PDA

View Full Version : ΑΤΙΜΕΣ ΓΑΤΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΙΣΩ...



Σελίδες : [1] 2

ixnilatis
24/07/2005, 07:02
Μήπως η λαϊκή ρήση ''την έσκισε τη γάτα'' βγήκε από κάποιον αγανακτησμένο κάτοχο moto επειδή κάποια γάτα επισκεπτόταν τη σέλα του ;

Υπάρχει λύση στο πρόβλημα αυτό ( το οποίο νομίζω δεν αντιμετωπίζω μόνο εγώ) ;

Πέρα από τη λύση της κουκούλας φυσικά και του να αφήνω τη μηχανή βρώμικη (γιατί ως γνωστό οι γάτες λατρεύουν τη καθαριότητα)

Βεβαία λύση αποτελεί και ένας σκύλος εκεί κοντά :rotflmao:


20272

Lupo
24/07/2005, 08:25
Απευθύνεσαι σε όλους μας ή μόνο στον gtsiros?




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EarthDog
24/07/2005, 08:29
Βάλε στη σέλα κάτι που να της μυρίζει άσχημα και δεν θα ξανάρθει..

Αν παρόλα αυτά συνεχίσει βάλτης μια φωτογραφί από σουβλάκι..

ελπίζω τότε να καταλάβει...

oulas
24/07/2005, 09:08
Εγω μια μερα που κατα μεγαλη μου τυχει την πετυχα αμεριμνη στο απεναντι πεζοδρομιο της πολυκατοικιας μου, της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε, ακι απο τοτε δεν ξαναπλισιασε το σκατογατο!

Εκτος οτι κατουραγε την σελα, δημιοθργισε ενα σωρο γρατζουνιες στα πλαστικα γυρω γυρω στην προσπαθεια της να ανεβει!

Ουστ στο διλο βρωμογατα!

Tropeas
24/07/2005, 10:27
Οι γάτες δεν γουσταρουν το νερό!

Βρέχτες! μια δυο τρεις δεν θα ξανανέβουν...

Και είναι και φιλοζωική παρέμβαση, δεν τους κάνεις κακό τους ρίχνεις λίγο νεράκι για να πλυθούν... :D

johnpagr
24/07/2005, 13:16
TSIIIIIIROOOOOOOOOOOOOOOO

8a se vreeeeeeeeksoun .....


PROOOOOOSEEEXEEEEEE :cry: :cry:



Pera apo thn plaka .... :

kai egw eixa provlhma me ta gatakia ... alla kai me ta skilakia ... stia lastixa evriska panta ygrasies ....

H LYSH htan mia : koukoula mexri kai tous troxous, me thn manika efkairh ....

:beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

gtsiros
24/07/2005, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω μια μερα που κατα μεγαλη μου τυχει την πετυχα αμεριμνη στο απεναντι πεζοδρομιο της πολυκατοικιας μου, της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε, ακι απο τοτε δεν ξαναπλισιασε το σκατογατο!

Το σημειώνω.

sonic22
24/07/2005, 13:36
πω πω φασαρια για λιγες τριχες και μερικα γδαρσηματα..

απλα σκευτητε οτι στην θεση της γατας θα ηταν ενα βρεγμενο αδεσποτο...:yuck: :yuck:

ή ενα περιστερι με διαρια:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

ή ακομα χειροτερα ενας επηδοξος κλευτης...:uplate: :uplate:



δεν λετε παλι καλα που δεχετε να ανεβαινει και κανα θυλικο στην σελα σας... :lol: :lol: :lol:


αντε καλα πλησιματα...

:beer: :sun: :beer:

AFTER
24/07/2005, 17:21
A ρε βλακες δεν ηταν γατα απλη!

ΑΝΤΙΚΛΕΠΤΙΚΟ νεας γενιας ητανε


20277

siokatas
24/07/2005, 22:04
:wave2:




φιλε το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και τις εξηγηθικα αεροβολιουμ(52αρι μπορει να μην την πετηχα αλλα δεν ξαναπατησε τριγυρω) ειναι οι μονη λυση....και αν εχει προβλημα η φιλοζωικη ασ τα μαζεψει ολα στο σπιτι τις και να τις βαζει να κανουν βολτα στα δικα τις μοτο...........:mad:

gtsiros
24/07/2005, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
:wave2:




φιλε το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και τις εξηγηθικα αεροβολιουμ(52αρι μπορει να μην την πετηχα αλλα δεν ξαναπατησε τριγυρω)

Το σημειώνω.

gollum
24/07/2005, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
:wave2:




φιλε το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και τις εξηγηθικα αεροβολιουμ(52αρι μπορει να μην την πετηχα αλλα δεν ξαναπατησε τριγυρω) ειναι οι μονη λυση....και αν εχει προβλημα η φιλοζωικη ασ τα μαζεψει ολα στο σπιτι τις και να τις βαζει να κανουν βολτα στα δικα τις μοτο...........:mad:

:nono: :nono: :nono:

sonic22
24/07/2005, 22:53
ti simiwneis kai simiwneis re siro?

-o kosmos katastrefete aurio
-poria diamartirias methaurio

wild_cat/anima
24/07/2005, 23:44
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
[B] της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε




και στα δικα σου !!!!

:D

LanosXR125
25/07/2005, 00:54
i lisi einai mia bazeis ti mixani stin eisodo tou spitiou kai den exeis problima oute me ta bromogata oute me tous kleutes makria apo mas:wave2:



oi gates na pane ekei pou prepei


simfoneis gtsiros?:D


20331

free rider
25/07/2005, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω μια μερα που κατα μεγαλη μου τυχει την πετυχα αμεριμνη στο απεναντι πεζοδρομιο της πολυκατοικιας μου, της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε, ακι απο τοτε δεν ξαναπλισιασε το σκατογατο!

Εκτος οτι κατουραγε την σελα, δημιοθργισε ενα σωρο γρατζουνιες στα πλαστικα γυρω γυρω στην προσπαθεια της να ανεβει!

Ουστ στο διλο βρωμογατα!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕΣ ΣΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟ ΓΑΤΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΦΤΑΙΞΕ ΡΕ ΠΑΛΙΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑΣ ΖΩΑ ΖΩΟ
ΟΧΙ ΒΟΛΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΤΣΑΟΓΛΑΝΑΚΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΙΩ ΡΕ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΤΗΣ ΓΗΣ ΑΝ ΞΑΝΑΓΚΙΞΕΙΣ ΖΩΑ...

ΓΑΜΩΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΣΟΥ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΘΗΚΙ
ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΕΥΕΣΑΙ ΡΕ ΖΩΟ???
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ ΡΕ???

ΟΧΙ ΛΕΓΕ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ.\

Julius
25/07/2005, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕΣ ΣΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟ ΓΑΤΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΦΤΑΙΞΕ ΡΕ ΠΑΛΙΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑΣ ΖΩΑ ΖΩΟ
ΟΧΙ ΒΟΛΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΤΣΑΟΓΛΑΝΑΚΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΙΩ ΡΕ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΤΗΣ ΓΗΣ ΑΝ ΞΑΝΑΓΚΙΞΕΙΣ ΖΩΑ...

ΓΑΜΩΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΣΟΥ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΘΗΚΙ
ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΕΥΕΣΑΙ ΡΕ ΖΩΟ???
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ ΡΕ???

ΟΧΙ ΛΕΓΕ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ.\



Νομίζω ότι η τοποθέτηση σου είναι κάπως υπερβολική αλλά σε γενικές γραμμές με κάλυψες



Ρε μην βρίζετε λέμε

gollum
25/07/2005, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω μια μερα που κατα μεγαλη μου τυχει την πετυχα αμεριμνη στο απεναντι πεζοδρομιο της πολυκατοικιας μου, της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε, ακι απο τοτε δεν ξαναπλισιασε το σκατογατο!

Εκτος οτι κατουραγε την σελα, δημιοθργισε ενα σωρο γρατζουνιες στα πλαστικα γυρω γυρω στην προσπαθεια της να ανεβει!

Ουστ στο διλο βρωμογατα!


Η ελληνικη παιδεια... σε ολο της το μεγαλειο!

Συγχαρητηρια...

:mad:

free rider
25/07/2005, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Νομίζω ότι η τοποθέτηση σου είναι κάπως υπερβολική αλλά σε γενικές γραμμές με κάλυψες



Ρε μην βρίζετε λέμε

δεν ειδα να εχεις την ιδια αντιμετώτιση οταν με σκυλοβρισε το τσογλανάκι...

Julius
25/07/2005, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
δεν ειδα να εχεις την ιδια αντιμετώτιση οταν με σκυλοβρισε το τσογλανάκι...

Για ποία αντιμετώπιση λές?

Πιες μια γουλιά καφέ και δες ότι αφενός συμφωνώ μαζί σου και αφετέρου δεν σου λέω ΓΙΑΤΙ βρίζεις τον oulas (δεν είμαι δικηγόρος ούτε κηδεμόνας κανενός) αλλά μην βρίζετε γενικότερα


:uplate: :look: :hypnotize :eyepop: :dizzy: :wave2: :wave2:

free rider
25/07/2005, 08:37
μωρε και δυο και τρεις γουλιές πίνω...

ομως εσυ δεν βλέπεις ολα τα ποστ ...

και φυσικά δεν ειναι δυνατον

:smokin:

SnakeMJK
25/07/2005, 08:46
sto diko mou giati den anevenoun? giati to pleno 1 fora ton xrono kiriolektika? :P

EarthDog
25/07/2005, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
φιλε το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και τις εξηγηθικα αεροβολιουμ(52αρι μπορει να μην την πετηχα αλλα δεν ξαναπατησε τριγυρω) ειναι οι μονη λυση...


Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω μια μερα που κατα μεγαλη μου τυχει την πετυχα αμεριμνη στο απεναντι πεζοδρομιο της πολυκατοικιας μου, της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε, ακι απο τοτε δεν ξαναπλισιασε το σκατογατο!

Εκτος οτι κατουραγε την σελα, δημιοθργισε ενα σωρο γρατζουνιες στα πλαστικα γυρω γυρω στην προσπαθεια της να ανεβει!

Ουστ στο διλο βρωμογατα!


Εγώ πάντως νομίζω ότι ο,τι και να κάνετε τα γατιά,σκυλιά ,άνθρωποι θα έρχονται να σας "βρουν" όχι γιατί έχετε μηχανάκι αλλά θα τους ελκύει η "βρώμα" της ψυχής...

Δε γλυτώνετε....

free rider
25/07/2005, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
:wave2:




φιλε το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και τις εξηγηθικα αεροβολιουμ(52αρι μπορει να μην την πετηχα αλλα δεν ξαναπατησε τριγυρω) ειναι οι μονη λυση....και αν εχει προβλημα η φιλοζωικη ασ τα μαζεψει ολα στο σπιτι τις και να τις βαζει να κανουν βολτα στα δικα τις μοτο...........:mad:


ρε γμτ ουτε αυτο το είδα...

για σενα αγοράκι μου εχω ενα δίκανο με χοντρό αλάτι γεμίσμένο..
οταν σε πετύχω στο δρόμο ετοιμάσου να καλοπεράσεις οταν βρεθείς δίπλα μου...
θα σου κάνω την χάρη να σε λιανήσω για να καταλάβεις πόσο ωραίο είναι να σε πυροβολάνε ...

ρε απο που τα βρήκαμε αυτα τα άτομα ...

και μιλάμε για σεβασμό..
τι να σεβαστούν αυτα τα ...............
τον διπλανό τους ??
οταν θα σκότωναν με ευχαρίστηση αμοιρα ζώα γιατί ???

γιατι κάναν το σφάλμα να επιτεθούν στην ακριβή σέλα της μηχανής τους....

δεν υπάρχουν άλλοι τρόποι να διώξουν τα ενοχλητικά παράσιτα απο το να τα εκτελέσουν...ετσι ετσι..

και μετά θα πάρουν το κουτάκι τους και θα καθαρίσουν μερικά κολογατα γιατι τα κολόγατα δεν πρέπει να υπάρχουν
ενοχλούν που υπάρχουν .
εγω λέω να εκτελούμε όποιον μας ενοχλεί γενικά ...ελεύθερα και με το νόμο...

crs-k
25/07/2005, 10:20
Εγω ρε παιδια, τα 'χω μ' εναν μαμακα που ερχεται και παρκαρει μ' ενα τροπο που με δυσκολευει (λιγο) να βγαλω την μηχανη απ' την πυλωτη. :(

Τι να κανω με τον φουστη? :sick:


Να το κλωτσησω?
Να τον αεροβολιασω?
Να τον φολιασω?


:mad: :yuck:

devil_wings
25/07/2005, 10:20
EGW PISTEYW POS OLOI EXETE DIKIO....


ME MIA MIKRI DIAFWNIA.....


GIATI TO LETE ..MOTO.GR.....

KAI DEN TO ONOMAZETE www.thefilozoikiprostasiaapopsolovrondidesmoto.gr????

i kalitera giati den anoigete katigoria
THE PETS ARE MY FIENDS dipla apo tin CBR series?

i kalytera stis synandiseis sas andi na pigenete voltules i gia kana potaki-kafe , na pezete sfaliares(mias kai eiste kai polu gamikoules....)

wres wres tromazw me ta meli tou moto.gr.....

poluuuuu vavratilas leme:cry: :bigcry: :cry: :cry: :bigcry:

free rider
25/07/2005, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
EGW PISTEYW POS OLOI EXETE DIKIO....


ME MIA MIKRI DIAFWNIA.....


GIATI TO LETE ..MOTO.GR.....

KAI DEN TO ONOMAZETE www.thefilozoikiprostasiaapopsolovrondidesmoto.gr????

i kalitera giati den anoigete katigoria
THE PETS ARE MY FIENDS dipla apo tin CBR series?

i kalytera stis synandiseis sas andi na pigenete voltules i gia kana potaki-kafe , na pezete sfaliares(mias kai eiste kai polu gamikoules....)

wres wres tromazw me ta meli tou moto.gr.....

poluuuuu vavratilas leme:cry: :bigcry: :cry: :cry: :bigcry:

δεν μπορώ να δεχτώ οτι το τσογλάνι που σκοτώνει ζώα στην ασφαλτο ή κλωτσάει και πυροβολεί γάτες επιδεί του γρατζούνησαν την σέλα θα σκεφτεί οτι την ωρα που θα με κλίσει με το βρωμοκουτί του διαφέρω σε κάτι απο την γάτα που θέλει να πατήσει.

μπορεί ακόμα να πατήσει και σένα και μένα και όποιον άλλο απλά βρεθεί στο δρομο του..

devil_wings
25/07/2005, 10:30
FILE MOU SUMFONO MAZI SOU.!!

GIATI OMOS EKFRASESTE ME AYTON TON TROPO? DILADI TWRA POY TOU TA EIPES SE FOVITHIKE KAI DEN THA TO XANAKANEI???

EDW BLEXATE KAI TIS PSYXES TWN ANTHRWPON MESA STO MOTO.GR.......
IMARTON RE....... IIIIMARTON.......(KAI POIITIKA MALISTA....)

ea6gka
25/07/2005, 10:31
γεια σας ρε ελληναρες που βαρατε ζωα για ασημαντους λογους , μαγκεεεεεςςςςςςςς:yuck:

free rider
25/07/2005, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
FILE MOU SUMFONO MAZI SOU.!!

GIATI OMOS EKFRASESTE ME AYTON TON TROPO? DILADI TWRA POY TOU TA EIPES SE FOVITHIKE KAI DEN THA TO XANAKANEI???

EDW BLEXATE KAI TIS PSYXES TWN ANTHRWPON MESA STO MOTO.GR.......
IMARTON RE....... IIIIMARTON.......(KAI POIITIKA MALISTA....)

1. εχεις δίκιο και ο τρόπος που εκφράστηκα είναι πολύ τραβηγμένος αλλά την στιγμή που το είδα φόρτωσα τόσο πολύ που δεν εβλεπα μπροστα μου..
2. και ζητω συγνώμη δημόσια για τον τρόπο έκφρασης αλλά οχι γι αυτα που λέω.
αυτο μια και δεν το κατάλαβα μου το εξηγείς λίγο??
EDW BLEXATE KAI TIS PSYXES TWN ANTHRWPON MESA STO MOTO.GR.......

ea6gka
25/07/2005, 10:38
καλα για ποια ελληνικη παιδεια λετε ωρε ραγιαδες?

εδω γινονται ατυχηματα και πατανε ανθρψπους και τους ΠΑΡΑΤΑΝΕ στο δρομο και εσεις μου λετε για παιδεια?

:rotflmao:

ημαρτον.





ΥΓ . ατυχημα με εγκαταλειψη εγινε σημερα πρωι 9:10 το πρωι φαναρι βασ.σοφιας στο χιλτον.

EarthDog
25/07/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings

EDW BLEXATE KAI TIS PSYXES TWN ANTHRWPON MESA STO MOTO.GR.......
IMARTON RE....... IIIIMARTON.......(KAI POIITIKA MALISTA....) [/B]

Υπάρχει φίλε μου κανένα official classification για τις ζωές ;;;

Σκοτώνεις άνθρωπο = Δολοφόνος

Σκοτώνεις ελέφαντες για χαβαλέ = ο γαμάω του camel trophy

Σκοτώνεις ιρακινούς = Προστάτης της υφηλίου

Σκοτώνεις ζώα = Εχεις καθαρή ψυχή και βάζεις το καλό σου κουστούμι για να πας το Πάσχα να δώσεις ρεσιτάλ ...

Πες μου εσύ που από ότι φαίνεται τα τόσο χρόνια ύπαρξης σου στη γη σε έχουν κάνει σοφό , πότε ένας άνθρωπος γίνεται "άνθρωπος" και κηλιδώνει την ύπαρξη του και κατ επέκταση την ψυχή του, και πότε παραμένει καθαρός..

Μπορεί για εσένα το να σκοτώνεις ένα ανυπεράσπιστο ζώο να σε κάνει να κοιμάσαι τα βράδια ....

Ελπίζω μόνο αν έχεις η κάνεις παιδιά να τα αναθρέψεις με λιγότερα συμπλέγματα από αυτά που έχεις.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 10:45
ΣΕΜΝΑ ..... Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΕΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΜΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΣΑΚΟΥΛΑ , ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΣΤΕΡΕΩΣΕΤΕ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΑΝΤΕΝΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ .... ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ... ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ... ΑΠΕΧΘΑΝΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ... ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ . ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ (ΦΙΛΟΖΩΟΥΣ) .... ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ ΜΕΤΕΝΣΑΡΚΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΖΩΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ???????? ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΧΙ :wave2: Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ ......:lol: :rotflmao:

free rider
25/07/2005, 10:50
προς ουλα:

ρε συ πολύ με απογοήτεψες με αυτο που έγραψες...
δεν μπορώ να πιστεψω οτι σκέφτεσαι με τέτοιο τρόπο..

σιοτοκα μια απο τα ιδια..
:sad: :sad: :sad:

devil_wings
25/07/2005, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από EarthDog
Υπάρχει φίλε μου κανένα official classification για τις ζωές ;;;

Σκοτώνεις άνθρωπο = Δολοφόνος

Σκοτώνεις ελέφαντες για χαβαλέ = ο γαμάω του camel trophy

Σκοτώνεις ιρακινούς = Προστάτης της υφηλίου

Σκοτώνεις ζώα = Εχεις καθαρή ψυχή και βάζεις το καλό σου κουστούμι για να πας το Πάσχα να δώσεις ρεσιτάλ ...

Πες μου εσύ που από ότι φαίνεται τα τόσο χρόνια ύπαρξης σου στη γη σε έχουν κάνει σοφό , πότε ένας άνθρωπος γίνεται "άνθρωπος" και κηλιδώνει την ύπαρξη του και κατ επέκταση την ψυχή του, και πότε παραμένει καθαρός..

Μπορεί για εσένα το να σκοτώνεις ένα ανυπεράσπιστο ζώο να σε κάνει να κοιμάσαι τα βράδια ....

Ελπίζω μόνο αν έχεις η κάνεις παιδιά να τα αναθρέψεις με λιγότερα συμπλέγματα από αυτά που έχεις.



EMMMM.... AFTA LEW KAI DEN ME AKOUTE.....

TA PAIDIA DEN PREPEI NA TA STELNEIS GIA SPOUDES........:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :confused: :eek: :eek: :yuck: :bigcry: :beer: :sun: :dizzy: :alien:


PANTOS EISOUN KATATOPISTIKOTATOS

EFXARISTW POU MOU ANOIXES TA MATIA KAI O TROPOS ZWHS MOY THA ALAXEI APO SIMERA...

MIPOS NA KANEIS KAI KAMIA AIRESI????
KANA CLUB RE PAIDAKI MOU.....
ETSI NA MAZEYWMASTE NA SE AKOUME.....
NA SOSOUME TIS PSYXES MAS RE SY......

NA MIN PAS KAI SY TSABA KAI VERESE.... NA AFISEIS KATI STON KOSMO TOYTO......

KYRIE FREE RIDER ^^^^^^^AFTA ENOUSA.....

athandim
25/07/2005, 10:55
Παιδιά η λύση για τις γάτες είναι απλη:
Έχουμε ένα κομμάτι ξύλο (σανίδι, μελαμίνη ή ό,τι άλλο..) και όταν
παρκάρουμε, το βάζουμε πάνω στη σέλα.Τα γατιά δεν θα πλησιάσουν, αφού τους "καλύπτουμε" το αναπαυτικό τους κρεβάτι...και πάνε αλλού.

Αυτό εφαρμόζω εγώ και έλυσα το πρόβλημα (σε ό,τι αφορά το παρκάρισμα στο σπίτι).

ΥΓ:Όχι, δεν κουβαλάω πάντα μαζί μου τη σανίδα...:lol: :lol:

ea6gka
25/07/2005, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω μια μερα που κατα μεγαλη μου τυχει την πετυχα αμεριμνη στο απεναντι πεζοδρομιο της πολυκατοικιας μου, της εριξα κλοτσια με ολη μου την δυναμη, κανονικο βολε μιλαμε, ακι απο τοτε δεν ξαναπλισιασε το σκατογατο!

Εκτος οτι κατουραγε την σελα, δημιοθργισε ενα σωρο γρατζουνιες στα πλαστικα γυρω γυρω στην προσπαθεια της να ανεβει!

Ουστ στο διλο βρωμογατα!


αντε και μεταγραφη στον ολυμπιακο, μεγαλε παιχταρα μου εσυ!!!:yuck:

oulas
25/07/2005, 11:06
Free Rider δεν θα απαντησω στα παραπανω βρισιδια σου προς το προσωπο μου, πιστευω δεν εχει κανενα νοημα να σκυλοβριζομαι απο το ιντερνετ, με οποιοδηποτε και ειδικα απο την στιγμη που δεν τον ξερω.


Οσο αναφορα της εικασιες σου, οπως σκωτονω ζωα, ετσι παιρνω και το κουτι μου, και σκοτωνω ανθρωπους, δεν μπορω να καταλαβω που φανταστηκες τετοια πραγματα. Δεν εχω οδηγισει ποτε στην ζωη μου κουτι, πως σου ρθαν ολα αυτα και απο που τα κατεβασες μονο εσυ γνωριζεις!:hypnotize

Επισης δεν εχω σκοτωσει ποτε μου ζωο. Μονο μια φορα στο γατι εδωσα ενα γερο σουτ, αφου οτι και να ειχα κανει δεν ελεγε να μου, κατουραει καθε πρωι την σελα, την ωρα που παω να φυγω για την δουλεια, να εχω πρωτα να κανω φασηνα! Εσυ που εισαι ο προστατης των γατιων, μηπως θα μου πληρωσεις τα πλαστικα που θελουν βαψιμο; την σελα που εχει τρυπες;

Αφησε τις εξυπναδες οτι θα με πλακωσεις στο ξυλο και τετοια, και σε παρακαλω μην ασχοληθεις αλλο μαζι μου, δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις;

Λοιπον για να μην ταλαιπωρησε αλλο και γραφεις αδικα, μαζι με τα ποστ του afrotwin, δεν θα διαβαζω πλεον και τα δικα σου ποστ. Μην γραψεις τιποτα αλλο, αδικος ο κοπος σου!

EarthDog
25/07/2005, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
TA PAIDIA DEN PREPEI NA TA STELNEIS GIA SPOUDES........:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :confused: :eek: :eek: :yuck: :bigcry: :beer: :sun: :dizzy: :alien:
EFXARISTW POU MOU ANOIXES TA MATIA KAI O TROPOS ZWHS MOY THA ALAXEI APO SIMERA...

MIPOS NA KANEIS KAI KAMIA AIRESI????
KANA CLUB RE PAIDAKI MOU.....
ETSI NA MAZEYWMASTE NA SE AKOUME.....
NA SOSOUME TIS PSYXES MAS RE SY......

NA MIN PAS KAI SY TSABA KAI VERESE.... NA AFISEIS KATI STON KOSMO TOYTO......

KYRIE FREE RIDER ^^^^^^^AFTA ENOUSA.....

a pretense of ignorance and of willingness to learn from another assumed in order to make the other's false conceptions conspicuous by adroit questioning...

O ορισμός της ειρωνείας..Αν θέλεις διευκρινίσεις από έναν σπουδαγμένο για να καταλάβεις το παραπάνω μη διστάσεις, διότι είναι σημαντικό να μάθεις ότι ίσως είσαι ένας άνθρωπος ο οποίος μέσα στην άγνοια του, θέλει να κάνει τον άλλο να φανεί συνομωτικός χωρίς φυσικά να έχεις τη θέληση και την δυνατότητα να επιχειριματολογήσεις...

Καλή σου μέρα, this is the first day of the rest of your life......

devil_wings
25/07/2005, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EarthDog
a pretense of ignorance and of willingness to learn from another assumed in order to make the other's false conceptions conspicuous by adroit questioning...

O ορισμός της ειρωνείας..Αν θέλεις διευκρινίσεις από έναν σπουδαγμένο για να καταλάβεις το παραπάνω μη διστάσεις, διότι είναι σημαντικό να μάθεις ότι ίσως είσαι ένας άνθρωπος ο οποίος μέσα στην άγνοια του, θέλει να κάνει τον άλλο να φανεί συνομωτικός χωρίς φυσικά να έχεις τη θέληση και την δυνατότητα να επιχειριματολογήσεις...

Καλή σου μέρα, this is the first day of the rest of your life......

MPOUA

MPOUA


MPOUA




MPOUA








MPOUAAAAAAAAAAAAA









MPOUAAAAAAAAXXAXXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAA
XAXAXXAXAXXAXAXAXXAXXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXXAXAX
XAXAXXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAXXAXAXA

EarthDog
25/07/2005, 11:21
..double post...sorry

EarthDog
25/07/2005, 11:21
Πάρε καμιά HALLS γιατί τόση ώρα που φωνάζεις θα πάθει τίποτα ο λαιμός σου....

Παντως διαβολοφτερωτέ, αν δω το τουτου στο αβαταρ σου πουθενά θα έχω πει στο σκύλο μου να σε χαιρετίσει με το μεσαίο του δάκτυλο περνώντας..

Καλά να περνάς, αλλά όχι από κοντά μου...


20338

wild_cat/anima
25/07/2005, 11:22
για ολους αυτους που χτυπανε/σκοτωνουν ζωα η λυση ειναι μια .........





μπουκετα στο κεφαλι μεχρι να ψωφισουν απο αιμοραγια ........χαχαχαχα .γελιο λεμε !!

ουλας φανταζεσαι το κεφαλι σου ανοιγμενο στα 2 ?
χαχαχαχ...


και τα μυαλα να ξεχυλιζουν .....


:rotflmao: :rotflmao:




πηγαινε να δειξεις αλλου το νταιλικι σου αν εισαι ανδρας (πουστης η οτι εισαι τελοςπαντων)..........
οχι στα γατακια ....
γιατι αν βρεθει καμια τρελη σαν εμενα μπροστα σου ..πιστεψε με θα χεις ΜΕΓΑΛΟ προβλημα!!!!!

devil_wings
25/07/2005, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από EarthDog
Πάρε καμιά HALLS γιατί τόση ώρα που φωνάζεις θα πάθει τίποτα ο λαιμός σου....

Παντως διαβολοφτερωτέ, αν δω το τουτου στο αβαταρ σου πουθενά θα έχω πει στο σκύλο μου να σε χαιρετίσει με το μεσαίο του δάκτυλο περνώντας..

Καλά να περνάς, αλλά όχι από κοντά μου...


THERE IS ONE LAW IN LIFE WITCH IS UNBREAKABLE….
THIS IS THE LAW OF SFALIARA OR OTHERWISE CALLED SALTA KAI GAMISOU WRE PSOLOVRONDEN. THIS LAW HAVE CHANGED THE WORLD THRU THE DIFFICULTIES OF THE HUMAN RACE TIMES.

THE BIG THE ONE ALBERDO AINSTA…EEEEE(lathos)

THE ONE DR. TSOUTSOUNOTRAVIGMENDIDIS
FROM THE HIGHEST UNIVERSITY OF
POUTSA BAY OAKLAND NEW YORK

idi
25/07/2005, 11:28
Με αυτη τη κουβεντα μου ηρθαν στο νου κατι ματσομενες γριες που δεν εχουν τι να κανουν και ειναι μελη «φιλοζωικών οργανωσεων της ελιτ», και με την βρωμοπαρουσια τους στα ΜΜΕ και την προκλητικη αδιαλλαξία και την σύγκριση ανθρώπων/ζωων , χανουν το δικαιο που εχουν σχετκα με την ομολογουμενος κακη συμπεριφορά αρκετων συνάνθρωπων προς τα ζωακια (που προσωπικα τα υπεραγαπω)

Αλλα ρε παιδια πρεπει να υπερβαλουμε συνεχεια σε αυτη τη χωρα?

Δεν υπαρχει μετρο?

Αγαπαμε τα ζωα και κανουμε οτι περνα απο το χερι μας να μην υποφερουν (μερικοι απο μας) αλλοι παλι οχι

Πρεπει ομως να αναφερουμε «τι θα κάνει ο αλλος στα παιδια του» και «συμπλέγματα» και τετοια οταν η συζητηση αφορα μια γατα που κατούρησε μια σελα?

Δεν ειναι της ιδιας βαρύτητας κατα την αποψη μου

Η αναφορα των παιδιων και της παιδιας μας με τη συζητηση αυτη δεν χωραει, ο καθενας ξερει απο μονος του κατα ποσο «ανθρωπος» ειναι και δε χρειαζεται να το διαφημίζει δημοσια φτανοντας στο αλλο ακρο (να τουφεκισουμε οσους κλωτσανε γατες κτλ...)

EarthDog
25/07/2005, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
THE ONE DR. TSOUTSOUNOTRAVIGMENDIDIS
FROM THE HIGHEST UNIVERSITY OF
POUTSA BAY OAKLAND NEW YORK

χαχαχαχαχααχαχαχα Κοροιδάκι.......

Πρέπει πολύ μικρός όταν ήσουν να εφαρμόστηκε ο νόμος της σφαλιάρας πολύ....

Νομοταγή μου εσύ....

free rider
25/07/2005, 11:33
το μόνο σίγουρο είναι ότι το βρισίδι βγήκε σαν ξέσπασμα...
και ζήτησα συγνώμη για την συμπεριφορά μου.
τα περαιτέρω δεν τα βάζω σε σοβαρή βάση γιατί όσο απότομα φορτώνω τόσο εύκολα ξεφορτώνω. .και είναι αλήθεια ότι παραφέρομαι..

στην ουσία όμως πρέπει να καταλάβεις ότι δεν υπάρχει διαμάχη σε προσωπικό επίπεδο δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις...

αυτό που δεν δέχομαι είναι η συμπεριφορά με τέτοιο τρόπο στα ζώα..
δεν θα λύσεις τίποτα χτυπώντας ...
μπορώ να καταλάβω το πόσο νευρίασες αν και από ότι θυμάμαι όταν μου είχε συμβεί το αντίστοιχο το αντιμετώπισα πολύ πιο ήρεμα ...

και αν θες στα πληρώνω τα πλαστικά δεν είναι εκεί το πρόβλημα....

αλλά είναι θέμα όταν η συμπεριφορά επεκτείνεται με βίαιο τρόπο ειδικά σε ανυπεράσπιστα ζώα όπως φορτώνω όταν βλέπω αυτό το μακάβριο θέαμα με σκοτωμένα ζώα στους δρόμους.
είναι ζήτημα πολιτισμού για τον άνθρωπο η συμπεριφορά του προς τις γενικότερα αδύναμες οντότητες.
η επανάληψη της βίαιης συμπεριφοράς μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε εκδήλωση της ζωής είναι ένα ζήτημα που καθορίζει τον σεβασμό που διαθέτουμε για την θέση μας σε αυτό το κόσμο.. στο τοπικ για την κατηγορία μηχανόβιων που κατατάσσουμε τον εαυτό μας δεν θα ήθελα να πιστεύω ότι υπάρχουν συμφορουμίτες που κυνηγάνε αδέσποτα.

με καλύπτει το ότι δηλώνεις ότι δεν έχεις σκοτώσει ή έχεις εμπλακεί σε κάποιο τέτοιο γεγονός ,

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Με αυτη τη κουβεντα μου ηρθαν στο νου κατι ματσομενες γριες που δεν εχουν τι να κανουν και ειναι μελη «φιλοζωικών οργανωσεων της ελιτ», και με την βρωμοπαρουσια τους στα ΜΜΕ και την προκλητικη αδιαλλαξία και την σύγκριση ανθρώπων/ζωων , χανουν το δικαιο που εχουν σχετκα με την ομολογουμενος κακη συμπεριφορά αρκετων συνάνθρωπων προς τα ζωακια (που προσωπικα τα υπεραγαπω)

Αλλα ρε παιδια πρεπει να υπερβαλουμε συνεχεια σε αυτη τη χωρα?

Δεν υπαρχει μετρο?

Αγαπαμε τα ζωα και κανουμε οτι περνα απο το χερι μας να μην υποφερουν (μερικοι απο μας) αλλοι παλι οχι

Πρεπει ομως να αναφερουμε «τι θα κάνει ο αλλος στα παιδια του» και «συμπλέγματα» και τετοια οταν η συζητηση αφορα μια γατα που κατούρησε μια σελα?

Δεν ειναι της ιδιας βαρύτητας κατα την αποψη μου

Η αναφορα των παιδιων και της παιδιας μας με τη συζητηση αυτη δεν χωραει, ο καθενας ξερει απο μονος του κατα ποσο «ανθρωπος» ειναι και δε χρειαζεται να το διαφημίζει δημοσια φτανοντας στο αλλο ακρο (να τουφεκισουμε οσους κλωτσανε γατες κτλ...)


ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ ...... ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

EarthDog
25/07/2005, 11:42
idi, συμφωνώ στις αρχές αυτών που γράφεις,

όμως δεν θεωρώ υπερβολή να "κράζεις" κάποιον που αφαιρεί μια ζωή.....

Εσύ το θεωρείς υπερβολή;

devil_wings
25/07/2005, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Με αυτη τη κουβεντα μου ηρθαν στο νου κατι ματσομενες γριες που δεν εχουν τι να κανουν και ειναι μελη «φιλοζωικών οργανωσεων της ελιτ», και με την βρωμοπαρουσια τους στα ΜΜΕ και την προκλητικη αδιαλλαξία και την σύγκριση ανθρώπων/ζωων , χανουν το δικαιο που εχουν σχετκα με την ομολογουμενος κακη συμπεριφορά αρκετων συνάνθρωπων προς τα ζωακια (που προσωπικα τα υπεραγαπω)

Αλλα ρε παιδια πρεπει να υπερβαλουμε συνεχεια σε αυτη τη χωρα?

Δεν υπαρχει μετρο?

Αγαπαμε τα ζωα και κανουμε οτι περνα απο το χερι μας να μην υποφερουν (μερικοι απο μας) αλλοι παλι οχι

Πρεπει ομως να αναφερουμε «τι θα κάνει ο αλλος στα παιδια του» και «συμπλέγματα» και τετοια οταν η συζητηση αφορα μια γατα που κατούρησε μια σελα?

Δεν ειναι της ιδιας βαρύτητας κατα την αποψη μου

Η αναφορα των παιδιων και της παιδιας μας με τη συζητηση αυτη δεν χωραει, ο καθενας ξερει απο μονος του κατα ποσο «ανθρωπος» ειναι και δε χρειαζεται να το διαφημίζει δημοσια φτανοντας στο αλλο ακρο (να τουφεκισουμε οσους κλωτσανε γατες κτλ...)

re salta kai gamisou esy pou xwnese na kaneis ton eirinopoio diakritika......
i pes pos einai malakia i oti den einai i min grafeis katholou....

kai oso gia ton kyrioearthdog!!!!

Axiotime kyrie earthdog
den nwmizw pos asxolithika katholou prosopika kai onomastika gia tin parti sas!!!
nomizw pos milisisa epitides genika kai mono gia tin omada anthropon !!!SAN!!! tin diki sou kai pote onomastika!
alla genika poloi to epidiokete edw mesa na milate prosopika======
=======
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
THE ONE DR. TSOUTSOUNOTRAVIGMENDIDIS
FROM THE HIGHEST UNIVERSITY OF
POUTSA BAY OAKLAND NEW YORK
--------------------------------------------------------------------------------



χαχαχαχαχααχαχαχα Κοροιδάκι.......<<<<<<<<!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρέπει πολύ μικρός όταν ήσουν να εφαρμόστηκε ο νόμος της σφαλιάρας πολύ....

Νομοταγή μου εσύ....


elpizw syndoma stin epomenh sunandisi twl axiotimwn melwn tou moto.gr
na mou to peis kai apo konda >>>χαχαχαχαχααχαχαχα Κοροιδάκι

gia na boresw na to epexergastw pio xekathara(mias kai amorfoos pou eimai!!!

idi
25/07/2005, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από EarthDog
idi, συμφωνώ στις αρχές αυτών που γράφεις,

όμως δεν θεωρώ υπερβολή να "κράζεις" κάποιον που αφαιρεί μια ζωή.....

Εσύ το θεωρείς υπερβολή;

καμια υπερβολη

αλλα πρεπει να ηρεμισουμε ολοι γενικα

δε νομιζω να εχουμε καποιον εδω που θελει να σκοτωσουμε τα ζωα... (τουλαχιστον εγω δε ξερω κανενα τετοιο)

τεσπα

peace brothers :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

idi
25/07/2005, 11:45
σε γαμω και εγω Βασιλακη...:smokin:

EarthDog
25/07/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καμια υπερβολη

αλλα πρεπει να ηρεμισουμε ολοι γενικα

δε νομιζω να εχουμε καποιον εδω που θελει να σκοτωσουμε τα ζωα... (τουλαχιστον εγω δε ξερω κανενα τετοιο)

τεσπα

peace brothers :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

για αυτό που δεν νομίζεις , δεν είμαι σίγουρος και για αυτό κράζω...

Ηρεμία υπάρχει φίλε μου, άπειρη, άλλωστε ένα απλό φόρουμ είναι, εκτός του φόρουμ στη πραγματική ζωή δεν υπάρχει συζήτηση για τέτοια θέματα..:beer: :beer:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από EarthDog
idi, συμφωνώ στις αρχές αυτών που γράφεις,

όμως δεν θεωρώ υπερβολή να "κράζεις" κάποιον που αφαιρεί μια ζωή.....

Εσύ το θεωρείς υπερβολή;

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΙΔΗΣ ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΦΕΡΘΗΚΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ... ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ .....
:wave2:

oulas
25/07/2005, 11:50
r6van μαγκες πολλους εχουμε δει σαν εσενα απο το Ιντενρτ, λετε οτι σας κατεβει. Λοιοπον μπαινεις και εσυ στην ignore list. Μην κανεις καν τον κοπο

EarthDog
25/07/2005, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
re salta kai gamisou esy pou xwnese na kaneis ton eirinopoio diakritika......
i pes pos einai malakia i oti den einai i min grafeis katholou....

kai oso gia ton kyrioearthdog!!!!

Axiotime kyrie earthdog
den nwmizw pos asxolithika katholou prosopika kai onomastika gia tin parti sas!!!
nomizw pos milisisa epitides genika kai mono gia tin omada anthropon !!!SAN!!! tin diki sou kai pote onomastika!
alla genika poloi to epidiokete edw mesa na milate prosopika======
=======
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
THE ONE DR. TSOUTSOUNOTRAVIGMENDIDIS
FROM THE HIGHEST UNIVERSITY OF
POUTSA BAY OAKLAND NEW YORK
--------------------------------------------------------------------------------
elpizw syndoma stin epomenh sunandisi twl axiotimwn melwn tou moto.gr
na mou to peis kai apo konda >>>χαχαχαχαχααχαχαχα Κοροιδάκι

gia na boresw na to epexergastw pio xekathara(mias kai amorfoos pou eimai!!!

Ολοι χρειαζόμαστε διακοπές φίλε μου, και είμαστε από αυτούς..

Τώρα όσον αφορά την συνάντηση κλπ , αυτά τα πράγματα δεν λέγονται γίνονται....και να προσέχεις τι ζητάς...

Την καλημέρα μου, και χωρίς διάθεση ειρωνείας

ea6gka
25/07/2005, 11:58
και γαμω τα παιδια παιζουν εδω μεσα , πσσσ

EarthDog
25/07/2005, 12:02
ea6gka, με το ατύχημα τι εγινε ήταν σοβαρό;

free rider
25/07/2005, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΙΔΗΣ ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΦΕΡΘΗΚΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ... ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ .....
:wave2:

Μίλτο το να κρίνουμε την συνεχεία της συμπεριφοράς είναι στο επίπεδο της εικασίας. Οι ενδείξεις όμως είναι στοιχεία που σε βοηθούν να βρίσκεις κατά που πάει το πράγμα κατά που πιθανόν να εξελιχτεί.
Η παιδεία και ο σεβασμός είναι ο μόνος τρόπος για να αντισταθεί κανένας σε όποια καθημερινή πρόκληση.


Τέλος η έκρηξη σαν συμπεριφορά δεν αποτελεί μέσο προβολής ούτε γίνεται εσκεμμένα από καθιστές κυρίες της καλής κοινωνίας , γίνεται όταν αντιτίθεσαι σε καθημερινά ζητήματα

EarthDog
25/07/2005, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΙΔΗΣ ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΦΕΡΘΗΚΕ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ... ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ .....
:wave2:

Σύμφωνοι, αλλά αν εσύ δεις έναν τύπο με το αγοράκι του χέρι χέρι να πετάνε πέτρες σε δεμένο σκύλο σε αυλή τι θα σκεφτείς για το παιδί...;;;

Του έλεγε να προσπαθείς να το πετύχεις το κεφάλι..

Το παραπάνω είναι πραγματικό γεγονός....

Το μέτρο είναι σχετικό..

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 12:07
A...XA XA XA XA ....ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΟΤΑΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ....ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ....ΝΤΑΗΛΙΚΙ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΟΜΑΧΙΕΣ .... ΦΟΥΣΚΩΝΑΜΕ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ ... ΤΙ ΘΕΣ ΡΕ ... ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ... ΟΧΙ , ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΣ ΡΕ ......ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ ......:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Μίλτο το να κρίνουμε την συνεχεία της συμπεριφοράς είναι στο επίπεδο της εικασίας. Οι ενδείξεις όμως είναι στοιχεία που σε βοηθούν να βρίσκεις κατά που πάει το πράγμα κατά που πιθανόν να εξελιχτεί.
Η παιδεία και ο σεβασμός είναι ο μόνος τρόπος για να αντισταθεί κανένας σε όποια καθημερινή πρόκληση.


Τέλος η έκρηξη σαν συμπεριφορά δεν αποτελεί μέσο προβολής ούτε γίνεται εσκεμμένα από καθιστές κυρίες της καλής κοινωνίας , γίνεται όταν αντιτίθεσαι σε καθημερινά ζητήματα


ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΣΟΥ , ΖΗΤΗΣΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΑΠΛΑ .....ΛΙΓΟ ΠΙΟ CONTROL...ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΕΣ ....:wave2:

gollum
25/07/2005, 12:14
Τα πραγματα ειναι απλα:

Αν δω ζωο πανω στην μηχανη μου θα το κατεβασω θα το ταισω.

Αν δω ανθρωπο πανω στην μηχανη μου θα φαει βρωμοξυλο...


Οποιος καταλαβε.. καταλαβε!

:mad:

free rider
25/07/2005, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΣΟΥ , ΖΗΤΗΣΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΑΠΛΑ .....ΛΙΓΟ ΠΙΟ CONTROL...ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΕΣ ....:wave2:

ο ιντισ ξέρει την συνταγη με τους πονοκεφάλους

:lol: :lol:

EarthDog
25/07/2005, 12:16
ρε συ COSAMOSTRA δεν έρχεσαι να κάνουμε κάνα ΚΤΕΛ? :D :D

gollum
25/07/2005, 12:17
Τωρα μαλιστα!!!!!!!!!!!
now you are talking...
:wave2: :wave2:

devil_wings
25/07/2005, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από EarthDog
Ολοι χρειαζόμαστε διακοπές φίλε μου, και είμαστε από αυτούς..

Τώρα όσον αφορά την συνάντηση κλπ , αυτά τα πράγματα δεν λέγονται γίνονται....και να προσέχεις τι ζητάς...

Την καλημέρα μου, και χωρίς διάθεση ειρωνείας


Nai nai exeis dikio....!!!!!

Ontos prepei na paw gia kana psarema na staniarw....:wave2:

to xylo sou omos tha to fas mesa apo to crims......:beer:

EarthDog
25/07/2005, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
Nai nai exeis dikio....!!!!!

Ontos prepei na paw gia kana psarema na staniarw....:wave2:

to xylo sou omos tha to fas mesa apo to crims......:beer:

χαχαχαχα το λακαμα....:D ποιες είσαι ρε κ$%^$λα;;;

Εμένα θα με δεις δεν αλλάζω όνομα....:D :D

ελα πλατεία ρε...έχει έναν εκεί, θα φχαριστηθείς μπινελίκι...:beer: :beer:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ο ιντισ ξέρει την συνταγη με τους πονοκεφάλους

:lol: :lol:

ΣΟΡΥ ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΣΑ :wave2:

free rider
25/07/2005, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΣΟΡΥ ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΣΑ :wave2:

δες εδω...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=165479#post165479

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
δες εδω...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=165479#post165479

ΝΑΙ...ΝΑΙ ....ΝΑΙ.... ΝΑΙ.... ΝΑΙ ......:beer:

sonic22
25/07/2005, 14:58
οπος ελεγε και ο Μογλης στο βιβλιο της Ζουγκλας...

ειναι λαθος να σκωτωνεις ζωο που δεν θα φας...

τις κατσαριδες και τα ποντικια ομως πωσ τα αντιμετοπιζουμε...

ή μηπως προστατευουμε οτι βλεπουμε και ειναι αισθητικα ομορφο για εμας...

illuminatios
25/07/2005, 15:17
νεράκι !

Ξυλάκι !

Αντίο γατάκι !


:sun:

idi
25/07/2005, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
νεράκι !

Ξυλάκι !

Αντίο γατάκι !


:sun:

Βλεπω στο βαθος ενα σεξουαλικο υπονοούμενο...

Αλλα ΕΡΧΕΤΑΙ το γατάκι ετσι...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/07/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
οπος ελεγε και ο Μογλης στο βιβλιο της Ζουγκλας...
ειναι λαθος να σκωτωνεις ζωο που δεν θα φας...
τις κατσαριδες και τα ποντικια ομως πωσ τα αντιμετοπιζουμε...
........................


Τα τρωμε! :winka:


:lol: :rotflmao: :lol:

illuminatios
25/07/2005, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


Αλλα ΕΡΧΕΤΑΙ το γατάκι ετσι...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:



.....έρχεται το πρόστυχο ......:rolleyes:

BadCluster
25/07/2005, 15:27
Για να σας χαλαρώσω θα σας πω μια μικρή ιστορία,

Είμαι πολύ ευαίσθητος με τα ζώα γιατί ξέρω ότι δεν μπορούν να προστατέψουν τον εαυτό τους.


Την εποχή που ήμουν φαντάρος στις εξόδους μου κυκλοφορούσα με ένα σακάτικο παπάκι να μειώσω τα έξοδα.
Παρασκευή βράδυ κοπανιστός απο το στρατόπεδο στην Κερατέα και λίγα μέτρα απο το σπίτι μου στο Μπραχάμι σιχτιρίζω για τα σαμαράκια που έχουν στα καλά καθούμενα,
τα περνάω και αμέσως ρίχνω ξερόγκαζο :p για να νιώσω λίγο τον βραδυνό αέρα,
τι το ήθελα όμως ,ΠΕΤΑΓΕΤΕ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΥΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤ2 ΜΕΤΡΑ,ΤΟ ΠΑΠΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΕΜΠΡΟΣ ΤΡΟΧΟΣ ΝΑ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 1-2 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,
ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΓΑΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Απο τον κρότο ξύπνησαν οι περίοικοι και βγήκαν έξω ανέλπιστα γρήγορα,ενώ ήμουν ακόμα κάτω όταν ήρθε μια γιαγιά να δει τι έχω ,οι άλλοι συζητούσαν και τους άκουσα να λένε,ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΓΑΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΙ
:wave2:
:smokin:
Μετά στο νοσοκομείο είδα ότι είχα ραγίσει το χέρι μου λίγο κάτω απο τον αγκώνα,
τελικά η όλη φάση μου έδωσε κανά 20 μερο άδεια και πολύ γέλιο σε όσους έλεγα την ιστορία μου.

free rider
25/07/2005, 15:28
μιαου...
:rolleyes: :rolleyes:


20344

free rider
25/07/2005, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από BadCluster
Για να σας χαλαρώσω θα σας πω μια μικρή ιστορία,

Είμαι πολύ ευαίσθητος με τα ζώα γιατί ξέρω ότι δεν μπορούν να προστατέψουν τον εαυτό τους.


Την εποχή που ήμουν φαντάρος στις εξόδους μου κυκλοφορούσα με ένα σακάτικο παπάκι να μειώσω τα έξοδα.
Παρασκευή βράδυ κοπανιστός απο το στρατόπεδο στην Κερατέα και λίγα μέτρα απο το σπίτι μου στο Μπραχάμι σιχτιρίζω για τα σαμαράκια που έχουν στα καλά καθούμενα,
τα περνάω και αμέσως ρίχνω ξερόγκαζο :p για να νιώσω λίγο τον βραδυνό αέρα,
τι το ήθελα όμως ,ΠΕΤΑΓΕΤΕ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΥΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤ2 ΜΕΤΡΑ,ΤΟ ΠΑΠΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΕΜΠΡΟΣ ΤΡΟΧΟΣ ΝΑ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 1-2 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,
ΠΕΦΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΓΑΤΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Απο τον κρότο ξύπνησαν οι περίοικοι και βγήκαν έξω ανέλπιστα γρήγορα,ενώ ήμουν ακόμα κάτω όταν ήρθε μια γιαγιά να δει τι έχω ,οι άλλοι συζητούσαν και τους άκουσα να λένε,ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΓΑΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΙ
:wave2:
:smokin:
Μετά στο νοσοκομείο είδα ότι είχα ραγίσει το χέρι μου λίγο κάτω απο τον αγκώνα,
τελικά η όλη φάση μου έδωσε κανά 20 μερο άδεια και πολύ γέλιο σε όσους έλεγα την ιστορία μου.

χαλαροι ειμαστε

και μια και τα αναφέρεις θυμήθηκα την τούμπα που εχω φάει με ενα rd 50aki μονσελο άσπρο... προσπαθώντας να αποφύγω μια πονηρούλα που πετάχτηκε στη μέση της πατησίων με ολη τη Χαρα να γελάει...

:lol: :lol:

:beer: :beer:

kachius
25/07/2005, 15:37
Yparxei sxesh metaksu paideias, anatrofhs paidiwn k.t.l.kai th sumperifora mas apenanti sta zwa (oxi ta dipoda)

Ta zwa OLA(poso mallon skuloi/gates, anaferwmai kuriws se auta giati erxomaste se kathimerini epafi mazi tous) exoun xarakthra kai prosopikotita kai idiws ta adespota den exoun kammia kakia apenanti se kanenan. Genika to iq tous kai h sypmerifora tous einai polu omoia me twn mikrwn antrhopoeidon (pou megalonontas ginontai teratomorfa!).

An loipon feromaste me tosi kakia se toso "apla" plasmatakia
(otan se parei sto kinigi kapoio 4podo "teras" shmainai oti kapoia alla dipoda terata to dhmiourghsan!) pos perimenoume na antidroume politismena apenanti stous anthropous pou einai polu pio sunthetoi xarakthres me polles kakies komplex kai polla kila malakias pou oi perissoteroi kouvalame, apla kapoioi to gnwrizoume kai eimaste pio prosextikoi?

H stash mas apenanti sta zwa deixnei ton politismo mas kai thn koultoura mas. Sth finlandia kai sth germania p.x. mporei o kathenas na mpei se mesa MAZIKHS METAFORAS mazi me to skulo 'h th gata toy (ta opoia de tha afinontai eleutera na xezoun, glufoun, katouroun) kai pote ma POTE den eida kapoion allo epibati na antidra, na paraponiete, oute KAN na strabomoutsouniazei. Alla pali....siga ton politismo pou exoun oi germanoi ....oso gia tous finlandous? Polla xronia pisw.

A re ellhnares.

Eksaitias re tha fygw apo th xwra mou!

Exete anaroththei giati eimaste gia ton p****o?
Exete parathrhsei p.x. ektos ths sumperiforas mas sta zoa,
ton epaggelmatismo pou mas diakrinei?

Auth h xwra tha parameinei sta xalia ths, giati
panta "ginomaste yperbolikoi"

Ela mwre...ti egine twra gia duo psorogata?
Ela mwre...ti egine gia ta paidia sta fanaria? Guftoi einai.
Ela mwre...mh douleueis toso...de tha sou poune mprabo.
Ela mwre...giati na to kano egw...afou kaneis den to kanei

Ela mwro mou....pare me apo auto to mourdelo!!!:( :sad: :mad: :evil: :sad: :sad: :( :sad:

free rider
25/07/2005, 15:50
οι γάτες ρε είναι τα πιο ανεξάρτητα ζώα...
ταΐζεις την γάτα τρώει , δεν την ταΐζεις σου ρίχνει μια μούντζα και σου λέει άντε ρε από δω που θες και γλύκες..
θυμάμαι που είχα ένα γάτο τον Πάτροκλο κεραμιδόγατος κανελί με ρίγες τον ειχα βρει μέσα στα λάδια όταν ήταν σχεδόν κάνα μήνα..
αυτό το γατί ήταν κόλλημα σκέτο..
άσε που καθόταν πάνω στη σέλα σε ένα παπάκι που είχα τότε και πηγαίναμε βόλτα
χάλι μαύρο ..
κάτι βράδια που ήθελα να την αράξω στο καναπέ για καμιά τηλεόραση εβρισκα το γάτο στρογκυλοκαθισμένο στη γωνιά μου οπότε το επόμενο δευτερόλεπτο καθόμουνα πάνω σε μια χνουδωτή μπάλα
για να μην τα πολυλογώ αναστέναζε το ζωντανό αλλά το επόμενο πρωί η εκδίκηση ήταν δική του. Πήγαινε πάντα και μου κατούραγε μέσα στα παπούτσια μου..
όπως καταλαβαίνετε το πρωί δοκίμαζα μια δυσάρεστη έκπληξη πλατσσσ και μια βρωμιά...άλλο πράγμα.
Ένα πρωί με ξυπνάει κοπανώντας την πόρτα του διαμερίσματος στις 6 η ώρα ένας τύπος και μου λείε ..
ρε φίλε τι θα γίνει ?με το κολογατό σου ?? περνάει μέσα από τα μπαλκόνια στο σπίτι μου και κάθεται πάνω στο κρεβατάκι του μωρού ..
άσε που μου εχει καταγρατζουνήσει τον καναπέ με τα νύχια του ΤΙ θα γίνει με το κολόγατό σου???

μόκο εγω ...

τρεις μήνες μετά που πήρα το γάτο πήρα και ένα λύκο τον Έκτορα.
τριών μηνών το ζουλάπι τα λυκόσκυλα όταν είναι μωράκια έχουν τη φάση ...
έβλεπε ο Έκτορας το Πάτροκλο και έλεγε μέσα του μπααα εδώ θα παίξουμε..
ο γάτος όμως είχε διαφορετική άποψη με το του ριχνόταν το ζουλάπι καθόταν με ένα νευριασμένο ύφος και με τα αφτιά του πίσω και περίμενε ..μετά τις δυο τρεις πρώτες χαϊδεύτηκες που του ριχνε ο Έκτορας σε δευτερόλεπτα τον πλάκωνε στις νυχιές και ο μπουνταλάς την κοπάναγε με την ουρά στα σκέλια..
κανα χρόνο μετά ο λύκος είχε γομαρέψει και χωρίς πολλά πολλά δεν τον πλησίαζε με τίποτα ..θυμόταν τις νυχές που είχε φάει μικρός...
αλλά το πιο ωραίο πράγμα ήταν να τα βλέπεις να κοιμούνται αγκαλιά...ποίος είπε ότι η γάτα με το σκύλο δεν κάνουν????

marine521
25/07/2005, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius


A re ellhnares.

Eksaitias re tha fygw apo th xwra mou!

:( :sad: :mad: :evil: :sad: :sad: :( :sad:

Γεια χαρά και καλό ταξίδι

Κανένας δεν σε αναγκάζει να μείνεις με το ζόρι!!!

free rider
25/07/2005, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Yparxei sxesh metaksu paideias, anatrofhs paidiwn k.t.l.kai th sumperifora mas apenanti sta zwa (oxi ta dipoda)

Ta zwa OLA(poso mallon skuloi/gates, anaferwmai kuriws se auta giati erxomaste se kathimerini epafi mazi tous) exoun xarakthra kai prosopikotita kai idiws ta adespota den exoun kammia kakia apenanti se kanenan. Genika to iq tous kai h sypmerifora tous einai polu omoia me twn mikrwn antrhopoeidon (pou megalonontas ginontai teratomorfa!).

An loipon feromaste me tosi kakia se toso "apla" plasmatakia
(otan se parei sto kinigi kapoio 4podo "teras" shmainai oti kapoia alla dipoda terata to dhmiourghsan!) pos perimenoume na antidroume politismena apenanti stous anthropous pou einai polu pio sunthetoi xarakthres me polles kakies komplex kai polla kila malakias pou oi perissoteroi kouvalame, apla kapoioi to gnwrizoume kai eimaste pio prosextikoi?

H stash mas apenanti sta zwa deixnei ton politismo mas kai thn koultoura mas. Sth finlandia kai sth germania p.x. mporei o kathenas na mpei se mesa MAZIKHS METAFORAS mazi me to skulo 'h th gata toy (ta opoia de tha afinontai eleutera na xezoun, glufoun, katouroun) kai pote ma POTE den eida kapoion allo epibati na antidra, na paraponiete, oute KAN na strabomoutsouniazei. Alla pali....siga ton politismo pou exoun oi germanoi ....oso gia tous finlandous? Polla xronia pisw.

A re ellhnares.

Eksaitias re tha fygw apo th xwra mou!

Exete anaroththei giati eimaste gia ton p****o?
Exete parathrhsei p.x. ektos ths sumperiforas mas sta zoa,
ton epaggelmatismo pou mas diakrinei?

Auth h xwra tha parameinei sta xalia ths, giati
panta "ginomaste yperbolikoi"

Ela mwre...ti egine twra gia duo psorogata?
Ela mwre...ti egine gia ta paidia sta fanaria? Guftoi einai.
Ela mwre...mh douleueis toso...de tha sou poune mprabo.
Ela mwre...giati na to kano egw...afou kaneis den to kanei

Ela mwro mou....pare me apo auto to mourdelo!!!:( :sad: :mad: :evil: :sad: :sad: :( :sad:

δεν μπορώ παρα να συμφωνήσω με οσα λές...

οχι ομως στο να φύγουμε ...
για μένα πρέπει να μείνουμε και να το παλέψουμε...
οσο μπορούμε..
με όποιο τρόπο..

:wave2: :wave2:
:beer: :beer: :beer:

sonic22
25/07/2005, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
οι γάτες ρε είναι τα πιο ανεξάρτητα ζώα...
ταΐζεις την γάτα τρώει , δεν την ταΐζεις σου ρίχνει μια μούντζα και σου λέει άντε ρε από δω που θες και γλύκες..
θυμάμαι που είχα ένα γάτο τον Πάτροκλο κεραμιδόγατος κανελί με ρίγες τον ειχα βρει μέσα στα λάδια όταν ήταν σχεδόν κάνα μήνα..
.................................................................................................... ...
για να μην τα πολυλογώ αναστέναζε το ζωντανό αλλά το επόμενο πρωί η εκδίκηση ήταν δική του. Πήγαινε πάντα και μου κατούραγε μέσα στα παπούτσια μου..
όπως καταλαβαίνετε το πρωί δοκίμαζα μια δυσάρεστη έκπληξη πλατσσσ και μια βρωμιά...άλλο πράγμα.
Ένα πρωί με ξυπνάει κοπανώντας την πόρτα του διαμερίσματος στις 6 η ώρα ένας τύπος και μου λείε ..
ρε φίλε τι θα γίνει ?με το κολογατό σου ?? περνάει μέσα από τα μπαλκόνια στο σπίτι μου και κάθεται πάνω στο κρεβατάκι του μωρού ..
άσε που μου εχει καταγρατζουνήσει τον καναπέ με τα νύχια του ΤΙ θα γίνει με το κολόγατό σου???

μόκο εγω ...

τρεις μήνες μετά που πήρα το γάτο πήρα και ένα λύκο τον Έκτορα.
τριών μηνών το ζουλάπι τα λυκόσκυλα όταν είναι μωράκια έχουν τη φάση ...
έβλεπε ο Έκτορας το Πάτροκλο και έλεγε μέσα του μπααα εδώ θα παίξουμε..
.................................................................................................... ..
κανα χρόνο μετά ο λύκος είχε γομαρέψει και χωρίς πολλά πολλά δεν τον πλησίαζε με τίποτα ..θυμόταν τις νυχές που είχε φάει μικρός...
αλλά το πιο ωραίο πράγμα ήταν να τα βλέπεις να κοιμούνται αγκαλιά...ποίος είπε ότι η γάτα με το σκύλο δεν κάνουν????

ωραια η ιστορια σου (τι ωραια δλδ αφου δεν ειχε αρχη , δεν ειχε θεμα , δεν εοχε τελος) αλλα...

που κωλαει με το υποληπο ποστ????:rotflmao:
γιατι τον τελευτεο καιρο γραφεις κατεβατα ολοκληρα (και μαλιστα με σοβαρο υφος)? παιζει κατι?

:sun: :beer: :beer: :sun:

ixnilatis
25/07/2005, 18:37
Ειλικρινά άμα ήξερα ότι το post που δημιούργησα θα είχε αυτή την εξέλιξη δεν θα το δημιουργούσα καν.
Τουλάχιστον πήρα 2 καλές ιδέες. Αυτή με την κάλυψη της σέλας με μια πλαστική σακούλα ή με κάποιο σανίδι!

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
25/07/2005, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Ειλικρινά άμα ήξερα ότι το post που δημιούργησα θα είχε αυτή την εξέλιξη δεν θα το δημιουργούσα καν.
Τουλάχιστον πήρα 2 καλές ιδέες. Αυτή με την κάλυψη της σέλας με μια πλαστική σακούλα ή με κάποιο σανίδι!

ΕΧΕΙΣ ΡΕΝΤΑ ΟΜΩΣ ... ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΠΑΛΜΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ .... ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ?????:lol: :rotflmao: :lol:

xifias
25/07/2005, 20:38
δυστυχως κυκλοφορουν αναμεσα μας, και ειναι και μπολικοι, πολλοι περισσοτεροι απο οσους νομιζεται

Παλαιοτερα δουλευα ηλεκτρολογος και οταν καποιος εβλεπε να περναει γατα κατω απ την οικοδομη φωναζε ''ΓΑΤΙΙΙ''

αφηνανε τις πενσες και πιανανε τα τουβλα και δωσε.Σαν να τους επιανε υστερια

ηταν και ενας απ τους λογους που αλλαξα δουλεια.Δυσκολο να νταραβεριζεσαι με ''ΖΩΑ''

Νομιζω οτι ειδικα οι γατες εχουν προβλημα

με τους σκυλους ειναι πιο φιλικοι ολοι αυτοι οι βλαχοι.Αλλα με τα γατια...

μπορει να βλεπουν στη μορφη της γατας τη γυναικα...

και να βγαζουν εκει τα κομπλεξ τους

BAD BOY
25/07/2005, 22:12
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ...ΚΩΛΟΓΕΡΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΙΧΝΙΛΑΤΗ:confused:

bonepeeler
25/07/2005, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ...ΚΩΛΟΓΕΡΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΙΧΝΙΛΑΤΗ:confused:


Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος που δεν κατάλαβε.

Τι εννοείς;:confused: :confused: :confused:


:beer:

BAD BOY
25/07/2005, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Ελπίζω να μην είμαι ο μόνος που δεν κατάλαβε.

Τι εννοείς;:confused: :confused: :confused:


:beer: ΦΙΛΕ ΖΕΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕ ΚΩΛΟΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ( ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ) ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ(ΤΟΝ ΚΩΛΟΓΕΡΟ).ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ 10-15ΗΜΕΡΕΣ

Xlitos
25/07/2005, 22:20
:D


20383

bonepeeler
25/07/2005, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΦΙΛΕ ΖΕΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕ ΚΩΛΟΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΣ( ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ) ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΩΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ(ΤΟΝ ΚΩΛΟΓΕΡΟ).ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΩ 10-15ΗΜΕΡΕΣ


Οκ.
Κατάλαβα τι εννοείς.


:beer:

LanosXR125
25/07/2005, 23:55
ela poli krtise i koubenta me ta gatia opios thelei pernei opios den thelei min ta pirazei e kai opoios ta pirazei na ton pira3ei i fasolada:rotflmao: :lol: :mad: pantos egw exw skilaro


20387

KeLeYTiS
26/07/2005, 00:06
Εγω απο ολο αυτο το τοπικ προβληματιστηκα στο εξης θεμα....

































Βρε μπας και ο Devil wings ειναι ο Kolias???? :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

AFTER
26/07/2005, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Εγω απο ολο αυτο το τοπικ προβληματιστηκα στο εξης θεμα....

































Βρε μπας και ο Devil wings ειναι ο Kolias???? :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


Ρε kse-kolia-ri?

:lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :bigcry:

siokatas
26/07/2005, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ρε γμτ ουτε αυτο το είδα...

για σενα αγοράκι μου εχω ενα δίκανο με χοντρό αλάτι γεμίσμένο..
οταν σε πετύχω στο δρόμο ετοιμάσου να καλοπεράσεις οταν βρεθείς δίπλα μου...
θα σου κάνω την χάρη να σε λιανήσω για να καταλάβεις πόσο ωραίο είναι να σε πυροβολάνε ...

ρε απο που τα βρήκαμε αυτα τα άτομα ...

και μιλάμε για σεβασμό..
τι να σεβαστούν αυτα τα ...............
τον διπλανό τους ??
οταν θα σκότωναν με ευχαρίστηση αμοιρα ζώα γιατί ???

γιατι κάναν το σφάλμα να επιτεθούν στην ακριβή σέλα της μηχανής τους....

δεν υπάρχουν άλλοι τρόποι να διώξουν τα ενοχλητικά παράσιτα απο το να τα εκτελέσουν...ετσι ετσι..

και μετά θα πάρουν το κουτάκι τους και θα καθαρίσουν μερικά κολογατα γιατι τα κολόγατα δεν πρέπει να υπάρχουν
ενοχλούν που υπάρχουν .
εγω λέω να εκτελούμε όποιον μας ενοχλεί γενικά ...ελεύθερα και με το νόμο...



δεν καταλαβα κατι ρε συ free rider...δουλευω ολοι μερα για να αποκτησω οτι ακριβως γουσταρω ετσι?,και επειδη εσυ (στην προκημενη περιπτωση ογειτονας μου)γουσταρεις να εχεις γατι η οτιδηποτε αλλο πρεπει να την πληρωνω εγω την νυφη??αφου το γουσταρεις βρες εναν τροπο να μην δημιουργει προβληματα στους αλλους..γιαυτην την παιδεια ελεγες???:confused: και σεβασμο????

και καλο θα ειναι να ειτε internet eite oxi να μην μιλαμε οταν δεν ξερουμε την ολοι φαση....
και γω εχω εναν λυκο και οταν λεμε λυκο λεμε λυκο ονομα ice καθε φορα ομως που δημιουργουσε προβλημα την ακουγε την δουλεια...γιατι??γιατι ρε φιελε δεν γουσταρω τα δικα μου να τα πληρωνει αλλος οκ??αυτο ειναι παιδεια φιλε οχι να καταστρεφουμε την περιουσια του αλλου επειδη εμεις ειμαστε ανευθυνοι...


και κατι για τα πρακτικα στις σερρες φιλοι οικολογοι αφησαν οχιες στον λαιλια για να μην τα πολυλογο με αποτελεσμα δυο πιτσιρικια να πανε νοσοκομειο καποιοι να καταστραφουν οικονομικα γιατι χαθηκαν ολοκληρα κοπαδια και καποιοι να εχουν χασει τον υπνο τους γιατι ουτε την πορτα του σπιτιου τους δεν μπορουσαν να ανοιξουν....αυτο ειναι ευαισθησια δλδ??και καλα αφου ειναι ευαισθητοι γιατι δεν τα πηγαν σε εναν εθνικο δρυμο???δεν ηξεραν δεν ρωταγαν??????????????????????

sonic22
26/07/2005, 22:41
egw jerw pws me touta kai me ta alla exw thapsei dio gatakia mesa se 3 meres... :( :( :(

ta malakismena pane kai benoune stous kinitires ton koutiwn kai tin patane...

ti na kanw re usti mou??

3 gatia kai twra agnpoite kai to 3o...

:( :( :( :(

WWW
26/07/2005, 22:45
Ισσοροπία λίγο βρε παιδιά. Χαλαρώστε. Τι τσατίλες και μπινελικια είναι αυτά ? Πρώτη φορά στο μοτο.γρ βλέπω να μαλώνουν και να βρίζονται τα μέλη.

Όσοι φέρονται άσχημα στα ζώα καλά θα κάνουν να σταματήσουν. Τι ψυχή θα παραδώσετε ρε ρετάλιες ?

BAD BOY
26/07/2005, 23:55
.....
Αρχικά δημιουργήθηκε από WWW
Ισσοροπία λίγο βρε παιδιά. Χαλαρώστε. Τι τσατίλες και μπινελικια είναι αυτά ? Πρώτη φορά στο μοτο.γρ βλέπω να μαλώνουν και να βρίζονται τα μέλη.

Όσοι φέρονται άσχημα στα ζώα καλά θα κάνουν να σταματήσουν. Τι ψυχή θα παραδώσετε ρε ρετάλιες ? ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ:confused: ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ:confused: ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΑΥΤΑ:confused: ΤΟΝ κΑΦΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ :confused: ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ :p.....ΕΚ'ΓΕΝΝΕΤΗΣ ΜΑΛΑΚΑΣ... :beer:ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΨΥΧΗ ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ :(

LanosXR125
27/07/2005, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas

και κατι για τα πρακτικα στις σερρες φιλοι οικολογοι αφησαν οχιες στον λαιλια για να μην τα πολυλογο με αποτελεσμα δυο πιτσιρικια να πανε νοσοκομειο καποιοι να καταστραφουν οικονομικα γιατι χαθηκαν ολοκληρα κοπαδια και καποιοι να εχουν χασει τον υπνο τους γιατι ουτε την πορτα του σπιτιου τους δεν μπορουσαν να ανοιξουν....αυτο ειναι ευαισθησια δλδ??και καλα αφου ειναι ευαισθητοι γιατι δεν τα πηγαν σε εναν εθνικο δρυμο???δεν ηξεραν δεν ρωταγαν??????????????????????

gia auto exeis dikio emena i apopsi mou einai na ta paroune spiti tous na kanoune parea me ta dika tous paidia:mad:

aso gia ta gatia kai genika gia ta adespota ftaine merikoi kaprites pou pernoun katikidia kai ota theloun na pane diakopes ta amolane i ta zevgaronoun kai otan genane amolane apo dw kai apo kei ta adespota autoi gia mena einai kopries mal...es pou prepei na tous pane filaki.kai egw exw ena thiliko snaucher alla otan to zeugarwnw exw idi brei pou tha poulisw ta koutabia