PDA

View Full Version : Ερώτηση, αγκίστρι...(οχι το νησι)



maintenance
20/10/2010, 22:45
Γιατι καποιοι ερχομενοι στον κοσμο των δυο τροχων, και ξεκινωντας απο παπί ή καποιο 250αρι το πολυ, οι οποιοι δειχνουν μια χαρα παλικαρια, ΞΑΦΝΙΚΑ αποκτωντας μια καινουργια μοτο πολλων κυβικών και απειρου (ισως πρεστιζ) γινονται τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ?????

ΦΥΣΙΚΑ σε ολα τα επιπεδα αποκτουν αυτο το επιθετο.

αυτια!:smokin:

nihristo
21/10/2010, 00:43
τι να σου πω ρε φιλαράκι να' ουμ εγώ από τα 100 άλογα ξεκίνησα και δεν ήμουνα ποτέ φλώρος ή κοτάς να περιμένεις να σου απαντήσουν οι αργοί :beer:

















μεταξύ μας....250άρι καβαλάς ε;

kerasaki
21/10/2010, 00:45
ειναι στη φυση του ανθρωπου

σου απανταω μονο και μονο επειδη εχω πουλήσει τη δικια μου και εχω μεινει με το παπι!:lol:

koutsoule
21/10/2010, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
Γιατι καποιοι ερχομενοι στον κοσμο των δυο τροχων, και ξεκινωντας απο παπί ή καποιο 250αρι το πολυ, οι οποιοι δειχνουν μια χαρα παλικαρια, ΞΑΦΝΙΚΑ αποκτωντας μια καινουργια μοτο πολλων κυβικών και απειρου (ισως πρεστιζ) γινονται τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ?????

ΦΥΣΙΚΑ σε ολα τα επιπεδα αποκτουν αυτο το επιθετο.

αυτια!:smokin:


δεν γινονται ηταν απο πριν...

maintenance
21/10/2010, 06:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kerasaki
ειναι στη φυση του ανθρωπου

σου απανταω μονο και μονο επειδη εχω πουλήσει τη δικια μου και εχω μεινει με το παπι!:lol:

:lol: :lol: :lol: Μια απο τα ιδια. Καταντια.:lol: :lol: :lol:

Shaolin Monk
21/10/2010, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
:lol: :lol: :lol: Μια απο τα ιδια. Καταντια.:lol: :lol: :lol:


Κανονιστε να παρετε και να (ξανα)γινετε μ@λ@κες.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nikos_abel
21/10/2010, 06:57
Είναι διότι αλλάζει η προέκταση του σώματος και η χαρτογράφηση του εγκεφάλου.

Συνήθως επισκευάζεται μόνο του με μια τούμπα - ρεζιλευτική.

DrEvil
21/10/2010, 07:23
Γιατί φίλε μου η μ@λακία είναι υγεία και όλοι θέλουν να χαίρουν άκρας υγείας!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
21/10/2010, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
Γιατι καποιοι ερχομενοι στον κοσμο των δυο τροχων, και ξεκινωντας απο παπί ή καποιο 250αρι το πολυ, οι οποιοι δειχνουν μια χαρα παλικαρια, ΞΑΦΝΙΚΑ αποκτωντας μια καινουργια μοτο πολλων κυβικών και απειρου (ισως πρεστιζ) γινονται τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ?????

ΦΥΣΙΚΑ σε ολα τα επιπεδα αποκτουν αυτο το επιθετο.

αυτια!:smokin:

αχ μου θύμισες τον εαυτό μου πριν από 3 χρόνια :blush:

byron
21/10/2010, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
αχ μου θύμισες τον εαυτό μου πριν από 3 χρόνια :blush:

Όντως ρε Ζεύκα....μια χαρά παιδί ήσουν πριν 3 χρόνια.:(

harris_x
21/10/2010, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
Γιατι καποιοι ερχομενοι στον κοσμο των δυο τροχων, και ξεκινωντας απο παπί ή καποιο 250αρι το πολυ, οι οποιοι δειχνουν μια χαρα παλικαρια, ΞΑΦΝΙΚΑ αποκτωντας μια καινουργια μοτο πολλων κυβικών και απειρου (ισως πρεστιζ) γινονται τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ?????

ΦΥΣΙΚΑ σε ολα τα επιπεδα αποκτουν αυτο το επιθετο.

αυτια!:smokin:
Το ψώνιο για αυτό που απέκτησαν και η ζήλια που ένιωθαν τότε (όταν εσύ είχες το 1000) είναι η αιτία κατα τη γνώμη μου.

Ζεύκας
21/10/2010, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Όντως ρε Ζεύκα....μια χαρά παιδί ήσουν πριν 3 χρόνια.:(

όντως, γιατί μέχρι να πάρω μεγάλη μηχανή δν έγραφα στο φόρουμ, απλά παρακολουθούσα.

μετά με το 675 έγινα γαμιάς, απέκτησα χέρια, έξυνα γόνατα και γράφω ότι μαλακία μου κατέβει :lol:

Υ.Γ. και συνεχίζω να είμαι "μια χαρά παιδί" :D

sotos 8
21/10/2010, 09:40
Εγω παιδες το 250 δεν το πουλησα αλλα πειρα και 1000 κι' ετσι βρισκομε στην κατηγορια του ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑΣ

fournas
21/10/2010, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos 8
Εγω παιδες το 250 δεν το πουλησα αλλα πειρα και 1000 κι' ετσι βρισκομε στην κατηγορια του ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑΣ




:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :lol: :bigcry:

Shaolin Monk
21/10/2010, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos 8
Εγω παιδες το 250 δεν το πουλησα αλλα πειρα και 1000 κι' ετσι βρισκομε στην κατηγορια του ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑΣ


Δηλαδη εμεις με τα 1300κατι, ποσο μεγαλοι μ@λ#κες ειμαστε; :lol: :lol: :lol:

makis206
21/10/2010, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Δηλαδη εμεις με τα 1300κατι, ποσο μεγαλοι μ@λ#κες ειμαστε; :lol: :lol: :lol:

Υπερατλαντικοί αν υπολογίσεις και το τάνκερ που καβαλάτε..:rotflmao:

devil's animal
21/10/2010, 13:12
γι'αυτο εγω δεν εχω ξεπερασει τα 650cc...
636, 649, 400, 250...ολο εκει μεσα επαιζα...:D

:lol: :lol:

reinmeister
21/10/2010, 13:18
ολα αυτα ειναι μπουρδες...δεν εχουν σχεση τα κυβικα με τον χαρακτηρα...

κι εγω 1300 εχω και παρολα αυτα εξακολουθω να μιλαω στους φιλους μου με τα παπια που σερνονται...

επειδη δηλαδη δεν εχουν ολοι τα @@ να καβαλανε μεγαλου κυβισμου μοτοσυκλεττες και να τις πηγαινουν,πρεπει κι εμεις οι γαματοι οδηγοι να μην το κανουμε?

αφηστε που αν εισαι ομορφος και γεροδεμενος σου ταιριαζει και μια αντιστοιχου καλους και prestige μοτοσυκλεττα...

ειδατε ποσο λαθος ειστε τελικα?

DimChios
21/10/2010, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ολα αυτα ειναι μπουρδες...δεν εχουν σχεση τα κυβικα με τον χαρακτηρα...

κι εγω 1300 εχω και παρολα αυτα εξακολουθω να μιλαω στους φιλους μου με τα παπια που σερνονται...

επειδη δηλαδη δεν εχουν ολοι τα @@ να καβαλανε μεγαλου κυβισμου μοτοσυκλεττες και να τις πηγαινουν,πρεπει κι εμεις οι γαματοι οδηγοι να μην το κανουμε?

αφηστε που αν εισαι ομορφος και γεροδεμενος σου ταιριαζει και μια αντιστοιχου καλους και prestige μοτοσυκλεττα...

ειδατε ποσο λαθος ειστε τελικα?


σε ευχαριστω κουκλε!

:sad: :blush:

Rxakias
21/10/2010, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Υπερατλαντικοί αν υπολογίσεις και το τάνκερ που καβαλάτε..:rotflmao:


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
μαματο
εκλαψα στο γελιο

alexxxcbr
21/10/2010, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ολα αυτα ειναι μπουρδες...δεν εχουν σχεση τα κυβικα με τον χαρακτηρα...

κι εγω 1300 εχω και παρολα αυτα εξακολουθω να μιλαω στους φιλους μου με τα παπια που σερνονται...

επειδη δηλαδη δεν εχουν ολοι τα @@ να καβαλανε μεγαλου κυβισμου μοτοσυκλεττες και να τις πηγαινουν,πρεπει κι εμεις οι γαματοι οδηγοι να μην το κανουμε?

αφηστε που αν εισαι ομορφος και γεροδεμενος σου ταιριαζει και μια αντιστοιχου καλους και prestige μοτοσυκλεττα...

ειδατε ποσο λαθος ειστε τελικα?



+1137


:beer: :beer:

Operater
21/10/2010, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
σε ευχαριστω κουκλε!

:sad: :blush:

ουτε ομορφος είσαι...ούτε γεροδεμένος... δεν μιλησε για σένα μαν... :(

:lol:

Operater
21/10/2010, 16:40
η αλήθεια είναι ότι όταν ανεβαίνεις κυβικούλια λάου-λαου, μαθαίνεις να εκτιμάς κάθε κυβικό εκατοστό..
και δεν κάνεις τον μάγκα στον υπολλειπόμενο σε κυβικά (πάντα), οπόταν ανάλογη ειναι η συμπεριφορά σου στο δρόμο. Ετσι θαρρώ εγώ, έτσι?

maintenance
21/10/2010, 17:05
ρε σεις, πολυ καλα τα λετε και ετσι ειναι, και ευτυχως γιατι οταν πουλησα το Κ7 και εμεινα με το παπι, θα ημουνα μονος, καθως κλασμενος απο τους φιλους μου...:cry: :cry: :cry:


απλα, εκανα μια διαπιστωση, και την εξεφρασα.

Παντως απο το 2004 που ειμαι εδω μεσα, αρκετα ατομα, αλλαξαν συμπεριφορα, και πολυ περισσοτερο στα γραπτα τους, αποκτωντας μεγαλα γκογκοβια.

Με τον rein δεν μπορω παρα να συμφωνησω, σε ιδανικη κοινωνια.

Operater
21/10/2010, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
... αποκτωντας μεγαλα γκογκοβια.

...

εγω εμεινα original, maintenance...:lol:
γκογκοβια τι σημαίνει όμως? :confused:

maintenance
21/10/2010, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
εγω εμεινα original, maintenance...:lol:
γκογκοβια τι σημαίνει όμως? :confused:

ελα ρε... "καρυδια, προχωρω και οργωνω....... μπαλες του μποουλινγκ"

παω να δω το κρασι μου, να μυρισω να φτιαχτω.:)

mikes
21/10/2010, 20:57
φιλε σε λαθος φορουμ μπηκες να θεσεις το ερωτημα σου!! δεν υπαρχουν τετοιοι τυποι εδω!! μιλαω εκ πειρας!!!:wave2:
και εξηγουμε προς αποφυγην παρεξηγησεων:
εχω ενα ΥΒΡ250! με εχει πιασει τρελα με τις μοτοβολτες και εχω ποσταρει καμποσες! (σουνιο, χαλικιδα, ναυπλιο.....) σε καθε ποσταρησμα εχω μαζεψει απο καμια 15αρια μηχανακια τα περισσοτερα εκ των οποιων 1000αρια! και ενω ολοι αυτοι ξερουν τι μηχανακι καβαλαω, συνεχιζουν να ερχονται μαζι μου, συνεχιζουν, να με ακολουθουν χωρις να με αφηνουν πισω στα ανοιχτα κομματια, και καπιοι με καλουν στις δικες τους βολτες! :beer:
συμπερασμα: δεν υπαρχουν μαλακες που την εχουν δει καπως επειδη καβαλανε πολλα κυβικα εδω μεσα!!

Shaolin Monk
21/10/2010, 21:16
Πολλοι μοτοσυκλετιστες ειναι μεγαλα ψωνια. Μπορει οχι εδω μεσα (αν και εχουμε πολλους με τουονο... :lol: ), αλλα "εκει εξω" τα πραματα ειναι αλλιως.

Με το Cbf παρατηρησε η κοπελα μου οτι ΠΟΤΕ δεν μας χαιρετουσαν στην εθνικη και ας ειμασταν ντυμενοι με κρανη, σακακια, μποτες και οτι αλλο θες. Ενω παραλληλα με το μπουσα μας χαιρετουσαν παντα. Εγω χαιρετω τους παντες, φτανει να βλεπω φαναρι μηχανακιου να ερχεται...

Εδω μεσα δεν πιστευω να νοιαζεται κανεις τι μηχανακι εχει ο αλλος... Μονο σαν αφορμη για πειραγματα... :evil:

maintenance
21/10/2010, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
φιλε σε λαθος φορουμ μπηκες να θεσεις το ερωτημα σου!! δεν υπαρχουν τετοιοι τυποι εδω!! μιλαω εκ πειρας!!!:wave2:
και εξηγουμε προς αποφυγην παρεξηγησεων:
εχω ενα ΥΒΡ250! με εχει πιασει τρελα με τις μοτοβολτες και εχω ποσταρει καμποσες! (σουνιο, χαλικιδα, ναυπλιο.....) σε καθε ποσταρησμα εχω μαζεψει απο καμια 15αρια μηχανακια τα περισσοτερα εκ των οποιων 1000αρια! και ενω ολοι αυτοι ξερουν τι μηχανακι καβαλαω, συνεχιζουν να ερχονται μαζι μου, συνεχιζουν, να με ακολουθουν χωρις να με αφηνουν πισω στα ανοιχτα κομματια, και καπιοι με καλουν στις δικες τους βολτες! :beer:
συμπερασμα: δεν υπαρχουν μαλακες που την εχουν δει καπως επειδη καβαλανε πολλα κυβικα εδω μεσα!!

δεν το επιασες καλα το αρχικο ερωτημα μου. Κατα τα αλλα συμφωνω με τα γραπτα σου.

mikes
21/10/2010, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
δεν το επιασες καλα το αρχικο ερωτημα μου. Κατα τα αλλα συμφωνω με τα γραπτα σου. εγω το επιασα πολυ καλα.... γι'αυτο σου ειπα οτι δεν εχει τετοιους εδω!

SpeakeasyBlues
22/10/2010, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Είναι διότι αλλάζει η προέκταση του σώματος και η χαρτογράφηση του εγκεφάλου.

Συνήθως επισκευάζεται μόνο του με μια τούμπα - ρεζιλευτική.

Πηγα να πω γιατι, αλλα...ΘΕΟΣ ο ΝΙΚΟς


215724

ego_o_idios
22/10/2010, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
Γιατι καποιοι ερχομενοι στον κοσμο των δυο τροχων, και ξεκινωντας απο παπί ή καποιο 250αρι το πολυ, οι οποιοι δειχνουν μια χαρα παλικαρια, ΞΑΦΝΙΚΑ αποκτωντας μια καινουργια μοτο πολλων κυβικών και απειρου (ισως πρεστιζ) γινονται τοσο ΜΑΛΑΚΕΣ?????

ΦΥΣΙΚΑ σε ολα τα επιπεδα αποκτουν αυτο το επιθετο.

αυτια!:smokin:

min les megales kouventes min kavatzosis ke esi kana megalo ergalio ke mas ginis trimalakas me perikefalea...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke os gnosto stin fisi to megalo psari troi to mikro..:lol:

ΜΟΖΑΡΤ
22/10/2010, 09:51
ε ειναι σαν απο μικροψωλης γινεσαι ψωλαρας.
ε δεν το διαχειριζεσαι και ευκολα

sober
22/10/2010, 10:50
δηλ. πιστευετε οτι η μηχανη κανει τον οδηγο και οχι το αντιστροφο??? :confused:

maintenance
22/10/2010, 15:29
καλα κρασα. Ο τιτλος της συζητησης, λεει για αγκιστρι. Βλεπω οτι το τσιμπισατε σχεδον ολοι.

αφηστε το καλυτερα, δεν εχει νοημα να γεμιζουμε σελιδες για ερωτηση που δεν την πιασανε οι περισσοτεροι.

Μου απαντησαν αυτοι που δεν ποσταραν εδω..

Αφρο, εφτασα μεχρι τα 1000 κυβικα, και αλλα τοσα σε κυβικα μετρα μαλακιας. Αν ηταν αναλογικο θα εθετα αλλη ερωτηση.

TROOPER
23/10/2010, 16:50
κατι δεν πιανω...

chr1s_86
23/10/2010, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κατι δεν πιανω...

+1...