PDA

View Full Version : Δεν σου λέμε τίποτε ρε!! (και καλά κάνουμε..)



p@nos
19/11/2010, 19:47
ρε καμεν καθε φορα που θες εσυ να ακουσεις αποψεις, θα πρεπει εμεις να γαμιομαστε να γραφουμε να σου πουμε?


:evil: :evil: :evil:

jimmis5
19/11/2010, 19:52
Hey panos γιατι εισαι τοσο κακος με το παιδι..δεν κανει,
εγω προτεινω οι ερωτησεις του camen να ειναι με βιντεο,
μου θυμιζει τον Καλυβατση στο ΑΜΑΝ
http://www.youtube.com/watch?v=n9VKLBrLOAQ&feature=related
:lol: :lol: :lol:

camen
20/11/2010, 00:54
To αστειο δεν το βλεπω καπου παιδες,σορρυ...:rolleyes:
Εχω βαρεθει να διαβαζω για πολιτικα ,κοινωνικα και οτιδηποτε ασχετο παιζει εδω μεσα -παρολο που καταλαβαινω και κατανοω οτι καλο ειναι να υπαρχουν ΚΑΙ αυτα- και θελω να συζητησω κατι τεχνικο. Αν θετε πειτε την γνωμη σας,τις γνωσεις κλπ να φωτιστουμε και εμεις που δεν πηραμε οταν ο Θεος μοιραζε απλοχερα... Αν οχι ,καλη καρδια τοτες:beer: :wave2:

p@nos
20/11/2010, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
To αστειο δεν το βλεπω καπου παιδες,σορρυ...:rolleyes:
Εχω βαρεθει να διαβαζω για πολιτικα ,κοινωνικα και οτιδηποτε ασχετο παιζει εδω μεσα -παρολο που καταλαβαινω και κατανοω οτι καλο ειναι να υπαρχουν ΚΑΙ αυτα- και θελω να συζητησω κατι τεχνικο. Αν θετε πειτε την γνωμη σας,τις γνωσεις κλπ να φωτιστουμε και εμεις που δεν πηραμε οταν ο Θεος μοιραζε απλοχερα... Αν οχι ,καλη καρδια τοτες:beer: :wave2:



re malea camen εισαι και παρεξηγιαρης ρε γμτ...

το θεμα ειναι πως υπαρχουν πολλα θεματα πανω στη μοτο, πιο συμαντικα απο το αν το διακενο στο μπουζι ειναι 05 η 06 η 062, αν θα βαλεις αυτοκολλητο θερμομονωσης σε μερη που δε χρειαζονται κλπ...με λιγα λογια καθεσαι και τρωγεσαι με πραγματα αχρηστα που δεν εχουν και κανενα νοημα σε τελικη αναλυση...

τωρα την οποια γνωση αποκτησαμε οσοι αποκτησαμε(@@ γνωση αλλα τεσπα) την αποκτησαμε διαβαζοντας, ψαχνοντας, δοκιμαζοντας και σπαταλοντας πολλες ωρες...καμια φορα κανοντας και μαλακιες και μετα ψαχνοντας παλι βρηκαμε τι τελικα καναμε σκατα...και το φτιαξαμε...κανενας δε τη μοιραζε απλοχερα, και σε κανεναν δεν ηταν θεοπνευστη...


το τεχνικο κομματι, εινα περιεργο και απαιτητικο...και δε κανει για ολους...τωρα αμα καποιος δε ''το χει'', δε παει να πει οτι ειναι χαζος, ουτε βλακας...απλα δε κανουν ολοι για ολα...σο σιμπλ...μη παρεξηγιεσαι λοιπον χωρις λογο και μην αγχωνεσαι και αναλωνεσαι σε θεματα που ουτε καν υπαρχει λογος να σκαλιζεις...


αμα εχεις ελευθερο χρονο ρε μλκ μη πειραζεις το μηχανακι γιατι θα την κανεις τη μαλακια και μετα θα κοστιζει πολυ να το ξαναμαζεψεις...
περιορισου στα πλυσιματα/λαδωματα για να εισαι σιγουρος(την αλυσιδα ομως μη τη λαδωνεις οπως ξερεις αστη σε ειδικο, να ερχεσαι σε εμενα) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





μην παρεξηγιεσαι ρε :winka:

οπως σου πα, και το πλυσιμο καλο ειναι για να περναει η ωρα


:lol: :beer: :beer:

vaska
20/11/2010, 07:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
re malea camen εισαι και παρεξηγιαρης ρε γμτ...

το θεμα ειναι πως υπαρχουν πολλα θεματα πανω στη μοτο, πιο συμαντικα απο το αν το διακενο στο μπουζι ειναι 05 η 06 η 062, αν θα βαλεις αυτοκολλητο θερμομονωσης σε μερη που δε χρειαζονται κλπ...με λιγα λογια καθεσαι και τρωγεσαι με πραγματα αχρηστα που δεν εχουν και κανενα νοημα σε τελικη αναλυση...

τωρα την οποια γνωση αποκτησαμε οσοι αποκτησαμε(@@ γνωση αλλα τεσπα) την αποκτησαμε διαβαζοντας, ψαχνοντας, δοκιμαζοντας και σπαταλοντας πολλες ωρες...καμια φορα κανοντας και μαλακιες και μετα ψαχνοντας παλι βρηκαμε τι τελικα καναμε σκατα...και το φτιαξαμε...κανενας δε τη μοιραζε απλοχερα, και σε κανεναν δεν ηταν θεοπνευστη...


το τεχνικο κομματι, εινα περιεργο και απαιτητικο...και δε κανει για ολους...τωρα αμα καποιος δε ''το χει'', δε παει να πει οτι ειναι χαζος, ουτε βλακας...απλα δε κανουν ολοι για ολα...σο σιμπλ...μη παρεξηγιεσαι λοιπον χωρις λογο και μην αγχωνεσαι και αναλωνεσαι σε θεματα που ουτε καν υπαρχει λογος να σκαλιζεις...


αμα εχεις ελευθερο χρονο ρε μλκ μη πειραζεις το μηχανακι γιατι θα την κανεις τη μαλακια και μετα θα κοστιζει πολυ να το ξαναμαζεψεις...
περιορισου στα πλυσιματα/λαδωματα για να εισαι σιγουρος(την αλυσιδα ομως μη τη λαδωνεις οπως ξερεις αστη σε ειδικο, να ερχεσαι σε εμενα) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





μην παρεξηγιεσαι ρε :winka:

οπως σου πα, και το πλυσιμο καλο ειναι για να περναει η ωρα


:lol: :beer: :beer:



Σου λείπει το μηχανάκι σου εεεεε???


Στερητικό λέγεται, μην στεναχωριέσαι όλοι το έχουμε περάσει κατά καιρούς. ΑΑΑ και που 'σαι ..... μην πειράζεις τον Θωμάκο γιατί θα σου φάω το λαρύγγι



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
20/11/2010, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
re malea camen εισαι και παρεξηγιαρης ρε γμτ...

το θεμα ειναι πως υπαρχουν πολλα θεματα πανω στη μοτο, πιο συμαντικα απο το αν το διακενο στο μπουζι ειναι 05 η 06 η 062, αν θα βαλεις αυτοκολλητο θερμομονωσης σε μερη που δε χρειαζονται κλπ...με λιγα λογια καθεσαι και τρωγεσαι με πραγματα αχρηστα που δεν εχουν και κανενα νοημα σε τελικη αναλυση...

τωρα την οποια γνωση αποκτησαμε οσοι αποκτησαμε(@@ γνωση αλλα τεσπα) την αποκτησαμε διαβαζοντας, ψαχνοντας, δοκιμαζοντας και σπαταλοντας πολλες ωρες...καμια φορα κανοντας και μαλακιες και μετα ψαχνοντας παλι βρηκαμε τι τελικα καναμε σκατα...και το φτιαξαμε...κανενας δε τη μοιραζε απλοχερα, και σε κανεναν δεν ηταν θεοπνευστη...


το τεχνικο κομματι, εινα περιεργο και απαιτητικο...και δε κανει για ολους...τωρα αμα καποιος δε ''το χει'', δε παει να πει οτι ειναι χαζος, ουτε βλακας...απλα δε κανουν ολοι για ολα...σο σιμπλ...μη παρεξηγιεσαι λοιπον χωρις λογο και μην αγχωνεσαι και αναλωνεσαι σε θεματα που ουτε καν υπαρχει λογος να σκαλιζεις...


αμα εχεις ελευθερο χρονο ρε μλκ μη πειραζεις το μηχανακι γιατι θα την κανεις τη μαλακια και μετα θα κοστιζει πολυ να το ξαναμαζεψεις...
περιορισου στα πλυσιματα/λαδωματα για να εισαι σιγουρος(την αλυσιδα ομως μη τη λαδωνεις οπως ξερεις αστη σε ειδικο, να ερχεσαι σε εμενα) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





μην παρεξηγιεσαι ρε :winka:

οπως σου πα, και το πλυσιμο καλο ειναι για να περναει η ωρα


:lol: :beer: :beer:

Εξακολουθω να μην καταλαβαινω τον τροπο σκεψης σου Πανο και επισης εξακολουθω να μη καταλβαινω την "ειρωνια" σου προς εμενα... Επισης δεν καταλαβαινω απο που εχεις βγαλει το συμπερασμα οτι "Δεν νιωθω" .Ουτε πολλα χρονια με ξερεις ουτε εχεις καθησει ωρες πολλες μαζι μου,ουτε ξερεις τι εχω διαβασει ουτε ξερεις ποσο εχω ασχοληθει...:rolleyes:

Το οτι τα θελω ολα τελεια ειναι δικο μου θεμα και μονο κακο δεν μπορω να το χρακτηρισω.Επισης το να ρωταω/συζηταω/ανταλασσω αποψεις για να μαθω πραγματα και να μην νομιζω οτι ειμαι ο Θεος παλι κακο δεν ειναι πιστευω. Δεν το κανω για το μηχανακι μου ΑΛΛΑ με αφορμη το μηχανακι μου...

Οποτε σου ξαναλεω,αν θες ασχολησου και πες κατι χρησιμο που να συνησφερει στην συζητηση και κοψε το κακο συνηθειο οπου βλεπεις camen να μπαινεις και να ειρωνευεσε/παιζεις εξυπνος κλπ...Αν οχι ,αναγκη απο κυρηγματα δεν εχω, το μηχανακι το εχω πληρωσει εγω και αν το χαλασω εσενα δανεικα δεν θα συζητησω, οποτε απλα προσπερνα το ηλιθιο θεμα μου και πας παρακατω...

Πες με παρεξηγιαρη πες με οτι θες στα @@@ μου,εχω και τον vaska που αμα τον αμολησω θα σας κανει μια χαψια...:wave2:

p@nos
20/11/2010, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Σου λείπει το μηχανάκι σου εεεεε???


Στερητικό λέγεται, μην στεναχωριέσαι όλοι το έχουμε περάσει κατά καιρούς. ΑΑΑ και που 'σαι ..... μην πειράζεις τον Θωμάκο γιατί θα σου φάω το λαρύγγι



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ετοιμαζομαι για σουπερ ντουπερ κουπερ εργαλειο....αμηχανος για λιγο ακομα μονο:cool: :smokin: :smokin: :smokin:


μετα στις βολτες να δω πως θα με φτανετε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
20/11/2010, 13:08
εισαι πολυ παρεξηγιαρης ρε καμεν...την ειρωνια να μου πεις σε παρακαλω μονο που την εντοπισες...τωρα το αν αυτα που λεω για σενα ειναι λαθος...οκ....ισως να ξερεις παραπανω πραγματα και να μας τα κρατας κρυφα...κανε οτι νομιζεις...οσο για το συμπερασμα οτι δε νιωθεις, επισης δε θα επεκταθω
:evil:


εγω,για να γλυτωσεις ΕΣΥ τρεξιματα στα λεω...δυστυχως με εχουν παρει μερικες φορες τηλ, σα κλαμενες γατες, λεγοντας ''εκανα μαλακια'', μετα ακολουθουσε σιγη τσιπουρας...


τα μπουζι τα βγαζουμε του αγιου πεους, εσυ τα βγαζεις καθε μερα για να περναει η ωρα...θα κοψεις κανα σπειρωμα στο τελος και θα πεσει πολυ γελιο...κανε οτι νομιζεις...δικο σου το μηχανακι...δικα σου τα λεφτακια...



απλα κουλαρε ομως....γιατι δε καταλαβαινω καθολου την αντιδραση σου...τυχαιο νομιζεις οτι ειναι που σου τη λενε καθε φορα που ρωτας?ντε και καλα ο γυαλος ειναι στραβος?

p@nos
20/11/2010, 13:15
γενικα εχει παρεξηγηθει το οτι κανει καποιος δουλειες μονος του...το να πειραζεις μονος σου τη μηχανη σου, και δε μιλαω μονο για σενα καμεν, προυποθετει να ξερεις και πραγματα και να μη πας στα τυφλα...ειδικα απο τη στιγμη που δε μιλαμε για παπακια αλλα για 2τροχα που 200ριζουν, δε παιζουμε αν δε ξερουμε...

και γιατι το λεω αυτο...ενας στο ντουκατιστι, δεν ηξερε χριστο, και για να γλυτωσει το σερβις, μπαινει και ρωταει δε ξερω τπτ και θελω να ρυθμισω τις βαλβιδες...

πεταξαν λοιπον στον παντελως ασχετο ενα βιντεακι και του παν ετσι θα τις ρυθμισεις...τωρα, ειδικα σε ντουκατι αμα πας να ρυθμισεις βαλβιδες χωρις να εχεις ιδεα, υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορεις να κανεις σκατα και να τα γαμησεις ολα(δε τα αναφερω βαριεμαι οσοι τα ξερουν καταλαβαινουν)

κααι πεταχτηκαν μερικοι και του παν, φιλε φτιαχτο δε πειραζει κα ινα το χαλασεις, θα ξερεις οτι το χαλασες εσυ και οτι δε στο χαλασε μαστορας :rotflmao: :bigcry: :eek: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:


αν ειναι δυνατον:bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΑΜΑ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ...και φυσικα αν προκειται να βαλουμε χερι, το βαζουμε, μονο για να κανουμε κατι ΚΑΛΥΤΕΡΟ, οχι χειρωτερο, η να το χαλασουμε...γι αυτο υπαρχουν και τα συνεργια που εχουν γνωση, πειρα, και ξερουν...και φυσικα αν κανουν οποιαδηποτε μαλακια, ειναι υποχρεωμενοι να την πληρωσουν....



ακουστε ρε τι ειπαν του ανθρωπου, κατσε χαλασε το μονος σου για να ξερεις οτι το χαλασες εσυ:bawl: :bawl: :bawl:

vaska
20/11/2010, 13:21
VASKA = Ο σκύλος του Αχαϊκού ΜΟΤΟ ντολμαδάκια μου

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

και τι σκύλος Αρκουδόσκυλος

p@nos
20/11/2010, 13:22
ρε σκυλε εσενα κατι αιωνες εχω να σε δω....


επρεσιερα στο μαγαζι εχεις?:lol: :lol: :lol:

vaska
20/11/2010, 13:26
Πήγα Σελλά εχθές το μεσμερ.

p@nos
20/11/2010, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Πήγα Σελλά εχθές το μεσμερ.


τα χαιρετισματα μου τα δωσατε?

:D :cool: :smokin:

vaska
20/11/2010, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
τα χαιρετισματα μου τα δωσατε?

:D :cool: :smokin:

Αφού ήσουνα απών, η κοπέλα θέλει απτά πράγματα και όχι υποσχέσεις. Άλλωστε αν σου ζητούσε να την πας βόλτα τι θα έκανες??? Θα ζήταγες δανεικό μηχανάκι από τον camen????

:confused: :confused: :confused:

p@nos
20/11/2010, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Αφού ήσουνα απών, η κοπέλα θέλει απτά πράγματα και όχι υποσχέσεις. Άλλωστε αν σου ζητούσε να την πας βόλτα τι θα έκανες??? Θα ζήταγες δανεικό μηχανάκι από τον camen????

:confused: :confused: :confused:



ολα κανονιζονται


και διτροχα διαθεσιμα υπαρχουν:smokin:

p@nos
20/11/2010, 19:47
μολις τωρα διαβασα το τελευταιο κειμενακι καμεν...


το μονο που εχω να πω, εινα πραγματικα κριμα...και τουλαχιστον σε μενα δεν επρεπε να τα γραψεις αυτα που εγραψες(τις αρχιδιες δηλαδη που εγραψες)

τωρα τα οτι δε σε ξερω, δε ξερω τι ξερεις κλπ, ειναι μαλακιες ετσι για τις εντυπωσεις στο φορουμ...σωστα???

τωρα ναι εχεις δικιο τι να πω...περιμενω να δω τι θα πεις για να σου την πω...το να μη στεκουν αυτα που γραφεις εσυ οταν σου την λεω, δε σου εχει περασει απο το μυαλο σου προφανως:rolleyes:



τωρα τα περι ειρωνιας...ουτε σε ειρωνευτικα πουθενα ουτε τιποτα...σε αντιθεση με σενα(που εμεις την πηραμε τη γνωση και εσυ κραταγες ομπρελα:sick: )

δε θυμαμαι και ποτε, στις απειρες αποριες σου, να σε ειρωνευτικα, η να σε κοροιδεψα, η να στο παιξα θεος...εκτος φορουμ παντα...και οχι μονο...



φυσικα αυτα που εγραψες, θα μπορουσες να μου τα στειλεις και κατ ιδιαν, να σου λυσω ολες σου τις αποριες, και τα κομπλεξ που εχεις(το οτι νομιζεις δηλαδη οτι σε δουλευουμε και δε σεβομαστε τη ''φλωγα'' της γνωσης που εχεις μεσα σου)...αλλα οπως ειπα, το να αρμενιζεις στραβα δε σου εχει περασει απο το μυαλο



κανε οτι νομιζεις με το μηχανακι σου, δικο σου ειναι και δικο σου και το προβλημα με το τι θα του κανεις...εγω θα εξακολουθησω να ειμαι διαθεσιμος για οτι θες, κακιες δε κραταω σε κανεναν...τα υπολοιπα απο κοντα, για να σε ''γνωρισω'' και καλυτερα οπως λες...



:wave2:

camen
20/11/2010, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
μολις τωρα διαβασα το τελευταιο κειμενακι καμεν...


το μονο που εχω να πω, εινα πραγματικα κριμα...και τουλαχιστον σε μενα δεν επρεπε να τα γραψεις αυτα που εγραψες(τις αρχιδιες δηλαδη που εγραψες)

τωρα τα οτι δε σε ξερω, δε ξερω τι ξερεις κλπ, ειναι μαλακιες ετσι για τις εντυπωσεις στο φορουμ...σωστα???

τωρα ναι εχεις δικιο τι να πω...περιμενω να δω τι θα πεις για να σου την πω...το να μη στεκουν αυτα που γραφεις εσυ οταν σου την λεω, δε σου εχει περασει απο το μυαλο σου προφανως:rolleyes:



τωρα τα περι ειρωνιας...ουτε σε ειρωνευτικα πουθενα ουτε τιποτα...σε αντιθεση με σενα(που εμεις την πηραμε τη γνωση και εσυ κραταγες ομπρελα:sick: )

δε θυμαμαι και ποτε, στις απειρες αποριες σου, να σε ειρωνευτικα, η να σε κοροιδεψα, η να στο παιξα θεος...εκτος φορουμ παντα...και οχι μονο...



φυσικα αυτα που εγραψες, θα μπορουσες να μου τα στειλεις και κατ ιδιαν, να σου λυσω ολες σου τις αποριες, και τα κομπλεξ που εχεις(το οτι νομιζεις δηλαδη οτι σε δουλευουμε και δε σεβομαστε τη ''φλωγα'' της γνωσης που εχεις μεσα σου)...αλλα οπως ειπα, το να αρμενιζεις στραβα δε σου εχει περασει απο το μυαλο



κανε οτι νομιζεις με το μηχανακι σου, δικο σου ειναι και δικο σου και το προβλημα με το τι θα του κανεις...εγω θα εξακολουθησω να ειμαι διαθεσιμος για οτι θες, κακιες δε κραταω σε κανεναν...τα υπολοιπα απο κοντα, για να σε ''γνωρισω'' και καλυτερα οπως λες...



:wave2:

Αρχιζω οντως να πιστευω οτι εχεις πολυ καιρο να πας με γυναικα ...:smokin:

vaska
20/11/2010, 20:40
Ρε κορίτσια εσείς οι από πάνω δεν αφήνετε κατά μέρος τις παπαριές και να πάμε ούυυλοι μαζί για καφέ αύριο????? Θα βάλω την εσπρεσομηχανή ανάμεσά σας για να μην βλέπεστε και ανάψουν τα αίματα.

:wave2: :wave2: :wave2:

notakos600
20/11/2010, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ρε κορίτσια εσείς οι από πάνω δεν αφήνετε κατά μέρος τις παπαριές και να πάμε ούυυλοι μαζί για καφέ αύριο????? Θα βάλω την εσπρεσομηχανή ανάμεσά σας για να μην βλέπεστε και ανάψουν τα αίματα.

:wave2: :wave2: :wave2:


Θα πρέπει να την έχεις πολύ μεγάλη (την εσπρεσομηχανή)....

camen
20/11/2010, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Θα πρέπει να την έχεις πολύ μεγάλη (την εσπρεσομηχανή)....

Γενικα ολα μεγαλα το εχει ο κυριος vaska...:blush:

vaska
21/11/2010, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Θα πρέπει να την έχεις πολύ μεγάλη (την εσπρεσομηχανή)....


Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, η προαναφερθείσα μηχανή τελικά είναι ΓΥΝΑΙΚΑ, νεαρής ηλικίας και πολλά υποσχόμενη.

:rotflmao: :rotflmao: