PDA

View Full Version : Κάντε χώρο



lamogio
26/07/2005, 19:43
Για στριμωχτείτε λίγο που μου απλωθήκατε σα χταπόδια.
Κάντε χώρο και πιάστε μου μια αριθμημένη.
Οπου να 'ναι έρχομαι κι εγώ με το φαζέρι, μάλλον αρχές της άλλης βδομάδας.

Μόνο που δεν έχω κατασταλάξει από πού να το πάρω και μάλλον θα αποφασίσω με την αλάνθαστη διαχρονική και παγκοσμίως δοκιμασμένη μέθοδο του "ακιθεμπλόμ", εκτός κι αν έχει κανένας σας να προτείνει μαγαζί (προμήθεια σε λογικά πλαίσια έτσι; μη γλείφεστε).

Για το χρώμα δεν εχω πρόβλημα, στρίβω δίφραγκο (κορώνα μαύρο, γράμματα μπλε κι άμα κάτσει όρθιο παίρνω ασημί).

Τώρα θα με πεις, εσύ δεν έλεγες οτι θα πάρεις multi; πώς διάολο πας για φαζεράς.
Μωρέ και multi έλεγα και πήγασο έλεγα κι άλλα πολλά καθότι, όπως έλεγε ο παπούς μου, ο,τι καβαλάς πρέπει κατ' αρχήν να το γουστάρεις να το βλέπεις, τα λοιπά έπονται, τουτέστιν ψωνίζω με βάση την εμφάνιση (και μετά την ψωνίζω γενικώς).
Ασε που με τα μονοκύλινδρα που είχα μέχρι τώρα έπαθα πάρκινσον απ' τους κραδασμοί και στην ηλικία μου είναι ζόρι να κατεβαίνεις απ' το μηχανάκι και να βαράει η μασέλα για κανα δίωρο.

Αντε, μαζευτείτε λέμε. :cool:

idi
26/07/2005, 20:07
το Fazer 2005 --> ασιμη δε βγαινει (ανθρακι μονο):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ακομα και να μη σε θελει το νομισμα παλι δε θα παρεις τετοιο :lol: :lol: :lol:

lamogio
26/07/2005, 20:29
Βγαίνει μόνο ανθρακί?
Ανθρακες ο θησαυρός δλδ?
Μου την έσπασες τώρα idi.
Στέλνω eμελιά στα τζαπόνια να βγάλουν και ασημί γιατί το ανθρακί δεν το πάω κι άμα κάτσει ορθιο το δίφραγκο έχω πρόβλημα.
;)

Ενιγουέι, στην ανάγκη το βάφω με λαδομπογιά.

Κατά τα άλλα, έριξα τρία αμπεμπαμπλά και τα δύο πέσανε Βυνιος (το άλλο μοτοτέτοια στην Καλλιρόης).
Να ρίξω κι άλλα;

AFTER
26/07/2005, 21:03
Εγω απο τον Βυνιο πηρα το Ζ,και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος με την συναλλαγη

Χαιρετισματα στην Ρανια,αχχχχχχχχχ :wave2:

Lazio
26/07/2005, 22:23
Ρε αφτερ η Ρανια ειναι η ξανθια η κοπελαρα?... για να μην πω το αλλο! :winka:

Αν λεμε για την ιδια τι κοριτσαρος Θεε μου
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

AFTER
26/07/2005, 22:25
Ναι αυτη ειναι!

Παντως εκτος απο κουκλα,ειναι συμπαθεστατη!
Να'ναι καλα :winka: