PDA

View Full Version : Πρόσκληση για χωμάτινο ΣΚ στη Λ. Πολυφύτου...



stavrouliasp
20/10/2010, 18:35
Αυτό το ΣΚ (και από την Παρασκευή το απόγευμα για την ακρίβεια), ετοιμαζόμαστε ένα παρεάκι από Καβάλα, Θεσσαλονίκη και Έδεσσα για χωμάτινη εξόρμηση γύρω από την Λίμνη Πολυφύτου κάτω από την Κοζάνη. Όσοι περισσότεροι είμαστε, τόσο το καλύτερο... :wave2:

abeginas
21/10/2010, 18:42
Αντε Παντελή!!!!!!!!!!!!!!
Αργήσαμε!!!!!!!!!!:sun:

$py
21/10/2010, 18:48
Ε ρε πούστη μου, είστε μακρυά...


:(

stavrouliasp
21/10/2010, 19:33
Σπύρο άντε έλα! Θα μαζευτεί καλό παρεάκι. Στο κάτω και εγώ από Καβάλα την ίδια ώρα με εσένα θα κάνω...




Αργύρη έτοιμος...?

$py
21/10/2010, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrouliasp
Σπύρο άντε έλα! Θα μαζευτεί καλό παρεάκι. Στο κάτω και εγώ από Καβάλα την ίδια ώρα με εσένα θα κάνω...




Δεν μπορώ για 2μερο.

Καλά να περάσετε και περιμένουμε φώτος.


:beer:

intruder
23/10/2010, 09:13
χωματινο γυρω απο την λιμνη αυτη δεν ξερω εαν υπαρχη καμια διαδρομη γιατι ειναι ολη ασφαλτος κ οι δρομοι λιγοστοι.προτεινω να πατε στα πιερια ορη για χωματινα-φοβερες διαδρομεςοπως κ ναχει να περασετε καλα:beer: :beer: :beer:

stavrouliasp
25/10/2010, 19:19
Ευχαριστώ φίλε μου. Στα ανατολικά της κάτι βρήκαμε από χώμα. Περισσότερα θα ανεβάσω σε ταξιδιωτικό σύντομα...:wave2:

intruder
25/10/2010, 20:04
ειμαι σε αναμονη...παντως τα προηγουμενα σου ειναι για πολλες :beer: :beer: :beer: :beer:

miscelano
25/10/2010, 20:59
θα μπορεσω ν ακολουθησω με αφρικα και ονοφ λαστιχα???:wave2: :wave2: :wave2:

stavrouliasp
25/10/2010, 22:45
Δυστυχώς φίλε μου μόλις γυρίσαμε (λάθος μου που επάνω δεν έγραψα ημερομηνία). Σύντομα όμως θα κανονιστεί κάτι καινούριο και θα τα ξαναπούμε...;)

miscelano
25/10/2010, 23:24
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

dond4le
25/10/2010, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από intruder
χωματινο γυρω απο την λιμνη αυτη δεν ξερω εαν υπαρχη καμια διαδρομη γιατι ειναι ολη ασφαλτος κ οι δρομοι λιγοστοι.προτεινω να πατε στα πιερια ορη για χωματινα-φοβερες διαδρομες

Εχει πολλες διαδρομες με διαφορετικα τεραιν και μετα το φραγμα του πολυφυτου και προς Βεροια αλλα και προς την αλλη μερια μετα τα Σερβια.

Το καλυτερο ομως οπως λες ειναι στα Πιερια.......Φλαμπουρο-Καταφυγι-Δασκιο-Ελατοχωρι-Φτερη-Σκωτεινα.


216487

miscelano
25/10/2010, 23:51
κι εγω ξερω τους περισσοτερους χωματοδρομους απο βαθυλακκο μεχρι αιανη.....την επομενη φορα

stavrouliasp
26/10/2010, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dond4le
...Φλαμπουρο-Καταφυγι-Δασκιο-Ελατοχωρι-Φτερη-Σκωτεινα...

Αφήστε παιδιά, τζίφος! Τα περισσότερα έχουν γίνει άσφαλτος. Έχει μείνει από τα παραπάνω χώμα μόνο το Σκωτεινά - Φτέρη και Καταφύγι - Δάσκιο, και αυτά για πάρα πολύ λίγο αν κρίνω από το καλά στρωμμένο και πατημμένο χώμα...:(

miscelano
26/10/2010, 19:30
υπαρχει και χωματοδρομος απο το βελβεντο στο καταφυγι ;)

dond4le
27/10/2010, 01:22
Απο το Καταφυγι μεχρι και το Βελβενδο εχει ενα Ωραιοτατο μονοπατι (μαλλον 2 ειναι αυτα)...........μεχρι στιγμης το εκανα μονο με το ποδηλατο και δεν βλεπω την ωρα να το κανω και με μηχανη.



Ειναι ''δολοφονικο'' να εχεις τοσο ωραια μερη στην περιοχη σου και να μην μπορεις να τα εκμεταλευτεις.


Μου φαινετε στην τελικη θα βαλω στο SV λαστιχα με τακουνι και θα παρω τα βουνα σβαρνα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αν ποτε ξαναθελησετε παντος τα κολληταρια μου το ξερουν απεξω το βουνο (Καταφυγιοτες γαρ). Ποτε δεν λενε οχι στην καλη παρεα.Εχουμε και καλο τσιπουρο βεβαιος-βεβαιος.

Μακαρι μεχρι τοτε να εχω και τα μεσα να σας ακολουθησω.:wave2:

abeginas
27/10/2010, 09:49
Οπως γνωρίζεις Παντελή δεν τα καταφέραμε να συναντηθούμε αυτή την φορά. Εμεις πήγαμε με τον Νόντα στον Χολωμόντα, (στον Χολωμόντα με τον Νόντα!!!!!!!!!!). Περιμένοντας να ανεβάσεις photo απο το δικό σας ανεβάζω κάποιες απο την δική μας βόλτα

stavrouliasp
28/10/2010, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από dond4le
Ποτε δεν λενε οχι στην καλη παρεα...


Και για εμάς φίλε μου αυτό είναι το πιο σημαντικό! Γι'αυτό βάζω και εδώ πάντα μια ανακοίνωση για να γνωριζόμασε σιγά σιγά και μέχρι τώρα μόνο σε καλό μου έχει βγει...

Αργύρη την επόμενη φορά, δε χανόμαστε.

Ορίστε το ταξιδιωτικό...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=112664&perpage=15&pagenumber=1

stavrouliasp
28/10/2010, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από abeginas
Περιμένοντας να ανεβάσεις photo απο το δικό σας ανεβάζω κάποιες απο την δική μας βόλτα

Πουντες βρε Αργύρη...?