PDA

View Full Version : Ενα αμειγως μοτοσυκλετιστικο θέμα



stavrogin
19/11/2010, 13:00
Εκεινη: Άκαρδε, δε μου δινεις σημασία τοσο καιρο, δυο σπρεϊ αλυσιδας εχεις στο ντουλάπι μα εμενα μάφησες αγρασάριστη.
Το σερβις μου το χρωστάς εδω και πέντε χιλιάδες χιλιομετρα, ούτε καν λαδια δε μου αλλαξες.
Μαυρισαν! Σου λειπουν 40 ευρω? Ανεπροκοπε!
Στα σουβλάκια και τους καφέδες ξέρει να τα δίνεις ε?
Κάηκε η λυχνια των οργανων κι ουτε που σκέφτηκες να ασχοληθείς, σάρεσει να με βλεπεις μονοφθαλμη?
Κλειδια ποτε θα μου βγάλεις? Ενα σου μεινε,τι περιμένεις? Τι θα κάνεις αμα το χάσεις? Δεν ειμαι bros να με βάζεις μπροστα με καλώδια.
Ποσο καιρο εχεις να μου πάρεις παπουτσια? Δε το βλεπεις που γλυστράω, ουτε να στρίψεις δε μπορεις πια ,δε σε νοιάζει?
Σε βλεπω που φέυγεις με τα ποδια,μη κοιτας που κάνω πως κοιτω απ την άλλη .Που πηγαίνεις? γιατι δε με παίρνεις? Δεν αντέχω την ακινησία ,τις βαρέθηκα τις νερατζιές και τις γάτες.
Τελευταία με οδηγάς μονο με το δεξί. Ουτε να με αγγίζεις δε θέλεις? Δεν ειμαι παπί να με πηγαίνεις με 30 .Δε το καταλαβαίνεις οτι με ξευτελίζεις.
Με κοιτάς καμια φορά με ένα βλεμμα...κοιτας τις γρατσουνιές μου,ηθελα να ξερα τι σκέφτεσαι.
Θυμασαι τι θυσία έκανες για να με αποκτήσεις?
Καποτε ήσουν ερωτευμένος μαζι μου. Αμέσως μολις με πήρες ,πήγες να μου βελτιώσεις τα καλάμια.
Θυμασαι που μου πήρες το ohlins? Moυ το δειξες και μου πες πως το θελες να το κάνεις πορτατίφ. Ειχα πάρει μια τρομάρα. Το θελα τόσο πολυ. Είδες πως μου πηγαινε το κιτρινο?
΄Ησουν περήφανος για μένα γυρίζαμε μαζι σβέλτα στους δρόμους κι αμα πετυχαίναμε κανένα χιλιάρι ανυποψίαστο το κοιταγαμε σα μπριζολάκι για φάγωμα, τωρα μας περνούν και οι βέσπες.
Τι έπαθες? Με βαρέθηκες? Σε τρομαξε η κρίση? Βγες μαζι μου στους δρομους σαν άλλωτε. Ξύπνα, η ζωη είναι μικρή.

TROOPER
19/11/2010, 13:03
γαμω το στανιο σου ρε κωστη...

Dfoud
19/11/2010, 13:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ποπό Γκαραζομουρμούρα που τραβάς! :lol:

sapila racing
19/11/2010, 13:36
Εχει τα δίκια της η μηχανουλα σου.

Της μιλάς καθόλου?
Θελει γλυκά λογάκια και βόλτα, εχει πεσει σε κατάθλιψη! :wave2:

DimChios
19/11/2010, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
γαμω το στανιο σου ρε κωστη...


αμ τι περιμενες ηθελα να ξερα...

:rolleyes: :alien:

Cpt. Haddock
19/11/2010, 13:50
Κωστη...

Εισαι μλκας... :sad:

menos
19/11/2010, 13:53
γμστ... :sad: :sad:

caesarsk
19/11/2010, 13:55
ζωγραφισες Κωστα....


ελα να μπουν μερικοι τωρα να που πως μας κατάντησε το ΔΝΤ!!!

reinmeister
19/11/2010, 14:00
οταν βαρεθουμε μια γκομενα,ειτε την αλλαζουμε,ειτε την ρετουσαρουμε στον φουστανο...
εαν υπαρχει,φυσικα, το μπικικινι...

αν δεν υπαρχει απλα περαστικα μας...

TROOPER
19/11/2010, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
οταν βαρεθουμε μια γκομενα,ειτε την αλλαζουμε,ειτε την ρετουσαρουμε στον φουστανο...
εαν υπαρχει,φυσικα, το μπικικινι...

αν δεν υπαρχει απλα περαστικα μας...

απο ποτε αρχισες να ασχολεισαι με καβασακια ?:smokin:

Cpt. Haddock
19/11/2010, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
απο ποτε αρχισες να ασχολεισαι με καβασακια ?:smokin:

Αφου δε φτουρανε τα σουζουκι :rotflmao:

reinmeister
19/11/2010, 14:05
:lol: :lol: :lol:

jimmis5
19/11/2010, 14:09
:sad: :a23: :a018: :a35: :beer: :beer: :wave2:

+1 άτομο
19/11/2010, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Τελευταία με οδηγάς μονο με το δεξί. Ουτε να με αγγίζεις δε θέλεις?

:rotflmao:

gcrook
19/11/2010, 14:57
Kωστα απ'οτι καταλαβα η μηχανη σου ειναι ελαφρως BITCH και στα εχει κανει τσουρεκια στη μουρμουρα.
Δεν εισαι φυσικα ο μονος αντρας στον οποιο ετυχε μια σκροφα.
Η λυση ειναι απλη.
Σηκωνεσαι ενα πρωι.
Φορας μονο ενα δερματινο παντελονι κομπλε χωρις εσωρουχο.
Παιρνεις ενα WD-40.
Βαζεις στην διαπασων το Hiugh Noon να παιζει,να την ξυπνησεις γλυκα. http://www.youtube.com/watch?v=QKLvKZ6nIiA
Κατεβαινεις στο γκαραζ.
Με το που την βλεπεις, πριν προλαβει να αρχισει την γκρινια,που την εχεις αφησει αλαδωτη και χωρις περιποιηση,της αδειαζεις το μισο μπουκαλι στην εξατμιση.
Κατεβαζεις τα παντελονια και χωρις μιζιες και λοιπα προκαταρκτικα χωνεις το φουρνοξυλο στην μπουκα μεχρι να χτυπησει διαφραγματα.
Αμα παει να σου πει διαφορα τραβας μια κλωτσια στο σταντ και συνεχιζεις να μαρκαλας την εξατμιση υπο γωνια.
Χλεμπωνες στο ρεζερβουαρ,ξυλιες στη σελα,και τραβηγμα κοντρα στα κλιπον οχι απλα επιτρεπονται αλλα επιβαλλονται.

Και αμα την ακουσεις να ξαναγκρινιαζει για σφιξιματα ανοχες και λοιπα, ξαναδειχτης το WD40 να δεις για ποτε σφιγγουν τα ρουλεμαν και οι αλυσιδες απο μονα τους.

Lioulios
19/11/2010, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
... Φίλε σε πάω πολύ ! :beer:

:wave2:

LsKostas
19/11/2010, 15:18
o Κωστας ειναι μεγιστος και τιτανοτεραστιος :a012:

BLACKGAS
19/11/2010, 15:22
Φίλε πεθερόπληκτος είσαι? Πολλή - αυθόρμητη- γκρίνια! Σαν κάτι να μου θυμίζει!!:(

GIXXERAKIAS
19/11/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Εκεινη: Άκαρδε, δε μου δινεις σημασία τοσο καιρο, δυο σπρεϊ αλυσιδας εχεις στο ντουλάπι μα εμενα μάφησες αγρασάριστη.
Το σερβις μου το χρωστάς εδω και πέντε χιλιάδες χιλιομετρα, ούτε καν λαδια δε μου αλλαξες.
Μαυρισαν! Σου λειπουν 40 ευρω? Ανεπροκοπε!
Στα σουβλάκια και τους καφέδες ξέρει να τα δίνεις ε?
Κάηκε η λυχνια των οργανων κι ουτε που σκέφτηκες να ασχοληθείς, σάρεσει να με βλεπεις μονοφθαλμη?
Κλειδια ποτε θα μου βγάλεις? Ενα σου μεινε,τι περιμένεις? Τι θα κάνεις αμα το χάσεις? Δεν ειμαι bros να με βάζεις μπροστα με καλώδια.
Ποσο καιρο εχεις να μου πάρεις παπουτσια? Δε το βλεπεις που γλυστράω, ουτε να στρίψεις δε μπορεις πια ,δε σε νοιάζει?
Σε βλεπω που φέυγεις με τα ποδια,μη κοιτας που κάνω πως κοιτω απ την άλλη .Που πηγαίνεις? γιατι δε με παίρνεις? Δεν αντέχω την ακινησία ,τις βαρέθηκα τις νερατζιές και τις γάτες.
Τελευταία με οδηγάς μονο με το δεξί. Ουτε να με αγγίζεις δε θέλεις? Δεν ειμαι παπί να με πηγαίνεις με 30 .Δε το καταλαβαίνεις οτι με ξευτελίζεις.
Με κοιτάς καμια φορά με ένα βλεμμα...κοιτας τις γρατσουνιές μου,ηθελα να ξερα τι σκέφτεσαι.
Θυμασαι τι θυσία έκανες για να με αποκτήσεις?
Καποτε ήσουν ερωτευμένος μαζι μου. Αμέσως μολις με πήρες ,πήγες να μου βελτιώσεις τα καλάμια.
Θυμασαι που μου πήρες το ohlins? Moυ το δειξες και μου πες πως το θελες να το κάνεις πορτατίφ. Ειχα πάρει μια τρομάρα. Το θελα τόσο πολυ. Είδες πως μου πηγαινε το κιτρινο?
΄Ησουν περήφανος για μένα γυρίζαμε μαζι σβέλτα στους δρόμους κι αμα πετυχαίναμε κανένα χιλιάρι ανυποψίαστο το κοιταγαμε σα μπριζολάκι για φάγωμα, τωρα μας περνούν και οι βέσπες.
Τι έπαθες? Με βαρέθηκες? Σε τρομαξε η κρίση? Βγες μαζι μου στους δρομους σαν άλλωτε. Ξύπνα, η ζωη είναι μικρή.

Ανατριχιασα....ισως γιατι ξερω οτι νοιωθει ετσι και η δικια μου...:sad:


αλλα μετα διαβαζοντας αυτο...


Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Kωστα απ'οτι καταλαβα η μηχανη σου ειναι ελαφρως BITCH και στα εχει κανει τσουρεκια στη μουρμουρα.
Δεν εισαι φυσικα ο μονος αντρας στον οποιο ετυχε μια σκροφα.
Η λυση ειναι απλη.
Σηκωνεσαι ενα πρωι.
Φορας μονο ενα δερματινο παντελονι κομπλε χωρις εσωρουχο.
Παιρνεις ενα WD-40.
Βαζεις στην διαπασων το Hiugh Noon να παιζει,να την ξυπνησεις γλυκα. http://www.youtube.com/watch?v=QKLvKZ6nIiA
Κατεβαινεις στο γκαραζ.
Με το που την βλεπεις, πριν προλαβει να αρχισει την γκρινια,που την εχεις αφησει αλαδωτη και χωρις περιποιηση,της αδειαζεις το μισο μπουκαλι στην εξατμιση.
Κατεβαζεις τα παντελονια και χωρις μιζιες και λοιπα προκαταρκτικα χωνεις το φουρνοξυλο στην μπουκα μεχρι να χτυπησει διαφραγματα.
Αμα παει να σου πει διαφορα τραβας μια κλωτσια στο σταντ και συνεχιζεις να μαρκαλας την εξατμιση υπο γωνια.
Χλεμπωνες στο ρεζερβουαρ,ξυλιες στη σελα,και τραβηγμα κοντρα στα κλιπον οχι απλα επιτρεπονται αλλα επιβαλλονται.

Και αμα την ακουσεις να ξαναγκρινιαζει για σφιξιματα ανοχες και λοιπα, ξαναδειχτης το WD40 να δεις για ποτε σφιγγουν τα ρουλεμαν και οι αλυσιδες απο μονα τους.

Μλκα Κρουκη κλαιω απο τα γελια μεσα στο γραφειο ισα που βλεπω τι γραφω στο πισι τωρα....:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

lari
19/11/2010, 15:32
εμενα παντως με φανηκε πολυ συγκηνητικο!:eek: :bigcry:

Xrated
19/11/2010, 15:38
....αλλα οχι αγορι μου δε θα σε αφησω ετσι....να πας να βρεις τον παλιο σου γκομενο που ειχες πριν με παρεις,αυτον τον κιτρινο ,τον ταχυ,με τις 4 ροδες που οποτε σε πηγαινε καπου τον πληρωνες.Σε αυτον να πας,στον νταβατζη σου....

~Ενταξει δεν ηθελα να σε βγαλω και πουστη αλλα θηλυκο ταξι δεεν...

Cpt. Haddock
19/11/2010, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
[...] χωνεις το φουρνοξυλο στην μπουκα μεχρι να χτυπησει διαφραγματα.[...]

:eyepop:

blackbusa
19/11/2010, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Kωστα απ'οτι καταλαβα η μηχανη σου ειναι ελαφρως BITCH και στα εχει κανει τσουρεκια στη μουρμουρα.


παντα ρομαντικος αυτο το παιδι....

mats8282
19/11/2010, 16:26
Και εμένα έτσι μου έλεγε 2 μήνες που την είχα παρατήσει στην πυλωτή και έφευγα με το μικρό κάθε μέρα.Είχε μείνει και από μπαταρία...Μέχρι την περασμένη βδομάδα που αξιώθηκα να πάρω μια,να την πλύνω και να την κυκλοφορήσω πάλι.

Όμως με την κ@βλα από την αποχή και τα πολλά δρομολόγια η ρουφιάνα θέλει 20Ε βενζίνη ανά 2 μέρες...Οπότε θα πάρει την θέση της στην πυλωτή πάλι και θα βλέπει χαρά,και αυτή και εγώ,αραιά και που..

Δυστυχώς :sick:

John Steed
19/11/2010, 18:58
Ευτυχώς που δεν σου κάνει κόλπα όταν ξενοκοιμάσαι..... Κάτι είναι κι αυτό....


:rotflmao: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bigcry: