PDA

View Full Version : ε, έγινε ένα μπέρδεμα τώρα... μπααααα



VFR_
27/07/2005, 17:25
όλα καλά που λέτε, αλλα η λογική ''καλυτερα όξω απ τον κ@λο μου και ας μπεί στον κ@λο των διπλανών'' είναι λίγο ψιλομαλακία... :nono: Όπως εγω δεν θα ήθελα ο διπλανός να με κάνει τα δυο @@ τέσσερα με την ακτινοβολία του, έτσι δεν θα του τα έκανα κι εγώ :) . Ας μου έδιναν 1ο.οοο. Θα τους έδινα πίσω δύο τσουρέκια που έχω τελευταία και θα πατσίζαμε. Έτσι γ@μησαν την Αθήνα το '80 με τις πολυκατοικίες. Στο τέλος θα κοντραριζόμαστε με τον διπλανό για το ποιός έχει την πιο δυνατή κεραία.... :uplate:

τρώω ακτινοβολίες απο παντού. κινητά, εργαστήρια, ακτινογραφικά, ραδιενεργά, τα κερατά μου τα τράγια. Θα μείνω στείρος στο τέλος. Γι αυτό γίνομαι δωρητής σπέρματος μπας και σωσω καναν πιτσιρικά απο τώρα. Όσοι θέλουν έχει ένα δωρητήριο ((c) δικό μου :p ) πίσω απο το Πλανητάριο με μια όμορφη γραμματέα. Αυτο ηθελα να πω απο την αρχή του πόστ αλλα κάπως έπρεπε να το φέρω :sick:

VFR_
27/07/2005, 17:28
απαντώ μονος μου ευχαριστώ. :eyepop:

1) Δεν θέλω σχόλια του τύπου
''Δεν ήξερες που να το βάλεις''
''Έχεις γιαπωνέζικο και είσαι άχρηστος''
''Πάνε πλύνε καλύτερα τα άπλυτά σου κτλ''
''Αφου βλέπεις ότι δεν σε πάει η τεχνολογία και τα ρέστα''
''Είσαι μπαγλαμας, φλούφλης ..'' και άλλα κοσμητικα επιθετα.


2)Το θέμα να αναμειχθεί με το άλλο ραδιενεργο παρακαλώ. Ευχαριστώ :ZZZ:

Μήτσος ο ψαλιδοχέρης

afrotwin
27/07/2005, 17:29
esi afto les rota ke emas pou tin exoume pa8i me tis aktinovolies ke imaste kameno xarti

na fantastis ekspermatonoume fisika ke imaste stiroi ala den ine mono afto to sperma mas ine emprime ke otan vgeni eorite sto domatio ke fosforizi mexri pou ekrigniete ke mas kani xalia

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VFR_
27/07/2005, 17:30
καλή φάση. Εμεινα απο ανορθωτή (Χοντα). Ε, ντάξει, τραβα μία λεει και ακολουθάμε τον φωσφορο :ninja: :sick:

sonic22
27/07/2005, 22:46
γενικα...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε τι γινετε τα βραδια εδωμεσα...
καλα 4 @@ και στηρος???

τωρα καταλαβα τι ενοουσε ο αφρο οταν ελεγε στην α-μηχανη οτι θα βγαλουμε απο ενα @@ ο καθενας στο κουτελο αν τελικα παρει μηχανη...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:sun: :beer: :beer: :sun:

DoctorS
27/07/2005, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
τωρα καταλαβα τι ενοουσε ο αφρο οταν ελεγε στην α-μηχανη οτι θα βγαλουμε απο ενα @@ ο καθενας στομ κουτελο αν τελικα παρει μηχανη...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ο Afro έχει έναν τέτοιο στο avatar του δεν βλέπεις.......χαχα

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

VAL-MPARIERINO
28/07/2005, 12:06
Καλα ρε, ερχεσαι μέχρι το πλανητάριο και δεν λες κουβέντα να πιουμε εναν καφέ;;;; εναν χυμο πορτοκάλι ρε παιδι μου να καρδαμώσεις ρε παιδι μου μετα την υπερπροσπάθεια και την υπερπροσφορά σου;;;:sick:

ΑΙΣΧΟΣ:p

VFR_
28/07/2005, 13:42
δεν φταίω εγω φίλε Βαλάντη.... :nono:
















































η γραμματέας :lol:

VAL-MPARIERINO
28/07/2005, 13:46
Aν είναι η γραμματεια ο λόγος πάω πάσο ρε παιδί μου και σε δίνω και δωρο και το ληγμένο φοιτητικό πάσο του Μανούσου:rotflmao: :rotflmao:

































Προσεχε μόνο ρε παδιδι μου Μητσε, μην την πάρουν κατα λάθος τα ακτινοβολιασμένα σου σκάγια και μας βγει κανας μπομπιρας που να θελει να γίνει Ακτινολόγος Βλαδιβοστολόγος :rotflmao: :rotflmao:

VFR_
28/07/2005, 14:02
:rotflmao: :lol: :lol: