PDA

View Full Version : παμε για μαθημα?



Allst@rf
15/10/2010, 00:52
την κυριακη καθομαι παλι στα θρανια μετα απο καιρο...

αυτη την φορα δεν θα θελω να χτυπησει κουδουνι για διαλλειμα ουτε μια φορα,παρα μονο την ωρα που ειναι να μπουμε για το πρακτικο μερος...

επισης οταν θα ειναι η ωρα να γυρισω σπιτι δεν θα θελω να αποχωριστω τους δασκαλους μου...


τεσπα ,αυτη την κυριακη 17/10 εχει CSS στα μεγαρα.


ποιο καλο παιδακι θα ειναι εκει?

Bladerunner
15/10/2010, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ποιο καλο παιδακι θα ειναι εκει?
:a013:

harris_x
15/10/2010, 11:24
Αν έχει καλό καιρό και δεν ρίξει καρέκλες, αστραπές, ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ( :blush: ) κλπ... θα εμφανιστώ για να ψαρώσετε :smokin:




Αλλά από την άλλη, γιατί πάτε για μάθημα, αφού τα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
[...] μαθήματα ασφαλούς οδήγησης [...] απευθύνονται πιο πολύ σε κουλάδια.
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Allst@rf
15/10/2010, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αν έχει καλό καιρό και δεν ρίξει καρέκλες, αστραπές, ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ( :blush: ) κλπ... θα εμφανιστώ για να ψαρώσετε :smokin:

θα χεστουμε ρε...ασε τις κακες προληψεις...





Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αλλά από την άλλη, γιατί πάτε για μάθημα, αφού τα...


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :a017:


...ειπαν οι ελληνες παγκοσμιοι και χαθηκαν στην εξοδο με 300αρα...

guzzistas
15/10/2010, 12:54
Θάρθω για καφέ αν έχει καλό καιρό.

:beer:

GSF
15/10/2010, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Αν έχει καλό καιρό και δεν ρίξει καρέκλες, αστραπές, ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ( :blush: ) κλπ... θα εμφανιστώ για να ψαρώσετε :smokin:




Αλλά από την άλλη, γιατί πάτε για μάθημα, αφού τα...


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

φιλικά, άντε και γαμήσου...

μαρέσει που μερικοί το παίζετε και επίπεδο... μόνο ειρωνία είστε και πατερναλισμούς.. και αλλη φορά αν θές να αναφέρεσαι σε μένα να βάζεις ολόκληρο το πόστ όχι ότι σε συμφέρει.. ειπα οτι ΘΕΛΩ να πάω αλλά (τουλάχιστον στα πρώτα επίπεδα) ΥΠΟΘΕΤΩ οτι θα γίνονται με μορφή μαθημάτων προς καθυστερημένα..

Allst@rf
15/10/2010, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
φιλικά, άντε και γαμήσου...


βαλε και ενα γελαστο εμ(ετ)οτικον γιατι δεν ειναι ωραιο να βριζεις ετσι...

vassilis88
15/10/2010, 13:11
level 1 την κυριακη

VANDA
15/10/2010, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
...προς καθυστερημένα..



Ευτυχώς το 'σωσες... :rolleyes:

menelaos46
15/10/2010, 13:19
GSF μπορεις να πας και να τους πεις εσενα να σου κανουν απο το τριτο λεβελ και μετα....!!!!

Μα τι λεω αν θες μπορεις να τους δειξεις κιολας...
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

harris_x
15/10/2010, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
φιλικά, άντε και γαμήσου...

μαρέσει που μερικοί το παίζετε και επίπεδο... μόνο ειρωνία είστε και πατερναλισμούς.. και αλλη φορά αν θές να αναφέρεσαι σε μένα να βάζεις ολόκληρο το πόστ όχι ότι σε συμφέρει.. ειπα οτι ΘΕΛΩ να πάω αλλά (τουλάχιστον στα πρώτα επίπεδα) ΥΠΟΘΕΤΩ οτι θα γίνονται με μορφή μαθημάτων προς καθυστερημένα..

Εγώ φταίω ρε καραγκιοζάκο :lol: που ασχολήθηκα μαζί σου!
Δε πα’ να σκοτωθείς, στα @@ μου κιόλας!

Με τις υγείες σου
:wave2:

devil's animal
15/10/2010, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
φιλικά, άντε και γαμήσου...


αφου του το λες φιλικα οκ...
:rotflmao: :rotflmao:


και προς ενημερωση σου επειδη εισαι ΠΟΛΥ νιουφης: τα μαθηματα αυτα δεν ειναι σαν και αυτα που κανεις με τον δασκαλο οδηγησης για να παρεις το χαρτι...
:evil:

harris_x
15/10/2010, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
θα χεστουμε ρε...ασε τις κακες προληψεις...

Ρε ‘συ Allst@rf έπρεπε να καμουφλάρω κάπως τις παντόφλες από τη γυναίκα ;)

Μια χαρά καιρό θα 'χει!

Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
...ειπαν οι ελληνες παγκοσμιοι και χαθηκαν στην εξοδο με 300αρα...
:lol: :lol: :lol:

GSF
15/10/2010, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Εγώ φταίω ρε καραγκιοζάκο :lol: που ασχολήθηκα μαζί σου!
Δε πα’ να σκοτωθείς, στα @@ μου κιόλας!

Με τις υγείες σου
:wave2:

σιγά ρε φίλε μας έδωσες και αξία.. :lol: έτσι μπράβο βγάλε τώρα τον αληθινό σου εαυτό.. πρόσεχε μόνο μην σταματήσουν να σε συμπαθούν τα "φιλαράκια" απο δω μέσα...

Cpt. Haddock
15/10/2010, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
φιλικά, άντε και γαμήσου...

Καλώς ήρθες μικρέ

Θα κανεις πολλους φίλους εδω μεσα :rotflmao:


Κουλαδι :smokin:

harris_x
15/10/2010, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
σιγά ρε φίλε μας έδωσες και αξία.. :lol: έτσι μπράβο βγάλε τώρα τον αληθινό σου εαυτό.. πρόσεχε μόνο μην σταματήσουν να σε συμπαθούν τα "φιλαράκια" απο δω μέσα...
κουλαρισε δικιέ μου γιατί δε το πας καλά!

menelaos46
15/10/2010, 13:32
:a014:

MikeG
15/10/2010, 13:34
Εννοείτε ότι θα πέσει σφουγγάρισμα :wave2:

Allst@rf
15/10/2010, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Ρε ‘συ Allst@rf έπρεπε να καμουφλάρω κάπως τις παντόφλες από τη γυναίκα ;)

Μια χαρά καιρό θα 'χει!

:lol: :lol: :lol:


πες το ετσι για να καταλαβω οτι παιζει παντοφλα...






















..."ναι,αγαπη μου ,δεν ειπα τιποτα για παντοφλα εγω ,αλλο κακο παιδακι απο το φορουμ τις τρωει..."

:D

Cpt. Haddock
15/10/2010, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εννοείτε ότι θα πέσει σφουγγάρισμα :wave2:

Οχι ρε Mike

Ασε να φαινεται τί γράφουν μερικοι, ωστε να ξέρουμε και πώς να τους απαντάμε :wave2:

GSF
15/10/2010, 13:36
cool είμαι.. όταν όμως αρχίζετε τις ειρωνίες 3-4 άτομα μαζί και μετά απο παράκληση μου να μην το κάνετε δεν θα κάτσω να με ***** κιόλας.. όπως δεν έγραψα κάτι για σένα έτσι δεν θέλω να γράψεις κάτι για μένα..

το οτι είστε κάθε μέρα στο forum και γράφετε δεν σας κάνει ούτε πιο έξυπνους ούτε πιο γαμάτους απτους άλλους... απλά καταφέρατε να αποδείξετε πόσο έχετε ξεφύγει.. αν θέλετε να έχετε ένα forum που ο καθένας θα συμφωνεί με τις απόψεις σας, ε βάλτε έναν mod να με στείλει.. πόσο δύσκολο θα σας είναι τόσο παρεάκι έχετε κάνει.

reinmeister
15/10/2010, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF

το οτι είστε κάθε μέρα στο forum και γράφετε δεν σας κάνει ούτε πιο έξυπνους ούτε πιο γαμάτους απτους άλλους...

νομιζεις...

PortisHead
15/10/2010, 13:39
Σας ζηλευω :(
Ολο λεω να ερθω...και ολο το αναβαλω....
Ειναι κιαυτα τα 200-300 ευρω το μαθημα , κανα 500ρικο η στολη (θελω δικια μου :) ) , να εχω καλα λαστιχα την εποχη που θα γινετε το μαθημα....

:uplate:

TROOPER
15/10/2010, 13:40
τζιεσεφ μαθε να ξεχωριζεις τα σοβαρα απο τα αστεια...

μπορει να περασω για γκαιφε την κυριακη λεπον...!

dond4le
15/10/2010, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
φιλικά, άντε και γαμήσου...

μαρέσει που μερικοί το παίζετε και επίπεδο... μόνο ειρωνία είστε και πατερναλισμούς.. και αλλη φορά αν θές να αναφέρεσαι σε μένα να βάζεις ολόκληρο το πόστ όχι ότι σε συμφέρει.. ειπα οτι ΘΕΛΩ να πάω αλλά (τουλάχιστον στα πρώτα επίπεδα) ΥΠΟΘΕΤΩ οτι θα γίνονται με μορφή μαθημάτων προς καθυστερημένα..


Ελα ρε ταλεντο................τα κανεις ολα αυτα χωρις κανενα λαθος!!!!!!!

Γίνετε καλύτεροι οδηγοί μοτοσυκλέτας!
Μόλις κάποιος αποκτήσει δίπλωμα οδήγησης μοτοσυκλέτας, γνωρίζει τους χειρισμούς της, αλλά ίσως να μη γνωρίζει να την οδηγά πραγματικά.Η διαφορά χειρισμού και οδήγησης έγκειται στη γνώση του τρόπου με τον οποίο κινείται η μοτοσυκλέτα. Η μοτοσυκλέτα αλλάζει κλίση, τα γεωμετρικά της χαρακτηριστικά διαφοροποιούνται διαρκώς όσο κινείται, ενώ απαιτεί από τον οδηγό ενεργή συμμετοχή στην οδήγηση. Μιά σειρά μαθημάτων στο California Superbike School εφοδιάζει τους μοτοσυκλετιστές με την απαραίτητη γνώση, ώστε να οδηγούν με ασφάλεια και αυτοπεποίθεση απολαμβάνοντας την οδήγηση.
Στο Level 1 (Επίπεδο 1) εκμάθησης αναλύονται και καλύπτονται τα έξι πιο κοινά και εμφανή λάθη που κάνουν οι οδηγοί στις στροφές.
1. Ταχύτητα εισόδου στη στροφή. Πολύ γρήγορη ή πολύ αργή.
2. Λάθη στον έλεχγο του γκαζιού. Πολύ, λίγο, σταθερό ή ασταθές γκάζι.
3. Λανθασμένο σημείο εισόδου στη στροφή. Πολύ νωρίς ή πολύ αργά.
4. Λάθη κατεύθυνσης κατά την είσοδο στη στροφή. Πλάγιασμα πολύ νωρίς ή πολύ αργά.
5. Λανθασμένη επέμβαση από αναβάτη. Μεγαλύτερη ή μικρότερη για τη περίσταση.
6. Λανθασμένες γραμμές. Πολύ ανοικτές ή πολύ κλειστές προς την εσωτερική της στροφής.
Ενας έμπειρος εκπαιδευτής μπορεί να εντοπίσει πολύ εύκολα αυτά τα λάθη. Στη σχολή δεν υπάρχουν μόνο έμπειροι εκπαιδευτές, αλλά και η σωστή μέθοδος αντιμετώπισης του κάθε λάθους. Αυτός είναι ο στόχος της εκμάθησης Level 1, να σας εξηγήσει τους λόγους για τους οποίους είναι πολύ σημαντικός ο έλεχγος αυτών των 6 σημείων καθώς επίσης και η βελτίωση που θα έχετε εάν τα διορθώσετε.
Με την ολοκλήρωση του Επιπέδου 1 ο τρόπος που θα οδηγείτε χαρακτηρίζεται από :
1. Σωστή ταχύτητα εισόδου στη στροφή. Οδηγική απόλαυση σε κάθε στροφή.
2. Σωστό έλεχγο στο γκάζι. Η μοτοσυκλέτα είναι σταθερή σε κάθε στροφή.
3. Ακρίβεια στην είσοδο. Επιλέγετε πάντα το σωστό σημείο εισόδου.
4. Τέλος οι νευρικές διορθώσεις. Στρίβετε με άνεση και ομοιογένεια.
5. Χαλαρώνετε απόλυτα. Εναρμονίζεστε με τη μοτοσυκλέτα σε όλες τις συνθήκες.
6. Γραμμές ακρίβειας. Στρίψτε σαν πρωταθλητής, κρατώντας σωστές και σταθερές γραμμές.
Μπορεί να μην έχετε τελειοποιήσει τις τεχνικές σας με το Επίπεδο 1, αλλά σίγουρα είστε σε θέση να αναγνωρίσετε τα λάθη σας και γνωρίζετε πια το τρόπο να τα διορθώσετε. Κάθε ένα από τα 6 σημεία μελέτης αναλύεται λεπτομερώς κατά τη θεωρητική διδασκαλία και τη πρακτική εκπαίδευση στη πίστα.

Ασε τα καθυστερημενα να πανε να τα σκανε για να μαθουν........................μπορει καπια στιγμη να βρεθεις να ακολουθεις τις γραμμες τους.

byron
15/10/2010, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ποιο καλο παιδακι θα ειναι εκει?


Αρχικά δημιουργήθηκε από Bladerunner
:a013:

Παίδες να κανονίσετε να κάνετε παρέα, γιατί έχει μερικούς πολύ μυστήριους εκπαιδευτές εκεί. :a53: :a53:

GSF
15/10/2010, 13:52
δεν είπα ποτέ οτι δεν υπάρχουν λάθη και οτι είμαι ταλέντο. δεν είπα ποτέ οτι δεν έχω ΑΠΕΙΡΑ πράγματα να μάθω. απλά έχω μάθει στην ζωή μου τους δασκάλους μου να τους διαλέγω εγώ και όχι αυτοί.
Χαίρομαι ειλικρινά που υπάρχουν σχολές για να τα μαθαίνουν αυτά και θα ήθελα να πάρω μέρος σε κάποια απο τα μαθήματα. απλά έχω τους ενδοιασμούς μου και τους εκφράζω. πολιτισμένα και χωρίς ειρωνία σαν κάποιους εδω μέσα.
Απλα όπως είπε και κάποιος σε προηγούμενο πόστ, μπορεί να δουλέψει και αντίστροφα αυτο. δηλαδή κάποιος να πάει στο level 1 και να έρθει να πεί στον πιτσιρικά απτο χωριό ξέρεις κάτι, σε έχω... έχω μάθει να στρίβω σαν πρωταθλητής.. (όπως λές στο 6.).. και πές μου, ποιός θα πέσει τότε πρώτος κάτω..??

τέλος πάντων επειδή μάλλον ψάχνετε κόσμο να κράξετε κάποιοι απο εδω μέσα δεν έχω κανένα λόγο να συνεχίσω να γράφω.. απλα μην λέτε πράγματα για άλλους αν δεν σας έχουν δώσει το δικαίωμα δεν είναι ωραίο (όπως συμφωνώ με κάποιον που είπε πριν οτι δεν είναι ωραίο να βρίζουμε).

Cpt. Haddock
15/10/2010, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
[....]τέλος πάντων επειδή μάλλον ψάχνετε κόσμο να κράξετε κάποιοι απο εδω μέσα δεν έχω κανένα λόγο να συνεχίσω να γράφω.. απλα μην λέτε πράγματα για άλλους αν δεν σας έχουν δώσει το δικαίωμα δεν είναι ωραίο (όπως συμφωνώ με κάποιον που είπε πριν οτι δεν είναι ωραίο να βρίζουμε).

Ναι, αλλα εσυ εβρισες πρωτος :winka:

GSF
15/10/2010, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι, αλλα εσυ εβρισες πρωτος :winka:


ναι για μένα το είπα.

menelaos46
15/10/2010, 13:55
Απλα όπως είπε και κάποιος σε προηγούμενο πόστ, μπορεί να δουλέψει και αντίστροφα αυτο. δηλαδή κάποιος να πάει στο level 1 και να έρθει να πεί στον πιτσιρικά απτο χωριό ξέρεις κάτι, σε έχω... έχω μάθει να στρίβω σαν πρωταθλητής.. (όπως λές στο 6.).. και πές μου, ποιός θα πέσει τότε πρώτος κάτω..??

Εγω παντως απο αυτη την προταση νοημα δε βγαζω...
Δε το εξηγεις λιγο πιο απλα???

TROOPER
15/10/2010, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
ναι για μένα το είπα.

και συν τοις αλλοις το να κριτικαρεις ως κουλαδια οσους κανουν μαθηματα ειναι σαν να σου εχουν δωσει εσενα το δικαιωμα να μιλας με υφακι πραγμα που δεν συνεβει.

αρα ξεκινας τη μλκια και ζητας και τα ρεστα.

αλλη φορα να σαι πιο προσεκτικος.

υ.γ.για να σε προλαβω...καλο ειναι καμια φορα να παραδεχομαστε τις παπαριες μας. :wave2:

Bladerunner
15/10/2010, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
ποιός θα πέσει τότε πρώτος κάτω..??

Ο πιο κοντός.

GSF
15/10/2010, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και συν τοις αλλοις το να κριτικαρεις ως κουλαδια οσους κανουν μαθηματα ειναι σαν να σου εχουν δωσει εσενα το δικαιωμα να μιλας με υφακι πραγμα που δεν συνεβει.

αρα ξεκινας τη μλκια και ζητας και τα ρεστα.

αλλη φορα να σαι πιο προσεκτικος.

υ.γ.για να σε προλαβω...καλο ειναι καμια φορα να παραδεχομαστε τις παπαριες μας. :wave2:

όπως είπες καλό είναι να ξέρουμε πότε μιλάμε σοβαρά και πότε για πλάκα.. το "κουλάδια" το είπα αστειευόμενος και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν.. το οτι μου την πέσαν όλοι μαζί να με φάνε και να με ειρωνευτούν γιατι νομίσαν οτι νομίζω οτι είμαι ο γαμάτος οδηγός επειδή πήρα το δίπλωμα δεν μου λέει κάτι... έτσι και αλλιώς δεν νομίζω κάτι τέτοιο.


Εγω παντως απο αυτη την προταση νοημα δε βγαζω...
Δε το εξηγεις λιγο πιο απλα???

εννοώ το οτι μας μεταφέρουν μια γνώση δεν σημαίνει απαραίτητα οτι όλοι την δεχόμαστε... άλλοι ακούνε, άλλοι βλέπουν, και άλλοι νομίζουν οτι τα κάνουν και τα δύο.. αν με γνώριζες θα πάθαινες πλάκα απο το πόσο προσοχή δίνω στους δασκάλους μου όταν μου μαθαίνουν πράγματα. και το έχω ποστάρει ήδη πριν πολύ καιρό εδω μέσα όταν πήρα το δίπλωμα, τα εύσημα πήγαν εκεί απο μένα και όχι στο "ταλέντο" μου..

TROOPER
15/10/2010, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
όπως είπες καλό είναι να ξέρουμε πότε μιλάμε σοβαρά και πότε για πλάκα.. το "κουλάδια" το είπα αστειευόμενος και χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν.. το οτι μου την πέσαν όλοι μαζί να με φάνε και να με ειρωνευτούν γιατι νομίσαν οτι νομίζω οτι είμαι ο γαμάτος οδηγός επειδή πήρα το δίπλωμα δεν μου λέει κάτι... έτσι και αλλιώς δεν νομίζω κάτι τέτοιο.



...

αρα και οσοι σου την επεσαν, για πλακα σου την επεσαν (γιατι αντιληφθηκαν το χουμορ σου).αν παλι σου την επεσαν με κακια προθεση,μαλλον το χουμορακι δεν ηταν και τοσο πετυχημενο οποτε παλι εσυ φταις που χωρις να το θελεις τσιγκλισες.

αστο.οπως και να το δεις...εφταιγες.ζητας συγγνωμη για την συμπεριφορα σου και τελειωνει εκει η το βλεπεις στην πλακα και δεν συνεχιζεις με χαρακτηρισμους.

εντιτ:ακυρο...τωρα ειδα και το αλλο θεμα σου...πολυ ασχοληθηκαμε.

Allst@rf
15/10/2010, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Παίδες να κανονίσετε να κάνετε παρέα, γιατί έχει μερικούς πολύ μυστήριους εκπαιδευτές εκεί. :a53: :a53:


βυρωνα ,στειλε μου π.μ σε παρακαλω,για το ζητημα...

Allst@rf
15/10/2010, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Σας ζηλευω :(
Ολο λεω να ερθω...και ολο το αναβαλω....
Ειναι κιαυτα τα 200-300 ευρω το μαθημα , κανα 500ρικο η στολη (θελω δικια μου :) ) , να εχω καλα λαστιχα την εποχη που θα γινετε το μαθημα....

:uplate:


φιλε ,και μενα μου φαινονται καπος πολλα τα 300 αλλα εκανα το εξης απλο...

αποταμιευση...


αποφασισα πριν 7 μηνες να βαζω στην ακρη ,50 ? /μηνα...

υπολογισα ποτε θα εχω τα 300...

...και εκλεισα θεση για τον οκτωβριο,με συνοπτικες διαδικασιες...

οποιος θελει να μαθει ,βρισκει τροπο...αντε μη το καθυστερεις!:wave2:

GSF
15/10/2010, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αρα και οσοι σου την επεσαν, για πλακα σου την επεσαν (γιατι αντιληφθηκαν το χουμορ σου).αν παλι σου την επεσαν με κακια προθεση,μαλλον το χουμορακι δεν ηταν και τοσο πετυχημενο οποτε παλι εσυ φταις που χωρις να το θελεις τσιγκλισες.

αστο.οπως και να το δεις...εφταιγες.ζητας συγγνωμη για την συμπεριφορα σου και τελειωνει εκει η το βλεπεις στην πλακα και δεν συνεχιζεις με χαρακτηρισμους.

εντιτ:ακυρο...τωρα ειδα και το αλλο θεμα σου...πολυ ασχοληθηκαμε.

το κακό είναι οτι επειδή διαβάζω καιρό το forum έχω δεί πολλές φορές αυτην την συμπεριφορά και σε άλλους ... και τα περίμενα αυτά όταν πόσταρα. μπαίνει κάποιος και ζητάει 1-2 συμβουλές και όλοι τον βγάζουν ανεύθυνο δολοφόνο επειδή θέλει SS.ενώ όσοι τα οδηγούνε και σκοτώνονται κάθε μέρα είναι χεράδες. ένα παιδί σε ένα παλιό τοπικ έλεγε οτι δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι και τον κοροιδεύαν.. και αυτό χιομουράκι ήταν..??
αν ήταν χιούμορ και δεν το κατάλαβα τότε θα πώ και την συγνώμη μου.. προς το παρόν συγνώμη σε όσους ενδιαφέρονταν να "πάνε για μάθημα" και τους το χαλάσαμε..

Allst@rf
15/10/2010, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
προς το παρόν συγνώμη σε όσους ενδιαφέρονταν να "πάνε για μάθημα" και τους το χαλάσαμε..

με εκανες και ενοιωσα καλυτερα τωρα...:p

byron
15/10/2010, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
βυρωνα ,στειλε μου π.μ σε παρακαλω,για το ζητημα...


Α μην ανησυχείς. Κάπου το είχε γράψει και ο rein.....σχετικά με ένα χρυσάνθεμο νομίζω. :rotflmao: :lol: :bawl: :rotflmao:

byron
15/10/2010, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bladerunner
Ο πιο κοντός.

Αν ήταν έτσι ρε μαν, ο Pedrosa θα ήταν ο #1 βρόντακας...

imitrelos
15/10/2010, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
δεν είπα ποτέ οτι δεν υπάρχουν λάθη και οτι είμαι ταλέντο. δεν είπα ποτέ οτι δεν έχω ΑΠΕΙΡΑ πράγματα να μάθω. απλά έχω μάθει στην ζωή μου τους δασκάλους μου να τους διαλέγω εγώ και όχι αυτοί.
Χαίρομαι ειλικρινά που υπάρχουν σχολές για να τα μαθαίνουν αυτά και θα ήθελα να πάρω μέρος σε κάποια απο τα μαθήματα. απλά έχω τους ενδοιασμούς μου και τους εκφράζω. πολιτισμένα και χωρίς ειρωνία σαν κάποιους εδω μέσα.
Απλα όπως είπε και κάποιος σε προηγούμενο πόστ, μπορεί να δουλέψει και αντίστροφα αυτο. δηλαδή κάποιος να πάει στο level 1 και να έρθει να πεί στον πιτσιρικά απτο χωριό ξέρεις κάτι, σε έχω... έχω μάθει να στρίβω σαν πρωταθλητής.. (όπως λές στο 6.).. και πές μου, ποιός θα πέσει τότε πρώτος κάτω..??

τέλος πάντων επειδή μάλλον ψάχνετε κόσμο να κράξετε κάποιοι απο εδω μέσα δεν έχω κανένα λόγο να συνεχίσω να γράφω.. απλα μην λέτε πράγματα για άλλους αν δεν σας έχουν δώσει το δικαίωμα δεν είναι ωραίο (όπως συμφωνώ με κάποιον που είπε πριν οτι δεν είναι ωραίο να βρίζουμε).

Αυτο δέν έχεις καταλάβει το θέμα είναι να πάς απο το Α στο Β χωρίς να πέσεις και όχι 1 φορά αλλά συνέχεια και γρήγορα

Κοία ξέφυγές ....λίγο , δέν πιστεύω ότι θέλανε τόσο να σε πειράξουν (αλλα και αυτο να ήταν ...να έχεις χιουμορ ) απλά και εγώ όταν είδα το post που απάντησε αυτή τη φράση σου είχα στο μυαλό που το είχα και φρέσκο γιατί το διάβαζα πρίν )

Δέν υπέρασπιζομαι κανένα και με τους πιό πολλους δέν γνωριζόμαστε ( καλα μερικους απο αυτους......και να τους ήξερα θα έκανα ότι δέν τους ξέρω :rotflmao: :D ):

Shaolin Monk
15/10/2010, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
( καλα μερικους απο αυτους......και να τους ήξερα θα έκανα ότι δέν τους ξέρω :rotflmao: :D ):


Να γιατι δεν εμφανιζεσαι οταν μαζευομαστε κρητικακια... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

imitrelos
15/10/2010, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Να γιατι δεν εμφανιζεσαι οταν μαζευομαστε κρητικακια... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χτυπα και εσύ :cool:
Ρε άμα δέν σε θέλει.......έλεγα να έρθω κυριακή και το μηχανάκι είναι στο συνεργείο.....:rotflmao:

Ρε λές να κλουθώ με τήν βέσπα :rotflmao:
αλλά ναι απαράδεκτος :smokin:

vaska
15/10/2010, 16:21
Έλα μαζευτείτε λέω.Μην τον κράζετε τον άνθρωπο, κατάλαβε τη λαλακία του και είπε πάσο με τον τρόπο του. Δεν ήξερε ότι υπάρχουν μαθήματα τέτοιου είδους και υπέθεσε ότι πάνε οι κουλοί για να μάθουν να μην τσακίζονται. Τέλος το λοιπόν και όλα καλά.

@ GSF

Κι εσύ μην είσαι εριστικός και με την μία πας στο άντε γαμήσου. Δεν γράφεις σαν τσογλάνι και μάλλον δεν είσαι οπότε κουλλάρισε και απόλαυσε έστω ακουστικά την εμπειρία όσων έκαναν css. Επίσης σαν νέος οδηγός πρέπει ν' ακούς, να έχεις απορίες και να ρωτάς. Κανείς μας δεν γεννήθηκε χεράς. Ακόμα ακόμα κι εγώ που τους πατάω όλους έμαθα, πιό γρήγορα από τους άλλους είναι η αλήθεια αλλά πέρασα το στάδιο της εκμάθησης.


Φιλικά πάντα

:beer: :beer:

rantanplan
15/10/2010, 16:23
:bigcry: :bawl: :bawl: :bigcry:


εχω πληρωσει το μαθημα για την κυριακη και τελικα δεν μπορω να ερθω μιναμε απο αλησιδα και λευτα.....:bawl:

το καιρατο μου............:a11:

Allst@rf
15/10/2010, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

Φιλικά πάντα

:beer: :beer:

ξέχασες το "άντε γαμήσου"...

:bigcry: :bigcry:

HxC
15/10/2010, 18:59
Mεγάλο ξεφτυλικι τα χρήματα που ζητάνε πάντως...βέβαια επιλογή του καθενός είναι αν θα τα δώσει ή όχι, αλλά έχω την ανάγκη να κράξω γιατί θέλω να πάω και δεν μπορώ.:evil::cry:

Drake21
15/10/2010, 19:03
αν ολα πανε καλα θα ειμαι και γω εκει...να δω τι μπορω να μαθω πας και ξεκινησω να οδηγαω λιγο καλυτερα γιατι μου φαινεται οτι ειμαι στο ιδιο επιπεδο χρονια...

Allst@rf
15/10/2010, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από HxC
Mεγάλο ξεφτυλικι τα χρήματα που ζητάνε πάντως...βέβαια επιλογή του καθενός είναι αν θα τα δώσει ή όχι, αλλά έχω την ανάγκη να κράξω γιατί θέλω να πάω και δεν μπορώ.:evil::cry:

έχει συζητηθεί το θέμα ,πολλάκις εδώ μέσα...

Παντος για μενα είσαι λάθος αν έχεις διαθέσει τα χρήματα σου για αφτερμάρκετ εξάτμιση και δεν θες να τα δώσεις για να μάθεις πράγματα που θα σου φανούν χρήσιμα και άμεσα αξιοποιήσιμα κατευθείαν με το που θα τελειώσει η μέρα σου στα μέγαρα...

:wave2:

HxC
15/10/2010, 20:08
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και αν είχα τα χρήματα πιθανότατα θα το έκανα.Απο την άλλη δεν αναιρεί αυτό που έγραψα πριν.
Νομίζω ότι στους καιρούς που ζούμε είναι εριστικό να ζητάς αυτό το ποσό.

Τέλος πάντων, αφού έχει συζητηθεί πολλάκις ας μην ανακυκλώνουμε τις ίδιες συζητήσεις.

Καλά να περάσετε όσοι πάτε και περιμένουμε φωτός.:beer:

Drake21
15/10/2010, 20:25
μια απορια παιδια...εχω cbf 1000 με ελατηρια μπροστα και αμορτισερ πισω hyperpro...το αμορτισερ πισω ειναι ρυθμισμενο (με το αναλογο ελατηριο)για οδηγηση δικαβαλος(αφου ολο εκδρομες με τη γυναικα παω)οποτε θα ειναι καπως σκληρο για το μονοκαβαλο μεθαυριο στο css...

πρεπει να με προβληματισει αυτο...η μια χαρα θα ειναι ολα...???η μαλακια ειναι οτι για να χαλαρωσω τη προφορτιση πρεπει να βγει απο τη μοτο και δεν ξερω αν θα εχω χρονο αυριο να το κανω...οποιαδηποτε απαντηση δεκτη....

μη πληρωσουμε 300 ευρα και δεν το φχαριστιθουμε κιολας και φαμε και καμια σαβουρδα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Allst@rf
15/10/2010, 20:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Drake21
μια απορια παιδια...εχω cbf 1000 με ελατηρια μπροστα και αμορτισερ πισω hyperpro...το αμορτισερ πισω ειναι ρυθμισμενο (με το αναλογο ελατηριο)για οδηγηση δικαβαλος(αφου ολο εκδρομες με τη γυναικα παω)οποτε θα ειναι καπως σκληρο για το μονοκαβαλο μεθαυριο στο css...

πρεπει να με προβληματισει αυτο...η μια χαρα θα ειναι ολα...???η μαλακια ειναι οτι για να χαλαρωσω τη προφορτιση πρεπει να βγει απο τη μοτο και δεν ξερω αν θα εχω χρονο αυριο να το κανω...οποιαδηποτε απαντηση δεκτη....

μη πληρωσουμε 300 ευρα και δεν το φχαριστιθουμε κιολας και φαμε και καμια σαβουρδα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αν μέχρι το σάββατο το βράδυ που θα την πέσεις δεν πάρεις κάποια απάντηση που να σε καλύπτει,να εκφράσεις την απορία σου στον τεχνικό έλεγχος την κυριακή το πρωί που θα περάσουμε...

Joyrider
15/10/2010, 20:43
Θα ήθελα να κάνω δυο ερωήσεις για να μην ανοίξω άλλο θέμα.

-Αν η μηχανή κριθεί ακατάλληλη στον τεχνικό έλεγχο και δεν επιτραπεί η συμμετοχή, τα χρήματα τα πέρνεις πίσω?

-Αν έχεις κάνει το level1 μπορείς να πας κατευθείαν στο level3 χωρίς το 2?

Drake21
15/10/2010, 20:45
μακαρι να μου απαντησει καποιος μονο γιατι στον τεχνικο ελενχο(που δεν νομιζω να ασχολουνται με κατι τετοιο)μαλλον θα ειναι αργα...

sapila racing
15/10/2010, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Θα ήθελα να κάνω δυο ερωήσεις για να μην ανοίξω άλλο θέμα.

-Αν η μηχανή κριθεί ακατάλληλη στον τεχνικό έλεγχο και δεν επιτραπεί η συμμετοχή, τα χρήματα τα πέρνεις πίσω?

-Αν έχεις κάνει το level1 μπορείς να πας κατευθείαν στο level3 χωρίς το 2?

Oχι και οχι. Το 2 ειναι και το πιο σημαντικό να ξέρεις..

@Drake21 δεν νομίζω να εχεις κανένα πρόβλημα.

Joyrider
15/10/2010, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Oχι και οχι. Το 2 ειναι και το πιο σημαντικό να ξέρεις..

Σοβαρά δεν παίρνεις τα λεφτά πίσω?? :uplate:

Για να το λες κάτι ξέρεις αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς για το πόσο διδάξιμο μπορεί να είναι αυτό που περιλαμβάνει.

Ευχαριστώ πάντως.:beer:

Drake21
15/10/2010, 21:17
sapila racing σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη σου αλλα θα ηθελα να ησουν λιγο πιο κατατοπιστικος....

και για να γινω και εγω το δυναμικο sag με εμενα πανω αντι για 40 χιλιοστα που θα επρεπε να ειναι με την τωρα ρυθμιση εχω μετρησει νομιζω 30-33mm,κατι τετοιο(για να ερχεται στο 50-55 με την γυναικα και τα μπαγκαζια αν υπαρχουν και να συμβαδιζει με το μπροστα...)...

το μπροστα sag με εμενα μονο πανω ειναι ακριβως (σχεδον)εκει που πρεπει....39mm....


και παλι thanks για το ενδιαφερον...

αν βεβαια κατα την διαρκεια του μαθηματος δεν πηγαινουμε ταπα ταπα(δεν εχω και κανενα ss μηχανακι)και δεν εχει και τιποτα τρελες λακουβεισον η πιστα και ειναι σαν δρομος αλπικος(αναφερω αυτο γιατι εκει εχω παει πολλες φορες και το εχω σαν σημειο αναφορας)μια χαρα θα ειναι...

αλλα εχω ακουσει πως εχει καποια αρκετα καλα σαμαρακια η παγκοσμιου φημης πιστα των μεγαρων....

sapila racing
15/10/2010, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Σοβαρά δεν παίρνεις τα λεφτά πίσω?? :uplate:

Για να το λες κάτι ξέρεις αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς για το πόσο διδάξιμο μπορεί να είναι αυτό που περιλαμβάνει.

Ευχαριστώ πάντως.:beer:

Απ οτι θυμάμαι δεν τα παίρνεις πίσω. Μια φορά ενας φίλος είχε πρόβλημα στον έλεγχο αλλά τελικά φτιάχτηκε και μπήκε κανονικά στο μάθημα.
Αν το δείς απο την πλευρά τους εχουν δίκιο, το κόστος του μαθήματος είναι υπολογισμένο για συγκεκριμένο αριθμό ατόμων ωστε να βγαλουν το κέρδος τους και να πληρωθούν οι άνθρωποι και η πίστα.

Οταν λέμε τεχνικό ελεγχο εννούμε να μην εχει τζόγους και να μην να μην κολάνε τα ρουλεμαν λαιμού, να μην κολλάει το γκάζι, να μην κρέμεται η αλυσίδα και να εχουν πελμα τα λάστιχα.
Λογικά πράγματα δηλαδή.

sapila racing
15/10/2010, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Drake21
αν βεβαια κατα την διαρκεια του μαθηματος δεν πηγαινουμε ταπα ταπα(δεν εχω και κανενα ss μηχανακι)και δεν εχει και τιποτα τρελες λακουβεισον η πιστα και ειναι σαν δρομος αλπικος(αναφερω αυτο γιατι εκει εχω παει πολλες φορες και το εχω σαν σημειο αναφορας)μια χαρα θα ειναι...

αλλα εχω ακουσει πως εχει καποια αρκετα καλα σαμαρακια η παγκοσμιου φημης πιστα των μεγαρων....

Στο Level1 δεν πας τάπα, αλλος είναι ο σκοπός. Οταν πας θα καταλάβεις. Πρόβλημα δε θα έχεις πάντως, χαλάρωσε και πήγαινε να το ευχαριστηθείς. :wave2:

granazi
16/10/2010, 19:05
κατα τις 13:00 θα εισαστε εκει? για καφε παιζει να περασω? τι ωρα βαραει το κουδουνι διαλειμα?

rantanplan
16/10/2010, 19:17
βρηκα μοτερ αρα τελικα θα ειμαι και εγω εκει.....:smokin:

ευχαριστω πολυ τον χοριγο μου.......:beer: :beer: :beer:

bonepeeler
16/10/2010, 19:19
CU there.:wave2:

Allst@rf
16/10/2010, 19:26
να περάσεις ,να περάσεις...

Αν δε μας δεις έξω λογικα θα είμαστε η αίθουσα για θεωρητικό ,η πίστα για πρακτικό.εικοσάλεπτα πάνε αυτα.

Το ακριβές πρόγραμμα δε το ξέρω.:wave2:

harris_x
16/10/2010, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
κατα τις 13:00 θα εισαστε εκει? για καφε παιζει να περασω? τι ωρα βαραει το κουδουνι διαλειμα?
Αν θυμάμαι καλά παίζει ως εξής: 20' θεωρία, 20' πίστα, 20' διάλειμμα!

Μάλλον θα περάσω τελικά για ένα καφεδάκι αλλά σχετικά νωρίς.

:beer: :beer: :beer:

Ζεύκας
16/10/2010, 19:57
όσοι θα κάνετε το css γαμιέστε.

φιλικά πάντα.:D

Allst@rf
16/10/2010, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
όσοι θα κάνετε το css γαμιέστε.

φιλικά πάντα.:D

άλλος ενας χαμηλόμισθος που βγάζει χολή...

Τουλάχιστον αυτός το λέει σωστά...

bonepeeler
17/10/2010, 18:00
:a54: :a54: :a54: :a54: :a54:

Allst@rf
17/10/2010, 18:09
καθ'οδον για την μπιστα...


χαραζει καπου πισω απο τα στενα της Σαλαμινας και τραβαω για το πιο διασκεδαστικο σχολειο της ζωης μου...


214942

harris_x
17/10/2010, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
καθ'οδον για την μπιστα...


χαραζει καπου πισω απο τα στενα της Σαλαμινας και τραβαω για το πιο διασκεδαστικο σχολειο της ζωης μου...
:a013:

:beer: :beer: :beer:

Allst@rf
17/10/2010, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
:a013:

:beer: :beer: :beer:


ηρθες και δε χαιρετηθηκαμε ή οχι?

harris_x
17/10/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ηρθες και δε χαιρετηθηκαμε ή οχι?
Δεν κατέβηκα γιατί έμπλεξα με κάτι παϊδάκια στα κάρβουνα παρέα με μπόλικο κρασάκι :D

Next time!


:beer: :beer: :beer:

jimtarasxt660x
17/10/2010, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
καθ'οδον για την μπιστα...


χαραζει καπου πισω απο τα στενα της Σαλαμινας και τραβαω για το πιο διασκεδαστικο σχολειο της ζωης μου...

Ωραία φώτο μωρή λούγκρα....:beer: :beer: :beer:


Όλα οκ?

guzzistas
17/10/2010, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
καθ'οδον για την μπιστα...


χαραζει καπου πισω απο τα στενα της Σαλαμινας και τραβαω για το πιο διασκεδαστικο σχολειο της ζωης μου...

Σώπα ρε... το έβγαλες από το γκαράζ επιτέλους???:lol: :lol:

Πώς πήγε? Δώσε λεπτομέρειες!!! ΤΩΡΑΑΑ.

Allst@rf
17/10/2010, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
παιδάκια στα κάρβουνα




ανθρωποφαγος??????????!!!!!!!!!!


:eyepop: :eyepop:

Allst@rf
17/10/2010, 21:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Ωραία φώτο μωρή λούγκρα....:beer: :beer: :beer:


Όλα οκ?

θενκς μητσε...


ολα καλα φιλε...



ξεκολλησα λιγο απο κατι θεματα που ειχα σχετικαμε την στροφη...:winka: :winka:

Allst@rf
17/10/2010, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Σώπα ρε... το έβγαλες από το γκαράζ επιτέλους???:lol: :lol:

Πώς πήγε? Δώσε λεπτομέρειες!!! ΤΩΡΑΑΑ.


το ειχα βγαλει και πριν καμια - δυο βδομαδες φιλε για την ετησια που εσυ βαριοσουν να ρθεις...:p :p


λεπτομερειες απο κοντα σε καμια βδομαδα γιατι αυριο φευγω για διακοπες στα μητρικα εδαφη...


ξερεις εσυ...

jimtarasxt660x
17/10/2010, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
θενκς μητσε...


ολα καλα φιλε...



ξεκολλησα λιγο απο κατι θεματα που ειχα σχετικαμε την στροφη...:winka: :winka:

:beer: :beer: :beer: :beer:

Allst@rf
17/10/2010, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
:beer: :beer: :beer: :beer:

κανονισου και συ μλκα γιατι δεν ξερεις τι χανεις...


χαιρετισματα απο Σωτηρη.

jimtarasxt660x
17/10/2010, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
κανονισου και συ μλκα γιατι δεν ξερεις τι χανεις...


χαιρετισματα απο Σωτηρη.

Πρώτα θα κάνουμε αυτό που έχουμε πει και Δεκέμβρη-Γενάρη θα μπω και εγώ:winka:

Εκεί λιώνει ο Sotos?:rotflmao:

Allst@rf
17/10/2010, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Δεκέμβρη-Γενάρη θα μπω και εγώ:winka:




ρε ,Δεκεμβρη-Γεναρη δεν εχει τρακ ντει ουτε σχολεια...λωποδυτη!!:lol:

jimtarasxt660x
17/10/2010, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ρε ,Δεκεμβρη-Γεναρη δεν εχει τρακ ντει ουτε σχολεια...λωποδυτη!!:lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όχι ρε θα μπω...χωρίς πλάκα:beer: :beer: :beer:

harris_x
17/10/2010, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ανθρωποφαγος??????????!!!!!!!!!!


:eyepop: :eyepop:

Σωστός :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

διορθώθηκε!

granazi
17/10/2010, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
καθ'οδον για την μπιστα...


χαραζει καπου πισω απο τα στενα της Σαλαμινας και τραβαω για το πιο διασκεδαστικο σχολειο της ζωης μου...




εκει κοντα σου ημουν την ιδια ωρα :wave2:

:beer:


214985

TROOPER
17/10/2010, 23:39
κωστα-νικο-βασιλη ειστε ωραιοι!!!!

και τωρα δουλιτσα να βελτιωθειτε.

δημητρη...χαρηκα πολυ!!

οταν παρετε και τις φωτο,περιμενουμε να σας χαζεψουμε!!!

:beer: :beer: :beer:

road spirit
18/10/2010, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
φιλικά, άντε και γαμήσου...

μαρέσει που μερικοί το παίζετε και επίπεδο... μόνο ειρωνία είστε και πατερναλισμούς.. και αλλη φορά αν θές να αναφέρεσαι σε μένα να βάζεις ολόκληρο το πόστ όχι ότι σε συμφέρει.. ειπα οτι ΘΕΛΩ να πάω αλλά (τουλάχιστον στα πρώτα επίπεδα) ΥΠΟΘΕΤΩ οτι θα γίνονται με μορφή μαθημάτων προς καθυστερημένα..

:a28: .+-

μαζέψου λίγο ...

PortisHead
18/10/2010, 10:36
Εντυπώσεις θα γραψει κανεις ?
:rolleyes:
Εδιναν σημασια οι εκπαιδευτες ?
Λυθηκαν αποριες ?
Anything ?

rantanplan
18/10/2010, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εδιναν σημασια οι εκπαιδευτες ?
Λυθηκαν αποριες ?
Anything ?


Παιδες κατ'εμε τα αξιζει τα λεφτα του, οι εκπαιδευτες ηταν αψογοι, παρατηρουσαν τα παντα και βρισκοντουσαν παντου. Οποτε χρειαζοσουν βοηθεια ειχες κοντα σου εναν εκπαιδευτη να διορθωσει τα λαθη σου και να σου λυσει τις αποριες.

Οι περισσοτερες αποριες που ειχα μου λυθηκαν στα θεωρητικα μαθηματα αλλα μου δημιουργηθηκαν αλλες στα πρακτικα μαθηματα με αποτελεσμα να πρεπει τωρα να κανω και το level 2 :D :D


Η οργανωση ηταν παρα πολυ καλη και φανηκε απο το πρακτικο μερος που καταφεραμε να ανταπεξελθουμε ολοι χωρις καποιο ατυχημα και αφου ειχαν φροντισει να περιορισουν/συνετισουν καποιους επικινδυνους ξερολες αναβατες...

Σε γενικες γραμμες ηταν ολα παρα πολυ καλα απο θεμα παρεας, εκπαιδευτων, φαγητου κτλ κτλ


Αντε και του χρονου να παμε στο 2 :beer: :beer: :beer:



υγ: σας προτεινω ανεπιφυλακτα οσοι δεν το εχετε κανει να το κανετε κι εσεις...
υγ2: ευχαριστω και παλι τον bikerted για την ευγενική χορηγια (αν χρειαζεσαι λαστιχα πες μου :lol: )

vassilis88
18/10/2010, 15:54
ολσταρφ λεβελ 1 ησουν? θυμαμαι ενα sduke ..

ωραια ειναι τα μεγαρα τελικα τα συμπαθησα:D η πρωτη μου φορα μεγαρα ηταν στο td του ζαφ μια βδομαδα πριν αλλα ειχε απιστευτο κοσμο .. σε 2χλμ πιστα ειμασταν 30+ ατομα δν εβρισκες στροφη να σαι μονος σου .. θα δοκιμασω κ αλλου να δω αλλη κουβεντα αυτο βεβαια

στο καλιφορνια ολα πηγαν πολυ καλα .. εγω εχω κ ενα θεμα με τις δεξιες στροφες κ με βοηθησε κ ο δασκαλος κ οι ασκησεις που καναμε σιγα σιγα τις παλευω .. κ τα σημαδια πολυ χρησιμα στην 9 πχ που μονος μου δν την ειχα καταλαβει πληρως

εξασκηση τωρα για να αφομοιωθουν τα οσα μαθαμε .. η οποια αρχιζει (κ μαλλον τελειωνει για φετ0) στις σερρες στο trackbike το νοεμβρη

το καλο ειναι κ η αυτοπεποιθηση που σου δινει γνωριζοντας τι κανεις καθε φορα

παμε για λεβελ 2 τωρα. οσο για τα 300 δν μετανοιωσα εννοειται που τα δωσα, ναι δν ειναι λιγα αλλα εδω αλλοι δινουν 1000 ευρω για εξατμιση μου φαινεται πιο σωστο να τα δωσεις στην οδηγηση σου

sotos 8
18/10/2010, 18:13
Vassilis88 για trak day να προτημας καθημερινες Δευτερα - Τεταρτη εχει πολυ λιγοτερο κοσμο , ξεκινανε απ'το μεσημερι και τελιονουν με την δυση του ηλιου.
Στις 27 του μηνος εχει το 0 300