PDA

View Full Version : 2η Έκθεση Μοτοσυκλέτας



Wizard13
05/02/2004, 09:27
Θα γίνει 13-21 Μαρτίου 2004 στο Ανατολικό Αεροδρόμιο.

Όσοι περιμένετε καινούρια μηχανάκια, όπως εγώ :D , θα τα παραλάβετε από εκεί όπως φαίνεται...

Περισσότερα εδώ: http://www.e-go.gr/car/article.jsp?pubid=146816&artid=121355&catid=153

skor-billys
05/02/2004, 12:50
Paidia ego h3era oti h eke8esh 8a ginei stis 28 feb me 7 mar? metafer8ike kai ginete 13-21 martiou? 'h 8a ginoun kai oi 2? mallon xlomo ee?

NLS
05/02/2004, 13:19
χμμμ κουτί - τότε θα έχουν στην ευρώπη το τέρας... να έχει προλάβει να έρθει;

NLS
05/02/2004, 13:26
διόρθωση... πήγα στη σελίδα και γράφει ότι θα το έχει :) :( αχ μανούλλλαμ

Wizard13
09/03/2004, 17:31
Mία Yamaha R1 δώρο στην Έκθεση Μοτοσυκλέτας

Η Εγνατία Ασφαλιστική, ως αποκλειστικός χορηγός της 2ης Έκθεσης Μοτοσυκλέτας στηρίζει τη φετινή διοργάνωση, με την πεποίθηση ότι συμβάλλει στη σωστή ενημέρωση και ανάπτυξη του κόσμου της μοτοσυκλέτας.
Τα τελευταία δύο χρόνια η Εγνατία Ασφαλιστική υπήρξε υποστηρικτής του μηχανοκίνητου αθλητισμού και τώρα της μοτοσικλέτας. Οι ιθύνοτες της εταιρίας αποφάσισαν να κληρώσουνι κατά τη διάρκεια της έκθεσης μια ολοκαίνουργια Yamaha YZF-R1 2003, αξίας 12.800 ευρώ προκειμένου να διατηρήσει αμείωτο το ενδιαφέρον των επισκεπτών.
Ο τυχερός θα παραλάβει ακόμη ένα κράνος ενώ θα παρακολουθήσει (υποχρεωτικά) δωρεάν μαθήματα ασφαλούς οδήγησης στις γνωστής σχολές "0-300 Riding School" και "California Superbike School"

NLS
09/03/2004, 17:40
very nice

periklisk
09/03/2004, 18:02
Εγώ Σάββατο πρωί-πρωί θα είμαι εκεί!!!! Μένω και πολύ κοντά!!!! Και καρέκλες να ρίχνει θα πάω!!!!

cityfly
09/03/2004, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από skor-billys
Paidia ego h3era oti h eke8esh 8a ginei stis 28 feb me 7 mar? metafer8ike kai ginete 13-21 martiou? 'h 8a ginoun kai oi 2? mallon xlomo ee?

μεταφέρθηκε λόγω των εκλογών

flavor
10/03/2004, 01:39
στο περίπτερο της hellinmoto θα υπάρχει και η θρυλική ducati desmosedici κατευθείαν από τα gp:beer:

code
10/03/2004, 16:25
δεν κανονίζουμε να μαζευτούμε να παρεάκι να πάμε όλοι μαζί για ένα δυνατό ΝΤΟΥ, Σαββατο μεσημεράκι!??!?!?!??!?!?!?:p :eek: :beer: :cool: :smokin:

Wizard13
10/03/2004, 16:35
Δεν κανονίζουμε να πάμε όλοι μαζί ΑΛΛΑ Σάββατο πρωί, γιατί πιό μετά θα γίνεται πανικός και δεν θα μπορέσουμε να δούμε τίποτα??? :rolleyes:

Εγώ έχω ένα ραντεβού το πρωί και θα είμαι Γλυφάδα από τις 9:00.
Κατά τις 10 παρά θα έχω τελειώσει και θα είμαι 10 λεπτά από το Ελληνικό. Ανοίγει στις 10:00, οπότε θα είμαι από τους πρώτους.

Υπάρχει μια πιθανότητα να είναι και οi wolfman13 & irineepi μαζί :)

Θα ξέρω μέσα στην εβδομάδα σίγουρα.

Το ξέρω ότι είναι πολύ πρωί, αλλά μετά θα γίνει πανικός και αν πάμε στις 12-1 θα χάσουμε όλη τη μέρα μας εκεί. Έτσι δεν είναι? :look:

NLS
10/03/2004, 16:35
με πρόλαβες ως σκέψη (σήμερα το σκεφτόμουν), όχι ως υλοποίηση

είναι καλή ιδέα

αλλά εγώ δεν θα είμαι

βλέπεις Σάββατο μεσημέρι θα είναι η αρχή του δράματος στη δουλειά (μεγάααααλη αλλαγή σε servers και δίκτυο)

periklisk
10/03/2004, 16:35
Εγώ είμαι μέσα!!!

almalibera
10/03/2004, 16:45
...ΝΑΙ!! ΝΑΙ!!!! ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!!!!!!!!!


ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!! :D :p


ΟΛΟΙ ΜΟΤΟ
ΟΛΟΙ ΜΟΤΟ
ΟΛΟΙ ΜΟΤΟ
!!!!!!!!!





Αλλα...μεσημερακι.....:winka:

bikersonly
10/03/2004, 16:49
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!! ΟΛΟΙΙΙΙΙΙ ΚΕΕΕΜΕΕΕΕ!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ FORUM, ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ,ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ....

ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ..... :wave2:

ΧΑΧΑ!!! :lol:

ΕΓΩ Π.Χ ΜΠΟΡΩ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΣΑΒΒΑΤΟΥ Ή ΠΡΩΙΝΟ ΚΥΡΙΑΚΗΣ.
:wacko:

nimbus
10/03/2004, 16:51
:D :D :D

almalibera
10/03/2004, 16:51
...ΩΡΑΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!! ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!



ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ 2 ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ!!!!!!!!!!

BE THERE....
:beer: :wave2:

nimbus
10/03/2004, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...ΩΡΑΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!! ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!



ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ 2 ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ!!!!!!!!!!

BE THERE....
:beer: :wave2:


NA PAME:winka: :beer: :D :beer:

bikersonly
10/03/2004, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...ΩΡΑΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!! ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!



ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ 2 ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ!!!!!!!!!!

BE THERE....
:beer: :wave2:

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ???
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΙ ΩΡΑ ΕΝΝΟΕΙΣ?? 12:00? 13:00?, 14:00?,15:00?16:00???? :lol: :rotflmao: :beer:

almalibera
10/03/2004, 16:57
ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΑΦΗΣ?? :mad: :p

Wizard13
10/03/2004, 16:58
Εγώ πάντως θα είμαι εκεί από τις 10:30 τελικά και θα σας περιμένω ότι ώρα έρθετε... Θα έχω τι να κάνω, θα χαζεύω το μωρό μου... :wave2:

bikersonly
10/03/2004, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΑΦΗΣ?? :mad: :p

ΟΧΙ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ!!! :lol: :lol:

bikersonly
10/03/2004, 17:01
[Β] έχε υπόψιν σου ότι με το ελαφάκι θα πάμε και οι δύο μας! [Β] :winka: :beer:

almalibera
10/03/2004, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
[B] έχε υπόψιν σου ότι με το ελαφάκι θα πάμε και οι δύο μας! [B] :winka: :beer:



ΓΙΑΤΙ??????

bikersonly
10/03/2004, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΓΙΑΤΙ??????

ΕΠΕΙΔΗ!!! :mad:

almalibera
10/03/2004, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Εγώ πάντως θα είμαι εκεί από τις 10:30 τελικά και θα σας περιμένω ότι ώρα έρθετε... Θα έχω τι να κάνω, θα χαζεύω το μωρό μου... :wave2:



ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!:D :lol: :rotflmao:

ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ?????
ΟΧΙ, ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟ!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:



ΠΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!! ΜΑΓΕ 13, ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ/ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΩ ΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ.........:nono:
ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
10/03/2004, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Εγώ πάντως θα είμαι εκεί από τις 10:30 τελικά και θα σας περιμένω ότι ώρα έρθετε... Θα έχω τι να κάνω, θα χαζεύω το μωρό μου... :wave2:


Και εγώ το πιθανότερο να είμαι εκεί από τις 10!!!! Μέχρι να έρθουν οι άλλοι θα έχουμε κάνει πόλλες βόλτες εκεί μέσα!!!

Nefeli
10/03/2004, 17:13
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ

Το πιο πιθανό είναι να έρθω με το τουτούτι αλλά θα παρακαλέσω το καλό θεούλη
Να φύγω με το R1 τώρα θα μου πείτε τι να θα το κάνεις αυτό θέλει μπράτσα και να τρώς και όλο το φαί σου ?
Εεεεεεεεεεεεεεεε

Θα το κοιτάω πειράζει ???????????????????????????????????? στην αρχή
Μετά λεω να το μάθω πειράζει ???????????????????????????
Γαμώτο φτάνουν τα πόδια μου κάτω ? τώρα αυτό είναι το πρόβλημα ??????????????? ΦΤΟΥ ΜΟΥ
:wave2: :lol: :rotflmao:

almalibera
10/03/2004, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ

Το πιο πιθανό είναι να έρθω με το τουτούτι αλλά θα παρακαλέσω το καλό θεούλη
Να φύγω με το R1 τώρα θα μου πείτε τι να θα το κάνεις αυτό θέλει μπράτσα και να τρώς και όλο το φαί σου ?
Εεεεεεεεεεεεεεεε

Θα το κοιτάω πειράζει ???????????????????????????????????? στην αρχή
Μετά λεω να το μάθω πειράζει ???????????????????????????
Γαμώτο φτάνουν τα πόδια μου κάτω ? τώρα αυτό είναι το πρόβλημα ??????????????? ΦΤΟΥ ΜΟΥ
:wave2: :lol: :rotflmao:


Γιατί καλη μου τί υψος εχεις για να μην πατας κάτω???

almalibera
10/03/2004, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΕΠΕΙΔΗ!!! :mad:



[B] ΕΠΕΙΔΗ!!!ΤΙ?????

nimbus
10/03/2004, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ

Το πιο πιθανό είναι να έρθω με το τουτούτι αλλά θα παρακαλέσω το καλό θεούλη
Να φύγω με το R1 τώρα θα μου πείτε τι να θα το κάνεις αυτό θέλει μπράτσα και να τρώς και όλο το φαί σου ?
Εεεεεεεεεεεεεεεε

Θα το κοιτάω πειράζει ???????????????????????????????????? στην αρχή
Μετά λεω να το μάθω πειράζει ???????????????????????????
Γαμώτο φτάνουν τα πόδια μου κάτω ? τώρα αυτό είναι το πρόβλημα ??????????????? ΦΤΟΥ ΜΟΥ
:wave2: :lol: :rotflmao:

ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΝΤΗ ΕΙΣΑΙ? ΩΡΑΙΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ:winka:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:lol: :lol:

NLS
10/03/2004, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΝΤΗ ΕΙΣΑΙ? ΩΡΑΙΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ:winka:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:lol: :lol:

ποιά ενδιαφέροντα; εκμάθηση για ξυλοπόδαρα;

μπουχαχαχαχα

almalibera
10/03/2004, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΚΙ ΕΣΥ ΚΟΝΤΗ ΕΙΣΑΙ? ΩΡΑΙΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ:winka:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:lol: :lol:


Α, ρε συννεφακι.....το DNA με σενα πανω φαινεται SS!!!!!!!:lol: :lol: :evil: :rotflmao:

nimbus
10/03/2004, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Α, ρε συννεφακι.....το DNA με σενα πανω φαινεται SS!!!!!!!:lol: :lol: :evil: :rotflmao:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:beer: :lol: :lol:

almalibera
10/03/2004, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
ποιά ενδιαφέροντα; εκμάθηση για ξυλοπόδαρα;

μπουχαχαχαχα


Oχι...

ΠΩΣ ΝΑ ΟΔΗΓΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΥΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!






:wave2:

Nefeli
10/03/2004, 17:39
Κοντή είμαι γαμώτο μου












φαίνεται ο πατέρας μου βαριόταν και η μάνα μου εκείνη την στιγμή σκεφτόταν ότι το ταβάνι θέλει βάψιμο…………………..


















και επειδή κάποιοι μας σκέφτονται



Όλο και τα κονταίνουν στα σημεία τα επίμαχα :lol: :lol:

Και στην ανάγκη εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε που θα πάει θα τα κοντύνουν και άλλο

Λοιπόν όλες οι κοντές και κοντοί μαζί το Σάββατο με πανό στους ώμους για το αίτημα

μας……………

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τακούνια???????????????????? Να το μάθουμε και αυτό γουστάρω

:wave2:

cityfly
10/03/2004, 17:41
μέσα και γω















άμα βέβαια καταλήξουμε σε κοινή ώρα

αλλιώς θα βρεθούμε μέσα παίζει κι αυτό

periklisk
10/03/2004, 17:45
Εγώ θα κόβω βόλτες μέσα από τις 11 παρέα με ένα φίλο μου, τη γυναίκα του και τον αδερφό του μάλλον.....

Ευκαιρία και να γνωριστούμε!!!!

almalibera
10/03/2004, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εγώ θα κόβω βόλτες μέσα από τις 11 παρέα με ένα φίλο μου, τη γυναίκα του και τον αδερφό του μάλλον.....

Ευκαιρία και να γνωριστούμε!!!!


ΝΑΙ ΜΩΡΕ, ΚΑΘ'ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!

Wizard13
10/03/2004, 17:56
Πάντως καταλήξαμε :eyepop:

Ο καθένας θα πάει ότι ώρα γουστέρνει, μόνος ή με παρέα εκτός forum και ΑΜΑ τύχει να δει κάποιον από εδώ μέσα, θα πει ένα "γειά", μια μαλακία να περάσει η ώρα όπως "Τα ΖΧ10 είναι καλύτερα από τα CBR1000RR" :rolleyes: και θα συνεχίσει τη βόλτα του :look: :wacko:

Ωραία... :lol: :wave2:

periklisk
10/03/2004, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΝΑΙ ΜΩΡΕ, ΚΑΘ'ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!


xexe!!! Αν συννενοηθούμε για κάποια ώρα και σε συγκεκριμένο σημείο νομίζω πως μπορούμε..... Μέσα στο άσχετο είναι δύσκολο........

cityfly
10/03/2004, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΝΑΙ ΜΩΡΕ, ΚΑΘ'ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!

μπορούμε να βρούμε τρόπους,

να δώσουμε ραντεβού κάπου στα πάρκινγκ με κάποιον που έχει μηχανή που δεν πολυκυκλοφορεί είναι απλούστατο θα ψάχνουμε γύρω γύρω στο πάρκινγκνα βρούμε πχ μια hayabusa ή μια hayabousa σε συνδυασμό με παπάκι με νίτρο, απλούστατο, θα κάνουμε και γυμναστική

Ή εναλλακτικά να δώσουμε ραντεβού κάπου πριν την έκθεση πχ, αρκεί να καταλήξουμε στην ώρα.

Ή εναλλακτικά αν δεν έχουμε καταλήξει στην ώρα να δώσουμε ραντεβού μια συγκεκριμένη ώρα κάπου μέσα
(υπάρχει κάποιος χάρτης του χώρου;) κάτι θα βρούμε να κάνουμε

Ή επίσης εναλλακτικά να ανταλάξουμε κάνα τηλέφωνο και να τηλεφωνηθούμε

bikersonly
10/03/2004, 18:03
EΓΩ ΠΑΛΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ, ΧΥΜΑ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ 5 POINTS!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΜΑΖΕΨΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ!!!ΧΑΧΑΧΑ!!! :sick: :eyepop:

Spazz
10/03/2004, 18:04
βασικα κι εγω επειδη δε ξερω κανεναν σχεδον αν δειτε εναν με κουρεμενο το μαλλι μονο απο αριστερα χτυπηστε μου τον ωμο και πες ρε γκαζμα κανε ακρη δε βλεπουμε τιποτα.συνθηματικο.επισης αν δειτε εναν που του εχει φυγει μια ραφη απο τη μπλουζα κατω δεξια ε αυτος θα ειμαι εγω.δυσκολα αναγνωρισιμος ευκολα προσσεγγισιμος.<<<<<<<<<<γαμησε?πως μου ρθε?θα γραψω βιβλιο

bikersonly
10/03/2004, 18:09
ΟΧΙ ΟΧΙ!!! ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ LAPTOP ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΣΩ ΤΟΥ CHAT!!!ΟΥΠΣ!!! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ CHAT!! :mad: Α ΡΕ JUL!!!!! :lol:

ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΠΟΣΤ!!!ΧΑΧΑ!!! ΑΦΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΙΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΜΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ 10 ΣΕΛΙΔΕΣ!!!ΧΑΧΑ!!! :lol:

almalibera
10/03/2004, 18:09
...Ναι ναι...επίσεις αν δειτε μια πανέμορφη, κοντή, ξανθια με γαλανα ματια αυτή θα ναι .........η Νιπμους!!!!:p
Και δίπλα της μια, επίσης, ψηλή, πανεμορφη, καστανοξανθη με μεγαλα καστανα ματια αυτή θα μαι εγω....:p :p
Και διπλα μας ενας ψηλο, πανέμορφο, μακρυμαλλικο καστανο αγόρι..............:winka:



αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

bikersonly
10/03/2004, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Και διπλα μας ενας ψηλο, πανέμορφο, μακρυμαλλικο καστανο αγόρι..............:winka:


ΑΥΤΟΣ ΥΠΟΘΕΤΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΕΤΣΙ??? :p

Ή ΟΧΙ? :mad:

Nefeli
10/03/2004, 18:13
Αν δείτε μια κοντή με κοντό μαλλί να της τρέχουν τα σάλια για τις μηχανάρες


Και να φοράει φούτερ με το τεράστιο moto.gr στην πλάτη

Εγώ θα είμαι


Μήπως να βάλουμε και αυτοκόλλητο moto.gr στο μέτωπο να γνωριζόμαστε σίγουρα????????


:beer: :sun:

NLS
10/03/2004, 18:14
εγώ θα είμαι αυτός με την κάμερα στην R1200GS και στην 950

Wizard13
10/03/2004, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Μήπως να βάλουμε και αυτοκόλλητο moto.gr στο μέτωπο να γνωριζόμαστε σίγουρα????????

Ναιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαια ιαιαιαιαιαιαι!!!!!!!!!! :winka:

:rotflmao:

periklisk
10/03/2004, 18:20
EΓΩ ΠΑΛΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ, ΧΥΜΑ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ 5 POINTS!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΜΑΖΕΨΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!


Αδικία!!!!:( :(

Το αυτοκόλλητο είναι καλή ιδέα......:D :D :D



χεχε!!! Που θα το βρούμε??????????????????????????????????????????????????????????????????????

nimbus
10/03/2004, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Αν δείτε μια κοντή με κοντό μαλλί να της τρέχουν τα σάλια για τις μηχανάρες


Και να φοράει φούτερ με το τεράστιο moto.gr στην πλάτη

Εγώ θα είμαι


Μήπως να βάλουμε και αυτοκόλλητο moto.gr στο μέτωπο να γνωριζόμαστε σίγουρα????????


:beer: :sun:

AXAXXAXAXAXAX EISAI FOBERH:lol: :beer:

nimbus
10/03/2004, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...Ναι ναι...επίσεις αν δειτε μια πανέμορφη, κοντή, ξανθια με γαλανα ματια αυτή θα ναι .........η Νιπμους!!!!:p
Και δίπλα της μια, επίσης, ψηλή, πανεμορφη, καστανοξανθη με μεγαλα καστανα ματια αυτή θα μαι εγω....:p :p
Και διπλα μας ενας ψηλο, πανέμορφο, μακρυμαλλικο καστανο αγόρι..............:winka:



αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!


ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ:wacko: ΘΑ ΜΑΣ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

almalibera
10/03/2004, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΑΥΤΟΣ ΥΠΟΘΕΤΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΕΤΣΙ??? :p

Ή ΟΧΙ? :mad:



ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!


ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΔΗΛΑΔΗ??????!!!!!!!!!

:ninja:

almalibera
10/03/2004, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Αδικία!!!!:( :(

Το αυτοκόλλητο είναι καλή ιδέα......:D :D :D



χεχε!!! Που θα το βρούμε??????????????????????????????????????????



ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΑΛΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΛΛΟ:

ΘΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ ΜΟΤΟ.GR ΣΕ Α4
ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΡΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!!!! ΟΛΟ ΙΔΕΕΣ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!


ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ALMALIBRA KALIBRA AMBRA KATAMBRA!!!!!!!!!!!:beer: :p :D :lol:

Wizard13
10/03/2004, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ:wacko: ΘΑ ΜΑΣ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Έχει και Βασιλόπουλο αριστερά πριν την είσοδο, αλλά επειδή είναι Σάββατο και θα γίνεται χαμός, φέρ'τε προμήθειες από το σπίτι... :look: :rotflmao:

almalibera
10/03/2004, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ:wacko: ΘΑ ΜΑΣ ΤΣΑΚΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Με τις ντοματες ας μας παρουν....με τιποτα κρανη και λοιπο εξοπλισμό μην μας παρουν γιατι τότε θα χουμε πρόβλημα...:p :p :p

nimbus
10/03/2004, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Με τις ντοματες ας μας παρουν....με τιποτα κρανη και λοιπο εξοπλισμό μην μας παρουν γιατι τότε θα χουμε πρόβλημα...:p :p :p


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ;) :lol: :lol: :beer:

Nefeli
10/03/2004, 18:51
Αυτοκόλλητα έχω πείτε ώρα και σημείο συνάντησης να σας δώσω όσα έχω.


Επίσης αν ακούσετε από μεγάφωνο οι φουρομάδες του moto.gr να πάνε στο σημείο χχχχχχχχχχχχχχ

Τρέχτε η ο Wizard13 θα έχει πάρει την μηχανάρα του και θα την κοπανάει
Βρίζοντας θεούς και δαίμονες

Η εγώ θα προσπαθώ να κοντύνω καμιά άλλη κουκλάρα στο ύψος και την τιμή η θα χορεύω στο θεό της τύχης να πάρω το R1 ξανά ΦΤΟΥ ΜΟΥ


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Julius
10/03/2004, 19:01
emena tha me vreite sto periftero tis Aprillia na klaio pesmenos mprosta apo thn akoulouthi motosykleta ax.................... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


1025

Wizard13
10/03/2004, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
emena tha me vreite sto periftero tis Aprillia


Εεεεε... Ναι.... Και ποιός σου είπε ότι θα έρθουμε στο περίπτερο της πρωτApriliaς??? :rotflmao:

periklisk
10/03/2004, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΑΛΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΛΛΟ:

ΘΑ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΤΟ ΜΟΤΟ.GR ΣΕ Α4
ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΡΡΑΨΩ ΣΤΗΝ ΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ!!!!! ΟΛΟ ΙΔΕΕΣ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!


ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ALMALIBRA KALIBRA AMBRA KATAMBRA!!!!!!!!!!!:beer: :p :D :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli


Αυτοκόλλητα έχω πείτε ώρα και σημείο συνάντησης να σας δώσω όσα έχω.


Επίσης αν ακούσετε από μεγάφωνο οι φουρομάδες του moto.gr να πάνε στο σημείο χχχχχχχχχχχχχχ

Τρέχτε η ο Wizard13 θα έχει πάρει την μηχανάρα του και θα την κοπανάει
Βρίζοντας θεούς και δαίμονες

Η εγώ θα προσπαθώ να κοντύνω καμιά άλλη κουκλάρα στο ύψος και την τιμή η θα χορεύω στο θεό της τύχης να πάρω το R1 ξανά ΦΤΟΥ ΜΟΥ



XEXEXE!!!!









Αυτό με τα μεγάφωνα καλό ακούγεται!!!! Έχουμε κανα κονέ ή θα κάνουμε καταδρομική στη μικροφωνική?????????????????????????? :lol: :lol:

Wizard13
10/03/2004, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
ή θα κάνουμε καταδρομική στη μικροφωνική?

Καταδρομική περικαλώ, μόνο εγώ η ο NουLουSoυ είμαστε πιστοποιημένοι για να κάνουμε, νταξ?! :wacko:

Aλλά άμα θέλετε, το κανονίζουμε, πλάκα θα έχει... :look:

Εθελοντές για το ξύλο έχουμι? :rolleyes:

periklisk
10/03/2004, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Καταδρομική περικαλώ, μόνο εγώ η ο NουLουSoυ είμαστε πιστοποιημένοι για να κάνουμε, νταξ?! :wacko:

Aλλά άμα θέλετε, το κανονίζουμε, πλάκα θα έχει... :look:

Εθελοντές για το ξύλο έχουμι? :rolleyes:

έχουτι!!!!.......:lol:

nimbus
10/03/2004, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
έχουτι!!!!.......:lol:


ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΙΑ ΘΑ ΔΩΣΩ, ΔΕΚΑ ΘΑ ΦΑΩ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ 1.57 ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΑΣΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Nefeli
10/03/2004, 19:35
Κονέ δεν έχουμε κατάληψη μπορούμε και να κάνουμε βεβαίως βεβαίως και το ξύλο το αντέχουμε


Αλλά αν ακούσετε συνθηματικό του στυλ η ΝΕΦΕΛΗ έχασε τα φορουμάκια της παρακαλούμε να προσέλθουν………………………………………

Που????????????????????

για δώστε καμιά ιδέα σε πιο περίπτερο????????????????????????????????????????????


Άλλη ιδέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μήπως να φοράμε στο χέρι όλοι μαντήλι σε ΚΟΚΚΙΝΟ έτσι να κρέμονται οι άκρες α όχι άλλο χρώμα ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Λεω ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ??????????????????????????//


ΚΑΛΑ ΔΕΚΑ ΚΙΛΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ



ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nimbus Εσύ και εγώ μαζί 3 μέτρα γυναικάρες και κάτι τσόφλια επιπλέον


ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΩΣΟΥΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nimbus
10/03/2004, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Κονέ δεν έχουμε κατάληψη μπορούμε και να κάνουμε βεβαίως βεβαίως και το ξύλο το αντέχουμε


Αλλά αν ακούσετε συνθηματικό του στυλ η ΝΕΦΕΛΗ έχασε τα φορουμάκια της παρακαλούμε να προσέλθουν………………………………………

Που????????????????????

για δώστε καμιά ιδέα σε πιο περίπτερο????????????????????????????????????????????


Άλλη ιδέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μήπως να φοράμε στο χέρι όλοι μαντήλι σε ΚΟΚΚΙΝΟ έτσι να κρέμονται οι άκρες α όχι άλλο χρώμα ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Λεω ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ??????????????????????????//


ΚΑΛΑ ΔΕΚΑ ΚΙΛΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ



ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nimbus Εσύ και εγώ μαζί 3 μέτρα γυναικάρες και κάτι τσόφλια επιπλέον


ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΩΣΟΥΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


xaxaxaxaxax:rotflmao:

periklisk
10/03/2004, 20:27
Πρέπει να οργανωθεί κατάλληλα!!!!!

Ότι κανονίσετε έγω είμαι μέσα.... εν λευκώ...... (λέμε τώρα...)

milaber
11/03/2004, 05:20
Εγώ δυστυχώς το μόνο που μπορώ να ελπίζω (καθ΄ότι Θεσσαλονικιός) είναι να γεμίστε το forum με φωτογραφίες!!!
:D :D :D

milaber
11/03/2004, 05:23
Αλλά μιλάμε για φωτογραφίες απο ΟΛΕΣ τις μηχανές (τουλάχιστον τις πιο λαοφιλείς) και όχι από αυτές που γουστάρει ο φωτογράφος και από ΟΛΕΣ τις πιθανές γωνίες (το τελευταίο για την Desmosedici, θα προτιμούσα και με κανένα μωρό ξαπλωμένο πάνω!)!
ΟΚ;
Θα σας είμαι υπόχρεος!!!

:smokin: :smokin: :smokin:
:wave2: :wave2: :wave2:

Wizard13
12/03/2004, 19:48
Για να οργανωνώμαστε:
Εγώ θα είμαι εκεί το αργότερο στις 11:00 μαζί με τη nefeli, φρεσκοξυρισμένος, φρεσκοκουρεμένος :rolleyes:
Μη με δει και απεριποίητο η αδερφούλα του μωρού μου και της πει κακά λόγια... :wacko:

Όσοι έρθετε μέχρι τις 13:00 που υπολογίζω ότι θα είμαστε εκεί, πάρ'τε στο 697.320.6891 Γιώργος για να βρεθούμε.

Μάκια σε όλους/όλες :wave2:

periklisk
12/03/2004, 22:29
Εγώ Γιώργο θα είμαι κατά τις 11:30 τελικά.... Θα σε πάρω τηλ όταν θα είμαι κοντά στο 1000..... φαντάζομαι εκεί θα είσαι.......:beer: :beer: :beer: :beer:

Wizard13
12/03/2004, 22:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
κοντά στο 1000.....

KONTA??? Αγκαλιά θα είμαι :rolleyes: :look: :rotflmao:

periklisk
12/03/2004, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
KONTA??? Αγκαλιά θα είμαι :rolleyes: :look: :rotflmao:

xexe!!!!!:lol: :lol:

NLS
13/03/2004, 02:08
οκ ερώτηση

τι μέρα ανοίγει; αύριο έτσι;

και τι ώρα;

αυτά :)

NLS
13/03/2004, 03:03
(ok ημερομηνία είδα)

ρε παιδιά για να έχουμε καλό ρώτημα, γιατί δεν γράφει τίποτα στην πρώτη σελίδα του site;

periklisk
13/03/2004, 17:12
Δε ξέρω Νίκο δεν το είδα....

Σε λίγο την κάνω για την έκθεση.....

Θα σου πω εντυπώσεις μόλις γυρίσω.....

NLS
13/03/2004, 22:28
πήγα - η μπαταρία της κάμερας μου τέλειωσε στο 1.5 λεπτά (2ο βυζί, 3ο μπούτι)

ίσως ΞΑΝΑΠΑΩ αύριο για να προλάβω να πάρω τίποτα

έχω σχετικά καλά νέα για τη μηχανή που θέλω...