PDA

View Full Version : Hayabusa keys



stakis
03/11/2010, 15:21
Εχασα το ενα το κλειδι..τι κανουμε τωρα;; και ποσο θα στοιχησει;;;
Επίσης η μπαταρια ρε παιδια τοσο λιγο κραταει;;

μοντελο ΄08 κ πλεον ισα ισα μια μιζια μου βγαζει επειδη δεν το πολυ δουλευω,καθεται και διπλα στον λεβιτα στο γκαραζ,μηπως να την σκεπαζω με καμια κουβερτα;; λολ !
Φυσιολογική φθορά ή παιζει τιποτα αλλο;;

Και το καλοκαιρι μπορει να πηγαινα βολτα 100χλμετρων και μετα να μην επαιρνε μπροστα,χρειαζοταν να ανοιξω 2-3 φορες τον διακοπτη

Lioulios
03/11/2010, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από stakis
Εχασα το ενα το κλειδι..τι κανουμε τωρα;; και ποσο θα στοιχησει;;;
Επίσης η μπαταρια ρε παιδια τοσο λιγο κραταει;;

μοντελο ΄08 κ πλεον ισα ισα μια μιζια μου βγαζει επειδη δεν το πολυ δουλευω,καθεται και διπλα στον λεβιτα στο γκαραζ,μηπως να την σκεπαζω με καμια κουβερτα;; λολ !
Φυσιολογική φθορά ή παιζει τιποτα αλλο;;

Και το καλοκαιρι μπορει να πηγαινα βολτα 100χλμετρων και μετα να μην επαιρνε μπροστα,χρειαζοταν να ανοιξω 2-3 φορες τον διακοπτη Tην μπαταρία γιατί δεν την βγάζεις (από τους πόλους),αφού κάθεται που κάθεται ;

stakis
03/11/2010, 18:14
kathete otan lew daxi,bgainei 1-2 fores tn bdomada..analogos ton kairo basika !

Shaolin Monk
03/11/2010, 18:18
Exeis Xenon;

stakis
03/11/2010, 18:20
Nai alla dn paizei na einai provlima,kserw gia ta xenon...panw apo xrono ta exw k einai ola kala!

Shaolin Monk
03/11/2010, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από stakis
Nai alla dn paizei na einai provlima,kserw gia ta xenon...panw apo xrono ta exw k einai ola kala!

Αγαπημενη συνηθεια τους να καταστρεφουν μπαταριες... Εγω τα πεταξα και βρηκα την υγεια μου...:mad:

stakis
04/11/2010, 14:31
simera eixe zesth k etsi pire eukola brosta...dn mou pige i kardia na tn alaksw akoma :P
Ta fwta mou eipe dn peirazoun...episis kati allo pou mou kane edipwsi..adikleidi exei ena magazi edw pou 8a mou bgalei kainourio k 8a to programmatisi kiolas

Mou xan pei istories oti 8a eprepe na fugei ekswteriko gia programmatismo...mlkies :)

Bowleno
04/11/2010, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από stakis
simera eixe zesth k etsi pire eukola brosta...dn mou pige i kardia na tn alaksw akoma :P
Ta fwta mou eipe dn peirazoun...episis kati allo pou mou kane edipwsi..adikleidi exei ena magazi edw pou 8a mou bgalei kainourio k 8a to programmatisi kiolas

Mou xan pei istories oti 8a eprepe na fugei ekswteriko gia programmatismo...mlkies :)


πρόσεξε μόνο ΠΟΥ το δίνεις να στο αντιγράψουν, παίζονται πολλά πλέον...