PDA

View Full Version : 1 ακομα καταυλακιωτης



loylas
26/10/2010, 18:06
1 ακομα λοιπον καταυλακιωτης.

Αν κ γραμμενος εδω κ εναν χρονο σχεδον, εμεινα μονο στην αναγνωση κ τιποτα παραπερα, μιας κ τα σουπερ ντουπερ .......................125 cc του διτροχου μου, ηταν απαγορευτικα να ακολουθησω σε εκδρομουλες κτλ.

Επισης δεν μου εκανε καρδια να συμμετεχω σε συζητησεις.Ειναι σαν να τρως σουπα χωρις κουταλι, ενα πραγμα :D :D :D εξου κ οι λιγες δημοσιευσεις που εχω

Υπηρξα κατοχος μηχανης, μα καποια εμποδια με εκαναν για τρια συναπτα ετη να εχω μονο παπι :mad: :mad:

Την εβδομαδα που μας περασε βρηκα ενα Transalp 700 σε καλη τιμουλα, γαργαλιομουν που γαργαλιομουν εδω κ καιρο........... κ το χτυπησα. :D :D
Ονομαστικα ξερω παρα πολλους απο εσας, ελπιζω καποια στιγμη να γνωρισω κ καποιους απο κοντα:beer: :beer: :beer:

Χαιρομαι λοιπον που ειμαι ολοκληρωμενο πλεον μελος, σας χαιρετω, μπαμπακι οι δρομοι σας, παντα ορθιοι :wave2: :wave2: :wave2:


Υ.Γ. Vaska το νου σου στους καθρεφτες σου πλεον:lol: :lol:

granazi
26/10/2010, 18:22
καλως τον φιλο!:beer:

πολλοι Πατρινοι ρε συ....γεμισε ο τοπος...καπου θα υπαρχει φωλια :rotflmao:

Tpap
26/10/2010, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
1 ακομα λοιπον καταυλακιωτης.

Ωρέ πατριωτάκι, δεν χρειάζεσαι μηχανάκι για να γράψεις δυό κουβέντες.
Τα κυβικά δεν είναι εισητήριο....

Με το καλό το τραν-σΛάπ. :beer: :beer:

nio1981
26/10/2010, 18:26
:beer: :beer: :beer:

alcapone09
26/10/2010, 18:29
:beer:

jimtarasxt660x
26/10/2010, 18:30
Καλώς ήρθες!!!!!!!!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
26/10/2010, 18:44
Καλώς το παλλήκάρι !!:beer: :wave2:

MikeG
26/10/2010, 18:46
Welcome man!


:beer: :beer: :beer:

nobody
26/10/2010, 18:59
:beer:

καλως τον!

npat
26/10/2010, 19:21
Καλώς ήρθες!

Μην κολλάς στα κυβικά φίλε! Η κουλαμάρα πολλών εδώ μέσα είναι καθολική και υπεράνω κυβικών, ιπποδυνάμεων, αναρτήσεων, φρένων και κινητήρων. Όρεξη να υπάρχει και διάθεση για βόλτες και για παρέα.

Άντε και από κοντά!

:beer: :beer:

vaska
26/10/2010, 19:33
Δάσκαλε τελικά τα κατάφερες ρε μπαγάσα και βρήκες τον σωστό τον δρόμο. Μπράβο σου κι ας άργησες. Επειδή εγώ σε ξέρω και δεν χρειάζεται να λέω "ρουφιανιές", λέγε ρε Qφάλα την αλήθεια για την στέρηση της μηχανής, πες ότι ναι, γυναικείος δάκτυλος με ανάγκασε να την στερηθώ, πες ρε για το τσόκαρο που πέφτει ανελλιπώς και αδιαλείπτως από την συμβία σου και άσε τις παπάτζες για τα "νεφελίμ" που σε ανάγκασαν να στερηθείς το δίτροχο.


Τες πα μιας και είναι ή επίσημη πρώτη σου να μη σε κάνω ρόμπα σήμερα. Καλορίζικος και καλοτάξιδος και μην άγχεσαι τρώνε κι άλλοι τσόκαρο και μάλιστα περιποιημένο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γειά σου Χαρούλη κι ελπίζω να τα λέμε και σε καμία βολτούλα.



:wave2: :wave2: :wave2:

nio1981
26/10/2010, 19:56
παλι καλα που δεν θα τον ξεφτυλιζες τον ανθρωπο......quote.....

Allst@rf
26/10/2010, 20:07
αφού σου ευχήθηκε ο λίντερ και η "χούβερ" του γκρουπ των καταυλακιωτων τι άλλο θες να ουμ...

Αν και από ότι βλέπω τον λίντερ τον έχεις "μέσο"...αν έχεις και τη σκούπα ,πες το τώρα να ξέρουμε από που θα φάμε ξύλο αν σου πάμε κόντρα...

Α ,ξέχασα...καλωσήρθες.

Lioulios
26/10/2010, 20:32
(Ξανα)Καλώστονε .

:beer: :beer: :beer:

:wave2: και καλούς δρόμους .

timman
26/10/2010, 20:37
:a27:

Παιδες και γω καταυλακιώτης! αν κανονιστεί κανα καφέ μεσα και γω

chris_honda
26/10/2010, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ωρέ πατριωτάκι, δεν χρειάζεσαι μηχανάκι για να γράψεις δυό κουβέντες.
Τα κυβικά δεν είναι εισητήριο....

Με το καλό το τραν-σΛάπ. :beer: :beer:


+600 Καλωσήρθες και απο μένα.

Ζεύκας
26/10/2010, 21:11
καλώστονα :wave2:

camen
26/10/2010, 21:12
Welcome:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

daz
26/10/2010, 22:36
Καλώς ήρθες φιλαράκι. :beer: :beer: :beer:


Και τώρα δλδ δε ντρέπεσαι να γράψεις? :smokin:


Τρανσαλπ μωρέ? :lol: :lol: :wave2:

loylas
26/10/2010, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Δάσκαλε τελικά τα κατάφερες ρε μπαγάσα και βρήκες τον σωστό τον δρόμο. Μπράβο σου κι ας άργησες. Επειδή εγώ σε ξέρω και δεν χρειάζεται να λέω "ρουφιανιές", λέγε ρε Qφάλα την αλήθεια για την στέρηση της μηχανής, πες ότι ναι, γυναικείος δάκτυλος με ανάγκασε να την στερηθώ, πες ρε για το τσόκαρο που πέφτει ανελλιπώς και αδιαλείπτως από την συμβία σου και άσε τις παπάτζες για τα "νεφελίμ" που σε ανάγκασαν να στερηθείς το δίτροχο.


Τες πα μιας και είναι ή επίσημη πρώτη σου να μη σε κάνω ρόμπα σήμερα. Καλορίζικος και καλοτάξιδος και μην άγχεσαι τρώνε κι άλλοι τσόκαρο και μάλιστα περιποιημένο

:rotflmao: :rotflmao:

Γειά σου Χαρούλη κι ελπίζω να τα λέμε και σε καμία βολτούλα.



:wave2: :wave2:

Πω πω τι εισαι συ αδερφακι μου;;;;;

Επρεπε να με δωσεις στεγνα σε ολους εδω μεσα;;;:rotflmao: :rotflmao:

Θα σου ξηγηθω αρνταν απο κοντα οταν θα ειναι κι αλλοι συμφορουμιτες μπροστα:D :D

Για δε λες κ για τα δικα σου εεεε;;;;;; Για δε λες;;;;;;;; :rotflmao: :rotflmao:


Tpap, chris_honda κ daz οταν υπαρχει το μοτορι κατω απο το σπιτι σου, γραφεις κατι και ενα χαμογελο διαγραφεται στα χειλη σου. :smilea: Οταν δεν υπαρχει γραφεις κ εισαι:(

Οσο για το Τρανσαλπ δεν ηταν κ απο τις πρωτες μου επιλογες αλλα ειπαμε, το βρηκα καλα ;)


Να στε καλα για την υποδοχη:beer: :wave2:

devil's animal
27/10/2010, 00:40
welcome man!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
28/10/2010, 14:55
:beer: :beer: