PDA

View Full Version : Νέα οδηγός



Bowleno
15/10/2010, 10:08
έβγαλε η γυναικα μου την περασμένη βδομάδα δίπλωμα κουτιού και σκέφτομαι
να της βάλω το παρακάτω:D

λέτε να θυμώσει; :look: πείτε γνώμες.


(πάντως της έχω πει να με ενημερώνει για την διαδρομη που είναι να ακολουθήσει και να πηγαίνω από την άλλη..) :alien:

Bowleno
15/10/2010, 10:09
α, και η φωτό...:D


214749

makis206
15/10/2010, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
α, και η φωτό...:D

Λέω κι εγώ.."ποιο 'παρακάτω' εννοεί";;;;:uplate: :lol: :rotflmao:

Νικολάκης Νικολάκης;:lol: :beer:

ste-ste
15/10/2010, 10:25
πιστευω οτι η γυναικα σου καλα ια κανει να θυμωσει κ να σου σκασει κανα δυο......μπας κ συνελθετε ολοι εσεις οι αντρες που οδηγατε πολυ καλυτερα απο τον καθε αλλο... (φιλικα παντα,κ για πλακα τα λεω αλλα εχω βαρεθει να ακουω να μας κοροιδευουν αχρηστες οδηγους)εχουν δει διαφορα τα ματια μου....

Bowleno
15/10/2010, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ste-ste
πιστευω οτι η γυναικα σου καλα ια κανει να θυμωσει κ να σου σκασει κανα δυο......μπας κ συνελθετε ολοι εσεις οι αντρες που οδηγατε πολυ καλυτερα απο τον καθε αλλο... (φιλικα παντα,κ για πλακα τα λεω αλλα εχω βαρεθει να ακουω να μας κοροιδευουν αχρηστες οδηγους)εχουν δει διαφορα τα ματια μου....


εγώ δεν αναφέρομαι σε άλλες γυναίκες οδηγούς (στην δουλειά έχουμε πολλές οι οποίες είναι σαίνια στο τιμόνι και τις σέβομαι απόλυτα!)

Στην γυναίκα ΜΟΥ αναφέρομαι την οποία έχω δει πως οδηγάει και παρκάρει...:cry:



έχω ανάψει 5 κεράκια ως τώρα και έχω κάνει και 3 ξεματιάσματα μην ακουμπήσει πουθενά το κουτί :D

SoulGR
15/10/2010, 14:06
χαχα εγω παντως σαν νεος οδηγος ψηνομαι να το βαλω....:rotflmao: :rotflmao:

Allst@rf
15/10/2010, 14:17
επικο θρεντ...


:rotflmao: :rotflmao:

John Steed
15/10/2010, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
έβγαλε η γυναικα μου την περασμένη βδομάδα δίπλωμα κουτιού και σκέφτομαι
να της βάλω το παρακάτω:D

λέτε να θυμώσει; :look: πείτε γνώμες.


Αρχικά δημιουργήθηκε από ste-ste
πιστευω οτι η γυναικα σου καλα ια κανει να θυμωσει κ να σου σκασει κανα δυο......μπας κ συνελθετε ολοι εσεις οι αντρες που οδηγατε πολυ καλυτερα απο τον καθε αλλο... (φιλικα παντα,κ για πλακα τα λεω αλλα εχω βαρεθει να ακουω να μας κοροιδευουν αχρηστες οδηγους)εχουν δει διαφορα τα ματια μου....
:rolleyes:

Εγώ πιστεύω πως η γυναίκα σου μόλις έκανε Log-in....












:lol: :lol:



Πάντως πολύ μου αρέσει αυτό το ταμπελάκι, έχει νόημα.....