PDA

View Full Version : γραμμάτια αξιοπιστία.διαδικασία μεταβίβασης



simple76
27/09/2010, 21:19
καλησπέρα παιδιά έχω μια ερώτηση είναι να ανταλλάξω μάλλον μηχανή με έναν άνθρωπο άλλα υπάρχει και διαφορά χρημάτων και είναι να μου κάνει 6 γραμμάτια πως μπορώ να κάνω αυτά τα γραμμάτια αξιόπιστα για να αισθάνεται ο άνθρωπος ποιο ασφαλές μαζί μου για να μην χάση τα χρήματα. κάτι είχα ακούσει για επικύρωση από εφορία . η αν ξέρει κάνεις την διαδικασία μεταβιβάσεις κιόλας ευχαριστώ εκ το πρότερων

Sapadak
27/09/2010, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
καλησπέρα παιδιά έχω μια ερώτηση είναι να ανταλλάξω μάλλον μηχανή με έναν άνθρωπο άλλα υπάρχει και διαφορά χρημάτων και είναι να μου κάνει 6 γραμμάτια πως μπορώ να κάνω αυτά τα γραμμάτια αξιόπιστα για να αισθάνεται ο άνθρωπος ποιο ασφαλές μαζί μου για να μην χάση τα χρήματα. κάτι είχα ακούσει για επικύρωση από εφορία . η αν ξέρει κάνεις την διαδικασία μεταβιβάσεις κιόλας ευχαριστώ εκ το πρότερων

Διαβασε ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=98499&highlight=%C3%D1%C1%CC%CC%C1%D4%C9%C1) για αρχη

simple76
29/09/2010, 22:51
να κλείσει το ποστ παρακαλώ ολλα ένταξη γραμμάτια από βιβλιοπωλείο δηλαδή συναλλαγματικές φτιάξαμε και μια βεβαιώσει και όλα οκ