PDA

View Full Version : Ελευθερη προπονηση 30/31-10 Σερρες.



kouk
24/10/2010, 11:58
Θα ναι κανεις εκει??? λετε να χει πολυ κοσμο???

nktR
24/10/2010, 13:07
με πήρε φίλος από το κλαμπ της bmw και θα ανέβουν και αυτοί :(
Δυστυχώς είναι το πρώτο ελεύθερο td με ιδανικές συνθήκες και θα γίνεται της ποτάνας ...
Το κακό με αυτή την ιστορία (αυτοκίνητα, κλάμπ κλπ.) είναι ότι πλακώνονται σε κάθε είδους μλκια με ντριφτ και εξόδους στα χώματα και η πίστα γίνεται ρδέλο και στην ουσία εις βάρος μας, πέρα από τον περιορισμένο χρόνο λόγω των πολλών γκρούπ, αλλά και γεμίζοντας την πίστα χώματα που είτε κινδυνεύουμε, είτε εάν φιλοτιμηθούν οι της πίστας να την καθαρίσουν, χάνουμε ένα ακόμα ολόκληρο σέσσιον στο ήδη επιβαρυμένο πρόγραμμα και καταλήγεις να έχεις κάνει ένα σκασμό έξοδα για να κάνεις 4 με 5 σέσσιον όλη την ημέρα !!
Από τότε που το είδα το σενάριο 2 φορές (4 γκρούπ και με φορμουλάκια-δεν βάζω και τους ινδιάνους βαλκάνιους φίλους μας που παίζεις μονά-ζυγά μαζί τους) πάω μόνο σε οργανωμένο td για μηχανές και με κριτές και ας δίνω 30 ευρώ παραπάνω και με φαγητό και με φιλικό αγώνα δωρεάν.
Ελπίζω να περάσετε πάρα πολύ καλά. Θα ανέβω 2 ΣΚ μετά. :wave2:

petani
24/10/2010, 14:18
Ε αμα γερναει ο ανθρωπος ολα του φταινε ..... :rotflmao: :rotflmao:

nktR
24/10/2010, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από petani
Ε αμα γερναει ο ανθρωπος ολα του φταινε ..... :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
σα να έχεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΙΚΙΟ !! :lol: :lol: :lol:

kouk
24/10/2010, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
με πήρε φίλος από το κλαμπ της bmw και θα ανέβουν και αυτοί :(


για αυτοκινητα μιλαμε???? Εγω σκεφτομαι για Κυριακη. Μηπως και ειναι καλυτερα αλλα δεν το βλεπω. μια βολτα θα περασω ομως...

GhostRideR_636
25/10/2010, 01:14
Εγω θα ανέβω την κυριακή

nktR
25/10/2010, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kouk
για αυτοκινητα μιλαμε???? Εγω σκεφτομαι για Κυριακη. Μηπως και ειναι καλυτερα αλλα δεν το βλεπω. μια βολτα θα περασω ομως...

ναι δυστυχώς αυτοκίνητα :(

kouk
25/10/2010, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostRideR_636
Εγω θα ανέβω την κυριακή

ok τα λεμε εκει... εχουμε γνωριστει εμεις.......

GhostRideR_636
26/10/2010, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kouk
ok τα λεμε εκει... εχουμε γνωριστει εμεις.......

:look: