PDA

View Full Version : το τσουγκρισα λιγο



afrolykos
28/07/2005, 17:04
το τσουγκρισα λιγο το μοτορι και παω για 2 πλαινα και ενα φερινκ η ζελατινα γλυτωσε για πειτε τιμες πανο κατω ωρε παιδια .

Πρωι πρωι στην αγια βαρβαρα λιγο πριν διασταυροση ραφηνας κατεβενω για αθηνα απο αριστερη λοριδα και πανω στην στροφη κοκαλομενο ενα τουτου για να κανη αναστροφο εκει που απαγορευεται προς νεα μακρη ,

δεν προλαβα να κανω τιποτα λιγο φρενο μονο και μετα το χαος.

Και ο τυπος λαγος μην τον ειδατε .


και υστερα ηρθε και η φωτια στη περιοχη ενοω και δεσαμεεεεεεεεεεεε.


αντε τωρα να θημηθω ποιος μου ειπε καλημερα το πρωι .

AFTER
28/07/2005, 17:38
Απορω πως εισαι(ακουγεσαι..διαβαζεσαι) τοσο ψυχραιμος!!!
Εγω θα ειχα αφρισει

Ελπιζω τουλαχιστον να ειχες μονο μεταλλικες και πλαστικες ζημιες!

afrolykos
28/07/2005, 17:59
ειτε το πιστευης ειτε οχι οταν ημουν γερμανια μικρος εκανα κυκλοφοριακη αγωγη

τορα θα μου πης και γραματικη εκανες αλλα δεν σου εμεινε τιποτα

λοιπον ειναι τωρα 30 χρονια που μου εχουν μεινη στο μυαλο

αν δεν φοραω μποτες κρανος μπουφαν με ενισχησης και τα λοιπα δεν μπορο να ανεβω σε μηχανη ετσι απο μονοτου ουτε αν δεν φοραω ζωνη στο αυτοκινητο .

Τα σιδερα φτιαχνοντα

γιαυτο προστασια στην μηχανη ειμασται ευαλωτη μροστα στους καφρους

afrotwin
28/07/2005, 21:32
gia perimene palikari me asfalies ke ta resta ti ekanes?
8a gini kapia dilosi?
kanonises tipota apo afta?
evgales foto ta spasmena ke xalasmena meri?
i pas etsi ston vronto...


edo mesa exoume post me antalaktika pare tilefono ke rota
an 8es sarakaki se simferi na graftis sto club me 35 euro gia na exis ekptosi peripou 25% kane logariasmo na dis an se simferi

ke exe ipospin sou oti an den vris sto xroma sou metaxirismena 8a prepi na ta vapsis ke tsekarise ke afto an se simferi

mazepse times apo ka8e periptosi ke kita ti ine kalitero

ala an fteei o aftokinitos...
vale apo xrisafi an me pianis

epipros8eta kapios ma s exi katarasti apo tin zilia tou ke i perisoteri exoume atiximata tetiou tipou gia prosexte

episis opios leei kako gia mas na ton fai to mavro xoma na telionoume

afrolykos
29/07/2005, 06:41
μεχρι να συνελθο ειχανε φυγη ολοι και καλα αυτοι αλλα 2 μηχανες που περασανε ριξανε μια ματια και φυγανε οταν εγω σηκονα μηχανη απο το εδαφος, ε αυτο μου επιβεβεοσε τι υποψιες που ειχα παντα για την φαρα μας των μοτοσηκλετιστων ενωο φρουφρου και αρωματα .

εγω αμα δω καποιον στα δεξια του δρομου και και δεν το κοψο φισιολογικο σταματαω και τον ρωταω τι τρεχει, μπορει να θελει βενζινη οτιδηποτε ρε αδερφε και επειδης τα πηρα τωρα που το θημηθηκα , ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ΜΗΧΑΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΗ ΚΑΤΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ {ΝΟΜΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟ} ΑΧ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑ ,γιατι πολυ μου ειχε κατση στο στομαχι .


απο την τσεπη μου οπως καταλαβενεις θα τα πληροσω ολα, και να ελεγα οτι μου περισευουν .

προσπαθω να βγαλο φωτο με μικροτερη αναληση αλλα δεν βγαζη η φοτογραφικη μηχανη μου ,η εγω εχω φαει κολημα, θα ξαναπροσπαθησο το βραδη που θα γυρισω απο την δουλεια , ετσι για να το δειτε το μηχανημα .

Υ.Γ afrotwin εχω να σου κανω μια προσοπικη ερωτηση σχετικα με αυτο το ξυπνημα που τους εκανες στο αφρικα κλαπ και συμφονο, οχι σε ολα αλλα στα περισοτερα

εχεις διαβαση μακιαβελι γιατι ο τροπος που τους την εκανες την δουλεια μου θυμιζη τον ηγεμονα του μακιαβελη .

afrotwin
29/07/2005, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos
μεχρι να συνελθο ειχανε φυγη ολοι και καλα αυτοι αλλα 2 μηχανες που περασανε ριξανε μια ματια και φυγανε οταν εγω σηκονα μηχανη απο το εδαφος, ε αυτο μου επιβεβεοσε τι υποψιες που ειχα παντα για την φαρα μας των μοτοσηκλετιστων ενωο φρουφρου και αρωματα .

εγω αμα δω καποιον στα δεξια του δρομου και και δεν το κοψο φισιολογικο σταματαω και τον ρωταω τι τρεχει, μπορει να θελει βενζινη οτιδηποτε ρε αδερφε και επειδης τα πηρα τωρα που το θημηθηκα , ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ΜΗΧΑΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΗ ΚΑΤΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ {ΝΟΜΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟ} ΑΧ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑ ,γιατι πολυ μου ειχε κατση στο στομαχι .


απο την τσεπη μου οπως καταλαβενεις θα τα πληροσω ολα, και να ελεγα οτι μου περισευουν .

προσπαθω να βγαλο φωτο με μικροτερη αναληση αλλα δεν βγαζη η φοτογραφικη μηχανη μου ,η εγω εχω φαει κολημα, θα ξαναπροσπαθησο το βραδη που θα γυρισω απο την δουλεια , ετσι για να το δειτε το μηχανημα .

Υ.Γ afrotwin εχω να σου κανω μια προσοπικη ερωτηση σχετικα με αυτο το ξυπνημα που τους εκανες στο αφρικα κλαπ και συμφονο, οχι σε ολα αλλα στα περισοτερα

εχεις διαβαση μακιαβελι γιατι ο τροπος που τους την εκανες την δουλεια μου θυμιζη τον ηγεμονα του μακιαβελη .


o afro exi diavasi pola ala as ta afisoume afta to 8ema ine oti afti i lesxi prepi na onomasti lesxi koumparon africa twin
:rotflmao: :rotflmao:

caesarsk
02/08/2005, 11:33
ΘΕΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΗΣ

εχουν βαλθει να μην παω διακοπές αλλα δεν θα τα καταφερουν

Σήμερα φευγοντας απο το γραφειο νωριτερα γιατι δεν ειχε και ιδαιτερη δουλεια κατεβαινω την Λεωφ. Καραμανλή από Πάρνηθα προς Εθν.Οδό. Είχα μαζί μου την τσάντα με το laptop και επειδή δεν χώραγε στην βαλίτσα την είχα κρεσμένη χιαστί πίσω μου. Επειδή επίσης με ενοχλούσε λόγω ζέστης, ενώ ο δρόμος ήταν άδειος, εγώ πήγαινα χαλαρά με 60 χλμ/ωρα περίπου. Στο βάθος δεξιά μου βλέπω ένα παρκαρισμένο αυτοκίνητο να περιμένει.

Και ξαφνικά ένω έχω φτάσει σε απόσταση 10 περίπου μέτρων μακριά του. ο συμπαθητικός παππούλης που ήταν πίσω από το τιμόνι, αποφασίζει να ξεκινήσει, και όχι μόνο.

Αποφασίζει να κάνει αναστροφή στην λεωφόρο.

Βέβαια οι καθρέπτες είναι άχρηστα αντικείμενα στην ηλικία του. Ειναι άλλωστε 40 χρόνια οδηγός. Το να κοιτάξει προς τα πίσω δεν χρειάζεται επίσης. Το κάνει κάθε μέρα σε αυτό το σημείο και ποτέ δεν του έτυχε τίποτα. Ήμουν λάθος που βρισκόμουν εκεί. Γιατί αυτός ειναι από την περιοχή και το δρόμο τον ξέρει σαν δικό του.

Παιδιά όλα τα παραπάνω συν μερικά ακόμη τα άκουσα εκεί αποσβολωμένος να τον κοιτάζω σαν μαλάκας να μου τα λεει αυτά και να μην ξέρω την να τον κάνω.

Μετά από ασκήσεις ζεν και εσωτερικής ηρεμίας, κάλεσα την αστυνομία και άρχισα να κοιτάζω τις ζημιές μου, μια εβδομάδα πριν τις διακοπές μου.

Σπασμένο κάγκελο
Σπάσμένο δεξί πλαινο
Βουλιαγμένο ντεπόζιτο
Στραβωμένο πίσω μαρσπιε
Στραβωμένη καλύπτρα εξάτμισης
Στραβωμένη τριπλέτα

ΕΥΤΥΧΩΣ

1ον δεν έπεσα
2ον δεν χτύπησα
3ον ο μηχανικός μου είναι ανοιχτός και έτσι η μηχανή θα είναι έτοιμη την Πεμπτη.

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ

και να μην το ξεχασω....afrolyke ο νομικός συμβουλος δεν ήταν εκεί κοντά οπότε μάλλον τυχερός ημουν που καταφερα και εβγαλα ακρη...

Από την άλλη και στην περίπτωση σου, και στην δικιά μου, να λέμε πάλι καλά που μόνο τα σίδερα στραβώσαν και αυτά αλλάζουν... Εμείς δύσκολα παίρνουμε επισκευή...

Οσο για το ζήτημα αν σταματάνε να βοηθήσουν ή όχι δεν φταίνε αυτοί...Φταίνε όλοι αυτοί που πουλάνε μηχανές στον κάθε τυχάρπαστο που ξαφνικά θέλει να γίνει μοδάτος...

Πάντως περαστικά μας σε όλους...Μακάρι πάντα οι ζημιές μας να είναι μόνο τόσες, και είθε κάποιος (ο Θεος, ο πατέρας τους, το κέρατο τους το τράγιο) να βάλει μυαλό στον κάθε άσχετο που κυκλοφορεί ελεύθερος στους δρόμους....

ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΕΙ ΟΛΟΥΣ Η ΖΕΣΤΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ

afrotwin
02/08/2005, 11:54
file caesar
to eftixes gegonos ine oti ise kala ke den epa8es tipota
mono afto sou leo fantasou na diavazame gia spasmena meli ke megales pliges i ala xirotera

doksa ton 8eo na les pou tin glitoses xalara
oso gia tin mixani 8a ftiaxti ke 8a ise pali on the road

afto omos me to laptop stin valista pos to kanis?
ego mono stin idea trelenome...
an pesis se kamia lakouva ti ginete to kanis frape to laptop?

:lol:


kata ena periergo tropo meriki pou simetexoume sto africa twin friends ke sto africa club exoume pa8i atixima
exo dio atoma pou 8eloun anonimia mazi me emena tris ke posi exoun grapsi edo gia ta atiximata tous

kapioi malon mas exoun katarasti apo tin zilia tous....:lol:
den eksigite alios


osi den exete pa8i tipota pigente anapste kana keri mpas ke tin glitosete....
episis osi tin glitosate kante to idio
ka na kanonisoume kamia ekdromi se kana monastiri mpas mas ksematiasi kanas monaxos ke tin glitosoume:rotflmao:

lipon magkes prosoxi megali stous dromous

apofevgete na kikloforate otan o ilios ine sto kentro tou ouranou
pou simeni kopanai asxima

atoma me megales ilikies ine poli efkolo apo to na elato8oun i es8isis tous mexri ke na tis xasoun telios
o sindiasmos kaftis asfaltou mazi me tin skoni pou exi aftous tous mines kanoun tin prosfisi ke tin asfalia aniparkti

idika se droumou pou gializoun tipou kentro ine san na odigite se ladia tromera epikindino
kanena lastixo den ine ikano na sas sosi...

gia afto pame me 5 xilometra se teties periptosis

megali prosoxi
agoraste kalokerina krani oxi mavra...
ke poli prosoxi



:wave2:


kali anarosi se emeas ke tis mixanes mas

caesarsk
02/08/2005, 12:30
afrotwin η καρδια το ξερει τι περναω καθε φορα που ειμαι αναγκασμενος να κουβαλαω το laptop με την μηχανη....

Μιλαμε για αγχος

Αλλα οταν υπαρχει αναγκη δεν γινεται διαφορετικα

Οταν για παραδειγμα εχω να κατεβω κεντρο για ραντεβου που χρειαζεται και το computer δεν μπορω να παρω το τερας (το αυτοκινητο) και να κατεβω. Αν επισης με πιεζει ο χρονος δεν μπορω να πάρω ουτε τα Μεσα Μαζικης Μεταφοράς. Οποτε μονο η μηχανη με σωζει...

ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ

και οτι ειπαμε, ειπαμε, προσωπικα δεν εχω με κανεναν και με τιποτα...ετσι για να εξηγουμε κιολας για αυτα που γραφτηκαν στο AFC site....

ΜΕ χαιρετισμους και ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ

Σοφιανος

afrolykos
02/08/2005, 20:23
Καταφερες να μου κανης την καρδια περιβολι ρε caesarsk και εσυ με το ατηχημα σου ,

περαστικα μας τι αλλο να πω ρε γαμοτον μπελα τους για αυτοκινητα .

εγω θα μεινο καιρο εκτος λογο αφραγκιας λεω να καθαρισω καρμπιρατερ του cb απο την μια απο την αλλη αμα βλεπω το αφρικα χτηπημενο μου πεφτει η ψυχολογια,

ξερεις τωρα πως ειναι να το βλεπεις με σπασμενα πλαστικα εφιαλτης .

οσο για τον νομικο συμβουλο δεν ειναι προσοπικο απλα πιστευω οτι μπορουμε και χωρις αυτους, να ζουμε και να ανταλαξουμε αποψεις , οσο τους αφηνουμε να μπαινουν στην ζωη μας αλλο τοσο μας βαζουν στην μπριζα και αυτοι για να δικαιολογουν το παντεσπανι τους,

δεν εχουμε να χωρισουμε κατι απεναντιας , απο παπι ως κορυφη μηχανη ειμαστε μια παστα, ειμαστε οι πεισματαρηδες αυτου του κοσμου .

afrotwin μοναχες δεν γινεται να μας ξεμοναχιασουν με συγχ ηθελα να πω ξεματιασουν οσο παταει η γατα ξερεις

και να μην ξεχναμε παιδια τα κρανη μας τις μποτες μας τα μπουφαν μας υπαρχουν πολυ απο εμας που την γλυτωσαν σε ατυχημα αλλα ειναι και καπιοι που δεν γλυτωσαν δυστηχως.

καλες διακοπες
καλα και ευχαριστα χιλιομετρα σε ολους

Υ.Γ και στους νομικους συμβουλους φυσικα . ε .χμ . περιπου. ισως. θα δουμε .

bartlal
03/08/2005, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
... mono afto sou leo fantasou na diavazame gia spasmena meli ke megales pliges i ala xirotera...

enas akoma kataramenos... xairetaei... :cry: :beer: :beer: :beer: :smokin: :wave2:

afrolykos
03/08/2005, 14:53
Πες οτι κανης πλακα γιατι αν δεν κανης , τουλαχιστον μονο σιδερα

bartlal
03/08/2005, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos
Πες οτι κανης πλακα γιατι αν δεν κανης , τουλαχιστον μονο σιδερα

δυστυχως δεν κανω πλακα.... 4η μερα στις διακοπες... η κουκλα μου εχασε τον ανεμοθωρακα, στραβωσαν οι βασεις του fairing (με καποο μονταρισμα πιστευω θα ερθουν ευκολα στη θεση τους), δεξι αντιβαρο, καγκελο εσωσε την κατασταση γενικοτερα αλλα την ψιλοεπαθε...
το μεγαλυτερο κακο το εφαγα εγω...μια ωραια καθετη τομη στο δεξιο βραχιονα, 5-10 εκατοστα πανω απο τον καρπο... τομη σχεδον μεχρι το κοκκαλο... γαμάτη ομως! :smokin: σημερα εκοψα ραμματα... γαματα! :winka: ναρθηκας ακομα...
απο εδω και περα θα συστηνομαι ως ο σημαδεμενος...
:bawl: :bigcry: θελω να την ξανακαβαλησω ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑ το κερατο μου... :bigcry: :bawl:
παντως δεν εξηγειται αλλιως τοσοι αφρικανοι να παθαινουμε τοσα... για αυτο προσοχη οι υπολοιποι.... μας εχουν βαλει στο ματι...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

adam_tsouk
03/08/2005, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δυστυχως δεν κανω πλακα.... 4η μερα στις διακοπες... η κουκλα μου εχασε τον ανεμοθωρακα, στραβωσαν οι βασεις του fairing (με καποο μονταρισμα πιστευω θα ερθουν ευκολα στη θεση τους), δεξι αντιβαρο, καγκελο εσωσε την κατασταση γενικοτερα αλλα την ψιλοεπαθε...
το μεγαλυτερο κακο το εφαγα εγω...μια ωραια καθετη τομη στο δεξιο βραχιονα, 5-10 εκατοστα πανω απο τον καρπο... τομη σχεδον μεχρι το κοκκαλο... γαμάτη ομως! :smokin: σημερα εκοψα ραμματα... γαματα! :winka: ναρθηκας ακομα...
απο εδω και περα θα συστηνομαι ως ο σημαδεμενος...
:bawl: :bigcry: θελω να την ξανακαβαλησω ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑ το κερατο μου... :bigcry: :bawl:
παντως δεν εξηγειται αλλιως τοσοι αφρικανοι να παθαινουμε τοσα... για αυτο προσοχη οι υπολοιποι.... μας εχουν βαλει στο ματι...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:



Περαστικά ρε, σε σένα και στους λοιπούς.....



:wave2:

caesarsk
03/08/2005, 17:23
Βγήκε το κοστούμι μου...

ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΖΗΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ

Πλαινο fairing
Δεξί κάγκελο
Ντεπόζιτο
Δεξί πίσω καπάκι με αυτοκόλλητα
Δεξιά βάση μαρσπιε συνοδηγού
Δεξί μαρσπιε συνοδυγου


ΣΥΝΟΛΟ με ΦΠΑ : 1898 Ευρώπουλα

bartlal
03/08/2005, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Βγήκε το κοστούμι μου...

ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΖΗΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ

Πλαινο fairing
Δεξί κάγκελο
Ντεπόζιτο
Δεξί πίσω καπάκι με αυτοκόλλητα
Δεξιά βάση μαρσπιε συνοδηγού
Δεξί μαρσπιε συνοδυγου


ΣΥΝΟΛΟ με ΦΠΑ : 1898 Ευρώπουλα


γιατι μου καθεται ΠΟΛΥ ακριβα το κουστουμι? :sick:
για ξεκινα το ψαξιμο σε μαγαζια που εχουν γραφτει εδω μεσα... :wave2:

caesarsk
03/08/2005, 20:56
καταρχην δεν ψάχνω πουθενά όχι γιατί τα έχω αλλά γιατί δυστυχώς δεν με παίρνει ο χρόνος λόγω δουλειάς

Ευτυχώς τα πληρώνει η ασφάλεια και έτσι δεν αγχώνομαι....

Το τεπόζιτο μόνο κάνει 750 +ΦΠΑ δηλαδή περίπου 1000 Ευρω...

crs-k
04/08/2005, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δυστυχως δεν κανω πλακα....
..............................
το μεγαλυτερο κακο το εφαγα εγω...μια ωραια καθετη τομη στο δεξιο βραχιονα, 5-10 εκατοστα πανω απο τον καρπο... τομη σχεδον μεχρι το κοκκαλο... γαμάτη ομως! :smokin: σημερα εκοψα ραμματα... γαματα! :winka: ναρθηκας ακομα...
απο εδω και περα θα συστηνομαι ως ο σημαδεμενος...
...............................


Περαστικα να 'ναι ρε Γιωργο ... :sick:

Τα υπολοιπα γινονται! :sun:

free rider
04/08/2005, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δυστυχως δεν κανω πλακα.... 4η μερα στις διακοπες... η κουκλα μου εχασε τον ανεμοθωρακα, στραβωσαν οι βασεις του fairing (με καποο μονταρισμα πιστευω θα ερθουν ευκολα στη θεση τους), δεξι αντιβαρο, καγκελο εσωσε την κατασταση γενικοτερα αλλα την ψιλοεπαθε...
το μεγαλυτερο κακο το εφαγα εγω...μια ωραια καθετη τομη στο δεξιο βραχιονα, 5-10 εκατοστα πανω απο τον καρπο... τομη σχεδον μεχρι το κοκκαλο... γαμάτη ομως! :smokin: σημερα εκοψα ραμματα... γαματα! :winka: ναρθηκας ακομα...
απο εδω και περα θα συστηνομαι ως ο σημαδεμενος...
:bawl: :bigcry: θελω να την ξανακαβαλησω ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑ το κερατο μου... :bigcry: :bawl:
παντως δεν εξηγειται αλλιως τοσοι αφρικανοι να παθαινουμε τοσα... για αυτο προσοχη οι υπολοιποι.... μας εχουν βαλει στο ματι...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:


τι εγινε ρε μαν???

τι λες μωρε??

περαστικά ρε...

:sad: :sad:

bartlal
04/08/2005, 13:10
thank you βρε σεις.... τι αλλο να πω!...:sad: :beer: :beer: :beer:

marine521
04/08/2005, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
thank you βρε σεις.... τι αλλο να πω!...:sad: :beer: :beer: :beer:

Περαστικά ρε γκαζοφονιά

τωρα τι άλλο μπορείς πεις:rolleyes: :rolleyes:

οτι θα ξαναβάλεις τις βοηθητικές;;;;







:confused: :confused: :lol: :lol:

Αντε να περάσει ο καιρός να ξαναπάμε καμια βόλτα...

caesarsk
05/08/2005, 18:17
Perastika re file....ego pantos tin pira simera tin kavalisa kai xehasa na katevo.....

ronin1
05/08/2005, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δυστυχως δεν κανω πλακα.... 4η μερα στις διακοπες... η κουκλα μου εχασε τον ανεμοθωρακα, στραβωσαν οι βασεις του fairing (με καποο μονταρισμα πιστευω θα ερθουν ευκολα στη θεση τους), δεξι αντιβαρο, καγκελο εσωσε την κατασταση γενικοτερα αλλα την ψιλοεπαθε...
το μεγαλυτερο κακο το εφαγα εγω...μια ωραια καθετη τομη στο δεξιο βραχιονα, 5-10 εκατοστα πανω απο τον καρπο... τομη σχεδον μεχρι το κοκκαλο... γαμάτη ομως! :smokin: σημερα εκοψα ραμματα... γαματα! :winka: ναρθηκας ακομα...
απο εδω και περα θα συστηνομαι ως ο σημαδεμενος...
:bawl: :bigcry: θελω να την ξανακαβαλησω ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑ το κερατο μου... :bigcry: :bawl:
παντως δεν εξηγειται αλλιως τοσοι αφρικανοι να παθαινουμε τοσα... για αυτο προσοχη οι υπολοιποι.... μας εχουν βαλει στο ματι...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

perastika filaraki

afrotwin
05/08/2005, 23:15
den ksero an ine tixeo ala poli afrikanoi exoun atiximata

opos ke na exi prosoxi megali aderfia

ke an ke den pistevo se kakous ionous ke disidemonies
proliptika
osi 8eloun to kako mas na pa8oun ta idia ke xirotera

ke exo geni8i ke tetarti...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

parastika makrimali bart

ke as ise o telefteos

prosoxi megali magkes kikloforoun anamesa mas......

nasosk
25/08/2005, 15:35
EPEIDEI EFTIAKSA PROSFATA THN MHXANH TOY KOLLHTOY MOY EDW STHN PATRA KAI EIXA KANEI EREYNA STA METAXEIRHSMENA SOY LEW...
1.TEPOZITO APO 180 EWS 250 E ANALOGOS THN KATASTASH
2.PLAINO FERING 80-100E

TWRA,GIA TO TEPOZITO KAI TO PLAINO MPWREI NA BREIS TA IDIA OPOTE GLYTWNEIS TA LEFTA APO BAPSIMO KAI AYTOKOLLHTA.

PANTOS EGW EXW ENA TEPOZITO PRASINO-MOYSTARDI POY TOXA AGWRASEI GIA NA TO BAPSW ALLA TELIKA BRHKA ALLO MODELO 2002 MPLE ETOIMO.TO PRASINO AN SOY KANEI TO AGWRASA 250E,TO DINW 150E . 6936-919274

:wave2:

P.S AN TA PLASTIKA SOY DEN EXOYN GINEI 1000 KOMMATAKIA KAI TO TEPOZITO LIWMA,TOTE FTIXNONTAI!YPARXEI ENAS POLY KALOS MASTORAS EDW POY TA KOLLAEI KAI TA BAFEI 2610-641971 PEITE TOY APTON NASO :beer:

TheOneAB
14/09/2005, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
thank you βρε σεις.... τι αλλο να πω!...:sad: :beer: :beer: :beer: Giorgaki ka8ws xazeva...to eida!perastika agorina siderenios!

bartlal
14/09/2005, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheOneAB
Giorgaki ka8ws xazeva...to eida!perastika agorina siderenios!

να σαι καλα! ειναι ηδη περαστικα! μια ωραια και αναγλυφη αναμνηση εχει μεινει! ε, και λιγη δυσκαμψια. α, και με το κρυο (π.χ. air condition) εχει μικρο πονο. κατα τα αλλα, μια χαρα! :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

TheOneAB
15/09/2005, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrolykos
ειτε το πιστευης ειτε οχι οταν ημουν γερμανια μικρος εκανα κυκλοφοριακη αγωγη

τορα θα μου πης και γραματικη εκανες αλλα δεν σου εμεινε τιποτα

λοιπον ειναι τωρα 30 χρονια που μου εχουν μεινη στο μυαλο

αν δεν φοραω μποτες κρανος μπουφαν με ενισχησης και τα λοιπα δεν μπορο να ανεβω σε μηχανη ετσι απο μονοτου ουτε αν δεν φοραω ζωνη στο αυτοκινητο .

Τα σιδερα φτιαχνοντα

γιαυτο προστασια στην μηχανη ειμασται ευαλωτη μροστα στους καφρους afro elpizw kapoia stigmi na mas potisoune kai emas me tetoies pedies...ews tote xeromaste pou den epa8es tipota!

afrotwin
15/09/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
να σαι καλα! ειναι ηδη περαστικα! μια ωραια και αναγλυφη αναμνηση εχει μεινει! ε, και λιγη δυσκαμψια. α, και με το κρυο (π.χ. air condition) εχει μικρο πονο. κατα τα αλλα, μια χαρα! :

lionoun ta niata mas stin krepali
me ta tomaria mas deni i asfaltos....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: