PDA

View Full Version : Ανταλλαγες στη Σαλονικα



shoken
27/09/2010, 20:51
μα καλα ρε παιδια την σημερον ημερα γιατι να υπαρχουν τοσο απατεωνες που ψαχνουν για κοροιδα?
πηγα το ντουκι σημερα για την ανταλλαγη με το μπεβερλι σε γνωστο ονομα θεσ/νικη
κ αφου μου ζαλισανε τον ερωτα περι του μοτοσακου μου κ το τσεκαριζαν μια ωρα για το αληθοφανες δηλ ειπαν το οκ κ πηγαμε στο αλλο μαγαζι να παρω το μπεβερλι...
κ ενω μου το δειχνουν τους λεω οτι στο μειλ την παρασκευη μου δειχνατε αλλο.
ναι μου λενε πωληθηκε εκεινο κ βρηκαμε ενα αντιστοιχο για την συμφωνια που καναμε.
ρε λεω αυτο εχει φαει τουλαχιστον 2 σουπες κ ειναι κ παμπαλαιο κ ξεθωριασμενο.με δουλευετε?
ε κοιτα μου λενε δυσκολοι καιροι κ αυτη ειναι η προσφορα μας.:eyepop:
ειστε 5 λεω κ δεν μπορω.αν ησασταν 3 θα σας εδειχνα κ την δικη προσφορα...λαμογια..
αν κ εφοσον θελουν οι αντμινς δημοσιοποιω τους εν λογω εμπορους που σιγουρα παιδια απο βορεια ελλαδα τους ξερουν κ καταλαβαν ποιους εννοω.
κριμα..

Sapadak
27/09/2010, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από shoken
μα καλα ρε παιδια την σημερον ημερα γιατι να υπαρχουν τοσο απατεωνες που ψαχνουν για κοροιδα?
πηγα το ντουκι σημερα για την ανταλλαγη με το μπεβερλι σε γνωστο ονομα θεσ/νικη
κ αφου μου ζαλισανε τον ερωτα περι του μοτοσακου μου κ το τσεκαριζαν μια ωρα για το αληθοφανες δηλ ειπαν το οκ κ πηγαμε στο αλλο μαγαζι να παρω το μπεβερλι...
κ ενω μου το δειχνουν τους λεω οτι στο μειλ την παρασκευη μου δειχνατε αλλο.
ναι μου λενε πωληθηκε εκεινο κ βρηκαμε ενα αντιστοιχο για την συμφωνια που καναμε.
ρε λεω αυτο εχει φαει τουλαχιστον 2 σουπες κ ειναι κ παμπαλαιο κ ξεθωριασμενο.με δουλευετε?
ε κοιτα μου λενε δυσκολοι καιροι κ αυτη ειναι η προσφορα μας.:eyepop:
ειστε 5 λεω κ δεν μπορω.αν ησασταν 3 θα σας εδειχνα κ την δικη προσφορα...λαμογια..
αν κ εφοσον θελουν οι αντμινς δημοσιοποιω τους εν λογω εμπορους που σιγουρα παιδια απο βορεια ελλαδα τους ξερουν κ καταλαβαν ποιους εννοω.
κριμα..

Οχι επωνυμα :wave2:

Οποιος θελει να μαθει υπαρχουν και τα πμ

faraway
27/09/2010, 20:58
στο κοντό-χοντρό πήγες ??


υγ . δεν είπα όνομα ....

Sapadak
27/09/2010, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από teneres
στο κοντό-χοντρό πήγες ??



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalogeros
27/09/2010, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από shoken
μα καλα ρε παιδια την σημερον ημερα γιατι να υπαρχουν τοσο απατεωνες που ψαχνουν για κοροιδα?
πηγα το ντουκι σημερα για την ανταλλαγη με το μπεβερλι σε γνωστο ονομα θεσ/νικη
κ αφου μου ζαλισανε τον ερωτα περι του μοτοσακου μου κ το τσεκαριζαν μια ωρα για το αληθοφανες δηλ ειπαν το οκ κ πηγαμε στο αλλο μαγαζι να παρω το μπεβερλι...
κ ενω μου το δειχνουν τους λεω οτι στο μειλ την παρασκευη μου δειχνατε αλλο.
ναι μου λενε πωληθηκε εκεινο κ βρηκαμε ενα αντιστοιχο για την συμφωνια που καναμε.
ρε λεω αυτο εχει φαει τουλαχιστον 2 σουπες κ ειναι κ παμπαλαιο κ ξεθωριασμενο.με δουλευετε?
ε κοιτα μου λενε δυσκολοι καιροι κ αυτη ειναι η προσφορα μας.:eyepop:
ειστε 5 λεω κ δεν μπορω.αν ησασταν 3 θα σας εδειχνα κ την δικη προσφορα...λαμογια..
αν κ εφοσον θελουν οι αντμινς δημοσιοποιω τους εν λογω εμπορους που σιγουρα παιδια απο βορεια ελλαδα τους ξερουν κ καταλαβαν ποιους εννοω.
κριμα..

Στείλε μου σε παρακαλώ ένα πμ με την επωνυμία.

thagro
27/09/2010, 23:46
Θα με ενδιεφερε πολυ να μαθω και εγω το ονομα,σκεφτομαι μια ανταλλαγη στα κοντα.
Περιμενω πμ,ευχαριστω προκαταβολικά

g.kounoupis
28/09/2010, 01:29
αν θελεις πες και σε μενα αλλα εγω βλεπω κοντο χοντρο

Garfield
02/10/2010, 11:42
Επειδή και ο πατέρας μου συζητά με κάποιον έμπορα για ανταλλαγή στείλε μου σε πμ ποιος είναι μην την πατήσουμε
Ευχαριστώ!