PDA

View Full Version : Γαντια για μηχανη!



DimChios
11/10/2010, 11:21
Γνωστός και μη εξαιρετέος συμφορουμίτης, μετα απο τηλεφωνική μας συνομιλία για επαγγελματικους λογους και σε γενική συζήτηση ως προς την αναζήτηση μου για γάντια για το παπί, μου προτεινε τα παρακάτω...


Εχει κανεις αποψη???

:look:
























π00στη Βασκα ακομα γελαω! :lol: :lol: :lol:


214227

Cpt. Haddock
11/10/2010, 11:35
Κακώς γελάς :wave2:

DimChios
11/10/2010, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κακώς γελάς :wave2:


τα ξερεις?

αυτα χρησιμοποιεις καλη μου και ειναι τα χερια σου τοσο απαλα?

:wacko:

Cpt. Haddock
11/10/2010, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τα ξερεις?
αυτα χρησιμοποιεις καλη μου και ειναι τα χερια σου τοσο απαλα?
:wacko:

Οχι, αλλα φλέρταρα πολλές φορές στη Νορβηγία με το να τα αγοράσω, σε μεγαλο νουμερο για να τα βαλω πανω απο τα γαντια γιατι είναι τα μονα πραγματικα αδιαβροχα.

:wave2:

DimChios
11/10/2010, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οχι, αλλα φλέρταρα πολλές φορές στη Νορβηγία με το να τα αγοράσω, σε μεγαλο νουμερο για να τα βαλω πανω απο τα γαντια γιατι είναι τα μονα πραγματικα αδιαβροχα.

:wave2:


το ξερω αυτο ρε συ, το διαβασα, αλλα...








...λες να παω με το παπι Νορβηγία?

:bawl: :bawl: :bawl:

Cpt. Haddock
11/10/2010, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...λες να παω με το παπι Νορβηγία?

Γιατι όχι; Αλλοι πήγαν με τρανσαλπ :lol:

Εγω το αναφέρω γιατι βλεπω πολλους με παπια όταν βρεχει να φοράνε πλαστικες σακουλες στα χερια ενω με αυτα τα γαντια θα ειχαν λύσει το πρόβλημά τους.

:winka:

DimChios
11/10/2010, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γιατι όχι; Αλλοι πήγαν με τρανσαλπ :lol:

Εγω το αναφέρω γιατι βλεπω πολλους με παπια όταν βρεχει να φοράνε πλαστικες σακουλες στα χερια ενω με αυτα τα γαντια θα ειχαν λύσει το πρόβλημά τους.

:winka:


Μη το γυρναμε ρε στο σοβαρο!

:winka:


Εμενα με νοιαζει η ασφαλεια πρωτιστως!

:wave2:

ERRIKA
11/10/2010, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Γνωστός και μη εξαιρετέος συμφορουμίτης, μετα απο τηλεφωνική μας συνομιλία για επαγγελματικους λογους και σε γενική συζήτηση ως προς την αναζήτηση μου για γάντια για το παπί, μου προτεινε τα παρακάτω...


Εχει κανεις αποψη???



Θα συμφωνήσω με το γνωστό μη εξαιρετέτο συμφορουμίτη, τα γάντια αυτά είναι ό,τι καλύτερο για την περίπτωσή σου. Είναι όντως αδιάβροχα, κάνουν και για το πλύσιμο των πιάτων, συν ότι γλυτώνεις χρόνο (βάλε-βγάλε) από την κουζίνα στο παπί και τούμπαλιν.
Θα συμπληρώσω, να προτιμήσεις αυτά με την επένδυση από ταλκ, για να απορροφά τον ιδρώτα από τα χεράκια σου.
Α! Μιας και ζητάς την άποψή μας, προτίμησε το μεσαίο, σιροζάκι. :lol:

DimChios
11/10/2010, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Θα συμφωνήσω με το γνωστό μη εξαιρετέτο συμφορουμίτη, τα γάντια αυτά είναι ό,τι καλύτερο για την περίπτωσή σου. Είναι όντως αδιάβροχα, κάνουν και για το πλύσιμο των πιάτων, συν ότι γλυτώνεις χρόνο (βάλε-βγάλε) από την κουζίνα στο παπί και τούμπαλιν.
Θα συμπληρώσω, να προτιμήσεις αυτά με την επένδυση από ταλκ, για να απορροφά τον ιδρώτα από τα χεράκια σου.
Α! Μιας και ζητάς την άποψή μας, προτίμησε το μεσαίο, σιροζάκι. :lol:


τραβα πλυνε κανα πιατο εσυ!

:smokin:

ERRIKA
11/10/2010, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τραβα πλυνε κανα πιατο εσυ!

:smokin:
Έχω ένα σαν κι εσένα σπίτι και μου τα πλένει.... ::a39: :a39: :a39: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
11/10/2010, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Έχω ένα σαν κι εσένα σπίτι και μου τα πλένει.... ::a39: :a39: :a39: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τον καημένο!

:sad:

vaska
11/10/2010, 14:01
Εγώ την έκανα όλη αυτή τη ζημιά????


:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
11/10/2010, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εμενα με νοιαζει η ασφαλεια πρωτιστως!
:wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
[....], σε μεγαλο νουμερο για να τα βαλω πανω απο τα γαντια γιατι είναι τα μονα πραγματικα αδιαβροχα. :wave2:

Tpap
11/10/2010, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Έχω ένα σαν κι εσένα σπίτι και μου τα πλένει.... ::a39: :a39: :a39: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao:

cityfly
11/10/2010, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Εγώ την έκανα όλη αυτή τη ζημιά????


:rotflmao: :rotflmao:


τελικά είσαι ζημιάρης και δεν το ξερες

:D :D :D :D :D :D

DimChios
11/10/2010, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock



ΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΙΛΑΩ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ!!!!!

:evil: :mad:

DimChios
11/10/2010, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
:rotflmao: :rotflmao:


Εγω φταιω ρε μαλεα που δεν εβαλα τη φωτο σου παραπανω στο ποστ της Ερρικας να πλενεις κυλοτες!!

:evil:

Aggelos_SV
13/10/2010, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οχι, αλλα φλέρταρα πολλές φορές στη Νορβηγία με το να τα αγοράσω, σε μεγαλο νουμερο για να τα βαλω πανω απο τα γαντια γιατι είναι τα μονα πραγματικα αδιαβροχα.

:wave2:



+μπόλικα

Το έχω εφαρμόσει στο παρελθόν και είναι ΠΟΛΥ καλή οικονομική και ανθεκτική λύση.
Ειδικά αν πάρεις τα μαύρα heavy duty γάντια περνάς και για σκληρός τριχωτός και άπλυτος μηχανόβιος:lol:

vaska
13/10/2010, 14:13
Η κουβέντα μας με τον κύριο Δημήτρη συνεχίστηκε (επαγγελματικά) σήμερα και σας τη μεταφέρω:

dim: Ρε μαλάκα αυτές οι κάρτες είναι μαλακία. Τι πάει να πει AVIA?? Ο γλάρος τι δουλειά έχει???

vaska: Ο γλάρος είναι στο λογότυπο της AVIA.

dim: Ναι και τι δουλειά έχει εκεί?????


vaska: εεεε ξέρω 'γω ρε φίλε, τι με ρωτάς τώρα??

dim: Ναι αλλά τι συμβολίζει ο γλάρος????

vaska: χμμ χμμ ... Οι υπολογιστές οι δικοί μας (από την Avia μα σήμα το γλάρο) πηγαίνουν "πετώντας". Ικανοποιημένος τώρα????

dim: Δηλαλή άμα αντί για γλάρο βάλω ένα π@π@ρι θα σημαίνει ότι οι υπολογιστές σας θα πηγαίνουν "Γ@μιώντας"?????

Άντε κάνε σοβαρή επαγγελματική κουβέντα τώρα μετά από αυτή την ατάκα.


Ρε Μήτσο τελικά βάλε ότι θές. Θες γλάρο, βάλε γλάρο, θες δελφίνι βάλε δελφίνι, θες καγκουρό... βάλε ΓΛΑΡΟ.

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

Cpt. Haddock
13/10/2010, 14:20
Σαλιγγάρι μη βάλει μονο :look:

DimChios
13/10/2010, 16:52
να βαλω ρε μλκ το σημα της μπεμπε να τελειωνουμε?
Αντε και μου τα ζαλισες λεμε! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μου λεει η Χρύσα:"α, ο Χίος είσαι ε? Γεια σου Χίο, εγω είμαι η Χρύσα"!
- "Χαιρω πολυ -λεω και σκεφτομαι ευτυχως που δεν αρχισα τα καντήλια με το ΜΠ00στη που εμπλεξα- και συνεχίζω με τα χαιρω πολυ κλπ κλπ! Νιώθω οτι η κοπελα ειναι οκ και αφου χαλαρώνουμε λίγο τη συζήτηση, μολις επιστρέφει ο φτουναμησεΒΑΣΚΑνω, της λέω...
"εχω πρόβλημα με το πουλί του! Ειναι χαμηλής αναλυσης και βγάζει γαμώ τα πίξελ! Να του βάλω ένα άλλο πουλι? Για ρώτα τον"
- ".......ε......ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ, ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥΛΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?????"

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

εγω φταιω ρε που δε θελω να σου κανω προχειρη δουλεια!!!!

:evil: :mad:

vaska
13/10/2010, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
να βαλω ρε μλκ το σημα της μπεμπε να τελειωνουμε?
Αντε και μου τα ζαλισες λεμε! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μου λεει η Χρύσα:"α, ο Χίος είσαι ε? Γεια σου Χίο, εγω είμαι η Χρύσα"!
- "Χαιρω πολυ -λεω και σκεφτομαι ευτυχως που δεν αρχισα τα καντήλια με το ΜΠ00στη που εμπλεξα- και συνεχίζω με τα χαιρω πολυ κλπ κλπ! Νιώθω οτι η κοπελα ειναι οκ και αφου χαλαρώνουμε λίγο τη συζήτηση, μολις επιστρέφει ο φτουναμησεΒΑΣΚΑνω, της λέω...
"εχω πρόβλημα με το πουλί του! Ειναι χαμηλής αναλυσης και βγάζει γαμώ τα πίξελ! Να του βάλω ένα άλλο πουλι? Για ρώτα τον"
- ".......ε......ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ, ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΥΛΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?????"

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

εγω φταιω ρε που δε θελω να σου κανω προχειρη δουλεια!!!!

:evil: :mad:

Φτού ρε πστ μου, με έδωσε στεγνά λέμε η ρουφιάνα. Φίλε μου έχω μέγα πρόβλημα, το πουλί μου είναι μικρό και κίτρινο και πιξελιάζει σε ζουμάρισμα. Τι να κάνουμε τώρα. Αδικία της φύσης να πω, τα γονίδια να πω?? δεν ξέρω. Πάντως ακολούθησα κι εγώ την θεραπεία με το κοπάνημα, και στο χρώμα το πέτυχα, το μέγεθος μένει τώρα να φτιάξουμε και όλα οκ.


:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
13/10/2010, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Φτού ρε πστ μου, με έδωσε στεγνά λέμε η ρουφιάνα. Φίλε μου έχω μέγα πρόβλημα, το πουλί μου είναι μικρό και κίτρινο και πιξελιάζει σε ζουμάρισμα. Τι να κάνουμε τώρα. Αδικία της φύσης να πω, τα γονίδια να πω?? δεν ξέρω. Πάντως ακολούθησα κι εγώ την θεραπεία με το κοπάνημα, και στο χρώμα το πέτυχα, το μέγεθος μένει τώρα να φτιάξουμε και όλα οκ.


:rotflmao: :rotflmao:


Αντε, θα στο μεγαλωσω εγω ρε φιλε! Για να δεις τι καλός που είμαι στο φώτοσοπ!

:smokin:


ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ Ε!!!


:evil: :evil: :evil:


Για το δικό σου...κρίμα το μπόι σου, αυτο σου λεω μονο!

:bawl: :bawl: :bawl:

the who
13/10/2010, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αντε, θα στο μεγαλωσω εγω ρε φιλε! Για να δεις τι καλός που είμαι στο φώτοσοπ!

:smokin:


ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ Ε!!!


:evil: :evil: :evil:


Για το δικό σου...κρίμα το μπόι σου, αυτο σου λεω μονο!

:bawl: :bawl: :bawl:

DimChios μεγαλωνει γερα πουλια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .

DimChios
13/10/2010, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
DimChios μεγαλωνει γερα πουλια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .


κίτρινα στην προκειμενη!

:bawl: :bawl: :bawl:

DimChios
14/10/2010, 14:46
ελα ρε Βασιλη, ετοιμο σε εχω!

:winka:


ΕΤΑΙΡΙΚΗ (πρωτοποριακή) ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΛΕΜΕ!!!

:wave2:

Cpt. Haddock
14/10/2010, 14:49
Κρυψε τα στοιχεια ρε Μητσε :sick:

DimChios
14/10/2010, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κρυψε τα στοιχεια ρε Μητσε :sick:

τα εχει δωσει και ο ιδιος εδω μεσα

:blush:

Bowleno
14/10/2010, 14:53
Μλκς, αλήτες, τσαντάκηδες μηχανόβιοι! με ξελιγώσατε πάλι στο γέλιο :bawl: :bawl: :lol: :lol:

και βλέπει ο διευθυντής μου γμτ :mad:






(πάω να αγοράσω τα μεσαία, μερες που είναι και βρέχει συνέχεια) :blush: