PDA

View Full Version : προς λαστιχαδες αυτοκινητων...



reinmeister
20/10/2010, 11:22
λοιπον...θελω μια τετραδα dunlop sp sport maxx σε διαστασεις 225-40-18 για το καρο...

παιζουν προσφορα στα 500 κατι...

οποιος εχει, η ξερει καποιον που να χει ας πει που και πως να πα να τα βαλω...

επισης,δεχομεθα προτασεις για εφαμιλλη ποιοτητα ,αλλης μαρκας στα παραπανω λ7...

:D

DimChios
20/10/2010, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
λοιπον...θελω μια τετραδα dunlop sp sport maxx σε διαστασεις 225-40-18 για το καρο...

παιζουν προσφορα στα 500 κατι...

οποιος εχει, η ξερει καποιον που να χει ας πει που και πως να πα να τα βαλω...

επισης,δεχομεθα προτασεις για εφαμιλλη ποιοτητα ,αλλης μαρκας στα παραπανω λ7...

:D


να πας σε αλλο φορουμ να ρωτησεις ρε

mikros boudas
20/10/2010, 11:32
τετρακινητο η προσθιοκινητο?
toyo εχεις δοκιμασει??
υγ μηπως εχεις focus(αμα θες απαντας?:beer: )

φιλος ειχε δοκιμασει vredestein cento και του φανηκαν καλα.δε το χα οδηγησει ομως το αμαξι του.
με kumho που το χα οδηγησει μου φανηκε παρα πολυ καλο και σε βροχη:beer:

the who
20/10/2010, 11:34
http://www.tyresnmore.gr/

Ζητα τον ΚΙμωνα (απο τον Χρηστο με το srx).Ειναι φιλος,γνωστης στο θεμα και μηχανοβιος.Παρε μια γνωμη και μια τιμη.Εγω τον εμπιστευομαι γιατι οτι μου εχει πουλησει ειναι οπως ακριβως μου το ειχε περιγραψει(και σε πολυ καλες τιμες).

lspiros
20/10/2010, 11:42
στειλε πμ στο μελος mike giann :wave2:
αν θελεις στελνω πμ το κινητο του:D

lspiros
20/10/2010, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
να πας σε αλλο φορουμ να ρωτησεις ρε
εσυ τι παρεξηγιεσαι?το 106 δεν ειναι κουτι?:lol: :lol: :lol:

the who
20/10/2010, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
εσυ τι παρεξηγιεσαι?το 106 δεν ειναι κουτι?:lol: :lol: :lol:

Aστονα μωρε.Εγω φταιω που δεν του τσαλακωσα χτες.:lol:

George20vt
20/10/2010, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
τετρακινητο η προσθιοκινητο?
toyo εχεις δοκιμασει??
υγ μηπως εχεις focus(αμα θες απαντας?:beer: )

φιλος ειχε δοκιμασει vredestein cento και του φανηκαν καλα.δε το χα οδηγησει ομως το αμαξι του.
με kumho που το χα οδηγησει μου φανηκε παρα πολυ καλο και σε βροχη:beer:

Υποθέτω ότι για να ζητά τα συγκεκριμένα λάστιχα, έχει τους λόγους του και γι'αυτό κατέληξε εκεί.

Reinmeister, το ότι το καλύτερο λάστιχο είναι αυτό που σχεδιάστηκε για τη χρήση που θα του κάνεις, είναι κάτι το αυτονόητο τόσο για τους 2 όσο και για τους 4 τροχούς. Κοιτώντας για τα συγκεκριμένα, δε νομίζω να ψάχνεις για trackday tires...

Hornet_08
20/10/2010, 11:50
Τωρα που σας περνανε τα πορσε ειπατε να την δειτε ανεση ε... :lol: :bawl:



:beer:

DimChios
20/10/2010, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Aστονα μωρε.Εγω φταιω που δεν του τσαλακωσα χτες.:lol:


ασ τα λογια εσυ!

Σημερα δεν ηρθες για ποδαρικο!

:sad:

reinmeister
20/10/2010, 12:13
ομορφιες...βρηκαμε ακρη...ευχαριστω ολους τους κυριους που ασχοληθηκαν εδω και με Pm...:beer: :beer: :beer:

υ.γ. γαμω τις ευγενειες μου σημερα...:lol: :lol:

το κουτι ειναι ενα audi s3 και η χρηση ειναι κυριλε...που και που το παταμε λιγο στο λαιμο,αλλα με μετρο...:p

mikros boudas
20/10/2010, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ομορφιες...βρηκαμε ακρη...ευχαριστω ολους τους κυριους που ασχοληθηκαν εδω και με Pm...:beer: :beer: :beer:

υ.γ. γαμω τις ευγενειες μου σημερα...:lol: :lol:

το κουτι ειναι ενα audi s3 και η χρηση ειναι κυριλε...που και που το παταμε λιγο στο λαιμο,αλλα με μετρο...:p τι θα βαλεις τελικα,αποφασισες?κι εγω τα kumho σε s3 τα χα οδηγησει και μου αρεσαν,ο λαστιχας μου ομως δε τα φερνει πια:beer: :beer:

OldMan
20/10/2010, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
το κουτι ειναι ενα audi s3 και η χρηση ειναι κυριλε...
Και γιατί 18άρα ζάντα με 40άρι προφίλ ρε μάστορα ..??

Για να πατάς δίφραγκο και να καταλαβαίνεις αν είναι κορώνα ή γράμματα ..?? :winka:

Cpt. Haddock
20/10/2010, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και γιατί 18άρα ζάντα με 40άρι προφίλ ρε μάστορα ..??

Για να πατάς δίφραγκο και να καταλαβαίνεις αν είναι κορώνα ή γράμματα ..?? :winka:

ΕΛΕΟΣ !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl:

George20vt
20/10/2010, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και γιατί 18άρα ζάντα με 40άρι προφίλ ρε μάστορα ..??

Για να πατάς δίφραγκο και να καταλαβαίνεις αν είναι κορώνα ή γράμματα ..?? :winka:

- γιατί με 18άρες βγαίνει; (αν μιλάμε για το τρέχον μοντέλο)
- γιατί δε χωράν δίσκοι - δαγκάνες στις 17άρες χωρία αποστάτες;
- για πούλ μούρ; (πλάκα κάνω, μη βαράτε...)

Πάντως για χρήση βόλτας, είναι πράγματι υπερβολή τα 18άρια αν μιλάμε για το προηγούμενο μοντέλο. Τώρα αν το πατάει συνεχώς στο λαιμό... υπάρχουν και άλλες συνταγές.

vaska
20/10/2010, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και γιατί 18άρα ζάντα με 40άρι προφίλ ρε μάστορα ..??

Για να πατάς δίφραγκο και να καταλαβαίνεις αν είναι κορώνα ή γράμματα ..?? :winka:

Θεός

:a19: :a19:

reinmeister
20/10/2010, 13:10
βλεπουν οι γκομενες την μεγαλη ζαντα και τους φαινεται μικρος συγκριτικα ο κωλος τους,οποτε δεν εχω πολλα ψυχολογικα να λυσω...:D

υ.γ. dunlop sp sport maxx tt τελικα με την εξης κεντα...για 20.000 χλμ. η εναν χρονο,ακομη και αν τα κοψω σε πεζοδρομιο αντικαθιστανται με καινουρια...:a25:

DimChios
20/10/2010, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
...με την εξης κεντα...για 20.000 χλμ. η εναν χρονο,ακομη και αν τα κοψω σε πεζοδρομιο αντικαθιστανται με καινουρια...:a25:



βγαινουν και σε γκόμενα?

:look:

the who
20/10/2010, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βγαινουν και σε γκόμενα?

:look:

Ουτε με τετοια εχεις ελπιδα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
20/10/2010, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βγαινουν και σε γκόμενα?

:look:

κρατας γκομενα ενα χρονο η για τοσα πολλα χιλιομετρα:confused: :confused: :confused:

μονογαμικος ε?:p

DimChios
20/10/2010, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


μονογαμικος ε?:p


εχω ζητησει να Banάρουν τη Χαρα αλλα δεν μου εχουν κανει τη χαρη ακομα, αλλιως θα σου απαντουσα!

:look:

the who
20/10/2010, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εχω ζητησει να Banάρουν τη Χαρα αλλα δεν μου εχουν κανει τη χαρη ακομα, αλλιως θα σου απαντουσα!

:look:


215393

DimChios
20/10/2010, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who


:rolleyes:


215394

the who
20/10/2010, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rolleyes:

Ρε μπουστη Μητσο,παιζεις πληκτρα μονο με το ενα χερι?Εισαι θεος λεμε.:rotflmao: :rotflmao: Θα αργησουν να το σβησουν λες?

DimChios
20/10/2010, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Θα αργησουν να το σβησουν λες?


Ενα θα σου πω θείο...

:rolleyes:


ΜΠΛΕ! :o

devil's animal
20/10/2010, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


υ.γ. dunlop sp sport maxx tt τελικα με την εξης κεντα...για 20.000 χλμ. η εναν χρονο,ακομη και αν τα κοψω σε πεζοδρομιο αντικαθιστανται με καινουρια...:a25:

μ@λακα αυτη δεν ειναι απλη κεντα flush royal ειναι!!:eyepop: :eyepop:


υ.γ: θα μου πεις και μενα γιατι το ΤΤ κατα τον Δεκεμβρη θελει τετραδα επισης... :rolleyes:

perastikos
20/10/2010, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εχω ζητησει να Banάρουν τη Χαρα αλλα δεν μου εχουν κανει τη χαρη ακομα, αλλιως θα σου απαντουσα!

:look:

To forum μια χαρά το βλέπεις και ως επισκέπτης... επομένως προσοχή! :p

reinmeister
20/10/2010, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μ@λακα αυτη δεν ειναι απλη κεντα flush royal ειναι!!:eyepop: :eyepop:


υ.γ: θα μου πεις και μενα γιατι το ΤΤ κατα τον Δεκεμβρη θελει τετραδα επισης... :rolleyes:

:winka:

ASTRAKITCAR
20/10/2010, 18:18
http://www.matador.sk/index.cfm?module=ActiveWeb&page=WebPage&s=mp46


σε φτιαγμενο tsi...που εχω.

430? τοποθετημενα και ζυγοσταθμιση ενοειται,τιμη για εμενα.

καλο,μαλακο,ζεσταινεται γρηγορα για 225/40/18 που το εχω.

θυγατρικη της continental.μαρκα δεν ξαναπληρων για το αυτοκινητο,μονο για την μηχανη.

αν ενδιαφερεσαι στειλε pm.δεν θα στα αφησει 430? φανταζομαι αλλα σιγουρα κατω απο 500?.

το μαγαζι ειναι εθν.αντιστασεως και Υμητου στην καισαριανη κοντα στις καφετεριες.

rsp
20/10/2010, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και γιατί 18άρα ζάντα με 40άρι προφίλ ρε μάστορα ..??

Για να πατάς δίφραγκο και να καταλαβαίνεις αν είναι κορώνα ή γράμματα ..?? :winka:



+1000 :confused:

mikes
20/10/2010, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μ@λακα αυτη δεν ειναι απλη κεντα flush royal ειναι!!:eyepop: :eyepop:


υ.γ: θα μου πεις και μενα γιατι το ΤΤ κατα τον Δεκεμβρη θελει τετραδα επισης... :rolleyes: το κανει η εταιρεια και καλυπτει ολα τα λαστιχα, δλδ goodyear dunlop sava... μην δεκτεις να τα βαλεις αν το μαγαζι δεν γνωριζει για το προγραμμα η κανει την παπια! πρεπει να παραλαβεις ασφαληστηριο συμβολαιο με την τοποθετηση!
επισης το ιδιο ακριβως προγραμμα εχει και η pirelli με την διαφορα οτι το χρονικο οριο ειναι στους 18 μηνες...

αντωνη τα λαστιχα ποσο τα εβαλες αν επιτρεπεται? και που??

mikes
20/10/2010, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
http://www.matador.sk/index.cfm?module=ActiveWeb&page=WebPage&s=mp46


σε φτιαγμενο tsi...που εχω.

430? τοποθετημενα και ζυγοσταθμιση ενοειται,τιμη για εμενα.

καλο,μαλακο,ζεσταινεται γρηγορα για 225/40/18 που το εχω.

θυγατρικη της continental.μαρκα δεν ξαναπληρων για το αυτοκινητο,μονο για την μηχανη.

αν ενδιαφερεσαι στειλε pm.δεν θα στα αφησει 430? φανταζομαι αλλα σιγουρα κατω απο 500?.

το μαγαζι ειναι εθν.αντιστασεως και Υμητου στην καισαριανη κοντα στις καφετεριες. θυγατρικη της κοντινεταλ ειναι η barum.. η ματαντορ ειναι ασχετη.. αλλα καλη!!! (ειδικα στα φορτηγα)

ASTRAKITCAR
20/10/2010, 19:09
http://www.matador.sk/index.cfm?Module=ActiveWeb&page=WebPage&s=history&a=1


οταν λεω κατι ειμαι 1000% σιγουρος..


και επιβεβαιωνομαι.ειναι 100% στο group της continetal αν διαβασεις κατω κατω.

και για 430? σε 225/40/15 για αμαξι μπροστινη κινηση με 240 αλογα στροφαλο μια χαρα ειμαι.

ναι θα τα ξαναεβαζα.

mikes
20/10/2010, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
http://www.matador.sk/index.cfm?Module=ActiveWeb&page=WebPage&s=history&a=1


οταν λεω κατι ειμαι 1000% σιγουρος..


και επιβεβαιωνομαι.ειναι 100% στο group της continetal αν διαβασεις κατω κατω.

και για 430? σε 225/40/15 για αμαξι μπροστινη κινηση με 240 αλογα στροφαλο μια χαρα ειμαι.

ναι θα τα ξαναεβαζα. εε καλα τωρα.. και η bentley ανοικει στο group της audi αλλα δεν ειναι θυγατρικη της!! αυτο εννοω! αλλο ειναι στο γκρουπ αλλο ειναι θυγατρικη! παντως σαν λαστιχα θα συμφωνισω οτι ειναι πολυ καλα...

OldMan
21/10/2010, 10:51
Ρε συ Οκωτέ, σοβαρά τώρα ...

Το 40άρι προφίλ για "πολιτικό" αμάξι είναι σκέτο βροντοκοπίδι...
(εκτός αν θέλεις να σου πέσουν οι πέτρες από τα νεφρά χωρίς λιθοτριψία, οπότε πάω πάσο ...)

Το υπερβολικόν του πράγματος μπορείς να το καταλάβεις και από την μικρή - για το μέγεθος της ζάντας - διάσταση του ελαστικού...
(το 225 μπαίνει σε 16άρες ζάντες, άντε σε 17άρες για τους πυροβολημένους...)

sapila racing
21/10/2010, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε συ Οκωτέ, σοβαρά τώρα ...

Το 40άρι προφίλ για "πολιτικό" αμάξι είναι σκέτο βροντοκοπίδι...
(εκτός αν θέλεις να σου πέσουν οι πέτρες από τα νεφρά χωρίς λιθοτριψία, οπότε πάω πάσο ...)

Το υπερβολικόν του πράγματος μπορείς να το καταλάβεις και από την μικρή - για το μέγεθος της ζάντας - διάσταση του ελαστικού...
(το 225 μπαίνει σε 16άρες ζάντες, άντε σε 17άρες για τους πυροβολημένους...)

Μπρος στα κάλλη τί είναι ο πόνος? :lol:

Συμβουλή προς πυροβολημένους που βάζουν τέτοια λάστιχα.
Μια που ειμαστε στην Ελλάδα και οχι στην Αγγλία, καλό θα είναι μετα απο κάθε δυνατό γκούπ να ελέγχετε τα λάστιχα μεσα εξω για βυζακια γιατί αμα κάνει μπαμ με πολλά θα είναι αργά. :winka:

manhunter
21/10/2010, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Μπρος στα κάλη τί είναι ο πόνος? :lol:

Συμβουλή προς πυροβολημένους που βάζουν τέτοια λάστιχα.
Μια που ειμαστε στην Ελλάδα και οχι στην Αγγλία, καλό θα είναι μετα απο κάθε δυνατό γκούπ να ελέγχετε τα λάστιχα μεσα εξω για βυζακια γιατί αμα κάνει μπαμ με πολλά θα είναι αργά. :winka:



Σιλικόνη και εσυ ???


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sapila racing
21/10/2010, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Σιλικόνη και εσυ ???


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μπα, εγω εχω 205/55-16 νορμαλ διάσταση και είμαι μια χαρά.
Εχω όμως πυροβολημένο φίλο (κι αυτός με S3..) που εχει διαστάσεις σαν του rein. Ε όσο ναναι αλλάζει κανα λαστιχάκι παραπάνω απο τα κοπανήματα πριν αλλάξει την 4άδα.
Το ενα δεν το πρόλαβε και παει και η ζάντα...
Δεν ξέρω κατα πόσον η εγγυηση που αναφέρθηκε καλύπτει τα βυζάκια στα λάστιχα, αλλά το σημαντικότερο είναι οτι ο κόσμος δεν το παίρνει χαμπάρι ειδικά αν εχει γίνει στην εσωτερική πλευρά.
Κατα τη γνώμη μου τόσο χαμηλό προφίλ δεν κάνει για την Ελλάδα.

OldMan
21/10/2010, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
εγω εχω 205/55-16 νορμαλ διάσταση και είμαι μια χαρά.
Αααα εσύ είσαι πιο κυριλές από μένα που έχω 205/50/16....

(ή πιο σόφρων ..) :winka:

reinmeister
21/10/2010, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε συ Οκωτέ, σοβαρά τώρα ...

Το 40άρι προφίλ για "πολιτικό" αμάξι είναι σκέτο βροντοκοπίδι...
(εκτός αν θέλεις να σου πέσουν οι πέτρες από τα νεφρά χωρίς λιθοτριψία, οπότε πάω πάσο ...)

Το υπερβολικόν του πράγματος μπορείς να το καταλάβεις και από την μικρή - για το μέγεθος της ζάντας - διάσταση του ελαστικού...
(το 225 μπαίνει σε 16άρες ζάντες, άντε σε 17άρες για τους πυροβολημένους...)

απλο ειναι...οι μαμα ζαντες ειναι ελεεινες στα δικα μου ματια (σχημα ΚΑΙ μεγεθος) οποτε επρεπε να αλλαχτουν...

επαιξε πολυ καλη κεντα με τις συγκεκριμενες,οποτε και αγοραστηκαν...

για φαρδυτερο λαστιχο δεν συζηταμε,διοτι προκυπτουν γνωστα θεματα με θολους και πατηματα και δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να παιξω με θετικο καμπερ και διαφορετικες συγκλισεις στο συγκεκριμενο αμαξι...

στην ουσια εχω 10% χαμηλοτερο λαστιχο απο μαμα (1 ποντακι),οποτε απο κοπανηματα δεν ειναι τραγικα τα πραγματα...θελει απλως λιγη περισσοτερη προσοχη...

αλλωστε σε αυτο το ρημαδι ειναι τοσα τα θεματα κατευθυντικοτητας και αισθησης που προκυπτουν αν το κυνηγησεις,που το θεμα ελαχιστου παραπανω κοπανηματος δεν με απασχολει καν...

takis-kk
21/10/2010, 16:15
Καλφόπουλος Γιάννης 210/5772191 συνάδελφος μηχανόβιος , έχει βουλκανιζατερ και για moto .
Δεν χάνεις να κάνεις μια ερώτηση.:wave2:

reinmeister
21/10/2010, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis-kk
Καλφόπουλος Γιάννης 210/5772191 συνάδελφος μηχανόβιος , έχει βουλκανιζατερ και για moto .
Δεν χάνεις να κάνεις μια ερώτηση.:wave2:

κανεις πλακα τωρα...ποτε ξανανοιξε?

τον ηξερα πριν πολλα χρονια οταν ειχε το μαγαζι στην θηβων...καθε σαββατο ημουν εκει και μαλακιζομασταν...:D

takis-kk
21/10/2010, 18:12
Τον Γιάννη τον γνώρισα πριν περίπου 1 χρόνο, συστημένος για λάστιχα στη μηχανή, απο έναν παλιο φίλο απο τη ΛΕΜΟΤ.
Είναι φοβερό παιδί, κουβεντιάσαμε για πολλά και πολύ.
Πρόσφατα διάβασα στο moto (νομίζω) ότι απέκτησε και ένα φοβερό μηχανάκι, (σοβαρό μηχανάκι λέμε , όχι σαν το δικό σου) :rotflmao:
Το μαγαζί του είναι Συρου 67 στο Περιστέρι.

Θα χαρώ πολύ αν έγινα αφορμή να ξανασυναντηθούν δυο φίλοι:wave2:

reinmeister
21/10/2010, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis-kk
Τον Γιάννη τον γνώρισα πριν περίπου 1 χρόνο, συστημένος για λάστιχα στη μηχανή, απο έναν παλιο φίλο απο τη ΛΕΜΟΤ.
Είναι φοβερό παιδί, κουβεντιάσαμε για πολλά και πολύ.
Πρόσφατα διάβασα στο moto (νομίζω) ότι απέκτησε και ένα φοβερό μηχανάκι, (σοβαρό μηχανάκι λέμε , όχι σαν το δικό σου) :rotflmao:
Το μαγαζί του είναι Συρου 67 στο Περιστέρι.

Θα χαρώ πολύ αν έγινα αφορμή να ξανασυναντηθούν δυο φίλοι:wave2:

δεν εχεις ιδεα...την εποχη εκεινη ειχε ενα gucci 1000 με ψεκασμο και μας τα χε κανει τσουρεκια...:D

μιλαμε οτι τα σαββατα γινοταν πανηγυρι στο μαγαζι...καταπληκτικο παιδι...

:beer: :beer: :beer:

Red Rider
22/10/2010, 08:50
Tα παραλετε νομιζω..
Και εγω 225-40-18 εχω και δεν κοπανιεμαι τοσο..
Σε σχετικα βαρυ αυτοκινητο 1250+ κιλα και ανθρωπινη αναρτηση,δεν ξεφευγεις πολυ απο τα εργοστασιακα στανταρ..
Για τις λακουβες βεβαια θελει προσοχη..:rolleyes:
Στο θεμα μας.
Εγω φοραω conti sportcontact 3 και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,ουτε βυζια,ουτε θορυβος,στο βρεγμενο ειναι αψογα,φυσικα με καλο ζεσταμα.Ενα πολυ καλο all round λαστιχο.

Υγ.
Φορουσε τα sportmax φιλος ,στην ιδια διασταση,και με σχετικα "εντατικη" χρηση κρατησαν καμια 10αρια μηνες (15.000χλμ)

takis-kk
22/10/2010, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
δεν εχεις ιδεα...την εποχη εκεινη ειχε ενα gucci 1000 με ψεκασμο και μας τα χε κανει τσουρεκια...:D

μιλαμε οτι τα σαββατα γινοταν πανηγυρι στο μαγαζι...καταπληκτικο παιδι...

:beer: :beer: :beer:



......την εποχη εκεινη ειχε ενα gucci 1000 ...

Χα φαίνεται πως έχει ωριμάσει πλέον, γιατί τώρα έχει....

Αυτό! (η φωτό ειναι αφιερωμένη και στον 50ρη που έχει διλήμματα...)


215750

takis-kk
22/10/2010, 09:38
Μου είπε να τον πάρεις τηλέφωνο..

:wave2: