PDA

View Full Version : Λέω να παίξουμε .......



vaska
28/09/2010, 22:20
Εξηγώ.
Επειδή τις τελευταίες μέρες το φόρουμ έχει κάνει μια κοιλιά η αλήθεια είναι (αν εξαιρέσεις κάτι θρεντάκια με 71mm που έβγαλαν γέλιο και μας ξύπνησαν) λέω, με φόντο την ετήσια να παίξουμε το παιχνίδι
α) ποιός θα ξεμείνει στην διαδρομή

β) ποιος θα χαθεί στη διαδρομή.

Απαντήσεις του στυλ θα μείνει ο τάδε γιατί καβαλάει τριμπούρδελο και είναι κουλός δεν μετράνε. Θα πρέπει εμπεριστατωμένα να λέτε τη γνώμη σας.

Και μόλις με το καλό γυρίσουμε θ' αναδειχτούν οι νικητές του διαγωνισμού αφού ότι λέμε είναι γραμμένο και μπορεί εύκολα να διασταυρωθεί.

Οι παλιότεροι που έχετε εμπειρία από άλλη ετήσια έχετε ένα πλεονέκτημα αλλά η ζωή δεν είναι πάντα δίκαια.


Τι λέτε?????


:wave2: :wave2:

camen
28/09/2010, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska



Τι λέτε?????


:wave2: :wave2:

Οτι μαλλον δεν εχεις δουλεια στο μαγαζι:smokin:

camen
28/09/2010, 22:27
Λοιπον εγω το μονο που θελω ειναι να με αφησεις να ζεστανω κατι κιοφτεδακια στους κΕλινδρους σου ρε φιλε...Κ να ψησω και λιγο ψωμακι...:wacko:

Ολα τα αλλα δεν τα φοβαμαι,διοτι την διαδρομη την εκανες και την ξερεις οποτε θα σε ακολουθω και το ΚΤΜ ως γνωστον δεν παθαινει τιποτα αλλα εχΟμεν και οδικη κυριοι,αμ πως δηλαδη...:smokin:

vaska
28/09/2010, 22:28
πήζω μαλάκα μου πήζω και ακόμα είναι νωρίς. Με βλέπω για νάνι 3 τα ξημερώματα. Βρε λες να πάμε για κανέναν καφέ στα Σελλά??

ego_o_idios
28/09/2010, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Εξηγώ.
Επειδή τις τελευταίες μέρες το φόρουμ έχει κάνει μια κοιλιά η αλήθεια είναι (αν εξαιρέσεις κάτι θρεντάκια με 71mm που έβγαλαν γέλιο και μας ξύπνησαν) λέω, με φόντο την ετήσια να παίξουμε το παιχνίδι
α) ποιός θα ξεμείνει στην διαδρομή

β) ποιος θα χαθεί στη διαδρομή.

Απαντήσεις του στυλ θα μείνει ο τάδε γιατί καβαλάει τριμπούρδελο και είναι κουλός δεν μετράνε. Θα πρέπει εμπεριστατωμένα να λέτε τη γνώμη σας.

Και μόλις με το καλό γυρίσουμε θ' αναδειχτούν οι νικητές του διαγωνισμού αφού ότι λέμε είναι γραμμένο και μπορεί εύκολα να διασταυρωθεί.

Οι παλιότεροι που έχετε εμπειρία από άλλη ετήσια έχετε ένα πλεονέκτημα αλλά η ζωή δεν είναι πάντα δίκαια.


Τι λέτε?????


:wave2: :wave2:

ego leo na peksete to pexnidi me tin xirovomvida
ine aplo ke diaskedastiko ke fisika silogiko

lipon afto to pexnidi pezete os eksis
ka8este stin sira i se kiklo
travate tin peroni ke dinete tin xirovomvida o enas ston alo
ke se opion skasi exase...
e?:wacko:

oreo?:a22: :a09: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
28/09/2010, 22:34
Το ήξερα ότι θ' απαντήσεις, το ήξερα...



:rotflmao: :rotflmao:

camen
28/09/2010, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
ego leo na peksete to pexnidi me tin xirovomvida
ine aplo ke diaskedastiko ke fisika silogiko

lipon afto to pexnidi pezete os eksis
ka8este stin sira i se kiklo
travate tin peroni ke dinete tin xirovomvida o enas ston alo
ke se opion skasi exase...
e?:wacko:

oreo?:a22: :a09: :rotflmao: :rotflmao:

Σε παρακαλω μπορεις να μου στειλεις ενα μπουκαλακι απο αυτο που πινεις?:look:
Σε παρακαλω δηλαδη ......................................:(

camen
28/09/2010, 22:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
πήζω μαλάκα μου πήζω και ακόμα είναι νωρίς. Με βλέπω για νάνι 3 τα ξημερώματα. Βρε λες να πάμε για κανέναν καφέ στα Σελλά??

Εγω σκιαζομαι να παω τετοια ωρα εκει πανω...Παμε κανενα κλαμπακι να δουμε πιπινακια?:look:
Με τις γυναικες μας μαζι ομως να δουμε ποιος θα φυγει πιο ματωμενος...:smokin:

vaska
28/09/2010, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Εγω σκιαζομαι να παω τετοια ωρα εκει πανω...Παμε κανενα κλαμπακι να δουμε πιπινακια?:look:
Με τις γυναικες μας μαζι ομως να δουμε ποιος θα φυγει πιο ματωμενος...:smokin:


Δλεύω ρε δεν είμαι σαν τσιάλλοι που κοπριτιάζουνε στι καφενέδες

camen
28/09/2010, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Δλεύω ρε δεν είμαι σαν τσιάλλοι που κοπριτιάζουνε στι καφενέδες

Θες να κανουμε το μαγαζι κολομπαρο?
Να παρω κατ φιλεναδες να ερθουν απε 'κει να το καψΟμε αποψε?Κ να 'ρτει η κυρ-Χρυσα το πρωι και να τα βρει ολα πτανα και μας καταγης να ρουχνιζουμε και να βρωμοκοπαμε αγκαλια με 1-2 ρωσιδακια?:winka:

devil's animal
28/09/2010, 22:53
δινω 90% πιθανοτητα στον trooper να χαθει...και μαζι του να χαθει και ολο το γκρουπ...:smokin:

camen
28/09/2010, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δινω 90% πιθανοτητα στον trooper να χαθει...και μαζι του να χαθει και ολο το γκρουπ...:smokin:

Να ξεμεινει με το τζουτζουκι του πουθενα το συζηταμε ή μπαααααααααα.........?:rolleyes:

Ζεύκας
28/09/2010, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
β) ποιος θα χαθεί στη διαδρομή.

ο spyro :wacko:


Υ.Γ. για Τρίπολη καλά πάμε?

spyro
28/09/2010, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ο spyro :wacko:


Υ.Γ. για Τρίπολη καλά πάμε?


:lol:


ρε τρελέ ή τα χεις μπερδέψει απελπιστικά ή φοβάσαι να την πείς στον Pap


εγώ σε πήγα απο ένα χωματόδρομο ο οποίος μέχρι πριν απο λίγες μερες απο τοτε που περάσαμε ήταν ο ορθός δρόμος για τη διαδρομή που είχαμε διαλέξει. Απλώς είχαμε ατυχία να πέσουμε πάνω σε έργα του.

στην προηγούμενη βόλτα μας στην Πελοπόννησο που ακολούθησες τον Pap αντι να σε πάει προς Τρίπολη σε πήγε προς Άστρος στη θάλασσα.

Αλλά είχες βραχεί τόσο πολύ οπού έχεις θολώσει και επιμένεις να τα μπερδεύεις

εκείνη τη μέρα τα παιδιά που ακολούθησαν εμένα για το Χρυσοβίτσι είχαν φτάσει πρώτα απο όλους στην Ταβέρνα, (ρώτα και τον BikerTed)

βρε ουστ που θα σπήρεις και φήμες κιόλας οτι δε ξέρω να πάω εκεί απο όπου κατάγομαι :a38:



PS. Εγώ ψηφίζω τον Μπάμπη οτι θα χαθεί δεδομένου της Παπρίλιας του ακόμα και αν ο Trooper τα πάει καλά με τη διαδρομή
:D

Ζεύκας
28/09/2010, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
:lol:


ρε τρελέ ή τα χεις μπερδέψει απελπιστικά ή φοβάσαι να την πείς στον Pap


εγώ σε πήγα απο ένα χωματόδρομο ο οποίος μέχρι πριν απο λίγες μερες απο τοτε που περάσαμε ήταν ο ορθός δρόμος για τη διαδρομή που είχαμε διαλέξει. Απλώς είχαμε ατυχία να πέσουμε πάνω σε έργα του.

στην προηγούμενη βόλτα μας στην Πελοπόννησο που ακολούθησες τον Pap αντι να σε πάει προς Τρίπολη σε πήγε προς Άστρος στη θάλασσα.

Αλλά είχες βραχεί τόσο πολύ οπού έχεις θολώσει και επιμένεις να τα μπερδεύεις

εκείνη τη μέρα τα παιδιά που ακολούθησαν εμένα για το Χρυσοβίτσι είχαν φτάσει πρώτα απο όλους στην Ταβέρνα, (ρώτα και τον BikerTed)

βρε ουστ που θα σπήρεις και φήμες κιόλας οτι δε ξέρω να πάω εκεί απο όπου κατάγομαι :a38:



PS. Εγώ ψηφίζω τον Μπάμπη οτι θα χαθεί δεδομένου της Παπρίλιας του ακόμα και αν ο Trooper τα πάει καλά με τη διαδρομή
:D


1. ευτυχώς που δεν είμεθα στο ίδιο γκρουπ

2.το υστερόγραφο στον Παπ πήγαινε.

3.εγώ δεν θα χαθώ, ΘΑ ΜΕΙΝΩ! χαχαχαχαχ

nio1981
29/09/2010, 14:17
θα χαθει ο vaska αφου θα εχει την γυναικα μαζι του...μας βλεπω να μας τρεχει σε τιποτα βουνοπλαγιες πισω απο τα πουρναρια.....που μυαλο για βολτα....:rotflmao: :rotflmao: :a38:

lspiros
29/09/2010, 14:42
θα χαθει ο χιος,γιατι σε παρακειμενο χωριο θα γινεται πανηγυρι και μην μπορωντας να αντισταθει θα παει να παιξει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
29/09/2010, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
θα χαθει ο vaska αφου θα εχει την γυναικα μαζι του...μας βλεπω να μας τρεχει σε τιποτα βουνοπλαγιες πισω απο τα πουρναρια.....που μυαλο για βολτα....:rotflmao: :rotflmao: :a38:

Να χαθεί ο vaska πολύ πιθανό, όχι όμως για τον λόγο που ανέφερες αλλά γιατί από προσανατολισμό τι να σου λέω. Ο μαλάκας χάνεται στην ευθεία.

:bigcry: :bigcry:

notakos600
29/09/2010, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
ego leo na peksete to pexnidi me tin xirovomvida
ine aplo ke diaskedastiko ke fisika silogiko

lipon afto to pexnidi pezete os eksis
ka8este stin sira i se kiklo
travate tin peroni ke dinete tin xirovomvida o enas ston alo
ke se opion skasi exase...
e?:wacko:

oreo?:a22: :a09: :rotflmao: :rotflmao:



Το έχεις παίξει πολλές φορές και πάντα έχανες, σωστά; :lol: :lol: :lol: :lol:

danaos75
29/09/2010, 15:56
θα χαθει ο χιος,γιατι σε παρακειμενο χωριο θα γινεται πανηγυρι και μην μπορωντας να αντισταθει θα παει να παιξει

:lol: :lol: :bawl: :bawl:

θα χαθω εγω γιατι θα ειμαι μονος μου leader ,σκουπα, στο γκρουπ (@$$#!@$%@ τα τουμπανα σας),
και δεν ξερω και τον δρομο...

:D

DimChios
30/09/2010, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
θα χαθει ο χιος,γιατι σε παρακειμενο χωριο θα γινεται πανηγυρι και μην μπορωντας να αντισταθει θα παει να παιξει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:a021: :a021: :a021:

lspiros
30/09/2010, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:a021: :a021: :a021:


ε τωρα ριχνει το επιπεδο:a28:

DimChios
30/09/2010, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
ε τωρα ριχνει το επιπεδο:a28:


θα σου παιζω και μουσικη, εννοια σου!

:lol: :lol: :lol: