PDA

View Full Version : ποιος αλλος ειδε την Eva χθες στη ΝΕΤ?



Σελίδες : [1] 2 3

idi
25/07/2005, 14:07
.

bonepeeler
25/07/2005, 14:19
Ποιά Εva;:confused:






:beer:

idi
25/07/2005, 14:22
:smokin:

sniper
25/07/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:mad: :mad: :mad:

H Εva ειναι μια

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:


Ρε κοπρίτη..... :evil:


Αφού σου το είπε η κοπέλα ότι δεν γουστάρει φάση....

Και τώρα εσύ την πέφτεις στα πιπίνια.... τι ασχολείσαι με τα πουρά; :rotflmao: :rotflmao: :lol:

άσε που είναι και πολύ γρήγορη για τα γούστα σου :D

bonepeeler
25/07/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:mad: :mad: :mad:

H Εva ειναι μια




:lol: :rotflmao: :lol: :bawl: :bawl: :bawl:


Α ρε ερωτευμένο αγόρι εσύ.:smokin:



:beer:

GyPsy
25/07/2005, 14:29
Και ποια ειναι αυτη ρε?

Και τι κανει τελος πάντων?(εκτος του να σε ξεσηκωνει?):p :p :p

sniper
25/07/2005, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Και ποια ειναι αυτη ρε?

Και τι κανει τελος πάντων?(εκτος του να σε ξεσηκωνει?):p :p :p


Αdmin του www.motorwomen.gr

και τρέχουν σε κάτι μέρη που τα λένε πίστες,

μπαίνουν στα Μέγαρα (και οι κοπέλες αλλά και τα υπόλοιπα κουτιά) και κάνανε την πίστα μόνο για ΜΧ


και αγάπησε ο ντIDIκος παράφορα λέμε!!!!! :hypnotize :look: :sun: :beer: :nono: :eek:

Αλλά έφαγε ΠΟΡΤΑ!!!!! :lol:

Xlexles
25/07/2005, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:mad: :mad: :mad:

H Εva ειναι μια

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

edw yparxei enas erwtas MEGAAALOOOS

:winka: :winka: :winka: :winka:

idi
25/07/2005, 14:33
:o

AFTER
25/07/2005, 14:39
Ειπα και εγω...
Η Eva Herzigova στην ΝΕΤ!!!?? :lol:

cityfly
25/07/2005, 14:41
που τι θυμήθηκες βρε



α συγγνώμη μάλλον δεν την ξέχασες ποτέ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε άσε την εύα και βούτα το μήλο

idi
25/07/2005, 14:42
:p

ea6gka
25/07/2005, 14:42
καλο κομματι φαινεται:o

sniper
25/07/2005, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ea6gka
καλο κομματι φαινεται:o

παρακαλώ πολύ να μιλάτε καλύτερα για το αντιθετο φίλο....

Λέξεις όπως : κομμάτι, κόμματος, μανάρι, τσολιάς κλπ κλπ μπορεί να χαρακτηριστούν ως ρατσιστικές εκφράσεις και να μας την πέσουν οι διάφορες μη κυβερνητικές οργανώσεις.... κι ο ντΙDIς :lol:

crs-k
25/07/2005, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
.....................
Αλλά έφαγε ΠΟΡΤΑ!!!!! :lol:


Οπως λεμε "εφαγε ΚΛΕΙ(Υ)ΣΜΑ" ενα πραμα, εεε ??? :wacko: :dizzy:


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

ea6gka
25/07/2005, 14:53
μοιαζει πολυ με την πρωην μου , το ολο στυλ , αρε κερατα τι μου εκανες με τις φωτογραφιες ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Tropeas
25/07/2005, 14:57
Αν επιτρέπεται και παρακολουθούν και τα κορίτσια, το ονοματάκι της δεσποινίδος στο βελάκι μπορούμε να το μαθουμε? καθώς και το τηλ?
Προσφέρω διακοπές στην Κρήτη μαζί με την ευχαριστη γνωριμία μου... :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :D :cool:


20343

Eva
25/07/2005, 14:57
Ήταν όντως πολύ καλή εμπειρία η χτεσινή...
Live σε εκπομπή δεν είχα βγει ποτέ και έτσι είχα λίγο τρακ η αλήθεια είναι.... :blush:

Νομίζω όμως ότι το αποτέλεσμα ήταν πάρα πολύ καλό, και το βίντεο που μοντάρανε από την πίστα (εεεε μα καλά και αυτοί το τετακέ μου βρήκαν να δείξουν???? :p ) αλλά και η εμφάνησή μας στο στούντιο...

Idi δεν φαντάζομαι να μας έγραψες και στο βίντεο ε???? :rolleyes:

Eva
25/07/2005, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Αν επιτρέπεται και παρακολουθούν και τα κορίτσια, το ονοματάκι της δεσποινίδος στο βελάκι μπορούμε να το μαθουμε? καθώς και το τηλ?
Προσφέρω διακοπές στην Κρήτη μαζί με την ευχαριστη γνωριμία μου... :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :D :cool:

Ωχχχ ωχχχχ ωωωωωχ!!!

Η κοπέλα που λες είναι η αδερφή μου.... :D

Την λένε Αλεξάνδρα, κατοικεί μόνιμα στα Ιωάννινα και είναι 14 χρονών... Άρα αφ'ενός σου πέφτει μικρή και αφ'εταίρου έχει αδερφή που δέρνει! :p

idi
25/07/2005, 15:04
Eva ο ρουφ (πλακα ετσι...) που σου λεει τι λεμε στο φορουμ ειναι η κοπελα στη φωτο που με ξερει ΚΑΛΑ?

edit
αυτο το ΚΑΛΑ παρεξηγήθηκε... καμια σχεση ΕΓΩ με τη κοπελα... ΑΛΛΟΣ ειχε...

Eva
25/07/2005, 15:07
Ποιά είναι η κοπέλα στην φωτό που σε ξέρει καλά???? :confused:

Όχι δεν μου το είπε καμία κοπέλα... Είδα ένα κύμα επισκεπτών όμως προερχόμενων από το συγκεκριμένο τόπικ ;)

Μια χαρά είμαι.... :)
Την Κυριακή τρέχουμε στην Τρίπολη στο Ράλλυ Σπριντ που έχει, όποιος θέλει μπορεί να έρθει να μας δει :wave2:

dukeandthecity
25/07/2005, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva

Την λένε Αλεξάνδρα, κατοικεί μόνιμα στα Ιωάννινα και είναι 14 χρονών...


Tropeas ...... φωτούλης :D :D

sniper
25/07/2005, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Αν επιτρέπεται και παρακολουθούν και τα κορίτσια, το ονοματάκι της δεσποινίδος στο βελάκι μπορούμε να το μαθουμε? καθώς και το τηλ?
Προσφέρω διακοπές στην Κρήτη μαζί με την ευχαριστη γνωριμία μου... :beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :D :cool:

Tώρα μιλάμε για την Ευα.... τι ανακατέβεις τις άλλες δεσποινίδες;

Εύα; Πολύ καλή η παρουσία σας, αν και λίγο νευρική (λόγω τρακ) και κάποιες φορές μιλάγατε παραπάνω απ' ότι ίσως έπρεπε.

Αλλά την επόμενη φορά θα τα πάτε καλύτερα.... :wave2:

dukeandthecity
25/07/2005, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
γεια σου Eva....

καλα εισαι? :blush: :blush: :blush:

ο ρουφ (πλακα ετσι...) που σου λεει τι λεμε στο φορουμ ειναι η κοπελα στη φωτο που με ξερει ΚΑΛΑ?

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

idi για ξηγησου......

idi
25/07/2005, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
Ποιά είναι η κοπέλα στην φωτό που σε ξέρει καλά???? :confused:


Η Μαρια με το ασιμη Peugeot :smokin: :smokin:

Tropeas
25/07/2005, 15:22
Βρε Ευα είδα το baby face της αδερφούλας σου, αλλά μιας και γράφετε motor women φαντάστηκα ότι οδηγεί και είναι τουλάχιστον 18 χρονων , οπότε άκυρο, μιας και θα πάω μέσα, μην μου βγει και το όνομα... πάντως σε πέντε χρόνια εδώ είμαι... :p
Εχει ώραίο βλεματακι- χαμογελάκι, πολλά φιλιά να της δώσεις.... (βαρύ το χέρι σου είπες? :rotflmao: )

idi
25/07/2005, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
(εεεε μα καλά και αυτοί το τετακέ μου βρήκαν να δείξουν???? :p )

το ειδα :D :D


Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva

Idi δεν φαντάζομαι να μας έγραψες και στο βίντεο ε????

:rolleyes::rolleyes::rolleyes: δε ξερω...

Eva
25/07/2005, 15:24
H Cian??????? :)
Δεν ήξερα ότι γνωρίζεστε....


Το σπριντ στην Τρίπολη είναι στην παλιά εθνική από Άργος για Τρίπολη....

Μετά το Άργος περνάς το χωριό Μύλοι και άλλο ένα χωριό με περίεργο όνομα και περίπου 2-3χμ. μετά στο αριστερό σου χέρι έχει μια Jetoil με εστιατόριο/καφετέρια όπου θα γίνει ο τεχνικός έλεγχος, και εκεί είναι και η εκκίνηση του αγώνα :)

Το τετακέ ήτανε εκκούσιο γιατί η στροφή είχε νερά και εγώ τράβαγα χειρόφρενο για να γυρίζει :p Ε... κάποια στιγμή παραγύρισε :rotflmao:

Όσο για την εκπομπή η βλακεία ήταν ότι έκατσα από την αριστερή μεριά του παρουσιαστή (αντί για την δεξιά) και έτσι ρώταγε συνέχεια την Κατερίνα και όχι εμένα :p άσε που του είχε κολλήσει από την αρχή ότι εκείνη είναι η πρόεδρος... Μα καλά στραβός είναι???????? :eyepop: :lol:

Αλήθεια τώρα, αν μας έχεις γράψει σε βίντεο και μπορείς θα ήθελα να το κάνεις βιντεάκι αν γίνεται... Γιατί εγώ το έγραφα μέσω ΝΟVA και κάποια στιγμή έκανε διακοπή ο δορυφόρος και λείπει ένα κομμάτι :bawl:

Eva
25/07/2005, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Βρε Ευα είδα το baby face της αδερφούλας σου, αλλά μιας και γράφετε motor women φαντάστηκα ότι οδηγεί και είναι τουλάχιστον 18 χρονων , οπότε άκυρο, μιας και θα πάω μέσα, μην μου βγει και το όνομα... πάντως σε πέντε χρόνια εδώ είμαι... :p
Εχει ώραίο βλεματακι- χαμογελάκι, πολλά φιλιά να της δώσεις.... (βαρύ το χέρι σου είπες? :rotflmao: )

Πήρε από την αδερφή της!!! :cool:
Είχε έρθει Αθήνα για την εκκίνηση του Ακρόπολις στο ΟΑΚΑ και έτσι της δώσαμε και εκείνης μπλουζάκι για να είμαστε ασορτί! :D
Καλά... σε 5 χρονάκια θα είναι πιό κούκλα από μένα... αλλά θα έχεις προταιρεότητα επειδή το είπες νωρίς :p :p :p

hornet
25/07/2005, 15:31
Αααα θα ανεβειτε το κωλοσουρτη(ετσι λεγεται το βουνο που θα ανεβειτε μετα τον τεχνικο ελεγχο)!!
Ωραια διαδρομη αλλα προσοχη εαν ειναι πρωι ενδεχεται στα ανηλιαγα σημεια να εχει υγρασιες

idi
25/07/2005, 15:31
δεν εχω βιδεο !!(μονο dvd) αν ειχα θα το εγραφα χεχε:D

ναι η Cian πεσ'της χαιρετισματα

χμμ τη Κυριακη μπορει να ξαναδω αγωνα αυτοκινητου μετα απο 3-4 χρονια
:wave2:

Eva
25/07/2005, 15:34
Ναι αυτή είναι η διαδρομή στον Αχλαδόκαμπο.... :)

Δεν με ξετρέλανε ιδιαίτερα να είμαι ειλικρινής... Προτιμώ πιο κλειστά και στενά κομμάτια... (όπως στην Αμφίκλεια και στην Καρδίτσα π.χ.) και αυτό είναι πολύ φαρδύ και πατημένο... Μέχρι την πρώτη αριστερή φουρκέτα δεν κάνεις άσε πουθενά... Όλο 5ες και 6ες τις έχουμε γράψει.... :rolleyes:

hornet
25/07/2005, 15:38
παρε και μια πανοραμικη του δρομου


20345

idi
25/07/2005, 15:43
και μια το μηχαναΤΣι μου στη διαδρομη

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://img.photobucket.com/albums/v444/idi/P1060254.jpg

sniper
25/07/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
Ναι αυτή είναι η διαδρομή στον Αχλαδόκαμπο.... :)

Δεν με ξετρέλανε ιδιαίτερα να είμαι ειλικρινής... Προτιμώ πιο κλειστά και στενά κομμάτια... (όπως στην Αμφίκλεια και στην Καρδίτσα π.χ.) και αυτό είναι πολύ φαρδύ και πατημένο... Μέχρι την πρώτη αριστερή φουρκέτα δεν κάνεις άσε πουθενά... Όλο 5ες και 6ες τις έχουμε γράψει.... :rolleyes:



Ένα παράξενο πράγμα.... εγώ τις παίρνω 2ες βία 3ες .... λες να χάλασε το μηχανάκι; :D

Eva
25/07/2005, 15:54
Λες???? :p :p :p

Ε εντάξει έχει και μερικές φουρκέτες που θέλουν 2α αλλά γενικά μόνο 2-3χμ. είναι λίγο πιο αργό, όλο το υπόλοιπο είναι πολύ γρήγορο... Πρώτη φορά γράφω γραπτά που οι περισσότερες στροφές είναι 5ες και 6ες χωρίς υπερβολλή... :rolleyes:

sniper
25/07/2005, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
Λες???? :p :p :p

Ε εντάξει έχει και μερικές φουρκέτες που θέλουν 2α αλλά γενικά μόνο 2-3χμ. είναι λίγο πιο αργό, όλο το υπόλοιπο είναι πολύ γρήγορο... Πρώτη φορά γράφω γραπτά που οι περισσότερες στροφές είναι 5ες και 6ες χωρίς υπερβολλή... :rolleyes:


Χμμμμ σωστά..... αλλά 5ες κι 6ες με το Fiatάκι..... πόσο είναι; Οι 2ες μας ειναι 120+ :wave2:

Eva
25/07/2005, 16:06
Δεν τρέχω με το δικό μου εκεί.... :rolleyes:

Αλλά συνοδηγός με ένα Peugeot 106 Rallye 1.3 Kit Car :D
Έχει κοντό σασμάν, με κόφτη στις 8500στροφές στα 160χμ/ώρα

sniper
25/07/2005, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
Δεν τρέχω με το δικό μου εκεί.... :rolleyes:

Αλλά συνοδηγός με ένα Peugeot 106 Rallye 1.3 Kit Car :D
Έχει κοντό σασμάν, με κόφτη στις 8500στροφές στα 160χμ/ώρα

Ναι αλλά αυτά τα λένε από την αρχή......

Μας παραπλανήσατε Εύα.... :D

Τότε, οκ..... αλλά ακόμα σας έχουμε και με στοκ μηχανές.... του IDI μόνο είναι για πέταμα... μονο για τουριστάδες :lol:

Μήτσος1
25/07/2005, 16:13
Για δες κάτι πράγματα ρε παιδί μου... Καλή φάση, δε λέω...

Και τι, τώρα τα "πάνε" τα κουτιά δηλαδή, ή τα βγάζουν για βόλτα μόνο να μη κολλήσουν τα μοτέρ...???

Πάντως πολύ ενδιαφέρον thread, δε λέω... Αλλά από την άλλη... είναι αυτοκινητόβιες ρε γαμώτο...

Lupo
25/07/2005, 17:16
Ναι , ναι...... !!!
Γελάτε αλήτες!
Μόλις δείτε όμως (πολύ το φοβάμαι!) καμμιά αγγελία,
"Πωλείτε Z 1000 ή ανταλλάσετε με αυτοκίνητο, για να μου επιτρέπεται να παρακολουθώ τους αγώνες της αιθέριας ύπαρξης μου.
Idi",
να δω τι θα κάνετε μετά!


:D :D :D

petridist
25/07/2005, 18:21
καλά έχω χάσει πολλάάά επεισόδια τόσο στο φορουμ όσο και στη ΝΕΤ!!

Γυναίκες τα λενε αυτά?? δηλ δε σας νοιάζουν τα μαλλιά σας και να νύχια σας και τα μεικ-απ σας και τα αρώματα σας??

αλλά αντίθετα γνωρίζετε περι κοντων σασμαν και κιτ-καρ???:confused: :eyepop: :eyepop:

ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΟΜΟΡΑ ΛΕΜΕ!!!!


ωραία οπότε τώρα εγώ μάλλον να πηγαίνω.... γιατί εχω κι ενα πλυντήριο ρούχα να απλώσω... και να ρίξω κι ενα σφουγγάρισμα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
25/07/2005, 19:03
κοιτα να δεις εκπληξεις που επεφυλλασε το moto.gr...βλεπω τον ιντι να λεει "ευα"...και λεω...θηλυκο εδω? μπα...λαθος ποστ η πρεπει να αρχισω να βαζω παγο στην βοντκα....

μετα βλεπω το γυναικοφορουμ....ε...και μπαινω....αγορακι ειμαι κι εγω με ορμες....

και τι να δω....σε μια φωτογραφια 4 ολογραφως (τεσσερις) πρωην μου μαζι....δακρυσα....διοτι ειδα τουλαχιστον αλλες τοσες που δεν γνωριζω....δεν ειναι κριμα κι αδικο? οχι πειτε....

καλε να γραφτω κι εγω στην παρεα σας? εχω κι εγω εφτακινητο...αμε.... ενα AX GTi 1.4 multipoint....το εν ελλαδι le mans....τρεχει πολυ....ειναι καλο...ειμαι και ομορφο αγορι...ναι...
θα κανω και τα δικα σας τουμπανα...αμε...τσαμπα....ναι.....και υποσχομαι να κοψω και τα drugs ετσι ωστε να βγαζουν νοημα αυτα που γραφω.....

ε??????? ναι?????? μην πειτε οχι διοτι θα κλαψω με λυγμους και κλαιω ασχημα.....

πειτε ναι........υποφερω.....:(

Eva
25/07/2005, 19:07
Όχι απλά πάγο πρέπει να βάλεις.... Μάλλον πρέπει να κόψεις εντελώς την βόντκα! :p

Τι την πίνεις αφού σε πίνει???? :beer:

ΟΚΤΑΝΙΟ
25/07/2005, 19:13
Πσσσστ! Ευα? Σε εχω χαλαρα λεμε.....


Πισωκουνα, 2θεσιο, παναλαφρο, φιμε τζαμι, ηλεκτρικα παραθυρα...




Το καμαρι μου


20374

reinmeister
25/07/2005, 19:15
ειναι σαφες οτι εχω χασει το touch μου.... εικοσι ολοκληρες γραμμες( απο πληκτρολογιο για να μην μπερδευομαστε) παραληρω και παρακαλω και το μονο που ελαβα ως απαντηση ηταν μιαμισυ γραμμουλα συμβουλη κατα του ποτου.....

ουτε καν μια προ(σ)κληση.....απογοητευση....τσαμπα το γραψιμο....

Eva
25/07/2005, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ
Πσσσστ! Ευα? Σε εχω χαλαρα λεμε.....
Πισωκουνα, 2θεσιο, παναλαφρο, φιμε τζαμι, ηλεκτρικα παραθυρα...
Το καμαρι μου

:D

Θα τα στήσουμε ή θα τα στρίψουμε???? :rolleyes: :p


Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ειναι σαφες οτι εχω χασει το touch μου.... εικοσι ολοκληρες γραμμες( απο πληκτρολογιο για να μην μπερδευομαστε) παραληρω και παρακαλω και το μονο που ελαβα ως απαντηση ηταν μιαμισυ γραμμουλα συμβουλη κατα του ποτου.....

ουτε καν μια προ(σ)κληση.....απογοητευση....τσαμπα το γραψιμο....

E τι να πω και εγώ καλέ?????? :uplate:
Πόσες πρώην μέτρησες είπαμε στην παρέα μας ατιμούλικο????? :evil:
Έτσι περιμένεις να πάρεις πρόσκληση????? :confused:

ΟΚΤΑΝΙΟ
25/07/2005, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
:D

Θα τα στήσουμε ή θα τα στρίψουμε???? :rolleyes: :p



Μη λες πολααααα! Εχω την καλυτερη αναλογια.... κιλων/Watt


Ποσο να ζυγιζει? 500 κιλα? εχω 800 βατ ηχοσυστημα.... σε εχω σου λεωωωω


Σοβαρα τωρα, ψαχνω να βρω το 500ρακι (ναι καλε, το τοσοδουλικο) αλλα ψαχνω για φτηνο. Παιζει τιποτα. Αντε και απο μενα θα εχεις ενα γλυκο φιλακι
:blush: :blush: :blush: :blush:

reinmeister
25/07/2005, 19:23
η αληθεια ειναι πως ενα μικρο δικιο το εχεις....περισσοτερες ειδα αλλα εαν το ανεφερα θα χαλουσε το σασπενς....

anyway...τωρα ειναι μια καλη στιγμη να με παρακαλεσεις...αν το κανεις καλα μπορει και να ενδωσω....

υ.γ. αν σου χαρισω κανα δυο τεχιμια σλικαδουρες ψηνεσαι?για καμια ψιλη στην πεντελη ντες.....:beer:

Eva
25/07/2005, 19:27
Έχω 4άδα full slick τα οποία χρησιμοποιώ στα Μέγαρα όποτε χρειάζεται οπότε δεν με ψήνεις έτσι... ;)

Όσο για την Πεντέλη μιας και είναι το 2ο σπίτι μου μετά το Ντράφι... Το κάνω και με κλειστά τα μάτια αν θέλεις εγώ για να είναι λίγο πιο δίκαιο.... :rolleyes: :p

reinmeister
25/07/2005, 19:32
σε μιση ωρα στον αγιο πετρο...εσυ με οτι κι εγω με τον εξαρια μου... στο πρωτο το κλειστο να χει και ενδιαφερον.....θα σου δωσω και δυο κενες αερα γιατι απο φωτα δεν παιζω καλα...

και μετα το πρασινο tea που καιει τις τοξινες ,θα κερασω στην καστελλα διπλο ελληνικο με φουσκαλες για την παρηγορια.... :smokin:

Eva
25/07/2005, 19:36
Έχε χάρη που έχω κανονίσει και δεν γίνεται να reschedule... :cry:

To challenge ισχύει όμως όπως και να έχει....
(τελικά άλλος την πήρε την πρό(σ)κληση μου φαίνεται :p )

Προτείνω να φέρουμε και μάρτυρες για να μην μπορείς μετά να αμφισβητήσεις την ήττα σου από γυναίκα :smokin:

reinmeister
25/07/2005, 19:42
αν στριβεις με την μιση ταχυτητα απ οση απαντας, ομολογω οτι με τρομαζεις....και με εξιταρεις ενα πραμα η αληθεια ειναι....

οποτε.....δεν παμε πρωτα για καφε....???να με δεις ,να σε πιασει μια ψιλοτρεμουλα στα ποδια και στα χερια μπας και στριψεις σαν την πετραλια και την γλιτωσω?

Eva
25/07/2005, 19:51
500 κιλά το αυτοκινητάκι... και πόσα κιλά ο οδηγός του?
Εμένα μαμά είναι 720... - κάτι εξτρά που λείπουν :rolleyes: + 50 κιλά η οδηγός....? Πόσα άτια είναι? Πόσα κυβικά?

Κανένας καλός στα μαθηματικά βρε παιδιά εδω πέρα?????? :p

reinmeister
25/07/2005, 19:59
χμ....ο εξαριας ειναι 148 γεματος,καμια 45αρου ροδα,βαλε αλλα 80 ο γραφων.....ο μαθηματικος που ειναι???

υ.γ.παω να πιω γκαιφε.....μ'αρεσει το θηλυκο μ'αρεσει......ειναι και γληγορο......ειναι και εμορφο.....οχι που μου δεν στελνω....οχι....οχι.....οχι.....θα αντεξω.......ομμμμμμμμμμμμ.......ομμμμμμμμμμ........

στειλε ροδα,χρωμα,περιοχη,ονοματεπωνυμο,διευθυνση και τελεφον μπας και σε πετυχω πουθενα τυχαια.....

κισσις ολοβερ( ολ-οβερ την κανω ενα πραμα να μην παραξηγηθουμε).....

hopfully see ya.....καλη εξοδο....

νυν υπερ παντων ο αγων.....

Eva
25/07/2005, 20:02
Τυχαία θα με πετύχεις σχεδόν κάθε βράδυ στο Ντράφι... (Έχει μια ειδικάρα εκεί :rolleyes: ) αλλιώς μπορεί και στα Μέγαρα :p

Χαλάνδρι μένω και μετακινούμαι γενικώς...

Καλό γκαϊφέ και καλό βράδυ! :)

ΟΚΤΑΝΙΟ
25/07/2005, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
500 κιλά το αυτοκινητάκι... και πόσα κιλά ο οδηγός του?
Εμένα μαμά είναι 720... - κάτι εξτρά που λείπουν :rolleyes: + 50 κιλά η οδηγός....? Πόσα άτια είναι? Πόσα κυβικά?

Κανένας καλός στα μαθηματικά βρε παιδιά εδω πέρα?????? :p


Ειμαι γυρω στα 87 κιλα. οποτε παλι εχω καλη αναλογια κιλων ανα βατ.

Και σε πληροφορω οτι εχω ταξιδεψει μεχρι τη Πατρα ΚΑΙ γυρισα και πισω ΟΔΙΚΩΣ παρακαλω

Φωτο απο το πλοιο με τα εισητηρια στο καπο για τους απιστους


20379

Μήτσος1
25/07/2005, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
Έχω 4άδα full slick τα οποία χρησιμοποιώ στα Μέγαρα όποτε χρειάζεται οπότε δεν με ψήνεις έτσι... ;)

Όσο για την Πεντέλη μιας και είναι το 2ο σπίτι μου μετά το Ντράφι... Το κάνω και με κλειστά τα μάτια αν θέλεις εγώ για να είναι λίγο πιο δίκαιο.... :rolleyes: :p

Η αλήθεια είναι πως από γλώσσα πάει τελικιασμένη, αλλά εγώ θα ήθελα να δούμε και στην πράξη πόσα απίδια πιάνει ο σάκος. Όχι οτι είμαι σεξιστής και φαλλοκράτης και όλα αυτά, και ίσα-ίσα μερικές κοπέλες που ξέρω, ξέρουν να κινούνται αξιοπρεπώς, αλλά ως εκεί. Τώρα με 90 και 100 άλογα δε γίνεται "δουλειά"....

Πάντως θα ενδιαφερόμουν πάρα πολύ σε ένα demonstration του club κάποια στιγμή. Γιατί δε το κανονίζετε ????

Eva
25/07/2005, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
Η αλήθεια είναι πως από γλώσσα πάει τελικιασμένη, αλλά εγώ θα ήθελα να δούμε και στην πράξη πόσα απίδια πιάνει ο σάκος. Όχι οτι είμαι σεξιστής και φαλλοκράτης και όλα αυτά, και ίσα-ίσα μερικές κοπέλες που ξέρω, ξέρουν να κινούνται αξιοπρεπώς, αλλά ως εκεί. Τώρα με 90 και 100 άλογα δε γίνεται "δουλειά"....

Πάντως θα ενδιαφερόμουν πάρα πολύ σε ένα demonstration του club κάποια στιγμή. Γιατί δε το κανονίζετε ????

Μιλάω για 54 άλογα μαμά το Seicento και πρώτη φορά γύρισα στα Μέγαρα στο 1:23...
Μπορείς να ρωτήσεις και άτομα που με έχουν δει και σε αγώνες Face2Face και GP στα Μέγαρα να σου πούνε, ή μπορείς να ρωτήσεις και τους συναγωνιζόμενούς μου (φυσικά το αυτοκίνητό μου είναι υποδεέστερο αυτών)...
Και αν είσαι τόσο δύσπιστος πια, μπορείς να έρθεις μια μέρα που θα είμαι στην πίστα να σε πάω βόλτα... Pampers δεν διαθέτει το κατάστημα όμως σε προειδοποιώ :p :p :p

Φιλικά πάντα,
Εύα

Μήτσος1
25/07/2005, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
Μιλάω για 54 άλογα μαμά το Seicento και πρώτη φορά γύρισα στα Μέγαρα στο 1:23...
... Pampers δεν διαθέτει το κατάστημα όμως σε προειδοποιώ :p :p :p

Φιλικά πάντα,
Εύα

Εντελώς φιλικά, και χωρίς καμμία παρεξήγηση όταν μπήκα για πρώτη φορά στα Μέγαρα με το 600 πρέπει να έκανα κάτι στο 1:15 στη χειρότερη, και η πίστα δε μου άρεσε κα8όλου και δεν ξαναμπήκα. Άμα θες και Σέρρες έχω 1:37,5 περίπου το καλύτερο μου -πάντα με το 600-.

Και όσον αφορά τα Pampers, άμα θες μετά να αλλάξουμε θέσεις και να πάμε μια μικρή βολτούλα γύρω από τη πίστα.

Δε θέλω να στην πώ, μη με παρεξηγήσεις. Και μου αρέσει πολύ που κάνετε το κέφι σας, και γουστάρετε και όλα αυτά, και σας χαίρομαι, και σας καμαρώνουμε, και πολλοι από εμάς θα ήθελαν πάρα πολύ η κοπελιά τους να ήταν "γρήγορη" αλλά να......

μερικά πράγματα είναι αντρικές υποθέσεις !!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: Επίσης μπορούμε να κανονίσουμε και κοντρίτσα με καρτ. Μαζέψτε τη dream team σας, και πάμε να λύσουμε τις διαφορές μας σε όποια πίστα θέλετε. Γιατί για κόντρα με μηχανάκια δε σας "βλέπω"...

dimitris74
25/07/2005, 20:35
εγω παντως γυριζω χαλαρα στο 1.01 με το ΖΧ ξαλαφρωμενο,
εχω βαλει παραθυρα απο πλεξιγκλας, πισω καθισματα ποια ειναι αυτα, πορτες απο πολυεστερα, σασμαν απο 106 1.0 και ταυτοχρονα με το γυρο χτυπαω και ενα πιτογυρο χωρις τζατζικι γιατι μπερδευει ο εγκεφαλος απο τις αναθυμιασεις που τραβάει απο την φιλτροχοανη.....

Eva
25/07/2005, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
Εντελώς φιλικά, και χωρίς καμμία παρεξήγηση όταν μπήκα για πρώτη φορά στα Μέγαρα με το 600 πρέπει να έκανα κάτι στο 1:15 στη χειρότερη, και η πίστα δε μου άρεσε κα8όλου και δεν ξαναμπήκα. Άμα θες και Σέρρες έχω 1:37,5 περίπου το καλύτερο μου -πάντα με το 600-.

Και όσον αφορά τα Pampers, άμα θες μετά να αλλάξουμε θέσεις και να πάμε μια μικρή βολτούλα γύρω από τη πίστα.

Δε θέλω να στην πώ, μη με παρεξηγήσεις. Και μου αρέσει πολύ που κάνετε το κέφι σας, και γουστάρετε και όλα αυτά, και σας χαίρομαι, και σας καμαρώνουμε, και πολλοι από εμάς θα ήθελαν πάρα πολύ η κοπελιά τους να ήταν "γρήγορη" αλλά να......

μερικά πράγματα είναι αντρικές υποθέσεις !!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: Επίσης μπορούμε να κανονίσουμε και κοντρίτσα με καρτ. Μαζέψτε τη dream team σας, και πάμε να λύσουμε τις διαφορές μας σε όποια πίστα θέλετε. Γιατί για κόντρα με μηχανάκια δε σας "βλέπω"...

1:15 γυρίζουνε τα μαμά 16V Rallye με τα καλά "χέρια" οπότε αν γυρίζεις τόσο είσαι για το βίβλίο με τα Guiness... :rolleyes:
Σέρρες δεν έχω πάει ποτέ οπότε τι να σου πω...
Πίστεψέ με ό,τι και να κάνεις δεν υπάρχει περίπτωση να τρομάξω προσωπικά εγώ (λείπει το γονίδιο του φόβου δυστυχώς από το DNA μου :winka: ) οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα :)

Αφού λοιπόν δεν είσαι "σεξιστής και φαλλοκράτης" όπως αναφέρεις σε προηγούμενο ποστ σου, σε πληροφορώ ότι το αυτοκίνητο όσο και αν θέλεις να το πιστεύεις ΔΕΝ είναι αντρική μόνο υπόθεση...
Και όπως έχει πει και μια φίλη κάποτε... Μάθετε ότι το αυτοκίνητο οδηγείται με τα χέρια και όχι με το γεν.... όργανο και άρα μπορούν και οι γυναίκες να το κάνουν εξίσου καλά :winka:

Άντε καληνύχτα! :wave2:

dimitris74
25/07/2005, 20:53
eva,
ekei sto ntafi pou girnas exei akoma ta security me ta skoda?

Xlitos
25/07/2005, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva


Αφού λοιπόν δεν είσαι "σεξιστής και φαλλοκράτης" όπως αναφέρεις σε προηγούμενο ποστ σου, σε πληροφορώ ότι το αυτοκίνητο όσο και αν θέλεις να το πιστεύεις ΔΕΝ είναι αντρική μόνο υπόθεση...
Και όπως έχει πει και μια φίλη κάποτε... Μάθετε ότι το αυτοκίνητο οδηγείται με τα χέρια και όχι με το γεν.... όργανο και άρα μπορούν και οι γυναίκες να το κάνουν εξίσου καλά :winka:

:wave2:

Για πες βρε..πότε σε έπιασε το μικρόβιο της οδήγησης;Σε ποια ηλικία;Σου ήρθε φλασιά έτσι ξαφνικά ή σε μύησε κανένας πατέρας/αδερφός/φίλος;

Xlitos
25/07/2005, 20:58
ψιτ...μην ξεχνάμε και την κόρη του Σταθάκη έτσι;Η κοπελιά παει αέρα! :D

Μήτσος1
25/07/2005, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eva
1:15 γυρίζουνε τα μαμά 16V Rallye με τα καλά "χέρια" οπότε αν γυρίζεις τόσο είσαι για το βίβλίο με τα Guiness... :rolleyes:
Σέρρες δεν έχω πάει ποτέ οπότε τι να σου πω...
Πίστεψέ με ό,τι και να κάνεις δεν υπάρχει περίπτωση να τρομάξω προσωπικά εγώ (λείπει το γονίδιο του φόβου δυστυχώς από το DNA μου :winka: ) οπότε δεν τίθεται τέτοιο θέμα :)

Αφού λοιπόν δεν είσαι "σεξιστής και φαλλοκράτης" όπως αναφέρεις σε προηγούμενο ποστ σου, σε πληροφορώ ότι το αυτοκίνητο όσο και αν θέλεις να το πιστεύεις ΔΕΝ είναι αντρική μόνο υπόθεση...
Και όπως έχει πει και μια φίλη κάποτε... Μάθετε ότι το αυτοκίνητο οδηγείται με τα χέρια και όχι με το γεν.... όργανο και άρα μπορούν και οι γυναίκες να το κάνουν εξίσου καλά :winka:
Άντε καληνύχτα! :wave2:

Είδες οτι με παρεξήγησες??? Κατ'αρχήν ποτέ δεν είπα οτι τα αυτοκίνητα οδηγούνται με τα @@. Και ίσα-ίσα είπα μάλιστα οτι όλοι θα γουστάραμε να είχαμε μια κοπέλα "γρήγορη". Και όσον αφορά τους χρόνους στα Μέγαρα φίλοι απο το board "γυρίζουν" περίπου στο 1' με μηχανάκια χωρίς να είναι καν αγωνιζόμενοι, οπότε το 1:15 μου είναι και πολύ αργό μάλιστα, για να μη πώ για το 1:23-φεύγα που είπες εσύ...

Απλώς το μόνο που θέλω να πώ είναι οτι όταν "γυρίζεις" στα Μέγαρα με 1:23κάτι, δεν κάνεις και κανένα σπουδαίο πράγμα, και ότι όσον αφορά πραγματικά γρήγορους χρόνους μάλλον δε μιλάμε για γυναικεία χέρια... That's all. Εκτός πια κι'αν θες να μας πείσεις ότι είσαι πιο γρήγορη απ'όλους μας...

Πάντως μη τσαντίζεσαι, εγώ φιλικά σου μιλάω...

Μήτσος1
25/07/2005, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
ψιτ...μην ξεχνάμε και την κόρη του Σταθάκη έτσι;Η κοπελιά παει αέρα! :D

Η Χριστίνα Σταθάκη είναι πραγματικά γρήγορη, και μάλιστα στη κόντρα στην ειδική του ΟΑΚΑ κέρδισε το συναγωνιζόμενο της. Αλλά αυτή είναι μόνο μια, και τρέχει και πολλά χρόνια σε επίσημους αγώνες.

Λές να υπάρχουν κι'άλλες σαν αυτή ??????

dimitris74
25/07/2005, 21:07
εσενα χλητε ποια σε μυησε? καμια ξαδερφη, καμμια θειά η καμια κυρια?:rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
25/07/2005, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Χμμμμ σωστά..... αλλά 5ες κι 6ες με το Fiatάκι..... πόσο είναι; Οι 2ες μας ειναι 120+

:confused: καλά... τόσο λίγα είναι αυτά τα χόνδα πλέον....:confused: δηλαδή ρε Νικόλα.... μία πρώτη μου η δευτέρα σου;;;; :hypnotize :uplate: :lol:

Εν τω μεταξύ.... :rolleyes:


Idiiiiiiiiiiiiiii......... που είσαι ρεεεεεεεεεεεεεε............ :rolleyes: την έχουν πέσει όλοι στον έρωτά σου :blush:

Δεν ντρέπεστε ρε, ορμήξατε όλοι να του φάτε το μωρό :nono:

Που είσαι ρε idiiiiiiiiiiiiiii.......... έλα ρε να επιβάλεις την τάξη :look: :eyepop: :lol: :lol: :D :D

Xlitos
25/07/2005, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1


Λές να υπάρχουν κι'άλλες σαν αυτή ??????

μπααα..αλλά είναι λογικό έτσι;Είναι γνωστό ότι τα κοριτσάκια παίζανε με κούκλες ενώ εμείς με αυτοκινητάκια και ποδήλατα.
Και γι αυτό ρώτησα την κοπελιά απο πάνω πως της ήρθε να ασχοληθεί,είμαι περίεργος. :)

Xlitos
25/07/2005, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
εσενα χλητε ποια σε μυησε? καμια ξαδερφη, καμμια θειά η καμια κυρια?:rotflmao: :rotflmao:

Η γιαγιά μου.Μηχανόβια από τα 16 της.Στην μια ρόδα πάντα ήτανε,έχω και φωτο για όποιον δεν πιστεύει! :lol:

dimitris74
25/07/2005, 21:25
εμενα ο παππους μου ειχε ενα φοβερο γαιδουρι, και το πηγαινα συνεχεια στα δυο πεταλα....
μετα μεγαλωσα λιγακι και μου εδωσε και το αλλο οχημα με τα δυο βοδια και οργωνα απιστευτα... αφου να σκεφτεις με φωναζε ολο το χωριο να οργωσω....

Μήτσος1
25/07/2005, 22:19
Λοιπόν μετά από ενα προσεκτικό σταχυολόγημα στις 7 πρώτες σελίδες απο σύνολο 15, στο topic "λίγα λόγια για εσάς και το αυτοκίνητο σας" βρήκα τα παρακάτω... Μετά το τελευταίο δεν τόλμησα να προχωρήσω παρακάτω στο διάβασμα γιατί δεν ήξερα τι θα έβλεπαν τα ματάκια μου...

Η μόνη μου ελπίδα είναι όλοι αυτοί να είναι μαλάκες ξιφομάχοι που απλώς προσπαθούν να εντυπωσιάσουν μπάς και βγάλουν καμμιά γκομενίτσα...

==========================
Να συστηθώ κι εγώ με τη σειρά μου ....

Όνομα : Μαρίλη
Ηλικία : 23
Αυτοκίνητο : Ένα μπλε Ραλλάκι ΤΕΤΡΑΠΕΤΑΛΟΥΔΟ ξυράφι !!!

(Σημ. "Και κάτσε καλά σου λέω, ξέρω και τα τετραπετάλουδα!!!!!!")
=======================
Γειά σας κορίτσια!!! Με λένε Μαρία (25 ετων γίνομαι τον Μάιο) κ μένω Κορυδαλλό. Είμαι κάτοχος ενός Starlet ep82 montelo '91 με look απο GT.Έχω κ το μοτέρ του gt κλπ,αλλά ο λόγος που δεν το έχω τοποθετήσει ακόμα ειναι ότι τα λεφτά που είχα μαζέψει τα έδωσα για να βάλω εξτενσιον...

(Σημ. Τώρα γι'αυτό τι να πώ... Πώς λέμε "έπαιξα το γάλα των παιδιών στα ζάρια"!!!)
=========================
Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα.
Με λένε Ντίνα και είμαι και γώ απο θεσσαλονίκη.
Τον αλλο μήνα γινόμαι και γώ 28.
Εχώ και γώ ενα IBIZA SPORT In Love μοντέλο 2004 και το μόνο που έχω βάλει ειναι τελικη εξάτμιση.

(Σημ. αρχική εξάτμιση θα βάλω τον επόμενο μήνα)
=========================
αντε να γινει εθνικως και γιατι οχι και παγκοσμιως γνωστο ότι πισω απο ενα καλο τιμονι βρίσκεται και γυναικα οδηγος!!!!!!!

(Σημ. Καλά όσο γι'αυτο... το ξέρουν και οι πέτρες)
=========================
έχω ένα golf 1.600 16v και είμαι τρελή γι αυτό... έχω στα σκαριά μετατροπή s3

(Σημ. Τώρα τι να πώ γι'αυτό... έχω VW, αλλά θα το κάνω Enzo???)
=======================
Όνομα: NAtaSA
Ηλικία: 24
Αυτοκίνητο: Κάτι λίγο απο Saxo και κάτι λίγο από Peugeot...
Επάγγελμα: marketing - management
Εργάζομαι σε βελτιωτικό οίκο + Αντιπροσωπία βελτιωτικών προιόντων : Turbonetics, Spearco, Haltech, ...
Περιοχή: Αθήνα

(Σημ. Φαντάσου δηλαδή να μη δούλευε και στη Sparco...)
========================
Γειά σας κορίτσια! ByeΜε λένε Κυριακή και έκλεισα τα 30 αισίως.Οδηγώ ένα renault megane,μαυρο.Είναι η αδυναμία μου. In LoveΜου εχει φάει πολυ χρόνο και χρήμα,αλλα το λατρεύω.Ηταν μαμα 1.4 8βαλβιδο,αλλά εγώ του έβαλα williams μοτερ και Νιτρο.Εχω κάνει πολλες αλλαγές αλλα μη σας κουράζω αλλο.

(Σημ. Αύτο το τελευταίο στάθηκε η αφορμή να μη συνεχίσω να διαβάζω άλλο πάντως...)
=========================

dimitris74
25/07/2005, 22:32
ahahahahahaah
ρε συ στο site του cosmopolitan τα βρηκες αυτα?

Μήτσος1
25/07/2005, 22:34
Πάντως και πάλι για να μη χαρακτηριστώ εμπαθής, πρέπει να ομολογήσω οτι η δουλειά της Εύας είναι ίσως από τις πιο "επαγγελματικές" δουλειές που έχω δει σε admin. Ειδικά τα προγράμματα με τους αγώνες που δημοσιεύει ανά μήνα, ή με τα διάφορα road book που φτιάχνει σε κάθε βόλτα, δείχνει αν μη τι άλλο πάθος και όρεξη γι'αυτο που κάνει, και της βγάζω το καπέλο.

Και όσον αφορά το προηγούμενο μου post είμαι σχεδόν σίγουρος οτι όλα αυτά ήταν πρός χάριν αστεισμού από ηλίθιους και τίποτα άλλο...

LINA
25/07/2005, 23:00
ευα μου ου μπλεξεις με τους αλητες τσαντακιδες μηχανοβιους του forum μας ... παιδι μου, πολλα δεν πιστευουνε γιατι ειναι προκατειλλημενοι απλα, και μενα δε με πιστευανε με ESCORT του '78 2.0 με ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΑΡΠΥΡΑΤΕΡΙΑ ΠΙΣΩΚΟΥΝΑ 280 horses οταν τον πινανε στους δρομους........ αλλα ετσι ειναι....

gmakris
25/07/2005, 23:04
Δεν μπορεσα να διαβασω ολα τα post για να καταλαβω γιατι καταληξατε σε χρονομετρα κλπ....
Το γεγονος και μονο οτι μια γυναικα μπαινει πιστα το θεωρω κατι πολυ θετικο και με ενθουσιαζει.....

Δεν καταφερα να δω την Ευα και την παρουσιαση του club αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ειχε ιδιαιτερο ενδιαφερον :D

Ελπιζω να μεγαλωσει πολυ η παρεα σας Ευα γιατι εχουμε αναγκη εκτος απο αντρες, και γυναικες οδηγους που γνωριζουν τι ειναι αυτο που οδηγουν και σεβονται τους υπολοιπους οδηγους και κυριως την "ευπαθη" ομαδα των 2-τροχων....



:wave2: :wave2:

AFTER
25/07/2005, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
οταν τον πινανε στους δρομους........


Ποιο καλε? :rolleyes:

AFTER
25/07/2005, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Δεν μπορεσα να διαβασω ολα τα post για να καταλαβω γιατι καταληξατε σε χρονομετρα κλπ....
Το γεγονος και μονο οτι μια γυναικα μπαινει πιστα το θεωρω κατι πολυ θετικο και με ενθουσιαζει.....

Δεν καταφερα να δω την Ευα και την παρουσιαση του club αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ειχε ιδιαιτερο ενδιαφερον :D

Ελπιζω να μεγαλωσει πολυ η παρεα σας Ευα γιατι εχουμε αναγκη εκτος απο αντρες, και γυναικες οδηγους που γνωριζουν τι ειναι αυτο που οδηγουν και σεβονται τους υπολοιπους οδηγους και κυριως την "ευπαθη" ομαδα των 2-τροχων....



:wave2: :wave2:

Οτι καλυτερο γραφτηκε μεχρι τωρα!

(Μηπως θα επρεπε να φτιαχτει και MOTOR TAXIDRIVER CLUB ?!?!?!?!?)
:bawl:

Μήτσος1
25/07/2005, 23:08
Κύριε καθηγητά όπως είδες κι'εγώ θα γούσταρα τρελλά μια τέτοια φάση, αλλά εδώ μας είπαν οτι πηγαίνουνε αέρα και οτι θα θέλουμε Pampers μετά τη βόλτα...

Τι να έκαμνα και εγώ ο καψερός ????

idi
25/07/2005, 23:23
ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑΔΕΣ ΤΣΑΝΤΑΚΙΔΕΣ ΑΛΗΤΙΔΟΙ ΑΞΕΣΤΟΙ !!!!
2-3 ΩΡΕΣ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ? :lol: :lol:
Αι ΚΑΝΟΤ ΜΠΙΛΙΒ ΙΤ!!! ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΡΕΛΗΣ!!!
ΑΥΝΑΝΟΝΙΖΟΣΑΣΤΕ ΑΥΝΑΝΙΟΝΙΣΤΕΣ ®k.a.r.e.l.i.s :lol: :lol:
ΤΕΡΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ!!!!
ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bonepeeler
25/07/2005, 23:24
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl:

gmakris
25/07/2005, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
Κύριε καθηγητά όπως είδες κι'εγώ θα γούσταρα τρελλά μια τέτοια φάση, αλλά εδώ μας είπαν οτι πηγαίνουνε αέρα και οτι θα θέλουμε Pampers μετά τη βόλτα...

Τι να έκαμνα και εγώ ο καψερός ????

Σε οτι αφορα την αισθηση και τα υπολοιπα η αποψη μου ειναι η κλασσικη : Οι 2 τροχοι ειναι το σημειο αναφορας - απο εκει και μετα αρχιζουν τα "βοηθηματα" οπως τα τρικυκλα, τα κουτακια με 4 ροδες και φτανουμε σε τριαξονικα δεν ξερω με ποσες ροδες - δηλαδη φτανω στο συμπερασμα οσο περισσοτερες (ροδες) τοσο χειροτερα......:D

Δεν αμφιβαλω παντως οτι μια συν-οδηγηση με την Eυα πιθανως να σε κανει να τα χρειαστεις (ο καθενας για τους δικους του λογους)

Ενας καφες μεταξυ των μελων του moto.gr και motorwoman.gr θα ηταν μια καλη αρχη......

Εdit : Moλις διαβασα το post του IDI - για αποφυγη παρεξηγησεων ειμαι "κομπλέ"......:winka:


:wave2:

katsai
25/07/2005, 23:29
μου αρεσει που γ@μ@... ολα τα posts σε χρονο μηδεν
:lol: :lol: :lol:
απο τον μεγαλο ερωτα του idi καταληξαμε στα γυρολογια
ευγε παλικαρια...


:beer: :beer: :beer: :beer:
ελα ρε idi μη σταναχωριεσαι...
θα τα βρεις με την κοπελα, σε καμια πιστα
να συζητατε για τους χρονους σας.
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:


20384

katsai
25/07/2005, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Σε οτι αφορα την αισθηση και τα υπολοιπα η αποψη μου ειναι η κλασσικη : Οσο πας με 2 τροχους εισαι ok - απο εκει και μετα αρχιζουν τα "βοηθηματα" οπως τα τρικυκλα, τα κουτακια με 4 ροδες και φτανουμε σε τριαξονικα δεν ξερω με ποσες ροδες - δηλαδη φτανω στο συμπερασμα οσο περισσοτερες (ροδες) τοσο χειροτερα......:D

Δεν αμφιβαλω παντως οτι μια συν-οδηγηση με την Eυα πιθανως να σε κανει να τα χρειαστεις (ο καθενας για τους δικους του λογους)

Ενας καφες μεταξυ των μελων του moto.gr και motorwoman.gr θα ηταν μια καλη αρχη......

Εdit : Moλις διαβασα το post του IDI - για αποφυγη παρεξηγησεων ειμαι "κομπλέ"......:winka:


:wave2:



Σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!


20385

KeLeYTiS
25/07/2005, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
κοιτα να δεις εκπληξεις που επεφυλλασε το moto.gr...βλεπω τον ιντι να λεει "ευα"...και λεω...θηλυκο εδω? μπα...λαθος ποστ η πρεπει να αρχισω να βαζω παγο στην βοντκα....

μετα βλεπω το γυναικοφορουμ....ε...και μπαινω....αγορακι ειμαι κι εγω με ορμες....

και τι να δω....σε μια φωτογραφια 4 ολογραφως (τεσσερις) πρωην μου μαζι....δακρυσα....διοτι ειδα τουλαχιστον αλλες τοσες που δεν γνωριζω....δεν ειναι κριμα κι αδικο? οχι πειτε....

καλε να γραφτω κι εγω στην παρεα σας? εχω κι εγω εφτακινητο...αμε.... ενα AX GTi 1.4 multipoint....το εν ελλαδι le mans....τρεχει πολυ....ειναι καλο...ειμαι και ομορφο αγορι...ναι...
θα κανω και τα δικα σας τουμπανα...αμε...τσαμπα....ναι.....και υποσχομαι να κοψω και τα drugs ετσι ωστε να βγαζουν νοημα αυτα που γραφω.....

ε??????? ναι?????? μην πειτε οχι διοτι θα κλαψω με λυγμους και κλαιω ασχημα.....

πειτε ναι........υποφερω.....:(

Aστο Αντωνη σε εχω χαλαρουιτα :smokin:


20386

Eva
26/07/2005, 00:22
Δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω quote βρε παιδιά...
Ένα έχω να πω.... Μπορεί να είναι 1 το πρωί αλλά διαβάζοντας το post του idi ξύπνησα όλη την πολυκατοικία από τα γέλια....

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων...
Το 1:23 για αυτοκίνητο 1.1 με 54 άλογα είναι όχι απλά καλό, και κάτι παραπάνω... Και εγώ ξέρω τον Vlassi με το Μ3 που γυρίζει τρελλό χρόνο, τι σχέση έχει λοιπόν το τι χρόνο γυρίζει κάποιος με μια μηχανή για να καταλάβω???? :rolleyes:

Για να μην κάνω quote μια μια όλες της δημοσιεύσεις από το motorwomen στις οποίες αναφέρεσαι θα πω τα εξής...
Το τετραπετάλουδο ραλάκι ισχύει και η κοπέλα είναι αγωνιζόμενη και παίζουμε την 1η-2η θέση στο Κύπελλο Συνοδηγών Ράλλυ Σπριντ Νοτίου Ελλάδος... Ξέρει γενικά τι της γίνεται :winka:

Την κοπέλα με τα extension δεν θα την σχολιάσω, θα πω μόνο ότι βρέθηκα σε πολύ μεγάλο δίλημμα για να μην κάνω edit το post της :rolleyes:
Εντάξει κάθε άνθρωπος έχει τις προτεραιότητές του :p

Για την κοπέλα με το Williams και το νίτρο... Όντως τα έχει βάλει... Άσχετα αν το υπόλοιπο αμάξι είναι εντελώς μαμά από στήσιμο, φρένα κτλ.... Τραγικό λάθος και της το έχω πει...

Η μετατροπή από S3 δεν είναι κάτι εξοπραγματικό ούτε μη-συνηθισμένο... Group Vag βλέπεις... :p

Και τέλος για την Νατάσα (Nasa) η οποία όντως δουλεύει σε βελτιωτικό οίκο (στον οποίο φτιάχνουμε και εμείς το μοτέρ του Kit Car) και ξέρει περισσότερα πράγματα και από μένα επί του θέματος... τι να πω?

Θυμήθηκα πάλι το ποστ του idi και γέλασα! :lol:
Άντε καληνύχταααααααα :ZZZ:

KeLeYTiS
26/07/2005, 00:30
Aσε ρε συ με τους χρονους

Τετοια κανετε???

:rotflmao: :bigcry: :lol:


20388

bonepeeler
26/07/2005, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Aσε ρε συ με τους χρονους

Τετοια κανετε???

:rotflmao: :bigcry: :lol:

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl:

idi
26/07/2005, 00:35
:lol:

bonepeeler
26/07/2005, 00:36
Γειά σου, ερωτίλε άντρα εσύ.

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

Tropeas
26/07/2005, 01:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
ΥΓ: Επίσης μπορούμε να κανονίσουμε και κοντρίτσα με καρτ. Μαζέψτε τη dream team σας, και πάμε να λύσουμε τις διαφορές μας σε όποια πίστα θέλετε. Γιατί για κόντρα με μηχανάκια δε σας "βλέπω"...
Μπράβο Μήτσο,
σωστός και έξυπνος τρόπος για να τις γνωρίσουμε τις κοπέλες καλύτερα....

:D :rotflmao: :wave2:

free rider
26/07/2005, 07:50
εγω πάντως ψηφίζω σας το πιο κατάληλο να αντιπροσωπευσει το φορουμ τον ...






ΜΙΤΣΟΣ1...

το κοριτσακι μολις δει τον μητσαρα θα χασει την λαλιά της....








εμπρός ΜΗΤΣΟ ειμαστε μαζί σου....



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tropeas
26/07/2005, 08:17
Που να τον δει και σε δράση... ;)

free rider
26/07/2005, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Που να τον δει και σε δράση... ;)

Λαμπράκο ...

πρέπει να ομολογήσω οτι το σκεφτόμουνα ανάμεσα σε σένα και στο μητσο...


τι να σε πω καρδιά μου ...
:winka: :winka:
ο παλιο μητσος ειναι 600αράτος τώρα...

:bawl: :bawl:

και το κορίτσι θέλει ρόδα...

αντε βρε ..
κανε μια καλή και ψώνησε ενα τετρακύλινδρο να γεμίσεις την σέλα σου...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer:

reinmeister
26/07/2005, 08:33
Aστο Αντωνη σε εχω χαλαρουιτα

μονο σε γκρεμο με ευνοικο τυφωνα πιστιρικο και με την προυποθεση οτι δεν θα ειμαι εγω εκει....:wave2:

free rider
26/07/2005, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
μονο σε γκρεμο με ευνοικο τυφωνα πιστιρικο και με την προυποθεση οτι δεν θα ειμαι εγω εκει....:wave2:

ο Βαγγος εννοα οτι..... κουτεύει .....

για πάρτη του κοριτσιού...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

duckMan
26/07/2005, 09:17
γκόμενες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια...

reinmeister
26/07/2005, 09:28
το καταλαβα ωρε καβαλαρη...αλλα μου αρεσει πολυ η συγκεκριμενη ατακα και την κολλαω παντου...παει με ολα...σαν την κοκα κολα ενα πραμα...

free rider
26/07/2005, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από duckMan
γκόμενες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια...

επιτέλουςςςςς


:beer: :beer: :beer: