PDA

View Full Version : Απλά... δεν υπάρχει



notakos600
14/10/2010, 22:03
Οδηγεί με το ένα χέρι για το γκάζι και το φρένο, με το άλλο κρατά το καδρόνι στερεωμένο στον ώμο του, ενώ με τα πόδια στηρίζει τα άλλα καδρόνια και πατάει φρένο και συμπλέκτη. Να σημειώσουμε ότι τα καδρόνια εξέχουν και κάθετα και οριζόντια γύρω στα τρία μέτρα συνολικά.

Αν τα καταφέρει και δεν "τσακιστεί" πουθενά, μπορεί κάλλιστα να κάνει καριέρα σε τσίρκο ως ακροβάτης, ή ως ατρόμητος οδηγός στο γύρο του θανάτου. Ο άνθρωπος αυτός είναι τόσο πολύ τυχερός, που ούτε Τροχαία δεν συνάντησε στο δρόμο του να τον σταματήσει (αν και τέτοιες νοοτροπίες δεν αλλάζουν).


http://iliatora.gr/news_details.php?id=916


214719

notakos600
14/10/2010, 22:04
Νο2




214720

vaska
14/10/2010, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Οδηγεί με το ένα χέρι για το γκάζι και το φρένο, με το άλλο κρατά το καδρόνι στερεωμένο στον ώμο του, ενώ με τα πόδια στηρίζει τα άλλα καδρόνια και πατάει φρένο και συμπλέκτη. Να σημειώσουμε ότι τα καδρόνια εξέχουν και κάθετα και οριζόντια γύρω στα τρία μέτρα συνολικά.

Αν τα καταφέρει και δεν "τσακιστεί" πουθενά, μπορεί κάλλιστα να κάνει καριέρα σε τσίρκο ως ακροβάτης, ή ως ατρόμητος οδηγός στο γύρο του θανάτου. Ο άνθρωπος αυτός είναι τόσο πολύ τυχερός, που ούτε Τροχαία δεν συνάντησε στο δρόμο του να τον σταματήσει (αν και τέτοιες νοοτροπίες δεν αλλάζουν).


http://iliatora.gr/news_details.php?id=916


Βλέπω ζούνταπ για ανακατασκευή. Η φλορέτα είναι? Πάντα τα μπέρδευα ρε πστ μου.

notakos600
14/10/2010, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Βλέπω ζούνταπ για ανακατασκευή. Η φλορέτα είναι? Πάντα τα μπέρδευα ρε πστ μου.




Όπως το κόβω με το μάτι έχει λίγο από Γερμανία, λίγο από Αυστρία και κάτι φτερούγες από Άπω Ανατολή.

georgio
14/10/2010, 22:25
και μετά σου λέει ο άλλος για stund man και π@π@ρι@... :rotflmao:

ή δεν μπορώ να φορτώσω καλά το μηχανάκι γιατί είναι γυμνό... :a9:


κάπου πρέπει να έχει και καφέ αλλά μάλλον δεν φαίνεται στη φωτογραφία... :lol: :bigcry:

XJR_Billy
14/10/2010, 22:36
:eek: :eek: :hypnotize

To κλου της υπόθεσης είναι το κρεμασμένο κράνος από πίσω...:lol:
Μη φάμε και καμιά κλήση για κράνος... ορίστε, έχω κύριε τροχονόμε...:yuck: :sick: