PDA

View Full Version : Z Power



ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
23/07/2005, 19:44
ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΖΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡ ΜΕ ΡΟΔΕΣ ???? ,ΜΗΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ SS ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ ??? ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΖΗΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΟΥ ??? ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΜΑΣΠΙΕΔΕΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΟΜΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΡΟΧΟ ??? ΝΑ ΑΦΗΝΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟ ???? ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΜΠΟΥΜ ΑΠΟ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΙΓΚΑ ΚΥΡΙΟΥΣ ....ΕΝΝΙΟΤΕ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ
1. GMAKRIS , ΥΑΜΑΗΑ R1 . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΕΩΡΓΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΥΜΕΝΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ... Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ CLUB... ΡΩΤΗΣΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ
2 . ΤΙΓΚΑΣ , CBR1000RR . H ΑΤΡΑΞΙΟΝ ΤΟΥ CLUB . TA ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ...
3. SPORKY,CBR954RR. Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΜΑΣ . Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΑΣ . ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΣ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ...
4. ΝΙΚΟΣ, DUCCATI 949 . Ο ΕΜΠΕΙΡΟΣ .ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ . ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ...
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ..... ΚΟΠΙΑΣΤΕ ..... http://photobucket.com/
ΨΑΞΤΕ ΓΙΑ .....MILTOS.....OXI ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Η ΜΟΥΤΣΟΥΝΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ...... ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΜΙΛΤΟΣ ΑΛΜΠΟΥΜ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ .... ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΣΟΥΟΡΝΤ ΒΑΛΤΕ *****....ΠΡΟΧΩΡΗΣΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ... ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕΙ .... ΛΟΙΠΟΝ ????


Edit by idi
Μιλτο δε χρειάζεται να δώσεις το κωδικο σου.
Εκανα το το σωστο λινκ και εκανα το άλμπουμ σου “public”


ειναι εδω: http://photobucket.com/albums/b272/MILTOS/
:wave2:

gergio
23/07/2005, 20:49
ακου μιλτο εχω 2 φιλους που παμε βολτες ο ενας εχει :p honda hornet 600 ο οποιος σκυλιασε μολις πηρα το ζ και χωρις πλακα σε μια εβδομαδα παραλιγο να παρει το ζ1000:sick: ευτυχως .Ο αλλος εχει tdm 900 σε πληροφορω οτι το ζ το βλεπει συνεχεια στραβα(σαν να του αρεσει δηλ. ειναι πολυ κακο κ.τ.λ.)ο αδερφος ελεγε να παρει βεσπακι και να τελειωνει μολις ειδε το ζ μου εκανε υπολογισμους να του το πουλησω τα χριστουγεννα:cry:
με λιγα λογια το ζ ειναι κα@@λα μηχανη ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ:smokin:

gergio
23/07/2005, 20:52
ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ Ο TDMακιας στο site tdmhellas γραφει συνεχεια σχολια για τα Z:smilea:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
23/07/2005, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergio
ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ Ο TDMακιας στο site tdmhellas γραφει συνεχεια σχολια για τα Z:smilea:


ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ.......ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΕΝΑ ...... ON-OFF.....:winka: ΑΠΟ STREET ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ...:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
23/07/2005, 21:51
ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ:) ΜΠΡΑΒΟ ...


20220

AFTER
24/07/2005, 11:25
Ποια ειναι αυτην η διαδρομη?

edit:Γιατι οι φωτο δεν ειναι jpeg?

:confused:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
24/07/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ποια ειναι αυτην η διαδρομη?

edit:Γιατι οι φωτο δεν ειναι jpeg?

:confused:
ΔΕ ΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ .... ΘΕΣ ΚΑΙ JPEG......EINAI KAI ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...ΙΤΕΑ-ΓΑΛΑΞΙΔΙ-ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ.... ΕΙΠΑΜΕ ... ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΧΕ ΣΤΟΥ ΝΟΥ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΕ ΤΟ ΖΖΖΖΖ.....ΤΗΑΝΚS IDI ...:wave2:

AFTER
24/07/2005, 17:45
Δεν κανονιζουμε καμια βολτα απο εκει,μολις πιασουν τα κρυα?

BAD BOY
24/07/2005, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν κανονιζουμε καμια βολτα απο εκει,μολις πιασουν τα κρυα? ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ AFTER:beer:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
24/07/2005, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ AFTER:beer:

ΧΜ .... ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ ... ΑΣ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΡΥΑ .... ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΖΕΣΤΕΣ .. ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΕΝΤΑΡΙ ΜΗΝΑΚΙΑ ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ...

AFTER
24/07/2005, 19:54
Ενταξει δεν χρειαζεται να παμε και με χιονια,αλλα πιστευω τον Σεπτεμβρη θα ειναι μια χαρα,ωστε να φοραμε και τα super leather θερμαινομενα υφασματα,χωρις να χανουμε 10 κιλα ιδρωτα ανα χιλιομετρα

AFTER
24/07/2005, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΧΜ .... ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ ... ΑΣ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΡΥΑ .... ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΖΕΣΤΕΣ .. ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΕΝΤΑΡΙ ΜΗΝΑΚΙΑ ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ...

Ναι αλλα θα εχεις το πρωτερημα επειδη γνωριζεις την διαδρομη!

Bad boys what's ya gonna do,what's ya gonna do when they come for you,πρεπει να κατεβουμε για καμια προπονηση μου φαινεται

BAD BOY
24/07/2005, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ναι αλλα θα εχεις το πρωτερημα επειδη γνωριζεις την διαδρομη!

Bad boys what's ya gonna do,what's ya gonna do when they come for you,πρεπει να κατεβουμε για καμια προπονηση μου φαινεται ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΚΕΙ ΚΑΘΕ Σ/Κ:beer:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 11:14
ΠΑΙΔΕΣ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΦΟΤΟ ... :)

vakou
26/07/2005, 00:12
Μπράβο Θρασύβουλα για τη δουλειά που κάνατε.
Μία ερώτηση μόνο.Τις on board φωτο τις είχατε τραβήξει εξ'αρχης ή τραβήξατε κάποιο βιντεο & τις κόψατε από εκεί;
Πάντως όσον αφορά τις θερμοκρασίες, σίγουρα μπορούμε να πάμε & με 45 βαθμούς, το θέμα είνα να μπορούμε να το απολαύσουμε κι όλας!!!

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
26/07/2005, 01:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vakou
Μπράβο Θρασύβουλα για τη δουλειά που κάνατε.
Μία ερώτηση μόνο.Τις on board φωτο τις είχατε τραβήξει εξ'αρχης ή τραβήξατε κάποιο βιντεο & τις κόψατε από εκεί;
Πάντως όσον αφορά τις θερμοκρασίες, σίγουρα μπορούμε να πάμε & με 45 βαθμούς, το θέμα είνα να μπορούμε να το απολαύσουμε κι όλας!!!


ΟΙ ΦΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΒΙΝΤΕΟ ... ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ...ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ... Ο ΙΔΡΩΤΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ....ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΚΤΩΒΡΗ - ΝΟΕΜΒΡΗ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΩΣ ΤΟΤΕ ????:wave2:

hornet
26/07/2005, 14:32
Παιδες χαλαρωστε καλως η κακως εχουν μπει αυτες οι φωτογραφιες ...αλλα η κακη γνωση σε αυτον το δρομο μπορει να αποβει καταστροφικη...!!!
Πολλοι μα παρα πολλοι αναβατες εχουν κοματιασει μηχανακια και εαυτους σε αυτην την διαδρομη...το να την πηγαινεις αυτη τη διαδρομη πολυ γρηγορα σε σημειο δηλαδη να ξυνουν μασπιεδες (αρα η μηχανη ειναι στο οριο κλισης του κατασκευαστη) δεν ειναι και οτι καλυτερο...επισης ο θρασυβουλας στην πρωτη φωτο φλερταρε με ενα ωραιοτατο lowsiding αφου σε συνθηκες οριακης κλισης εγλυφε τις διαχωριστικες γραμμες ..επισης σε καποιες στροφες τυφλες τα αυτοκινητα βρισκονται μεσα στο δικο σου ρευμα...η διαδρομη οντως δεν γλυστραει αλλα.. εχει πολλα σημεια που σε ξεγελαει και μπορεις να βρεθεις στις μπαριερες και μετα απο κατω.
Το κατω του δρομου εχει υψος τουλαχιστον 10 μετρα

Την εχω κανει αρκετες φορες αυτη τη διαδρομη και πιστεψτε κατι ξερω...τεσπα αυτα ειχα να πω απο κει και περα ειναι δικο σας θεμα

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
26/07/2005, 21:16
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΔΕΣ.... ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ... ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο HORNET ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΑ ...EINAI ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ Ο,ΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.... ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ , ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ .... ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ... ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ... ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΖΗΤΑ ... ΔΕΝ ΚΑΥΧΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ...ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ... ΣΩΣΤΑ BADBOY ?????:wave2:

AFTER
26/07/2005, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΔΕΣ.... ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ... ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο AFTER ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΑ ...EINAI ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ Ο,ΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.... ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ , ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ .... ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ... ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ... ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΖΗΤΑ ... ΔΕΝ ΚΑΥΧΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ...ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ... ΣΩΣΤΑ BADBOY ?????:wave2:

Σωστος σωστος!!! :beer:

BAD BOY
26/07/2005, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΙΔΕΣ.... ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ... ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο AFTER ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΑ ...EINAI ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ Ο,ΤΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.... ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ , ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ .... ΣΥΝΕΠΩΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ... ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ... ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΖΗΤΑ ... ΔΕΝ ΚΑΥΧΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ...ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ... ΣΩΣΤΑ BADBOY ?????:wave2: ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΩΣΤΟΣ ΜΙΛΤΟ:beer:


20490

AFTER
26/07/2005, 21:55
:beer:


20492

vakou
26/07/2005, 23:59
Απόλυτα σωστός ο Μίλτος.Καμία διαδρομή σε δημόσιο δρόμο δεν είναι προς σύγκριση!Απλός αυτός που την κάνει τακτικά (δεν λέω την ξέρει καλά γιατι στον δημόσιο υπάρχει πάντα ο αστάθμητος παράγοντας) γνωρίζει που να φιλαχτεί & που να τα χώσει.
Παρόλα αυτά είναι μία από τις καλύτερες διαδρομές.
Να πω σκέτη καύλα ή θα θεωρηθώ υπερβολικός?

AFTER
27/07/2005, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από vakou
Να πω σκέτη καύλα ή θα θεωρηθώ υπερβολικός?

...ε κατουρα και λιγο....

:lol: :rotflmao:


:beer: :wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
27/07/2005, 00:34
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ... Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΩΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ .....ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΗΟΡΝΕΤ ΚΑΙ Ο GMAKRIS , ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΡΙΟ ... ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΝΩ ΚΛΕΙΝΟΥΝ , ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ , ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΙΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ... ΣΥΝΕΠΩΣ .... ΚΑΛΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ... ΑΨΟΓΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ .....ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗΗΗ ... ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΩ .... :wave2:

BAD BOY
27/07/2005, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ... Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΩΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ .....ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΗΟΡΝΕΤ ΚΑΙ Ο GMAKRIS , ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΡΙΟ ... ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΝΩ ΚΛΕΙΝΟΥΝ , ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ , ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΙΣ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ... ΣΥΝΕΠΩΣ .... ΚΑΛΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ... ΑΨΟΓΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ .....ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗΗΗ ... ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΩ .... :wave2: ΑΣΕ ΤΑ ...ΜΠΛΑ...ΡΕ ΦΙΛΕ ,ΖΕΤΑ,ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΕ,ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ,ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ:confused: ΤΙ ΩΡΑ:confused: ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.ΚΕΡΝΑΩ ΟΥΖΑ ΚΑΤΩ ΟΛΟΥΣ...:beer: ΚΑΙ ΜΠΥΡΕΣ..ΧΑΛΑΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΜΕΡΙΕΣ ...ΑΠΟ'ΚΕΙ.ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ ΠΑΝΤΑ,ΖΕΤΑΔΕΣ...:beer:

adam_tsouk
27/07/2005, 12:09
basika eida ena videaki em thn teleftaia (nomizw) ekdromh pou eixan paei ekei ta paidia.
prepei na pw oti einai kati teliws diaforetiko apo afto pou nomiza!
den eblepa konter alla borw na pw pws den eblepa kapoia oriakh h epikindunh odhghsh. parola afta einai mia akoma diadromh se dhmosio dromo pragma pou shmainei oti eidika twra pou exei anoixei o kairos epifulassei pollous kindunous logw kinhshs.



alla pame!
:lol::lol:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
27/07/2005, 16:45
ΕΓΩ ΚΥΡΙΟΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ....ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΑ ... ΙΔΩΜΕΝ ... ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΜ ...

gergio
27/07/2005, 19:45
φιλε μου τα συχαρητηρια τελειος:winka:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
10/08/2005, 17:16
ΑΝΤΕ ΝΤΕ ... ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ .....

adam_tsouk
10/08/2005, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΤΕ ΝΤΕ ... ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ .....


:rolleyes: :rolleyes:


Έχω μία που το πλένω, πιάνει;


:lol: :lol: :lol:



:wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
11/08/2005, 00:46
ΔΕΝ ΜΑΜΙΕΤΑΙ .... ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ... ΝΑ ΄ΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ACTION PHOTO:wave2:

idi
11/08/2005, 00:50
:smokin:


21678

Xlitos
11/08/2005, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:smokin:

Πως δεν έφυγες μ@λ@κ@ μου στα λουλουδάκια.. :D

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
11/08/2005, 01:15
ΧΜ .... ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ....
ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ CBR 1


21681

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
11/08/2005, 01:18
ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ....


21682

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
11/08/2005, 01:21
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ .. ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ....:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :wave2:


21683

idi
11/08/2005, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
Πως δεν έφυγες μ@λ@κ@ μου στα λουλουδάκια.. :D

μετα αλλαξα τους μασπιεδες και εβαλα παπο-racing και...
εξυσα εξατμηση στο DW στις Σερρες :a31: :a31:

Xlitos
11/08/2005, 01:52
Ωχ! :uplate:

Καλά σε κόβω εγώ...θέμα χρόνου είναι να δώσεις την ΖουΖέλα σου για κανα 749 dark....ε; :evil:

idi
11/08/2005, 02:01
αν θα επαιρνα 749.... θα ηταν κιτριναΤΣι....

αλλα η Zuzela δε πωλειται!!!