PDA

View Full Version : ΑΤΥΧΗΜΑ Gsxr Rizla



AUFGEBRACHT
17/11/2010, 17:49
Κυριακή μεσημέρι γύρναγα από Καλάβρυτα και στην έξοδο του Σολωμού μετά την Κόρινθο μαύρισε η ψυχή μου...GSXR Rizla ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ μπροστά και ένα παλιό Seat Ibiza με το πίσω μέρος σακατεμένο...στην άκρη 4-5 SS με τους αναβάτες εμφανώς σοκαρισμένους...Πολλοί ήταν δικάβαλοι...ξέρει ρε παιδιά κανείς κάτι;;;;; Φαίνονταν άσχημα τα πράγματα :(

sniper
17/11/2010, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Κυριακή μεσημέρι γύρναγα από Καλάβρυτα και στην έξοδο του Σολωμού μετά την Κόρινθο μαύρισε η ψυχή μου...GSXR Rizla ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ μπροστά και ένα παλιό Seat Ibiza με το πίσω μέρος σακατεμένο...στην άκρη 4-5 SS με τους αναβάτες εμφανώς σοκαρισμένους...Πολλοί ήταν δικάβαλοι...ξέρει ρε παιδιά κανείς κάτι;;;;; Φαίνονταν άσχημα τα πράγματα :(

Δεν ήταν μόνο το Rizzla αλλά και 2-3 busa από το hayabusa club...

Τους μάζεψαν κάτι κουτιά....

Περισσότερα από τον Αkis Busa

TROOPER
17/11/2010, 18:15
:sick: :sick:

devil's animal
17/11/2010, 19:13
:( :( :( :( :(

sergiosm
17/11/2010, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τους μάζεψαν κάτι κουτιά....

:sick: :sick:

δηλαδή;

Ιznogood
17/11/2010, 20:59
:( :( :(

harris_x
17/11/2010, 21:12
Εγώ απ' ότι κατάλαβα από αυτά που μας είπε ο Άκης, τράκαραν μεταξύ τους 2 αυτοκίνητα πάνω στην στροφή που η Τριπόλεως - Κορίνθου βγαίνει στην Αθηνών - Κορίνθου, οι μηχανές πήγαιναν τάπα, δε τους είδαν εγκαίρως και ........

Τα παραπάνω με επιφύλαξη, γιατί δεν ήμουν μπροστά. Καλύτερα θα τα περιγράψει ο Άκης.

Κρίμα πάντως :sad:

Ξέρει κανείς τι έγινε με τα παιδιά που χτύπησαν;

AUFGEBRACHT
17/11/2010, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Εγώ απ' ότι κατάλαβα από αυτά που μας είπε ο Άκης, τράκαραν μεταξύ τους 2 αυτοκίνητα πάνω στην στροφή που η Τριπόλεως - Κορίνθου βγαίνει στην Αθηνών - Κορίνθου, οι μηχανές πήγαιναν τάπα, δε τους είδαν εγκαίρως και ........

Τα παραπάνω με επιφύλαξη, γιατί δεν ήμουν μπροστά. Καλύτερα θα τα περιγράψει ο Άκης.

Κρίμα πάντως :sad:

Ξέρει κανείς τι έγινε με τα παιδιά που χτύπησαν;

Παιδιά καμία σχέση, ευθεία ήταν το σημείο, πιο ευθεία δεν γίνεται, άλλες μηχανές εγώ δεν είδα, μόνο το GSXR και το SEAT, εκείνη την ώρα είχε φτάσει και η οδική βοήθεια και τα φόρτωνε...όπως είδα εγώ το σκηνικό, το GSXR είχε καρφώσει πίσω από το SEAT.

tadi
18/11/2010, 11:11
Μιας και ημουν σε αυτη τη βολτα να σας πω οτι δεν επαθε κανενας τιποτα εκτος απο κατι γδαρσιματα. Εγω ημουν με τη παρεα με τα busa. Το παιδι με το gsxr το ειδαμε στην οδικη που πηγαν και τα δικα μας μηχανακια και δεν ειχε παθει ευτυχως τιποτα.

TROOPER
18/11/2010, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tadi
Μιας και ημουν σε αυτη τη βολτα να σας πω οτι δεν επαθε κανενας τιποτα εκτος απο κατι γδαρσιματα. Εγω ημουν με τη παρεα με τα busa. Το παιδι με το gsxr το ειδαμε στην οδικη που πηγαν και τα δικα μας μηχανακια και δεν ειχε παθει ευτυχως τιποτα.

ωραια :sun:

sergiosm
18/11/2010, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tadi
Μιας και ημουν σε αυτη τη βολτα να σας πω οτι δεν επαθε κανενας τιποτα εκτος απο κατι γδαρσιματα. Εγω ημουν με τη παρεα με τα busa. Το παιδι με το gsxr το ειδαμε στην οδικη που πηγαν και τα δικα μας μηχανακια και δεν ειχε παθει ευτυχως τιποτα.


ουφ ευτυχώς

γιατί με αυτό το "διαλυμένο" στην αρχή πήγε αλλού το μυαλό μας ...

XJR_Billy
18/11/2010, 11:18
Ευτυχώς..:)

GIXXERAKIAS
18/11/2010, 13:54
Eytyxos diavazontas tin synexeia ola kala....:beer:

intruder
18/11/2010, 14:22
:)

Shaolin Monk
18/11/2010, 14:24
:) :wave2: :beer:

nionio$
18/11/2010, 15:16
Ολα οκ λοιπον!:beer:

andgeo
18/11/2010, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από TDM900KOL
Ολα οκ λοιπον!:beer:
+2

harris_x
19/11/2010, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tadi
Μιας και ημουν σε αυτη τη βολτα να σας πω οτι δεν επαθε κανενας τιποτα εκτος απο κατι γδαρσιματα. Εγω ημουν με τη παρεα με τα busa. Το παιδι με το gsxr το ειδαμε στην οδικη που πηγαν και τα δικα μας μηχανακια και δεν ειχε παθει ευτυχως τιποτα.
Μια χαρά :sun:

Arxagelos
19/11/2010, 10:29
αφού μάθαμε οτι είναι όλοι καλά να μάθουμε και ποιος έφταιγε τελικα?

TROOPER
19/11/2010, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
αφού μάθαμε οτι είναι όλοι καλά να μάθουμε και ποιος έφταιγε τελικα?

αντε και μαθαμε....τι εγινε?

nio1981
19/11/2010, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αντε και μαθαμε....τι εγινε?


+1000

Arxagelos
19/11/2010, 11:07
τότε να μην το ανοίγατε καθόλου το νήμα, το οτι χτύπησε κάποιος κάπου κάποτε σε μια βόλτα και τέλος καλό όλα καλά κλαιν μαιν.
Να μάθουμε και τις λεπτομέρειες θέλουμε. Έφταιγε το gixer γιατί πήγαινε με τα μπούνια ή το κάρο?

TROOPER
19/11/2010, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
τότε να μην το ανοίγατε καθόλου το νήμα, το οτι χτύπησε κάποιος κάπου κάποτε σε μια βόλτα και τέλος καλό όλα καλά κλαιν μαιν.
Να μάθουμε και τις λεπτομέρειες θέλουμε. Έφταιγε το gixer γιατί πήγαινε με τα μπούνια ή το κάρο?

σωραιοοοοοοοοςςςςςςςς!!!!!!!!!!!

τι να λεμε...........

αστο μεγαλε.παρε την εσπρεσο καλυτερα.καλους δρομους :wave2:

Arxagelos
19/11/2010, 11:17
μεγάλε δεν σου μίλησε κανείς, έτσι και αλλιώς ούτε μπροστά ήσουν ούτε έχεις άποψη για το θέμα, πάρε κάνα playboy και τράβα στο WC να μας απαλλάξεις απο την μλκ σου.

TROOPER
19/11/2010, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
μεγάλε δεν σου μίλησε κανείς, έτσι και αλλιώς ούτε μπροστά ήσουν ούτε έχεις άποψη για το θέμα, πάρε κάνα playboy και τράβα στο WC να μας απαλλάξεις απο την μλκ σου.

σιγα τα καλτσον κοριτσαρα μου.

:wave2:

εντιτ ασχημη μερα βρηκες.

harris_x
19/11/2010, 11:19
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VANDA
19/11/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
τότε να μην το ανοίγατε καθόλου το νήμα, το οτι χτύπησε κάποιος κάπου κάποτε σε μια βόλτα και τέλος καλό όλα καλά κλαιν μαιν.




Τι θες; Αίμα και ανατριχιαστικές λεπτομέρειες;
Και ποιοι είναι αυτοί που ανοίγουν το νήμα και σε αφήνουν μετά ανικανοποίητο; Αυτός που το άνοιξε δεν ξέρει τι έγινε. Αυτοί που ξέρουν δε θα ασχοληθούν με την περιέργειά σου αλλά με τον άνθρωπό τους.. αυτόν που τελικά μάλλον είναι καλά, αλλά τι σε νοιάζει εσένα αυτό ε;

Cpt. Haddock
19/11/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
[....]

Γιώργη, πηγαινε για υπνο γιατι σα να στραβοξυπνησες σημερα :p

VANDA
19/11/2010, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arxagelos
μεγάλε δεν σου μίλησε κανείς, έτσι και αλλιώς ούτε μπροστά ήσουν ούτε έχεις άποψη για το θέμα, πάρε κάνα playboy και τράβα στο WC να μας απαλλάξεις απο την μλκ σου.



:look: :look: :look:

Δεν θα νευριάσω σήμερα. Κλείδωμα και κίτρινη.