PDA

View Full Version : Χρόνος έκδοσης διπλώματος



ioannios
02/11/2010, 01:27
Τι γίνεται ρε μάγκες, πάμε καλά; πηγα σήμερα να πάρω το δίπλωμα μου από το μηχανολογικό στη θεσσαλονίκη, έκανα επέκταση από Α1 σε Α τέλος Ιουλίου, και μου λένε ότι έχουν εκδοθεί μόνο αυτα που είχαν καταθέσει χαρτιά έως τέλος μαϊου και να το περιμένω κατά τα χριστούγεννα. 5 μήνες για ένα δίπλωμα; Τέλος πάντων, παντός για αυτό δεν μπορούμε να κατηγορήσουμε αυτούς που δουλεύουν στη διεύθυνση συγκοινωνιών. Το κακό είναι ότι μπαίνω φαντάρος σε λίγες μέρες και να δω πότε θα μπορέσω να περάσω.

lanzaman
02/11/2010, 10:32
τι να σου πω ρε συ εγω το πηγα για επεκταση τον ιουνιο και το πηρα μετα απο ενα μηνα
μου αφησαν το παλιο (το τριπτυχο) και το επεστρεψα μολις πηρα το καινουριο(καρτουλα)

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ!!!!!!

kalogeros
02/11/2010, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lanzaman

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ!!!!!!

+650

Πέρισυ το καλοκαίρι έκανα επέκταση από Α1 σε Α και έκαναν 15 μέρες να μου ετοιμάσουν το καινούριο.

ioannios
02/11/2010, 13:02
η λίστα της αστυνομίας που έλεγε ποια διπλώματα είχαν εκδοθεί ήταν μέχρι τέλος μαϊου και στους φακέλους που έψαξα δεν ήταν. Και δεν το είπαν μόνο σε μένα, περίμεναν και άλλοι που είχαν καταθέσει πριν από μένα. Γιατι να μου λένε μαλακίες; Τόσο μαλάκες είναι;

ioannios
02/11/2010, 13:10
η λίστα της αστυνομίας που έλεγε ποια διπλώματα είχαν εκδοθεί ήταν μέχρι τέλος μαϊου και στους φακέλους που έψαξα δεν ήταν. Και δεν το είπαν μόνο σε μένα, περίμεναν και άλλοι που είχαν καταθέσει πριν από μένα. Γιατι να μου λένε μαλακίες; Τόσο μαλάκες είναι;

ioannios
02/11/2010, 13:58
η λίστα της αστυνομίας που έλεγε ποια διπλώματα είχαν εκδοθεί ήταν μέχρι τέλος μαϊου και στους φακέλους που έψαξα δεν ήταν. Και δεν το είπαν μόνο σε μένα, περίμεναν και άλλοι που είχαν καταθέσει πριν από μένα. Γιατι να μου λένε μαλακίες; Τόσο μαλάκες είναι;

aakkuan
02/11/2010, 14:28
πανε και πρηξτους να ψαξουν στα παραδομενα διπλωματα κτλ ακομα και εδω στο φορουμ υπαρχουν περιπτωσεις που
τους λεγανε σε 2 μηνες και οταν ψαχνανε λιγο καλυτερα βρισκανε οτι ειχε ηδη παραδοθει το διπλωμα
:ZZZ: :ZZZ:

lanzaman
02/11/2010, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannios
Τόσο μαλάκες είναι;


ισως....


μαλλον......

εγω παντος το πηρα εντος ενος μηνα(ετσι μου ειχαν πει εξ'αρχης και ετσι εγινε)