PDA

View Full Version : ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ



virus
23/11/2010, 19:50
Παρασκευη 19 οκτωβριου 2010 στην εθνικη οδο αθηνων λαμιας γυρω στις 6 με 7 το απογευμα.

εχω μεινη με την αφρικα μου λιγο πριν την εξοδο του αγ στεφανου και σταματαει ενας μοτοσυκλετιστης να με ρωτησει αν θελω βοηθεια. του ειπα πως ειμαι καλα και θα το φτιαξω το προβλημα. τον ευχαριστησα κι εφυγε. μπας και εισαι δω ρε φιλε να σε ευχαριστησω και δευτερη φορα;

τετοιες συμπεριφορες αξιζουν.

σε ευχαριστω ρε φιλε για μια ακομη φορα που σταματησες να ρωτησεις.

:)

miscelano
23/11/2010, 19:55
τι επαθε τ εργαλειο αν επιτρεπεται????

virus
23/11/2010, 20:01
βρε βρε ο φιλος μας απο την .........

ειχα βαλει θερμαινομενα γκριπ και απο την ασφαλειοθηκη που εκλεψα το ρευμα δεν ειχα βαλει καλα το φισακι με αποτελεσμα να ακουμπησει το σασι και να μου καψει την κεντρικη ασφαλεια. το ειχα μονωσει με ταινια το φισακι αλλα με τους κραδασμους φαγωθηκε η ταινια και ακουμπησε σασι.

miscelano
23/11/2010, 20:03
:beer: :beer: :beer: :beer:

webassasin
23/11/2010, 20:08
κανουν δουλεια τα γκριπ?

virus
23/11/2010, 20:13
απιστευτη δουλεια κανουν. σε συνδυασμο με ενα καλο γαντακι. και μιλαω για κρυα υπο του μηδενος. ;)

jimmis5
24/11/2010, 08:11
Μπραβο του λοιπον και απο μενα...:beer: :beer:
Καλα χαλανε τα αφρικα δεν το πιστευω,για ετοιμασου για χειμωνιατικη εξορμηση εφοσον υπαρχουν θερμαινομενα.Αληθεια τα χερια δεν σου μουδιαζουν με αυτα:confused:

virus
24/11/2010, 17:43
δεν χαλασε. απο δικη μου λαλακια εμεινα που δεν φροντισα να προσεξω το φισακι. :confused:

γιατι να μουδιαζουνε τα χερια; το εξηγεις λιγο αυτο;

παντως εμενα δεν μουδιαζουνε. και μην φανταστεις καμια τρελη ζεστη. απλα σωνει την κατασταση και μπορεις να οδηγας περισσοτερο. και στην βροχη σου στεγνωνει το γαντι :D

:beer: :beer:

tifoefs
24/11/2010, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από virus72
απιστευτη δουλεια κανουν. σε συνδυασμο με ενα καλο γαντακι. και μιλαω για κρυα υπο του μηδενος. ;)

μπααα ! ολα ειναι μια ψευδαισθηση !!

:D:D:D

jimmis5
24/11/2010, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από virus72
δεν χαλασε. απο δικη μου λαλακια εμεινα που δεν φροντισα να προσεξω το φισακι. :confused:

γιατι να μουδιαζουνε τα χερια; το εξηγεις λιγο αυτο;

παντως εμενα δεν μουδιαζουνε. και μην φανταστεις καμια τρελη ζεστη. απλα σωνει την κατασταση και μπορεις να οδηγας περισσοτερο. και στην βροχη σου στεγνωνει το γαντι :D

:beer: :beer:

απλα κακογουσο χιουμορ εκανα οτι χαλανε τα αφρικα

Οσο για τα θερμαινομενα σε ενα που ειχα οδηγησει μια φορα ειχα την αισθηση της μυρμιγκιας αν ειναι σωστη η εκφραση ετσι ενιωθα τις παλαμες μου,για αυτο σε ρωτησα:beer: :wave2:

virus
25/11/2010, 00:05
καταλαβα τι θες να πεις. απο την ζεστη να μυρμιγκιαζει το χερι. οχι δεν εχω τετοιο προβλημα. το μονο προβλημα που εχω ειναι επειδη εχω μονιμα ενα δαχτυλο στο φρενο αυτο το δαχτυλο παγωνει και κοκκαλωνει. κι αυτη η συνηθεια δεν κοβετε δυστυχως.:lol:

και δεν υπαρχουν κακογουστα αστεια φιλε μητσο. καλη διαθεση υπαρχει μονο :rotflmao: :rotflmao:


:beer:

miscelano
25/11/2010, 02:37
εμεις οι αφρικανοι ειμαστε μεγαλες ψυχες...δε κραταμε κακια σε κανενα....:wave2: :wave2: