PDA

View Full Version : 640adv ΤΑΞΙΔΙ?



dirty john
12/10/2010, 21:39
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΣ Η ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ 640ADV 02.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΑΣΤΕΡΙ.ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΑ 60000ΧΛΜ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ ΔΙΑΣΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΣΤΟΡΙΑ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΤΛ..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ??

SVX
12/10/2010, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirty john
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΣ Η ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ 640ADV 02.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΑΣΤΕΡΙ.ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΑ 60000ΧΛΜ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ ΔΙΑΣΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΣΤΟΡΙΑ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΤΛ..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ??

δεν εχει ξαναταξιδεψει? οι θερμοκρασιες παντως ειναι μια χαρα για να δουλεψει ο κινητηρας...Ακομα και σε πολυωρο ταξιδι

DrBig
12/10/2010, 21:46
Εμενα προσωπικα με κουφανες. Αφου φοβασαι μηπως σου τα δωσει ολα στο χερι, γιατι το χαρακτηριζεις ως μηχανολογικα αστερι?

Και αντιστροφως, αν καποιος στο αγοραζε γιατι το πουλας απ'οσο ξερω, θα του ελεγες, 'φιλε γαματο αλλα μπορει να στα δωσει ολα στο χερι?

Οποτε η απαντηση μου ειναι η εξης. Αν ειναι μηχανολογικα αστερι, τοτε δε θα παθει τιποτα και αν παθει κατι, τοτε δεν ειναι μηχανολογικα αστερι.

Ελπιζω να βοηθησα :D

dirty john
12/10/2010, 22:24
ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΔΕΡΦΕ..ΕΙΧΑ ΤΟ ΨΕΚΑΣΤΟ ΤΟΥ 03 ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ 5-6 ΦΟΡΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΤΟ Η ΧΑΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΛΑΜΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ.ΑΠΛΑ ΡΩΤΩ ΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΑ 60000 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΑΞΙΔΙ..

daculas
13/10/2010, 08:58
To μόνο πράγμα που αντιπαθούν όλα τα lc4, είναι το σταθερό γκάζι. Ο συντονισμός από τους κραδασμούς είναι κατά τη γνώμη μου η αιτία για όσα στραβά ακούγονται για τα μοτέρ αυτά. Οσο παίζεις με το γκάζι και εσύ είσαι πιο ξεκούραστος στο ταξίδι και το μηχανάκι είναι πιο καλά. Με adventure 640 του 2000 και 55000 χιλιόμετρα στο κοντέρ, έχουμε κάνει ταξίδι, 850 χιλιόμετρα την πρώτη μέρα και άλλα 700 επιστροφή, χωρίς κανενα πρόβλημα. Αν είναι συντηρημένο όπως πρέπει μη φοβάσαι τίποτα:wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
13/10/2010, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirty john
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΣ Η ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ 640ADV 02.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΑΣΤΕΡΙ.ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΑ 60000ΧΛΜ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ ΔΙΑΣΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΣΤΟΡΙΑ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΤΛ..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ?? οπως ειπες ειναι ταξιδακι
ελπιζω να πας απο δομοκο

LARISEOS
13/10/2010, 09:16
κητα να σου μείνει κοντα στα φαρσαλα....εκει στο γήπεδο κοντα εχει ενα καλο τσιπουραδικο..!!

θα έρθω με το αφρικα να σε παρω .....και το κτμ μαζι!


:rotflmao: :rotflmao:


τραβα ρε.....δεν θα παθεις τπτ!

Cpt. Haddock
13/10/2010, 09:50
ποιος πστης... :mad:

LOUKILOUK
13/10/2010, 09:50
Ρε Γιάννη μην τρελένεσε... και σε μια μέρα φτάνεις Καστοριά αν αντέχεις... το μηχανάκι δεν θα πάθει τίποτα... τίποτα παραπάνω από όσα θα μπορούσε να πάθει στο δρόμο ένα οποιοδήποτε άλλο, ακόμα και Ιαπωνικό... κοίτα μόνο να βγεις γρήγορα από την εθνική για να γουστάρεις... :winka: :evil: (τις στροφές στο Δομοκό τις γνωρίζει από παλιά...)
Το μηχανακί δεν έχει πολλά χιλιόμετρα... απλά εδώ στη Ελλάδα που είμαστε φλώροι και ψώνια κλείνουμε τα μηχανάκια στο γκαράζ το χειμώνα και πάμε μόνο μια βόλτα κυριακάτικη για καφέ, με απότέλεσμα να υπάρχουν μηχανήματα με 5-6000 χλμ σε 5 χρόνια και όταν ακούσουμε 60000 να νομίζουμε ότι είναι καμιά προπολεμική αντίκα...
καλό ταξίδι :beer: :wave2:

υ.γ. Εγώ έχω πλέον 46+ στο κοντέρ από 21 που το παρέλαβα και σφραγίδες από 12 χώρες...:sun: :D

npat
13/10/2010, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ποιος πστης... :mad:

έλα ντε... δεν βλέπω κανέναν κατεμά μοδεράτορα μέσα...

:lol:

Cpt. Haddock
13/10/2010, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
έλα ντε... δεν βλέπω κανέναν κατεμά μοδεράτορα μέσα...

:lol:

Λογικό.

Τετάρτη ειναι :bigcry:

npat
13/10/2010, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Λογικό.

Τετάρτη ειναι :bigcry:

:lol: :bigcry: :lol:

XJR_Billy
13/10/2010, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
Ρε Γιάννη μην τρελένεσε... και σε μια μέρα φτάνεις Καστοριά αν αντέχεις... το μηχανάκι δεν θα πάθει τίποτα... τίποτα παραπάνω από όσα θα μπορούσε να πάθει στο δρόμο ένα οποιοδήποτε άλλο, ακόμα και Ιαπωνικό... κοίτα μόνο να βγεις γρήγορα από την εθνική για να γουστάρεις... :winka: :evil: (τις στροφές στο Δομοκό τις γνωρίζει από παλιά...)
Το μηχανακί δεν έχει πολλά χιλιόμετρα... απλά εδώ στη Ελλάδα που είμαστε φλώροι και ψώνια κλείνουμε τα μηχανάκια στο γκαράζ το χειμώνα και πάμε μόνο μια βόλτα κυριακάτικη για καφέ, με απότέλεσμα να υπάρχουν μηχανήματα με 5-6000 χλμ σε 5 χρόνια και όταν ακούσουμε 60000 να νομίζουμε ότι είναι καμιά προπολεμική αντίκα...
καλό ταξίδι :beer: :wave2:

υ.γ. Εγώ έχω πλέον 46+ στο κοντέρ από 21 που το παρέλαβα και σφραγίδες από 12 χώρες...:sun: :D

+660

Φίλος μου έχει μια 640Adv σαν την "πρώην" σου, έχει πάνω από 100000χλμ και πάει μια χαρά.
Έχω κάνει πολλά χλμ με αυτή τη μηχανή και τη γούσταρα πολύ.

Από προβλήματα δε, κάνει Γιαπωνέζους να κοκκινίζουν...
Επιμένω ότι με σωστή χρήση και σωστή συντήρηση οι μοντέρνες μηχανές έχουν μεγάλα περιθώρια αντοχής στα χλμ και στο χρόνο.

miscelano
13/10/2010, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ποιος πστης... :mad:

+οσα...:mad: :mad: :mad: :mad:

dirty john
13/10/2010, 17:30
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗ ΒΑΡΑΤΕ ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!!!!!!:rotflmao: ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ..ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΠΟ ΔΟΜΟΚΟ ΟΠΟΥ ΜΕ ΤΟ 990 :sun: :sun: :sun: ..ΦΙΛΕ ΛΑΡΙΣΕΕ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΤΑ ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ!!ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝΑΧΩΡΩ!!!ΓΙΩΡΓΑΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ..ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΘΑ ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ:beer: :beer:

LARISEOS
13/10/2010, 19:27
παει....το πηραμε στο λαιμο μας το παιδι!!!

μην ξεκινάς , θα μείνεις στο λέω!!












:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το αλλο σαββατο θα εισαι φαρσαλα? ισως αμα εχει καλο καιρο να πιουμε κανα τσιπουρακι!
εχχεχεχ.........αμα φτασεις!

dirty john
13/10/2010, 22:19
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΡΙΣΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ..ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΠΜ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ..ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΝΑΣ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΣ ΣΥΝΑΜΑ:rotflmao: :rotflmao: :beer:

miscelano
14/10/2010, 09:42
αν μεινεις κοντα στη κοζανη στειλε πμ και σε μενα......αντε τυχερε μια η αλλη αφρικα θα σε μαζεψει!!!χαχα:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LARISEOS
14/10/2010, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από miscelano
αν μεινεις κοντα στη κοζανη στειλε πμ και σε μενα......αντε τυχερε μια η αλλη αφρικα θα σε μαζεψει!!!χαχα:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


africa twin rescue team


214610

VALES
14/10/2010, 10:45
Σεμνά εσείς οι ιπτάμενοι ρε...:rolleyes:

Κι εσύ ρε dirty john, δεν μπορούσες να πάρεις στο τηλέφωνο τον LOUKI να σου τα πει? :sick:

Julius
14/10/2010, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirty john
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΣ Η ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΤΟ ΕΞΗΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ 640ADV 02.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΑΣΤΕΡΙ.ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΑ 60000ΧΛΜ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ ΔΙΑΣΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΣΤΟΡΙΑ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΤΛ..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ??


xa xa xaxax a gamo ta akyra post


exo ena mixanaki mixanologika asteri mporo na kano taksidi h tha mou minei :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:



kai exei kai dyo selides "sovares" kai mi apantiseis (pali kala)!!!!








file mhn pas taksidi, tha sou skasei to piso lastixo kai to fast poy tha exeis mazi sou den tha "piasei"


:wacko:

dirty john
14/10/2010, 14:38
ΡΕ ΑΓΟΡΙΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ?ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΤΜ 640ADV 03 950ADV 04 990ADV 06 ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 640ΑDV 02 AΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ LOYKI LOYK TA ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ..ΡΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΑ..ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 500 ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 100000ΧΛΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΕΡ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΒΙΔΑΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΕΡΒΙΣ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ..ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΜΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΛΜ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΓΕΜΙΣΑΝ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ Η ΟΧΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ..ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΙΩ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΣΕ ΛΑΡΙΣΣΑ ΚΑΙ ΚΟΖΑΝΗ:beer: :beer: :hypnotize ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΑΔΕΡΦΙΑ:wave2: :wave2:

XJR_Billy
14/10/2010, 15:13
Μην παρεξηγιέσαι αδερφέ.
Πλακίτσα κάνουμε, πάντα και με οτιδήποτε !! :lol:

Καλό δρόμο να'χεις!!:beer: :beer:

Julius
14/10/2010, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirty john
ΡΕ ΑΓΟΡΙΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ?ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΤΜ 640ADV 03 950ADV 04 990ADV 06 ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 640ΑDV 02 AΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ LOYKI LOYK TA ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ..ΡΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΑ..ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 500 ΧΛΜ ΜΑΚΡΙΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 100000ΧΛΜ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΕΡ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΒΙΔΑΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΣΕΡΒΙΣ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ..ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΜΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΛΜ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΓΕΜΙΣΑΝ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ Η ΟΧΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ..ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΙΩ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΣΕ ΛΑΡΙΣΣΑ ΚΑΙ ΚΟΖΑΝΗ:beer: :beer: :hypnotize ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΑΔΕΡΦΙΑ:wave2: :wave2:

θα σου σκάσει το λάστιχο λεμεεεεεε προσεχεεεεεεε :rotflmao:

Ρε man ότι και να σου πει ο οποιοσδήποτε θα είναι στην τύχη, ακόμα και αυτό που σου είπε ο οικονόμου είναι καρα-παπαρία γιατί αλλιώς πρέπει να κάνεις μόνο βόλτα κοντά στο συνεργείο να περιμένεις πότε θα σου χαλάσει.

Πηγαίνετε το ταξίδι σου, έτσι και αλλιώς κάποια στιγμή μέσα στα επόμενα 3-4 χρόνια μάλλον θα στο χαλάσει.



:beer:

LARISEOS
14/10/2010, 16:36
το πολυ να γραψεις και ενα τραγουδακι.....

http://www.youtube.com/watch?v=OSTQXgbuW2U

KaTaNaS
14/10/2010, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirty john
ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ.


e ma πες μας ετσι... οτι ο μπιλλις σε τρόμαξε...

μη τον ακούς ,και αυτος και ο νικος ειναι ανθρωποι της σιγουριάς, το κτμ θελει αναβατη περιπετειωδη!

οποτε παρτην και αλλωσε την ελλαδα... νερακια και λαδακια να τσεκαρεις και αφου δεν σου βγαζει κανενα περιεργο συμπτωμα εισαι κομπλε!