις χαμηλές και την κίνηση γιατί το πιθανότερο είναι να φάμε τσάϊ :smokin: :wave2:
Σε έχω δει και εγώ, το κράνος δεν είναι ραντιστήρα να το κρεμάς στην πλάτη! :wave2:

Fireball400
05/10/2010, 01:24
Σας είδα κατά της 1:00 στην Ποσειδώνος,2 τουμπανιασμένοι με SS,αλλά δεν προλάμε να τα πούμε γιατί άναψε πράσινο.Anyway :beer:

Σε είδα και εσένα ξεκράνωτe πιτσιρίκο να περνάς τα κόκκινα με σούζες κτλ...μαλακίες...

Γειά σου doctorX :wave2:

sober
05/10/2010, 10:56
Σε ειδα το πρωι road spirit να κατεβαινεις βιαστικος τη Μεσογειων με κρανος μπουφαν γυαλι και μηχανη σε αντιστοιχους γκρι τονους... :p

Αργησαμε να ξυπνησουμε ??? :lol:

:wave2:

Bowleno
05/10/2010, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
Σε
το πιθανότερο είναι να φάμε τσάϊ :smokin: :wave2:


και εγω που είχα την εντύπωση ότι το τσάι το πίνουμε:look:

βρε τι μαθαίνει κανείς εδώ! :rotflmao: :rotflmao:

georgio
05/10/2010, 12:14
Σας είδα χθες βράδυ, αντέρφια μηχανόβιοι, σε γνωστό βρώμικο των βορείων προαστίων.

Ένα GSXR και ένα Busa, εννοείται και οι δύο χωρίς κράνος ή οτιδήποτε, όπως επίσης εννοείται με εξάτμιση.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ενώ έχετε σταματήσει και μιλάτε σε κινητά, βλέπει ο ένας περιπολικό να κατεβαίνει την Κηφισίας από το αντίθετο ρεύμα και κάνει νόημα στον άλλον "πάμε ρε να γελάσουμε". Στα καπάκια βάζετε μπροστά, γυρνάτε αντίθετα στο ανέβα της Κηφισίας και από το πρώτο κόψιμο της νησίδας βγαίνετε στην κάθοδο.
Μετά από λίγο γυρίσατε χασκογελώντας ότι "είδες τη φάτσα του μπάτσου" κλπ.

Την παλεύετε καθόλου;; :confused: :a21:

Γιατί να με σκίσουν μετά εμένα που θα με σταματήσουν επειδή εσείς τους μπριζώσατε και βγάζετε αυτή την εικόνα για όσους καβαλάνε μηχανή;;

Μίασμα είστε για την κοινωνία... :yuck:

Giorgos19
05/10/2010, 13:45
Σε ειδα φιλαρακο με το KTM Αdventure και το κιτρινο αυτοκολλητο Moto.gr στην μπαγκαζιερα, κατα τις 1030 σημερα το πρωι στην Κατεχακη. Ημουν με ενα λευκο Triple.

Επισης σε ειδα dmf στο διαλειμμα της μηχανικης. Μην φοβασαι σε λιγο καιρο θα τα δουμε ολα! :lol:
:beer:

Ichigo
05/10/2010, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
και εγω που είχα την εντύπωση ότι το τσάι το πίνουμε:look:

βρε τι μαθαίνει κανείς εδώ! :rotflmao: :rotflmao:


Έστω ρε φίλος :rolleyes: ... λάθος διατύπωσις. δαίμων του πληκτρολογίου :wave2:

notakos600
05/10/2010, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio


Την παλεύετε καθόλου;; :confused: :a21:

Γιατί να με σκίσουν μετά εμένα που θα με σταματήσουν επειδή εσείς τους μπριζώσατε και βγάζετε αυτή την εικόνα για όσους καβαλάνε μηχανή;;

Μίασμα είστε για την κοινωνία... :yuck:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fournas
05/10/2010, 17:13
σε ειδα ρε σκατομυαλε κατα της 16:30 να κατεβαινεις την καλλιροης

με το SMT σου ολο περηφανια και κακο να ειμαστε διπλα-διπλα (με 40-50 χλμ) για κανα λεπτο,

να αλλαζεις λΟΥριδα γιατι ετσι σΕ καυλωνε εκεινη την ωρα και να μην υπολογιζεις οτι υπαρχει καποιος διπλα σου :a023:

εκανες και τον κινεζο οταν σου κορναρα....

ρε φιλε την παλευεις ???

κατι παπ@ρακια σαν και σενα μας βγαζουν το ονομα



:a015:

GYROSCOP FENOM
05/10/2010, 17:37
Σε ειδα πανιβλακα με το crypton-x παπι σου και με 110 χλμ στην αριστερη λωριδα της ε.ο. στο υψοσ της δυρραχιου να φορας το κινεζοκρανος σου σαν καπελακι :a21:
καλα εσυ δεν θες το κεφαλι σου εμεις τι φταιμε να φαμε το κρανος στην μουρη ?
εισαι και πολυ :a31:

panoulis2222
05/10/2010, 20:11
αντε θα την κανω την ρουφιανια μου κ σημερα. σε ειδα λοιπον φιλε με το παπι χωρις κρανος στην αλεξανδρας. κ εφαγες κ κανα 2 κοκκινα. κ ας ειχες κ αυτοκολητακι!!

Panos1313
05/10/2010, 21:59
Σε ειδα χαρτονι στην Εθνικη ενω γυρνουσα απο την ετησια... Ησουν μαλλον πρωην κουτι και ησουν γυρω στα 2-3 τετραγωνικα μετρα σε επιφανεια. Πετουσες πανω απο τα αμαξια και ερχοσουν πανω μου με ταχυτητα. Η εθνικη πηχτρα στα αμαξια και καμια δυνατοτητα διαφυγης....


Τελικα για αλλη μια φορα ημουν κολοφαρδοσ και ενω καμια 200 μετρα ερχοσουν κατα πανω μου, τα υπολοιπα 50 αλλαξες πορεια. ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΦΥΓΕ? ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ?

Δεν ειδα απο ποιον εφυγε, αλλα ηταν ΜΑΛΛΟΝ απο ενα αμαξι με τρειλερ πισω που πλεον ηταν ξεσκεπαστο....

xrlantz
05/10/2010, 22:03
Σε είδα τούμπανο full εξοπλισμένο πάνω σε λευκό modenas με αυτοκολλητάκι moto.gr απο τα παλαιά!
Στο φανάρι Λεωφ. Εθνικής Αντιστάσεως προς Νέα Ιωνία...μου έσκασες χαμόγελο και εγώ :look: σου έδειχνα τα νέα μου αντίβαρα :rotflmao:

λύσσα.....

:winka: