PDA

View Full Version : Ο μ.............ς της παρέας



Tigas
05/10/2010, 16:41
Απολαύστε την παραλίγο βλακεία (http://www.youtube.com/watch?v=M8KBYnyKS0A&feature=grec_index) του:mad:

SVX
05/10/2010, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Απολαύστε την παραλίγο βλακεία (http://www.youtube.com/watch?v=M8KBYnyKS0A&feature=grec_index) του:mad:


δε φτανει που βγαινει στο αντιθετο, το "γεμιζει" κι ολας πατωντας πισω φρενο...


Εχει χαρη που ο απεναντι του την χαρισε...

Aggelos_SV
05/10/2010, 16:47
α το παλιοκούλαδο.....μόνο χαζοσούζες ξέρει...

προσγείωση,φάπα στο αριστερό κλιπονάκι,γκαζάκι και συνεχίζουμε...:sun:

Cpt. Haddock
05/10/2010, 16:47
ψιλοtarget πρεπει να παθε γιατι φαινεται σα να κοιταει καρφι το αυτοκίνητο

byron
05/10/2010, 16:47
http://www.youtube.com/watch?v=8TXN4BL4QRA&feature=fvw

:a31: :a31:

H.A.Balafoutre
05/10/2010, 17:05
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Τι πίνουν τα παιδιά....πλάκα μας κάνουν....

:mad:

BLiTzER
05/10/2010, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
http://www.youtube.com/watch?v=8TXN4BL4QRA&feature=fvw

:a31: :a31:


zerofurybones
3 weeks ago

Natural selection will find them soon

Epic quote.

the who
05/10/2010, 17:09
Της μαλακιας το αναγνωσμα.Ασε ρε καλλιο κουλαδι και να καβαλαω παρα γλιγορος στην κολαση(παραδεισο δεν παω με την καμμια,δεν εχει Hendrix εκει).

BLiTzER
05/10/2010, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Της μαλακιας το αναγνωσμα.Ασε ρε καλλιο κουλαδι και να καβαλαω παρα γλιγορος στην κολαση(παραδεισο δεν παω με την καμμια,δεν εχει Hendrix εκει).

Μα αυτοί είναι κουλάδια και σύντομα θα πάνε στην κόλαση. Έχουν τα χειρότερα κι από τους 2 κόσμους.

the who
05/10/2010, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Μα αυτοί είναι κουλάδια και σύντομα θα πάνε στην κόλαση. Έχουν τα χειρότερα κι από τους 2 κόσμους.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

andreas k1200s
05/10/2010, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ψιλοtarget πρεπει να παθε γιατι φαινεται σα να κοιταει καρφι το αυτοκίνητο

εχει δικιο ο captain κατι τετοιο εγινε

το καλο ειναι που δεν επαθε τιποτα το παληκαρι.

the who
05/10/2010, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από andreas k1200s
εχει δικιο ο captain κατι τετοιο εγινε

το καλο ειναι που δεν επαθε τιποτα το παληκαρι.

OK μαζι σου.Καλα που δεν επαθαν κατι.Σκεψου και τους απεναντι ομως.Ο δρομος δεν ειναι πιστα και δεν μας ανηκει.

andreas k1200s
05/10/2010, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
OK μαζι σου.Καλα που δεν επαθαν κατι.Σκεψου και τους απεναντι ομως.Ο δρομος δεν ειναι πιστα και δεν μας ανηκει.

Σωστα δεν αντιλεγω
Ο μ................ς της παρεας ειναι και πολυ επιεικης ορος.

CBRIDHS
05/10/2010, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
OK μαζι σου.Καλα που δεν επαθαν κατι.Σκεψου και τους απεναντι ομως.Ο δρομος δεν ειναι πιστα και δεν μας ανηκει.

Μεγάλη κ σωστή κουβέντα!!!!!!:a23: :a23:

7gibernau
05/10/2010, 18:28
ειμαι λαθος που πιστευω οτι στο πρωτο βιντεο,περαν της μαλακιας που εκανε,οτι το μπλοκαρισμα τον εσωσε????

the who
05/10/2010, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
ειμαι λαθος που πιστευω οτι στο πρωτο βιντεο,περαν της μαλακιας που εκανε,οτι το μπλοκαρισμα τον εσωσε????

Μονο ο ιδιος ξερει γιατι και πως τοκανε.Βεβαια του βγηκε σε καλο.Το σκ@το πρεπει να εβγαινε πρεσαριστο παντως.:lol: :lol:

stvr1
05/10/2010, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
ειμαι λαθος που πιστευω οτι στο πρωτο βιντεο,περαν της μαλακιας που εκανε,οτι το μπλοκαρισμα τον εσωσε????

Ίσως θα μπορούσε να πλαγιάσει λίγο παραπάνω και να μαζευτεί... Τελος πάντων, αφου δεν χτύπησε κανένας, τουλάχιστον να έβαλε μυαλό.
Αλλά αν αυτού του έφυγε μετά από σούζα, ο άλλος στο δεύτερο τι σκατά είχε στο μυαλό του;;; Ούτε έβλεπε τι ερχόταν, ούτε χρειαζόταν να μπει στο αντίθετο ρεύμα, ούτε τον "έβγαλε" κάποιο λάθος...
Μακριά απο εμάς!

Joyrider
05/10/2010, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
ειμαι λαθος που πιστευω οτι στο πρωτο βιντεο,περαν της μαλακιας που εκανε,οτι το μπλοκαρισμα τον εσωσε????

Μάλλον σωστός είσαι. Με το μπλοκάρισμα το μηχανάκι πλάγιασε μόνο του και έκλεισε την γραμμή του και τον γλίτωσε.(νομίζω πάντα).

Δεν νομίζω ότι το έκανε ηθελημένα πάντως. Βασικά το μόνο που έκανε από μόνος του ήταν η σούζα, όλα τα άλλα τα έκανε ο κώλος του ο φαρδύς.

stvr1
05/10/2010, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Βασικά το μόνο που έκανε από μόνος του ήταν η σούζα, όλα τα άλλα τα έκανε ο κώλος του ο φαρδύς.

:lol: :rotflmao: :lol:

konsttanttinos
05/10/2010, 18:42
:a06: :a06: :a04:

devil's animal
05/10/2010, 18:45
:eek: :eyepop:

xristos x
05/10/2010, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
ειμαι λαθος που πιστευω οτι στο πρωτο βιντεο,περαν της μαλακιας που εκανε,οτι το μπλοκαρισμα τον εσωσε????

Ο οδηγος του αυτοκινητου τον εσωσε βασικα που ηταν οσο πιο ακρη μπορουσε....

Aggelos_SV
05/10/2010, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Χρήστος Χ
Ο οδηγος του αυτοκινητου τον εσωσε βασικα που ηταν οσο πιο ακρη μπορουσε....



Ακριβώς αυτό και τίποτα άλλο

cityfly
05/10/2010, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από stvr1
ο άλλος στο δεύτερο τι σκατά είχε στο μυαλό του;;; Ούτε έβλεπε τι ερχόταν, ούτε χρειαζόταν να μπει στο αντίθετο ρεύμα, ούτε τον "έβγαλε" κάποιο λάθος...
Μακριά απο εμάς!


καλά αυτός νόμιζε ότι είναι στο χωριό του και μπορούσε να κάνει ό,τι του καπνίσει όποτε να ναι

BLiTzER
06/10/2010, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από stvr1
ο άλλος στο δεύτερο τι σκατά είχε στο μυαλό του;;; Ούτε έβλεπε τι ερχόταν, ούτε χρειαζόταν να μπει στο αντίθετο ρεύμα, ούτε τον "έβγαλε" κάποιο λάθος...
Μακριά απο εμάς!

Είχε χώμα στο δρόμο και σήκωσε το μηχανάκι για να αποφύγει τα χειρότερα. Βέβαια μετά συνέχισε στο αντίθετο, σε τυφλή στροφή, χωρίς κανένα λόγο και έπαιζε το πουλάκι του.

Stabak
06/10/2010, 09:38
Ποσες φορες σας εχει συμβει ή το εχετε δει στις βολτες σας το ιδιο σκηνικο, απλα τυχαια χωρις αυτοκινητο απο την αλλη;

Εμ βεβαια, ολοι οι αλλοι ειναι μ@λ@κες.. εμεις δεν δεν δεν

zephyr1
06/10/2010, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Ποσες φορες σας εχει συμβει ή το εχετε δει στις βολτες σας το ιδιο σκηνικο, απλα τυχαια χωρις αυτοκινητο απο την αλλη;

Εμ βεβαια, ολοι οι αλλοι ειναι μ@λ@κες.. εμεις δεν δεν δεν


+++

Cpt. Haddock
06/10/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Ποσες φορες σας εχει συμβει ή το εχετε δει στις βολτες σας το ιδιο σκηνικο, απλα τυχαια χωρις αυτοκινητο απο την αλλη;

Εμ βεβαια, ολοι οι αλλοι ειναι μ@λ@κες.. εμεις δεν δεν δεν

Το εχω δει και με αυτοκίνητο :sick:

stvr1
06/10/2010, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Ποσες φορες σας εχει συμβει ή το εχετε δει στις βολτες σας το ιδιο σκηνικο, απλα τυχαια χωρις αυτοκινητο απο την αλλη;

Εμ βεβαια, ολοι οι αλλοι ειναι μ@λ@κες.. εμεις δεν δεν δεν

Ειδικα το 2ο ποτέ. Και εννοώ το να οδηγείς στο αντίθετο ρεύμα σε τυφλή στροφή. Αλλά βέβαια αν τα κάναμε κι εμείς ή άλλα επικίνδυνα, το ίδιο μαλάκες και κολόφαρδοι θα ήμασταν. Δεν πρέπει να βγάζουμε την ουρά μας απ' έξω...

webassasin
06/10/2010, 10:54
ο θεος απο κατω απο το βιντεο..
Darwin was right...
Το ιδιο μου ετυχε πριν λιγο,αμαξι με αμαξι. Ο τυπος ειχε κανει προσπεραση και απλα συνεχιζε στο ρευμα μου,με εσωσε η κορνα.. Ειχα και τη μανα μου μαζι..

Volo
06/10/2010, 13:03
Το πρόβλημα δεν είναι ότι είναι κουλάτζες. Αυτό δεν είναι ντροπή. Όλοι είμασταν / είμαστε.
Το θέμα είναι να το αναγνωρίζεις και να μην κάνεις μαλακίες αμα δεν μπορείς. Θα τον έλιωνε
το αυτοκίνητο. Πως θα νιώσει ο οδηγός που θα αφαιρέσει μία ζωή τόσο βίαια χωρίς να φταίει;
Προσοχή παιδιά! Τις καύλες τις βγάζουμε στην πίστα ή στο κρεβάτι όχι στο γκάζι και στους
δρόμους.

menos
06/10/2010, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ψιλοtarget πρεπει να παθε γιατι φαινεται σα να κοιταει καρφι το αυτοκίνητο
Κάτι παρόμοιο...

http://www.youtube.com/watch?v=CFXHHImB6JI&feature=grec_index

Joyrider
06/10/2010, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Κάτι παρόμοιο...

http://www.youtube.com/watch?v=CFXHHImB6JI&feature=grec_index

:rotflmao: :rotflmao: Τελείως στη τύχη πάει :cry: Σήμερα είδα έναν με cbf που μάλλον νόμιζε ότι μόνο το κεφάλι αν κουνάς θα στρίψεις..:bigcry:

chr1s_86
06/10/2010, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Κάτι παρόμοιο...

http://www.youtube.com/watch?v=CFXHHImB6JI&feature=grec_index


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


(...και μετά μπαίνουν μερικοί εδώ και λένε δε χρειάζονται τα σχολεία αφου δεν πανε πίστα...:rolleyes: )