PDA

View Full Version : Μεγαλειων συνεχεια...



devil's animal
27/09/2010, 15:47
με τα πολλα λοιπον φτασαμε Κρητη και γνωρισαμε λοιπον πολλες εξεχουσες κρητικες προσωπικοτητες.
βεβαια μονο ενας μου ειχε στειλει με π.μ. το τηλ του και αυτος ο ενας με περιμενε στις 5,30 το πρωι στο λιμανι της Σουδας, ασχετα αν εγω απο την νταγκλα της αγρυπνιας δεν τον ειδα καθλου και εφυγα πηγαινοντας στο προκαθορισμενο ραντεβου στην πλατεια των Χανειων στο ενετικο λιμανι...

Στελιο (Εχετλαιε) πρωτη φορα εχω νιωσει τετοια φιλοξενια και σε ευχαριστουμε και εγω και η Χρυσα απο τα βαθη της καρδιας μας.:a07:


211653

devil's animal
27/09/2010, 15:52
ο Νικος (Shaolin monk) οταν του την εδειξα....

























την μεγαλη μου αγαπη!!:lol: :lol:


211663

devil's animal
27/09/2010, 15:54
ο ενας (εκ των δυο) κορυφαιος rebuilder εδω μεσα Χρηστος sv9cvk.
:beer: :beer: :beer:


211667

sniper
27/09/2010, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ο Νικος (Shaolin monk) οταν του την εδειξα....


την μεγαλη μου αγαπη!!:lol: :lol:

To ΧR Πολύ κοντά στο νερό δεν είναι; :lol:

devil's animal
27/09/2010, 15:55
σας ευχαριστω ολους που ξυπνησατε τοσο νωρις (και ειδικα ο Στελιος) και ηρθατε να μας καλωσορισετε!!
:beer: :beer: :beer:


211670

devil's animal
27/09/2010, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
To ΧR Πολύ κοντά στο νερό δεν είναι; :lol:

οσο ειναι και το μπουσακι...
αλλα αυτο εχει το χρωμα της θαλασσας και μοιαζει με τα παπορια απο πισω....:lol: :lol: :lol:


περναγαν αυτοκινητα απο εκει... :rolleyes:


211696

devil's animal
27/09/2010, 16:43
και αλλη μια με το cb του Χρηστου!!
:smokin:


211697

devil's animal
27/09/2010, 16:46
η παρακατω αφιερωμενη στον Μακη...
:a22: :a22: :a22: :a22: :a22: :a22: :a22:


211699

Cpt. Haddock
27/09/2010, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οσο ειναι και το μπουσακι...
αλλα αυτο εχει το χρωμα της θαλασσας και μοιαζει με τα παπορια απο πισω....:lol: :lol: :lol:


περναγαν αυτοκινητα απο εκει... :rolleyes:

ωραίο φόρτωμα ρε :bigcry: :bigcry:

sniper
27/09/2010, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ωραίο φόρτωμα ρε :bigcry: :bigcry:

Καλά αυτό....

Η άλλη που καθόταν; Ή μπροστά αυτός κι αυτή με την πραμάτια της απο πίσω πεζή; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
27/09/2010, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Η άλλη που καθόταν; Ή μπροστά αυτός κι αυτή με την πραμάτια της απο πίσω πεζή;

:nono:

Απο μπροστά


Να βλέπει τα μπλοκα :bawl:

sniper
27/09/2010, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono:

Απο μπροστά


Να βλέπει τα μπλοκα :bawl:

Ή με κουδούνι.... :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :lol:

devil's animal
27/09/2010, 17:05
και καπου στην τεταρτη μερα που ειμαστε εκει και ενω εχουμε κανει τον κwλο μας απο χλμ, αποφασιζουμε να ελεγξουμε τα λαδακια του τρακτερ και διαπιστωνουμε οτι ειμαστε λιγο κατω.

λογικο θα μου πειτε γιατι το 'ργαλειο εχει full συνθετικο λαδακι που καιγεται ευκολα αν γινονται πολλα και καλα ανοιγματα. οπως επισης και στα 1000χλμ εχει μαθει να αλλαζει.


τηλεφωνο τον Μαστορα (το κεφαλαιο Μ δεν ειναι τυχαιο) και αναζητησης λαδιων torco t4sr 20w50. χαχαχαχα:rotflmao: :rotflmao:

γελαω γιατι σιγα μην εβρισκα torco...

επομενη επιλογη μαστορα: mobil1
ακυρο μεγαλο και πανηγυρικο. τα mobil ειναι πλεον πολυ σπανια βενζιναδικα και δεν ξερω και αν εχει κλεισει, οποτε σιγα μην εβρισκα λαδια mobil.

επομενη επιλογη μαστορα: amsoil.
σιγα μην ειχαν amsoil στην Κρητη. και αν ειχαν σιγα μην εβρισκα εγω μαγαζι στα Χανια που ειμαι απο την Αθηνα και δεν ξερω τους βασικους δρομους...

τηλεφωνο στον Στελιο. μου λεει ενα μαγαζι που μπορω να βρω λαδια (αλλα χλωμο εως πολυ χλωμο για τα συγκεκριμενα). του λεω να παρει τον Μακη μηπως ξερει κατι και φευγω.

μετα απο το πρωτο μαγαζι που παω μου συστηνουν αλλα 2 μαγαζια.

ΚΑΝΕΝΑΣ,μα κανενας δεν ειχε τα λαδια που ζηταγα. ολοι δουλευαν Motul. το λεω στο μαστορα και αρχιζει να λεει κατι για πατατολαδα, κατι οτι αμα τα βαλω να μην το πω πουθενα παραεξω, κατι οτι ας τα βαλω και να κανω και 3 φορες το σταυρο μου, να πω 3 φορες το Πατερ ημων και 3 το απεταξαμιν.
ευτυχως στο μεταξυ σκαει μνμ απο τον Μακη για το που μπορω να βρω torco...
:a25: :a25: :a25:

σχετικα κοντα απο εκει που ημουν, βρισκω το μαγαζι και παιρνω τα Τ4R. ελα ομως που εκει που εχει το ανοιγμα για τα λαδια ηταν αδυνατο να συμπληρωσω αν δεν εκανα ολο το μηχανακι μ0υνι....:mad:


η λυση βρεθηκε στην παρακειμενη αυλη.:p


211702

devil's animal
27/09/2010, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ωραίο φόρτωμα ρε :bigcry: :bigcry:


για προσπαθησε εσυ να φορτωσεις το XR με πραγματα 2 ανθρωπων ( Η ΜΙΑ ΕΚ ΑΥΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΑ), για να δουμε τι θα κανεις..

επισης περα απο αυτα ειχα και μια τσαντα πλατης γεματη που την φοραγα μπροστα σαν πανοπλια.



α,ειμαστε λεπτοκαμωμενοι και fit και χωραμε.:a43: :a43: :a43:

devil's animal
27/09/2010, 17:10
ναι καλα καταλαβατε. γιουκα κυριοι.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


211705

devil's animal
27/09/2010, 17:11
τρελη εμπνευση της στιγμης...


211706

devil's animal
27/09/2010, 17:12
και αλλη μια με τα "συνεργα"...:lol: :lol:


211707

Aggelos_SV
27/09/2010, 17:21
Ωραία η πατέντα με το φύλλο για χωνί! :winka:


Παρακαλείται ο makis206 να στείλει πμ με διεύθυνση του torcoμάγαζου :D

devil's animal
27/09/2010, 17:23
ειχαμε καθυστερησει αρκετα στο προγραμμα μας με το ψαξιμο των λαδιων και ολη την συννεοησια στα τηλ.
ξεκινησαμε ουτως ή αλλιως αργα απο το δωματιο και ειχαμε πολλα χλμ να καλυψουμε. θελαμε να παμε παλιοχωρα και σουγια.

ξεκιναμε λοιπον και επειτα απο τις οδηγιες που λαβαμε απο τον Στελιο, επρεπε να παμε μεσω ταυρωνιτη.

αφου ειχαμε διανυσει την εθνικη στριψαμε ταυρωνιτη και αρχισαμε να ανηφοριζουμε το βουνο.

ξαφνικα πισσα και κατι αλλο σε ολο το δρομο. οχι ρπμ παλι... :rolleyes: ...και σταματαω.


δεν ειχαν κλεισει τον μισο δρομο. ουτε ειχαν καποια ταμπελα οτι απαγορευετε να περασουμε.

ρωταμε τους εργατες και μας λενε περνατε αλλα με προσοχη.
:look:

επειτα απο διαβουλευεσεις και αφου ειχαμε αργησει αρκετα δεν μας επαιρνε να γυρνουσαμε πισω και να πηγαιναμε απο αλλου γιατι θα ηταν τεραστιος κυκλος και θα χαναμε και χρονο και χρημα και αντοχες.


αποφασιζω να περασω "κυρια".

κανω τα πρωτα 100 μετρα κατηφορικα και ολα καλα.

μολις πιανει μια ψιλη ανηφοριτσα με πρωτη και τον συμπλεκτη πατημενο το 1/5 της διαδρομης και το γκαζι στο 1/10 αρχιζει και φευγει ο πισω τροχος. ολα αυτα με 2χλμ/ωρα.

ευτυχως η Χρυσα εβαλε τα ποδια κατω και εμεινε ορθια. abandon ship κανονικα και καλα εκανε. ουτε που την καταλαβα. γατοπαρδος σκετος.

ο καπετανιος καθησε με το παπορι μεχρι την τελευταια στιγμη, μεχρι που το απεθεσε κανονικα κατω. λερωμενη μια παλαμη. ουτε εγω επεσα.


ο δρομος...


211709

devil's animal
27/09/2010, 17:25
το υλικο μετα μαθαμε οτι ειναι 50% πετρελαιο και 50% πισσα.


211710

devil's animal
27/09/2010, 17:27
το μηχανακι οταν σηκωθηκε...:rolleyes:


211711

devil's animal
27/09/2010, 17:30
ευτυχως με πολυ υπομονη οι ανθρωποι βοηθησαν οσο μπορουσαν και καθαρισαμε ολες τις βρωμιες με καθαρο πετρελαιο.


211712

devil's animal
27/09/2010, 17:32
ηρθε και ο ιδιοκτητης της κατασκευαστικης και απολογηθηκε. φορτωσαμε το μηχανακι γιατι ειχε πολλες στροφες και τα λαστιχα ηταν χαλια και το πηγαμε στο εργοταξιο οπου το επλυνε ενας πολυ μερακλης εργατης που ειχε ενα bros και επλενε και αυτος την δικια του εκει.

με ειδικο υγρο που απομακρυνεται η πισσα και πολυ σαπουνι και νερο το μηχανακι εγινε καινουργιο.:D

στο τελος μου λαδωσε και την αλυσιδα.:beer:

καλυτερα και απο το καλυτερο πλυντηριο.:cool:


με τα πολλα αποζημιωθηκα οριακα για τα παπουτσια που λερωθηκαν.

η ζημια της μηχανης.:lol:


211715

devil's animal
27/09/2010, 17:58
εδω οφειλω να προειδοποιησω τους επιδοξους ταξιδιωτες για την Κρητη οτι το φαραγγι της Σαμαριας ειναι μια μ@λακια και μιση!!


πηγαμε την επομενη μερα του συμβαντος για να χαλαρωσουμε λιγο απο το συνεχες κοπανημα του μονοκυλιδρου με τα πολλα χλμ και επειδη ειχαμε ακουσει καλα λογια.


τελικως δεν μας ενθουσιασε καθολου.:rolleyes:

τα πρωτα μετρα εχουν μια στοιχειωδη βλαστηση, πευκα δλδ, επειδη βρισκεσαι στα 1200μετρα (συμφωνα με το υψομετρο της φωτρογραφικης μου).


τα υπολοιπα μετρα ειναι μια ξεραϊλα σε ενα φαραγγι που ουσιαστικα δεν βλεπεις τιποτα γιατι κοιτας συνεχως κατω μην στραμπουληξεις κανενα ποδι...


το μονοπατι ΔΕΝ ειναι μονοπατι. ειναι ολο καταβαση και καταπονουνται ολες οι αρθρωσεις των ποδιων και περισσοτερο τα γονατα επειδη εχει μεγαλα "σκαλοπατια" και πρεπει συνεχως να ριχνεις το βαρος μπροστα για να μην πεφτεις.

μεγαλες και μικρες πετρες που γλιστρουν κανουν τα πραγματα δυσκολα στην ισορροπια. σε αυτα ερχεται σε καποια φαση να προστεθει και το χωμα-αμμος που γλιστραει επισης πολυ.


να σημειωσω οτι ουτε εγω ουτε η Χρυσα ειμαστε αγυμναστοι. δεν εχει να κανει με αντοχες. το περπατημα του φαραγγιου ειναι περιπου στις 4,30 ωρες με 5-6 στασεις. δλδ 4 ωρες καθαρο περπατημα. ειναι ομως τρελη καταπονηση.

οταν μπηκαμε στο φαραγγι ειχαν ξεκινησει αρκετοι και τελικως φτασαμε πρωτοι στην Αγ. Ρουμελη. ειχαμε πολυ καλο ρυθμο, επειδη ετσι περπαταμε, αλλα μετα απο ενα σημειο και μετα ειχαμε ξενερωσει τοσο που επιταχυναμε κι'αλλο για να τελειωσει γρηγοροτερα.

Εν κατακλειδι, αν εχεις παει σε Ηπειρο (ζαγοροχωρια και τα ρεστα), Λιτοχωρο (φαραγγι Ενιπεα), Βορεια Ευβοια, Πηλιο, κλπ, το φαραγγι της Σαμαριας δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ να σου "πει".

ισα ισα, εγω το ειδα σαν μια καλοστημενη επιχειρηση που σκοπο εχει να σου παρει τα λεφτα.
οταν κατεβηκαμε στην Αγ. Ρουμελη ολοι καθοντουσαν και περιμεναν τις ορδες του φαραγγιου για να βγαλουν χρημα. μου θυμισε την τρουμπα τις περιοδους που εσκαγαν τα "ναυτακια".

ξαπλωστρα στα 7? και νερο μικρο στο 1?.

μεχρι και λεωφορειακι ειχαν στην εξοδο του φαραγγιου για να σε παει στην παραλια που απεχει 2χλμ για 1,5? το κεφαλι. εχεις περπατησει εκει μεσα δεκαδες χλμ και για τα τελευταια 2 θα πληρωσεις. και ειναι και καλος ο δρομος. φυσικα και δεν τα δωσαμε.

γενικα μια απογοητευση που χασαμε την μερα και δεν πηγαμε σε καποια παραλια να αραξουμε και να κανουμε το μπανιο μας σαν ανθρωποι.:rolleyes:

τελικως απολογισμος με εισητηρια κτελ, καραβιου για χωρα σφακιων, φαγητο (σουβλακια), εισοδους φαραγγιου, ξαπλωστρες κλπ .....100? τα 2 ατομα.


εγω θα σας συμβουλευα να μην πατησετε. αλλα και παλι αυτα ειναι γουστα και πολυ υποκειμενικα πραγματα...


211717

devil's animal
27/09/2010, 18:00
δεν θα μπορουσα να φυγω απο την Κρητη χωρις να γνωρισω τον στυλοβατη αυτου του φορουμ...:lol: :lol: :lol:


τον Εναν και Μεγαλο κρητικαρο.....



τον Φανταστικο και Υπερμεγιστο....





Μακη!! (makis206)
:beer: :beer: :beer:


211718

DimChios
27/09/2010, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εδω οφειλω να προειδοποιησω τους επιδοξους ταξιδιωτες


οταν δεις τη Χαρα (βρόντακα) :lol: πες της το σε παρακαλω!

Παλι καλα που δε με εψησε να παμε!

:rolleyes:

miscelano
27/09/2010, 18:02
νταξ μια μαλακια και μιση δεν το λες...το καθε μερος εχει την ομορφια του....:beer: :beer:

devil's animal
27/09/2010, 18:02
ευχαριστω και ολα τα παιδια-φιλους που συναντησα και δεν εχω φωτογραφια τους...

Γιωργο, Μανωλη...
:beer: :beer: :beer: :beer:

devil's animal
27/09/2010, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
οταν δεις τη Χαρα (βρόντακα) :lol: πες της το σε παρακαλω!

Παλι καλα που δε με εψησε να παμε!

:rolleyes:


εμενα με εψησε γιατι ειχε παει στο φαραγγι του Ενιπεα και ηταν ενθουσιασμενη...

εγω σκεφτομουν την θαλασσα στο τελος της διαδρομης...:lol: αλλα και αυτη δεν ελεγε πολλα ρπμ...:rolleyes:

devil's animal
27/09/2010, 18:09
τελος ευχαριστω την Χρυσα που με ανεχτηκε για ακομα μια φορα.
σε ολες τις μ@λακιες που εκανα, στα ανοιγματα, στα φρενα και στα πλαγιασματα.
:a07: :a07: :a07: :a07:

devil's animal
27/09/2010, 18:09
α,και να μην ξεχασω το "παιχνιδι" μου...
:beer: :beer: :beer:


211719

devil's animal
27/09/2010, 18:10
ευχαριστω διαβολακο...:D


211720

devil's animal
27/09/2010, 18:11
αντε και στις επομενες διακοπες!!
:beer: :beer: :beer: :beer:


211722

sergiosm
27/09/2010, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εδω οφειλω να προειδοποιησω τους επιδοξους ταξιδιωτες για την Κρητη οτι το φαραγγι της Σαμαριας ειναι μια μ@λακια και μιση!!

Ρε σύντεκνοι, τί λέει τούτος;;;

άκου μια μ@λακία και μισή

:a015: :a015: :a015: :a015:

αλλά βέβαια, αφού το πήγατε ... σφαίρα τί να δείτε;

άκου 4,30 ώρες :eyepop:

το φαράγγι το διασχίζεις χαλαρά.

το βγάζεις σε 5,30 - 6,00 ώρες με χαλαρό ρυθμό και έτσι ΔΕΝ χρειάζεται να βλέπεις κάτω...
βλέπεις και γύρω σου.



Πλάκα κάνω μην παρεξηγηθούμε.

Αλλά σοβαρά τώρα, ξενερώσατε από την αρχή (που πράγματι δεν λέει και τίποτα) και μετά το πήγατε υπερβολικά γρήγορα.

Αν το πηγαίνατε πιο χαλαρά πιστεύω θα σας άρεσε περισσότερο.

:wave2: :wave2: :wave2:

Υ.Γ. φοβερή η πατέντα για το λάδι...

devil's animal
27/09/2010, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Ρε σύντεκνοι, τί λέει τούτος;;;

άκου μια μ@λακία και μισή

:a015: :a015: :a015: :a015:

αλλά βέβαια, αφού το πήγατε ... σφαίρα τί να δείτε;

άκου 4,30 ώρες :eyepop:

το φαράγγι το διασχίζεις χαλαρά.

το βγάζεις σε 5,30 - 6,00 ώρες με χαλαρό ρυθμό και έτσι ΔΕΝ χρειάζεται να βλέπεις κάτω...
βλέπεις και γύρω σου.



Πλάκα κάνω μην παρεξηγηθούμε.

Αλλά σοβαρά τώρα, ξενερώσατε από την αρχή (που πράγματι δεν λέει και τίποτα) και μετά το πήγατε υπερβολικά γρήγορα.

Αν το πηγαίνατε πιο χαλαρά πιστεύω θα σας άρεσε περισσότερο.

:wave2: :wave2: :wave2:

Υ.Γ. φοβερή η πατέντα για το λάδι...


δεν νομιζω οτι εχει να κανει η ταχυτητα.
απλα ΠΡΕΠΕΙ να κοιτας κατω ρε φιλε. δεν γινεται.
απορω πως και δεν ακουγεται πραμα για διαστρεμματα και τα ρεστα...αποκλειται να μην γινονται.

τωρα αν κανεις 3 βηματα και σταματας να θαυμαζεις το "τοπιο"....το πιο???:look: :lol: :lol: δεν ειναι περπατημα.

τα γονατα μου ποναγαν εκεινη την μερα. και την επομενη ειχαμε λιγο πιασμενες γαμπες. that's it.

παντως ξεκινησαμε με καλη ψυχολογια και περιμεναμε να δουμε "κατι". ισως αυτο ηταν το λαθος μας. στην αρχη ειχε και τα πευκα κι ηταν ομορφα να περπατας μεσα στις πευκοβελονες και να βλεπεις απο ψηλα αλλα μετα....:rolleyes:

Υ.Γ: πως και δεν σε ειδαμε?? Ηρακλειο?

sergiosm
27/09/2010, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Υ.Γ: πως και δεν σε ειδαμε?? Ηρακλειο?

Αθήνα, ΚΑΤΑΓΩΓΗ από Χανιά.



Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν νομιζω οτι εχει να κανει η ταχυτητα.
απλα ΠΡΕΠΕΙ να κοιτας κατω ρε φιλε. δεν γινεται.
απορω πως και δεν ακουγεται πραμα για διαστρεμματα και τα ρεστα...αποκλειται να μην γινονται.

τωρα αν κανεις 3 βηματα και σταματας να θαυμαζεις το "τοπιο"....το πιο???:look: :lol: :lol: δεν ειναι περπατημα.

τα γονατα μου ποναγαν εκεινη την μερα. και την επομενη ειχαμε λιγο πιασμενες γαμπες. that's it.

παντως ξεκινησαμε με καλη ψυχολογια και περιμεναμε να δουμε "κατι". ισως αυτο ηταν το λαθος μας. στην αρχη ειχε και τα πευκα κι ηταν ομορφα να περπατας μεσα στις πευκοβελονες και να βλεπεις απο ψηλα αλλα μετα....:rolleyes:


πάντως εγώ το έχω περάσει τρεις φορές (πριν από 20, 12 και 5 χρόνια περίπου) ΔΕΝ κοίταζα κάτω.

Είναι γεγονός πάντως ότι την τρίτη φορά γλιστρούσε πιο πολύ από τις προηγούμενες (μερικές εκατοντάδες χιλιάδες πόδια περισσότερα γαρ).

Μάλλον περιμένατε άλλα πράγματα από αυτά που είδατε.

Εμένα πάντως μου άρεσε ... (ειδικά τη δεύτερη φορά που δεν ακολουθούσαμε πάντα την ... κανονική διαδρομή)

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Aggelos_SV
27/09/2010, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
...

εγω σκεφτομουν την θαλασσα στο τελος της διαδρομης...:lol: αλλα και αυτη δεν ελεγε πολλα ρπμ...:rolleyes:



Μια χαρά είναι το φαράγγι και είναι και πολύ όμορφη εμπειρία να το περάσεις.Τώρα εσένα πως σου έκατσε τόσο στραβά...

Αφήνω απ'έξω τα 5€ γαμησιάτικα στην είσοδο,που παλιά δεν ίσχυε αυτό, και την κατάσταση στην Αγία Ρουμέλη που κοιτάνε τα αρχιλαμόγια να σου τον πιάσουν.
Αυτό το τριμπούρδελο το βανάκι "bus to the boat" που σε πάει από το τέλος του φαραγγιού στην Αγία Ρουμέλη πολύ θα γούσταρα να το κάψω μαζί με τους ιδιοκτήτες του.

Τα λαμόγια χρεώνουν 1,5€ το κεφάλι ΜΑΥΡΑ εννοείται για να πάνε τον αδαή τουρίστα σε μια απόσταση "ζόρι" 1,5 χλμ.

Το βανάκι να μην παίρνει 10 κεφάλια ανά φουρνιά?Θα παίρνει...
δεν θα κάνει 10 δρομολόγια τη μέρα?Άνετα και για πλάκα.
100 άτομα αν δεν συνυπολογίσουμε αυτούς που πιθανόν να ανεβάζει στο τέλος του φαραγγιού από την Αγία Ρουμέλη.
Ας πούμς 120 κεφάλια και πάλι πολύ μετριοπαθής υπολογισμός.

120 x 1,5€ = 180 € τη μέρα
180 € x 4 μήνες = 21600 € ΜΑΥΡΑ και σίγουρα περισσότερα τα βγάζει για πλάκα το αρχιλαμόγιο που να του πέσει το φαράγγι στο κεφάλι :a023: :a023:

Το τριήμερο του 15αύγουστου την πέσανε στον φύλακα της εισόδου του φαραγγιού (εκεί με τα 5 € είσοδο :rolleyes: ) και του κλέψανε 10000€ :eyepop: :eyepop: μόνο από ένα τριήμερο!!
Θα είναι ψέμα αν πω ότι δεν το ευχαριστήθηκα!:D
Που ακούστηκε είσοδος σε εθνικό δρυμό,...λες και πας στο τελευταίο κωλάδικο του Πλατανιά και του Σταλού.


Αλλά για την παραλία στη Αγία Ρουμέλη ....πλάκα μας κάνεις? :look:


211730

makis206
27/09/2010, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
η παρακατω αφιερωμενη στον Μακη...
:a22: :a22:

Κατ'αρχήν κάνε άγαλμα τη Χρύσα γιατί ήταν η μοναδική αιτία που γλύτωσες το σεξ...:lol:

Κατά δεύτερον...

Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν θα μπορουσα να φυγω απο την Κρητη χωρις να γνωρισω τον στυλοβατη αυτου του φορουμ...:lol: :lol: :lol:
τον Εναν και Μεγαλο κρητικαρο.....
τον Φανταστικο και Υπερμεγιστο....
Μακη!! (makis206)
:beer:

...με τέτοια παρουσίαση για κάποιον που τραβήξατε μαζί 200 φωτό και που στη μοναδική που είχε τα μάτια του ανοιχτά παρουσιάζεται σαν ντιπ μαλάκας...μάλλον είσαι ολίγον υπερβολικός..:lol:

Κατά τρίτον εννοείται ότι χαρήκαμε κι εμείς που σας γνωρίσαμε όπως και το ότι λυπηθήκαμε που ήταν για τόσο λίγο αλλά το ένα ΣΚ ήμασταν -αναγκαστικά- στο Ηράκλειο και δεν μπορούσε να γίνει διαφορετικά, παρ'όλα αυτά η Αγάπη συμπάθησε πάρα πολύ τη Χρύσα όπως και τη Χαρά του Ντιμ, προετοιμαστείτε λοιπόν για τρελές κουμπαριές τα τρία μας.. βρείτε εσείς το πως..:lol: :rotflmao:


Στα επόμενα με το καλό παίδες!:beer:



ΥΓ: Μην ψαρώνεις ρε, για το πμ στον Άγγελο ήθελα να πω :lol:

DimChios
27/09/2010, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κατ'αρχήν κάνε άγαλμα τη Χρύσα γιατί ήταν η μοναδική αιτία που γλύτωσες το σεξ...:lol:

Κατά δεύτερον...


...με τέτοια παρουσίαση για κάποιον που τραβήξατε μαζί 200 φωτό και που στη μοναδική που είχε τα μάτια του ανοιχτά παρουσιάζεται σαν ντιπ μαλάκας...μάλλον είσαι ολίγον υπερβολικός..:lol:

Κατά τρίτον εννοείται ότι χαρήκαμε κι εμείς που σας γνωρίσαμε όπως και το ότι λυπηθήκαμε που ήταν για τόσο λίγο αλλά το ένα ΣΚ ήμασταν -αναγκαστικά- στο Ηράκλειο και δεν μπορούσε να γίνει διαφορετικά, παρ'όλα αυτά η Αγάπη συμπάθησε πάρα πολύ τη Χρύσα όπως και τη Χαρά του Ντιμ, προετοιμαστείτε λοιπόν για τρελές κουμπαριές τα τρία μας.. βρείτε εσείς το πως..:lol: :rotflmao:


Στα επόμενα με το καλό παίδες!:beer:



ΥΓ: Μην ψαρώνεις ρε, για το πμ στον Άγγελο ήθελα να πω :lol:


δε νομιζω να θελει να με κανει κουμπαρο του ο Σταυρος!

:rotflmao: :bigcry: :bigcry:

ε? Ε?????

:smokin:

makis206
27/09/2010, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δε νομιζω να θελει να με κανει κουμπαρο του ο Σταυρος!
:rotflmao: :bigcry: :bigcry:
ε? Ε?????
:smokin:

Έλα ρε μια φορά την εβδομάδα είναι λέμε... θα σε αντέξει..:lol: :rotflmao:

reinmeister
27/09/2010, 19:59
δεν θα πω για τα 157 τηλεφωνα για τα κωλολαδα...οχι δεν θα αναφερθω καθολου...ανθρωπινο ειναι μωρε...@@ ειναι αυτα...αμα δεν στα πρηζει αρκετα η γκομενα σου ,καποιος πρεπει να παιρνει την σκυταλη...σωστα?:cry: :cry: :cry:

θα πω ομως το θεϊκο...

"ρε μαλακα...θελει πισω αναρτηση το μηχανακι..."

"εχει"...

"μα κωλοκαθεται ρε συ ακομη και με την χρυσα"...(το κακο γι αυτον ειναι οτι εχω δει ενα μυριο φορες την χρυσα,οποτε κατι δεν μου κολλαγε)...


"δεν μπορει ρε φιλε,αφου θυμαμαι οτι ηταν μια χαρα το ελατηριο..."

"να παρουμε ολινς...ηρθε η ωρα"

"να σκασεις ηρθε η ωρα και να μην μου τα κανεις τσουρεκια ΚΑΙ στις διακοπες σου..."

"μην εισαι μαλακας ρε αντωνη...εχει προβλημα σου λεω η αναρτηση...κωλοκαθεται το μηχανακι..."

"καλα..."

"και να κοιταξεις και πως θα ταιριαξουμε και usd , μια και θα βαλουμε πισω..."

"καλα"...

και φυσικα,ο γνωστος ηλιθιος,(βλ.reinmeister),καθοταν με τις ωρες να σκεφτει πως σκατα θα ταιριαξει,τιμονοπλακες,ανταπτορες,τροχους και αξονες...

και μπαινει σημερα το βραδυ μοτο για να δει τι...?

ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο DEVILS ΕΙΧΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ...


:a35: :a35: :a35:

:a57: ρε...

makis206
27/09/2010, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
και φυσικα,ο γνωστος ηλιθιος,(βλ.reinmeister),καθοταν με τις ωρες να σκεφτει πως σκατα θα ταιριαξει,τιμονοπλακες,ανταπτορες,τροχους και αξονες...
και μπαινει σημερα το βραδυ μοτο για να δει τι...?
ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο DEVILS ΕΙΧΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ...
:a35: :a35: :a35:
:a57: ρε...

Κοίτα τώρα.. αν του άρεσε λίγο περισσότερο το φαράγγι...:lol:

devil's animal
28/09/2010, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Μια χαρά είναι το φαράγγι και είναι και πολύ όμορφη εμπειρία να το περάσεις.Τώρα εσένα πως σου έκατσε τόσο στραβά...

Αφήνω απ'έξω τα 5€ γαμησιάτικα στην είσοδο,που παλιά δεν ίσχυε αυτό, και την κατάσταση στην Αγία Ρουμέλη που κοιτάνε τα αρχιλαμόγια να σου τον πιάσουν.
Αυτό το τριμπούρδελο το βανάκι "bus to the boat" που σε πάει από το τέλος του φαραγγιού στην Αγία Ρουμέλη πολύ θα γούσταρα να το κάψω μαζί με τους ιδιοκτήτες του.

Τα λαμόγια χρεώνουν 1,5€ το κεφάλι ΜΑΥΡΑ εννοείται για να πάνε τον αδαή τουρίστα σε μια απόσταση "ζόρι" 1,5 χλμ.

Το βανάκι να μην παίρνει 10 κεφάλια ανά φουρνιά?Θα παίρνει...
δεν θα κάνει 10 δρομολόγια τη μέρα?Άνετα και για πλάκα.
100 άτομα αν δεν συνυπολογίσουμε αυτούς που πιθανόν να ανεβάζει στο τέλος του φαραγγιού από την Αγία Ρουμέλη.
Ας πούμς 120 κεφάλια και πάλι πολύ μετριοπαθής υπολογισμός.

120 x 1,5€ = 180 € τη μέρα
180 € x 4 μήνες = 21600 € ΜΑΥΡΑ και σίγουρα περισσότερα τα βγάζει για πλάκα το αρχιλαμόγιο που να του πέσει το φαράγγι στο κεφάλι :a023: :a023:

Το τριήμερο του 15αύγουστου την πέσανε στον φύλακα της εισόδου του φαραγγιού (εκεί με τα 5 € είσοδο :rolleyes: ) και του κλέψανε 10000€ :eyepop: :eyepop: μόνο από ένα τριήμερο!!
Θα είναι ψέμα αν πω ότι δεν το ευχαριστήθηκα!:D
Που ακούστηκε είσοδος σε εθνικό δρυμό,...λες και πας στο τελευταίο κωλάδικο του Πλατανιά και του Σταλού.


Αλλά για την παραλία στη Αγία Ρουμέλη ....πλάκα μας κάνεις? :look:


Αγγελε γενικα η εκμεταλευση δεν εχει αρχη και τελος.
ο ιδιος με το "bus to the boat" προσφερει και πορτοκαλαδιτσα ενα διευρω το ποτηρι.
ναι καλα καταλαβατε. 2€ για ενα ποτηρι, το οποιο φτιαχνεται με 3 πορτοκαλια.
τιμη πορτοκαλιων απο παραγωγους προς μεσαζοντες 0,07€ το κιλο. ναι καλα καταλαβατε. εφτα λεπτα το κιλο. οχι εβδομηντα. ΕΦΤΑ.

η παραλια στην αγια ρουμελη ηταν μεν καθαρη αλλα δεν ειχε κατι το ιδιαιτερο. ισως επειδη προερχομασταν απο Ελαφονησο και Φαλασαρνα, μας "ξινισε" καπως...

devil's animal
28/09/2010, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δε νομιζω να θελει να με κανει κουμπαρο του ο Σταυρος!

:rotflmao: :bigcry: :bigcry:

ε? Ε?????

:smokin:


κανενα προβλημα δεν εχω Μητσακο να γινεις κουμπαρος μου.
αρκει να παρεις κανεναν μηχανακι της προκοπης, γιατι εχουμε και ενα προσωπο...



αλλα να μου πεις απο την αλλη....ο αλλος εχει transalp. ποσο πιο κατω??:rolleyes:

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

devil's animal
28/09/2010, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έλα ρε μια φορά την εβδομάδα είναι λέμε... θα σε αντέξει..:lol: :rotflmao:


εσυ μην μιλας. μιλανε οι μπερμπαντηδες τωρα....:smokin:

devil's animal
28/09/2010, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
δεν θα πω για τα 157 τηλεφωνα για τα κωλολαδα...οχι δεν θα αναφερθω καθολου...ανθρωπινο ειναι μωρε...@@ ειναι αυτα...αμα δεν στα πρηζει αρκετα η γκομενα σου ,καποιος πρεπει να παιρνει την σκυταλη...σωστα?:cry: :cry: :cry:

θα πω ομως το θεϊκο...

"ρε μαλακα...θελει πισω αναρτηση το μηχανακι..."

"εχει"...

"μα κωλοκαθεται ρε συ ακομη και με την χρυσα"...(το κακο γι αυτον ειναι οτι εχω δει ενα μυριο φορες την χρυσα,οποτε κατι δεν μου κολλαγε)...


"δεν μπορει ρε φιλε,αφου θυμαμαι οτι ηταν μια χαρα το ελατηριο..."

"να παρουμε ολινς...ηρθε η ωρα"

"να σκασεις ηρθε η ωρα και να μην μου τα κανεις τσουρεκια ΚΑΙ στις διακοπες σου..."

"μην εισαι μαλακας ρε αντωνη...εχει προβλημα σου λεω η αναρτηση...κωλοκαθεται το μηχανακι..."

"καλα..."

"και να κοιταξεις και πως θα ταιριαξουμε και usd , μια και θα βαλουμε πισω..."

"καλα"...

και φυσικα,ο γνωστος ηλιθιος,(βλ.reinmeister),καθοταν με τις ωρες να σκεφτει πως σκατα θα ταιριαξει,τιμονοπλακες,ανταπτορες,τροχους και αξονες...

και μπαινει σημερα το βραδυ μοτο για να δει τι...?

ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο DEVILS ΕΙΧΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ...


:a35: :a35: :a35:

:a57: ρε...


μ'εχεις κανει σαν τα μουτρα σου ψυχωτικο ρε μ@λακα...με τα γαμωλαδα....
λες και αν συμπληρωνα με οτιδηποτε αλλο, θα καταστρεφοταν το συμπαν γ@μω την μπουτανα μου....:mad:

ειμαι τερμα Θεου, αρχη Αλλαχ και μου ζητας amsoil και mobil....
δεν ζηταγες κανενα παγοβουνο μωρε μ@λακα καλυτερα??
πια ευκολα θα το'βρισκα...:lol:


οσο για την αναρτηση να μην μιλησουμε....

επειδη εγινες τσιρος και το καβαλησες εσυ και δεν ειδες δαφορα δεν σημαινει οτι εχουμε ολοι κιλα ανορεξικης γκομενας σε περιοδο νηστειας.

αλλωστε ειναι γνωστο τοις πασι ποσο κουλαντζα εισαι και θες μαλακες αναρτησεις. οταν το στριβω εγω το μηχανακι, θελω να κραταει.

εσυ μπορεις να εχεις και αιμορροϊδες και να σε ενοχλει στις λακουβες....δεν ξερω...της ηλικιας σου ειναι και αυτα....:rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
28/09/2010, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μ'εχεις κανει σαν τα μουτρα σου ψυχωτικο ρε μ@λακα...με τα γαμωλαδα....
λες και αν συμπληρωνα με οτιδηποτε αλλο, θα καταστρεφοταν το συμπαν γ@μω την μπουτανα μου....:mad:

ειμαι τερμα Θεου, αρχη Αλλαχ και μου ζητας amsoil και mobil....
δεν ζηταγες κανενα παγοβουνο μωρε μ@λακα καλυτερα??
πια ευκολα θα το'βρισκα...:lol:


οσο για την αναρτηση να μην μιλησουμε....

επειδη εγινες τσιρος και το καβαλησες εσυ και δεν ειδες δαφορα δεν σημαινει οτι εχουμε ολοι κιλα ανορεξικης γκομενας σε περιοδο νηστειας.

αλλωστε ειναι γνωστο τοις πασι ποσο κουλαντζα εισαι και θες μαλακες αναρτησεις. οταν το στριβω εγω το μηχανακι, θελω να κραταει.

εσυ μπορεις να εχεις και αιμορροϊδες και να σε ενοχλει στις λακουβες....δεν ξερω...της ηλικιας σου ειναι και αυτα....:rotflmao: :rotflmao:

ισα μωρη ξεβρακωτη που μου το παιζεις και θιγμενη...

να σου θυμισω την στιχομυθια...

"ΕΚΑΨΕ ΛΑΔΙΑ"

"ποσα ρε μαλακα?"

'150 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ"...

"πσσσσσσ...."

εκανες λες και βγηκε εξω η μπιελα και σου μπηκε στον κωλο...πανικοβλητη γκομενα...

:lol: :lol: :lol: :lol:

η γυναικα σου ρε κακομοιρη πιο ψυχραιμη ειναι...να μου δινεις αυτη στο τηλεφωνο οταν παθαινει τοσο μεγαλη ζημια το μηχανακι σου ,μπας και συννενοηθω...:lol:

θα σου δειξω εγω την ηλικια μου μολις παμε σε κλειστο στροφιλικι με το μπουσα...

μην μου κλαις μετα ομως ε...δεν μπορω τις υστεριες...:lol: :lol:

makis206
28/09/2010, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εσυ μην μιλας. μιλανε οι μπερμπαντηδες τωρα....:smokin:

Μωρέ οι ντή-ντηδες μιλάνε αλλά έχε χάρη πού'στε κουμπαράκια και δεν μου πάει να σας κάνω ρόμπα..:lol: :rotflmao:

DimChios
28/09/2010, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μωρέ οι ντή-ντηδες μιλάνε αλλά έχε χάρη πού'στε κουμπαράκια και δεν μου πάει να σας κάνω ρόμπα..:lol: :rotflmao:


τωρα θα παρΑξηγηθω ε!

:evil:

makis206
28/09/2010, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τωρα θα παρΑξηγηθω ε!
:evil:

Δεν είπα "ΡΕ"..!:o

:a05:

blackbusa
28/09/2010, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


μολις πιανει μια ψιλη ανηφοριτσα με πρωτη και τον συμπλεκτη πατημενο το 1/5 της διαδρομης και το γκαζι στο 1/10 αρχιζει και φευγει ο πισω τροχος. ολα αυτα με 2χλμ/ωρα.


ρε μαλακα ημαρτον...

http://www.youtube.com/watch?v=HQMRBv_q_4g

αφου ολα καλα οκ αν και βεβαια το "touch" το εχεις χασει πια....:lol: :lol: :lol:















φλωρεψες και μου το γυρισες στα ξενοδοχεια....:lol: :lol: :lol:


211776

byron
28/09/2010, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο DEVILS ΕΙΧΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ...


:a35: :a35: :a35:

:a57: ρε...


:rotflmao: :bawl: :lol: :bawl: :rotflmao: :bawl:

Cpt. Haddock
28/09/2010, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
[...]ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο DEVILS ΕΙΧΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ...
:a35: :a35: :a35:
:a57: ρε...

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Shaolin Monk
28/09/2010, 08:48
Ασε τους να γελανε ρε Ντεβιλ... :sad:


Εγω καταλαβαινω πως ειναι να ταξιδευεις με γυναικα..... :a018: :a018: :a018:


Σιγα σιγα θα μαθεις... :lol:


211784

devil's animal
28/09/2010, 09:08
παλι καλα να λετε μ@λακες....:rolleyes:




































περσι ηταν χειροτερα τα πραγματα...:a35:


φετος ηταν λιγοτερο ογκωδης οι τσαντες αλλα το ιδιο βαριες.... :lol:


211791

makis206
28/09/2010, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
παλι καλα να λετε μ@λακες....:rolleyes:
περσι ηταν χειροτερα τα πραγματα...:a35:
φετος ηταν λιγο πιο ογκωδης οι τσαντες αλλα το ιδιο βαριες.... :lol:

Τη Χρύσα στο μάρσιπο την είχες ρε;:uplate:

devil's animal
28/09/2010, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τη Χρύσα στο μάρσιπο την είχες ρε;:uplate:


την τσαντα αυτη την ειχα και φετος...ακριβως οπως και περσι...

απλα οταν καβαλαει, ανεβαινω εγω λιγο στο ντεποζιτο, σπρωχνει αυτη λιγο τις τσαντες προς τα πισω και χωραμε...:a54: :a30: :a25: :a2:

reinmeister
28/09/2010, 09:57
ρε φιλε...κανουμε μια ανταλλαγη με το fjr?

για την χρηση που κανεις ειναι ταμαμ...:lol: :lol:

devil's animal
28/09/2010, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ρε φιλε...κανουμε μια ανταλλαγη με το fjr?

για την χρηση που κανεις ειναι ταμαμ...:lol: :lol:


μεχρι να παρθει ταξιδιαρικο μηχανακι (σε 5-6 χρονια απο τωρα το βλεπω), η χρηση του XR τα καλοκαιρια θα ειναι αυτη...
δεν παλευονται αλλιως τα νησια...


μηπως τωρα σου φαινεται "επιτακτικη" η αναγκη για αλλο αμορτισερ??:winka:

XJR_Billy
28/09/2010, 10:11
Σταύρο, πολλές :beer: :beer: :beer: :beer: ρε φίλος !!!:wave2:

reinmeister
28/09/2010, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

μηπως τωρα σου φαινεται "επιτακτικη" η αναγκη για αλλο αμορτισερ??:winka:

οχι...δεν θα χαλασουμε το μηχανακι για μια βδομαδα το χρονο...

θα σου βρω μια χοντρη μπετοβεργα,θα την τρυπησω πανω κατω να περνανε οι βιδες και θα σαι κομπλε...:lol:

devil's animal
28/09/2010, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Σταύρο, πολλές :beer: :beer: :beer: :beer: ρε φίλος !!!:wave2:

Ανταποδιδω Μπιλακο...
:beer: :beer: :beer:

devil's animal
28/09/2010, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
οχι...δεν θα χαλασουμε το μηχανακι για μια βδομαδα το χρονο...

θα σου βρω μια χοντρη μπετοβεργα,θα την τρυπησω πανω κατω να περνανε οι βιδες και θα σαι κομπλε...:lol:



αυτος ειναι μαστορας....:lol: :lol:

Λεωνίδας
28/09/2010, 11:36
θα συμφωνήσω ότι το πήγατε πολύ γρήγορα το φαράγγι για να το ευχαριστηθείτε
το 'χω περάσει 7 φορές
τη μία με διανυκτέρευση μέσα (στη Σαμαριά)... φοβερή εμπειρία
όσο για τα λαμόγια... δυστυχώς υπάρχουν παντού :sick: απλά τα αποφεύγεις :sun:

Λεωνίδας
28/09/2010, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ΠΩΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Ο DEVILS ΕΙΧΕ ΦΟΡΤΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ...


:a35: :a35: :a35:

:a57: ρε... ΧΑ ΧΑ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ